Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
12:00ΤΧΑΝ ΧΟΑ - ΒΙΕΤΤΕΛ0-075'12:30ΣΕΒΙΛΛΗ Β - ΓΡΑΝΑΔΑ ΙΙ1-049'12:30ΝΤΕ ΛΟΣ ΡΕΓΙΕΣ - ΠΟΜΠΛΕΝΣΕ0-052'12:30ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ ΚΛΑΜΠ - ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ0-046'12:30ΤΟΥΖΛΑΣΠΟΡ - ΑΚΧΙΣΑΡ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΣΠΟΡ0-150'12:30ΧΕΤΑΦΕ Β - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β0-053'12:30ΚΕΤΣΙΟΡΕΝΓΚΙΟΥΤΣΟΥ - ΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡ1-047'13:00ΝΤΟΝ ΜΠΕΝΙΤΟ - ΜΠΑΝΤΑΧΟΘ0-037'13:00ΣΟΚΟΥΕΛΑΜΟΣ - ΒΙΛΛΑΡΟΜΠΛΕΝΤΟ1-038'13:00ΜΕΛΙΓΙΑ - ΤΑΛΑΒΕΡΑ ΝΤΕ ΛΑ ΡΕΪΝΑ0-237'13:00ΑΤΖΕΝΕΤΑ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ1-038'13:00ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ - ΤΑΡΑΓΟΝΑ0-036'13:00ΤΟΥΝΤΕΛΑΝΟ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ Β0-036'13:00ΕΒΡΟ - ΚΑΛΑΧΟΡΑ0-035'13:00ΛΑ ΝΟΥΣΙΑ - ΙΜΠΙΖΑ ΕΙΒΙΣΑ0-037'13:00ΠΕΝΑ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΜΕΣΤΑΓΙΑ U230-037'13:00ΛΑΣ ΡΟΖΑΣ - ΝΑΒΑΛΚΑΡΝΕΡΟ0-036'13:00ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΜΠΑΛΕΑΡΕΣ - ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑ2-037'13:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β - ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-037'13:00ΕΛ ΕΧΙΝΤΟ 2012 - ΛΟΡΚΑ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑ0-036'13:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝΛΟΥΚΕΝΟ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ Β0-036'13:00ΑΛΓΚΕΣΙΡΑΣ - ΟΥΕΛΒΑ1-036'13:00ΑΛΚΟΓΙΑΝΟ - ΟΡΙΧΟΥΕΛΑ0-039'13:00ΧΑΡΟ - ΕΧΕΑ0-136'13:00ΛΕΑΛΤΑΝΤ - ΜΑΡΙΝΟ ΛΟΥΑΝΚΟ0-137'13:00ΚΟΡΟΥΞΟ - ΣΑΛΜΑΝΤΙΝΟ0-036'13:00ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ - ΝΤΑ ΝΑΝΓΚ0-035'13:15ΜΑΦΡΑ - ΕΣΤΟΡΙΛ0-021'13:15ΦΟΛΕΝΤΑΜ - ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ0-021'13:15ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤ - ΑΓΙΑΞ0-121'13:30ΤΖΑΜΣΧΕΝΤΠΟΥΡ - ΧΑΪΝΤΕΡΑΜΠΑΝΤ0-07'13:30ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ0-06'13:30ΜΟΝΤΕΝΑ - ΓΚΟΥΜΠΙΟ0-05'13:30ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ - ΚΑΡΑΡΕΖΕ0-18'13:30ΠΑΛΕΡΜΟ - ΤΕΡΑΜΟ0-08'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Παιχνίδια: Όλα
Κατάταξη: Ανά ώρα
Ήχος για γκολ: Καμπανάκι
Επιλέξτε διοργάνωση
ΔΩ/ΕΚΩΔ1ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣXΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ2ΣΚΗΜ1X2iΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 24 ΙανουαρίουΕπόμενη ημέρα »
07:00-ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΓΙΟΥΝ.ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ0-0-iΑναβ
07:05-ΚΑΝΜΠΕΡΑ ΓΙΟΥΝ. (Γ)ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙ (Γ)0-0-Αναβ
07:05-ΚΑΝΜΠΕΡΑ ΓΙΟΥΝ. (Γ)ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ (Γ)1-10-0Τελικό
09:00-ΧΑΠΙ ΒΑΛΕΪΡΙΣΟΡΣΙΣ ΚΑΠΙΤΑΛ0-0-iΑναβ
09:05-ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ3-02-0Τελικό
09:10-ΓΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ1-20-1iΤελικό
09:40-ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΣΙΝΤΝΕΪ ΓΟΥΟΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ0-0-iΑναβ
10:30-ΤΡΑΟΥΤΣΕΝΑΙ ΣΙΤΥ2-00-0Τελικό
10:30-ΜΠΑΡΙΤΟ ΠΟΥΤΕΡΑΠΕΡΣΙΚ--iΠρογ
11:00-ΣΟΤΣΙΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ--Αποτελ
11:45-HEBC ΑΜΒΟΥΡΓΟΜΕΪΝΤΟΡΦΕΡ0-0-iΑναβ
12:00-ΠΕΜΠΒΡΟΚΜΑΡΣΑΞΛΟΚ--Αποτελ
12:00-ΤΧΑΝ ΧΟΑΒΙΕΤΤΕΛ0-00-0i75'
12:05-ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ (Γ)ΜΠΡΙΣΜΠΕΙΝ ΡΟΑΡ (Γ)0-0-Αναβ
12:30-ATLETIC ESCALDESPENYA ENCARNADA D ANDO--iΑποτελ
12:30-ΕΣΠΟΡ. ΣΑΝΤΑ ΚΟΛΟΜΑΣΑΝΤ ΤΖΟΥΛΙΑ--iΑποτελ
12:30-ΧΟΡΣΕΝΣΚΟΛΝΤΙΝΓΚ0-10-162'
12:30-ΑΪΖΑΒΛΑΙΦΦ1-01-049'
12:30-ΣΕΒΙΛΛΗ ΒΓΡΑΝΑΔΑ ΙΙ1-01-049'
12:30-ΧΕΤΑΦΕ ΒΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β0-00-053'
Betshop Bomb.Έως 24.000€ θα σκάσουν! Εσύ θα προλάβεις;
12:30-ΝΤΕ ΛΟΣ ΡΕΓΙΕΣΠΟΜΠΛΕΝΣΕ0-00-052'
12:30-ΤΟΥΖΛΑΣΠΟΡΑΚΧΙΣΑΡ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΣΠΟΡ0-10-1i50'
12:30-ΚΕΤΣΙΟΡΕΝΓΚΙΟΥΤΣΟΥΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡ1-01-0i47'
12:30-ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ ΚΛΑΜΠΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ0-00-0i46'
13:00-ΡΕΑΛ ΚΙΝΓΚΣΠΡΕΤΟΡΙΑ ΚΑΛΙΣ--Αποτελ
13:00-ΚΑΣΕΤΣΑΡΤΛΑΜΠΑΝΓΚ0-0-Αναβ
13:00-ΝΑΚΧΟΝ ΠΑΘΟΜΚΑΣΤΟΜΣ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-0-Αναβ
13:00-ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧΝΤΑ ΝΑΝΓΚ0-0-i35'
13:00-ΚΟΡΟΥΞΟΣΑΛΜΑΝΤΙΝΟ0-0-36'
13:00-ΛΕΑΛΤΑΝΤΜΑΡΙΝΟ ΛΟΥΑΝΚΟ0-1-37'
13:00-ΡΕΑΛ ΟΒΙΕΔΟ ΒΚΟΒΑΝΤΟΝΓΚΑ0-0-Αναβ
13:00-ΕΒΡΟΚΑΛΑΧΟΡΑ0-0-35'
13:00-ΤΟΥΝΤΕΛΑΝΟΟΣΑΣΟΥΝΑ Β0-0-36'
13:00-ΧΑΡΟΕΧΕΑ0-1-36'
13:00-ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑΤΑΡΑΓΟΝΑ0-0-36'
13:00-ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΙΟΛ ΒΑΝΔΟΡΑ0-0-Αναβ
13:00-ΑΤΖΕΝΕΤΑΧΕΡΚΟΥΛΕΣ1-0-38'
13:00-ΑΛΚΟΓΙΑΝΟΟΡΙΧΟΥΕΛΑ0-0-39'
13:00-ΛΑ ΝΟΥΣΙΑΙΜΠΙΖΑ ΕΙΒΙΣΑ0-0-37'
13:00-ΠΕΝΑ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑΒΑΛΕΝΘΙΑ ΜΕΣΤΑΓΙΑ U230-0-37'
Το δικό σου στοίχημα με τους δικούς σου όρους!
13:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝΛΟΥΚΕΝΟΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ Β0-0-36'
13:00-ΑΛΓΚΕΣΙΡΑΣΟΥΕΛΒΑ1-0-36'
13:00-ΕΛ ΕΧΙΝΤΟ 2012ΛΟΡΚΑ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑ0-0-36'
13:00-ΛΑΣ ΡΟΖΑΣΝΑΒΑΛΚΑΡΝΕΡΟ0-0-36'
13:00-ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΜΠΑΛΕΑΡΕΣΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑ2-0-37'
13:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΒΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-0-37'
13:00-ΝΤΟΝ ΜΠΕΝΙΤΟΜΠΑΝΤΑΧΟΘ0-0-37'
13:00-ΣΟΚΟΥΕΛΑΜΟΣΒΙΛΛΑΡΟΜΠΛΕΝΤΟ1-0-38'
13:00-ΜΕΛΙΓΙΑΤΑΛΑΒΕΡΑ ΝΤΕ ΛΑ ΡΕΪΝΑ0-2-37'
13:00-ΣΑΝΤΑΡΕΜΛΟΥΡΙΝΧΑΝΕΝΣΕ--Αποτελ
13:00-ΠΕΡΟ ΠΙΝΕΙΡΟΣΑΚΑΒΕΝΣΕ--Αποτελ
13:00-ΦΟΝΤΙΝΑΣΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ ΣΑΝΤ Β--Αποτελ
13:00-ΛΕΣΑΠΑΡΕΝΤΕΣ--Αποτελ
13:00-ΛΟΥΖΙΤΑΝΙΑΑΝΑΝΤΙΑ--Αποτελ
13:15-ΜΑΝΤΟΥΡΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΜΠΑΓΙΑΝΚΑΡΑ--iΠρογ
13:15-ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤΑΓΙΑΞ0-1-i21'
13:15-ΦΟΛΕΝΤΑΜΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ0-0-i21'
13:15-ΜΑΦΡΑΕΣΤΟΡΙΛ0-0-i21'
13:30-ΤΖΑΜΣΧΕΝΤΠΟΥΡΧΑΪΝΤΕΡΑΜΠΑΝΤ0-0-7'
13:30-ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑΚΑΡΑΡΕΖΕ0-1-i8'
Μην ψάχνεις πια αλλού. Εδώ είναι το παιχνίδι!
13:30-ΜΟΝΤΕΝΑΓΚΟΥΜΠΙΟ0-0-i5'
13:30-ΠΑΛΕΡΜΟΤΕΡΑΜΟ0-0-i8'
13:30-ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣΜΠΟΛΟΝΙΑ0-0-i6'
14:00-ΜΠΙΖΑΝΑ ΠΟΝΤΟ ΤΣΙΦΣΤS ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ--Αποτελ
14:00-ΑΡΣΕΝΑΛ (Γ)ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ ΦΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-0-Αναβ
14:00-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙ (Γ)--Προγ
14:00-ΣΧΒΑΣΧΑΟΥΖΕΝBSC ΧΑΣΤΕΝΤ0-0-iΑναβ
14:00-ΜΙΝΤΙΛΑΝΤΑΑΛΜΠΟΡΓΚ--Προγ
14:00-ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚΒΕΙΛΕ--Προγ
14:00-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΙΕΡΑΠΕΤΡΑ--iΠρογ
14:00-Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ--iΠρογ
14:00-ΚΑΡΙΟΜΠΑΝΓΚΙ ΣΑΡΚΣΛΕΟΠΑΡΝΤΣ--iΑποτελ
14:00-ΚΕΝΥΑ ΚΟΜΕΡΣΙΑΛ ΧΑΡΙΕΡΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΣΤΙΜΑ--iΑποτελ
14:00-ΚΑΚΑΜΕΓΚΑ ΧΟΜΕΜΠΟΙΖBIDCO--iΑποτελ
14:00-ΤΣΙΑΝΓΚΜΑΪΑΓΙΟΤΧΑΓΙΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-0-Αναβ
14:00-ΚΧΟΝΚΑΕΝΟΥΝΤΟΝ ΤΑΝΙ0-0-Αναβ
14:00-ΤΣΕΛΣΙΛΟΥΤΟΝ--iΠρογ
14:00-ΜΠΟΡΝΤΟΑΝΖΕ--iΠρογ
14:00-ΜΟΝΑΧΟ 1860ΜΕΠΕΝ--iΠρογ
14:00-ΤΑΜΑΡΑΣΕΙΤΡΕΑΛ ΜΠΑΛΟΜΠΕΝΤΙΚΑ ΛΙΝ--Προγ
Πάνω από 140.000 γεγονότα σε live streaming κάθε χρόνο!
14:15-ΧΟ ΤΣΙ ΜΙΝΧ ΣΙΤΙΧΟΝΓΚ ΛΙΝΧ ΧΑ ΤΙΝΧ--iΠρογ
14:30-ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ0-0-iΑναβ
14:30-ΑΟΥΕΡΜΠΑΧΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ0-0-iΑναβ
14:30-ΤΕΝΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΒΕΡΟΛΙΑΛΤΓΚΛΙΕΝΙΚΕ0-0-iΑναβ
14:30-ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ0-0-iΑναβ
14:30-ΝΤΙΝΑΜΟΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ0-0-iΑναβ
14:30-ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚΙΕΝΑ0-0-iΑναβ
14:30-ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ0-0-iΑναβ
14:30-ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΙΙ0-0-iΑναβ
14:30-ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚΚΟΤΜΠΟΥΣ0-0-iΑναβ
14:30-ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕΜΠΕΡΛΙΝΕΡ0-0-iΑναβ
14:30-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ0-0-iΑναβ
14:30-ΓΚΟΥΝΑΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ--iΠρογ
14:30-ΕΝΠΙΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΠΑΝΚ--iΠρογ
14:30-ΠΡΕΣΤΟΝΡΕΝΤΙΝΓΚ--iΠρογ
14:30-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖΓΚΕΝΚ--iΠρογ
14:30-ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 98ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ--iΠρογ
14:30-ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝΜΠΟΧΟΥΜ--iΠρογ
14:30-ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗΑΝΝΟΒΕΡΟ--iΠρογ
14:30-ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ--iΠρογ
Fantasy Τουρνουά για το ελληνικό πρωτάθλημα με 30.000€ εγγυημένα χρηματικά έπαθλα*
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις. Αφορά το συνολικό ποσό επάθλων του τουρνουά
14:30-ΜΠΟΥΝΤΑΦΟΚΙΜΤΚ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ--iΠρογ
14:45-ΚΟΥΚΕΣΙΜΠΙΛΙΣ--iΠρογ
14:45-ΣΚΕΝΤΕΡΜΠΕΟΥΑΠΟΛΟΝΙΑ--iΠρογ
14:45-ΙΩΝΙΚΟΣΤΡΙΚΑΛΑ--iΠρογ
14:45-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ--iΠρογ
14:55-ΑΜΠΧΑΑΛ ΚΑΝΤΙΣΙΓΙΑΧ--iΠρογ
15:00-ΓΟΥΟΛΒΕΡΧΑΜΠΤΟΝ ΓΟΥΟΝΤΛΙΝΤΣ U23--Αποτελ
15:00-ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΙΙΦΟΝΙΞ ΛΟΥΜΠΕΚ0-0-Αναβ
15:00-ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤΣΕΝΤ ΠΑΟΥΛΙ ΙΙ0-0-Αναβ
15:00-ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ 05ΧΑΙΝΤΕΡ0-0-Αναβ
15:00-ΑΛΤΟΝΑ 93ΒΑΙΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ0-0-Αναβ
15:00-ΧΑΝΣΑ ΛΟΥΝΕΜΠΟΥΡΓΚΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛ0-0-Αναβ
15:00-HSC ΑΝΟΒΕΡΟΧΑΒΕΛΣΕ0-0-Αναβ
15:00-ΧΙΛΝΤΕΣΧΑΙΜΟΜΠΕΡΝΟΛΑΤ0-0-Αναβ
15:00-ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖΣΑΣΕΛ0-0-iΑναβ
15:00-ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΜΠΡΑΜΦΕΛΝΤΕΡ0-0-iΑναβ
15:00-ΜΠΡΙΝΚΟΥΜΕΡΓΚΕΕΣΤΕΜΟΥΝΤΕ0-0-iΑναβ
15:00-ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ--iΠρογ
15:00-ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ ΒΟΥΛΜ 1846--iΠρογ
15:00-ΠΙΡΜΑΣΕΝΣΓΚΙΣΕΝ--iΠρογ
Το παιχνίδι όπως θα ήθελες να είναι!
15:00-ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΣΑΧΤΑΡ ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ--Προγ
15:00-ΣΕΝΤ ΑΝΤΡΕΟΥΣΚΡΕΝΤΙ--Αποτελ
15:00-ΜΟΣΤΑΜΠΙΡΚΙΡΚΑΡΑ--iΑποτελ
15:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ0-0-iΑναβ
15:00-ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝΛΟΥΜΠΕΚ--iΠρογ
15:00-ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖΟΦΕΝΜΠΑΧ--iΠρογ
15:00-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ--iΠρογ
15:00-ΟΣΑΣΟΥΝΑΓΡΑΝΑΔΑ--iΠρογ
15:00-ΑΛΜΕΡΙΑΣΑΜΠΑΝΤΕΛ--iΠρογ
15:00-ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ--iΠρογ
15:00-ΜΑΛΑΤΙΑΣΠΟΡΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ--iΠρογ
15:00-ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡΦΑΤΙΧ ΚΑΡΑΓΚΟΥΜΡΟΥΚ--iΠρογ
15:00-ΣΕΣΚΕ ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕΤΕΠΛΙΤΣΕ--iΠρογ
15:00-ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣΠΡΙΜΠΡΑΜ--iΠρογ
15:00-ΣΑΧΕΛΡΕΧΙΤΣΕ--iΠρογ
15:00-ΣΟΛΙΜΑΝΚΛΑΜΠ ΑΦΡΙΚΕΝ--iΠρογ
15:15-ΕΣΕΝΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 19100-0-iΑναβ
15:15-ΚΡΕΪΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ0-0-iΑναβ
15:15-ΓΚΛΑΝΤΠΑΧΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ0-0-iΑναβ
15:30-ΜΙΝΕΡΒΑ ΠΟΥΝΤΖΑΠMOHAMMEDAN SCIND--Προγ
Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες!
15:30-ΜΠΑΛΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΠΟΥΣΠΕΡΣΕΜΠΑΓΙΑ ΣΟΥΡΑΜΠΑΓΙ--iΠρογ
15:30-ΝΤΕΡΤΟΝΑΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑ--iΑποτελ
15:30-P.D.H.A.E.ΚΑΣΤΕΛΑΝΤΖΕΣΕ--iΑποτελ
15:30-ΣΕΣΤΡΙ ΛΕΒΑΝΤΕΓΚΟΖΑΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΡΑΤΕΖΕΛΕΓΚΝΑΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΚΙΕΡΙΜΠΡΑ--iΑποτελ
15:30-ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΒΑΡΕΖΕΣΑΛΟΥΤΖΟ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΡΟΝΕΣΕΛΑΒΑΝΙΕΖΕ--iΑποτελ
15:30-ΜΠΡΟΥΣΑΠΟΡΤΟΡΕΑΛ ΚΑΛΕΠΙΝΑ--iΑποτελ
15:30-ΣΚΑΝΤΣΟΡΟΣΙΑΤΕ ΚΑΛΣΙΟΚΡΕΜΑ 1908--iΑποτελ
15:30-ΚΑΛΒΙΝΑΣΕΡΕΝΟ ΚΑΛΣΙΟ--iΑποτελ
15:30-ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟΤΡΙΤΙΟΥΜ--iΑποτελ
15:30-ΑΝΤΡΕΝΣΕΜΠΡΕΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΒΕΝΑΓΚΟ ΦΑΝΦΟΥΛΑAS VIS NOVA GIUSSANO--iΑποτελ
15:30-ΚΑΣΑΤΕΣΕ ΡΟΓΚΟΡΕΝΤΕΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ0-0-iΑναβ
15:30-SONA CALCIOΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟ--iΑποτελ
15:30-ΒΙΛΑ ΝΤΑΛΜΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΕΜΝΙΜΠΙΟΝΟ ΟΤΖΙΟΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΛΝΤΙΕΡΟ ΤΕΡΝΕΜΕΣΤΡΕ--iΑποτελ
15:30-ΑΝΤΡΙΕΣΕ 1906ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ-Σ--iΑποτελ
15:30-ΜΑΝΖΑΝΕΣΕΜΟΝΤΕΜΠΕΛΟΥΝΑ--iΑποτελ
15:30-ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΖΑΝΟΣΧΙΟΤΖΙΑ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΡΤΙΓΚΛΙΑΝΟΦΕΛΤΡΕ ASD--iΑποτελ
15:30-ΚΑΜΠΟΝΤΑΡΣΕΓΚΟ ΚΑΛΣΙΟΤΡΕΝΤΟ ΚΑΛΤΣΙΟ--iΑποτελ
15:30-ΤΖΑΡΛΙΝΣ ΜΟΥΖΑΝΕΣΤΕ--iΑποτελ
15:30-ΚΙΟΝΣΜΠΕΛΟΥΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΛΟΥΠΑΡΕΝΣΕΟΥΝΙΟΝ ΑΡΖΙΝΙΑΝΟΤΣΙΑΜΠ--iΑποτελ
15:30-ΝΤΕΛΑ ΠΟΡΤΟ ΤΟΛΕΑΜΠΡΟΣΙΑΝΑ0-0-iΑναβ
15:30-ΣΑΜΑΟΥΡΕΣΕΓΚΙΒΙΤΖΑΝΟ ΜΠΟΡΓΚΟΑΜΟΤ--iΑποτελ
15:30-ΣΕΡΑΒΕΤΣΑΜΕΖΟΛΑΡΑ--iΑποτελ
15:30-ΠΡΟΓΚΡΕΣΟ ΤΖΟΛΑ ΠΡΕΝΤΡΚΟΡΕΓΚΕΣΕ--iΑποτελ
15:30-ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑΡΕΑΛ ΦΟΡΤΕ ΚΟΥΕΡΤΣΕΤΑ--iΑποτελ
15:30-ΦΟΡΛΙΛΙΒΟΡΝΟ 1919 ΣΟΡΓΚΕΝΤΙ--iΑποτελ
15:30-ΜΠΑΝΙΟΛΕΖΕΡΙΜΙΝΙ 1912--iΑποτελ
15:30-ΜΑΡΙΝΙΑΝΕΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟΠΡΑΤΟ--iΑποτελ
15:30-ΚΟΡΤΙΤΣΕΛΑΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ--iΑποτελ
15:30-ΑΓΚΛΙΑΝΕΣΕΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ--iΑποτελ
15:30-ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΛΑΜΙΝΙΑΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΤΡΕΣΤΙΝΑ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΝΑΡΑΜΟΝΤΕΣΠΑΤΣΑΤΟ0-0-iΑναβ
15:30-ΠΙΑΝΕΣΕΣΚΑΝΤΙΤΣΙ--iΑποτελ
15:30-ΣΙΝΑΛΟΥΝΓΚΕΣΕΦΟΛΙΝΓΚΟ--iΑποτελ
15:30-ΤΙΦΕΡΝΟ ΛΕΡΚΙΣΑΝ ΝΤΟΝΑΤΟ ΤΑΒΑΡΝΕΛΕ--iΑποτελ
15:30-ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑΤΡΑΣΤΕΒΕΡΕ 1909--iΑποτελ
15:30-ΣΑΝΤΖΟΒΑΝΙΒΑΛΝΤΑΡΝΟΓΚΑΒΟΡΑΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕΑΚΟΥΙΛΑ ΜΟΝΤΕΒΑΤΣΙ ΚΑΛ--iΑποτελ
15:30-ASD ΓΚΡΑΣΙΝΑΛΟΡΝΑΝΟ ΜΠΑΝΤΕΣΕ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΣΕΛΦΙΝΤΑΡΝΤΟΡΙΕΤΙ--iΑποτελ
15:30-ΑΠΡΙΛΙΑΑΤΛΕΤΙΚΟ--iΑποτελ
15:30-ΜΟΝΤΕΤΖΟΡΤΖΙΟΠΙΝΕΤΟ ΚΑΛΣΙΟ0-0-iΑναβ
15:30-ΒΑΣΤΕΖΕΒΑΣΤΟΓΙΡΑΡΝΤΙ--iΑποτελ
15:30-ΜΑΤΕΖΕΠΟΡΤΟ ΣΑΝ ΕΛΠΙΝΤΙΟ0-0-iΑναβ
15:30-Σ. ΝΙΚΟΛΟΚΑΛΣΙΟ ΤΕΡΑΜΟΤΟΛΕΝΤΙΝΟ0-0-iΑναβ
15:30-ΚΑΣΤΑΛΝΟΥΟΒΟ ΒΟΜΑΝΟΡΕΚΑΝΑΤΕΣΕ--iΑποτελ
15:30-ΝΟΛΑΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΜΟΝΤΕΡΟΣΙΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ0-0-iΑναβ
15:30-ΝΟΤΣΕΡΙΝΑΑΡΖΑΚΕΝΑ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΡΜΠΟΝΙΑΜΟΥΡΑΒΕΡΑ--iΑποτελ
15:30-ΤΟΡΕΣΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ--iΑποτελ
15:30-ΛΑΝΟΥΣΕΙΚΑΣΙΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΙΝΣΙΕΝΕ ΦΟΡΜΙΑΣΑΒΟΪΑ--iΑποτελ
15:30-ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟ--iΑποτελ
15:30-ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 20ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ--iΑποτελ
15:30-ΤΑΡΑΝΤΟΜΑΝΤΡΕΠΡΙΕΤΑ ΝΤΑΟΥΝΙΑ0-0-iΑναβ
15:30-ΚΙΤΑ ΦΑΣΑΝΟΛΑΒΕΛΟ--iΑποτελ
15:30-ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟΠΙΚΕΡΝΟ--iΑποτελ
15:30-ΑΒΕΡΣΑ ΝΟΡΜΑΝΑΜΠΙΤΟΝΤΟ0-0-iΑναβ
15:30-ΓΚΡΑΒΙΝΑΑΟΥΝΤΑΤΣΕ ΤΣΕΡΙΝΙΟΛΑ--iΑποτελ
15:30-ΝΑΡΝΤΟΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛ--iΑποτελ
15:30-ΠΟΥΤΕΟΛΑΝΑΠΟΡΤΙΤΣΙ--iΑποτελ
15:30-ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑΤΙΜ ΑΛΤΑΜΟΥΡΑ--iΑποτελ
15:30-BRINDISISORRENTO0-0-iΑναβ
15:30-ΝΤΑΤΙΛΟ ΝΟΥΑΡΚΑΛΣΙΟ ΣΙΤΑΝΟΒΕΣΕ0-0-iΑναβ
15:30-ΡΟΤΣΕΛΑΡΟΤΟΝΤΑ0-0-iΑναβ
15:30-ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΜΕΣΙΝΑΛΙΚΑΤΑ0-0-iΑναβ
15:30-ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΚΑΛΤΣΙΟ ΜΠΙΑΝΚΑΒΙΛΑ 190-0-iΑναβ
15:30-ΠΑΤΕΡΝΟΑΚΙΡΕΑΛΕ--iΑποτελ
15:30-ΤΡΟΪΝΑΣΙΤΑ ΝΤΙ Σ. ΑΓΚΑΤΑ--iΑποτελ
15:30-ΡΕΝΤΕΜΕΣΙΝΑ--iΑποτελ
15:30-ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΕΝΤΟΜΑΡΙΝΑ ΝΤΙ ΡΑΓΚΟΥΣΑ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΣΤΡΟΒΙΛΑΡΙΓΚΕΛΜΠΙΣΟΝ--iΑποτελ
15:30-ΑΛΤΑΧΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ--iΠρογ
15:30-ΛΕΓΚΝΑΓΚΟΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898--iΠρογ
15:30-ΤΣΑΧΟΥΜΑ ΜΑΝΤΖΙΧΑΝΤΙΛΑΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΓΙΟΥΝ.--iΠρογ
15:30-ΚΕΙΠ ΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙΛΑΜΟΝΤΒΙΛ ΓΚ. ΑΡ.--iΠρογ
15:30-ΤΒΕΝΤΕΦΕΝΛΟ--iΠρογ
15:30-ΟΥΤΡΕΧΤΗΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ--iΠρογ
15:30-ΠΟΥΕΡΤΟ ΜΟΝΤΜΕΛΙΠΙΛΛΑ--iΑποτελ
16:00-ΜΠΡΑΪΤΟΝ ΕΝΤ ΧΟΟΥΒ ΑΛΜΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ (Γ)--Προγ
16:00-ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΑΚΑΝΤΕΜΙ (Γ)ΤΣΕΛΣΙ (Γ)--Προγ
16:00-ΡΟΖΕΛΑΡΜΑΝΤΕΛ ΓΙΟΥΝ.--Αποτελ
16:00-ΒΑΙΣΝΤΕΣΣΕΛ0-0-Αναβ
16:00-ΡΟΥΑΓΙΑΛ ΚΝΟΚΕ FCΤΕΣ ΣΠΟΡΤ ΤΕΣΕΝΤΕΡΛΟ0-0-Αναβ
16:00-ΤΟΡΝΕΣΝΙΕΝΤΟΦΡΕΝ 19190-0-iΑναβ
16:00-KSV ΒΑΤΑΝ ΣΠΟΡΤΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤ0-0-iΑναβ
16:00-ΟΥΝΙΟΝ 60ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ0-0-iΑναβ
16:00-ΡΑΤΙΝΓΚΕΝΒΕΛΜΠΕΡΤ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΙΡΜΠΟΥΣΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΟΝΧΑΙΜΝΤΙΝΣΛΑΚΕΝ ΧΙΣΦΕΛΝΤ0-0-iΑναβ
16:00-ΒΕΛΜΠΕΤ 1870ΣΤΕΡΚΡΑΝΤ-ΝΟΡΝΤ0-0-iΑναβ
16:00-ΚΙΜΚΙΤΣΕΛΙΕ--Αποτελ
16:00-ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908ΤΡΑΠΑΝΙ--iΠρογ
16:00-ΒΑΝΤΟΚΑΖΑΛΕ0-0-iΑναβ
16:00-ΙΜΠΕΡΙΑΑΡΚΟΝΑΤΕΣΕ 19260-0-iΑναβ
16:00-ΦΟΣΑΝΟΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΡΕΜΟ0-0-iΑναβ
16:00-ΖΕΜΠΟΥΓΚ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣΦΓΚΟΥΡΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ--Αποτελ
16:00-STADE MAROCAIN RABATΤΙΧΑΝΤ ΚΑΣΑΜΠΛΑΝΚΑ--Αποτελ
16:00-ΡΑΣΙΝΓΚ ΑΘΛΕΤΙΚΤΟΥΑΡΓΚΑ--Αποτελ
16:00-ΝΤΙΖΟΝΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ--iΠρογ
16:00-ΝΙΜΛΟΡΙΑΝ0-0-iΑναβ
16:00-ΡΕΜΣΜΠΡΕΣΤ--iΠρογ
16:00-ΜΕΤΣΝΑΝΤ--iΠρογ
16:00-ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΠΕΝΓΚΑΛΟΥΡΟΥΟΝΤΙΣΑ--Προγ
16:00-ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑΠΙΣΤΟΓΕΖΕ--iΠρογ
16:00-ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟΛΕΚΚΟ--iΠρογ
16:00-ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΣΕ 1932ΛΟΥΚΕΖΕ--iΠρογ
16:00-ΓΚΡΟΣΕΤΟΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 191--iΠρογ
16:00-ΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕΚΑΡΠΙ--iΠρογ
16:00-AC ΜΑΝΤΟΒΑΦΕΡΜΑΝΑ--iΠρογ
16:00-ΜΑΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟΤΡΙΕΣΤΙΝΑ--iΠρογ
16:00-ΣΟΥΝΤΙΡΟΛΡΑΒΕΝΝΑ--iΠρογ
16:00-ΦΑΝΟΠΕΡΟΥΤΖΙΑ--iΠρογ
16:00-ΜΠΑΡΙ 1908ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛ--iΠρογ
16:00-ΒΙΜΠΟΝΕΖΕΚΑΒΕΖΕ--iΠρογ
16:00-ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟΚΑΤΑΝΙΑ--iΠρογ
16:00-ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕΤΕΡΝΑΝΑ--iΠρογ
16:00-ΤΖΕΝΟΑΚΑΛΙΑΡΙ--iΠρογ
16:00-ΒΕΡΟΝΑΝΑΠΟΛΙ--iΠρογ
16:00-ΛΕΤΣΕΕΜΠΟΛΙ--iΠρογ
16:00-ΑΠΟΕΛΑΝΟΡΘΩΣΗ--iΠρογ
16:00-ΠΡΑΪΕΝΣΕΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ Β--Αποτελ
16:00-ΤΣΑΒΕΣΑΡΟΥΚΑ--iΠρογ
16:30-ΤΟΤΕΝΑΜ ΧΟΤΣΠΕΡ (Γ)ΕΒΕΡΤΟΝ (Γ)--Προγ
16:30-ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝΛΕΧΕΡ0-0-iΑναβ
16:30-ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ ΣΝ ΤΟΕΝΙΣΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΜΠΑΟΥΜΠΕΡ0-0-iΑναβ
16:30-ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 188ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ0-0-iΑναβ
16:30-ΜΠΟΧΟΛΤΧΙΛΝΤΕΝ0-0-iΑναβ
16:30-ΦΟΥΛΑΜΜΠΕΡΝΛΙ--iΠρογ
16:30-ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤΛΕΣΤΕΡ--iΠρογ
16:30-ΣΑΛΚΕΜΠΑΓΕΡΝ--iΠρογ
16:45-ΚΑΝΤΙΖΣΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟ--Προγ
16:45-ΠΑΞΙΝΤΙΟΣΓΚΙΟΡ--iΠρογ
16:55-AΛ ΦΑΤΕΧΑΛ ΡΑΕΝΤ--iΠρογ
17:00-ΛΟΥΚΕΡΝΗΛΟΥΓΚΑΝΟ0-0-iΑναβ
17:00-ΣΕΡΒΕΤΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ0-0-iΑναβ
17:00-ΚΟΝΤΕΪΞΑΜΟΡΤΑΓΚΟΥΑ--Αποτελ
17:00-ΤΟΡΕΕΝΣΕΦΑΤΙΜΑ--Αποτελ
17:00-ΟΡΙΕΝΤΑΛΜΠΑΡΕΪΡΟ--Αποτελ
17:00-ΜΟΝΚΑΡΑΠΑΤΣΕΝΣΕMΝΕΙΡΟ ΑΛΤΖΟΥΣΤΡΕΛΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ ΠΕΔΡΑΣΑΓΚΟΥΙΑ ΒΙΜΙΟΖΟ--Αποτελ
17:00-ΒΙΝΤΑΓΚΟΜΠΡΑΓΚΑΝΘΑ--Αποτελ
17:00-ΜΙΡΑΝΤΕΛΑΜΟΝΤΑΛΕΓΚΡΕ--Αποτελ
17:00-ΡΙΟ ΑΒΕ ΒΑΒΕΣ--Αποτελ
17:00-ΜΟΝΤΙΝΕΝΣΕΦΕΛΓΚΟΥΕΙΡΑΣ--Αποτελ
17:00-ΜΠΕΡΚΟΚΑΜΑΣΑ--Αποτελ
17:00-ΠΕΝΤΡΑΣ ΡΟΥΜΠΡΑΣΤΡΟΦΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΕΣΠΙΝΧΟΒΑΛΑΝΤΑΡΕΣ ΓΚΑΙΑ--Αποτελ
17:00-CCDR ΒΙΛΑ ΚΟΡΤΕΖΣΑΝΤΓΙΟΝΕΝΕΣΕ--Αποτελ
17:00-ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΡΟΒΕΡΣ--iΠρογ
17:00-ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜΜΠΕΕΡΣΧΟΤ ΒΙΛΡΙΤΖΚ--iΠρογ
17:00-ΒΕΣΤΕΡΛΟΣΕΡΕΝΓΚ--iΠρογ
17:00-ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝΛΟΥΓΚΑΝΟ--iΠρογ
17:00-ΒΑΝΤΟΥΖΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ--iΠρογ
17:00-ΓΙΟΥΝΙΟΝΙΣΤΑΣΠΟΝΤΕΒΕΔΡΑ--Προγ
17:00-ΛΕΒΑΝΤΕ ΙΙΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Β--Προγ
17:00-ΛΟΓΚΡΟΝΕΣΟΒΙΕΔΟ--iΠρογ
17:00-ΕΝΟΥΓΚΟΥ ΡΕΙΤΖΕΡΣΛΟΜΠΙ ΣΤΑΡΣ--iΠρογ
17:00-ΝΤΑΚΑΝΤΑΣΑΝΣΑΪΝ ΣΤΑΡΣ--iΠρογ
17:00-ΟΥΑΡΙ ΓΟΥΛΒΣΝΑΣΑΡΑΒΑ ΓΙΟΥΝ.--iΠρογ
17:00-ΧΑΡΤΛΑΝΤ ΟΒΕΡΙΑΚΒΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ--iΠρογ
17:00-ΚΒΑΡΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΙΦΕΑΝΙ ΟΥΜΠΑΧ--iΠρογ
17:00-ΑΜΠΙΑ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣMFM--iΠρογ
17:00-ΑΛΚΑΙΝΣΑΡΚ ΟΛΕΙΡΟΣ--Αποτελ
17:00-ΑΛΒΕΡΑΣΠΟΡΤΙΒΟ ΝΤΕ ΛΟΥΡΕΣ--Αποτελ
17:00-ΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕ ΜΑΣΑΜΑΚΛΟΥΜΠ ΝΤΕΣΠΟΡΤΙΒΟ ΡΑΜ--Αποτελ
17:00-ΟΛΑΝΕΝΣΕΑΜΟΡΑ--Αποτελ
17:00-ΜΕΡΕΛΙΝΕΝΣΕΣΕΡΒΕΙΡΑ--Αποτελ
17:00-ΜΠΡΑΓΚΑ ΒΒΙΛΑΒΕΡΝΤΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΤΙΡΣΕΝΣΕΠΕΒΙΝΤΕΜ--Αποτελ
17:00-ΦΑΦΕΣΑΟ ΜΑΡΤΙΝΙΟ--Αποτελ
17:00-ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ ΒΜΠΡΙΤΟ--Αποτελ
17:00-ΚΑΣΤΡΟ ΝΤΑΪΡΕΣΑΝΕΛΑΣ 2010--Αποτελ
17:00-ΣΑΟ ΖΟΑΟ ΝΤΕ ΒΕΡΛΟΥΣΙΤΑΝΟ--Αποτελ
17:00-ΜΑΡΙΤΙΜΟΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΙΡΑ--iΠρογ
17:00-ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ--iΠρογ
17:15-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑNFC ΒΟΛΟΣ--iΠρογ
17:15-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΛΑΜΙΑ--iΠρογ
17:15-ΕΛΤΣΕΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ--iΠρογ
17:30-ΙΝΤΕΡ ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΕΣΚΑΛΝΣΑΝΤΑ ΚΟΛΟΜΑ--iΑποτελ
17:30-ΚΑΡΟΙΕΝΓΚΟΡΝΤΑΝΙ--iΑποτελ
17:30-ΡΟΣΤΟΦΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ--Προγ
17:40-ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ--iΠρογ
17:45-ΒΛΑΖΝΙΑΚΑΣΤΡΙΟΤΙ--iΠρογ
17:45-ΦΕΓΕΝΟΡΝΤΑΛΚΜΑΑΡ--iΠρογ
18:00-ΓΚΟΥΙΘΕΛΟΖΑΜΟΡΑ0-0-Αναβ
18:00-KΑΜΑΡΑ ΝΤΕ ΛΟΜΠΟΣΜΑΡΙΤΙΜΟ ΜΑΔΕΙΡΑ Β--Αποτελ
18:00-ΟΥΝ. ΜΑΔΕΙΡΑΑΜΑΡΑΝΤΕ--Αποτελ
18:00-ΛΙΝΖ ΛΑΣΚΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ--iΠρογ
18:00-ΡΕΝΛΙΛ--iΠρογ
18:00-ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑΚΟΜΠΟΣΤΕΛΑ--Προγ
18:00-ΜΠΑΡΑΚΑΛΝΤΟΛΑΡΕΝΤΟ0-0-Αναβ
18:00-ΡΕΑΛ ΟΥΝΙΟΝΛΙΟΑ--Προγ
18:00-ΣΑΝΤΑΝΤΕΡΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Β--Προγ
18:00-ΚΟΡΔΟΒΑΓΙΕΚΛΑΝΟ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ--Προγ
18:00-ΛΙΝΑΡΕΣΜΟΥΡΘΙΑ--Προγ
18:00-ΜΕΡΙΔΑΒΙΛΛΑΝΟΒΕΝΣΕ--Προγ
18:00-ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑΟΛΜΠΙΑ--iΠρογ
18:00-ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ--iΠρογ
18:00-ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ--iΠρογ
18:00-ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡΑΛΤΑΙ--iΠρογ
18:00-ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΧΑΤΑΙΣΠΟΡ--iΠρογ
18:00-ΜΠΕΣΙΚΤΑΣΓΚΕΖΤΕΠΕ--iΠρογ
18:05-ΙΣΤΡΑ 1961ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ--iΠρογ
18:15-ΟΛ. ΝΤΕ ΚΧΟΥΡΙΓΚΜΠΑΓΟΥΙΝΤΑΝΤ ΤΕΜΑΡΑ--Αποτελ
18:30-ΠΡΟ ΣΕΣΤΟΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23--iΠρογ
18:30-ΤΣΕΖΕΝΑΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ--iΠρογ
18:30-ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕΦΟΤΖΙΑ--iΠρογ
18:30-ΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣAS ΑΒΕΛΙΝΟ--iΠρογ
18:30-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ--iΠρογ
19:00-ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΛΙΜΠΕΡΙΑΠΟΥΜΑ--Αποτελ
19:00-SAN GWANNVITTORIOSA STARS--Αποτελ
19:00-ΧΑΜΡΟΥΝ ΣΠΑΡΤΑΝΣΣΑΝΤΑ ΛΟΥΤΣΙΑ--iΑποτελ
19:00-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΛΙΒΕΡΠΟΥΛ--iΠρογ
19:00-ΧΟΦΕΝΧΑΪΜΚΟΛΩΝΙΑ--iΠρογ
19:00-ΜΠΝΕΙ ΓΕΧΟΥΝΤΑ ΤΕΛ ΑΒΙΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΜΠΑ--iΠρογ
19:00-ΛΑΤΣΙΟΣΑΣΣΟΥΟΛΟ--iΠρογ
19:00-ΧΟΝΒΕΝΤ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΓΚΙ--iΠρογ
19:10-AΛ ΕΤΙΦΑΚΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ--iΠρογ
19:15-ΕΥΡΩΠΗΚΟΛΕΤΖ 19750-0-Αναβ
19:15-ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣΣΑΡΛΕΡΟΥΑ--iΠρογ
19:15-ΚΑΣΤΕΓΙΟΝΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ--iΠρογ
19:30-ΤΣΕΛΣΙ U23ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ U23--Προγ
19:30-ΠΑΟΚΑΕΚ--iΠρογ
19:30-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΒΟΛΟΤ--Προγ
19:30-ΘΕΛΤΑΕΪΜΠΑΡ--iΠρογ
19:30-ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ--iΠρογ
19:30-ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣΜΠΟΛΕΣΛΑΒ--iΠρογ
20:00-ΚΟΡΜΙΠΙΕΤΑ ΧΟΤΣΠΕΡΣ--Αποτελ
20:00-ΚΟΡΝΕΛΑΠΡΑΤ0-0-Αναβ
20:00-ΤΟΛΟΥΚΑΝΕΚΑΞΑ--iΠρογ
20:00-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ--iΠρογ
20:45-ΑΛΤΟΣ ΠΙΜΙΡΑΣΟΛ--Αποτελ
21:00-ΤΟΥΡΙΑΛΜΠΑΑΣΟΣΙΕΣΙΟΝ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ --Αποτελ
21:00-ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕΜΑΛΙ--Προγ
21:00-ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟΚΑΜΕΡΟΥΝ--Προγ
21:00-ΛΟΜΕΛ ΓΙΟΥΝ.RWD ΜΟΛΕΝΜΠΙΚ 47--iΠρογ
21:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕΦΛΑΜΕΝΓΚΟ--iΠρογ
21:00-ΣΕΑΡΑΠΑΛΜΕΙΡΑΣ--iΠρογ
21:00-ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛΓΚΡΕΜΙΟ--iΠρογ
21:00-ΚΡΟΥΖΕΙΡΟΝΑΟΥΤΙΚΟ--iΠρογ
21:00-ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΣΑΝ ΡΑΜΟΝΚΟΦΟΥΤΠΑ--Αποτελ
21:00-ΡΟΝΤΑΟΥΤΡΕΧΤΗ B--iΠρογ
21:30-ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣΛΕΓΚΑΝΕΣ--iΠρογ
21:45-ΟΥΝΤ - ΧΕΒΕΡΛΕ ΛΕΟΥΒΕΝΓΑΝΔΗ--iΠρογ
21:45-ΠΑΡΜΑΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ--iΠρογ
22:00-ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟΠΕΝΙΑΡΟΛ0-0-iΑναβ
22:00-ΕΒΕΡΤΟΝΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.--iΠρογ
22:00-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝΛΥΩΝ--iΠρογ
22:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣΒΑΛΕΝΘΙΑ--iΠρογ
22:00-ΚΡΕΜΟΝΕΖΕΣΠΑΛ--iΠρογ
22:00-ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΣΑΝΤΑ ΑΝΑΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΘ ΕΣΚΑΖΟΥΚΕΝ--Αποτελ
22:00-ΓΚΡΕΣΙΑΠΕΡΕΖ ΖΕΛΕΝΤΟΝ--iΠρογ
22:00-ΛΑ ΣΕΡΕΝΑΚΟΥΡΙΚΟ ΟΥΝΙΔΟ--iΠρογ
22:15-ΦΑΜΑΛΙΚΑΟΓΚΙΜΑΡΑΕΣ--iΠρογ
23:00-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕΤΟΛΙΜΑ0-0-iΑναβ
23:00-ΑΖΟΡΕΣ ΝΤΕ ΧΙΝΤΑΛΓΚΟΑΚΟΥΑΚΑΤΕΡΟΣ CDU0-0-Αναβ
23:00-ΦΑΣΑΛΙΑΝΣΑ--iΑποτελ
23:00-ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ--iΠρογ
23:00-ΖΙΚΑΡΑΛΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟ--iΠρογ
23:15-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕΦΟΡΤΑΛΕΖΑ--iΠρογ
23:15-ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ--iΠρογ
23:15-ΣΑΝΤΟΣΓΚΟΪΑΣ--iΠρογ
23:15-ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑCRB ΑΛ--iΠρογ
23:20-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑΚΙΛΜΕΣ--iΠρογ
23:30-ΑΓΚΟΥΙΛΑΓΙΟΚΟΡΟ--iΑποτελ
00:00-ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ0-0-Αναβ
00:15-ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ0-0-iΑναβ
00:15-ΟΥΝ. ΤΣΙΛΕΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΙΚΙΚΕ--iΠρογ
01:00-ΤΑΠΑΤΙΟΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚΑΤΕΚΑΣ--iΠρογ
01:00-KΑΡΤΑΧΙΝΕΣΛΙΜΟΝ--iΠρογ
01:05-ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚ--iΠρογ
01:25-ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΜΠΟΥΚΛΑΜΠ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΤΛΑΝΤΑ--iΠρογ
01:30-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ--iΠρογ
02:30-ΝΤΙΦΕΝΣΟΡ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ (ΟΥΡ)0-0-iΑναβ
02:30-ΡΕΙΝΤΖΕΡΣΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΕΜΟΥΚΟ--iΑποτελ
03:00-ΚΕΡΕΤΑΡΟΠΟΥΜΑΣ--iΠρογ
03:10-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ--iΠρογ
03:25-ΠΛΑΤΕΝΣΕ (ΑΡΓ.)ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΙΕΣΤΡΑ--iΠρογ
Προγ: Προγραμματισμένο, Ημιχ: Ημίχρονο, Παρ: Παράταση, Πεν: Πέναλτυ, Τελ(Πα): Τελικό (Παράταση), Τελ(Πε): Τελικό (Πέναλτυ), Αναβ: Αναβολή, Διακ: Διακοπή, Εγκατ: Εγκατάληψη, Αποτελ: Μόνο τελικό αποτέλεσμα
  • Όλες οι διοργανώσεις
  • Αίγυπτος : 1η Κατηγορία
  • Αγγλια
    • Αγγλία : Τσάμπιονσιπ
    • Αγγλια : Κυπελλο Fa : 4ος Γυρος
    • Αγγλια : 1η Κατηγορια Γυναικων
    • Αγγλια : Πρεμιερ Λιγκ U21 : 1η Κατηγορια
    • Αγγλια : Πρεμιερ Λιγκ U21 : 2η Κατηγορια
  • Αλβανία : 1η Κατηγορία
  • Ανδόρα : 1η Κατηγορία
  • Αργεντινη : Πριμερα Β Νασιοναλ : Πλεϊοφ : Προημιτελικοι
  • Αυστρία : 1η Κατηγορία
  • Αυστραλια
    • Αυστραλία : Α Κατηγορία
    • Αυστραλια : 1η Κατηγορια Γυναικων
  • Αφρικη : Πρωταθλημα Εθνων Αφρικης : Ομιλος Α
  • Βέλγιο
    • Βέλγιο : 1η Κατηγορία
    • Βέλγιο : 2η Κατηγορία
    • Βελγιο : 3η Κατηγορια
  • Βιετνάμ : 1η Κατηγορία
  • Βραζιλία
    • Βραζιλία : 1η Κατηγορία
    • Βραζιλία : 2η Κατηγορία
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Ημιτελικοι
  • Γαλλία : 1η Κατηγορία
  • Γερμανία
    • Γερμανία : Μπουντεσλίγκα
    • Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2
    • Γερμανία : Λίγκα 3
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βρέμη
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Αμβούργο
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντεράιν
    • Γερμανία : Τοπικό : Βόρειοανατολικός Όμιλος
    • Γερμανια : Τοπικο Βορειος Ομιλος : Βορρας
    • Γερμανια : Τοπικο Βορειος Ομιλος : Νοτος
    • Γερμανία : Τοπικό : Νοτιοδυτικός Όμιλος
  • Γιβραλταρ : Πρεμιερ Ντιβιζιον
  • Διεθνή Φιλικά : Σύλλογοι
  • Ελ Σαλβαδορ : Πριμερα Ντιβιζιον : Απερτουρα : Ημιτελικοι
  • Ελβετία : Σουπερ Λιγκ
  • Ελλάδα
    • Ελλάδα : Super League
    • Ελλάδα : Football League
  • Ινδια
    • Ινδια : Ι-Λιγκ
    • Ινδια : Σουπερ Λιγκ
  • Ινδονησία : 1η Κατηγορία
  • Ισπανία
    • Ισπανία : Πριμέρα Ντιβιζιόν
    • Ισπανία : Σεκούντα Ντιβιζιόν
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 1Α
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 1Β
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 2A
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 2B
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 3A
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 3B
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 4Α
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 4Β
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 5Α
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Ομιλος 5Β
  • Ισραήλ : Πρέμιερ Λιγκ
  • Ιταλία
    • Ιταλία : Σέριε Α
    • Ιταλία : Σέριε Β
    • Ιταλία : Σέριε C : Α Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε C : Β Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε C : Γ Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 1ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 2ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 3ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 4ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 5ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 6ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 7ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 8ος Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε D : 9ος Όμιλος
  • Κένυα : Premier League
  • Κολομβία
    • Κολομβία : Απερτούρα
    • Κολομβία : Πριμέρα Β : 2η Φάση
  • Κροατία : 1η Κατηγορία
  • Κόστα Ρίκα
    • Κόστα Ρίκα : Κλαουσούρα
    • Κοστα Ρικα : Λιγκα Ντε Ασενσο : Κλαουσουρα : Ομιλος Α
    • Κοστα Ρικα : Λιγκα Ντε Ασενσο : Κλαουσουρα : Ομιλος Β
    • Κοστα Ρικα : Λιγκα Ντε Ασενσο : Κλαουσουρα : Ομιλος Γ
  • Κύπρος
    • Κύπρος : Α Εθνική
    • Κύπρος : Β Εθνική
  • Μαλτα
    • Μάλτα : Πρεμιερ Λιγκ
    • Μαλτα : 2η Κατηγορια
  • Μαροκο : 2η Κατηγορια
  • Μεξικό
    • Μεξικο : Σεγκουντα Ντιβιζιον Απερτουρα : Γκρουπ 2
    • Μεξικό : Κλαουσούρα
    • Μεξικό : Πριμέρα Α : Κλαουσούρα
  • Νιγηρία : 1η Κατηγορία
  • Νότιος Αφρική
    • Νότιος Αφρική : 1η Κατηγορία
    • South Africa : Mvela Golden League
  • Ολλανδία
    • Ολλανδία : 1η Κατηγορία
    • Ολλανδία : 2η Κατηγορία
  • Ουγγαρία : 1η Κατηγορία
  • Ουρουγουάη : Κλαουσούρα
  • Πορτογαλία
    • Πορτογαλία : 1η Κατηγορία
    • Πορτογαλία : 2η Κατηγορία
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Α Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Β Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Γ Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Δ Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : 5ος Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : 6ος Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : 7ος Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : 8ος Ομιλος
  • Ρουμανία : 1η Κατηγορία
  • Σαουδική Αραβία : Σαουδική Λίγκα
  • Σκωτία : Λιγκ Καπ : Ημιτελικοί
  • Ταϊλανδη : 2Η Κατηγορια
  • Τουρκία
    • Τουρκία : Σούπερ Λιγκ
    • Τουρκία : 2η Κατηγορία
  • Τσεχία : 1η Κατηγορία
  • Τυνησία : 1η Κατηγορία
  • Χιλη
    • Χιλή : Πριμέρα Ντιβιζιόν
    • Χιλη : 2η Κατηγορια : Προημιτελικοι
  • Χονγκ Κονγκ : 1η Κατηγορία