Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
83512:00ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ - ΚΙΜΚΙΠρογ83412:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ - ΣΟΤΣΙΠρογ83813:00Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ - ΣΑΠΟΡΟΠρογ83913:00ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ - ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑΠρογ84313:00ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ - ΝΑΓΚΟΓΙΑΠρογ83713:00ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ - ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜΠρογ83613:00ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ - ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΜΟΝΤΟΣΠρογ84013:00ΣΕΝΤΑΙ - ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥΠρογ84213:00ΤΟΚΙΟ - ΚΑΣΙΒΑΠρογ84113:00ΣΙΜΙΖΟΥ - ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑΠρογ84513:30ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ - ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕΠρογ84413:30ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ - ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕΠρογ84814:45ΧΟΥΓΚΑΝΓΚ ΓΙΟΥΝ. - ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ)Προγ84614:45ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣΠρογ84714:45ΧΟΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΚΙΛΑΝΓΚΠρογ85115:00ΤΙΟΥΜΕΝ - ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. ΒΠρογ85015:00ΣΙΜΠΙΡ ΝΟΒΟΣΙΜΠΙΡΣΚ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚΠρογ84915:00ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ - ΜΠΟΥΡΙΡΑΜΠρογ85215:15ΜΠΡΟΥΝΕΪ - ΓΙΑΝΓΚ ΛΑΙΟΝΣΠρογ85315:45ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛ ΤΑΚΖΙΜ - ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝΠρογ85516:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 - ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤΠρογ85416:00ΣΟΡΟΚΣΑΡ - ΧΟΝΒΕΝΤ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣΠρογ85617:00ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΓΚΑΝΣΚ - ΛΒΙΒΠρογ85717:00ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ - ΜΑΡΙΟΥΠΟΛΠρογ18:00ΡΕΖΟΒΙΑ - ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦΠρογ18:00ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ - ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦΠρογ85818:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ - ΛΟΝΤΖΠρογ18:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ - Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖΠρογ86018:00ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ - ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 1905Προγ85918:00ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ - ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧΠρογ86118:15ΤΑΜΠΟΦ - ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛΠρογ86218:30ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚΠρογ86318:30ΡΑΚΟΒ - ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕΠρογ86418:30ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ - ΖΕΝΙΤ 2 ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠρογ18:30ΝΑΕΣΤΒΕΝΤ - ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡΠρογ87419:00ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡΠρογ87119:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ - ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞΠρογ90119:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ - ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝΠρογ87319:00ΡΟΣΤΟΦ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣΠρογ86919:00ΦΡΙ ΣΤΕΙΤ ΣΤΑΡΣ - ΜΠΑΡΟΚΑΠρογ87219:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ - ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣΠρογ87519:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ - ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤΠρογ87619:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ - ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚΠρογ87019:00ΠΟΓΚΟΝ - ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚΠρογ19:00ΧΑΠΟΕΛ ΑΚΚΟ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΑΡΜΟΡΕΚΠρογ86619:00ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒΠρογ19:00ΧΑΠΟΕΛ ΠΕΤΑΧ ΤΙΚΒΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΑΧΙ ΝΑΖΑΡΕΤΠρογ86819:00ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ - ΡΙΕΚΑΠρογ19:00ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ - ΙΡΟΝΙ ΡΑΜΑΤ ΧΑΣΑΡΟΝΠρογ19:00ΙΣΚΑΛ ΙΜΑΝΤ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΙ ΛΟΝΤΠρογ19:30ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑΠρογ87819:30ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΟΥΦΑΠρογ87919:45ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ - ΚΛΟΥΖΠρογ88420:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ - ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑΠρογ88820:00ΜΑΛΜΕ - ΧΑΜΑΡΜΠΙΠρογ89020:00ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡΠρογ88320:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ - ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣΠρογ88620:00ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ - ΕΡΕΜΠΡΟΠρογ88720:00ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ - ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤΠρογ88520:00ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΧΑΚΕΝΠρογ88920:00ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΣΙΡΙΟΥΣΠρογ88020:00ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝΠρογ88120:00ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ - ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣΠρογ88220:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡΠρογ125320:00ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΙΚΕΡΣ B - ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡΠρογ140220:00ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ ΒΠρογ89120:10ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ - ΤΙΤΣΙ 71Προγ89620:30ΠΟΛΟΚΒΑΝΕ ΣΙΤΙ - ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΙΝ ΣΕΛΤΙΚΠρογ89420:30ΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ Γ. - ΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΙΡΕΤΣΠρογ89220:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑΠρογ89520:30ΜΠΙΝΤΒΕΣΤ ΒΙΤΣ - ΜΠΛΑΚ ΛΕΟΠΑΡΝΤΣΠρογ89320:30ΑΜΑΖΟΥΛΟΥ - ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΓΙΟΥΝ.Προγ87720:30ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣΠρογ89720:30ΜΟΥΡΑ - ΜΑΡΙΜΠΟΡΠρογ89920:45ΤΣΒΟΛΕ - ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝΠρογ89820:45ΟΥΤΡΕΧΤΗ - ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤΠρογ90021:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ - ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝΠρογ90221:00ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣΠρογ90421:30ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΘΕΛΤΑΠρογ90621:30ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ - ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣΠρογ90521:30ΛΕΓΚΑΝΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟΠρογ90821:45ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝΠρογ90921:45ΜΙΛΑΝ - ΛΑΤΣΙΟΠρογ91021:45ΜΠΡΕΝΤΑ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤΠρογ90721:45ΓΟΥΛΒΣ - ΑΡΣΕΝΑΛΠρογ91122:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙΠρογ91222:30ΛΕΒΑΝΤΕ - ΜΠΕΤΙΣΠρογ91322:30ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ - ΛΑΝΕΡΟΣΠρογ94723:00ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ - ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑΠρογ91523:30ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ - ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑΠρογ91423:30ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ - ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑΠρογ91600:00ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ - ΛΕΟΝΕΣΠρογ91700:30ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ - ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣΠρογ93901:15ΧΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕΠρογ91901:15ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΝΤΑΝΤ ΚΑΤΟΛΙΚΑΠρογ91801:15ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤΠρογ94001:15ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ - ΣΑΝΤΟΣΠρογ94102:00ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ - ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡΠρογ94202:30ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ - ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝΠρογ94302:30ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ - ΜΟΝΤΡΕΑΛΠρογ94402:30ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙΠρογ94503:00ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝ. - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙΠρογ94603:00ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟΠρογ95103:30ΤΟΛΙΜΑ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣΠρογ94903:30ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟΠρογ95403:30ΤΣΙΚΟ - ΜΠΟΚΟΤΑΠρογ95003:30ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ - ΠΕΝΙΑΡΟΛΠρογ95303:30ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ - ΠΑΤΡΙΟΤΑΣΠρογ95203:30ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕΠρογ94803:30ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ - ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛΠρογ95504:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ - ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝΠρογ95605:30ΣΙΑΤΛ - ΣΑΝ ΧΟΣΕΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Σουηδία : Κύπελλο

Σουηδία : Κύπελλο : Τελικός
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
30/05ΧΑΚΕΝ16:00ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
 
Σουηδία : Κύπελλο : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/03ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ2-2 (2-3)ΧΑΚΕΝ
 
17/03ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ1-1 (1-1) (5-6)ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
 
Σουηδία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
09/03ΧΑΚΕΝ4-1ΓΚΑΙΣ
 
09/03ΕΣΤΕΡ2-2 (2-4)ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
 
10/03ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ0-0 (0-0) (4-2)ΧΑΜΑΡΜΠΙ
 
10/03ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ1-1 (2-1)ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
 
1ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ732103 - 122002 - 010101 - 1
2 ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ632013 - 211001 - 021012 - 2
3 ΕΡΓΚΡΙΤΕ331023 - 321013 - 210010 - 1
4 ΝΟΡΜΠΙ130121 - 410101 - 120020 - 3
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/02ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ1-0ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
16/02ΕΡΓΚΡΙΤΕ2-0ΝΟΡΜΠΙ
24/02ΕΡΓΚΡΙΤΕ1-2ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
24/02ΝΟΡΜΠΙ1-1ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
02/03ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ1-0ΕΡΓΚΡΙΤΕ
02/03ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ1-0ΝΟΡΜΠΙ
2ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ732109 - 111004 - 021105 - 1
2 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ732106 - 221104 - 211002 - 0
3 ΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.331024 - 920020 - 611004 - 3
4 ΒΑΡΝΑΜΟ030034 - 1110013 - 420021 - 7
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/02ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ3-1ΒΑΡΝΑΜΟ
17/02ΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.0-4ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
22/02ΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.0-2ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
23/02ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ4-0ΒΑΡΝΑΜΟ
02/03ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ1-1ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
02/03ΒΑΡΝΑΜΟ3-4ΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.
3ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΕΣΤΕΡ933007 - 311002 - 122005 - 2
2 ΜΑΛΜΕ632016 - 422005 - 210011 - 2
3 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ331023 - 521013 - 310010 - 2
4 ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ030034 - 810011 - 320023 - 5
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/02ΜΑΛΜΕ3-2ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
17/02ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ1-2ΕΣΤΕΡ
23/02ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ2-1ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
25/02ΕΣΤΕΡ2-1ΜΑΛΜΕ
02/03ΜΑΛΜΕ2-0ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
02/03ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ1-3ΕΣΤΕΡ
4ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΧΑΜΑΡΜΠΙ732107 - 222006 - 110101 - 1
2 ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ632014 - 311001 - 020013 - 3
3 ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ230202 - 420101 - 310101 - 1
4 ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ130121 - 510101 - 120020 - 4
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/02ΧΑΜΑΡΜΠΙ3-0ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
18/02ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ0-2ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
24/02ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ1-0ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
24/02ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ1-1ΧΑΜΑΡΜΠΙ
04/03ΧΑΜΑΡΜΠΙ3-1ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
04/03ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ1-1ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ
5ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΧΑΚΕΝ9330011 - 122007 - 111004 - 0
2 ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ632017 - 411004 - 221013 - 2
3 ΜΠΡΑΓΚΕ331027 - 1211004 - 220023 - 10
4 ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ030033 - 1120021 - 710012 - 4
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/02ΧΑΚΕΝ6-1ΜΠΡΑΓΚΕ
16/02ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ1-3ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
24/02ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ4-2ΜΠΡΑΓΚΕ
24/02ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ0-4ΧΑΚΕΝ
02/03ΜΠΡΑΓΚΕ4-2ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ
02/03ΧΑΚΕΝ1-0ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
6ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ531203 - 210101 - 121102 - 1
2 ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ431115 - 321103 - 010012 - 3
3 ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ431115 - 521014 - 410101 - 1
4 ΣΙΡΙΟΥΣ331023 - 610011 - 221012 - 4
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/02ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ1-2ΣΙΡΙΟΥΣ
16/02ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ0-0ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
23/02ΣΙΡΙΟΥΣ1-2ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
23/02ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ3-2ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
03/03ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ3-0ΣΙΡΙΟΥΣ
03/03ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ1-1ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ
7ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ933008 - 322005 - 311003 - 0
2 ΦΡΕΙ431119 - 311007 - 020112 - 3
3 ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ431118 - 510101 - 121017 - 4
4 ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΣ030031 - 1520021 - 810010 - 7
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/02ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΣ1-5ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
17/02ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ2-1ΦΡΕΙ
23/02ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ1-1ΦΡΕΙ
23/02ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΣ0-3ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ
03/03ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ3-2ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
03/03ΦΡΕΙ7-0ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΣ
8ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΓΚΑΙΣ632018 - 511004 - 321014 - 2
2 ΕΡΕΜΠΡΟ431115 - 521105 - 410010 - 1
3 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ431115 - 610010 - 321105 - 3
4 ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS331024 - 621011 - 210013 - 4
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/02ΕΡΕΜΠΡΟ2-1ΓΚΑΙΣ
17/02ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS0-2ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
24/02ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS1-0ΕΡΕΜΠΡΟ
26/02ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ0-3ΓΚΑΙΣ
03/03ΕΡΕΜΠΡΟ3-3ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
03/03ΓΚΑΙΣ4-3ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS
Σουηδία : Κύπελλο : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
15/08/2018ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ1-0ΓΚΕΦΛΕ
 
21/08/2018ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΣ2-2 (3-2)ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
 
21/08/2018ΣΚΟΦΤΕΜΠΙΝΣ1-4ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
 
21/08/2018ΣΤΡΟΜΣΜΠΕΡΓΚΣ0-4ΣΙΡΙΟΥΣ
 
21/08/2018ΚΑΡΛΜΠΕΡΓΚ1-1 (1-2)ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
 
21/08/2018ΤΕΓΚΣ0-3ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
 
22/08/2018ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS1-1 (3-2)ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
 
22/08/2018ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ2-0ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ
 
22/08/2018ΣΑΒΕΝΤΑΛΕΝΣ0-2ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
 
22/08/2018ΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.3-1ΚΑΛΜΑΡ
 
22/08/2018ΧΑΝΤΙΚΣΒΟΛ FF1-3ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
 
22/08/2018ΒΑΕΞΤΖΟ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-5ΧΑΚΕΝ
 
22/08/2018ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ1-0ΧΕΛΣΙΝΜΠΟΡΓΚ
 
22/08/2018ΚΑΡΛΣΚΡΟΝΑ UF0-6ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
 
22/08/2018ΜΟΤΑΛΑ0-4ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
 
22/08/2018ΣΙΛΒΙΑ0-4ΤΖΟΥΓΚΑΡΝΤΕΝ
 
23/08/2018ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ ΓΙΟΥΝ.0-3ΧΑΜΑΡΜΠΙ
 
23/08/2018ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΒΚ0-5ΒΑΡΝΑΜΟ
 
23/08/2018ΣΚΟΒΝΤΕ0-3ΕΣΤΕΡ
 
23/08/2018ΛΙΝΤΟΜ0-1ΝΟΡΜΠΙ
 
23/08/2018ΕΝΣΚΕΝΤΕ1-1 (1-2)ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
 
23/08/2018ΧΙΣΙΝΓΚΣΜΠΑΚΑ1-5ΕΡΓΚΡΙΤΕ
 
23/08/2018ΤΟΡΝΣ IF0-4ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
 
23/08/2018ΣΜΕΝΤΜΠΙ0-3ΓΚΑΙΣ
 
23/08/2018ΦΡΙΣΚΑ ΒΙΛΤΖΟΡ1-1 (1-3)ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
 
23/08/2018ΣΑΝΤΙΒΙΚΕΝΣ0-2ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
 
23/08/2018ΒΑΣΤΕΡΑΣ1-3ΜΠΡΑΓΚΕ
 
23/08/2018ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ1-2ΕΡΕΜΠΡΟ
 
23/08/2018ΑΡΑΜΕΪΣΚΑ-ΣΥΡΙΑΝΣΚΑ1-2ΦΡΕΙ
 
23/08/2018ΜΠΡΟΤΜΠΥ0-10ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
 
23/08/2018ΓΚΟΥΤΕ2-5ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
 
22/11/2018ΛΑΝΤΣ0-2ΜΑΛΜΕ
 
Σουηδία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
15/05/2018ΒΑΕΞΤΖΟ1-2ΚΑΡΛΣΚΡΟΝΑ UF
 
16/05/2018ΚΑΡΛΜΠΕΡΓΚ3-2ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ
 
22/05/2018ΧΑΣΛΕΧΟΛΜΣ1-0ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΤΑΝΤ
 
22/05/2018ΣΙΛΒΙΑ2-0ΟΣΚΑΡΣΑΜΝΣ
 
23/05/2018ΕΝΣΚΕΝΤΕ2-1ΣΟΛΕΝΤΟΥΝΤΑ
 
23/05/2018ΤΥΡΕΣΟ0-3ΑΡΑΜΕΪΣΚΑ-ΣΥΡΙΑΝΣΚΑ
 
29/05/2018ΛΙΝΤΟΜ3-1ΤΒΑΚΕΡΣ
 
29/05/2018ΜΠΡΟΤΜΠΥ4-2ΧΑΝΙΝΓΚΕ
 
30/05/2018ΧΑΛΜΙΑ0-1ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕ
 
06/06/2018ΤΡΑΝΑΑΣ1-2ΣΜΕΝΤΜΠΙ
 
 
06/06/2018ΓΚΑΜΛΑ ΟΥΠΣΑΛΑ2-2 (2-2) (4-5)ΣΤΡΟΜΣΜΠΕΡΓΚΣ
 
12/06/2018ΒΑΕΞΤΖΟ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ5-1ΝΤΑΛΣΤΟΡΠΣ
 
12/06/2018ΣΚΟΦΤΕΜΠΙΝΣ1-1 (3-1)ΣΤΕΝΟΥΝΓΚΣΟΥΝΤΣ
 
13/06/2018ΛΙΝΤΙΓΚΟ0-1ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
 
13/06/2018ΑΣΠΟΥΝΤΕΝ3-3 (3-3) (1-4)ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS
 
21/06/2018ΜΟΤΑΛΑ2-2 (5-3)ΧΟΥΣΚΒΑΡΝΑ
 
26/06/2018ΟΣΤΕΡΛΕΝ ΦΦ2-3ΛΑΝΤΣ
 
26/06/2018ΧΙΣΙΝΓΚΣΜΠΑΚΑ1-1 (3-1)ΟΥΤΣΙΚΤΕΝΣ
 
26/06/2018ΕΣΛΟΒΣ0-0 (0-2)ΤΟΡΝΣ IF
 
26/06/2018ΑΜΑΛ2-3ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ
 
26/06/2018ΜΠΕΣΑ0-5ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ
 
26/06/2018ΤΙΜΡΑΑ1-6ΦΡΙΣΚΑ ΒΙΛΤΖΟΡ
 
26/06/2018ΧΑΝΤΙΚΣΒΟΛ FF7-0ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
 
27/06/2018ΓΚΟΥΤΕ2-1ΒΑΡΜΝΤΟ
 
27/06/2018ΛΟΥΛΕΑ0-2ΤΕΓΚΣ
 
27/06/2018ΚΒΑΡΝΣΒΕΝΤΕΝΣ0-2ΣΑΝΤΙΒΙΚΕΝΣ
 
03/07/2018ΟΝΣΑΛΑ1-3ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΒΚ
 
03/07/2018ΑΛΙΝΓΚΣΑΑΣ1-6ΣΑΒΕΝΤΑΛΕΝΣ
 
04/07/2018ΛΙΝΤΚΟΠΙΝΓΚΣ0-3ΣΚΟΒΝΤΕ
 
04/07/2018ΣΙΡΙΑΝΣΚΑ0-7ΒΑΣΤΕΡΑΣ
 
04/07/2018ΦΑΛΚΟΠΙΝΓΚ0-3ΑΣΥΡΙΣΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠ.
 
04/07/2018ΚΑΡΛΣΟΥΝΤ1-1 (1-4)ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ ΓΙΟΥΝ.