Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
09:00ΜΟΚΠΟ ΣΙΤΙ - ΓΚΙΕΝΓΚΣΟΥ Χ.Ν.Π.1-2Τελικό17:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑ - ΓΚΟΡΙΤΣΑ2-0Τελικό100611:00ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑ Β - SK ΜΠΕΝΕΣΟΦ1-2Τελικό100911:30ΑΝ ΓΚΙΑΝΓΚ - ΒΙΕΤΤΕΛ0-2Τελικό101713:00ΡΑΧ ΜΠΡΕΣΤ (ΡΕΖ.) - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ (ΡΕΖ.)4-0Τελικό101813:30ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ (ΡΕΖ.) - ΙΣΛΟΧ ΜΙΝΣΚ (ΡΕΖ.)1-2Τελικό101912:00ΣΜΙΑΒΤΟΤΡΑΝΣ - ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΜΑΡΓΙΝΑ ΓΚΟΡΚΑ1-1Τελικό102217:00ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ U19 (Γ) - ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ (Γ)0-1Τελικό102316:35ΦΛΑΜΠΟ ΝΤΙ ΣΑΝΤΡ - ΕΓΚΛ ΝΟΥΑΡ CS0-0Τελικό102411:30ΠΡΙΡΟΒ - ΟΛΟΜΟΥΤΣ3-2Τελικό102513:00ΟΣΙΠΟΒΙΤΣΙ - ΓΚΟΡΚΙ1-3Τελικό102614:00FC ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ 1960 - BGU ΜΙΝΣΚ3-0Τελικό102714:00ΙΒΑΤΣΕΒΙΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΝ ΣΤΟΛΜΠΤΣΙ1-1Τελικό102814:00ΟΣΤΡΟΒΕΤΣ - ΝΤΙΟΥΣ-3 ΣΤΕΝΛΕΣ ΠΙΝΣΚ1-1Τελικό102914:00ΣΑΧΤΑΡ-2 ΠΕΤΡΙΚΟΒ - ΖΛΟΜΠΙΝ12-0Τελικό103016:00ΕΝΕΡΓΚΕΤΙΚ ΜΠΙΓΚΑΤΟΥ - ΜΠΑΜΠΡΟΜ1-1Τελικό103316:00ΜΕΛΙΟΡΕΙΤΟΡ ΖΙΤΚΟΒΙΤΣΚΙ - ΜΟΛΟΝΤΕΣΧΝΟ1-1Τελικό103417:00ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ - ΠΟΛΟΚ 20197-0Τελικό103516:30ΙΝΤΕΡ ΣΤΑΡΣ - ΒΙΤΑΛΟ2-1Τελικό103713:00ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝ - ΜΠΑ ΡΙΑ ΒΟΥΝΓΚ ΤΑΟΥ1-1Τελικό103814:00ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΜΠΓΚΟΥ ΜΙΝΣΚ (ΡΕΖ.) - ΒΙΤΕΜΠΣΚ (ΡΕΖ.)5-2Τελικό103914:00ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ - ΝΑΜ ΝΤΙΧ7-6Τελικό104014:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ1-0Τελικό104115:00ΧΟ ΤΣΙ ΜΙΝΧ ΣΙΤΙ - ΝΤΑ ΝΑΝΓΚ3-2Τελικό104216:00ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ - ΜΠΡΑΝ3-0Τελικό104419:00ΜΑΡΙΜΠΟΡ - ΑΣΚ ΜΠΡΑΒΟ6-1Τελικό104519:00ΡΟΥΝΤΑΡ ΒΕΛΕΝΖΕ - ΤΖΑΡΝΤΑΝ3-0Τελικό104621:00ΜΠΟΥΝΤΟΥΣΝΟΣΤ - ΓΚΡΙΜΠΑΛΙ ΡΑΝΤΑΝΟΒΙΤΣΙ1-0Τελικό104721:00ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑ - ΣΟΥΤΙΕΣΚΑ ΝΙΚΣΙΤΣ3-3Τελικό104821:30ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑ - ΙΣΚΡΑ ΝΤΑΝΙΛΟΒΓΚΡΑΝΤ0-0Τελικό104921:00ΠΕΤΡΟΒΑΤΣ - ΤΙΤΟΓΡΑΝΤ1-1Τελικό105021:00ΖΕΤΑ - ΡΟΥΝΤΑΡ ΠΛΙΕΒΛΙΑ2-0Τελικό105121:15ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΚΟΣΜΟΣ3-6Τελικό105217:00ΜΠΕΡΟΕ - ΑΡΝΤΑ ΚΟΥΡΝΤΖΧΑΛΙ1-0Τελικό105318:00ΤΣΕΡΝΟ ΜΟΡΕ ΒΑΡΝΑ - ΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ2-0Τελικό11410:00ΓΕΟΝΑΜ - ΑΝΙΑΝΓΚ1-1Τελικό11510:30ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ - ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ1-0Τελικό11611:15ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ - ΧΡΟΥΝΤΙΜ0-1Τελικό11712:30ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ - ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ ΣΙΤΙΖΕΝ2-2Τελικό11813:00ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ - ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ3-2Τελικό11913:00ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ - ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝΑ3-0Τελικό12013:00ΓΚΟΥΑΝΓΖΟΥ - ΟΥΛΣΑΝ1-1Τελικό12113:00ΜΠΟΥΣΑΝ Ι ΠΑΡΚ - ΣΟΥΓΟΝ0-0Τελικό12214:00ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ1-1Τελικό12314:00ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΜΠΟΧΟΥΜ0-0Τελικό12414:00ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ3-1Τελικό12514:00ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ1-2Τελικό12614:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ (Γ) - ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ 1899 (Γ)3-0Τελικό12714:00ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ (Γ) - ΤΟΥΡΜΠΑΙΝ ΠΟΤΣΝΤΑΜ (Γ)3-2Τελικό12814:00ΣΠΟΥΤΝΙΚ ΡΕΧΙΤΣΑ - ΚΡΟΥΜΚΑΣΙ2-1Τελικό12914:00ΚΟΛΟΣ ΚΟΒΑΛΙΒΚΑ - ΝΤΕΣΝΑ ΤΣΕΡΝΙΓΚΟΦ0-2Τελικό13014:45ΛΟΡΙ - ΝΟΑ2-2Τελικό13115:00ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ - ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ1-2Τελικό13215:00ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β1-2Τελικό13315:00ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ0-1Τελικό13415:00ΜΕΠΕΝ - ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ1-3Τελικό13515:00ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ - ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ4-2Τελικό13615:00ΣΒΙΚΑΟΥ - ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ2-2Τελικό13715:00ΣΟΝΕΝΧΟΦ - ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ0-2Τελικό13915:00ΚΟΓΚΕ - ΧΒΙΝΤΟΒΡΕ1-1Τελικό14215:00ΒΟΛΝΑ ΠΙΝΣΚ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΓΚΟΜΕΛ2-3Τελικό14315:00ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣ - ΒΙΛΝΙΟΥΣ ΡΙΤΕΡΙΑΙ0-1Τελικό14415:00ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ - ΠΡΙΜΠΡΑΜ1-2Τελικό14616:00ΝΟΜ ΓΙΟΥΝ. - ΕΛΒΑ0-0Τελικό14716:00ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΡΠΟΥΣ - ΒΑΝΤΡΑ ΒΑΡΠΟΥΣ4-1Τελικό14816:00ΛΙΝΤΑ - ΚΧΙΜΙΚ ΣΒΕΤΛΟΓΚΟΡΣΚΙ0-0Τελικό14915:00Β36 ΤΟΡΣΑΒΝ ΙΙ - Β71 ΣΑΝΤΟΙ3-1Τελικό15017:00ΒΕΣΤΟΥΡ ΣΟΡΒΑΓΚΟΥΡ - Β68 ΤΟΦΤΙΡ1-2Τελικό15118:00ΗΒ ΤΟΡΣΑΒΝ ΙΙ - ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΓΚΟΤΑ ΙΙ0-2Τελικό15416:00ΛΟΝΤΖ - ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ0-1Τελικό15516:30ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ1-2Τελικό15616:30ΜΑΙΝΤΖ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ0-1Τελικό15716:30ΣΑΛΚΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ0-1Τελικό15816:30ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ2-0Τελικό15917:00ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡ - ΚΟΛΝΤΙΝΓΚ2-2Τελικό16117:00ΜΠΕΛΣΙΝΑ ΜΠΟΜΠΡΟΥΙΣΚ - ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ2-3Τελικό16217:00ΜΠΑΝΓΚΑ - ΠΑΝΕΒΕΖΙΣ2-0Τελικό16317:00ΝΤΝΙΠΡΟ-1 - ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣΚ3-1Τελικό16417:00ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ - ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΓΚΑΝΣΚ1-0Τελικό16517:00ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ - ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ3-1Τελικό16617:00ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ - ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ1-1Τελικό16717:55ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ - ΟΥΙΠΕΣΤ1-0Τελικό16818:00ΚΟΜΜΟΥΝΑΛΝΙΚ ΣΛΟΝΙΜ - ΓΚΡΑΝΙΤ ΜΙΚΑΣΕΒΙΤΣΙ1-1Τελικό16918:00ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ - ΛΙΣΕΝ1-1Τελικό17018:00ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ - ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ4-1Τελικό17118:00ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ - ΤΡΙΝΕΚ2-2Τελικό17218:15ΑΡΑΡΑΤ-ΑΡΜΕΝΙΑ - ΣΙΡΑΚ1-1Τελικό17318:30ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ - ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ4-0Τελικό17419:00ΤΑΛΙΝ ΛΕΓΚΙΟΝ - ΤΖΑΓΚΠΑΛΙΚΟΥΛ ΤΑΜΕΚΑ0-1Τελικό17519:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ - ΣΑΧΤΑΡ ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ0-1Τελικό17619:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ7-1Τελικό17719:30ΜΠΑΓΕΡΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ5-0Τελικό17820:00ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΙΦΑ2-0Τελικό17920:00ΝΤΙΟΣΓΚΙΟΡ - ΜΕΖΟΚΟΒΕΣΝΤ ΖΟΡΙ1-0Τελικό18020:45ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ1-1Τελικό18121:00ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΙΦΑ - ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ1-2Τελικό18221:00ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ - ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ0-1Τελικό18321:00ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ5-0Τελικό18421:15ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ1-3Τελικό18522:05ΠΑΞΙ - ΦΕΧΕΡΒΑΡ0-0Τελικό18600:00ΓΚΡΕΣΙΑ - ΓΟΥΑΔΕΛΟΥΠΗ2-0Τελικό18704:00ΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟ - ΣΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΠΙΛΕΣ3-1Τελικό12:30ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929 SRL - ΛΟΝΤΖ SRL1-1Τελικό12:30ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ SRL - ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ SRL0-2Τελικό12:30ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ SRL - ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ SRL2-2Τελικό12:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ SRL - ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ SRL1-0Τελικό24800:00ΖΙΚΑΡΑΛ - ΟΥΝ. ΝΤΕ ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ5-0Τελικό
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Champions League
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Παιχνίδια: Όλα
Κατάταξη: Ανά ώρα
Ήχος για γκολ: Καμπανάκι
Επιλέξτε διοργάνωση
ΔΩ/ΕΚΩΔ1ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣXΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ2ΣΚΗΜ1X2iΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 30 ΜαΐουΕπόμενη ημέρα »
06:00-ΙΣΤΕΡΝ ΛΑΪΟΝΣ U20ΣΑΟΥΘ ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ U200-0-Αναβ
06:00-ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΥ U20ΠΕΡΘ U200-0-Αναβ
07:00-ΚΛΑΡΕΝΣ ΓΙΟΥΝ.ΓΚΛΕΝΟΡΤΣΙ ΝΑΙΤΣ0-0-iΑναβ
07:00-ΝΟΤΖΙΜΑ ΣΤΕΛΑ (Γ)ΚΟΜΠΕ ΛΕΟΝΕΣΣΑ (Γ)0-0-Αναβ
07:00-ΒΕΓΚΑΛΤΑ ΣΕΝΤΑΙ ΛΕΙΝΤΙΤΖΕΦ ΛΕΙΝΤΙΣ (Γ)0-0-Αναβ
07:15-ΡΙΒΕΡΣΑΪΝΤ ΟΛΙΜΠΙΚΟΛΥΜΠΙΑ0-0-iΑναβ
08:00-ΜΠΡΑΝΣΓΟΥΙΚ ΣΙΤΥΛΑΝΓΚΟΥΑΡΙΝ0-0-Αναβ
08:00-ΓΚΕΛΟΝΓΚ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣΜΑΝΙΝΓΚΧΑΜ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-0-Αναβ
08:00-ΜΟΡΛΑΝΤ ΣΙΤΥΜΠΟΥΛΙΝ ΛΑΙΟΝΣ0-0-Αναβ
08:00-ΒΕΡΙΜΠΙ ΣΙΤΙΓΚΟΛΜΠΕΡΝ ΒΑΛΛΕΫ ΣΑΝΣ0-0-Αναβ
08:00-ΣΕΝΤ ΤΖΩΡΤΖ ΣΙΤΥΧΙΛΛΣ ΜΠΡΑΜΠΙΣ0-0-Αναβ
08:00-ΡΟΚΙΝΓΚΧΑΜ ΣΙΤΥ U20ΣΟΡΡΕΝΤΟ U200-0-Αναβ
08:00-ΦΛΟΡΙΤ ΑΘΗΝΑ U20ΤΖΟΥΝΤΑΛΟΥΠ U200-0-Αναβ
08:00-ΜΠΑΛΚΑΤΤΑ U20ΙΝΓΚΛΓΟΥΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-0-Αναβ
08:00-ΓΚΟΥΕΛΟΥΠ ΚΡΟΑΤΙΑ U20ΜΠΕΥΣΓΟΥΟΤΕΡ ΣΙΤΥ U200-0-Αναβ
08:00-ΚΟΚΜΠΕΡΝ ΣΙΤΥ U20ΑΡΜΑΝΤΕΙΛ U200-0-Αναβ
08:00-ΙΣΤΕΡΝ ΛΑΙΟΝΣΣΑΟΥΘ ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ0-0-iΑναβ
08:00-ΑΒΟΝΤΕΪΛ ΧΑΙΤΣΑΛΤΟΝΑ ΜΑΤΖΙΚ0-0-iΑναβ
08:00-ΚΡΟΙΝΤΟΝ ΚΙΝΓΚΣΠΑΡΑ ΧΙΛΣ ΝΑΙΤΣ0-0-iΑναβ
08:00-ΟΜΙΓΙΑΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.0-0-iΑναβ
Πάνω από 140.000 γεγονότα σε live streaming κάθε χρόνο!
08:00-Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙΝΙΓΚΑΤΑ ΑΛΜΠΙΡΕΞ0-0-iΑναβ
08:00-ΦΟΥΚΟΥΟΚΑΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑ0-0-iΑναβ
08:00-ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ U23ΚΑΤΑΛΕΡ ΤΟΓΙΑΜΑ0-0-iΑναβ
08:00-ΤΟΚΙΟ U23ΒΑΝΡΑΟΥΡΕ ΧΑΚΝΟΧ0-0-iΑναβ
08:00-ΓΙΟΝΖΟΥ ΣΙΤΙΖΕΝΓΚΑΝΙΕΝΟΥΝΓΚ ΣΙΤΙ1-30-1Τελικό
08:30-ΠΛΕΪΦΟΡΝΤ ΣΙΤΥ ΠΑΤΡΙΟΤWESTERN STRIKERS0-0-Αναβ
08:30-ΓΟΥΕΣΤ ΑΝΤΕΛΑΙΝΤΦΟΥΛΑΜ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-0-Αναβ
08:30-ΣΤΟΥΡΤ ΛΑΙΟΝΣΓΟΥΑΪΤ ΣΙΤΙ ΓΟΥΝΤΒΙΛ0-0-Αναβ
08:30-ΑΝΤΕΛΑΪΝΤ ΒΙΚΤΟΡΥADELAIDE HILLS0-0-Αναβ
08:30-ΑΔΕΛΑΙΔΑ ΜΠΛΟΥ ΙΓΚΛΣΚΑΜΠΕΛΤΑΟΥΝ0-0-iΑναβ
08:30-ΑΔΕΛΑΙΔΑ ΚΟΜΕΤΣΜΟΝΤΜΠΟΥΡΙ ΤΖΕΤΣ0-0-iΑναβ
08:30-ΣΟΥΜΠΕΡΛΑΝΤ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΑΔΕΛΑΙΔΑ ΣΙΤΙ0-0-iΑναβ
08:30-ΡΑΪΝΤΕΡΣΑΔΕΛΑΙΔΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ Ν0-0-iΑναβ
09:00-ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ0-0-iΑναβ
09:00-ΧΟΥΑΣΕΟΝΓΚ ΦΚΝΤΑΕΤΖΟΝ ΚΟΡΑΙΛ2-10-1Τελικό
09:00-ΓΚΙΕΟΝΤΖΙΟΥ ΣΙΤΙΖΕΝΤΣΟΥΝΤΣΕΟΝ1-00-0Τελικό
09:00-ΚΑΟΧΣΙΟΥΝΓΚ ΣΑΝΙ ΜΠΑΝΚΧΟΥΑΛΙΑΝ (Γ)0-00-0Τελικό
09:00-ΜΟΚΠΟ ΣΙΤΙΓΚΙΕΝΓΚΣΟΥ Χ.Ν.Π.1-20-1Τελικό
09:30-NAKARA AZZURRIHELLENIC0-0-Αναβ
09:30-ΣΑΔΕΡΛΑΝΤ ΣΑΡΚΣΜΠΛΑΚΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙ0-0-iΑναβ
Fantasy Τουρνουά για το ελληνικό πρωτάθλημα με 30.000€ εγγυημένα χρηματικά έπαθλα*
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις. Αφορά το συνολικό ποσό επάθλων του τουρνουά
09:30-ΚΙΝΓΚΜΠΟΡΟ ΛΑΪΟΝΣΛΑΝΤΣΕΣΤΟΝ ΣΙΤΙ0-0-iΑναβ
10:00-ΣΑΜΦΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣΝΟΡΘ ΠΑΙΝ0-0-Αναβ
10:00-ΧΑΚΟΑΧ ΣΙΔΝΕΥ ΣΙΤΙ ΙΣΤΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΟΥΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡ0-0-Αναβ
10:00-ΝΤΑΝΤΕΝΟΝΓΚ ΘΑΝΤΕΡ U20ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΝΑΪΤΣ U200-0-Αναβ
10:00-ΦΛΟΡΕΑΤ ΑΘΗΝΑΤΖΟΥΝΤΑΛΟΥΠ0-0-iΑναβ
10:00-ΓΚΕΛΟΥΠ ΚΡΟΑΤΙΑΜΠΕΪΣΓΟΥΟΤΕΡ ΣΙΤΙ0-0-iΑναβ
10:00-ΜΠΑΛΚΑΤΑΙΓΚΛΓΟΥΝΤ ΓΙΟΥΝ.0-0-iΑναβ
10:00-ΡΟΚΙΝΓΧΑΜ ΣΙΤΙΣΟΡΕΝΤΟ0-0-iΑναβ
10:00-ΚΟΚΜΠΕΡΝ ΣΙΤΙΑΡΜΑΝΤΕΙΛ0-0-iΑναβ
10:00-ΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙΡΙΟΥΚΙΟΥ0-0-iΑναβ
10:00114ΓΕΟΝΑΜΑΝΙΑΝΓΚ1-10-1iΤελικό
10:30-ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΣΠΙΡΙΤΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΑΘΛΕΤΙΚ0-0-Αναβ
10:30-ΣΙΦΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣΔΥΤΙΚΟ ΤΟΡΕΝΣ ΜΠΙΡΚΑΛΑ0-0-Αναβ
10:30-ΧΑΜΕ ΣΙΤΙΓΚΡΙΝ ΓΚΑΛΙ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ0-0-iΑναβ
10:30-ΜΠΕΛΚΟΝΕΝΜΟΝΑΡΟ ΠΑΝΘΕΡΣ0-0-iΑναβ
10:30115ΓΚΑΝΓΚΒΟΝΓΕΟΝΜΠΟΥΚ1-01-0iΤελικό
11:00-ΒΙΡΤΖΙΝΙΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΝΙΟΥ ΦΑΡΜ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-0-Αναβ
11:00-ΜΠΟΝΙΡΙΝΓΚ ΓΟΥΑΙΤ ΙΓΚΛΜΑΟΥΝΤΙΣ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ0-0-Αναβ
11:00-ΑΚΑΚΙΑ ΡΙΤΖΤΟΥΒΟΝΓΚ0-0-iΑναβ
11:00-ΚΑΜΠΟΥΛΤΟΥΡΜΠΡΙΣΜΠΕΙΝ ΝΑΙΤΣ0-0-iΑναβ
Betshop Bomb.Έως 24.000€ θα σκάσουν! Εσύ θα προλάβεις;
11:00-ΠΙΣΕΚΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 1905 Β2-12-0Τελικό
11:00-ΤΣΑΝΓΚΓΟΥΟΝ ΣΙΤΙΠΙΕΟΝΤΑΕΚ ΣΙΤΙΖΕΝ1-01-0Τελικό
11:00-ΡΕΣΙΤΑΝΤΑΜΙΛΑ ΜΑΤΣΙΟΥΚΑ3-0-iΠρογ
11:00-ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ--iΠρογ
11:00-ASU ΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ--iΠρογ
11:00-ΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙΜΙΕΡΚΙΟΥΡΕΑ ΚΙΟΥΤΣ--iΠρογ
11:00-ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΤΣΙΑΝΟΥΛΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ--iΠρογ
11:00-ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣΝΤΟΥΝΑΡΕΑ ΚΑΛΑΡΑΣΙ--iΠρογ
11:00-ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡ.ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ --iΠρογ
11:00-ΓΚΛΟΡΙΑ ΜΠΟΥΖΑΟΥΠΕΤΡΟΛΟΥΛ 52 ΠΛΟΪΕΣΤΙ--iΠρογ
11:00-ΦΑΡΟΥΛΜΠΑΤΡΑΝΑ ΝΤΟΑΜΝΑ--iΠρογ
11:00-ΤΟΥΡΙΣ ΟΤΟΥΛΜΙΟΒΕΝΙ--iΠρογ
11:00-ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑΠΑΝΤΟΥΡΙ--iΠρογ
11:001006ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑ ΒSK ΜΠΕΝΕΣΟΦ1-21-1Τελικό
11:10-ΦΡΙΝΤΕΚ ΜΙΣΤΕΚΧΑΒΙΡΟΒ2-42-3Τελικό
11:15-ΧΛΟΥΜΕΚΤΡΟΥΤΝΟΦ7-24-2Τελικό
11:15116ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦΧΡΟΥΝΤΙΜ0-10-1iΤελικό
11:30-ΤΑΙΤΣΟΥΝΓΚ ΜΠΛΟΥ ΓΟΥΑΛΙΝΤΕΡ ΤΑΟΥΑΝ (Γ)3-12-1Τελικό
11:301009ΑΝ ΓΚΙΑΝΓΚΒΙΕΤΤΕΛ0-20-0Τελικό
11:301024ΠΡΙΡΟΒΟΛΟΜΟΥΤΣ3-22-0Τελικό
Το δικό σου στοίχημα με τους δικούς σου όρους!
12:00-ΔΕ ΛΕΪΚΣΓΚΡΑΒΑΤ ΧΟΚΣ0-0-Αναβ
12:00-ΣΕΝΤ ΤΖΟΡΤΖ ΣΕΝΤΣΡΕΪΝΤΕΡΣ0-0-Αναβ
12:00-ΜΠΛΑΚΤΑΟΥΝ ΣΠΑΡΤΑΝΣΝΟΡΘΕΡΝ ΤΑΪΓΚΕΡΣ0-0-Αναβ
12:00-ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΣΣΠΙΡΙΤ0-0-Αναβ
12:00-ΝΤΑΝΤΕΝΟΓΚ ΘΑΝΤΕΡΜΕΛΒΟΥΡΝΗ ΝΑΙΤΣ0-0-iΑναβ
12:00-ΛΕΙΧΑΡΝΤ ΤΑΙΓΚΕΡΣΡΟΚΝΤΕΪΛ ΣΙΤΙ ΣΑΝΣ0-0-iΑναβ
12:00-ΜΠΙΛΙΕΤΑΜΠΟΡ--Προγ
12:001019ΣΜΙΑΒΤΟΤΡΑΝΣΒΙΚΤΟΡΙΑ ΜΑΡΓΙΝΑ ΓΚΟΡΚ1-11-1Τελικό
12:30-ΑΔΕΛΑΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΚΜΕΤΡΟ ΣΤΑΡΣ0-0-iΑναβ
12:30-ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929 SRLΛΟΝΤΖ SRL1-10-0iΤελικό
12:30-ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ SRLΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ SRL2-22-2iΤελικό
12:30-ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ SRLΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ SRL1-00-0iΤελικό
12:30-ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ SRLΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ SRL0-20-1iΤελικό
12:30117ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜΝΤΑΕΤΖΕΟΝ ΣΙΤΙΖΕΝ2-20-0iΤελικό
12:45-ΧΟΥΜ ΣΙΤΥ U20ΓΚΡΙΝ ΓΚΑΛΛΥ U200-0-Αναβ
13:00-ΣΑΝΤΜΠΙ (Γ)ΕΣΤΕΡΜΡΠΟ (Γ)0-0-Αναβ
13:00-FB (Γ)ΧΕΡΛΟΥΦΣΧΟΛΜ (Γ)0-0-Αναβ
13:00-ΝΑΣΜΠΙ (Γ)ΝΤΑΜΣΟΕ (Γ)0-0-Αναβ
13:00-ΑΑΡΧΟΥΣ (Γ)ΡΟΜΑΛΤ (Γ)0-0-Αναβ
13:00-ΦΡΕΜΑΝΤ ΒΑΛΜΠΙΧΕΡΛΕΒ0-0-Αναβ
Μην ψάχνεις πια αλλού. Εδώ είναι το παιχνίδι!
13:00-FC COPENHAGEN (Y)ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ U190-0-Αναβ
13:00-ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤΜΙΟΝΤΑΛΕΝ2-1-Τελικό
13:00-ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑΚΑΣΙΒΑ0-0-iΑναβ
13:00-ΣΙΜΙΖΟΥΝΑΓΚΟΓΙΑ0-0-iΑναβ
13:00-ΚΑΓΚΟΣΙΜΑΓΚΑΪΝΑΡΕ ΤΟΤΟΡΙ0-0-iΑναβ
13:00-ΧΟΝΕΦΟΣ (Γ)ΑΣΑΝ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΝΤΑΜΕΡ (0-0-Αναβ
13:00-ΤΣΕΟΝΓΚΟΥΜΠΟΥΣΑΝ ΤΡΑΝΣΠΟΡΤΑΤΙΟΝ0-30-0Τελικό
13:00-ΓΚΙΜΧΑΕ ΣΙΤΙΓΙΑΝΓΚΤΖΟΥ ΣΙΤΙΖΕΝ3-02-0Τελικό
13:00-ΣΕΟΝΑΝ ΣΙΤΙΓΚΙΜΠΟ ΣΙΤΙΖΕΝ2-21-0Τελικό
13:00-ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑΣΟΛΕΝΤΟΥΝΤΑ0-0-iΑναβ
13:00118ΚΟΥΡΕΣΑΡΕΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ3-21-2iΤελικό
13:00119ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝΑ3-01-0iΤελικό
13:00120ΓΚΟΥΑΝΓΖΟΥΟΥΛΣΑΝ1-11-1iΤελικό
13:00121ΜΠΟΥΣΑΝ Ι ΠΑΡΚΣΟΥΓΟΝ0-00-0iΤελικό
13:001017ΡΑΧ ΜΠΡΕΣΤ (ΡΕΖ.)ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ (ΡΕΖ.)4-02-0Τελικό
13:001025ΟΣΙΠΟΒΙΤΣΙΓΚΟΡΚΙ1-30-1Τελικό
13:001037ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝΜΠΑ ΡΙΑ ΒΟΥΝΓΚ ΤΑΟΥ1-11-1Τελικό
13:30-ΚΑΖΟΥΑΡΙΝΑΝΤΑΡΓΟΥΙΝ ΧΑΡΤΣ0-0-Αναβ
13:301018ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ (ΡΕΖ.)ΙΣΛΟΧ ΜΙΝΣΚ (ΡΕΖ.)1-20-2Τελικό
13:45-NAKORNPRATOM FCΚΧΟΝΚΑΕΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-0-Αναβ
Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες!
13:45-ΜΠΟΥΡΙΡΑΜΠΑΤΑΓΙΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-0-Αναβ
14:00-ΣΑΤΟΥΡΝΑΡΑΡΑΤ ΜΟΣΧΑΣ--Προγ
14:00-ΚΙΜΚΙ ΙΙΚΙΜΚΙ-ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ--Προγ
14:00-ΣΑΛΟΥΤ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΜΠΕΛΓΚΖΟΡΚΥ ΚΡΑΣΝΟΓΚΟΡΣΚ--Προγ
14:00-ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ ΛΥΠΕΤΣΚΚΒΑΝΤ ΟΜΠΝΙΝΣΚ--Προγ
14:00-ΡΙΑΖΑΝΣΤΡΟΓΚΙΝΟ--Προγ
14:00-ΚΑΛΟΥΓΚΑΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ ΙΙ--Προγ
14:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΖΑΝΣΚΣΟΚΟΛ ΣΑΡΑΤΟΦ--Προγ
14:00-ΣΑΚΑΛΙΝ ΣΑΚΑΛΙΝΣΚΖΕΝΙΤ ΙΡΚΟΥΤΣΚ--Προγ
14:00-ΝΟΒΟΣΙΜΠΙΡΣΚ ΦΚΤΣΙΤΑ--Προγ
14:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΡΝΑΟΥΛΙΡΤΙΣ ΟΜΣΚ--Προγ
14:00-ΖΒΕΖΝΤΑ ΣΕΝΤ ΠΕΤΕΡΣΜΠΟΝΤΟΛΓΚΟΠΡΙΝΤΙ--Προγ
14:00-ΖΕΝΙΤ 2 ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΜΟΥΡΟΜ--Προγ
14:00-ΒΕΛΕΣΤΟΡΠΕΝΤΟ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ--Προγ
14:00-ΛΟΥΚΙ ΕΝΕΡΓΚΙΑΖΝΑΜΙΑ ΤΡΟΥΝΤΑ--Προγ
14:00-ΚΟΛΟΜΝΑLOKOMOTIV MOSCOW 2--Προγ
14:00-ΡΟΝΤΙΝΑΛΕΝΙΝΓΚΡΑΝΤ--Προγ
14:00-ΠΣΚΟΒ-747ΟΛΙΜΠ ΚΙΜΚΙ--Προγ
14:00-ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤΣΚΕΛΕΦΤΕΑ0-0-Αναβ
14:00-ΑΣΙΡΙΣΚΑΜΑΛΜΕ ΦΚ0-0-Αναβ
Το παιχνίδι όπως θα ήθελες να είναι!
14:00-ΚΑΜΠΙΛΙΕΜΠΟΡΝΤΖ ΜΠΟΥ ΑΡΕΡΙΝΤΖ0-0-iΑναβ
14:00-USM ΜΠΕΛ ΑΜΠΕΣΣΑΟΥΡΑ0-0-iΑναβ
14:00-ΠΑΡΑΝΤΟΥΧΟΥΣΕΙΝ ΝΤΕΙ0-0-iΑναβ
14:00-ΣΧΛΕΦΟΡΑΝ0-0-iΑναβ
14:00-ΜΠΙΣΚΡΑΜΑΓΚΡΑ0-0-iΑναβ
14:00-ΚΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑΙΝ0-0-iΑναβ
14:00-ΣΕΤΙΦΜΟΥΛΟΥΝΤΙΑ ΑΛΓΚΕΡ0-0-iΑναβ
14:00-ΤΑΛΑΒΙΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΙΦΛΙΔΑΣ0-0-iΑναβ
14:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙΝΤΙΛΑ ΓΚΟΡΙ0-0-iΑναβ
14:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΤΙΦΛΙΔΑΣΣΑΜΤΡΕΝΤΙΑ0-0-iΑναβ
14:00-ΑΛΕΡΟΝΤTARNBY0-0-Αναβ
14:00-ΓΚΡΕΒΕ ΦΟΝΤΜΠΟΛΝΤΚΑΡΣΛΟΥΝΤ0-0-Αναβ
14:00-ΦΡΕΝΤΕΡΙΚΣΟΥΝΤΑΒΕΡΝΤΟΕ0-0-Αναβ
14:00-ΟΚΣΒΚ ΜΑΡΙΕΝΛΙΣΤ0-0-Αναβ
14:00-ΤΑΡΑΠ ΠΑΑΡΑΠΧΕΡΝΙΝΓΚ ΦΡΕΜΑΝΤ0-0-Αναβ
14:00-ΟΤΕΡΟΥΠΒΑΡΝΤΕ0-0-Αναβ
14:00-ΡΑΝΤΕΡΣ U19BRONDBY (Y)0-0-Αναβ
14:00-SILKEBORG (Y)NORDSJAELLAND (Y)0-0-Αναβ
14:00-AAB AALBORG (Y)LYNGBY (Y)0-0-Αναβ
14:00-ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ U19AGF/VIBY (Y)0-0-Αναβ
14:00-VEJLE (Y)0-0-Αναβ
14:00-ΤΕΛΑΒΙΒΒΟΛΟΝΤΕΡ ΚΑΝΙΟΣΑ--Αποτελ
14:00-ΚΙΛ ΧΕΜΝΕ (Γ)ΟΒΡΕΒΟΛ ΧΟΛΣΕ (Γ)0-0-Αναβ
14:00-ΓΚΡΕΙ ΚΒΙΝΕΡ ΕΛΙΤ (Γ)ΦΑΡΤ (Γ)0-0-Αναβ
14:00-ΜΠΡΟΝΤΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ0-0-iΑναβ
14:00-EXPRESSΝΤΓΕΡΒ 19190-0-iΑναβ
14:00-ΚΟΛΣΤΑΝΤΑΛΕΣΟΥΝΤ 20-0-iΑναβ
14:00-ΑΓΙΟΤΧΑΓΙΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤΣΑΪΝΑΤ0-0-Αναβ
14:00-ΠΡΑΤΣΟΥΑΠΤΡΑΤ0-0-Αναβ
14:00122ΚΑΡΛΣΡΟΥΗΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ1-10-0iΤελικό
14:00123ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗΜΠΟΧΟΥΜ0-00-0iΤελικό
14:00124ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝΑΝΝΟΒΕΡΟ3-10-0iΤελικό
14:00125ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ1-20-1iΤελικό
14:00126ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ (Γ)ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ 1899 (Γ)3-00-0Τελικό
14:00127ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)ΤΟΥΡΜΠΑΙΝ ΠΟΤΣΝΤΑΜ (Γ)3-20-2Τελικό
14:00128ΣΠΟΥΤΝΙΚ ΡΕΧΙΤΣΑΚΡΟΥΜΚΑΣΙ2-12-1Τελικό
14:00129ΚΟΛΟΣ ΚΟΒΑΛΙΒΚΑΝΤΕΣΝΑ ΤΣΕΡΝΙΓΚΟΦ0-20-0iΤελικό
14:001026FC ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ 1960BGU ΜΙΝΣΚ3-01-0Τελικό
14:001027ΙΒΑΤΣΕΒΙΤΣΙΚΡΟΝΟΝ ΣΤΟΛΜΠΤΣΙ1-11-0Τελικό
14:001028ΟΣΤΡΟΒΕΤΣΝΤΙΟΥΣ-3 ΣΤΕΝΛΕΣ ΠΙΝΣΚ1-10-0Τελικό
14:001029ΣΑΧΤΑΡ-2 ΠΕΤΡΙΚΟΒΖΛΟΜΠΙΝ12-05-0Τελικό
14:001038ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΜΠΓΚΟΥ ΜΙΝΣΒΙΤΕΜΠΣΚ (ΡΕΖ.)5-23-2Τελικό
14:001039ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧΝΑΜ ΝΤΙΧ7-62-2Τελικό
14:001040ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ1-01-0Τελικό
14:30-ΧΕΝΤΕΝΣΤΕΝΤΟΥΡΕΣΚΟΛΕΡΝΕΣ0-0-Αναβ
14:30-ΦΑΝΑΡΕΝΤΙ0-0-iΑναβ
14:45130ΛΟΡΙΝΟΑ2-21-1iΤελικό
15:00-ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ--Προγ
15:00-ΚΟΥΜΠΑΝΦΟΛΓΑΡ--Προγ
15:00-ΙΝΤΕΡ ΤΣΕΡΚΕΣΚΝΤΙΝΑΜΟ ΣΤΑΒΡΟΠΟΛ--Προγ
15:00-ΣΠΑΡΤΑΚ ΒΛΑΝΤΙΚΑΒΚΑΖΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ--Προγ
15:00-DRUZHBAΜΑΣΟΥΚ - KMV ΠΙΑΤΙΓΚΟΡ--Προγ
15:00-ΣΚΒΟΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ--Προγ
15:00-Λ.ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑΑΛΑΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΚΑΒΚΑΖ--Προγ
15:00-ΜΠΙΟΛΟΓΚΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ--Προγ
15:00-ΣΤΟΚΣΑΝΤΦΑΓΚΕΡΣΤΑ ΣΟΕΝΤΡΑ0-0-Αναβ
15:00-ΧΑΝΤΙΚΣΒΟΛ FFΣΚΙΛΤΖΕΜΠΟ0-0-Αναβ
15:00-ΧΟΥΣΚΒΑΡΝΑΑΛΜΕΜΠΟΝΤΑ-ΛΙΝΕΡΙΝΤ0-0-Αναβ
15:00-ΡΑΠΕ ΓΚΟΪΦΟΣΤΕΡΛΕΝ ΦΦ0-0-Αναβ
15:00-ΝΤΑΛΣΤΟΡΠΣΚΑΡΛΣΧΑΜΝ0-0-Αναβ
15:00-IFO BROMOLLA IFΣΙΡΙΑΝΣΚΑ0-0-Αναβ
15:00-ΡΙΝΙΝΓΚΕΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ0-0-Αναβ
15:00-ΑΡΑΜΕΪΣΚΑ-ΣΥΡΙΑΝΣΚΑΓΚΟΥΤΕ0-0-Αναβ
15:00-ΤΥΡΕΣΟΒΑΡΜΠΟΛ0-0-Αναβ
15:00-LIMHAMN BUKENFLOΟΥΛΑΡΕΝΤΣ0-0-Αναβ
15:00-ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ (Γ)ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)0-20-2Τελικό
15:00-ΚΟΓΚΕ ΝΟΡΝΤΡΟΣΚΙΛΝΤΕ0-0-Αναβ
15:00-KFUMΒ 19080-0-Αναβ
15:00-ΒΚ ΟΥΝΙΟΝΙΣΧΟΕΤΖ0-0-Αναβ
15:00-ΑΒ ΤΑΡΝΜΠΙΓΒΙ0-0-Αναβ
15:00-VRIΒΙΜΠΙ0-0-Αναβ
15:00-ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ--Αποτελ
15:00-ΝΤΑΛΒΙΚ - ΡΕΥΝΙΡΓΚΡΟΤΑ1-20-1Τελικό
15:00-ΛΕΪΚΝΙΡ ΡΕΙΚ.ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ4-02-0Τελικό
15:00-ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡΦΡΑΜ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ2-01-0Τελικό
15:00-ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ (Γ)ΜΠΟΤΣΟΡ ΜΠΡΕΣΤ (Γ)8-0-Τελικό
15:00-ΜΠΑΝΓΚΑΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ0-0-iΑναβ
15:00-ΚΛΕΠ (Γ)ΛΙΝ (Γ)0-0-iΑναβ
15:00-ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 2ΜΟΣ0-0-iΑναβ
15:00-ΑΣΙΝΤΕΝΦΛΙΝΤ0-0-iΑναβ
15:00-ΛΙΝ ΟΣΛΟSANDVIKEN0-0-iΑναβ
15:00-ΡΑΝΑΜΓΙΟΛΝΕΡ0-0-iΑναβ
15:00-ΤΒΑΚΕΡΣΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.0-0-iΑναβ
15:00-ΛΑΝΤΣΛΙΝΤΟΜ0-0-iΑναβ
15:00-ΜΟΤΑΛΑΚΑΡΛΣΚΡΟΝΑ0-0-iΑναβ
15:00-ΚΧΟΝΚΑΕΝΝΕΪΒΙ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ0-0-Αναβ
15:00-ΤΣΙΑΝΓΚΜΑΪΟΥΤΑΪ ΘΑΝΙ ΦΟΡΕΣΤ0-0-Αναβ
15:00-ΤΣΟΝΜΠΟΥΡΙΠΟΡΤ0-0-Αναβ
15:00131ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ1-20-1iΤελικό
15:00132ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β1-21-1iΤελικό
15:00133ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ0-10-1iΤελικό
15:00134ΜΕΠΕΝΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ1-30-0iΤελικό
15:00135ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ4-22-1iΤελικό
15:00136ΣΒΙΚΑΟΥΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ2-20-2iΤελικό
15:00137ΣΟΝΕΝΧΟΦΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ0-20-1iΤελικό
15:00139ΚΟΓΚΕΧΒΙΝΤΟΒΡΕ1-11-1iΤελικό
15:00142ΒΟΛΝΑ ΠΙΝΣΚΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΓΚΟΜΕΛ2-30-0Τελικό
15:00143ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣΒΙΛΝΙΟΥΣ ΡΙΤΕΡΙΑΙ0-10-1iΤελικό
15:00144ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣΠΡΙΜΠΡΑΜ1-21-1iΤελικό
15:00149Β36 ΤΟΡΣΑΒΝ ΙΙΒ71 ΣΑΝΤΟΙ3-11-1Τελικό
15:001041ΧΟ ΤΣΙ ΜΙΝΧ ΣΙΤΙΝΤΑ ΝΑΝΓΚ3-20-0Τελικό
15:15-FC COPENHAGEN (J)ESBJERG (J)0-0-Αναβ
15:30-ΜΕΤΖ (Γ)ΜΑΡΣΕΪΓ (Γ)--Προγ
15:30-ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ (Γ)ΜΠΟΡΝΤΟ (Γ)--Προγ
15:30-ΡΕΜΣ (Γ)ΝΤΙΖΟΝ (Γ)--Προγ
15:30-ΠΑΡΙΣΙ (Γ)ΛΥΩΝ (Γ)--Προγ
15:30-ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ (Γ)ΦΛΕΡΙ ΜΕΡΟΓΚ (Γ)--Προγ
15:30-ΜΟΝΠΕΛΙΕ (Γ)ΣΟΓΙΟ (Γ)--Προγ
15:35-ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡΤΖΟΥΝΙΟΡΣ3-01-0Τελικό
16:00-ΟΝΤΕΒΟΛΝΤΓΚΡΕΜΠΕΣΤΑΝΤΣ0-0-Αναβ
16:00-ΜΟΡΟΝΣΤΟΕΝΤΕ0-0-Αναβ
16:00-ΝΤΙΛΙΤΖΑΝΣΕΒΑΝ0-2-iΤελικό
16:00-ΑΛΑΣΧΚΕΡΤ 2ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΓΙΕΡΕΒΑΝ0-2-iΤελικό
16:00-ΜΑΣΙΣΠΟΥΝΙΚ ΓΙΕΡΕΒΑΝ 28-3-iΤελικό
16:00-ΧΑΝΑΟΥ 93ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ0-0-iΑναβ
16:00-ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ1931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ0-0-iΑναβ
16:00-ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛΝΕΟΥΧΟΦ0-0-iΑναβ
16:00-FSV FERNWALDΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- Λ0-0-iΑναβ
16:00-ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝΡΟΤ-ΒΑΙΣ ΓΟΥΟΛΝΤΟΡΦ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 1919ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ0-0-iΑναβ
16:00-ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 1920ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 19160-0-iΑναβ
16:00-ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠ0-0-iΑναβ
16:00-ΦΑΡΟΥΜ (Γ)ΚΟΛΝΤΙΝΓΚ (Γ)0-0-Αναβ
16:00-ΤΙΣΤΕΝΤ (Γ)ΑΑΡΧΟΥΣ (Γ)0-0-Αναβ
16:00-ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒΤΣΑΡΣΚΟ--Προγ
16:00-ΚΑΪΣΑΡ ΚΙΖΙΛΟΡΝΤΑΣΑΧΤΙΟΡ ΚΑΡΑΓΚΑΝΤΙ0-0-iΑναβ
16:00-ΙΡΤΙΣ ΠΑΒΛΟΝΤΑΡΟΚΖΕΤΠΕΣ0-0-iΑναβ
16:00-ΑΣΤΑΝΑΤΟΜΠΟΛ ΚΟΣΤΟΝΑΙ0-0-iΑναβ
16:00-ΚΑΪΡΑΤ ΑΛΜΑΤΙΚΑΣΠΓΙ ΑΚΤΑΟΥ0-0-iΑναβ
16:00-ΚΙΖΙΛΖΑΡΤΑΡΑΖ0-0-iΑναβ
16:00-ΟΡΝΤΑΜΠΑΣΙΖΕΤΙΣΟΥ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΠΑΡΑΝΟΒΙΤΣΙΤΣΑΙΚΑ ΖΕΛΒΑ13-0-Τελικό
16:00-ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)0-0-iΑναβ
16:00-ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)0-0-iΑναβ
16:00-ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤΝΤΟΝ0-0-iΑναβ
16:00-ΣΤΑΡΤ 2ΣΟΛΑ0-0-iΑναβ
16:00-ΜΠΟΡΑΤΣΝΤΙΝΑΜΟ ΒΡΑΝΙΕ--Αποτελ
16:00-ΜΠΕΖΑΝΙΤΖΑΜΕΤΑΛΑΚ--Αποτελ
16:00-ΡΑΝΤΝΙΚ ΣΟΥΡΝΤΟΥΛΙΤΣΑΠΡΟΛΕΤΕΡ ΝΟΒΙ ΣΑΝΤ1-10-1iΤελικό
16:00-ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ0-0-iΑναβ
16:00-ΝΟΝΓΚ ΜΠΟΥΑ ΠΙΤΣΑΓΙΑΣΙΣΑΚΕΤ0-0-Αναβ
16:00-ΣΟΥΠΧΑΝΜΠΟΥΡΙΡΑΤΣΑΜΠΟΥΡΙ0-0-Αναβ
16:00146ΝΟΜ ΓΙΟΥΝ.ΕΛΒΑ0-00-0iΤελικό
16:00147ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΡΠΟΥΣΒΑΝΤΡΑ ΒΑΡΠΟΥΣ4-11-1iΤελικό
16:00148ΛΙΝΤΑΚΧΙΜΙΚ ΣΒΕΤΛΟΓΚΟΡΣΚΙ0-00-0Τελικό
16:00154ΛΟΝΤΖΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ0-10-1iΤελικό
16:001030ΕΝΕΡΓΚΕΤΙΚ ΜΠΙΓΚΑΤΟΥΜΠΑΜΠΡΟΜ1-10-0Τελικό
16:001033ΜΕΛΙΟΡΕΙΤΟΡ ΖΙΤΚΟΒΙΤΣΚΜΟΛΟΝΤΕΣΧΝΟ1-10-1Τελικό
16:001042ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤΜΠΡΑΝ3-02-0Τελικό
16:30-ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ ΒΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ0-0-iΑναβ
16:30-8 ΒΙΛΙΝΓΚΕΝΙΛΣΧΟΦΕΝ0-0-iΑναβ
16:30-ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝΝΕΤΙΝΓΚΕΝ0-0-iΑναβ
16:30-1. FC RIELASINGEN-ARLEΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ0-0-iΑναβ
16:30-ΛΙΝΞSPFR. DORFMERKINGEN0-0-iΑναβ
16:30-ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚΦΟΡΖΧΕΪΜ 19860-0-iΑναβ
16:30-ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ0-0-iΑναβ
16:30-ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡFSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ0-0-iΑναβ
16:30-ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΕΡΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ0-0-iΑναβ
16:30-ΑΡΜΙΝΙΑ ΛΟΥΝΤΒΙΣΧΑΦΕΝΒΟΡΜΑΤΙΑ ΒΟΡΜΣ0-0-iΑναβ
16:30-ΡΟΤΣΛΙΝΓΚ ΒΟΕΛΚΛΙΝΓΚΕΝΚΑΡΜΠΑΧ0-0-iΑναβ
16:30-ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖΤΡΙΕΡ0-0-iΑναβ
16:30-ΓΚΟΖΕΝΧΑΪΜΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ0-0-iΑναβ
16:30-ΝΤΟΥΝΤΕΝΧΟΦΕΝSF EISBACHTAL0-0-iΑναβ
16:30-ΕΝΓΚΕΡΣΜΕΧΤΕΡΧΑΙΜ0-0-iΑναβ
16:30-ΦΕΝΤΕΡΣΧΑΪΜΚΟΜΠΛΕΝΤΖ0-0-iΑναβ
16:30-ΝΤΙΕΦΕΝΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B0-0-iΑναβ
16:30-ΒΑΙΣΜΠΑΧΧΑΣΣΙΑ ΜΠΙΝΓΚΕΝ0-0-iΑναβ
16:30-SILKEBORG (J)NORDSJAELLAND (J)0-0-Αναβ
16:30155ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ1-20-1iΤελικό
16:30156ΜΑΙΝΤΖΧΟΦΕΝΧΑΪΜ0-10-1iΤελικό
16:30157ΣΑΛΚΕΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ0-10-1iΤελικό
16:30158ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ2-01-0iΤελικό
16:301035ΙΝΤΕΡ ΣΤΑΡΣΒΙΤΑΛΟ2-12-0Τελικό
16:301043ΝΓΚΟΖΙ ΣΙΤΙΡΟΥΚΙΝΖΟ--Αποτελ
16:351023ΦΛΑΜΠΟ ΝΤΙ ΣΑΝΤΡΕΓΚΛ ΝΟΥΑΡ CS0-00-0Τελικό
17:00-ΑΜΑΛAHLAFORS IF0-0-Αναβ
17:00-ΒΑΝΕΡΣΟΜΠΟΡΓΚΣΚΑΡΛΣΤΑΝΤ ΓΙΟΥΝ.0-0-Αναβ
17:00-ΝΟΡΒΑΡΜΛΑΝΤΒΑΝΕΡΣΜΠΟΡΓΚΣ0-0-Αναβ
17:00-ΣΤΟΚΧΟΛΜ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛΚΑΡΛΜΠΕΡΓΚΣ0-0-Αναβ
17:00-IFK OSTERAKERSΕΝΚΕΠΙΝΓΚ0-0-Αναβ
17:00-ΦΑΝΝΑΕΝΣΚΕΝΤΕ0-0-Αναβ
17:00-ΓΚΟΤΝΕΝΟΤΒΙΚΕΝ0-0-Αναβ
17:00-ΑΣΑΡΟΥΜΣΚΡΙΣΤΙΑΝΣΤΑΝΤ0-0-Αναβ
17:00-IK TORDΝΟΣΑΜΠΥ0-0-Αναβ
17:00-ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚΦΟΡΓΟΥΟΡΝΤ0-0-Αναβ
17:00-ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑΑΣΙΡΙΣΚΑ0-0-Αναβ
17:00-ΤΡΟΣΑ-ΒΑΓΚΝΑΕΡΑΝΤΚΟΥΜΛΑ0-0-Αναβ
17:00-ΧΑΛΜΙΑΒΙΜΠΕΡΓΚ0-0-Αναβ
17:00-ΧΟΛΣΤΕΜΠΡΟΝΤΖΟΥΡΣΛΑΝΤ0-0-Αναβ
17:00-ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣΜΠΟΤΕΦ ΒΡΑΤΣΑ2-00-0Τελικό
17:00-ΗΝΚ ΓΚΟΡΙΤΣΑΒΑΡΑΖΝΤΙΝ5-11-0Τελικό
17:00-ΠΑΝΕΒΕΖΙΣΒΙΛΝΙΟΥΣ ΡΙΤΕΡΙΑΙ0-0-iΑναβ
17:00-ΡΟΑ (Γ)ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)0-0-iΑναβ
17:00-ΑΛΤΑΧΟΝΤ0-0-iΑναβ
17:00-ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤΣΟΤΡΑ0-0-iΑναβ
17:00-ΜΠΑΕΡΟΥΜΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ0-0-iΑναβ
17:00-FU VOΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ0-0-iΑναβ
17:00-ΡΟΜΕΝΤΟΤΕΝ0-0-iΑναβ
17:00-ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝΝΑΙΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ0-0-iΑναβ
17:00-ΚΡΑΚΕΡΟΪΟΠΣΑΛ0-0-iΑναβ
17:00-ΦΟΛΟΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ0-0-iΑναβ
17:00-ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝΧΟΝΕΦΟΣ0-0-iΑναβ
17:00-ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤΑΚΡΑ0-0-iΑναβ
17:00-ΟΣARDAL0-0-iΑναβ
17:00-ΦΡΙΓΚΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ0-0-iΑναβ
17:00-ΤΡΑΦΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ0-0-iΑναβ
17:00-ΒΟΛΝΤΑΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ0-0-iΑναβ
17:00-ΤΙΝΣΕΤΜΟΛΝΤΕ II0-0-iΑναβ
17:00-ΤΑΜΠΙΚΑΡΛΣΛΑΝΤ0-0-iΑναβ
17:00-ΚΑΡΛΣΤΑΝΤΦΡΕΙ0-0-iΑναβ
17:00-ΤΟΡΝΣ IFΤΡΟΛΧΑΤΑΝ0-0-iΑναβ
17:00-ΟΥΤΣΙΚΤΕΝΣΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ0-0-iΑναβ
17:00-ΛΙΝΚΟΠΙΝΓΚ ΣΙΤΙΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ0-0-iΑναβ
17:00-ΟΣΚΑΡΣΑΜΝΣΒΑΡΝΑΜΟ0-0-iΑναβ
17:00-ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ0-0-iΑναβ
17:00-ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑΓΚΟΡΙΤΣΑ2-00-0Τελικό
17:00150ΒΕΣΤΟΥΡ ΣΟΡΒΑΓΚΟΥΡΒ68 ΤΟΦΤΙΡ1-20-1Τελικό
17:00159ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡΚΟΛΝΤΙΝΓΚ2-22-0iΤελικό
17:00161ΜΠΕΛΣΙΝΑ ΜΠΟΜΠΡΟΥΙΣΚΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ2-32-1iΤελικό
17:00162ΜΠΑΝΓΚΑΠΑΝΕΒΕΖΙΣ2-02-0iΤελικό
17:00163ΝΤΝΙΠΡΟ-1ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣΚ3-11-0iΤελικό
17:00164ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑΖΟΡΙΑ ΛΟΥΓΚΑΝΣΚ1-00-0iΤελικό
17:00165ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣΣΛΟΒΑΤΣΚΟ3-11-1iΤελικό
17:00166ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ1-10-1iΤελικό
17:001022ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ U19 (Γ)ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ (Γ)0-10-0Τελικό
17:001034ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦΠΟΛΟΚ 20197-04-0Τελικό
17:001052ΜΠΕΡΟΕΑΡΝΤΑ ΚΟΥΡΝΤΖΧΑΛΙ1-01-0Τελικό
17:30-ΛΙΝΤΙΓΚΟΚΟΥΝΓΚΣΑΓΚΕΝΣ0-0-Αναβ
17:30-ΒΑΪΠΕΡΣΝΟΤΙΑ ΑΔΕΛΑΙΔΑ0-0-Αναβ
17:30-ΒΙΕΝΕΡ ΒΙΚΤΟΡΙΑΑΝΤΜΙΡΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ--iΑποτελ
17:30-ΛΕΟΜΠΕΝΤΟΡΦΑSΚ ΕΜΠΡΕΙΧΣΝΤΟΡΦ--iΑποτελ
17:55167ΚΙΣΒΑΡΝΤΑΟΥΙΠΕΣΤ1-00-0iΤελικό
18:00-ΡΑΝΚΒΕΪΛΛΑΝΓΚΕΝΕΓΚ--Αποτελ
18:00-ΒΟΛΦΟΥΡΤΡΟΕΦΙΞ ΡΟΕΤΙΣ--Αποτελ
18:00-AUSTRIA LUSTENAU (A)ΜΠΡΕΓΚΕΝΤΣ--Αποτελ
18:00-ΛΑΟΥΤΕΡΑΧΑΛΤΑΧ ΙΙ--Αποτελ
18:00-ΒΟΡΓΚΛSAK 1914--iΑποτελ
18:00-ΠΙΝΖΑΟΥ ΣΑΛΦΕΛΝΤΕΝΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝΕΡ--iΑποτελ
18:00-ΣΧΒΑΖΧΟΕΝΕΜΣ--iΑποτελ
18:00-ΣΑΝΤΙΒΙΚΕΝΣΓΚΕΦΛΕ0-0-iΑναβ
18:00151ΗΒ ΤΟΡΣΑΒΝ ΙΙΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΓΚΟΤΑ ΙΙ0-20-2Τελικό
18:00153ΧΟΙΒΙΚΑΡΓΚΙΡ ΙΙ--Αποτελ
18:00168ΚΟΜΜΟΥΝΑΛΝΙΚ ΣΛΟΝΙΜΓΚΡΑΝΙΤ ΜΙΚΑΣΕΒΙΤΣΙ1-10-1Τελικό
18:00169ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤΛΙΣΕΝ1-10-0iΤελικό
18:00170ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ4-12-0iΤελικό
18:00171ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕΤΡΙΝΕΚ2-21-2iΤελικό
18:001053ΤΣΕΡΝΟ ΜΟΡΕ ΒΑΡΝΑΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟ2-01-0Τελικό
18:15172ΑΡΑΡΑΤ-ΑΡΜΕΝΙΑΣΙΡΑΚ1-11-1iΤελικό
18:30-JEDINSTVO BIHACGORAZDE--Αποτελ
18:30-ΖΒΙΤΖΕΤΖΝΤΑΤΣΑΠΛΙΝΑ--Αποτελ
18:30-ΝΚ ΜΕΤΑΛΕΓΚΕ-BSIIGMAN KONJIC--Αποτελ
18:30-ΜΠΟΥΝΤΟΥΤΣΝΟΣΤΤΡΑΒΝΙΚ--Αποτελ
18:30-ΤΟΣΚ ΤΕΣΑΝΖSLAVEN ZIVINICE--Αποτελ
18:30-ΓΚΟΣΚ ΓΚΑΜΠΕΛΑRUDAR KAKANJ--Αποτελ
18:30-ΟΛΙΜΠΙΚ ΣΑΡΑΓΙΕΒΟORASJE--Αποτελ
18:30-NK BRATSTVORADNIK HADZICI--Αποτελ
18:30-ΝΤΡΕΤΖΓΚΑΜΠΟΚΕΛΤΖ ΚΟΤΟΡ0-2-Τελικό
18:30-ΝΟΒΙ ΠΑΖΑΡΝΤΙΝΑΜΟ ΒΡΑΝΙΕ3-03-0Τελικό
18:30-ΓΚΡΑΦΙΚΑΡΜΠΑΤΣΚΑ0-00-0Τελικό
18:30-ΖΑΡΚΟΒΟΖΛΑΤΙΜΠΟΡ0-30-1Τελικό
18:30-ΠΑΡΤΙΖΑΝΜΛΑΝΤΟΣΤ4-12-1iΤελικό
18:30-ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚΣΟΥΝΤΣΒΑΛ0-0-iΑναβ
18:30173ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ4-02-0iΤελικό
19:00-ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣSV ΡΙΝΤ ΙΙ--iΑποτελ
19:00-ΤΣΕΛΙΕNK ΤΡΙΓΚΛΑΒ2-12-1Τελικό
19:00-ΤΡΟΜΣΟΧΑΜ ΚΑΜ0-0-iΑναβ
19:00152ΡΟΥΝΑΒΙΚ ΙΙΚΙ ΚΛΑΚΣΒΙΚ ΙΙ--Αποτελ
19:00174ΤΑΛΙΝ ΛΕΓΚΙΟΝΤΖΑΓΚΠΑΛΙΚΟΥΛ ΤΑΜΕΚΑ0-10-1iΤελικό
19:00175ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚΣΑΧΤΑΡ ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ0-10-0iΤελικό
19:00176ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝΜΠΟΛΕΣΛΑΒ7-14-0iΤελικό
19:001044ΜΑΡΙΜΠΟΡΑΣΚ ΜΠΡΑΒΟ6-11-1Τελικό
19:001045ΡΟΥΝΤΑΡ ΒΕΛΕΝΖΕΤΖΑΡΝΤΑΝ3-02-0Τελικό
19:05-ΚΟΠΕΡΤΑΜΠΟΡ5-12-1Τελικό
19:30177ΜΠΑΓΕΡΝΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ5-03-0iΤελικό
20:00178ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΧΑΠΟΕΛ ΧΑΙΦΑ2-01-0iΤελικό
20:00179ΝΤΙΟΣΓΚΙΟΡΜΕΖΟΚΟΒΕΣΝΤ ΖΟΡΙ1-00-0iΤελικό
20:30-ΝΑΠΡΕΝΤΑΚΡΑΝΤΝΙΤΣΚΙ ΝΙΣ1-10-0iΤελικό
20:45180ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ1-10-0iΤελικό
21:00-ΚΟΜΠ ΡΑΜΠΛΕΡΣΚΑΜΠΙΝΤΙΛΙ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΧΑΖΜΑΛ ΒΕΝΤΑ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΧΙΛΑΛΑΛ ΣΑΑΜΠ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙΑΜΠΧΑ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΑΝΤΑΛΧΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΑΧΛΙ (ΣΑ)ΑΛ ΡΑΕΝΤ0-0-iΑναβ
21:00-ΝΤΧΑΜΚΑΛ ΦΑΤΕΧ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤAΛ ΕΤΙΦΑΚ0-0-iΑναβ
21:00-ΑΛ ΤΑΑΒΟΝΑΛ ΦΑΙΧΑ0-0-iΑναβ
21:00181ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΙΦΑΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ1-20-1iΤελικό
21:00182ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ0-10-1iΤελικό
21:00183ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ5-02-0iΤελικό
21:001046ΜΠΟΥΝΤΟΥΣΝΟΣΤΓΚΡΙΜΠΑΛΙ ΡΑΝΤΑΝΟΒΙΤΣΙ1-01-0iΤελικό
21:001047ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑΣΟΥΤΙΕΣΚΑ ΝΙΚΣΙΤΣ3-32-1iΤελικό
21:001049ΠΕΤΡΟΒΑΤΣΤΙΤΟΓΡΑΝΤ1-10-0iΤελικό
21:001050ΖΕΤΑΡΟΥΝΤΑΡ ΠΛΙΕΒΛΙΑ2-00-0iΤελικό
21:15184ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ1-31-0iΤελικό
21:151051ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑΣΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΚΟΣΜΟΣ3-63-6Τελικό
21:30-ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-0-iΑναβ
21:301048ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑΙΣΚΡΑ ΝΤΑΝΙΛΟΒΓΚΡΑΝΤ0-00-0iΤελικό
22:00-ΜΠΡΑΖΙΛ ΝΤΕ ΠΕΛΟΤΑΣΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΡΕΑ0-0-iΑναβ
22:00-ΝΑΟΥΤΙΚΟΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ0-0-iΑναβ
22:00-ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕΓΚΟΥΑΡΑΝΙ0-0-iΑναβ
22:00-ΠΑΡΑΝΑΟΠΕΡΑΡΙΟ0-0-iΑναβ
22:00-ΚΟΝΦΙΑΝΚΑΚΡΟΥΖΕΙΡΟ0-0-iΑναβ
22:00-ΜΠΟΤΑΦΟΝΓΚΟ SPΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ0-0-iΑναβ
22:00-CRB ΑΛΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΑ0-0-iΑναβ
22:00-ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟΟΕΣΤΕ0-0-iΑναβ
22:00-ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑCSA AΛ0-0-iΑναβ
22:00-ΑΒΑΙΚΟΥΙΑΜΠΑ0-0-iΑναβ
22:00-ΜΠΑΓΕΡΝ SRLΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ SRL3-22-1iΤελικό
22:05185ΠΑΞΙΦΕΧΕΡΒΑΡ0-00-0iΤελικό
22:30-ΓΙΟΥΤΑ ΡΟΓΙΑΛΣ (Γ)ΣΙΚΑΓΟ ΡΕΝΤ ΣΤΑΡΣ (Γ)0-0-iΑναβ
23:00-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕΓΚΑΛΒΕΖ--Αποτελ
23:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΚΡΕΑΝΟΜΠΑΡΑΓΚΑΤΙΝΟ ΚΛΑΜΠ ΝΤΟ--Αποτελ
23:00-ΦΑΣΤ ΓΚΛΟΥΜΠΕΡΙΟ ΜΠΡΑΝΚΟ--Αποτελ
23:00-ΣΑΝΤΟΣ ΑΑΛΤΟΣ ΠΙ--Αποτελ
23:00-ΜΟΤΟ ΚΛΑΜΠΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ--Αποτελ
23:00-ΣΑΟ ΡΑΪΜΟΥΝΤΟΓΙΟΒΕΝΤΟΥΝΤΕ--Αποτελ
23:00-ΣΑΛΓΚΕΙΡΟATLETICO CAJAZEIRENSE--Αποτελ
23:00-ΚΑΜΠΙΝΕΝΣΕΑΦΟΓΑΝΤΟΣ ΙΝΓΚΑΖΕΙΡΑ--Αποτελ
23:00-ΓΚΛΟΜΠΟΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΝΤΕ ΣΟΜΠΡΑΛ--Αποτελ
23:00-ΦΛΟΡΕΣΤΑΑΜΕΡΙΚΑ ΝΑΤΑΛ--Αποτελ
23:00-ABC ΝΑΤΑΛΧΑΚΥΟΜΠΑ AC--Αποτελ
23:00-ΦΡΕΙ ΠΑΟΥΛΙΣΤΑΝΟΒΙΤΟΡΙΑ ΝΤΑ ΚΟΝΚΟΥΙΣΤΑ--Αποτελ
23:00-ΑΤΛΕΤΙΚΑ ΚΟΡΟΥΡΙΠΕPOTIGUAR--Αποτελ
23:00-CENTRAL PEΙΤΑΜΠΑΪΑΝΑ--Αποτελ
23:00-ΚΛΑΜΠ ΕΣΠΟΡΤΙΒΟ ΟΠΕΡΑΡΓΚΟΪΑΝΕΣΙΑ--Αποτελ
23:00-ΒΙΤΟΡΙΑΚΑΤΑΛΑΝΟ--Αποτελ
23:00-ΓΚΟΪΑΝΙΑΟΥΝΙΑΟ ΡΟΝΤΟΠΟΛΙΣ--Αποτελ
23:00-ΜΠΑΧΙΑ ΝΤΕ ΦΕΙΡΑΠΑΤΡΟΣΙΝΕΝΣΕ--Αποτελ
23:00-PALMASΤΟΥΠΙΝΑΜΠΑΣ--Αποτελ
23:00-ΚΑΛΝΤΕΝΣΕΑΛΑΓΚΟΙΝΑΣ--Αποτελ
23:00-ΤΟΛΕΔΟ SCNACIONAL PR--Αποτελ
23:00-AD CABOFRIENSEΜΙΡΑΣΟΛ--Αποτελ
23:00-ΜΠΑΝΓΚΟΥΚΑΣΚΑΒΕΛ--Αποτελ
23:00-ΦΕΡΟΒΙΑΡΙΑΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ--Αποτελ
23:00-ΜΑΡΣΙΛΙΟ ΝΤΙΑΣΤΖΟΙΝΒΙΛ--Αποτελ
23:00-ΚΑΞΙΑΣΤΟΥΜΠΑΡΑΟ--Αποτελ
23:00-ΣΑΟ ΛΟΥΙΖΣΑΟ ΚΑΕΤΑΝΟ--Αποτελ
23:00-ΝΟΒΟΡΙΖΟΝΤΙΝΟΠΕΛΟΤΑΣ--Αποτελ
23:00-ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΚΟΝΣΑΛΝΤΑΤΣ ΜΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΘ ΕΣΚΑΖΟΥΚΕΝ1-1-Τελικό
00:00186ΓΚΡΕΣΙΑΓΟΥΑΔΕΛΟΥΠΗ2-02-0iΤελικό
00:00248ΖΙΚΑΡΑΛΟΥΝ. ΝΤΕ ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ5-02-0iΤελικό
01:00-ΣΑΝ ΧΟΣΕΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-0-iΑναβ
01:30-ΡΙΤΣΜΟΝΤ ΚΙΚΕΡΣΝΟΡΘ ΤΕΞΑΣ0-0-Αναβ
02:00-ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΠΙΡΙΤ (Γ)ΟΡΛΑΝΤΟ ΠΡΑΙΝΤ (Γ)0-0-iΑναβ
02:00-ΓΚΡΙΝΒΙΛ ΤΡΑΪΟΥΜΦΦΟΡΤ ΛΟΝΤΕΡΝΤΕΪΛ0-0-Αναβ
02:00-ΤΣΑΤΑΝΟΥΓΚΑ ΡΕΝΤ ΓΟΥΛΦΤΟΡΟΝΤΟ ΙΙ0-0-Αναβ
02:00-ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ 2ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ0-0-iΑναβ
02:00-ΛΟΥΙΣΒΙΛ ΣΙΤΙΤΣΑΡΛΕΣΤΟΝ ΜΠΑΤΕΡΙ0-0-iΑναβ
02:00-ΝΟΡΘ ΚΑΡΟΛΑΙΝΑΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΙΙ0-0-iΑναβ
02:30-ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΛΙΤΖΙΟΝΣΟΥΟΠ ΠΑΡΚ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ0-0-iΑναβ
02:30-ΤΑΜΠΑ ΜΠΕΙ ΡΟΝΤΙΣΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ Ι0-0-iΑναβ
02:30-ΣΙΝΣΙΝΑΤΙΝΑΣΒΙΛ0-0-iΑναβ
02:30-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ.ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ0-0-iΑναβ
02:30-ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣ0-0-iΑναβ
03:00-ΦΟΡΓΟΥΟΡΝΤ ΜΑΝΤΙΣΟΝΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΡΕΒΟΛΟΥΣ0-0-Αναβ
03:00-ΤΟΥΛΣΑΤΑΚΟΜΑ ΝΤΕΦΙΑΝΣ0-0-iΑναβ
03:00-ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΙΤΚΑΠΣ0-0-iΑναβ
03:00-ΝΤΑΛΑΣΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ0-0-iΑναβ
03:00-ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ0-0-iΑναβ
03:30-ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΝΤΑΣ (Γ)ΝΟΡΘ ΚΑΡΟΛΑΙΝΑ ΚΟΥΡΕΪΤ0-0-iΑναβ
03:30-ΜΕΜΦΙΣ 901ΣΑΡΛΟΤ ΙΝΤΙΠΕΝΤΕΝΣ0-0-iΑναβ
03:30-ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟΟΣΤΙΝ ΜΠΟΛΝΤ0-0-iΑναβ
04:00187ΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟΣΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΠΙΛΕΣ3-11-1iΤελικό
05:00-ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣΝΤΙΝΑΜΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ0-0-iΑναβ
05:30-ΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣ ΣΕΙΝΤΣ U2ΝΤΑΝΤΕΝΟΓΚ ΣΙΤΥ U200-0-Αναβ
05:30-ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΘΟΡΝΣ (Γ)ΣΚΑΙ ΜΠΛΟΥ (Γ)0-0-iΑναβ
05:30-ΤΟΥΣΟΝΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ Β0-0-Αναβ
05:30-ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΡΙΠΑΜΠΛΙΚΠΑΣΟ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ0-0-iΑναβ
05:30-ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΑΙΤΣΝΙΟΥ ΜΕΞΙΚΟ ΓΙΟΥΝ.0-0-iΑναβ
05:45-ΕΪΒΟΝΝΤΕΪΛ ΧΑΪΤΣ U20ΑΛΤΟΝΑ ΜΑΤΖΙΚ U200-0-Αναβ
Προγ: Προγραμματισμένο, Ημιχ: Ημίχρονο, Παρ: Παράταση, Πεν: Πέναλτυ, Τελ(Πα): Τελικό (Παράταση), Τελ(Πε): Τελικό (Πέναλτυ), Αναβ: Αναβολή, Διακ: Διακοπή, Εγκατ: Εγκατάληψη, Αποτελ: Μόνο τελικό αποτέλεσμα
  • Όλες οι διοργανώσεις
  • Bosnia And Herzegovina : Division 1 : Fbih
  • Russia
    • Russia : Division 2 : Center
    • Russia : Division 2 : East
    • Russia : Division 2 : South
    • Russia : Division 2 : West
  • Αλγερία : 1η Κατηγορία
  • Αρμενία
    • Αρμενία : 1η Κατηγορία
    • Αρμενία : 2η Κατηγορία
  • Αυστρία
    • Αυστρία : Τοπικό : Ανατολικός Όμιλος
    • Αυστρία : Τοπικό : Κεντρικός Όμιλος
    • Αυστρια : Τοπικο : Δυτικο - Βοραρλμπεργκ : Ομιλος Υποβιβασμου
    • Αυστρια : Τοπικο : Δυτικος Ομιλος : Ομιλος Ανοδου
  • Αυστραλια
    • Αυστραλια : Μπρισμπεϊν Καπιταλ 1Η Κατηγορία
    • Αυστραλία : Μπρίσμπειν Πρέμιερ Λιγκ
    • Αυστραλία : Κάπιταλ
    • Αυστραλια : Πρωταθλημα Βορειας Αυστραλιας
    • Αυστραλία : Νότος
    • Αυστραλια : Σαουθερν Στεϊτ Λιγκ
    • Αυστραλία : Νέα Νότια Ουαλία
    • Αυστραλια : Νιου Σαουθ Γουεϊλς Πρεμιερ Λιγκ 2
    • Αυστραλια : Πρωταθλημα Νεων Βικτορια
    • Αυστραλια : Πρωταθλημα Νεων Γουεστερν
    • Αυστραλία : Τασμανία Πρέμιερ Λιγκ
    • Αυστραλία : Βικτόριαν
    • Αυστραλια : Βικτοριαν Πρεμιερ Λιγκ 1
    • Αυστραλία : Δύση
  • Βιετναμ : Κυπελλο : Γυρος Των 16
  • Βραζιλια
    • Βραζιλία : 2η Κατηγορία
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 1
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 2
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 3
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 4
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 5
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 6
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 7
    • Βραζιλια : 4Η Κατηγορια : Γκρουπ 8
  • Γαλλια : 1η Κατηγορια Γυναικων
  • Γερμανία
    • Γερμανία : Μπουντεσλίγκα
    • Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2
    • Γερμανία : Λίγκα 3
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Έσσεν
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μπάντεν-Βούρτεμπεργκ
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Ράινλαντ Πφαλτζ Σααρ
    • Γερμανια : Μπουντεσλιγκα Γυναικων
  • Γεωργία : 1η Κατηγορία
  • Δανία
    • Δανία : 1η Κατηγορία
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Α Ομιλος
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Β Ομιλος
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Γ Ομιλος
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Δ Ομιλος
    • Δανια : Πρωταθλημα Νεων
    • Δανια : 1η Κατηγορια Γυναικων : Γκρουπ Πρωταθληματος
    • Δανια : 2η Κατηγορια Γυναικων : Γκρουπ Υποβιβασμου Α
    • Δανια : 2η Κατηγορια Γυναικων : Γκρουπ Υποβιβασμου Β
    • Δανια : Πρωταθλημα Νεων
  • Διεθνή Φιλικά : Σύλλογοι
  • Εστονία
    • Εστονία : 1η Κατηγορία
    • Εσθονία : 2η Κατηγορία
  • Ηπα
    • Ηπα : Επαγγελματική Κατηγορία
    • Ηπα : United Soccer League
    • Ηπα : Usl Λιγκ 1
    • Ηπα : 1η Κατηγορία Γυναικών
  • Ιαπωνία
    • Ιαπωνία : 1η Κατηγορία
    • Ιαπωνία : 2η Κατηγορία
    • Ιαπωνία : 3η Κατηγορία
    • Ιαπωνια : 1Η Κατηγορια Γυναικων
  • Ιρλανδία : 1η Κατηγορία
  • Ισραηλ : Πρεμιερ Λιγκ : Πλεϊοφ Ομιλου Πρωταθλητων
  • Καζακστάν : Σούπερ Λιγκ
  • Κροατία : Κύπελλο : Ημιτελικοί
  • Κόστα Ρίκα
    • Κόστα Ρίκα : Κλαουσούρα
    • Κοστα Ρικα : Λιγκα Ντε Ασενσο : Κλαουσουρα : Ημιτελικοι
  • Λευκορωσια
    • Λευκορωσία : Πρέμιερ Λιγκ
    • Λευκορωσία : 2η Κατηγορία
    • Λευκορωσια : 3η Κατηγορια
    • Λευκορωσια : Ερασιτεχνικη Λιγκα Afl
    • Λευκορωσια : Λιγκα Αναπληρωματικων
    • Λευκορωσια : Πρεμιερ Λιγκ Γυναικων
  • Λιθουανία : 1η Κατηγορία
  • Μαυροβούνιο
    • Μαυροβούνιο : 1η Κατηγορία
    • Montenegro : Division 2
  • Μπουρουντι
    • Μπουρουντι : Πρωτη Κατηγορια
    • Μπουρουντι : Β Κατηγορια
  • Νησιά Φερόε : 2η Κατηγορία
  • Νορβηγία
    • Νορβηγία : 2η Κατηγορία
    • Νορβηγία : 3η Κατηγορία : Α Όμιλος
    • Νορβηγία : 3η Κατηγορία : Β Όμιλος
    • Νορβηγία : 4η Κατηγορία : 1ος Όμιλος
    • Νορβηγία : 4η Κατηγορία : 2ος Όμιλος
    • Νορβηγία : 4η Κατηγορία : 3ος Όμιλος
    • Νορβηγία : 4η Κατηγορία : 4ος Όμιλος
    • Νορβηγία : 4η Κατηγορία : 5ος Όμιλος
    • Νορβηγία : 4η Κατηγορία : 6ος Όμιλος
    • Νορβηγία : 1η Κατηγορία Γυναικών
    • Νορβηγια : 2Η Κατηγορια Γυναικων
  • Νότιος Κορέα
    • Νότιος Κορέα : 1η Κατηγορία
    • Νοτιος Κορεα : 3η Κατηγορια
    • Νότιος Κορέα : 2η Κατηγορία
  • Ουγγαρία : 1η Κατηγορία
  • Ουκρανια
    • Ουκρανια : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Πρωταθληματος
    • Ουκρανια : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Υποβιβασμου
  • Πολωνία
    • Πολωνία : 1η Κατηγορία
    • Πολωνία : 1η Κατηγορία Srl
  • Ρουμανία : 2η Κατηγορία
  • Σαουδική Αραβία : Σαουδική Λίγκα
  • Σερβία
    • Σερβία : 1η Κατηγορία
    • Σερβια : 2η Κατηγορια
  • Σουηδία
    • Σουηδία : 1η Κατηγορία
    • Σουηδία : 2η Κατηγορία
    • Σουηδία : 3η Κατηγορία : Βορράς
    • Σουηδία : 3η Κατηγορία : Νότος
    • Sweden : Division 2 : Sodra Svealand
    • Sweden : Division 2 : Ostra Gotaland
    • Sweden : Division 2 : Norra Svealand
    • Sweden : Division 2 : Norrland
    • Sweden : Division 2 : Norra Gotaland
    • Sweden : Division 2 : Vastra Gotaland
  • Ταϊβαν : Μουλαν Λιγκ (Γ)
  • Ταϋλανδη
    • Ταϋλανδη : 1η Κατηγορια
    • Ταϊλανδη : 2Η Κατηγορια
  • Τσαμπιονς Λιγκ Srl : Τελικος
  • Τσεχία
    • Τσεχία : 1η Κατηγορία
    • Τσεχία : 2η Κατηγορία
  • Φινλανδία : 1η Κατηγορία