Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
76818:30ΓΚΟΥΝΑ - ΑΣΟΥΑΝ1-090+78019:00ΦΕΧΕΡΒΑΡ - ΡΕΜΣ0-072'78119:00ΚΑ ΑΚΟΥΡΕΡΙ - ΚΟΠΑΒΟΓΚΟΥΡ0-172'77919:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ3-072'105019:15ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ - ΓΚΡΟΤΑ0-156'78319:15ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ - ΒΑΛΟΥΡ1-357'78419:30ΡΟΣΤΟΦ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΙΦΑ1-1Ημιχ79219:30ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΔΑΔ ΝΤΕ ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ - Ο ΧΙΓΚΙΝΣ1-2Ημιχ78919:30ΧΑΠΟΕΛ ΝΟΦ ΧΑΓΚΑΛΙ - ΧΑΠΟΕΛ ΚΑΤΑΜΟΝ0-0Ημιχ78619:30ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΛΕΜ - ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΜΑΤ ΓΚΑΝ0-3Ημιχ79019:30ΧΑΠΟΕΛ ΟΥΜ ΕΛ ΦΑΧΕΜ - ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ0-1Ημιχ78519:30ΙΣΚΑΛ ΙΜΑΝΤ - ΧΑΠΟΕΛ ΑΚΚΟ1-0Ημιχ78719:30ΜΠΕΪΤΑΡ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΡΑΜΛΑ - ΧΑΠΟΕΛ ΑΦΟΥΛΑ1-1Ημιχ78819:30ΚΑΦΡ ΚΑΣΙΜ - ΣΕΚΤΖΙΑ ΝΕΣ ΖΙΟΝΑ0-2Ημιχ79119:30ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΑΝΑΝΑ - ΙΡΟΝΙ ΡΑΜΑΤ ΧΑΣΑΡΟΝ0-0Ημιχ80120:00ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ - ΚΛΟΥΖ0-028'79720:00ΡΙΓΑ ΦΚ - ΣΕΛΤΙΚ0-028'79420:00ΜΑΛΜΕ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ2-028'79620:00ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΡΙΟ ΑΒΕ1-029'79920:00ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ1-029'79520:00ΜΟΥΡΑ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ1-229'79820:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ0-027'82320:00ΦΛΟΡΙΑΝΑ - ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ0-029'80220:00ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΤΟΡΣΑΒΝ Β361-028'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Φινλανδία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/09ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ0-0ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
14/09ΛΑΧΤΙ1-2ΚΟΥΟΠΙΟ
14/09ΤΠΣ1-1ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
17/09ΛΑΧΤΙ1-1ΤΠΣ
19/09ΙΛΒΕΣ1-1ΧΑΚΑ
19/09ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ2-2ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
19/09ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ0-1ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
20/09ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ0-2ΚΟΥΟΠΙΟ
20/09ΧΟΝΚΑ0-0ΕΛΣΙΝΚΙ
23/09ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ0-1ΛΑΧΤΙ
23/09ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ0-2ΙΛΒΕΣ
23/09ΧΑΚΑ0-2ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
23/09ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ0-0ΧΟΝΚΑ
27/09ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ18:30ΚΟΥΟΠΙΟ
27/09ΧΟΝΚΑ18:30ΧΑΚΑ
27/09ΙΛΒΕΣ18:30ΤΠΣ
28/09ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ18:30ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
28/09ΕΛΣΙΝΚΙ18:30ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
28/09ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ18:30ΛΑΧΤΙ
02/10ΚΟΥΟΠΙΟ18:30ΙΛΒΕΣ
02/10ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ18:30ΧΟΝΚΑ
02/10ΤΠΣ18:30ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
02/10ΛΑΧΤΙ18:30ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ

Φινλανδία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΓΙΑΡΟ4-2ΕΙΦ
16/09ΒΑΑΣΑ1-2ΟΥΛΟΥ
16/09ΚΑΧΑΑΝΙ0-0ΜΙΚΕΛΙΝ ΠΑΛΟΛΙΓΙΑΤ
16/09KT4-0ΓΝΙΝΣΤΑΝ
16/09KPV ΚΟΚΚΟΛΑ6-0ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ
16/09ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ3-2ΑΚΑΤΕΜΙΑ
20/09ΓΝΙΝΣΤΑΝ3-1ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ
20/09ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ1-1ΓΙΑΡΟ
20/09ΟΥΛΟΥ1-2KPV ΚΟΚΚΟΛΑ
20/09ΕΙΦ5-0ΚΑΧΑΑΝΙ
20/09ΑΚΑΤΕΜΙΑ1-1ΒΑΑΣΑ
25/09ΓΙΑΡΟ18:30ΟΥΛΟΥ
25/09KT18:30ΕΙΦ
26/09ΓΝΙΝΣΤΑΝ18:30ΑΚΑΤΕΜΙΑ
26/09ΚΑΧΑΑΝΙ17:00ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ
26/09KPV ΚΟΚΚΟΛΑ15:00ΒΑΑΣΑ
26/09ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ17:00ΜΙΚΕΛΙΝ ΠΑΛΟΛΙΓΙΑΤ
30/09ΜΙΚΕΛΙΝ ΠΑΛΟΛΙΓΙΑΤ18:30ΓΝΙΝΣΤΑΝ
30/09ΑΚΑΤΕΜΙΑ18:30KPV ΚΟΚΚΟΛΑ
30/09ΟΥΛΟΥ18:30ΚΑΧΑΑΝΙ
30/09ΕΙΦ18:30ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ
30/09ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ18:30KT
30/09ΒΑΑΣΑ18:30ΓΙΑΡΟ
04/10ΓΝΙΝΣΤΑΝ18:30ΕΙΦ
04/10ΓΙΑΡΟ16:00KPV ΚΟΚΚΟΛΑ
04/10ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ17:00ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ
04/10KT16:00ΟΥΛΟΥ
04/10ΜΙΚΕΛΙΝ ΠΑΛΟΛΙΓΙΑΤ16:00ΑΚΑΤΕΜΙΑ
04/10ΚΑΧΑΑΝΙ16:00ΒΑΑΣΑ

Φινλανδία : 3η κατηγορία : Α όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΜΙΚΕΛΙΝ ΚΙΣΑΤ1-2ΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑ
19/09ΡΚ-353-1ΓΙΑΠΣ
19/09ΝΟΥΡΜΙΤΖΑΡΒΕΝ ΤΖΑΛΚΑΠΑΛΟΣΕΟΥΡΑ0-2ΚΕΣΚΙ ΟΥΣΙΜΑ
19/09ΚΙΦΕΝ0-1EPS
20/09ΒΙΚΙΝΓΚΙΤ0-4ΧΟΝΚΑ-ΑΚΑΤΕΜΙΑ
20/09ΡΕΙΠΑΣ7-1ΚΟΥΛΤΣΟΥ
26/09ΝΟΥΡΜΙΤΖΑΡΒΕΝ ΤΖΑΛΚΑΠΑΛΟΣΕΟΥΡΑ16:00ΚΟΥΛΤΣΟΥ
26/09ΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑ17:00ΚΙΦΕΝ
26/09ΡΚ-3515:00ΚΕΣΚΙ ΟΥΣΙΜΑ
26/09EPS15:00ΓΙΑΠΣ
26/09ΒΙΚΙΝΓΚΙΤ15:00ΜΙΚΕΛΙΝ ΚΙΣΑΤ
26/09ΓΙΑΠΣ15:00EPS
27/09ΧΟΝΚΑ-ΑΚΑΤΕΜΙΑ15:00ΚΕΣΚΙ ΟΥΣΙΜΑ
28/09ΧΟΝΚΑ-ΑΚΑΤΕΜΙΑ19:00ΡΕΙΠΑΣ
01/10ΚΟΥΛΤΣΟΥ18:30ΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑ
01/10ΜΙΚΕΛΙΝ ΚΙΣΑΤ18:30EPS
04/10ΚΕΣΚΙ ΟΥΣΙΜΑ16:00ΓΙΑΠΣ
04/10ΡΕΙΠΑΣ17:00ΝΟΥΡΜΙΤΖΑΡΒΕΝ ΤΖΑΛΚΑΠΑΛΟΣΕΟΥΡΑ
04/10ΚΙΦΕΝ15:00ΡΚ-35
04/10ΒΙΚΙΝΓΚΙΤ15:00ΧΟΝΚΑ-ΑΚΑΤΕΜΙΑ

Φινλανδία : 3η κατηγορία : Β όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΣΑΛΠΑ0-0ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝ
18/09ΤΖΑΖ4-1ΤΑΜΠΕΡΙΝ 2
18/09TPV ΤΑΜΠΕΡΕ1-0HJS ΑΚΑΤΕΜΙΑ
19/09ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ15:00ΚΑΑΠΟ ΚΑΑΡΙΝΑ
19/09ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝ15:00TPV ΤΑΜΠΕΡΕ
19/09ΤΖΑΖ15:00ΚΛΟΥΜΠΙ 04
20/09ΓΚΡΑΝΚΟΥΛΑ2-0ΕΣΠΟΥ
20/09ΚΛΟΥΜΠΙ 043-2ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
20/09ΤΑΜΠΕΡΙΝ 215:00Π-ΙΡΟΤ
20/09ΚΑΑΠΟ ΚΑΑΡΙΝΑ4-0Π-ΙΡΟΤ
24/09TPV ΤΑΜΠΕΡΕ18:30ΤΑΜΠΕΡΙΝ 2
26/09ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ15:00ΤΖΑΖ
26/09TPV ΤΑΜΠΕΡΕ15:00ΕΣΠΟΥ
26/09Π-ΙΡΟΤ15:00ΓΚΡΑΝΚΟΥΛΑ
26/09ΕΣΠΟΥ15:00ΚΑΑΠΟ ΚΑΑΡΙΝΑ
26/09ΣΑΛΠΑ15:00ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝ
27/09ΚΛΟΥΜΠΙ 0417:00HJS ΑΚΑΤΕΜΙΑ
02/10ΤΖΑΖ18:30Π-ΙΡΟΤ
02/10HJS ΑΚΑΤΕΜΙΑ18:30TPV ΤΑΜΠΕΡΕ
03/10ΕΣΠΟΥ14:00ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝ
03/10ΓΚΡΑΝΚΟΥΛΑ14:00TPV ΤΑΜΠΕΡΕ
04/10ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝ15:00ΚΛΟΥΜΠΙ 04
04/10ΤΑΜΠΕΡΙΝ 215:00ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
04/10ΕΣΠΟΥ15:00ΣΑΛΠΑ

Φινλανδία : 3η κατηγορία : Γ όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/09ΓΙΠΟ15:00ΚΙΣΤΟ
19/09ΚΟΚΟΛΑ GBK1-1ΓΙΑΚΟΜΠΣΤΑΝΤΣ ΜΠΟΛΚΛΑΜΠ
19/09ΒΙΦΚ0-2ΚΙΣΤΟ
19/09ΒΙΦΚ15:00ΡΟΠΣ-2
19/09ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ15:00ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
19/09ΚΕΜΙ ΙΙ15:00ΚΟΚΟΛΑ GBK
20/09ΓΙΠΟ1-0ΚΟΥΦΟΥ 98
20/09ΟΥΛΟΥ3-2ΚΕΜΙ ΙΙ
20/09ΓΙΑΚΟΜΠΣΤΑΝΤΣ ΜΠΟΛΚΛΑΜΠ15:00ΚΟΥΦΟΥ 98
20/09ΡΟΠΣ-20-1ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
22/09ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ3-1ΒΑΖΑΚΟΦΣΚΙ
26/09ΒΑΖΑΚΟΦΣΚΙ15:00ΓΙΠΟ
26/09ΚΙΣΤΟ15:00ΚΕΜΙ ΙΙ
26/09ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ15:00ΟΥΛΟΥ
26/09ΡΟΠΣ-215:00ΓΙΠΟ
27/09ΓΙΑΚΟΜΠΣΤΑΝΤΣ ΜΠΟΛΚΛΑΜΠ17:00ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
27/09ΡΟΠΣ-215:00ΒΙΦΚ
27/09ΟΥΛΟΥ15:00ΚΟΚΟΛΑ GBK
02/10ΒΙΦΚ18:30ΚΙΣΤΟ
03/10ΟΥΛΟΥ14:00ΚΟΥΦΟΥ 98
03/10ΒΑΖΑΚΟΦΣΚΙ14:00ΚΙΣΤΟ
03/10ΚΕΜΙ ΙΙ14:00ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
04/10ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ14:00ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
04/10ΒΑΖΑΚΟΦΣΚΙ14:00ΟΥΛΟΥ
04/10ΚΕΜΙ ΙΙ14:00ΓΙΑΚΟΜΠΣΤΑΝΤΣ ΜΠΟΛΚΛΑΜΠ

Φινλανδία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/10ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ14:00ΕΛΣΙΝΚΙ