Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
57204:15ΤΟΛΙΜΑ - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ1-170'177905:05ΒΕΝΑΝΤΟΣ - ΛΑ ΠΑΖ0-041'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ελβετία : Σουπερ Λιγκ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/10ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ21:30ΖΥΡΙΧΗ
01/10ΒΑΣΙΛΕΙΑ19:00ΣΕΝΤ ΓΚΑΛΕΝ
02/10ΛΟΥΚΕΡΝΗ17:30ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ
02/10ΛΟΥΓΚΑΝΟ17:30ΣΕΡΒΕΤ
02/10ΣΙΟΝ15:15ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ

Ελβετία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
30/09ΛΩΖΑΝΗ21:15ΒΙΛ 1900
30/09ΙΒΕΡΝΤΟΝ20:30ΑΑΡΑΟΥ
30/09ΤΟΥΝ21:15ΞΑΜΑΞ
02/10ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ17:30ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ
02/10ΒΑΝΤΟΥΖ15:15ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ

Ελβετία : 3η κατηγορία : 'Ομιλος ανόδου

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09BSC ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ U212-2ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΙΙ
17/09ΜΠΑΝΤΕΝ2-0ΜΠΡΟΥΧΛ
17/09ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΙ1-4ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ
17/09ΚΑΜ0-1ΚΙΑΣΟ
18/09ΜΠΙΕΛ-ΜΠΙΕΝ0-1ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ
24/09ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ4-0ΜΠΟΥΛ
24/09ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΙΙ4-3ΚΑΜ
24/09ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ1-3ΜΠΑΝΤΕΝ
24/09ΚΙΑΣΟ1-0ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΙ
24/09ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ3-2ΜΠΙΕΛ-ΜΠΙΕΝ
24/09ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ1-0BSC ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ U21
24/09ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ3-1ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ ΙΙ
24/09ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ0-5ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ
24/09ΜΠΡΟΥΧΛ1-1ΚΡΙΝΣ
28/09ΜΠΟΥΛ21:00ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ
28/09ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ ΙΙ21:00ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ
28/09ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ20:30ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ
28/09ΚΡΙΝΣ20:30ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ
30/09ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΙ20:00ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΙΙ
01/10ΜΠΟΥΛ18:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ
01/10ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ18:00ΚΙΑΣΟ
01/10ΚΡΙΝΣ18:30ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ
01/10BSC ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ U2117:00ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ
01/10ΚΑΜ17:00ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ
01/10ΜΠΑΝΤΕΝ17:00ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ
02/10ΜΠΙΕΛ-ΜΠΙΕΝ16:00ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ
02/10ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ ΙΙ15:30ΜΠΡΟΥΧΛ

Ελβετία : 3η Κατηγορία : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΤΣΕΝΟΥΑ0-1ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ
17/09ΓΚΡΑΝΤ ΣΑΚΟΝΕ3-2ΕΚΑΛΕΝΣ
17/09ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ0-3ΣΕΡΒΕΤ ΙΙ
17/09ΣΙΟΝ ΙΙ1-1ΜΑΡΤΙΝΙ
17/09ΜΟΝΤΕΪ2-0ΝΑΤΕΡΣ
21/09ΚΟΦΡΑΝ0-1ΜΕΪΡΙΝ
24/09ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ2-2ΜΕΪΡΙΝ
24/09ΜΑΡΤΙΝΙ3-3ΛΑ ΣΑΡΑΖ ΕΚΛΕΠΕΝ
24/09ΠΟΡΤΑΛΜΠΑΝ / ΓΚΛΕΤΕΡΕΝ1-4ΓΚΡΑΝΤ ΣΑΚΟΝΕ
24/09ΤΣΕΝΟΥΑ2-2
24/09ΝΑΤΕΡΣ2-3ΚΟΦΡΑΝ
24/09ΕΚΑΛΕΝΣ3-1ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
24/09ΛΑ ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤΣ2-1ΣΙΟΝ ΙΙ
25/09ΣΕΡΒΕΤ ΙΙ2-2ΜΟΝΤΕΪ
28/09ΛΑ ΣΑΡΑΖ ΕΚΛΕΠΕΝ21:15ΠΟΡΤΑΛΜΠΑΝ / ΓΚΛΕΤΕΡΕΝ
28/0921:00ΛΑ ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤΣ
01/10ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ18:00ΠΟΡΤΑΛΜΠΑΝ / ΓΚΛΕΤΕΡΕΝ
01/10ΓΚΡΑΝΤ ΣΑΚΟΝΕ20:00ΜΑΡΤΙΝΙ
01/10ΜΕΪΡΙΝ18:00ΝΑΤΕΡΣ
01/1018:00ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ
01/10ΣΙΟΝ ΙΙ16:00ΤΣΕΝΟΥΑ
01/10ΜΟΝΤΕΪ18:00ΕΚΑΛΕΝΣ
02/10ΛΑ ΣΑΡΑΖ ΕΚΛΕΠΕΝ16:00ΛΑ ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤΣ
02/10ΚΟΦΡΑΝ15:00ΣΕΡΒΕΤ ΙΙ

Ελβετία : 3η Κατηγορία : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/09ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ2-3ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ
17/09ΤΟΥΝ ΙΙ1-0ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ
17/09ΕΜΕΝΜΠΡΟΥΚΕ1-2ΣΚΟΤΖ
17/09ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ1-5ΞΑΜΑΞ ΙΙ
18/09ΜΑΡΙ1-5ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
21/09ΝΤΕΛΕΜΟΝΤ1-1ΡΟΤΚΡΟΪΤΖ
21/09ΚΟΝΙΖ1-3ΝΤΟΡΝΑΧ
21/09ΒΟΛΕΝ1-2ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ
24/09ΝΤΟΡΝΑΧ0-1ΝΤΕΛΕΜΟΝΤ
24/09ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ2-0ΚΟΝΙΖ
24/09ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ4-1ΒΟΛΕΝ
24/09ΕΜΕΝΜΠΡΟΥΚΕ4-1ΜΑΡΙ
24/09ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ2-1ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ
24/09ΣΚΟΤΖ2-1ΞΑΜΑΞ ΙΙ
24/09ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ2-1ΤΟΥΝ ΙΙ
24/09ΡΟΤΚΡΟΪΤΖ2-3ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ
01/10ΚΟΝΙΖ17:00ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ
01/10ΤΟΥΝ ΙΙ20:00ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
01/10ΒΟΛΕΝ17:00ΕΜΕΝΜΠΡΟΥΚΕ
01/10ΞΑΜΑΞ ΙΙ17:00ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ
02/10ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ16:00ΝΤΟΡΝΑΧ
02/10ΜΑΡΙ15:30ΣΚΟΤΖ
02/10ΝΤΕΛΕΜΟΝΤ15:30ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ
02/10ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ15:00ΡΟΤΚΡΟΪΤΖ

Ελβετία : 3η Κατηγορία : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΓΚΟΣΟ3-0
17/09ΟΥΖΒΙΛ2-1ΧΟΝΓΚ
17/09ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ5-1ΒΕΣΕΝ
17/093-1ΣΑΤΟΥΡΝ
17/09ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ2-0ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΙΙ
17/09ΦΡΕΙΕΝΜΠΑΧ1-2ΤΟΥΓΚΕΝ
17/09ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ2-2ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ ΙΙ
17/09ΚΟΣΟΒΑ2-1ΕΣΕΝ ΜΑΟΥΡΕΝ
24/09ΟΥΖΒΙΛ2-3ΓΚΟΣΟ
24/09ΣΑΤΟΥΡΝ2-2ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ
24/090-4ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ
24/09ΒΕΣΕΝ2-1ΦΡΕΙΕΝΜΠΑΧ
24/09ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ ΙΙ1-0ΚΟΣΟΒΑ
24/09ΧΟΝΓΚ17:00ΕΣΕΝ ΜΑΟΥΡΕΝ
24/09ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΙΙ0-1
24/09ΤΟΥΓΚΕΝ0-2ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ
01/10ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ18:00ΟΥΖΒΙΛ
01/1018:00ΤΟΥΓΚΕΝ
01/10ΦΡΕΙΕΝΜΠΑΧ17:00
01/10ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ17:00ΒΕΣΕΝ
01/10ΕΣΕΝ ΜΑΟΥΡΕΝ17:00ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ ΙΙ
01/10ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ17:00ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΙΙ
01/10ΓΚΟΣΟ17:00ΧΟΝΓΚ
02/10ΚΟΣΟΒΑ17:00ΣΑΤΟΥΡΝ

Ελβετία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΞΑΜΑΞ1-2ΤΟΥΝ
17/09ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ2-4ΣΕΝΤ ΓΚΑΛΕΝ
17/09ΛΑ ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤΣ0-2ΣΕΡΒΕΤ
17/09AC ARBEDO-CASTIONE6-0FC SARMENSTORF
17/09ΓΚΟΛΝΤΣΤΕΡΝ0-3ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
17/09ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ0-1ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ
17/09ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ0-2ΣΙΟΝ
17/09ΜΕΪΡΙΝ0-4ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ
17/09ΚΟΝΙΖ1-2ΒΟΛΕΝ
17/09ΡΟΤΚΡΟΪΤΖ2-1ΚΡΙΝΣ
18/09ΠΟΡΤΑΛΜΠΑΝ / ΓΚΛΕΤΕΡΕΝ0-2ΒΙΛ 1900
18/09ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ4-1ΙΒΕΡΝΤΟΝ
18/09ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ0-4ΛΟΥΓΚΑΝΟ