Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
80109:30ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ - ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥΠρογ80213:35ΤΖΙΑΝΓΚΣΟΥ ΓΚΟΥΟΧΙΝ ΣΑΪΝΤΙ - ΣΑΝΓΚΑΙ ΣΙΠΓΠρογ80517:30ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝΠρογ80718:30ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡ. - ΜΙΟΒΕΝΙΠρογ81119:15ΜΠΑΣΤΙΑ - ΛΑΒΑΛΠρογ81519:55ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣΠρογ81419:55ΓΑΝΔΗ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜΠρογ82419:55ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡΠρογ81219:55ΑΕΚ - ΛΕΣΤΕΡΠρογ81619:55ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΓΚΑΝΣΚ - ΜΠΡΑΓΚΑΠρογ82119:55ΣΙΒΑΣΠΟΡ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΠρογ81719:55ΚΑΡΑΜΠΑΚ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛΠρογ82019:55ΜΙΛΑΝ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣΠρογ81819:55ΛΙΛ - ΣΕΛΤΙΚΠρογ82319:55ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠΠρογ81919:55ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ - ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣΠρογ81319:55ΑΝΤΒΕΡΠ - ΤΟΤΕΝΑΜΠρογ82720:00ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΛΟΥΓΚΟΠρογ82520:00ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΜΑΛΑΓΑΠρογ82620:00ΜΙΡΑΝΤΕΣ - ΡΕΑΛ ΣΑΡΑΓΟΣΑΠρογ82820:00ΣΙΡΙΟΥΣ - ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣΠρογ82921:00ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ - ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣΠρογ83021:00ΤΙΓΚΡΕΣ FC - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑΠρογ83522:00ΚΛΟΥΖ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣΠρογ84122:00ΡΟΜΑ - ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣΠρογ83622:00ΜΟΛΝΤΕ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣΠρογ84222:00ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΠρογ83822:00ΝΙΣ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑΠρογ83222:00ΑΛΚΜΑΑΡ - ΡΙΕΚΑΠρογ84322:00ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΝΑΠΟΛΙΠρογ83922:00ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝΠρογ83722:00ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣΠρογ84022:00ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝΠρογ83322:00ΑΡΣΕΝΑΛ - ΝΤΑΝΤΑΛΚΠρογ83422:00ΓΡΑΝΑΔΑ - ΠΑΟΚΠρογ84522:00ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ - ΤΣΙΚΟΠρογ84422:00ΛΕΟΝΕΣ - ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣΠρογ84722:30ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ - ΛΕΓΚΑΝΕΣΠρογ84822:30ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ - ΠΑΤΡΙΟΤΑΣΠρογ84622:30ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑΠρογ85000:00ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ - ΠΑΛΜΕΙΡΑΣΠρογ85100:15ΚΟΚΙΜΠΟ ΟΥΝΙΔΟ - ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΜΕΡΙΔΑΠρογ85300:45ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ - ΛΑ ΕΚΙΔΑΔΠρογ85702:30ΓΚΡΕΜΙΟ - ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕΠρογ85502:30ΜΕΛΓΚΑΡ - ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡΠρογ85803:10ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Νορβηγία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΜΠΡΑΝ1-1ΣΤΑΜΠΑΕΚ
24/10ΣΤΑΡΤ0-1ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
25/10ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ2-0ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
25/10ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ1-1ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
25/10ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ0-3ΟΝΤ
25/10ΜΟΛΝΤΕ2-1ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
25/10ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ1-2ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
27/10ΒΙΚΙΝΓΚ0-1ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
31/10ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ21:30ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ
31/10ΟΝΤ19:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
01/11ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ19:00ΜΠΡΑΝ
01/11ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ19:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
01/11ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ21:30ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
01/11ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ19:00ΣΤΑΡΤ
01/11ΣΤΑΜΠΑΕΚ19:00ΒΙΚΙΝΓΚ
01/11ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ16:00ΜΟΛΝΤΕ
04/11ΟΝΤ20:00ΒΙΚΙΝΓΚ
07/11ΜΠΡΑΝ21:30ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
07/11ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ19:00ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
08/11ΜΟΛΝΤΕ19:00ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
08/11ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ21:30ΟΝΤ
08/11ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ19:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ
08/11ΣΤΑΡΤ19:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
08/11ΒΙΚΙΝΓΚ19:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
08/11ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ19:00ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ

Νορβηγία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ2-1ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
24/10ΓΙΕΡΒ4-2ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ
24/10ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ1-0ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ
24/10ΧΑΜ ΚΑΜ2-1ΣΟΓΚΝΤΑΛ
24/10ΑΣΑΝΕ1-1KFUM ΟΣΛΟ
24/10ΣΤΡΟΜΕΝ3-2ΡΑΟΥΦΟΣ
24/10ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ4-2ΤΡΟΜΣΟ
25/10ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ4-2ΣΑΝΤΝΕΣ
28/10ΣΟΓΚΝΤΑΛ1-0ΓΙΕΡΒ
28/10ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ1-1ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
28/10ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ2-2ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
28/10ΣΑΝΤΝΕΣ2-2ΣΤΡΟΜΕΝ
28/10ΤΡΟΜΣΟ3-1ΧΑΜ ΚΑΜ
28/10ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ1-4ΑΣΑΝΕ
28/10KFUM ΟΣΛΟ3-0ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
28/10ΡΑΟΥΦΟΣ2-0ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
01/11ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ16:00ΣΑΝΤΝΕΣ
01/11ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ16:00ΤΡΟΜΣΟ
01/11ΧΑΜ ΚΑΜ16:00ΑΣΑΝΕ
01/11ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ16:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
01/11ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ16:00ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ
01/11ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ16:00ΡΑΟΥΦΟΣ
01/11ΣΤΡΟΜΕΝ15:00ΣΟΓΚΝΤΑΛ
01/11ΓΙΕΡΒ16:00KFUM ΟΣΛΟ
04/11ΡΑΟΥΦΟΣ19:00ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ
04/11ΤΡΟΜΣΟ19:00ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
04/11ΣΟΓΚΝΤΑΛ21:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
04/11ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ19:00ΓΙΕΡΒ
04/11ΣΑΝΤΝΕΣ19:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
04/11KFUM ΟΣΛΟ14:00ΧΑΜ ΚΑΜ
04/11ΑΣΑΝΕ14:00ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
04/11ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ14:00ΣΤΡΟΜΕΝ
07/11ΓΙΕΡΒ16:30ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
07/11ΧΑΜ ΚΑΜ16:30ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
07/11ΡΑΟΥΦΟΣ16:30ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ
07/11ΣΟΓΚΝΤΑΛ16:30KFUM ΟΣΛΟ
07/11ΣΤΡΟΜΕΝ14:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
07/11ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ16:30ΤΡΟΜΣΟ
08/11ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ16:00ΣΑΝΤΝΕΣ
08/11ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ16:00ΑΣΑΝΕ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Α Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΣΚΕΙΝΤ14:00ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
24/10ΣΚΕΙΝΤ3-1ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
24/10ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ3-2ΧΟΝΤ
24/10ΧΟΝΤ14:00ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
24/10ΜΟΣ14:00ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
24/10ΣΕΝΖΑ14:00ΚΤΖΕΛΣΑΣ
24/10ΑΛΤΑ14:00ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
24/10ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 214:00ΦΛΟΡΟ
24/10ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ14:00ΦΛΟΓΙΑ
25/10ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ6-0ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
31/10ΑΛΤΑ17:00ΣΚΕΙΝΤ
31/10ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ14:00ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
01/11ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ14:30ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
07/11ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ17:00ΑΛΤΑ
07/11ΧΟΝΤ17:00ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
08/11ΣΚΕΙΝΤ17:30ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Β Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ14:00ΣΟΤΡΑ
24/10ΦΛΕΚΕΡΟΪ1-3ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
24/10ΑΣΚΕΡ2-0ΣΟΤΡΑ
24/10ΜΠΡΙΝΕ14:00ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
24/10ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ0-1ΜΠΡΙΝΕ
24/10ΝΟΤΟΝΤΕΝ14:00ΟΝΤ II
24/10ΑΣΚΕΡ14:00ΑΡΕΝΤΑΛ
24/10ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ14:00ΦΛΕΚΕΡΟΪ
24/10ΜΠΑΕΡΟΥΜ14:00ΝΑΡΝΤΟ
24/10ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ14:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2
31/10ΑΡΕΝΤΑΛ19:00ΦΛΕΚΕΡΟΪ
31/10ΣΟΤΡΑ15:00ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
01/11ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ17:00ΑΣΚΕΡ
07/11ΜΠΡΙΝΕ14:00ΣΟΤΡΑ
07/11ΦΛΕΚΕΡΟΪ14:00ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
08/11ΑΣΚΕΡ18:00ΑΡΕΝΤΑΛ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 217:00ΟΥΛ ΚΙΣΑ 2
24/10ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 217:00ΕΛΒΕΡΟΥΜ
24/10ΝΑΙΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ17:00ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ
24/10ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ17:00ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ
24/10ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ17:00ΤΟΤΕΝ
24/10ΛΙΛΣΤΡΟΜ 217:00ΡΑΟΥΦΟΣ 2
24/10ΡΟΜΕΝ17:00
24/10ΤΟΤΕΝ14:00ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ
24/10ΡΟΜΕΝ14:00ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ
24/10ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ14:00ΕΛΒΕΡΟΥΜ
24/10ΝΑΙΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ14:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 2
24/10ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 214:00ΟΥΛ ΚΙΣΑ 2
24/10ΛΙΛΣΤΡΟΜ 214:00ΡΑΟΥΦΟΣ 2
24/1014:00ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ
31/10ΤΟΤΕΝ13:00ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ
31/10ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ13:00ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ
31/10ΕΛΒΕΡΟΥΜ13:00ΡΟΜΕΝ
31/10ΡΑΟΥΦΟΣ 213:00ΝΑΙΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ
31/10ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ13:00ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 2
31/1013:00ΛΙΛΣΤΡΟΜ 2
31/10ΟΥΛ ΚΙΣΑ 213:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΑΣΙΝΤΕΝ17:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 2
24/10ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β17:00ΧΟΝΕΦΟΣ
24/10ΦΟΛΟ17:00ΧΑΛΣΕΝ
24/10ΟΠΣΑΛ17:00
24/10ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ17:00ΧΟΝΕΦΟΣ
24/10ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ17:00ΦΛΙΝΤ
24/10ΚΡΑΚΕΡΟΪ17:00ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ
24/10ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ14:00ΧΑΛΣΕΝ
24/10ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 214:00ΟΠΣΑΛ
24/10ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ14:00ΦΟΛΟ
24/1014:00ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β
24/10ΑΣΙΝΤΕΝ14:00ΚΡΑΚΕΡΟΪ
24/10ΦΛΙΝΤ14:00ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ
26/10ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ19:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ
31/10ΦΛΙΝΤ13:00ΟΠΣΑΛ
31/10ΧΟΝΕΦΟΣ13:00ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ
31/10ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ13:00ΦΟΛΟ
31/10ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ13:00ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β
31/10ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 213:00ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ
31/10ΧΑΛΣΕΝ13:00ΚΡΑΚΕΡΟΪ
31/1013:00ΑΣΙΝΤΕΝ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ16:00ΒΙΝΤΑΡ
24/10ΜΠΡΟΝΤ16:00ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ
24/10ΝΤΟΝ14:00ΜΑΛΝΤΑ
24/10ΧΙΝΝΑ16:00ΣΤΑΡΤ 2
24/10ΑΚΡΑ16:00ΝΤΓΕΡΒ 1919
24/10ΝΤΟΝ16:00ΜΑΛΝΤΑ
24/1015:00ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ
24/10ΣΟΛΑ16:00ΒΙΚΙΝΓΚ Β
24/10ΑΚΡΑ14:00ΒΙΚΙΝΓΚ Β
24/10ΒΙΝΤΑΡ14:00ΧΙΝΝΑ
24/10ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ14:00ΜΠΡΟΝΤ
24/10ΣΟΛΑ14:00ΝΤΓΕΡΒ 1919
24/10ΣΤΑΡΤ 214:00
24/10ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ14:00ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
31/10ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ13:00ΜΠΡΟΝΤ
31/10ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ13:00
31/10ΒΙΚΙΝΓΚ Β13:00ΝΤΟΝ
31/10ΝΤΓΕΡΒ 191913:00ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
31/10ΒΙΝΤΑΡ13:00ΣΟΛΑ
31/10ΣΤΑΡΤ 213:00ΑΚΡΑ
31/10ΜΑΛΝΤΑ13:00ΧΙΝΝΑ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 4ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΣΤΟΡΝΤ16:00
24/10ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ16:00ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 2
24/10ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ14:00ΣΤΟΡΝΤ
24/10ΦΡΙΓΚ16:00ΛΙΝ ΟΣΛΟ
24/10ΦΙΟΡΑ17:00ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ
24/1016:00ΦΑΝΑ
24/10ΡΕΝΤΙ16:00ΜΠΡΑΝ 2
24/10ΟΣ16:00
24/1014:00ΦΙΟΡΑ
24/1014:00ΡΕΝΤΙ
24/10ΛΙΝ ΟΣΛΟ14:00ΦΡΙΓΚ
24/10ΟΣ14:00ΦΑΝΑ
24/1014:00ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ
24/10ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 214:00ΜΠΡΑΝ 2
31/10ΦΑΝΑ13:00ΦΙΟΡΑ
31/10ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ13:00
31/10ΛΙΝ ΟΣΛΟ13:00ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
31/1013:00ΡΕΝΤΙ
31/10ΜΠΡΑΝ 213:00ΣΤΟΡΝΤ
31/1013:00ΦΡΙΓΚ
31/10ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 213:00ΟΣ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 5ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ17:00ΡΑΝΧΑΙΜ 2
24/10ΚΟΛΣΤΑΝΤ17:00ΤΡΑΦ
24/10ΤΙΝΣΕΤ17:00ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ
24/10ΝΤΝΟΥΙ17:00ΜΠΙΑΣΕΝ
24/10ΜΟΛΝΤΕ II17:00ΒΟΛΝΤΑ
24/10TILLER IL17:00ΟΡΚΛΑ
24/10ΑΛΕΣΟΥΝΤ 217:00ΜΕΛΧΟΥΣ
24/10ΜΟΛΝΤΕ II14:00ΚΟΛΣΤΑΝΤ
24/10ΜΠΙΑΣΕΝ14:00ΒΟΛΝΤΑ
24/10ΤΙΝΣΕΤ14:00ΜΕΛΧΟΥΣ
24/10ΝΤΝΟΥΙ14:00ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ
24/10TILLER IL14:00ΤΡΑΦ
24/10ΟΡΚΛΑ14:00ΑΛΕΣΟΥΝΤ 2
24/10ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ14:00ΡΑΝΧΑΙΜ 2
31/10ΜΕΛΧΟΥΣ17:00ΜΟΛΝΤΕ II
31/10ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ17:00TILLER IL
31/10ΜΠΙΑΣΕΝ17:00ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ
31/10ΡΑΝΧΑΙΜ 217:00ΑΛΕΣΟΥΝΤ 2
31/10ΟΡΚΛΑ17:00ΤΙΝΣΕΤ
31/10ΒΟΛΝΤΑ17:00ΚΟΛΣΤΑΝΤ
31/10ΤΡΑΦ17:00ΝΤΝΟΥΙ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 6ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/10MELBO14:00ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ
24/10ΣΚΖΕΡΒΟΪ17:00ΜΓΙΟΛΝΕΡ
24/1017:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
24/10ΦΙΝΝΣΝΕΣ14:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2
24/10ΣΚΑΝΛΑΝΤ17:00ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ
24/10ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 217:00ΦΙΝΝΣΝΕΣ
24/10ΣΚΖΕΡΒΟΪ14:00ΜΓΙΟΛΝΕΡ
24/10ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ14:00ΟΥΛΕΡΝ
24/10ΣΚΑΝΛΑΝΤ14:00ΤΡΟΜΣΟ 2
24/10ΡΑΝΑ14:00
24/10ΣΤΑΜΠΑΕΚ 214:00ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ
25/10ΟΥΛΕΡΝ17:00MELBO
25/10ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ15:00ΡΑΝΑ
26/10ΣΤΑΜΠΑΕΚ 217:00ΤΡΟΜΣΟ 2
31/10ΦΙΝΝΣΝΕΣ13:00ΣΚΖΕΡΒΟΪ
31/10ΤΡΟΜΣΟ 213:00ΣΚΑΝΛΑΝΤ
31/10ΜΓΙΟΛΝΕΡ13:00ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ
31/10ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ13:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2
31/10ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ13:00ΟΥΛΕΡΝ
31/10ΡΑΝΑ13:00
31/10MELBO13:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2

Νορβηγία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Νορβηγία : 1η Κατηγορία Γυναικών

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
31/10ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)15:00ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)
31/10ΡΟΑ (Γ)14:00ΛΙΝ (Γ)
31/10ΚΛΕΠ (Γ)14:00ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)
01/11ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)17:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)
01/11ΡΟΣΕΝΜΠΟΡΓΚ ΒΚ (Γ)14:00ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)
07/11ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)14:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)
07/11ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)14:00ΡΟΑ (Γ)
07/11ΡΟΣΕΝΜΠΟΡΓΚ ΒΚ (Γ)14:00ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)
07/11ΛΙΝ (Γ)14:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
07/11ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)14:00ΚΛΕΠ (Γ)