Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
141714:00ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ - ΛΙΝΤΟΜΠρογ140014:00ΧΙΚ ΧΕΛΕΡΟΥΠ - ΑΒ ΓΚΛΑΝΤΣΑΞΕΠρογ140114:00ΜΙΝΤΕΛΦΑΡΤ - ΜΠΡΑΜΠΡΑΝΤΠρογ139314:00B 93 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΝΑΕΣΤΒΕΝΤΠρογ140315:00ΣΚΙΒΕ - ΦΑ 2000Προγ139115:00ΚΟΥΟΠΙΟ - ΕΙΦΠρογ140415:30ΟΥΜΕΑ - ΤΑΜΠΙΠρογ84316:00ΧΑΜΑΡΜΠΙ - ΜΑΛΜΕΠρογ141316:00ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ - ΤΙΜ TG FFΠρογ84216:00ΟΝΤΕΝΣΕ - ΜΙΝΤΙΛΑΝΤΠρογ142217:00ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ - ΟΝΤΕΒΟΛΝΤΠρογ141617:00ΓΚΕΦΛΕ - ΠΙΤΕΑΠρογ142317:00ΓΚΑΙΣ - ΟΣΚΑΡΣΑΜΝΣΠρογ142517:00ΦΡΑΜ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ - ΛΕΪΚΝΙΡ ΡΕΙΚ.Προγ143717:00ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ - ΑΡΓΚΙΡΠρογ144117:15ΑΛ-ΚΑΛΙΧ ΚΟΡ ΦΑΚΑΝ - ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙΠρογ144217:15ΜΠΑΝΙ ΓΙΑΣ - ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΚΑΛΜΠΑΠρογ144017:30Β71 ΣΑΝΤΟΙ - ΡΟΥΝΑΒΙΚ ΙΙΠρογ142418:00ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΟΛΙΜΠΙΚΠρογ145918:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 2 - ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝΠρογ84418:00ΣΚΕΙΝΤ - ΣΑΝΤΝΕΣΠρογ145418:00ΚΛΑΜΠ ΑΦΡΙΚΕΝ - ΓΚΟΥΑΡΝΤΑΝΕΠρογ145718:00ΜΟΝΑΣΤΙΡ - ΕΣΠΕΡΑΝΣ ΤΟΥΝΙΣΠρογ145518:00ΜΕΤΑΛΟΥΙ - ΕΣΠΕΡΑΝΣ ΣΠΟΡΤΙΒ ΖΑΡΖΙΣΠρογ145618:00ΟΛΙΜΠΙΚ ΜΠΕΤΖΑ - ΧΑΜΑΜ ΣΟΥΣΕΠρογ146018:00ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣΠρογ137818:30ΤΑΜΠΟΡ - NK ΤΡΙΓΚΛΑΒΠρογ85019:00ΜΠΡΙΝΕ - ΣΤΑΜΠΑΕΚΠρογ85219:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ - ΣΟΓΚΝΤΑΛΠρογ85319:00ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ - KFUM ΟΣΛΟΠρογ135319:00ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝΠρογ84719:00ΑΣΑΝΕ - ΓΚΡΟΡΟΥΝΤΠρογ135419:00ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ - ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕΠρογ84819:00ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ - ΜΠΡΑΝΠρογ88119:00ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ - ΛΟΥΚΕΡΝΗΠρογ142619:00KA ΑΚΟΥΡΕΡΙ - ΡΕΪΓΝΙΡ ΣΑΝΤΓΚΕΡΝΤΙΠρογ84919:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ - ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛΠρογ84619:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤΠρογ85119:00ΣΤΑΡΤ - ΡΑΟΥΦΟΣΠρογ146319:30ΕΛ ΜΑΣΡΙ - ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΠΑΝΚΠρογ144520:00AΛ ΑΙΝ - ΑΛ ΣΑΡΖΑΠρογ144720:00ΕΜΙΡΕΙΤΣ ΚΛΑΜΠ - ΑΤΖΜΑΝΠρογ84520:00ΡΙΕΚΑ - ΧΑΙΝΤΟΥΚΠρογ87720:00ΟΣΕΡ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝΠρογ85420:45ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ - ΣΙΒΑΣΠΟΡΠρογ85521:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ - ΜΟΛΝΤΕΠρογ88221:00ΦΙΤΕΣΕ - ΑΛΚΜΑΑΡΠρογ88321:30ΜΟΝΤΖΑ - ΠΙΖΑΠρογ136521:45ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929 - ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒΠρογ146422:00ΠΙΡΑΜΙΝΤΣ - ΦΙΟΥΤΣΕΡΠρογ142722:15ΧΑΟΥΚΑΡ ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ - ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚΠρογ143022:45ΜΠΡΕΙΝΤΑΜΠΛΙΚ ΚΟΠΑΒΟΓΚΟΥΡ - ΒΑΛΟΥΡΠρογ147823:00ΤΙΓΚΡΕΣ FC - ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ (ΚΟΛ)Προγ85601:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ - ΚΑΡΑΚΑΣΠρογ85701:00ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ - ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤΠρογ85801:00ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ - ΜΠΡΟΥΣΚΕΠρογ85901:15ΜΕΛΓΚΑΡ - ΚΟΥΙΑΜΠΑΠρογ86001:15ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤΠρογ02:00ΤΣΙΚΟ - ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑΠρογ86103:00ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΟΛΓΟΥΕΪΣ ΡΕΝΤΙΠρογ86203:00ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙΠρογ86403:30ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕΠρογ86303:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕΠρογ86503:30ΙΤΟΥΑΝΟ - ΝΑΟΥΤΙΚΟΠρογ164105:00ΑΤΛΑΣ ΝΤΕ ΓΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ - ΠΑΤΣΟΥΚΑΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Nations League

1ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΥΣΤΡΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΚΡΟΑΤΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΔΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΓΑΛΛΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Υποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/06ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
03/06ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΔΑΝΙΑ
06/06ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΔΑΝΙΑ
06/06ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
10/06ΔΑΝΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
10/06ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
13/06ΔΑΝΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
13/06ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
22/09ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΔΑΝΙΑ
22/09ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
25/09ΔΑΝΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
25/09ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
2ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΤΣΕΧΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΙΣΠΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΕΛΒΕΤΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Υποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
02/06ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
05/06ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
05/06ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
09/06ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
09/06ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΤΣΕΧΙΑ
12/06ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΤΣΕΧΙΑ
12/06ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
24/09ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
24/09ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
27/09ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
27/09ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΤΣΕΧΙΑ
3ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΓΓΛΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΓΕΡΜΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΟΥΓΓΑΡΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΙΤΑΛΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Υποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
04/06ΟΥΓΓΑΡΙΑ 19:00 ΑΓΓΛΙΑ
04/06ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
07/06ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
07/06ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
11/06ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
11/06ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
14/06ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
14/06ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
23/09ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
23/09ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
26/09ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
26/09ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
4ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΒΕΛΓΙΟ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΟΛΛΑΝΔΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΠΟΛΩΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΟΥΑΛΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Υποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/06ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
03/06ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
06/06ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
06/06ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
10/06ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
10/06ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
13/06ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
13/06ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
22/09ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
22/09ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
25/09ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
25/09ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
5ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΡΜΕΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΙΡΛΑΝΔΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΣΚΩΤΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΟΥΚΡΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςΥποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
04/06ΣΚΩΤΙΑ 16:00 ΑΡΜΕΝΙΑ
04/06ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
07/06ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
07/06ΑΡΜΕΝΙΑ 19:00 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
11/06ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΑΡΜΕΝΙΑ
11/06ΙΡΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΣΚΩΤΙΑ
14/06ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
14/06ΑΡΜΕΝΙΑ 19:00 ΣΚΩΤΙΑ
23/09ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
23/09ΑΡΜΕΝΙΑ 19:00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
26/09ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
26/09ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΑΡΜΕΝΙΑ
6ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΛΒΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΙΣΛΑΝΔΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΙΣΡΑΗΛ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΡΩΣΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςΥποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
06/06ΙΣΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
10/06ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
13/06ΙΣΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
24/09ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
27/09ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
7ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΡΟΥΜΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςΥποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
04/06ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
04/06ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
07/06ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
07/06ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
11/06ΡΟΥΜΑΝΙΑ 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
11/06ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 16:00 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
14/06ΡΟΥΜΑΝΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/06ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
23/09ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
23/09ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
26/09ΡΟΥΜΑΝΙΑ 21:45 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
26/09ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
8ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΝΟΡΒΗΓΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΣΕΡΒΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΣΛΟΒΕΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΣΟΥΗΔΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςΥποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
02/06ΣΕΡΒΙΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
05/06ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
05/06ΣΕΡΒΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
09/06ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
09/06ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
12/06ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
12/06ΝΟΡΒΗΓΙΑ 19:00 ΣΟΥΗΔΙΑ
24/09ΣΕΡΒΙΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
24/09ΣΛΟΒΕΝΙΑ 19:00 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
27/09ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
27/09ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
9ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΤΟΥΡΚΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
04/06ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 19:00 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
04/06ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
07/06ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
07/06ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
11/06ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
11/06ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 19:00 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/06ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/06ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
22/09ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
22/09ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
25/09ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
25/09ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
10ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΚΥΠΡΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΕΛΛΑΔΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΚΟΣΟΒΟ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
02/06ΚΥΠΡΟΣ 21:45 ΚΟΣΟΒΟ
05/06ΚΟΣΟΒΟ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
05/06ΚΥΠΡΟΣ 16:00 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
09/06ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
09/06ΚΟΣΟΒΟ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
12/06ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΚΟΣΟΒΟ
12/06ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 16:00 ΚΥΠΡΟΣ
24/09ΚΥΠΡΟΣ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
24/09ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΚΟΣΟΒΟ
27/09ΚΟΣΟΒΟ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
27/09ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
11ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΣΛΟΒΑΚΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/06ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
03/06ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
06/06ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 21:45 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
06/06ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
10/06ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
10/06ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
13/06ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
13/06ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
22/09ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
22/09ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
25/09ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
25/09ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 19:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
12ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΓΕΩΡΓΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύροςPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
02/06ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
05/06ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
05/06ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 19:00 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
09/06ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
09/06ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
12/06ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 19:00 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
12/06ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
23/09ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
23/09ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
26/09ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
26/09ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
13ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΝΔΟΡΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΛΕΤΟΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΜΟΛΔΑΒΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύρος
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/06ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
03/06ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
06/06ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
06/06ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
10/06ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
10/06ΜΟΛΔΑΒΙΑ 17:00 ΛΕΤΟΝΙΑ
14/06ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ
14/06ΜΟΛΔΑΒΙΑ 17:00 ΑΝΔΟΡΑ
22/09ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
22/09ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
25/09ΜΟΛΔΑΒΙΑ 16:00 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
25/09ΑΝΔΟΡΑ 16:00 ΛΕΤΟΝΙΑ
14ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΕΣΘΟΝΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΜΑΛΤΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ000000 - 000000 - 000000 - 0
Επόμενος γύρος
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
05/06ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 16:00 ΜΑΛΤΑ
09/06ΜΑΛΤΑ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ
12/06ΜΑΛΤΑ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
23/09ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΜΑΛΤΑ
26/09ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ