Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
78119:00ΚΑ ΑΚΟΥΡΕΡΙ - ΚΟΠΑΒΟΓΚΟΥΡ0-174'77919:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ - ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ3-075'78019:00ΦΕΧΕΡΒΑΡ - ΡΕΜΣ0-075'105019:15ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ - ΓΚΡΟΤΑ0-159'78319:15ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ - ΒΑΛΟΥΡ1-360'78719:30ΜΠΕΪΤΑΡ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΡΑΜΛΑ - ΧΑΠΟΕΛ ΑΦΟΥΛΑ1-1Ημιχ78619:30ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΛΕΜ - ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΜΑΤ ΓΚΑΝ0-3Ημιχ79019:30ΧΑΠΟΕΛ ΟΥΜ ΕΛ ΦΑΧΕΜ - ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ0-147'78519:30ΙΣΚΑΛ ΙΜΑΝΤ - ΧΑΠΟΕΛ ΑΚΚΟ1-0Ημιχ79119:30ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΑΝΑΝΑ - ΙΡΟΝΙ ΡΑΜΑΤ ΧΑΣΑΡΟΝ0-0Ημιχ78419:30ΡΟΣΤΟΦ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΙΦΑ1-1Ημιχ78819:30ΚΑΦΡ ΚΑΣΙΜ - ΣΕΚΤΖΙΑ ΝΕΣ ΖΙΟΝΑ0-2Ημιχ78919:30ΧΑΠΟΕΛ ΝΟΦ ΧΑΓΚΑΛΙ - ΧΑΠΟΕΛ ΚΑΤΑΜΟΝ0-0Ημιχ79219:30ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΔΑΔ ΝΤΕ ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ - Ο ΧΙΓΚΙΝΣ1-2Ημιχ79520:00ΜΟΥΡΑ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ1-232'80220:00ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΤΟΡΣΑΒΝ Β361-031'79920:00ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ1-032'79720:00ΡΙΓΑ ΦΚ - ΣΕΛΤΙΚ0-031'79820:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ0-030'79420:00ΜΑΛΜΕ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ2-031'80120:00ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ - ΚΛΟΥΖ0-031'82320:00ΦΛΟΡΙΑΝΑ - ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ0-032'79620:00ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΡΙΟ ΑΒΕ1-032'80420:30ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ0-01'80320:30ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ0-01'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ελβετία : Σουπερ Λιγκ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/09ΛΟΥΓΚΑΝΟ2-1ΛΟΥΚΕΡΝΗ
19/09ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ2-1ΖΥΡΙΧΗ
20/09ΒΑΣΙΛΕΙΑ2-2ΒΑΝΤΟΥΖ
20/09ΛΩΖΑΝΗ2-1ΣΕΡΒΕΤ
20/09ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ1-0ΣΙΟΝ
26/09ΖΥΡΙΧΗ20:00ΛΟΥΓΚΑΝΟ
26/09ΣΙΟΝ20:00ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ
27/09ΣΕΡΒΕΤ17:00ΒΑΣΙΛΕΙΑ
27/09ΛΟΥΚΕΡΝΗ17:00ΛΩΖΑΝΗ
27/09ΒΑΝΤΟΥΖ17:00ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
03/10ΛΩΖΑΝΗ20:00ΖΥΡΙΧΗ
03/10ΛΟΥΓΚΑΝΟ20:00ΣΙΟΝ
04/10ΒΑΣΙΛΕΙΑ17:00ΛΟΥΚΕΡΝΗ
04/10ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ17:00ΣΕΡΒΕΤ
04/10ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ17:00ΒΑΝΤΟΥΖ

Ελβετία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/09ΤΟΥΝ2-2ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ
18/09ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ3-2ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ
19/09ΑΑΡΑΟΥ1-3ΒΙΛ 1900
19/09ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ5-2ΚΙΑΣΟ
19/09ΚΡΙΝΣ3-1ΞΑΜΑΞ
25/09ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ21:00ΑΑΡΑΟΥ
25/09ΞΑΜΑΞ20:00ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ
26/09ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ19:00ΚΡΙΝΣ
26/09ΒΙΛ 190018:30ΤΟΥΝ
27/09ΚΙΑΣΟ17:00ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
02/10ΤΟΥΝ21:00ΞΑΜΑΞ
03/10ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ20:00ΒΙΛ 1900
03/10ΚΡΙΝΣ18:30ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ
03/10ΑΑΡΑΟΥ19:30ΚΙΑΣΟ
04/10ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ15:45ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ

Ελβετία : 3η κατηγορία : 'Ομιλος ανόδου

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΣΙΟΝ ΙΙ0-1ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ
16/09ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ1-1ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ
19/09ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ5-1ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ
19/09ΙΒΕΡΝΤΟΝ4-1ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ
19/09ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ1-3ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ
19/09ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ1-4ΜΠΡΟΥΧΛ
19/09ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ2-2ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ
19/09ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ0-3ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ
19/09ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΙ6-2ΚΟΝΙΖ
19/09ΚΑΜ1-1ΣΙΟΝ ΙΙ
23/09ΚΟΝΙΖ2-0ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ
23/09ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ0-3ΚΑΜ
26/09ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ19:00ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ
26/09ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ19:00ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ
26/09ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ17:00ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ
26/09ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ16:00ΚΑΜ
26/09ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ17:00ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΙ
26/09ΚΟΝΙΖ17:00ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ
26/09ΜΠΡΟΥΧΛ17:00ΣΙΟΝ ΙΙ
27/09ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ15:00ΙΒΕΡΝΤΟΝ
30/09ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ20:30ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ
30/09ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ20:30ΙΒΕΡΝΤΟΝ
03/10ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ18:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ
03/10ΙΒΕΡΝΤΟΝ18:30ΜΠΡΟΥΧΛ
03/10ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ17:00ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝ
03/10ΚΑΜ17:00ΚΟΝΙΖ
03/10ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΙ16:30ΕΤΟΥΑΛ ΚΑΡΟΥΖ
03/10ΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ17:00ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ
03/10ΣΙΟΝ ΙΙ16:00ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ
04/10ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ15:30ΖΥΡΙΧΗ ΙΙ

Ελβετία : 3η Κατηγορία : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/09ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ1-4ΜΠΟΥΛ
19/09ΓΚΡΑΝΤ ΛΑΝΣΙ2-1ΝΑΤΕΡΣ
19/09ΜΑΡΤΙΝΙ1-2ΤΣΕΝΟΥΑ
19/09ΕΚΑΛΕΝΣ1-3ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΖ ΙΙ
19/09ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤ3-1ΜΕΪΡΙΝ
19/09ΤΙΜ ΒΑΟΥΝΤ U214-1
22/09ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ3-0OLYMPIQUE DE GENEVE FC
25/09ΜΠΟΥΛ21:15ΕΚΑΛΕΝΣ
26/09ΑΖΟΥΡΙ 9018:00ΤΙΜ ΒΑΟΥΝΤ U21
26/09ΤΣΕΝΟΥΑ20:00ΓΚΡΑΝΤ ΛΑΝΣΙ
26/09ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΖ ΙΙ19:00OLYMPIQUE DE GENEVE FC
26/09ΜΕΪΡΙΝ18:00ΜΑΡΤΙΝΙ
26/09ΝΑΤΕΡΣ18:00ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ
26/0918:00ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤ
03/10ΒΕΝΕΪ ΣΠΟΡΤΣ18:30ΤΣΕΝΟΥΑ
03/10ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΖ ΙΙ19:00ΜΠΟΥΛ
03/10ΓΚΡΑΝΤ ΛΑΝΣΙ18:30ΜΕΪΡΙΝ
03/10ΜΑΡΤΙΝΙ18:30
03/10ΣΟ ΝΤΕ ΦΟΝΤ18:00ΑΖΟΥΡΙ 90
03/10ΕΚΑΛΕΝΣ18:00ΝΑΤΕΡΣ
04/10OLYMPIQUE DE GENEVE FC17:00ΤΙΜ ΒΑΟΥΝΤ U21

Ελβετία : 3η Κατηγορία : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/09ΣΚΟΤΖ2-3ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ
19/09ΜΠΟΥΟΧΣ0-0ΝΤΕΛΕΜΟΝΤ
19/09ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ2-2ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΙΙ
19/09ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ5-1
19/09ΓΚΟΛΝΤΑΟΥ0-2ΜΠΙΕΛ
19/09ΜΠΑΝΤΕΝ2-1ΒΟΛΕΝ
20/09ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΙΙ2-1ΖΟΥΓΚ
23/090-5ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ
23/09ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ1-3ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ
26/0918:00ΜΠΟΥΟΧΣ
26/09ΒΟΛΕΝ17:00ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ
26/09ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΙΙ17:00ΜΠΑΝΤΕΝ
26/09ΖΟΥΓΚ17:00ΓΚΟΛΝΤΑΟΥ
27/09ΝΤΕΛΕΜΟΝΤ17:00ΣΚΟΤΖ
27/09ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ16:00ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΙΙ
27/09ΜΠΙΕΛ16:00ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ
30/09ΖΟΥΓΚ21:00ΣΚΟΤΖ
03/10ΜΠΑΝΤΕΝ17:00ΜΠΙΕΛ
03/10ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΙΙ17:00ΝΤΕΛΕΜΟΝΤ
03/10ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ19:00ΖΟΥΓΚ
03/10ΓΚΟΛΝΤΑΟΥ17:00ΛΑΝΓΚΕΘΑΛ
03/10ΣΟΛΟΘΟΥΡΝ17:00ΜΠΟΥΟΧΣ
03/10ΣΚΟΤΖ17:00
03/10ΒΟΛΕΝ17:00ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΙΙ

Ελβετία : 3η Κατηγορία : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/09ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ0-1ΤΟΥΓΚΕΝ
16/09ΘΑΛΒΙΛ1-1ΕΣΕΝ ΜΑΟΥΡΕΝ
19/09ΤΟΥΓΚΕΝ3-2ΓΚΟΣΟ
19/09ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ ΙΙ2-2ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ
19/09ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ ΖΟΥΡΙΧ2-4ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ
19/09ΝΤΙΤΙΚΟΝ1-4ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ ΙΙ
19/09ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ3-1ΧΟΝΓΚ
20/09ΘΑΛΒΙΛ2-2ΚΟΣΟΒΑ
23/09ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ ΖΟΥΡΙΧ1-1ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ
26/09ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ18:00ΝΤΙΤΙΚΟΝ
26/09ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ17:00
26/09ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ ΙΙ18:00ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ
26/09ΧΟΝΓΚ17:00ΘΑΛΒΙΛ
26/09ΕΣΕΝ ΜΑΟΥΡΕΝ17:00ΤΟΥΓΚΕΝ
26/09ΓΚΟΣΟ17:00ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ ΖΟΥΡΙΧ
27/09ΚΟΣΟΒΑ16:00ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ ΙΙ
30/09ΓΚΟΣΟ21:00
03/10ΝΤΙΤΙΚΟΝ17:00ΓΚΟΣΟ
03/10ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ ΙΙ16:00ΠΑΡΑΝΤΙΣΟ
03/10ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ17:00ΘΑΛΒΙΛ
03/1017:00ΚΟΣΟΒΑ
03/10ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ ΖΟΥΡΙΧ17:00ΕΣΕΝ ΜΑΟΥΡΕΝ
03/10ΤΟΥΓΚΕΝ17:00ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ
04/10ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ ΙΙ15:30ΧΟΝΓΚ

Ελβετία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
26/09ΜΠΑΛΕΡΝΑ18:00ΜΟΝΤΕΪ