Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
96703:30ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ2-085'181203:30ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ - ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ0-190+04:00ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑ - ΟΝΔΟΥΡΑ4-181'96904:00ΝΤΕΠΟΡΤ. ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΣΑΝ ΧΟΣΕ2-178'96804:00ΡΕΑΛ ΜΕΡΙΛΑΝΤ ΜΟΝΑΡΚΣ - ΡΙΟ ΓΚΡΑΝΤΕ1-374'97004:05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ - ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ2-070'97105:00ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΙΤΚΑΠΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-028'97305:00ΠΕΡΕΖ ΖΕΛΕΝΤΟΝ - ΓΚΟΥΑΝΑΚΑΣΤΕΚΑ0-036'97205:00ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣ - ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΕΡΘΚΟΥΕΪΚΣ0-028'189705:05ΝΤΟΡΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΣΙΝΑΛΟΑ - ΒΕΝΑΝΤΟΣ0-030'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Αυστρία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/10ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ2-1ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.
23/10ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ0-1ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ
23/10ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ4-1ΡΙΝΤ
24/10ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ0-1ΑΛΤΑΧ
24/10ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ4-1ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
24/10ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ1-1ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
30/10ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.18:00ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
30/10ΑΛΤΑΧ18:00ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
30/10ΡΙΝΤ18:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
31/10ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ18:00ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
31/10ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ15:30ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
31/10ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ15:30ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
06/11ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ18:00ΡΙΝΤ
06/11ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ18:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
06/11ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ18:00ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.
07/11ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ15:30ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ
07/11ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ18:00ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
07/11ΑΛΤΑΧ15:30ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ

Αυστρία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/10ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ0-1ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ
22/10ΑΜΣΤΕΤΕΝ2-0ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ Β
22/10ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ3-0ΧΟΡΝ
22/10ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ5-1ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΟΟ
22/10ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ1-3ΛΑΦΝΙΤΖ
23/10ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Β1-1ΝΤΟΡΝΜΠΕΡΝ
23/10ΓΚΡΑΤΣΕΡ0-3ΛΙΦΕΡΙΝΓΚ
24/10ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ2-0ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
29/10ΛΑΦΝΙΤΖ19:30ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Β
29/10ΧΟΡΝ19:30ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
29/10ΛΙΦΕΡΙΝΓΚ19:30ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ
30/10ΝΤΟΡΝΜΠΕΡΝ15:30ΓΚΡΑΤΣΕΡ
30/10ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ Β15:30ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ
30/10ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ13:00ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ
31/10ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ13:30ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ
31/10ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΟΟ11:30ΑΜΣΤΕΤΕΝ
05/11ΓΚΡΑΤΣΕΡ21:25ΑΜΣΤΕΤΕΝ
05/11ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ19:30ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
05/11ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ19:30ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΟΟ
05/11ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ19:30ΛΑΦΝΙΤΖ
05/11ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ19:30ΧΟΡΝ
06/11ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ15:30ΝΤΟΡΝΜΠΕΡΝ
06/11ΛΙΦΕΡΙΝΓΚ15:30ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ
07/11ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Β11:30ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ Β

Αυστρία : Τοπικό : Ανατολικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/10ΤΡΑΪΣΚΙΡΤΣΕΝ2-1ΑΝΤΜΙΡΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
22/10ΜΑΝΣΝΤΟΡΦ3-3ΜΠΡΟΥΚ ΛΕΙΘΑ
22/10ΛΕΟΜΠΕΝΤΟΡΦ1-1ΕΛΕΚΤΡΑ
22/10ΦΕΡΣΤ ΒΙΕΝΑ0-0ΒΙΕΝΕΡ ΒΙΚΤΟΡΙΑ
23/10ΝΕΟΥΣΙΕΝΤΛ 19190-5ΣΤΡΙΠΦΙΝΓΚ-ΒΑΙΝΕΝ
23/10ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ1-2ΒΙΝΕΡ ΣΠΟΡΤΚΛΟΥΜΠ
23/10ΚΑΡΑΜΠΑΚΧ ΒΙΕΝ.1-0ΝΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ

Αυστρία : Τοπικό : Κεντρικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/10ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191-4WSC ΧΕΡΤΑ
22/10ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ3-1SV ΡΙΝΤ ΙΙ
22/10ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ2-0ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ
22/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ5-0ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ
22/10ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β5-1ΒΑΙΤΣ
23/10ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ3-1ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ
23/10ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ3-1ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ
23/10ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)3-3ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ
29/10ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
29/10ΒΑΙΤΣ20:00ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ
29/10ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ20:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β
29/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ20:00ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ
30/10WSC ΧΕΡΤΑ17:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)
30/10ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ16:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919
30/10ΤΡΕΙΜΠΑΧ17:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ
31/10SV ΡΙΝΤ ΙΙ15:30ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ
05/11ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191920:00ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ
05/11ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ20:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ
06/11ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ18:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ
06/11ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ17:00ΤΡΕΙΜΠΑΧ
06/11ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β15:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ
06/11ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ16:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ
06/11ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ16:00ΒΑΙΤΣ
07/11ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)16:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ

Αυστρία : Τοπικό : Δυτικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Αυστρία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
26/10ΛΑΦΝΙΤΖ3-3ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
26/10ΒΑΙΤΣ1-1ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.
27/10ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ0-3ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
27/10ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ0-0ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ
27/10ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ1-2ΡΙΝΤ
28/10ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ19:00ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ
28/10ΑΜΣΤΕΤΕΝ19:00ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ

Αυστρία : Μπουντεσλίγκα SRL

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη