Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
71403:00ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣ - ΜΑΡΑΘΟΝ2-0Ημιχ71603:30ΠΕΝΙΑΡΟΛ - ΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ2-143'71503:30ΣΑΝΤΟΣ - ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ1-043'71704:00ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ - ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ1-013'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Αγγλία : Κύπελλο FA

Αγγλία : Κύπελλο Fa : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/04ΤΣΕΛΣΙ19:30ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
18/04ΛΕΣΤΕΡ20:30ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/03ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ0-3ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
20/03ΕΒΕΡΤΟΝ0-2ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
21/03ΤΣΕΛΣΙ2-0ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
21/03ΛΕΣΤΕΡ3-1ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
09/02ΜΠΕΡΝΛΙ0-2ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
 
09/02ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-0 (1-0)ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
 
10/02ΣΟΥΟΝΣΙ1-3ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
10/02ΛΕΣΤΕΡ1-0ΜΠΡΑΙΤΟΝ ΧΟΒ ΑΛΜΠΙΟΝ
 
10/02ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-0ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
 
10/02ΕΒΕΡΤΟΝ4-4 (5-4)ΤΟΤΕΝΑΜ
 
11/02ΓΟΥΛΒΣ0-2ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
11/02ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ0-1ΤΣΕΛΣΙ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
08/01ΓΟΥΛΒΣ1-0ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
 
08/01ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ1-4ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
 
09/01ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ0-2ΜΙΛΓΟΥΟΛ
 
09/01ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ ΣΙΤΙ2-0ΚΟΒΕΝΤΡΙ
 
09/01ΛΟΥΤΟΝ1-0ΡΕΝΤΙΝΓΚ
 
09/01ΝΟΤΙΓΧΑΜ1-0ΚΑΡΝΤΙΦ
 
09/01ΕΒΕΡΤΟΝ1-1 (2-1)ΡΟΔΕΡΑΜ
 
09/01ΤΣΟΡΛΙ2-0ΝΤΕΡΜΠΙ
 
09/01ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ2-2 (2-2) (3-2)ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
 
09/01ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ0-2ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
 
09/01ΚΠΡ0-0 (0-2)ΦΟΥΛΑΜ
 
09/01ΜΠΕΡΝΛΙ1-1 (1-1) (4-3)Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
 
09/01ΓΟΥΙΚΟΜ4-1ΠΡΕΣΤΟΝ
 
09/01ΣΤΟΟΥΚ0-4ΛΕΣΤΕΡ
 
09/01ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΡΟΒΕΡΣ0-1ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
 
09/01ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ2-3ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
09/01ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ0-2ΣΟΥΟΝΣΙ
 
09/01ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ4-1ΟΛΝΤΑΜ ΑΘΛΕΤΙΚ
 
09/01ΑΡΣΕΝΑΛ0-0 (2-0)ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
 
09/01ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ2-3ΠΛΙΜΟΥΘ
 
09/01ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ2-1ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
 
09/01ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-0ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
 
10/01ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ ΤΑΟΥΝ1-1 (2-1)ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ
 
10/01ΤΣΕΛΣΙ4-0ΜΟΡΚΑΜ
 
10/01ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ3-0ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙ
 
10/01ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ2-1ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
 
10/01ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝ3-0ΛΙΝΤΣ
 
10/01ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ2-0ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ
 
10/01ΜΑΡΙΝ0-5ΤΟΤΕΝΑΜ
 
10/01ΝΙΟΥΠΟΡΤ Κ.1-1 (1-1) (3-4)ΜΠΡΑΙΤΟΝ ΧΟΒ ΑΛΜΠΙΟΝ
 
11/01ΣΤΟΚΠΟΡΤ0-1ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
 
19/01ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ2-0ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/11/2020ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ1-0ΜΠΡΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ
 
28/11/2020ΜΟΡΚΑΜ2-2 (4-2)ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ
 
28/11/2020ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ2-3ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
28/11/2020ΝΙΟΥΠΟΡΤ Κ.3-0ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
 
28/11/2020ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝ0-4ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
 
28/11/2020ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ1-2ΟΛΝΤΑΜ ΑΘΛΕΤΙΚ
 
28/11/2020ΠΛΙΜΟΥΘ2-0ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ
 
28/11/2020ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ ΤΑΟΥΝ1-1 (2-1)ΚΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ
 
28/11/2020ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ6-1ΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ
 
28/11/2020ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ1-2ΤΣΟΡΛΙ
 
29/11/2020ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ1-1 (1-1) (6-5)ΧΑΛ
 
29/11/2020ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ6-0ΝΤΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ
 
29/11/2020ΜΠΑΡΝΕΤ0-1Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
 
29/11/2020ΚΑΡΛΑΙΛ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-2ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
 
29/11/2020ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ0-0 (1-0)ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
 
29/11/2020ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ1-1 (2-1)ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ
 
29/11/2020ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ1-2ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝ
 
29/11/2020ΣΤΟΚΠΟΡΤ2-2 (3-2)ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ
 
29/11/2020ΜΑΡΙΝ0-0 (1-0)ΧΑΒΑΝΤ ΓΟΥΟΤΕΡΛΟΥΒΙΛ
 
30/11/2020ΚΑΝΒΕΪ0-3ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/11/2020ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝ4-1ΣΚΕΛΜΕΡΣΝΤΑΛΕ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
07/11/2020ΤΟΝΜΠΡΙΤΖ ΑΝΤΖΕΛΣ0-7ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ
 
07/11/2020ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ2-1ΦΙΛΝΤΕ
 
07/11/2020ΛΕΙΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ1-2ΝΙΟΥΠΟΡΤ Κ.
 
07/11/2020ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-1 (1-1) (3-5)ΜΑΡΙΝ
 
07/11/2020ΧΑΛ2-0ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
 
07/11/2020ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ0-0 (2-0)ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
 
07/11/2020ΤΣΑΡΛΤΟΝ0-1ΠΛΙΜΟΥΘ
 
07/11/2020ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ3-2ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
 
07/11/2020ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ3-1ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ ΤΑΟΥΝ
 
07/11/2020ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ6-2ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣ
 
07/11/2020ΠΟΡΤ ΒΕΙΛ0-1ΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ
 
07/11/2020ΙΠΣΟΥΙΤΣ2-2 (2-3)ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
 
07/11/2020ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ2-2 (3-3) (4-3)ΣΑΟΥΘΕΝΤ
 
07/11/2020ΜΠΡΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ3-3 (3-3) (3-2)ΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤ
 
07/11/2020ΚΕΜΠΡΙΤΖ ΓΙΟΥΝ.0-2ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
 
07/11/2020ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ1-2ΣΤΟΚΠΟΡΤ
 
07/11/2020ΓΟΥΟΛΣΟΛ1-2ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ
 
07/11/2020ΟΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-2ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
 
07/11/2020ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ0-1ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ
 
07/11/2020ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝ1-2ΝΤΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ
 
07/11/2020ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ ΤΑΟΥΝ3-1ΣΑΟΥΘ ΣΙΛΝΤΣ
 
07/11/2020ΜΠΡΟΜΛΕΪ0-0 (0-1)ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ
 
07/11/2020ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ2-1ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
 
07/11/2020ΜΠΑΝΜΠΟΥΡΙ ΓΙΟΥΝ.1-2ΚΑΝΒΕΪ
 
07/11/2020ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ1-1 (2-2) (5-4)ΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
 
07/11/2020ΜΠΟΛΤΟΝ2-3ΚΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ
 
07/11/2020ΓΙΟΥΝ. ΟΦ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ1-5ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
 
08/11/2020ΣΚΑΝΘΟΡΠ2-3ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ
 
08/11/2020ΧΕΪΣ ΓΙΝΤΙΝΓΚ0-0 (2-2) (3-4)ΚΑΡΛΑΙΛ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
08/11/2020ΧΑΜΠΤΟΝ ΡΙΤΣΜΟΝΤ2-3ΟΛΝΤΑΜ ΑΘΛΕΤΙΚ
 
08/11/2020ΙΣΤΛΙΧ0-0 (0-0) (3-4)Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
 
08/11/2020ΧΑΒΑΝΤ ΓΟΥΟΤΕΡΛΟΥΒΙΛ1-0ΚΡΕΙ ΒΑΛΕΪ ΠΕΙΠΕΡ ΜΙΛΣ
 
08/11/2020ΜΠΑΡΝΕΤ1-0ΜΠΕΡΤΟΝ
 
08/11/2020ΤΟΡΚΙ3-3 (5-6)ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝ
 
08/11/2020ΜΑΛΝΤΟΝ ΤΙΠΤΡΙ0-1ΜΟΡΚΑΜ
 
08/11/2020ΓΟΥΙΓΚΑΝ2-2 (2-3)ΤΣΟΡΛΙ
 
08/11/2020ΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟ0-3ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
 
09/11/2020ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ2-1ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
 
26/11/2020ΜΠΑΡΟΟΥ0-0 (0-0) (2-4)ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 1ος Προκριματικός Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/09/2020ΧΙΤΣΙΝ ΤΑΟΥΝ3-0ΝΙΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ
 
21/09/2020ΧΑΣΤΑΓΚ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ1-1 (4-2)ΣΟΧΑΜ ΤΑΟΥΝ
 
21/09/2020ΝΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΣ1-2
 
21/09/2020ΚΑΡΣΧΑΛΤΟΝ5-0ΦΑΒΕΡΣΧΑΜ ΤΑΟΥΝ
 
21/09/2020ΜΠΙΚΟΝΣΦΙΛΝΤ ΣΙΚΟΜΠ0-2ΧΑΡΟΟΥ ΜΠΟΡΟ
 
22/09/2020ΚΑΟΥΖ ΣΠΟΡΤ0-5ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΕ
 
22/09/20201-2ΧΕΝΤΟΝ
 
22/09/2020ΗΣΤ ΓΚΡΙΝΣΤΕΝΤ ΤΑΟΥΝ3-3 (1-0)ΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ
 
22/09/2020ΧΑΡΤΛΕΙ ΒΙΝΤΝΕΪ5-0ΕΡΙΘ ΜΠΕΛΒΕΝΤΕΡ
 
22/09/2020ΚΟΓΚΕΣΧΟΛ ΤΑΟΥΝ0-1ΣΤΑΝΣΤΕΝΤ
 
22/09/2020ΤΣΙΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ ΓΙΟΥΝ.3-1ΚΡΙΜΠΣ
 
22/09/20202-1ΡΑΜΣΜΠΟΤΟΜ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΡΑΝΤΚΛΙΦ ΜΠΟΡΟΥΓΚ5-3ΓΟΥΟΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
 
22/09/2020ΣΚΑΡΜΠΟΡΟ ΑΘΛΕΤΙΚ0-2ΑΣΤΟΝ
 
22/09/2020ΣΙΤΥ ΟΦ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ0-3ΜΟΡΠΕΘ ΤΑΟΥΝ
 
 
22/09/2020ΣΤΑΜΦΟΡΝΤ4-0ΣΑΝΤΜΠΟΥΡΙ
 
22/09/2020ΜΠΟΟΥΕΡΣ ΠΙΤΣΕΑ0-3ΦΚ ΧΟΡΝΤΣΕΡΤΣ
 
22/09/2020ΕΛΙ ΣΙΤΙ1-2ΜΠΙΓΚΛΣΓΟΥΕΪΝΤ
 
22/09/2020ΤΣΕΪΣΤΑΟΥΝ2-1ΜΠΑΣΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΛΙΣΤΟΝ5-1ΜΠΙΓΚΛΣΓΟΥΕΙΝΤ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΤΑΜΓΟΥΟΡΘ3-3 (2-0)ΣΤΟΥΡΜΠΡΙΤΖ
 
22/09/2020ΓΙΟΥΝ. ΟΦ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ6-2ΠΟΝΤΕΦΡΑΚΤ ΚΟΛΙΕΡΙΣ
 
22/09/2020ΜΠΑΝΜΠΟΥΡΙ ΓΙΟΥΝ.1-0
 
22/09/2020ΟΥΕΣΤΦΙΛΝΤ1-3
 
22/09/2020ΓΙΑΤΕ ΤΑΟΥΝ1-2ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΜΑΝΟΡ ΦΑΡΜ
 
22/09/2020ΧΕΝΤΝΕΣΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ3-2ΛΟΝΓΚ ΙΤΟΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
22/09/20200-2ΜΑΤΛΟΚ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΣΑΛΤΑΣ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ3-1ΣΙΡΕΝΣΕΣΤΕΡ
 
22/09/2020ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΙΝ3-0ΣΕΠΤΟΝ ΜΟΛΕΤ
 
22/09/2020ΣΤΕΪΝΙΝΓΚ ΤΑΟΥΝ0-5ΣΕΠΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
 
22/09/2020ΝΑΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2-1
 
22/09/2020ΜΠΑΡΝΣΤΕΙΠΛ ΤΑΟΥΝ2-3ΓΟΥΙΜΠΟΡΝ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΓΚΡΑΝΤΧΑΜ ΤΑΟΥΝ2-2 (3-1)ΡΟΥΣΧΑΛ ΟΛΙΜΠΙΚ
 
22/09/2020ΛΙΚ ΤΑΟΥΝ1-2ΜΙΚΛΕΟΒΕΡ ΣΠΟΡΤΣ
 
22/09/2020ΣΙΝΤΕΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ2-2ΡΟΪΑΛ ΓΟΥΤΟΝ ΜΠΑΣΕΤ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΦΕΡΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ1-2ΣΧΟΛΙΝΓΚ
 
22/09/2020ΛΟΝΓΚΡΙΤΖ ΤΑΟΥΝ2-0ΤΣΑΡΝΟΚ ΡΙΤΣΑΡΝΤ
 
22/09/2020ΜΑΡΓΚΕΙΤ1-2ΧΕΪΣ ΓΙΝΤΙΝΓΚ
 
22/09/2020ΣΑΟΥΘ ΠΑΡΚ2-2 (2-0)ΜΠΟΓΝΟΡ ΡΕΓΚΙΣ
 
22/09/2020ΦΡΟΜ ΤΑΟΥΝ4-1ΣΤΟΟΥΝΧΑΜ
 
22/09/2020ΚΟΝΣΕΤ1-0ΣΤΟΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/20200-0 (5-4)ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ
 
22/09/2020ΜΠΑΡΓΟΥΕΛ3-1ΜΠΕΝΤΓΟΥΟΡΘ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΓΟΥΙΝΣΤΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ3-2
 
22/09/20202-3ΦΑΡΝΜΠΟΡΟ
 
22/09/2020ΑΪΛΣΜΠΕΡΙ2-2 (2-1)ΜΑΝΥΦΙΛΝΤΣ
 
22/09/2020ΝΤΕΡΕΧΑΜ ΤΑΟΥΝ0-2ΚΑΝΒΕΪ
 
22/09/20202-1ΜΠΡΑΪΤΛΙΝΓΚΣΙ ΡΙΤΖΕΝΤ
 
22/09/2020ΤΑΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝ5-0ΓΟΥΟΝΤΑΤΖ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/20200-0 (4-3)ΣΤ. ΜΑΡΓΚΑΡΕΤΣΜΠΟΥΡΙ
 
22/09/2020AFC ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ3-0ΓΚΕΙΝΣΜΠΡΟ ΤΡΙΝΙΤΙ
 
22/09/2020ΚΟΑΛΒΙΛ ΤΑΟΥΝ2-0
 
22/09/2020ΜΠΑΞΤΟΝ7-0ΜΠΕΛΠΧΕΡ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΝΤΕΪΒΕΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ0-2ΕΒΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΣΤΑΛΙΜΠΡΙΤΖ ΣΕΛΤΙΚ3-0ΜΠΙΣΟΠ ΟΚΛΑΝΤ
 
22/09/2020ΓΟΥΕΣΤ ΑΛΛΟΤΜΕΝΤ ΣΕΛΤΙΚ0-5ΧΑΙΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
22/09/2020ΜΠΡΟΜΣΓΚΡΟΟΥΒ ΡΟΒΕΡΣ1-2ΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΧΑΒΕΡΧΙΛ ΡΟΒΕΡΣ0-3ΜΑΛΝΤΟΝ ΤΙΠΤΡΙ
 
22/09/2020ΜΕΡΣΤΧΑΜ2-2 (5-4)ΝΤΑΝΣΤΑΜΠΛ
 
22/09/2020ΧΕΙΣΤΙΝΓΚΣ ΓΙΟΥΝ.0-0 (6-5)ΤΣΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΤΙΒΙΝΤΕΪΛ2-4ΝΑΝΤΓΟΥΙΤΣ
 
22/09/2020ΡΟΙΣΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2-0
 
22/09/2020ΜΠΕΝΤΦΟΝΤ ΣΠΟΡΤΣ ΚΛΑΜΠ3-1ΛΟΥΙΣ
 
22/09/2020ΧΑΡΛΟΟΥ ΤΑΟΥΝ0-1
 
22/09/2020ΠΟΤΕΡΣ ΜΠΑΡ ΤΑΟΥΝ1-0ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ ΣΠΟΡΤΣ2-2 (3-2)ΕΝΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΛΟΝΓΚ ΜΕΛΦΟΡΝΤ1-3ΤΣΕΣΝΟΥΝ
 
22/09/2020ΦΡΙΚΛΙ ΑΘΛΕΤΙΚ0-1ΜΑΡΙΝ
 
22/09/2020ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ0-4ΠΡΕΣΚΟΤ ΚΕΙΜΠΛΣ
 
22/09/2020ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ0-0 (4-3)ΡΑΝΚΟΡΝ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ0-0 (6-5)ΣΑΟΥΘ ΣΙΛΝΤΣ
 
22/09/20204-0ΜΙΛΝΤΕΝΧΟΛ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΓΟΥΕΛΓΟΥΙΝ ΓΚΑΡΝΤΕΝ ΣΙΤΥ1-1 (3-2)ΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΤΦΟΡΝΤ
 
22/09/2020ΜΠΑΡΚΙΝΓΚ6-1ΝΤΑΝΣΤΑΜΠΛ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΤΣΙΠΣΤΕΝΤ1-1 (3-1)ΝΤΙΛ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΑΣΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-4ΜΠΡΑΚΝΕΛ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΧΕΪΓΟΥΟΡΝΤΣ ΧΙΘ ΤΑΟΥΝ0-1ΧΑΝΒΕΛ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΛΙΤΛ ΚΟΜΟΝ0-3ΚΟΡΙΝΘΙΑΝ ΚΑΖΟΥΑΛΣ
 
22/09/2020ΧΑΡΙΝΓΚΙ ΜΠΟΡΟ5-1ΤΕΡΝΜΠΡΙΤΖ ΓΟΥΕΛΣ
 
22/09/2020ΣΤΕΙΝΣ ΤΑΟΥΝ1-2ΓΟΥΛΤΟΝ ΚΑΣΟΥΑΛΣ
 
22/09/2020ΧΟΡΣΧΑΜ2-1ΚΙΝΓΚΣΤΟΝΙΑΝ
 
22/09/2020ΓΟΥΑΪΤΛΙΦ2-0ΜΠΙΝΦΙΛΝΤ
 
22/09/2020ΜΠΡΑΝΘΑΜ ΑΘΛΕΤΙΚ1-0ΣΕΝ ΙΒΣ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/20201-0
 
22/09/2020ΜΑΡΣΚΕ ΓΙΟΥΝ.1-0
 
22/09/2020ΤΣΑΤΑΜ ΤΑΟΥΝ3-2ΣΑΟΥΘΑΛ
 
22/09/2020ΚΡΑΪΣΤΣΕΡΤΣ2-1ΝΤΟΡΤΣΕΣΤΕΡ TΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΚΕΜΠΡΙΤΖ1-1 (3-1)ΣΤΟΟΥΜΑΡΚΕΤ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΚΙΝΓΚΣ ΛΑΝΓΚΛΙ1-1 (3-1)ΚΛΑΚΤΟΝ
 
22/09/2020ΓΟΥΕΣΤ ΟΚΛΑΝΤ ΤΑΟΥΝ0-0 (3-2)ΡΑΝΚΟΡΝ ΛΙΝΕΤΣ
 
22/09/2020ΓΟΥΙΤΜΠΙ1-1 (3-2)ΓΟΥΟΡΙΝΓΚΤΟΝ ΡΑΪΛΑΝΤΣ
 
22/09/2020ΤΑΝΤΚΑΣΤΕΡ ΑΛΜΠΙΟΝ7-2ΛΙΔΕΡΛΑΝΤ ΡΕΜΙΚΑ
 
22/09/2020ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΙΤΖΦΟΡΝΤ0-1ΧΑΛΕΣΟΒΕΝ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΚΟΒΕΝΤΡΙ ΣΦΙΝΞ0-2ΙΛΚΕΣΤΟΝ
 
22/09/2020ΡΑΣΝΤΕΝ ΝΤΑΙΜΟΝΤΣ0-5ΝΙΟΥΑΡΚ
 
22/09/2020ΣΙΦΝΑΛ ΤΑΟΥΝ0-2ΑΛΒΕΤΣΕΡΤΣ
 
22/09/2020ΧΑΝΛΕΪ ΤΑΟΥΝ3-2ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ.
 
22/09/2020ΚΟΜΠΧΑΜ1-3ΡΙΣΜΠΟΡΟ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
 
22/09/2020ΦΡΙΜΛΕΪ ΓΚΡΙΝ1-1 (3-0)
 
22/09/2020ΤΑΝΤΛΕΪ ΚΑΛΕΒΑ0-1ΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ
 
22/09/2020ΓΟΥΙΤΛΥ ΜΠΕΫ3-2ΓΟΥΙΤΟΝ ΑΛΜΠΙΟΝ
 
22/09/2020ΚΟΡΙΝΘΙΑΝ3-1ΣΕΒΕΝΟΑΚΣ ΤΑΟΥΝ
 
22/09/2020ΛΟΒΕΣΤΟΦΤ2-3ΑΒΕΛΕΙ
 
22/09/2020ΣΚΕΛΜΕΡΣΝΤΕΪΛ Γ.2-1ΜΠΟΥΤΛ
 
23/09/2020ΛΑΡΚΧΟΛ ΑΘΛΕΤΙΚ3-2ΜΠΙΤΟΝ
 
23/09/2020ΤΙΒΕΡΤΟΝ2-0
 
23/09/2020ΚΡΕΙ ΒΑΛΕΪ ΠΕΙΠΕΡ ΜΙΛΣ3-1ΜΠΟΥΡΓΚΕΣ
 
23/09/2020ΚΡΕΫ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ3-1ΦΙΣΕΡ
 
23/09/2020ΓΟΡΤΣΕΣΤΕΡ2-3ΣΤΑΦΟΡΝΤ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
 
23/09/2020ΚΙΝΤΛΙΝΓΚΤΟΝ1-1 (4-2)ΣΑΛΙΣΜΠΕΡΙ
 
23/09/2020ΧΑΙΓΟΥΟΡΘ ΤΑΟΥΝ1-1 (4-5)ΜΕΛΚΣΑΜ ΤΑΟΥΝ
 
23/09/2020ΓΟΥΙΝΓΚΕΙΤ1-4ΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ
 
23/09/2020ΓΚΡΕΪΣ3-1ΠΟΤΟΝ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
 
23/09/2020ΤΑΒΙΣΤΟΚ2-2 (3-5)ΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ
 
23/09/2020ΣΑΤΟΝ ΚΟΜΟΝ ΡΟΒΕΡΣ1-3ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ ΠΟΛΙΣ