Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
00:00ΜΠΕΡΚΑΝΕ - ΒΙΝΤΑΝΤ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ2-166'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Νορβηγία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
29/07ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ0-2ΟΝΤ
29/07ΜΟΛΝΤΕ4-1ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
29/07ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ3-1ΜΠΡΑΝ
29/07ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ3-2ΣΤΑΡΤ
29/07ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ3-1ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
29/07ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ0-0ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
30/07ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ3-0ΒΙΚΙΝΓΚ
30/07ΣΤΑΜΠΑΕΚ2-2ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
01/08ΜΠΡΑΝ1-2ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
01/08ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ2-1ΜΟΛΝΤΕ
02/08ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ3-2ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
02/08ΟΝΤ2-1ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
02/08ΣΤΑΡΤ3-0ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
02/08ΒΙΚΙΝΓΚ1-2ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
02/08ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ4-0ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ
02/08ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ3-1ΣΤΑΜΠΑΕΚ
05/08ΜΟΛΝΤΕ5-0ΣΤΑΡΤ
08/08ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ19:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
09/08ΣΤΑΜΠΑΕΚ19:00ΟΝΤ
09/08ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ21:30ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
09/08ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ19:00ΣΤΑΡΤ
09/08ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ19:00ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
09/08ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ19:00ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
09/08ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ19:00ΒΙΚΙΝΓΚ
10/08ΜΟΛΝΤΕ21:30ΜΠΡΑΝ
15/08ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ17:00ΜΟΛΝΤΕ
16/08ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ19:00ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
16/08ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ21:30ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ
16/08ΒΙΚΙΝΓΚ19:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ
16/08ΟΝΤ19:00ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
16/08ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ19:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
16/08ΜΠΡΑΝ19:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
17/08ΣΤΑΡΤ21:30ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ

Νορβηγία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
28/07ΧΑΜ ΚΑΜ3-4ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ
31/07KFUM ΟΣΛΟ0-0ΑΣΑΝΕ
31/07ΣΟΓΚΝΤΑΛ1-0ΡΑΟΥΦΟΣ
31/07ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ2-2ΧΑΜ ΚΑΜ
31/07ΓΙΕΡΒ2-2ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
31/07ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ3-2ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
31/07ΤΡΟΜΣΟ4-2ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
31/07ΣΤΡΟΜΕΝ4-0ΣΑΝΤΝΕΣ
31/07ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ1-1ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
03/08ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ3-1ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
03/08ΡΑΟΥΦΟΣ1-1ΣΤΡΟΜΕΝ
03/08ΧΑΜ ΚΑΜ2-2KFUM ΟΣΛΟ
03/08ΑΣΑΝΕ0-1ΤΡΟΜΣΟ
03/08ΣΑΝΤΝΕΣ2-1ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ
03/08ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ2-2ΓΙΕΡΒ
03/08ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ1-1ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ
04/08ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ0-2ΣΟΓΚΝΤΑΛ
10/08ΣΤΡΟΜΕΝ19:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
10/08ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ19:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
10/08ΣΟΓΚΝΤΑΛ19:00ΧΑΜ ΚΑΜ
10/08ΓΙΕΡΒ19:00ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
10/08ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ19:00ΡΑΟΥΦΟΣ
10/08ΤΡΟΜΣΟ19:00ΣΑΝΤΝΕΣ
10/08ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ19:00ΑΣΑΝΕ
11/08KFUM ΟΣΛΟ20:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
14/08ΑΣΑΝΕ19:00ΧΑΜ ΚΑΜ
14/08ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ19:00ΣΟΓΚΝΤΑΛ
14/08ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ19:00ΣΤΡΟΜΕΝ
14/08ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ21:30ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
14/08ΡΑΟΥΦΟΣ19:00ΓΙΕΡΒ
14/08ΣΑΝΤΝΕΣ19:00KFUM ΟΣΛΟ
14/08ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ19:00ΤΡΟΜΣΟ
14/08ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ19:00ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ
17/08ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ19:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
17/08ΓΙΕΡΒ19:00ΤΡΟΜΣΟ
17/08ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ19:00ΡΑΟΥΦΟΣ
17/08ΣΤΡΟΜΕΝ19:00ΟΓΙΕΓΚΑΡΝΤΕΝ
17/08ΧΑΜ ΚΑΜ19:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
17/08ΑΣΑΝΕ19:00ΣΑΝΤΝΕΣ
17/08ΣΟΓΚΝΤΑΛ19:00ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Α Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
31/07ΦΛΟΓΙΑ2-5ΦΛΟΡΟ
01/08ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ0-0ΧΟΝΤ
01/08ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ2-1ΣΚΕΙΝΤ
01/08ΚΤΖΕΛΣΑΣ0-1ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
01/08ΜΟΣ0-2ΑΛΤΑ
02/08ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ3-1ΣΕΝΖΑ
03/08ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ5-0ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 2
08/08ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ17:00ΚΤΖΕΛΣΑΣ
08/08ΣΕΝΖΑ17:00ΧΟΝΤ
08/08ΦΛΟΡΟ16:00ΑΛΤΑ
08/08ΦΛΟΓΙΑ15:00ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
08/08ΣΚΕΙΝΤ15:00ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
09/08ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 217:30ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
09/08ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ14:00ΜΟΣ
15/08ΦΛΟΡΟ17:00ΚΤΖΕΛΣΑΣ
15/08ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ17:00ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
15/08ΦΛΟΓΙΑ17:00ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
15/08ΑΛΤΑ15:00ΣΕΝΖΑ
15/08ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ15:00ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
15/08ΜΟΣ14:00ΦΛΟΡΟ
16/08ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ17:00ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
16/08ΧΟΝΤ18:00ΣΚΕΙΝΤ
16/08ΚΤΖΕΛΣΑΣ16:00ΦΛΟΓΙΑ
16/08ΣΚΕΙΝΤ16:00ΧΟΝΤ
16/08ΑΛΤΑ15:00ΜΟΣ
16/08ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ14:00ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
17/08ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 217:30ΣΕΝΖΑ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Β Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/08ΑΡΕΝΤΑΛ17:00ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
01/08ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ17:00ΑΣΚΕΡ
01/08ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ17:00ΜΠΑΕΡΟΥΜ
01/08ΦΛΕΚΕΡΟΪ17:00ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
01/08ΣΟΤΡΑ3-0ΝΟΤΟΝΤΕΝ
01/08ΑΡΕΝΤΑΛ0-1ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
01/08ΜΠΑΕΡΟΥΜ1-2ΦΛΕΚΕΡΟΪ
01/08ΜΠΡΙΝΕ5-0ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ
02/08ΜΠΡΙΝΕ17:00ΝΟΤΟΝΤΕΝ
02/08ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ1-2ΝΑΡΝΤΟ
03/08ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 20-2ΑΣΚΕΡ
03/08ΝΑΡΝΤΟ20:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2
03/08ΟΝΤ II14:00ΣΟΤΡΑ
03/08ΟΝΤ II0-1ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
08/08ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ17:00ΜΠΡΙΝΕ
08/08ΜΠΑΕΡΟΥΜ17:00ΦΛΕΚΕΡΟΪ
08/08ΝΟΤΟΝΤΕΝ17:00ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ
08/08ΣΟΤΡΑ17:00ΑΣΚΕΡ
08/08ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ17:00ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
08/08ΜΠΡΙΝΕ17:00ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
08/08ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ17:00ΝΑΡΝΤΟ
08/08ΦΛΕΚΕΡΟΪ17:00ΑΡΕΝΤΑΛ
09/08ΑΣΚΕΡ17:00ΝΟΤΟΝΤΕΝ
09/08ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ16:00ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
09/08ΝΑΡΝΤΟ16:00ΑΡΕΝΤΑΛ
10/08ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 216:30ΣΟΤΡΑ
10/08ΟΝΤ II19:00ΜΠΑΕΡΟΥΜ
10/08ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 215:30ΟΝΤ II
15/08ΑΡΕΝΤΑΛ17:00ΜΠΑΕΡΟΥΜ
15/08ΦΛΕΚΕΡΟΪ17:00ΝΑΡΝΤΟ
15/08ΝΟΤΟΝΤΕΝ17:00ΦΛΕΚΕΡΟΪ
15/08ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ17:30ΑΣΚΕΡ
15/08ΑΡΕΝΤΑΛ17:00ΜΠΡΙΝΕ
15/08ΝΑΡΝΤΟ15:00ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ
15/08ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ16:00ΝΟΤΟΝΤΕΝ
16/08ΑΣΚΕΡ17:00ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
16/08ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ15:00ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
16/08ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ16:00ΣΟΤΡΑ
17/08ΜΠΡΙΝΕ20:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2
17/08ΣΟΤΡΑ19:00ΟΝΤ II
17/08ΟΝΤ II14:00ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
17/08ΜΠΑΕΡΟΥΜ19:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/08ΛΙΛΣΤΡΟΜ 220:00ΟΥΛ ΚΙΣΑ 2
11/08ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ20:00ΡΑΟΥΦΟΣ 2
15/08ΤΟΤΕΝ17:00ΝΑΙΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ
15/08ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ17:00ΟΥΛ ΚΙΣΑ 2
15/08ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ17:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 2
15/08ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ17:00
15/08ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ17:00ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ
15/08ΕΛΒΕΡΟΥΜ17:00ΡΑΟΥΦΟΣ 2
15/08ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ15:00ΝΑΙΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ
15/08ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ17:00ΛΙΛΣΤΡΟΜ 2
15/08ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 217:00ΡΟΜΕΝ
17/08ΟΥΛ ΚΙΣΑ 221:00ΤΟΤΕΝ
17/08ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ21:00ΡΑΟΥΦΟΣ 2
17/08ΡΟΜΕΝ21:00ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 2
17/0820:00ΛΙΛΣΤΡΟΜ 2
17/08ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 220:00ΕΛΒΕΡΟΥΜ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
15/08ΦΟΛΟ17:00ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β
15/08ΧΑΛΣΕΝ17:00ΑΣΙΝΤΕΝ
15/08ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 217:00ΟΠΣΑΛ
15/08ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ17:00ΦΟΛΟ
15/08ΚΡΑΚΕΡΟΪ17:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ
15/08ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ15:00ΦΛΙΝΤ
15/08ΧΑΛΣΕΝ15:00ΑΣΙΝΤΕΝ
15/08ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ15:00ΦΛΙΝΤ
15/08ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ15:00ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ
16/08ΧΟΝΕΦΟΣ19:00
16/08ΟΠΣΑΛ16:00ΚΡΑΚΕΡΟΪ
17/0821:00ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ
17/08ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 220:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ
17/08ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β20:00ΧΟΝΕΦΟΣ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
15/08ΝΤΟΝ17:00ΑΚΡΑ
15/08ΣΤΑΡΤ 217:00ΝΤΟΝ
15/08ΒΙΝΤΑΡ17:00ΜΑΛΝΤΑ
15/08ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ16:00ΧΙΝΝΑ
15/08ΑΚΡΑ17:00ΣΟΛΑ
15/08ΜΠΡΟΝΤ14:00ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
15/0814:00ΝΤΓΕΡΒ 1919
15/08ΜΠΡΟΝΤ16:00ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ
15/08ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ16:00ΒΙΚΙΝΓΚ Β
15/0816:00ΧΙΝΝΑ
16/08ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ15:00ΝΤΓΕΡΒ 1919
17/08ΒΙΚΙΝΓΚ Β20:00ΣΟΛΑ
17/08ΒΙΝΤΑΡ19:00ΣΤΑΡΤ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 4ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/08ΣΤΟΡΝΤ17:00ΟΣ
01/08ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ14:00ΛΙΝ ΟΣΛΟ
01/0817:00
01/08ΦΡΙΓΚ17:00ΦΙΟΡΑ
01/08ΡΕΝΤΙ17:00
03/08ΦΑΝΑ19:00ΜΠΡΑΝ 2
03/08ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 217:00ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
08/0817:00ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
08/08ΦΡΙΓΚ14:00ΣΤΟΡΝΤ
08/08ΟΣ17:00
08/08ΦΙΟΡΑ17:00ΦΑΝΑ
08/08ΛΙΝ ΟΣΛΟ17:00ΡΕΝΤΙ
10/0819:00ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 2
10/08ΜΠΡΑΝ 219:00ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ
15/0817:00ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
15/08ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ14:00ΦΡΙΓΚ
15/08ΦΙΟΡΑ17:00ΜΠΡΑΝ 2
15/0817:00ΣΤΟΡΝΤ
15/08ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ17:00ΛΙΝ ΟΣΛΟ
15/08ΦΑΝΑ17:00ΟΣ
15/08ΡΕΝΤΙ17:00ΜΠΡΑΝ 2
15/0817:00ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 2
15/08ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ17:00
15/08ΣΤΟΡΝΤ14:00ΦΙΟΡΑ
15/08ΡΕΝΤΙ15:00ΦΡΙΓΚ
15/0814:30ΛΙΝ ΟΣΛΟ
15/08ΦΑΝΑ16:00
15/08ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 216:00ΟΣ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 5ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/08ΚΟΛΣΤΑΝΤ17:00ΝΤΝΟΥΙ
01/08ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ17:00ΤΡΑΦ
01/08ΜΠΙΑΣΕΝ17:00ΟΡΚΛΑ
01/08ΜΕΛΧΟΥΣ15:00ΑΛΕΣΟΥΝΤ 2
01/08ΒΟΛΝΤΑ15:00TILLER IL
01/08ΤΙΝΣΕΤ15:00ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ
03/08ΡΑΝΧΑΙΜ 219:00ΜΟΛΝΤΕ II
08/08ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ15:00ΒΟΛΝΤΑ
08/08ΤΡΑΦ17:00ΡΑΝΧΑΙΜ 2
08/08TILLER IL17:00ΚΟΛΣΤΑΝΤ
08/08ΑΛΕΣΟΥΝΤ 217:00ΜΠΙΑΣΕΝ
08/08ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ17:00ΜΕΛΧΟΥΣ
08/08ΜΟΛΝΤΕ II17:00ΤΙΝΣΕΤ
08/08ΝΤΝΟΥΙ17:00ΟΡΚΛΑ
15/08ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ17:00ΜΟΛΝΤΕ II
15/08ΜΠΙΑΣΕΝ17:00ΚΟΛΣΤΑΝΤ
15/08ΜΕΛΧΟΥΣ17:00ΤΡΑΦ
15/08TILLER IL17:00ΡΑΝΧΑΙΜ 2
15/08ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ17:00ΝΤΝΟΥΙ
15/08ΤΙΝΣΕΤ15:00TILLER IL
15/08ΟΡΚΛΑ15:00ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ
15/08ΟΡΚΛΑ15:00ΒΟΛΝΤΑ
15/08ΚΟΛΣΤΑΝΤ17:00ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ
15/08ΜΕΛΧΟΥΣ17:00ΤΡΑΦ
17/08ΒΟΛΝΤΑ20:00ΑΛΕΣΟΥΝΤ 2
17/08ΜΠΙΑΣΕΝ19:00ΜΟΛΝΤΕ II
17/08ΤΙΝΣΕΤ18:30ΑΛΕΣΟΥΝΤ 2
17/08ΡΑΝΧΑΙΜ 219:00ΝΤΝΟΥΙ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 6ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/08ΣΚΖΕΡΒΟΪ14:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
01/08ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 217:00ΟΥΛΕΡΝ
02/0817:00MELBO
02/08ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ15:00ΜΓΙΟΛΝΕΡ
02/08ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ17:00ΣΚΑΝΛΑΝΤ
03/08ΤΡΟΜΣΟ 220:00ΦΙΝΝΣΝΕΣ
03/08ΡΑΝΑ17:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2
08/08ΦΙΝΝΣΝΕΣ17:00
08/08ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ17:00ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ
08/08ΣΚΑΝΛΑΝΤ17:00ΣΚΖΕΡΒΟΪ
09/08MELBO16:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
09/08ΜΓΙΟΛΝΕΡ14:00ΡΑΝΑ
10/08ΟΥΛΕΡΝ18:00ΤΡΟΜΣΟ 2
10/08ΣΤΑΜΠΑΕΚ 216:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2
14/08ΣΚΖΕΡΒΟΪ20:30ΦΙΝΝΣΝΕΣ
14/08ΤΡΟΜΣΟ 217:00ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ
15/08ΦΙΝΝΣΝΕΣ17:00ΡΑΝΑ
15/08ΤΡΟΜΣΟ 217:00
15/08ΣΚΑΝΛΑΝΤ17:00MELBO
15/08ΣΤΑΜΠΑΕΚ 217:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2
15/08ΡΑΝΑ17:00ΣΚΑΝΛΑΝΤ
15/08ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ15:00ΜΓΙΟΛΝΕΡ
15/08ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ15:00ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ
16/08ΟΥΛΕΡΝ17:00ΣΚΖΕΡΒΟΪ
16/08ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 219:30MELBO
16/08ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ17:00ΜΓΙΟΛΝΕΡ
17/0820:00ΟΥΛΕΡΝ
17/08ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ19:30ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2

Νορβηγία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Νορβηγία : 1η Κατηγορία Γυναικών

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/08ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)2-1ΡΟΑ (Γ)
01/08ΛΙΝ (Γ)2-3ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)
01/08ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)0-3ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
02/08ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)1-3ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)
02/08ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)1-1ΚΛΕΠ (Γ)
07/08ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)19:00ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)
07/08ΡΟΑ (Γ)19:00ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)
08/08ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)16:00ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)
08/08ΚΛΕΠ (Γ)15:00ΛΙΝ (Γ)
09/08ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)17:00ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)
12/08ΡΟΑ (Γ)19:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
15/08ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)18:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)
15/08ΚΛΕΠ (Γ)16:00ΡΟΑ (Γ)
15/08ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)14:00ΛΙΝ (Γ)
16/08ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)18:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
16/08ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)17:00ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)