Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
53917:00ΕΙΦ - ΓΙΑΠΣ3-049'183117:00ΒΑΙΣ - ΜΠΕΒΕΡΕΝ0-052'53817:00ΜΠΡΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ - ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-250'162217:00ΑΣΚΕΡ - ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ2-1Ημιχ171417:00ΣΑΝΤΑΡΕΜ - ΣΠΟΡΤ ΑΡΟΝΤΣΕΣ Ε ΜΠΕΝΦΙΚΑ1-050'135917:00ΡΟΥΑΓΙΑΛ ΚΝΟΚΕ FC - ΜΠΕΕΡΣΧΟΤ ΒΙΛΡΙΤΖΚ0-147'54017:00ΡΚ-35 - ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝ1-052'169117:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΕΝΤΙΣΤΑΣ - ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ0-1Ημιχ170917:00ΜΑΡΙ ΦΟΝΤΕ - ΜΠΡΑΓΚΑΝΘΑ0-052'171217:00ΣΙΝΤΡΕΝΣΕ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΚΑΣΤΕΛΟ ΜΠΡΑΝΚΟ0-047'170417:00ΚΟΡΟΥΤΣΕΝΣΕ - ΡΙΟ ΜΑΪΟΡ0-047'183017:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΑΑΛΣΤ - ΒΕΣΤΕΡΛΟ1-050'174517:00ΤΡΙΣΤΑΝ ΣΟΥΑΡΕΖ - ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ0-0Ημιχ171117:00ΣΕΡΤΑΝΕΝΣΕ - ΟΥΝΙΑΟ ΝΤΑ ΣΕΡΡΑ1-048'170117:00ΠΕΡΟ ΠΙΝΕΙΡΟ - ΜΑΡΙΝΕΝΣΕ1-0Ημιχ170617:00ΛΟΥΖΙΤΑΝΙΑ - ΣΑΛΓΚΟΥΕΙΡΟΣ0-1Ημιχ144317:00ΛΕΣΑ - AD ΜΑΤΣΙΚΟ0-0Ημιχ170017:00ΜΠΡΙΤΟ - ΑΜΑΡΑΝΤΕ1-150'170217:00ΑΛΚΑΙΝΣ - ΜΟΡΤΑΓΚΟΥΑ1-048'171017:00ΒΙΑΝΕΝΣΕ - ΒΙΛΑΡ ΠΕΡΝΤΙΖΕΣ0-047'170717:00ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΝΤΡΑΓΚΟΝ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΝΤ0-049'145517:00ΟΛΑΝΕΝΣΕ - ΛΟΥΣΙΤΑΝΟ ΑΒΟΡΑ 19110-147'169817:00ΣΑΟ ΜΑΡΤΙΝΙΟ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ ΠΕΔΡΑΣ1-052'136117:00ΓΚΟΝΤΟΜΑΡ - GD RESENDE2-249'145217:00ΜΑΡΙΤΙΜΟ ΜΑΔΕΙΡΑ Β - ΑΛΠΕΝΤΟΡΑΝΤΑ0-1Ημιχ169917:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΙΛΑ ΜΕΑ - ΜΕΡΕΛΙΝΕΝΣΕ0-146'170517:00ΜΠΑΡΕΪΡΟ - ΣΕΡΠΑ1-047'160617:00ΛΙΟΥΝΓΣΚΙΛΕ - ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ0-250'54117:15ΛΟΥΓΚΟ - ΟΒΙΕΔΟ0-0Ημιχ146017:50ΑΛ ΣΑΛΙΓΙΑ - ΑΛ ΑΧΛΙ ΝΤΟΧΑ0-017'158118:00ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΟΥΛΟΥ0-051'171518:00ΜΠΕΙΡΑ ΜΑΡ - ΒΑΛΑΝΤΑΡΕΣ ΓΚΑΙΑ0-04'170318:00ΡΑΜΠΟ ΠΕΙΞΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΠ0-06'171618:00ΠΡΑΪΕΝΣΕ - ΙΜΟΡΤΑΛ DC0-09'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Νορβηγία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΟΝΤ2-0ΧΑΜ ΚΑΜ
18/09ΒΙΚΙΝΓΚ2-2ΤΡΟΜΣΟ
18/09ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ1-1ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
18/09ΜΟΛΝΤΕ3-0ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ
18/09ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ4-3ΓΙΕΡΒ
18/09ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ4-1ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
18/09ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ4-0ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
18/09ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ3-1ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
01/10ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ19:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
01/10ΤΡΟΜΣΟ17:00ΜΟΛΝΤΕ
01/10ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ19:00ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
02/10ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ20:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
02/10ΧΑΜ ΚΑΜ18:00ΓΙΕΡΒ
02/10ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ18:00ΟΝΤ
02/10ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ18:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
02/10ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ18:00ΒΙΚΙΝΓΚ

Νορβηγία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΡΑΟΥΦΟΣ1-2ΣΤΑΡΤ
17/09ΣΑΝΤΝΕΣ0-3ΜΠΡΑΝ
17/09ΣΚΕΙΝΤ3-3ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
17/09ΣΟΓΚΝΤΑΛ2-0ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ
17/09ΑΣΑΝΕ1-2ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
17/09ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ1-2ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
18/09KFUM ΟΣΛΟ3-3ΜΠΡΙΝΕ
18/09ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ0-4ΣΤΑΜΠΑΕΚ
02/10ΜΠΡΙΝΕ15:00ΣΚΕΙΝΤ
02/10ΜΠΡΑΝ15:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
02/10ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ15:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
03/10ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ19:00ΡΑΟΥΦΟΣ
03/10ΣΤΑΡΤ19:00KFUM ΟΣΛΟ
03/10ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ19:00ΣΟΓΚΝΤΑΛ
03/10ΣΤΑΜΠΑΕΚ19:00ΑΣΑΝΕ
03/10ΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ19:00ΣΑΝΤΝΕΣ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Α Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΑΡΕΝΤΑΛ1-0ΦΛΕΚΕΡΟΪ
17/09ΣΤΑΑΛ ΓΙΟΡΠΕΛΑΝΤ2-6ΣΟΤΡΑ ΣΚ
17/09ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ1-1ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
17/09ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ1-4ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
18/09ΝΟΤΟΝΤΕΝ2-0ΣΤΡΟΜΕΝ
18/09ΜΟΣ1-1ΟΝΤ II
24/09ΣΤΡΟΜΕΝ1-3ΜΟΣ
24/09ΟΝΤ II20:00ΟΥΛΕΡΝ
24/09ΣΤΑΑΛ ΓΙΟΡΠΕΛΑΝΤ0-4ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
24/09ΣΟΤΡΑ ΣΚ1-2ΑΡΕΝΤΑΛ
24/09ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ0-0ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ
24/09ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ0-1ΦΛΕΚΕΡΟΪ
01/10ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ15:00ΣΟΤΡΑ ΣΚ
01/10ΑΡΕΝΤΑΛ17:00ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
01/10ΜΟΣ16:00ΣΤΑΑΛ ΓΙΟΡΠΕΛΑΝΤ
01/10ΟΥΛΕΡΝ14:00ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
01/10ΝΟΤΟΝΤΕΝ15:00ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
03/10ΦΛΕΚΕΡΟΪ20:00ΟΝΤ II

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Β Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΦΡΙΓΚ2-2ΑΛΤΑ
17/09ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ1-6ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
18/09ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ1-5ΧΟΝΤ
18/09ΤΡΑΦ2-2ΑΣΚΕΡ
18/09ΜΠΑΕΡΟΥΜ1-0ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
18/09ΚΤΖΕΛΣΑΣ2-0ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
19/09ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ3-0ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 2
24/09ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ4-4ΦΡΙΓΚ
24/09ΧΟΝΤ1-0ΚΤΖΕΛΣΑΣ
24/09ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ0-2ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ
25/09ΑΛΤΑ3-3ΤΡΑΦ
25/09ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ4-2ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
01/10ΓΙΟΒΙΚ-ΛΙΝ18:00ΑΛΤΑ
01/10ΚΤΖΕΛΣΑΣ15:00ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
01/10ΜΠΑΕΡΟΥΜ17:00ΦΡΙΓΚ
02/10ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ19:00ΧΟΝΤ
02/10ΤΡΑΦ15:00ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
02/10ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ17:30ΑΣΚΕΡ
03/10ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ17:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΦΡΟΓΙΑ0-0ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
17/09ΛΙΝ ΟΣΛΟ4-2ΟΣ
17/09ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ2-0ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
18/092-2
19/09ΡΕΝΤΙ2-2
19/09ΣΤΑΜΠΑΕΚ 24-0ΓΚΡΕΙ
20/09ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 21-0ΟΠΣΑΛ
24/09ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ2-1ΡΕΝΤΙ
24/09ΓΚΡΕΙ2-5
24/09ΟΠΣΑΛ0-1ΦΡΟΓΙΑ
24/09ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ2-3ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ
25/09ΛΙΝ ΟΣΛΟ4-1ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2
25/095-3ΟΣ
25/092-3ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 2
01/1018:00ΦΡΟΓΙΑ
01/10ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ15:00ΓΚΡΕΙ
01/10ΡΕΝΤΙ14:00ΦΙΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
01/10ΟΣ14:30ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
04/10ΟΠΣΑΛ19:30
04/1019:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2
04/10ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ 219:00ΛΙΝ ΟΣΛΟ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΕΛΒΕΡΟΥΜ4-0ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ
17/093-0ΒΟΛΝΤΑ
18/09ΤΟΤΕΝ1-4
18/09ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 24-4ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ
18/09ΡΑΟΥΦΟΣ 21-7ΧΟΝΕΦΟΣ
18/09ΛΙΛΕΧΑΜΕΡ1-1ΦΛΟΡΟ
19/09ΑΛΕΣΟΥΝΤ 25-2ΜΟΛΝΤΕ II
21/093-0ΡΑΟΥΦΟΣ 2
24/09ΧΟΝΕΦΟΣ3-2ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 2
24/09ΒΟΛΝΤΑ5-1ΡΑΟΥΦΟΣ 2
24/09ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ2-0ΛΙΛΕΧΑΜΕΡ
24/09ΜΟΛΝΤΕ II3-2
24/09ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ2-2ΤΟΤΕΝ
25/091-1ΕΛΒΕΡΟΥΜ
01/10ΕΛΒΕΡΟΥΜ17:00ΤΟΤΕΝ
01/10ΑΛΕΣΟΥΝΤ 217:00ΧΟΝΕΦΟΣ
01/1016:30ΣΠΖΕΛΚΑΒΙΚ
01/10ΛΙΛΕΧΑΜΕΡ17:00ΒΟΛΝΤΑ
02/10ΜΟΛΝΤΕ II15:00ΦΛΟΡΟ
02/10ΡΑΟΥΦΟΣ 214:00
04/10ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 221:00ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΜΠΡΑΝ 22-1
17/09ΜΠΡΟΝΤ1-6ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ
17/09ΦΑΝΑ4-0ΑΚΡΑ
17/09ΒΙΝΤΑΡ1-1ΣΤΟΡΝΤ
17/092-0ΣΟΛΑ
19/092-2ΝΤΖΙΕΡΒ 1919
19/091-2ΒΙΚΙΝΓΚ Β
22/09ΣΟΛΑ4-3ΒΙΝΤΑΡ
22/09ΒΙΚΙΝΓΚ Β6-1
23/09ΑΚΡΑ2-2ΜΠΡΑΝ 2
24/09ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ17:00
24/0916:00ΜΠΡΟΝΤ
24/09ΣΤΟΡΝΤ15:00
24/09ΝΤΖΙΕΡΒ 191915:00ΦΑΝΑ
01/1016:00ΑΚΡΑ
01/10ΜΠΡΑΝ 216:00ΒΙΚΙΝΓΚ Β
01/10ΝΤΖΙΕΡΒ 191917:00ΛΙΣΕΚΛΟΣΤΕΡ
01/10ΒΙΝΤΑΡ15:30ΦΑΝΑ
01/10ΜΠΡΟΝΤ15:00ΣΤΟΡΝΤ
01/1015:00ΣΟΛΑ
03/1016:00

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 4ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ2-0
17/09ΣΠΡΙΝΤ-ΤΖΕΛΟΪ0-2
17/09ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ6-1ΧΑΛΣΕΝ
17/095-1
18/09ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ2-3ΣΤΑΡΤ 2
18/091-1ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ
19/09ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ2-4ΦΟΛΟ
24/09ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ3-1ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ
24/09ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ1-1
24/090-3ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ
24/09ΣΤΑΡΤ 23-3ΣΠΡΙΝΤ-ΤΖΕΛΟΪ
24/092-2ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ
24/09ΦΟΛΟ3-0
24/09ΧΑΛΣΕΝ2-7
28/092-0ΦΟΛΟ
01/1015:00ΧΑΛΣΕΝ
01/10ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ15:00ΣΠΡΙΝΤ-ΤΖΕΛΟΪ
01/1016:00ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
01/10ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΝΤ15:00
01/10ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ15:00ΦΟΛΟ
03/10ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΙΙ20:00
04/1017:00ΣΤΑΡΤ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 5ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡ0-1ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ
17/09ΝΑΡΝΤΟ2-0ΜΕΛΧΟΥΣ
17/09ΟΡΚΛΑ1-4ΜΠΙΑΣΕΝ
18/09ΤΙΛΕΡ IL0-1ΡΑΝΑ
18/09ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ6-0
18/09ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 21-0ΤΡΙΓΚ-ΛΑΝΤΕ
19/09ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 24-1ΚΟΛΣΤΑΝΤ
24/0917:30ΤΙΛΕΡ IL
24/09ΚΟΛΣΤΑΝΤ0-1ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡ
24/09ΜΠΙΑΣΕΝ1-2ΝΑΡΝΤΟ
24/09ΡΑΝΑ14:00ΟΡΚΛΑ
24/09ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ16:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2
24/09ΜΕΛΧΟΥΣ3-1ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ
24/09ΤΡΙΓΚ-ΛΑΝΤΕ0-1ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2
01/10ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡ15:00ΜΕΛΧΟΥΣ
01/10ΝΑΡΝΤΟ15:00ΚΟΛΣΤΑΝΤ
01/10ΤΙΛΕΡ IL15:00ΤΡΙΓΚ-ΛΑΝΤΕ
02/10ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ18:00ΡΑΝΑ
02/10ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ18:30ΜΠΙΑΣΕΝ
02/10ΟΡΚΛΑ17:15
03/10ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 218:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 6ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΣΚΖΕΡΒΟΪ4-3ΣΚΖΕΤΤΕΝ
17/09ΤΡΟΜΣΟ 22-1ΛΙΛΣΤΡΟΜ 2
17/09ΣΕΝΖΑ3-2
18/09ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 20-1ΦΛΟΓΙΑ
18/09ΜΓΙΟΛΝΕΡ0-2ΓΚΕΛΕΡΑΣΕΝ
18/096-1ΧΑΡΣΤΑΝΤ
19/09ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ2-2ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β
22/09ΦΛΟΓΙΑ1-1ΣΚΖΕΡΒΟΪ
23/09ΓΚΕΛΕΡΑΣΕΝ2-10ΤΡΟΜΣΟ 2
24/09ΣΚΖΕΤΤΕΝ5-4
25/09ΛΙΛΣΤΡΟΜ 218:30ΣΕΝΖΑ
25/09ΧΑΡΣΤΑΝΤ2-2ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ
28/09ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 215:00ΤΡΟΜΣΟ 2
01/10ΣΕΝΖΑ15:00ΦΛΟΓΙΑ
01/10ΛΟΡΕΝΣΓΚΟΓΚ16:00ΓΚΕΛΕΡΑΣΕΝ
02/10ΧΑΡΣΤΑΝΤ16:00ΣΚΖΕΤΤΕΝ
02/1014:00ΣΚΖΕΡΒΟΪ
02/10ΜΓΙΟΛΝΕΡ15:30ΛΙΛΣΤΡΟΜ 2
03/10ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β15:00
04/10ΤΡΟΜΣΟ 216:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 2

Νορβηγία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
28/09ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ19:00ΜΠΡΙΝΕ

Νορβηγία : 1η Κατηγορία Γυναικών

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)1-1ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΚΒΙΝΕΡ (Γ)
18/09ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)0-5ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
02/10ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)17:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΚΒΙΝΕΡ (Γ)
02/10ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)16:00ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)