Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
96503:30ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ0-390+96703:30ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ1-080'181203:30ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ - ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ0-190+04:00ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑ - ΟΝΔΟΥΡΑ4-077'96904:00ΝΤΕΠΟΡΤ. ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΣΑΝ ΧΟΣΕ2-173'96804:00ΡΕΑΛ ΜΕΡΙΛΑΝΤ ΜΟΝΑΡΚΣ - ΡΙΟ ΓΚΡΑΝΤΕ1-370'97004:05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ - ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ1-066'97305:00ΠΕΡΕΖ ΖΕΛΕΝΤΟΝ - ΓΚΟΥΑΝΑΚΑΣΤΕΚΑ0-032'97205:00ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣ - ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΕΡΘΚΟΥΕΪΚΣ0-024'97105:00ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΙΤΚΑΠΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-024'189705:05ΝΤΟΡΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΣΙΝΑΛΟΑ - ΒΕΝΑΝΤΟΣ0-025'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ιταλία : Σέριε Α

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΒΕΝΕΤΣΙΑ1-0ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
22/10ΤΟΡΙΝΟ3-2ΤΖΕΝΟΑ
22/10ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ2-1ΣΠΕΤΣΙΑ
23/10ΜΠΟΛΟΝΙΑ2-4ΜΙΛΑΝ
23/10ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ3-1ΒΕΝΕΤΣΙΑ
23/10ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ2-4ΕΜΠΟΛΙ
24/10ΡΟΜΑ0-0ΝΑΠΟΛΙ
24/10ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ3-0ΚΑΛΙΑΡΙ
24/10ΙΝΤΕΡ1-1ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
24/10ΒΕΡΟΝΑ4-1ΛΑΤΣΙΟ
24/10ΑΤΑΛΑΝΤΑ1-1ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
26/10ΜΙΛΑΝ1-0ΤΟΡΙΝΟ
26/10ΣΠΕΤΣΙΑ1-1ΤΖΕΝΟΑ
26/10ΒΕΝΕΤΣΙΑ1-2ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
27/10ΚΑΛΙΑΡΙ1-2ΡΟΜΑ
27/10ΕΜΠΟΛΙ0-2ΙΝΤΕΡ
28/10ΝΑΠΟΛΙ21:45ΜΠΟΛΟΝΙΑ
30/10ΑΤΑΛΑΝΤΑ16:00ΛΑΤΣΙΟ
30/10ΤΟΡΙΝΟ21:45ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
30/10ΒΕΡΟΝΑ19:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
31/10ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ19:00ΝΑΠΟΛΙ
31/10ΡΟΜΑ21:45ΜΙΛΑΝ
31/10ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ16:00ΣΠΕΤΣΙΑ
31/10ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ16:00ΕΜΠΟΛΙ
31/10ΤΖΕΝΟΑ16:00ΒΕΝΕΤΣΙΑ
31/10ΙΝΤΕΡ13:30ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
01/11ΜΠΟΛΟΝΙΑ21:45ΚΑΛΙΑΡΙ
05/11ΕΜΠΟΛΙ21:45ΤΖΕΝΟΑ
06/11ΣΠΕΤΣΙΑ16:00ΤΟΡΙΝΟ
06/11ΚΑΛΙΑΡΙ21:45ΑΤΑΛΑΝΤΑ
06/11ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ19:00ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
07/11ΝΑΠΟΛΙ19:00ΒΕΡΟΝΑ
07/11ΜΙΛΑΝ21:45ΙΝΤΕΡ
07/11ΛΑΤΣΙΟ19:00ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
07/11ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ16:00ΜΠΟΛΟΝΙΑ
07/11ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ16:00ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
07/11ΒΕΝΕΤΣΙΑ13:30ΡΟΜΑ

Ιταλία : Σέριε Β

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/10ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ1-0ΚΡΟΤΟΝΕ
23/10ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ2-1ΑΣΚΟΛΙ
23/10ΜΠΡΕΣΙΑ1-0ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
23/10ΜΟΝΤΖΑ1-0ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
23/10ΛΕΤΣΕ0-0ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
23/10ΤΕΡΝΑΝΑ5-0ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ
23/10ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ3-0ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/10ΣΠΑΛ1-1ΚΟΜΟ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/10ΠΙΖΑ1-1ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ
24/10ΡΕΤΖΙΝΑ 19142-1ΠΑΡΜΑ
27/10ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ1-1ΜΟΝΤΖΑ
27/10ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ3-1ΤΕΡΝΑΝΑ
28/10ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ21:30ΠΙΖΑ
28/10ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ21:30ΡΕΤΖΙΝΑ 1914
28/10ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ21:30ΠΑΡΜΑ
28/10ΚΡΟΤΟΝΕ21:30ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
28/10ΚΟΜΟ ΚΑΛΤΣΙΟ21:30ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ
28/10ΜΠΡΕΣΙΑ19:00ΛΕΤΣΕ
28/10ΑΣΚΟΛΙ19:00ΣΠΑΛ
28/10ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ19:00ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
01/11ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ16:00ΚΡΟΤΟΝΕ
01/11ΠΙΖΑ19:00ΑΣΚΟΛΙ
01/11ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ19:00ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
01/11ΡΕΤΖΙΝΑ 191416:00ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
01/11ΠΑΡΜΑ19:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ
01/11ΛΕΤΣΕ16:00ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
01/11ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ13:30ΜΠΡΕΣΙΑ
01/11ΣΠΑΛ16:00ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
01/11ΜΟΝΤΖΑ16:00ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
01/11ΤΕΡΝΑΝΑ16:00ΚΟΜΟ ΚΑΛΤΣΙΟ
05/11ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ21:30ΡΕΤΖΙΝΑ 1914
06/11ΜΠΡΕΣΙΑ17:15ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ
06/11ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ15:00ΣΠΑΛ
06/11ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ19:30ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
06/11ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ15:00ΤΕΡΝΑΝΑ
06/11ΚΟΜΟ ΚΑΛΤΣΙΟ15:00ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
06/11ΑΣΚΟΛΙ15:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ
07/11ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ21:30ΠΙΖΑ
07/11ΚΡΟΤΟΝΕ17:15ΜΟΝΤΖΑ
07/11ΛΕΤΣΕ15:00ΠΑΡΜΑ

Ιταλία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Ιταλία : Σέριε Α SRL

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Ιταλία : Σέριε C : Α Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΡΕΝΑΤΕ2-2ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
20/10ΛΕΝΙΑΓΚΟ2-3ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
20/10ΠΡΟ ΣΕΣΤΟ2-2ΠΑΝΤΟΒΑ
20/10ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ2-1AC ΜΑΝΤΟΒΑ
20/10ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ3-1ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΖΕ 1932
20/10ΣΕΡΕΝΟ ΚΑΛΣΙΟ1-3ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ
20/10ΤΡΕΝΤΟ1-2ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
20/10ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ2-2ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
20/10ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ2-0ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 1919
21/10ΛΕΚΚΟ2-3ΡΕΝΑΤΕ
21/10ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ2-1ΤΖΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
24/10ΡΕΝΑΤΕ2-1ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
24/10AC ΜΑΝΤΟΒΑ0-1ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
24/10ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ1-1ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
24/10ΛΕΝΙΑΓΚΟ1-0ΤΡΕΝΤΟ
24/10ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ2-1ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ
24/10ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 19191-1ΤΖΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
24/10ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U231-1ΠΡΟ ΣΕΣΤΟ
24/10ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΖΕ 19321-0ΛΕΚΚΟ
24/10ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ0-1ΣΕΡΕΝΟ ΚΑΛΣΙΟ
25/10ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ1-0ΠΑΝΤΟΒΑ
27/10ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 19191-1ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
31/10ΡΕΝΑΤΕ18:30ΛΕΝΙΑΓΚΟ
31/10ΠΑΝΤΟΒΑ18:30ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
31/10ΛΕΚΚΟ18:30ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ
31/10ΤΖΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ18:30ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
31/10ΣΕΡΕΝΟ ΚΑΛΣΙΟ18:30ΠΡΟ ΣΕΣΤΟ
31/10ΤΡΕΝΤΟ18:30ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΖΕ 1932
31/10ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ15:30ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
31/10ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ15:30ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
31/10ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ15:30ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 1919
31/10ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ18:30AC ΜΑΝΤΟΒΑ
06/11ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΖΕ 193215:30ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
06/11ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ15:30ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ
07/11ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ18:30ΤΖΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
07/11ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U2318:30ΛΕΚΚΟ
07/11ΛΕΝΙΑΓΚΟ18:30ΣΕΡΕΝΟ ΚΑΛΣΙΟ
07/11ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ18:30ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
07/11ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 191918:30ΡΕΝΑΤΕ
07/11ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ18:30ΤΡΕΝΤΟ
07/11ΠΡΟ ΣΕΣΤΟ18:30ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
07/11AC ΜΑΝΤΟΒΑ18:30ΠΑΝΤΟΒΑ

Ιταλία : Σέριε C : Β Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΠΕΣΚΑΡΑ1-2ΜΟΝΤΕΝΑ
19/10ΓΚΡΟΣΕΤΟ1-1ΤΕΡΑΜΟ
19/10ΡΕΤΖΙΑΝΑ3-1ΑΝΚΟΝΑ ΜΑΤΕΛΙΚΑ
19/10ΤΣΕΖΕΝΑ2-1ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ
19/10ΦΕΡΜΑΝΑ0-0ΛΟΥΚΕΖΕ
19/10ΑΚΟΥΙΛΑ ΜΟΝΤΕΒΑΤΣΙ ΚΑΛΣΙΟ0-2ΟΛΜΠΙΑ
19/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ0-0ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898
19/10ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ2-0ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ
19/10ΓΚΟΥΜΠΙΟ4-0ΚΑΡΑΡΕΖΕ
19/10ΙΜΟΛΕΖΕ1-1ΠΙΣΤΟΓΕΖΕ
23/10ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 18981-0ΓΚΟΥΜΠΙΟ
23/10ΛΟΥΚΕΖΕ1-0ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ
23/10ΑΝΚΟΝΑ ΜΑΤΕΛΙΚΑ1-2ΦΕΡΜΑΝΑ
23/10ΙΜΟΛΕΖΕ5-0ΓΚΡΟΣΕΤΟ
23/10ΤΕΡΑΜΟ0-4ΤΣΕΖΕΝΑ
23/10ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ1-1ΠΕΣΚΑΡΑ
24/10ΠΙΣΤΟΓΕΖΕ2-0ΑΚΟΥΙΛΑ ΜΟΝΤΕΒΑΤΣΙ ΚΑΛΣΙΟ
24/10ΚΑΡΑΡΕΖΕ1-1ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
24/10ΟΛΜΠΙΑ0-3ΜΟΝΤΕΝΑ
25/10ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ2-2ΡΕΤΖΙΑΝΑ
30/10ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ15:30ΑΝΚΟΝΑ ΜΑΤΕΛΙΚΑ
31/10ΤΣΕΖΕΝΑ15:30ΠΙΣΤΟΓΕΖΕ
31/10ΓΚΡΟΣΕΤΟ15:30ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898
31/10ΦΕΡΜΑΝΑ15:30ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ
31/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ15:30ΙΜΟΛΕΖΕ
31/10ΜΟΝΤΕΝΑ15:30ΚΑΡΑΡΕΖΕ
31/10ΑΚΟΥΙΛΑ ΜΟΝΤΕΒΑΤΣΙ ΚΑΛΣΙΟ15:30ΤΕΡΑΜΟ
31/10ΠΕΣΚΑΡΑ15:30ΟΛΜΠΙΑ
01/11ΓΚΟΥΜΠΙΟ22:00ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ
01/11ΡΕΤΖΙΑΝΑ18:30ΛΟΥΚΕΖΕ
06/11ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ15:30ΓΚΡΟΣΕΤΟ
07/11ΙΜΟΛΕΖΕ15:30ΓΚΟΥΜΠΙΟ
07/11ΛΟΥΚΕΖΕ15:30ΑΚΟΥΙΛΑ ΜΟΝΤΕΒΑΤΣΙ ΚΑΛΣΙΟ
07/11ΑΝΚΟΝΑ ΜΑΤΕΛΙΚΑ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
07/11ΟΛΜΠΙΑ15:30ΚΑΡΑΡΕΖΕ
07/11ΠΙΣΤΟΓΕΖΕ15:30ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ
07/11ΤΕΡΑΜΟ15:30ΦΕΡΜΑΝΑ
07/11ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ15:30ΜΟΝΤΕΝΑ
07/11ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 189815:30ΡΕΤΖΙΑΝΑ

Ιταλία : Σέριε C : Γ Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟ0-2ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
20/10ΚΑΤΑΝΙΑ2-2AS ΑΒΕΛΙΝΟ
20/10ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ2-0ΠΟΤΕΝΤΖΑ
20/10ΜΟΝΟΠΟΛΙ1-0ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
20/10ΠΑΛΕΡΜΟ1-0ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
20/10ΤΑΡΑΝΤΟ ΣΠΟΡ2-1ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ 1928
20/10ΜΕΣΙΝΑ0-0ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
20/10ΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣ2-3ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ
20/10ΠΙΚΕΡΝΟ0-0ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ
20/10ΜΠΑΡΙ 19081-1ΦΟΤΖΙΑ
24/10ΠΟΤΕΝΤΖΑ2-1ΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/10ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ1-4ΚΑΤΑΝΙΑ
24/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ3-0ΜΠΑΡΙ 1908
24/10ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ 19281-0ΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣ
24/10ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ1-3ΠΑΛΕΡΜΟ
24/10AS ΑΒΕΛΙΝΟ3-0ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/10ΦΟΤΖΙΑ1-1ΤΑΡΑΝΤΟ ΣΠΟΡ
24/10ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ1-2ΜΟΝΟΠΟΛΙ
24/10ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ1-0ΜΕΣΙΝΑ
24/10ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ1-1ΠΙΚΕΡΝΟ
30/10ΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣ18:30ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
30/10ΤΑΡΑΝΤΟ ΣΠΟΡ18:30ΠΟΤΕΝΤΖΑ
30/10ΠΙΚΕΡΝΟ18:30ΦΟΤΖΙΑ
30/10ΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟ15:30ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ 1928
30/10ΜΠΑΡΙ 190815:00ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
30/10ΜΟΝΟΠΟΛΙ15:30ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ
30/10ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
31/10ΠΑΛΕΡΜΟ15:30AS ΑΒΕΛΙΝΟ
31/10ΚΑΤΑΝΙΑ15:30ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
31/10ΜΕΣΙΝΑ15:30ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ
06/11ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ18:30ΜΟΝΟΠΟΛΙ
06/11AS ΑΒΕΛΙΝΟ18:30ΤΑΡΑΝΤΟ ΣΠΟΡ
06/11ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ18:30ΜΠΑΡΙ 1908
06/11ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ18:30ΚΑΤΑΝΙΑ
07/11ΦΟΤΖΙΑ18:30ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
07/11ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ18:30ΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
07/11ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ18:30ΜΕΣΙΝΑ
07/11ΠΟΤΕΝΤΖΑ18:30ΠΙΚΕΡΝΟ
07/11ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ15:30ΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣ
07/11ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ 192815:30ΠΑΛΕΡΜΟ

Ιταλία : Σέριε D : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΚΙΕΡΙ1-0ΣΕΣΤΡΙ ΛΕΒΑΝΤΕ
20/10ΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑ1-2ΑΣΟΣΙΑΖΟΝ ΚΑΛΣΙΟ ΜΠΡΑ
20/10ΑΣΤΙ1-1ΛΙΓΚΟΡΝΑ
20/10ΛΑΒΑΝΙΕΖΕ1-1ΒΑΝΤΟ
20/10ΝΟΒΑΡΑ3-1ΤΙΤΣΙΝΟ
20/10ΙΜΠΕΡΙΑ2-1ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΒΑΡΕΖΕ
20/10ΓΚΟΖΑΝΟ0-1ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΡΕΜΟ
20/10ΦΟΣΑΝΟ1-3ΚΑΡΟΝΕΣΕ
20/10ΣΑΛΟΥΤΖΟ0-3ΚΑΖΑΛΕ
20/10ΠΟΝ ΝΤΟΝΑΖ ΧΟΝΕ ΑΡΝΑΝΤ ΕΒΑΝΚΟΝ0-1ΝΤΕΡΤΟΝΑ
24/10ΚΑΖΑΛΕ1-0ΠΟΝ ΝΤΟΝΑΖ ΧΟΝΕ ΑΡΝΑΝΤ ΕΒΑΝΚΟΝ
24/10ΚΑΡΟΝΕΣΕ2-2ΣΑΛΟΥΤΖΟ
24/10ΑΣΟΣΙΑΖΟΝ ΚΑΛΣΙΟ ΜΠΡΑ1-3ΚΙΕΡΙ
24/10ΒΑΝΤΟ2-2ΦΟΣΑΝΟ
24/10ΤΙΤΣΙΝΟ0-0ΓΚΟΖΑΝΟ
24/10ΣΕΣΤΡΙ ΛΕΒΑΝΤΕ1-1ΝΟΒΑΡΑ
24/10ΛΙΓΚΟΡΝΑ0-2ΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑ
24/10ΝΤΕΡΤΟΝΑ4-2ΙΜΠΕΡΙΑ
24/10ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΒΑΡΕΖΕ1-1ΑΣΤΙ
25/10ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΡΕΜΟ0-1ΛΑΒΑΝΙΕΖΕ
31/10ΦΟΣΑΝΟ15:30ΠΟΝ ΝΤΟΝΑΖ ΧΟΝΕ ΑΡΝΑΝΤ ΕΒΑΝΚΟΝ
31/10ΑΣΤΙ15:30ΣΕΣΤΡΙ ΛΕΒΑΝΤΕ
31/10ΣΑΛΟΥΤΖΟ15:30ΝΤΕΡΤΟΝΑ
31/10ΚΙΕΡΙ16:00ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΡΕΜΟ
31/10ΓΚΟΖΑΝΟ15:30ΚΑΡΟΝΕΣΕ
31/10ΝΟΒΑΡΑ15:30ΒΑΝΤΟ
31/10ΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑ15:30ΤΙΤΣΙΝΟ
31/10ΙΜΠΕΡΙΑ15:30ΑΣΟΣΙΑΖΟΝ ΚΑΛΣΙΟ ΜΠΡΑ
31/10ΛΑΒΑΝΙΕΖΕ15:30ΚΑΖΑΛΕ
31/10ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΒΑΡΕΖΕ15:30ΛΙΓΚΟΡΝΑ
07/11ΤΙΤΣΙΝΟ15:30ΚΙΕΡΙ
07/11ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΡΕΜΟ15:30ΝΟΒΑΡΑ
07/11ΠΟΝ ΝΤΟΝΑΖ ΧΟΝΕ ΑΡΝΑΝΤ ΕΒΑΝΚΟΝ15:30ΣΑΛΟΥΤΖΟ
07/11ΒΑΝΤΟ15:30ΓΚΟΖΑΝΟ
07/11ΣΕΣΤΡΙ ΛΕΒΑΝΤΕ15:30ΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑ
07/11ΝΤΕΡΤΟΝΑ15:30ΣΙΤΑ ΝΤΙ ΒΑΡΕΖΕ
07/11ΚΑΡΟΝΕΣΕ15:30ΛΑΒΑΝΙΕΖΕ
07/11ΚΑΖΑΛΕ15:30ΦΟΣΑΝΟ
07/11ΑΣΟΣΙΑΖΟΝ ΚΑΛΣΙΟ ΜΠΡΑ15:30ΑΣΤΙ
07/11ΛΙΓΚΟΡΝΑ15:30ΙΜΠΕΡΙΑ

Ιταλία : Σέριε D : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΝΙΜΠΙΟΝΟ ΟΤΖΙΟΝΟ2-2ΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟ
20/10ΡΕΑΛ ΚΑΛΕΠΙΝΑ0-2ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ
20/10ΚΡΕΜΑ 19080-1ΟΛΓΚΙΝΑΤΕΣΕ
20/10ΚΑΣΤΕΛΑΝΤΖΕΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ 19211-2ΚΑΛΒΙΝΑ
20/10ΒΙΛΑ ΝΤΑΛΜΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΕΜΠΑΝΑ-ΑΡΚΟΝΑΤΕΣΕ 1926
20/10ΛΕΟΝ2-5ΚΑΡΑΤΕΖΕ
20/10ΜΠΡΕΝΟ1-3ΜΠΡΟΥΣΑΠΟΡΤΟ
20/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ2-1ΒΙΣ ΝΟΒΑ ΤΖΟΥΣΑΝΟ
20/10ΛΕΓΚΝΑΝΟ1-1ΚΑΣΑΤΕΣΕ ΡΟΓΚΟΡΕΝΤΕ
20/10ΑΝΤΡΕΝΣΕ2-2SONA CALCIO
24/10ΚΑΡΑΤΕΖΕ2-2ΒΙΛΑ ΝΤΑΛΜΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΕΜΠΑΝΑ
24/10ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ1-1ΑΝΤΡΕΝΣΕ
24/10ΑΡΚΟΝΑΤΕΣΕ 19262-1ΡΕΑΛ ΚΑΛΕΠΙΝΑ
24/10ΒΙΣ ΝΟΒΑ ΤΖΟΥΣΑΝΟ0-1ΛΕΟΝ
24/10ΚΑΣΑΤΕΣΕ ΡΟΓΚΟΡΕΝΤΕ2-0ΚΡΕΜΑ 1908
24/10SONA CALCIO1-1ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ
24/10ΟΛΓΚΙΝΑΤΕΣΕ0-0ΜΠΡΕΝΟ
24/10ΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟ1-1ΚΑΣΤΕΛΑΝΤΖΕΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ 1921
24/10ΜΠΡΟΥΣΑΠΟΡΤΟ1-0ΝΙΜΠΙΟΝΟ ΟΤΖΙΟΝΟ
24/10ΚΑΛΒΙΝΑ4-0ΛΕΓΚΝΑΝΟ
31/10ΛΕΟΝ15:30SONA CALCIO
31/10ΑΝΤΡΕΝΣΕ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ
31/10ΜΠΡΕΝΟ15:30ΚΑΣΑΤΕΣΕ ΡΟΓΚΟΡΕΝΤΕ
31/10ΒΙΛΑ ΝΤΑΛΜΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΕΜΠΑΝΑ15:30ΒΙΣ ΝΟΒΑ ΤΖΟΥΣΑΝΟ
31/10ΟΛΓΚΙΝΑΤΕΣΕ15:30ΜΠΡΟΥΣΑΠΟΡΤΟ
31/10ΚΑΣΤΕΛΑΝΤΖΕΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ 192115:30ΝΙΜΠΙΟΝΟ ΟΤΖΙΟΝΟ
31/10ΚΡΕΜΑ 190815:30ΚΑΛΒΙΝΑ
31/10ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ15:30ΑΡΚΟΝΑΤΕΣΕ 1926
31/10ΡΕΑΛ ΚΑΛΕΠΙΝΑ15:30ΚΑΡΑΤΕΖΕ
31/10ΛΕΓΚΝΑΝΟ15:30ΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟ
07/11ΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟ15:30ΚΡΕΜΑ 1908
07/11ΜΠΡΟΥΣΑΠΟΡΤΟ15:30ΚΑΣΤΕΛΑΝΤΖΕΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ 1921
07/11SONA CALCIO15:30ΒΙΛΑ ΝΤΑΛΜΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΕΜΠΑΝΑ
07/11ΝΙΜΠΙΟΝΟ ΟΤΖΙΟΝΟ15:30ΛΕΓΚΝΑΝΟ
07/11ΚΑΡΑΤΕΖΕ15:30ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ
07/11ΒΙΣ ΝΟΒΑ ΤΖΟΥΣΑΝΟ15:30ΡΕΑΛ ΚΑΛΕΠΙΝΑ
07/11ΚΑΣΑΤΕΣΕ ΡΟΓΚΟΡΕΝΤΕ15:30ΟΛΓΚΙΝΑΤΕΣΕ
07/11ΑΡΚΟΝΑΤΕΣΕ 192615:30ΑΝΤΡΕΝΣΕ
07/11ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ15:30ΛΕΟΝ
07/11ΚΑΛΒΙΝΑ15:30ΜΠΡΕΝΟ

Ιταλία : Σέριε D : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΛΟΥΠΑΡΕΝΣΕ2-0ΜΕΣΤΡΕ
24/10ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝΟ ΣΠΕΜΕ1-3ΝΤΟΛΟΜΙΤΙ ΜΠΕΛΟΥΝΕΣΙ
24/10ΟΥΝΙΟΝ ΑΡΖΙΝΙΑΝΟΤΣΙΑΜΠΟ4-2ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΛΝΤΙΕΡΟ ΤΕΡΜΕ
24/10ΣΧΙΟΤΖΙΑ1-0ΑΜΠΡΟΣΙΑΝΑ
24/10ΛΕΒΙΚΟ ΤΕΡΜΕ1-0ΤΖΑΡΛΙΝΣ ΜΟΥΖΑΝ
24/10ΚΑΜΠΟΝΤΑΡΣΕΓΚΟ ΚΑΛΣΙΟ2-3ΜΟΝΤΕΜΠΕΛΟΥΝΑ
24/10ΑΝΤΡΙΕΣΕ 19062-1ΣΠΙΝΕΑ
24/10ΕΣΤΕ0-0ΚΑΡΤΙΓΚΛΙΑΝΟ
24/10ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ0-1ΝΤΕΛΑ ΠΟΡΤΟ ΤΟΛΕ
31/10ΛΟΥΠΑΡΕΝΣΕ15:30ΛΕΒΙΚΟ ΤΕΡΜΕ
31/10ΑΜΠΡΟΣΙΑΝΑ15:30ΑΝΤΡΙΕΣΕ 1906
31/10ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΛΝΤΙΕΡΟ ΤΕΡΜΕ15:30ΣΧΙΟΤΖΙΑ
31/10ΣΠΙΝΕΑ15:30ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
31/10ΜΕΣΤΡΕ15:30ΟΥΝΙΟΝ ΑΡΖΙΝΙΑΝΟΤΣΙΑΜΠΟ
31/10ΝΤΟΛΟΜΙΤΙ ΜΠΕΛΟΥΝΕΣΙ15:30ΚΑΜΠΟΝΤΑΡΣΕΓΚΟ ΚΑΛΣΙΟ
31/10ΤΖΑΡΛΙΝΣ ΜΟΥΖΑΝ15:30ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝΟ ΣΠΕΜΕ
31/10ΚΑΡΤΙΓΚΛΙΑΝΟ15:30ΜΟΝΤΕΜΠΕΛΟΥΝΑ
31/10ΝΤΕΛΑ ΠΟΡΤΟ ΤΟΛΕ15:30ΕΣΤΕ
07/11ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝΟ ΣΠΕΜΕ15:30ΝΤΕΛΑ ΠΟΡΤΟ ΤΟΛΕ
07/11ΣΧΙΟΤΖΙΑ15:30ΝΤΟΛΟΜΙΤΙ ΜΠΕΛΟΥΝΕΣΙ
07/11ΕΣΤΕ15:30ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΛΝΤΙΕΡΟ ΤΕΡΜΕ
07/11ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ15:30ΜΕΣΤΡΕ
07/11ΛΕΒΙΚΟ ΤΕΡΜΕ15:30ΣΠΙΝΕΑ
07/11ΑΝΤΡΙΕΣΕ 190615:30ΛΟΥΠΑΡΕΝΣΕ
07/11ΚΑΜΠΟΝΤΑΡΣΕΓΚΟ ΚΑΛΣΙΟ15:30ΚΑΡΤΙΓΚΛΙΑΝΟ
07/11ΟΥΝΙΟΝ ΑΡΖΙΝΙΑΝΟΤΣΙΑΜΠΟ15:30ΤΖΑΡΛΙΝΣ ΜΟΥΖΑΝ
07/11ΜΟΝΤΕΜΠΕΛΟΥΝΑ15:30ΑΜΠΡΟΣΙΑΝΑ

Ιταλία : Σέριε D : 4ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΜΠΑΝΙΟΛΕΖΕ1-2ΠΡΑΤΟ
20/10ΑΘΛΕΤΙΚ ΚΑΡΠΙ2-1ΜΠΟΡΓΚΟ ΣΑΝ ΝΤΟΝΙΝΟ
20/10ΑΓΚΛΙΑΝΕΣΕ ΚΑΛΣΙΟ2-1ΚΟΡΕΓΚΕΣΕ
20/10ΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ ΚΑΛΣΙΟ1-1ΤΡΙΤΙΟΥΜ
20/10ΑΛΤΣΙΟΝΕ2-0ΜΕΖΟΛΑΡΑ
20/10ΣΕΡΑΒΕΤΣΑ2-2ΣΑΜΑΟΥΡΕΣΕ
20/10ΡΙΜΙΝΙ 19121-0ΡΕΑΛ ΦΟΡΤΕ ΚΟΥΕΡΤΣΕΤΑ
20/10ΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ3-1ΦΟΡΛΙ
20/10ΓΚΙΒΙΤΖΑΝΟ ΜΠΟΡΓΚΟΑΜΟΤΖΑΝΟ1-1ΠΡΟΓΚΡΕΣΟ ΤΖΟΛΑ ΠΡΕΝΤΡΟΣΑ
20/10ΚΑΒΕΝΑΓΚΟ ΦΑΝΦΟΥΛΑ0-2ΡΑΒΕΝΝΑ
24/10ΤΡΙΤΙΟΥΜ0-2ΣΕΡΑΒΕΤΣΑ
24/10ΜΠΟΡΓΚΟ ΣΑΝ ΝΤΟΝΙΝΟ0-1ΡΙΜΙΝΙ 1912
24/10ΣΑΜΑΟΥΡΕΣΕ1-0ΓΚΙΒΙΤΖΑΝΟ ΜΠΟΡΓΚΟΑΜΟΤΖΑΝΟ
24/10ΠΡΟΓΚΡΕΣΟ ΤΖΟΛΑ ΠΡΕΝΤΡΟΣΑ1-1ΑΘΛΕΤΙΚ ΚΑΡΠΙ
24/10ΡΕΑΛ ΦΟΡΤΕ ΚΟΥΕΡΤΣΕΤΑ1-1ΑΛΤΣΙΟΝΕ
24/10ΜΕΖΟΛΑΡΑ0-1ΑΓΚΛΙΑΝΕΣΕ ΚΑΛΣΙΟ
24/10ΡΑΒΕΝΝΑ2-1ΜΠΑΝΙΟΛΕΖΕ
24/10ΠΡΑΤΟ2-0ΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ
24/10ΚΟΡΕΓΚΕΣΕ3-3ΚΑΒΕΝΑΓΚΟ ΦΑΝΦΟΥΛΑ
24/10ΦΟΡΛΙ0-2ΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ ΚΑΛΣΙΟ
31/10ΠΡΑΤΟ15:30ΦΟΡΛΙ
31/10ΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ15:30ΣΑΜΑΟΥΡΕΣΕ
31/10ΡΙΜΙΝΙ 191215:30ΚΟΡΕΓΚΕΣΕ
31/10ΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ ΚΑΛΣΙΟ15:30ΠΡΟΓΚΡΕΣΟ ΤΖΟΛΑ ΠΡΕΝΤΡΟΣΑ
31/10ΑΓΚΛΙΑΝΕΣΕ ΚΑΛΣΙΟ15:30ΡΑΒΕΝΝΑ
31/10ΓΚΙΒΙΤΖΑΝΟ ΜΠΟΡΓΚΟΑΜΟΤΖΑΝΟ15:30ΡΕΑΛ ΦΟΡΤΕ ΚΟΥΕΡΤΣΕΤΑ
31/10ΜΠΑΝΙΟΛΕΖΕ15:30ΤΡΙΤΙΟΥΜ
31/10ΣΕΡΑΒΕΤΣΑ15:30ΜΠΟΡΓΚΟ ΣΑΝ ΝΤΟΝΙΝΟ
31/10ΑΛΤΣΙΟΝΕ15:30ΚΑΒΕΝΑΓΚΟ ΦΑΝΦΟΥΛΑ
31/10ΑΘΛΕΤΙΚ ΚΑΡΠΙ15:30ΜΕΖΟΛΑΡΑ
07/11ΚΟΡΕΓΚΕΣΕ15:30ΑΛΤΣΙΟΝΕ
07/11ΜΠΟΡΓΚΟ ΣΑΝ ΝΤΟΝΙΝΟ15:30ΓΚΙΒΙΤΖΑΝΟ ΜΠΟΡΓΚΟΑΜΟΤΖΑΝΟ
07/11ΚΑΒΕΝΑΓΚΟ ΦΑΝΦΟΥΛΑ15:30ΑΓΚΛΙΑΝΕΣΕ ΚΑΛΣΙΟ
07/11ΡΕΑΛ ΦΟΡΤΕ ΚΟΥΕΡΤΣΕΤΑ15:30ΑΘΛΕΤΙΚ ΚΑΡΠΙ
07/11ΠΡΟΓΚΡΕΣΟ ΤΖΟΛΑ ΠΡΕΝΤΡΟΣΑ15:30ΣΕΡΑΒΕΤΣΑ
07/11ΡΑΒΕΝΝΑ15:30ΠΡΑΤΟ
07/11ΣΑΜΑΟΥΡΕΣΕ15:30ΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ ΚΑΛΣΙΟ
07/11ΤΡΙΤΙΟΥΜ15:30ΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ
07/11ΜΕΖΟΛΑΡΑ15:30ΡΙΜΙΝΙ 1912
07/11ΦΟΡΛΙ15:30ΜΠΑΝΙΟΛΕΖΕ

Ιταλία : Σέριε D : 5ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΤΡΕΣΤΙΝΑ1-2ΛΙΒΟΡΝΟ 1919 ΣΟΡΓΚΕΝΤΙ
24/10ΡΙΕΤΙ0-1ΤΙΦΕΡΝΟ ΛΕΡΚΙ
24/10ΜΟΝΤΕΣΠΑΤΣΑΤΟ4-0ΣΑΝ ΝΤΟΝΑΤΟ ΤΑΒΑΡΝΕΛΕ
24/10ΛΟΡΝΑΝΟ ΜΠΑΝΤΕΣΕ2-1ΠΙΑΝΕΣΕ
24/10ΟΥΝΙΠΟΜΕΖΙΑ0-1
24/10ΦΟΛΙΝΓΚΟ2-2ΣΑΝΤΖΟΒΑΝΙΒΑΛΝΤΑΡΝΟ
24/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΛΑΜΙΝΙΑ2-1ΣΚΑΝΤΙΤΣΙ
24/10ΓΚΑΒΟΡΑΝΟ4-1ΑΡΕΤΣΟ
24/10ΚΑΣΙΝΑ1-1ΚΑΝΑΡΑ
31/10ΣΑΝ ΝΤΟΝΑΤΟ ΤΑΒΑΡΝΕΛΕ15:30ΣΑΝΤΖΟΒΑΝΙΒΑΛΝΤΑΡΝΟ
31/10ΣΚΑΝΤΙΤΣΙ15:30ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΤΡΕΣΤΙΝΑ
31/10ΑΡΕΤΣΟ15:30ΚΑΣΙΝΑ
31/10ΤΙΦΕΡΝΟ ΛΕΡΚΙ15:30ΦΟΛΙΝΓΚΟ
31/10ΛΙΒΟΡΝΟ 1919 ΣΟΡΓΚΕΝΤΙ15:30ΓΚΑΒΟΡΑΝΟ
31/1015:30ΜΟΝΤΕΣΠΑΤΣΑΤΟ
31/10ΠΙΑΝΕΣΕ15:30ΡΙΕΤΙ
31/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΛΑΜΙΝΙΑ15:30ΛΟΡΝΑΝΟ ΜΠΑΝΤΕΣΕ
31/10ΚΑΝΑΡΑ15:30ΟΥΝΙΠΟΜΕΖΙΑ
07/11ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΤΡΕΣΤΙΝΑ15:30ΠΙΑΝΕΣΕ
07/11ΟΥΝΙΠΟΜΕΖΙΑ15:30ΣΚΑΝΤΙΤΣΙ
07/11ΡΙΕΤΙ15:30
07/11ΚΑΣΙΝΑ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΛΑΜΙΝΙΑ
07/11ΣΑΝΤΖΟΒΑΝΙΒΑΛΝΤΑΡΝΟ15:30ΑΡΕΤΣΟ
07/11ΛΟΡΝΑΝΟ ΜΠΑΝΤΕΣΕ15:30ΚΑΝΑΡΑ
07/11ΦΟΛΙΝΓΚΟ15:30ΣΑΝ ΝΤΟΝΑΤΟ ΤΑΒΑΡΝΕΛΕ
07/11ΜΟΝΤΕΣΠΑΤΣΑΤΟ15:30ΛΙΒΟΡΝΟ 1919 ΣΟΡΓΚΕΝΤΙ
07/11ΓΚΑΒΟΡΑΝΟ15:30ΤΙΦΕΡΝΟ ΛΕΡΚΙ

Ιταλία : Σέριε D : 6ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΠΙΝΕΤΟ ΚΑΛΣΙΟ2-0ΝΕΡΕΤΟ
24/10ΡΕΚΑΝΑΤΕΣΕ2-1ΤΡΑΣΤΕΒΕΡΕ 1909
24/10ΣΑΝ ΝΙΚΟΛΟ ΝΟΤΑΡΕΣΚΟ1-2ΒΑΣΤΕΖΕ
24/10ΤΟΛΕΝΤΙΝΟ0-1ΒΑΣΤΟΓΙΡΑΡΝΤΙ
24/10ΜΟΝΤΕΤΖΟΡΤΖΙΟ2-1ΠΟΡΤΟ ΝΤ ΑΣΚΟΛΙ
24/10ΜΑΤΕΣΕ2-1ΚΑΣΤΑΛΝΟΥΟΒΟ ΒΟΜΑΝΟ
24/10ΤΣΙΕΤΙ0-2ΚΑΣΕΛΦΙΝΤΑΡΝΤΟ
24/10ΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΖΕ1-0ΦΑΝΟ
24/10ΑΟΥΡΟΡΑ ΑΛΤΟ ΚΑΣΕΡΤΑΝΟ0-3ΑΤΛΕΤΙΚΟ
31/10ΝΕΡΕΤΟ15:30ΜΟΝΤΕΤΖΟΡΤΖΙΟ
31/10ΚΑΣΤΑΛΝΟΥΟΒΟ ΒΟΜΑΝΟ15:30ΡΕΚΑΝΑΤΕΣΕ
31/10ΚΑΣΕΛΦΙΝΤΑΡΝΤΟ15:30ΜΑΤΕΣΕ
31/10ΒΑΣΤΟΓΙΡΑΡΝΤΙ15:30ΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΖΕ
31/10ΠΟΡΤΟ ΝΤ ΑΣΚΟΛΙ15:30ΤΟΛΕΝΤΙΝΟ
31/10ΤΡΑΣΤΕΒΕΡΕ 190915:30ΑΟΥΡΟΡΑ ΑΛΤΟ ΚΑΣΕΡΤΑΝΟ
31/10ΒΑΣΤΕΖΕ15:30ΤΣΙΕΤΙ
31/10ΑΤΛΕΤΙΚΟ15:30ΠΙΝΕΤΟ ΚΑΛΣΙΟ
31/10ΦΑΝΟ15:30ΣΑΝ ΝΙΚΟΛΟ ΝΟΤΑΡΕΣΚΟ
07/11ΠΙΝΕΤΟ ΚΑΛΣΙΟ15:30ΒΑΣΤΟΓΙΡΑΡΝΤΙ
07/11ΡΕΚΑΝΑΤΕΣΕ15:30ΝΕΡΕΤΟ
07/11ΣΑΝ ΝΙΚΟΛΟ ΝΟΤΑΡΕΣΚΟ15:30ΜΑΤΕΣΕ
07/11ΤΟΛΕΝΤΙΝΟ15:30ΒΑΣΤΕΖΕ
07/11ΤΡΑΣΤΕΒΕΡΕ 190915:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ
07/11ΜΟΝΤΕΤΖΟΡΤΖΙΟ15:30ΦΑΝΟ
07/11ΑΟΥΡΟΡΑ ΑΛΤΟ ΚΑΣΕΡΤΑΝΟ15:30ΠΟΡΤΟ ΝΤ ΑΣΚΟΛΙ
07/11ΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΖΕ15:30ΚΑΣΕΛΦΙΝΤΑΡΝΤΟ
07/11ΤΣΙΕΤΙ15:30ΚΑΣΤΑΛΝΟΥΟΒΟ ΒΟΜΑΝΟ

Ιταλία : Σέριε D : 7ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/10ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ0-1ΑΠΡΙΛΙΑ
23/10ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ2-4ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ
24/10ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ1-2ΤΟΡΕΣ
24/10ΙΝΣΙΕΝΕ ΦΟΡΜΙΑ1-2ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ
24/10ΣΙΝΘΙΑ2-1ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005
24/10ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ1-0ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ
24/10ΚΑΣΙΝΟ1-3ΑΡΖΑΚΕΝΑ
24/10ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ2-0ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ
27/10ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ1-0ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
31/10ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ15:30ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ
31/10ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ15:30ΙΝΣΙΕΝΕ ΦΟΡΜΙΑ
31/10ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ15:30ΚΑΣΙΝΟ
31/10ΑΡΖΑΚΕΝΑ15:30ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ
31/10ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ15:30ΣΙΝΘΙΑ
31/10ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 200515:30ΤΟΡΕΣ
31/10ΑΠΡΙΛΙΑ15:30ΛΑΝΟΥΣΕΙ
31/10ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ15:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ
31/10ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ15:30ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ
07/11ΙΝΣΙΕΝΕ ΦΟΡΜΙΑ15:30ΑΠΡΙΛΙΑ
07/11ΛΑΝΟΥΣΕΙ15:30ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ
07/11ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ15:30ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ
07/11ΚΑΣΙΝΟ15:30ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ
07/11ΤΟΡΕΣ15:30ΑΡΖΑΚΕΝΑ
07/11ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ15:30ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ
07/11ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ15:30ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005
07/11ΣΙΝΘΙΑ15:30ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ
07/11ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ15:30ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ

Ιταλία : Σέριε D : 8ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΡΟΤΟΝΤΑ3-0
20/10ΝΟΤΣΕΡΙΝΑ2-0ΝΑΡΝΤΟ
20/10ΛΑΒΕΛΟ4-1ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟ
20/10ΜΑΡΙΛΙΑΝΕΣΕ5-2ΝΟΛΑ
20/10ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 19085-1ΓΚΡΑΒΙΝΑ
20/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΑΤΙΝΟ0-2ΤΙΜ ΑΛΤΑΜΟΥΡΑ
20/10ΜΠΙΤΟΝΤΟ3-0ΚΙΤΑ ΦΑΣΑΝΟ
20/100-0ΣΑΝ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ
20/10ΑΟΥΝΤΑΤΣΕ ΤΣΕΡΙΝΙΟΛΑ4-0ΜΠΙΣΕΛΙΕ
20/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ0-1ΜΑΝΤΡΕΠΡΙΕΤΑ ΝΤΑΟΥΝΙΑ
24/10ΝΑΡΝΤΟ2-1ΛΑΒΕΛΟ
24/10ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 19082-2ΑΟΥΝΤΑΤΣΕ ΤΣΕΡΙΝΙΟΛΑ
24/10ΚΙΤΑ ΦΑΣΑΝΟ0-1ΡΟΤΟΝΤΑ
24/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟ0-1ΜΠΙΤΟΝΤΟ
24/10ΤΙΜ ΑΛΤΑΜΟΥΡΑ0-1ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/10ΜΑΝΤΡΕΠΡΙΕΤΑ ΝΤΑΟΥΝΙΑ1-1
24/10ΣΑΝ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ0-1ΝΟΤΣΕΡΙΝΑ
24/10ΝΟΛΑ2-1
24/10ΜΠΙΣΕΛΙΕ1-0ΜΑΡΙΛΙΑΝΕΣΕ
24/10ΓΚΡΑΒΙΝΑ0-2ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΑΤΙΝΟ
31/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΑΤΙΝΟ15:30ΜΠΙΣΕΛΙΕ
31/10ΡΟΤΟΝΤΑ15:30ΜΑΝΤΡΕΠΡΙΕΤΑ ΝΤΑΟΥΝΙΑ
31/10ΜΑΡΙΛΙΑΝΕΣΕ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟ
31/10ΝΟΤΣΕΡΙΝΑ15:30ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908
31/1015:30ΣΑΝ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ
31/10ΛΑΒΕΛΟ15:30ΓΚΡΑΒΙΝΑ
31/10ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ15:30ΝΟΛΑ
31/10ΑΟΥΝΤΑΤΣΕ ΤΣΕΡΙΝΙΟΛΑ15:30ΝΑΡΝΤΟ
31/10ΜΠΙΤΟΝΤΟ15:30ΤΙΜ ΑΛΤΑΜΟΥΡΑ
31/1015:30ΚΙΤΑ ΦΑΣΑΝΟ
07/11ΜΑΝΤΡΕΠΡΙΕΤΑ ΝΤΑΟΥΝΙΑ15:30ΝΟΤΣΕΡΙΝΑ
07/11ΤΙΜ ΑΛΤΑΜΟΥΡΑ15:30ΡΟΤΟΝΤΑ
07/11ΓΚΡΑΒΙΝΑ15:30ΜΠΙΤΟΝΤΟ
07/11ΝΑΡΝΤΟ15:30ΜΑΡΙΛΙΑΝΕΣΕ
07/11ΑΟΥΝΤΑΤΣΕ ΤΣΕΡΙΝΙΟΛΑ15:30ΛΑΒΕΛΟ
07/11ΜΠΙΣΕΛΙΕ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
07/11ΚΙΤΑ ΦΑΣΑΝΟ15:30ΣΑΝ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ
07/11ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟ15:30
07/11ΝΟΛΑ15:30
07/11ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 190815:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΑΤΙΝΟ

Ιταλία : Σέριε D : 9ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΚΑΛΣΙΟ ΣΙΤΑΝΟΒΕΣΕ1-2ΤΡΟΪΝΑ
20/10ΣΙΤΑ ΝΤΙ Σ. ΑΓΚΑΤΑ2-2ΚΑΣΤΡΟΒΙΛΑΡΙ
20/10ΛΑΜΕΤΖΙΑ ΤΕΡΜΕ1-2ΓΚΕΛΜΠΙΣΟΝ
20/10ΤΡΑΠΑΝΙ4-1ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΕΝΤΟ
20/10ΑΚΙΡΕΑΛΕ2-0ΤΖΙΑΡΕ
20/10ΚΑΒΕΖΕ3-0ΚΑΛΤΣΙΟ ΜΠΙΑΝΚΑΒΙΛΑ 1990
20/10ΡΕΝΤΕ5-1ΣΑΝΚΑΤΑΛΝΤΕΣΕ
20/10ΑΒΕΡΣΑ ΝΟΡΜΑΝΑ0-0ΣΑΝ ΛΟΥΚΑ
20/10ΠΑΤΕΡΝΟ1-0ΛΙΚΑΤΑ
20/10ΠΟΡΤΙΤΣΙ0-1ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΜΕΣΙΝΑ
24/10ΚΑΣΤΡΟΒΙΛΑΡΙ0-0ΚΑΒΕΖΕ
24/10ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΕΝΤΟ3-1ΚΑΛΣΙΟ ΣΙΤΑΝΟΒΕΣΕ
24/10ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΜΕΣΙΝΑ1-2ΡΕΝΤΕ
24/10ΣΑΝΚΑΤΑΛΝΤΕΣΕ1-0ΤΡΑΠΑΝΙ
24/10ΤΡΟΪΝΑ0-2ΑΚΙΡΕΑΛΕ
24/10ΛΙΚΑΤΑ0-0ΑΒΕΡΣΑ ΝΟΡΜΑΝΑ
24/10ΣΑΝ ΛΟΥΚΑ0-2ΛΑΜΕΤΖΙΑ ΤΕΡΜΕ
24/10ΓΚΕΛΜΠΙΣΟΝ1-0ΠΟΡΤΙΤΣΙ
24/10ΤΖΙΑΡΕ1-0ΣΙΤΑ ΝΤΙ Σ. ΑΓΚΑΤΑ
31/10ΣΙΤΑ ΝΤΙ Σ. ΑΓΚΑΤΑ15:30ΛΙΚΑΤΑ
31/10ΚΑΛΣΙΟ ΣΙΤΑΝΟΒΕΣΕ15:30ΚΑΣΤΡΟΒΙΛΑΡΙ
31/10ΑΚΙΡΕΑΛΕ15:30ΚΑΛΤΣΙΟ ΜΠΙΑΝΚΑΒΙΛΑ 1990
31/10ΤΡΑΠΑΝΙ15:30ΤΖΙΑΡΕ
31/10ΠΑΤΕΡΝΟ15:30ΓΚΕΛΜΠΙΣΟΝ
31/10ΚΑΒΕΖΕ15:30ΣΑΝ ΛΟΥΚΑ
31/10ΑΒΕΡΣΑ ΝΟΡΜΑΝΑ15:30ΠΟΡΤΙΤΣΙ
31/10ΛΑΜΕΤΖΙΑ ΤΕΡΜΕ15:30ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΜΕΣΙΝΑ
31/10ΣΑΝΚΑΤΑΛΝΤΕΣΕ15:30ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΕΝΤΟ
31/10ΡΕΝΤΕ15:30ΤΡΟΪΝΑ
07/11ΚΑΣΤΡΟΒΙΛΑΡΙ15:30ΑΚΙΡΕΑΛΕ
07/11ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΜΕΣΙΝΑ15:30ΣΑΝΚΑΤΑΛΝΤΕΣΕ
07/11ΚΑΛΤΣΙΟ ΜΠΙΑΝΚΑΒΙΛΑ 199015:30ΣΙΤΑ ΝΤΙ Σ. ΑΓΚΑΤΑ
07/11ΤΖΙΑΡΕ15:30ΚΑΛΣΙΟ ΣΙΤΑΝΟΒΕΣΕ
07/11ΛΙΚΑΤΑ15:30ΚΑΒΕΖΕ
07/11ΓΚΕΛΜΠΙΣΟΝ15:30ΑΒΕΡΣΑ ΝΟΡΜΑΝΑ
07/11ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΕΝΤΟ15:30ΡΕΝΤΕ
07/11ΣΑΝ ΛΟΥΚΑ15:30ΠΑΤΕΡΝΟ
07/11ΤΡΟΪΝΑ15:30ΤΡΑΠΑΝΙ
07/11ΠΟΡΤΙΤΣΙ15:30ΛΑΜΕΤΖΙΑ ΤΕΡΜΕ