Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
23:55ΓΟΥΟΛΤΕΡ ΦΕΡΕΤΙ U20 - ΡΕΑΛ ΜΑΝΤΡΙΖ U201-256'00:30ΝΤΙΡΙΑΓΚΕΝ U20 - ΤΣΑΪΝΑΝΤΕΓΚΑ U200-036'00:55ΛΑΣ ΣΑΜΠΑΝΑΣ - ΑΡΤ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΖΑΛΑΠΑ0-08'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Hot αγώνες live!

Ελβετία : Κύπελλο

Ελβετία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
 
 
 
 
Ελβετία : Κύπελλο : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
29/10/2019ΜΠΕΡΟΣ-ΓΚΟΡΓΚΙΕΡ Ι1-7ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ
 
30/10/2019ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ0-1ΛΟΥΚΕΡΝΗ
 
30/10/2019ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ1-0ΤΟΥΝ
 
30/10/2019ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ0-2ΣΙΟΝ
 
30/10/2019ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ1-2ΒΑΣΙΛΕΙΑ
 
30/10/2019ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ4-0ΖΥΡΙΧΗ
 
31/10/2019ΜΠΟΥΛ2-3ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ
 
31/10/2019ΛΩΖΑΝΗ6-0ΞΑΜΑΞ
 
Ελβετία : Κύπελλο : Γύρος Των 32
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/09/2019ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ1-0ΣΕΡΒΕΤ
 
13/09/2019ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ2-0ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
 
14/09/2019ΣΠΙΤΖ0-0 (0-4)ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ
 
14/09/2019ΣΟΥΡΣΙ1-2ΜΠΟΥΛ
 
14/09/2019OLYMPIQUE DE GENEVE FC1-2ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ
 
14/09/2019ΦΡΕΙΕΝΜΠΑΧ2-11ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ
 
14/09/2019ΚΡΙΝΣ2-4ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ
 
14/09/2019ΜΠΕΡΟΣ-ΓΚΟΡΓΚΙΕΡ Ι2-1ΓΚΡΑΝΤ ΛΑΝΣΙ
 
14/09/2019ΛΩΖΑΝΗ3-0ΛΟΥΓΚΑΝΟ
 
14/09/2019ΒΙΛ 19001-2ΖΥΡΙΧΗ
 
14/09/2019ΜΕΪΡΙΝ0-3ΒΑΣΙΛΕΙΑ
 
15/09/2019ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ0-1ΤΟΥΝ
 
15/09/2019ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ1-2ΞΑΜΑΞ
 
15/09/2019ΜΠΑΣΕΚΟΥΡΤ0-3ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ
 
15/09/2019ΑΑΡΑΟΥ1-2ΣΙΟΝ
 
15/09/2019ΒΟΛΕΝ0-4ΛΟΥΚΕΡΝΗ
 
Ελβετία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/08/2019ΒΕΤΖΙΚΟΝ1-3ΜΕΪΡΙΝ
 
17/08/2019ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΖΥΡΙΧΗΣ0-3ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ
 
17/08/2019ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ ΖΟΥΡΙΧ1-3ΒΙΛ 1900
 
17/08/2019ΒΟΛΕΝ2-1ΒΕΤΣΒΙΛ ΜΠΟΝΣΤΕΝΤΕΝ
 
17/08/2019ΕΚΑΛΕΝΣ0-6ΣΕΡΒΕΤ
 
17/08/2019ΣΕΕΦΕΛΝΤ1-9ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
 
17/08/2019ΠΟΥΛΛΙ ΦΟΥΤΜΠΟΛ1-4ΒΑΣΙΛΕΙΑ
 
17/08/2019ΦΚ ΜΠΛΑΚ ΣΤΑΡΣ1-2ΖΥΡΙΧΗ
 
17/08/2019ΡΟΤΟΡΝ1-3ΣΟΥΡΣΙ
 
17/08/2019ΑΛΤΣΤΑΤΕΝ1-3ΜΠΑΣΕΚΟΡΤ
 
17/08/2019ΜΠΟΥΛ1-1 (2-1)ΚΙΑΣΟ
 
17/08/2019ΑΛΣΒΙΛ1-10ΣΙΟΝ
 
17/08/2019ΙΛΙΡΙΑ1-6ΛΩΖΑΝΗ
 
17/08/2019ΜΑΡΙ2-3ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ
 
17/08/2019ΡΟΤΚΡΟΪΤΖ0-2ΦΡΑΪΕΝΜΠΑΧ
 
17/08/2019ΣΑΞΟΝ ΣΠΟΡΤΣ2-4ΣΠΙΤΖ
 
17/08/2019ΠΕΡΛΥ-Σ0-5ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙ
 
17/08/2019ΣΑΤΟΥΡΝ1-4ΚΡΙΝΣ
 
17/08/2019ΓΚΑΜΠΑΡΟΓΚΝΟ-ΚΟΝΤΟΝΕ0-5ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ
 
17/08/2019ΜΟΝΤΕΪ1-4ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
 
17/08/2019ΜΟΥΤΣΕΛΕΝ0-3ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ
 
18/08/2019ΚΑΜ2-2 (2-2) (1-3)ΑΑΡΑΟΥ
 
18/08/2019ΤΓΣ ΓΚΟΥΛΝΤΕΝΣΤΕΡΝ ΣΤΑΝΤΕ3-1ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ
 
18/08/2019ΜΠΕΡΟΣ-ΓΚΟΡΓΚΙΕΡ Ι1-1 (1-1) (5-4)ΟΛΤΕΝ
 
18/08/2019ΣΙΓΚΝΑΛ ΜΠΕΡΝΕ ΚΟΝΦΙΝΙΟ0-2ΤΟΥΝ
 
18/08/2019ΟΥΣΤΕΡ1-3ΓΚΡΑΝΤ ΛΑΝΣΙ
 
18/08/2019ΣΟΕΝΜΠΕΡΓΚ1-5ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΕ ΤΖΕΝΕΒΕ
 
18/08/2019ΕΣΟΛΖΜΑΤ-ΜΑΡΜΠΑΧ0-14ΚΕΡΤΕΜΙΝΤΕ
 
18/08/2019AS ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΡΕΟΥΖΛΙΝΓΚΕΝ0-2ΛΟΥΚΕΡΝΗ
 
18/08/2019ΙΒΕΡΝΤΟΝ1-2ΞΑΜΑΞ