Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
16500:30ΧΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ - ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ1-1Ημιχ16701:00ΓΚΟΪΑΣ - ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ0-135'141901:00ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ - ΒΙΛΑ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ1-030'16801:00ΚΛΟΥΜΠ ΝΤΟ ΡΕΜΟ - ΝΑΟΥΤΙΚΟ0-036'16601:00ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ - ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ0-035'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Κόπα Σουνταμερικάνα

Κόπα Σουνταμερικάνα : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/09ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 2-0 ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
29/09ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 01:15 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ2-0ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 
 
24/09ΠΕΝΙΑΡΟΛ 1-2 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
01/10ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 03:30 ΠΕΝΙΑΡΟΛ
 ΠΕΝΙΑΡΟΛ1-2ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 
Κόπα Σουνταμερικάνα : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/08ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ 3-4 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
17/08ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 1-0 ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
 ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ3-5ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 
 
11/08ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛ 1-3 ΠΕΝΙΑΡΟΛ
18/08ΠΕΝΙΑΡΟΛ 1-0 ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛ
 ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛ1-4ΠΕΝΙΑΡΟΛ 
 
12/08ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ 1-0 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
19/08ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 4-2 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ3-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 
 
13/08ΣΑΝΤΟΣ 2-1 ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
20/08ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 1-0 ΣΑΝΤΟΣ
 ΣΑΝΤΟΣ2-2ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 
Κόπα Σουνταμερικάνα : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/07ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ 0-1 ΓΚΡΕΜΙΟ
20/07ΓΚΡΕΜΙΟ 1-2 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ2-2ΓΚΡΕΜΙΟ 
 
14/07ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ 0-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
21/07ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 4-1 ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
 ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ1-5ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 
 
14/07ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛ 2-1 ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
21/07ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ 1-1 ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛ
 ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛ3-2ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ 
 
15/07ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ 0-2 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
22/07ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 1-1 ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
 ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ1-3ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 
 
15/07ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3-4 ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
22/07ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 0-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ4-4ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 
 
15/07ΣΑΝΤΟΣ 1-0 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
22/07ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 1-1 ΣΑΝΤΟΣ
 ΣΑΝΤΟΣ2-1ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 
 
16/07ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ 2-2 ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
23/07ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ 1-0 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ
 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ2-3ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ 
 
16/07ΝΑΣΙΟΝΑΛ 1-2 ΠΕΝΙΑΡΟΛ
23/07ΠΕΝΙΑΡΟΛ 0-1 ΝΑΣΙΟΝΑΛ
 ΝΑΣΙΟΝΑΛ2-2ΠΕΝΙΑΡΟΛ 
Κόπα Σουνταμερικάνα : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/03ΜΑΚΑΡΑ 2-2 ΕΜΕΛΕΚ
06/04ΕΜΕΛΕΚ 2-0 ΜΑΚΑΡΑ
 ΜΑΚΑΡΑ2-4ΕΜΕΛΕΚ 
 
16/0312 ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡΕ 0-0 ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
06/04ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 0-0 (4-5) 12 ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡΕ
 12 ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡΕ(Π) 0-0ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 
 
17/03ΤΟΛΙΜΑ 3-0 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ
07/04ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ 0-0 ΤΟΛΙΜΑ
 ΤΟΛΙΜΑ3-0ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ 
 
17/03ΑΝΤΟΦΑΓΚΑΣΤΑ 0-1 ΧΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
07/04ΧΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ 3-0 ΑΝΤΟΦΑΓΚΑΣΤΑ
 ΑΝΤΟΦΑΓΚΑΣΤΑ0-4ΧΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ 
 
17/03ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ 4-1 ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
07/04ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ 1-2 ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
 ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ6-2ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ 
 
18/03ΑΡΑΓΚΟΥΑ 0-1 ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΓΙΑΝΑ
07/04ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΓΙΑΝΑ 1-2 ΑΡΑΓΚΟΥΑ
 ΑΡΑΓΚΟΥΑ2-2ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΓΙΑΝΑ 
 
18/03UΤC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ 0-1 ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ
08/04ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ 4-0 UΤC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
 UΤC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ0-5ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ 
 
18/03ΧΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ 2-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΛΜΑΦΛΟΡ
08/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΛΜΑΦΛΟΡ 1-2 ΧΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
 ΧΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ4-2ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΛΜΑΦΛΟΡ 
 
18/03ΑΟΥΚΑΣ 2-1 ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
08/04ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ 0-3 ΑΟΥΚΑΣ
 ΑΟΥΚΑΣ5-1ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ 
 
18/03ΓΚΟΥΑΙΡΕΝΑ 1-2 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
08/04ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 4-2 ΓΚΟΥΑΙΡΕΝΑ
 ΓΚΟΥΑΙΡΕΝΑ3-6ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 
 
18/03ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟΣ 2-0 ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΠΟΥΕΡΤΟ ΚΑΜΠΕΛΟ
08/04ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΠΟΥΕΡΤΟ ΚΑΜΠΕΛΟ 0-1 ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟΣ
 ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟΣ3-0ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΠΟΥΕΡΤΟ ΚΑΜΠΕΛΟ 
 
19/03ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ 0-0 ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
09/04ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 2-1 ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
 ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ1-2ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 
 
19/03ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ 1-2 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ
09/04ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ 0-2 ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ
 ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ3-2ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ 
 
19/03ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΝΟΥΚΙ 1-2 ΜΕΛΓΚΑΡ
09/04ΜΕΛΓΚΑΡ 3-2 ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΝΟΥΚΙ
 ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΝΟΥΚΙ3-5ΜΕΛΓΚΑΡ 
 
07/04ΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ 2-2 ΠΕΝΙΑΡΟΛ
14/04ΠΕΝΙΑΡΟΛ 4-1 ΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ
 ΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ3-6ΠΕΝΙΑΡΟΛ 
 
07/04ΤΟΡΚΕ 0-0 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
14/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ 0-2 ΤΟΡΚΕ
 ΤΟΡΚΕ2-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ