Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
146812:30ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ - ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ0-369'12:30ΜΠΑΛΕΣΤΙΕΡ ΚΑΛΣΑ - ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ0-170'119213:00ΑΤΙΡΑΟΥ - ΖΕΤΙΣΟΥ0-3Ημιχ117613:00ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ - ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ1-0Ημιχ119113:00ΙΡΤΙΣ ΠΑΒΛΟΝΤΑΡ - ΚΑΪΣΑΡ1-0Ημιχ117713:00ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ - ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝΑ0-0Ημιχ182113:00ΧΑ ΝΟΙ - ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΑΜ0-0Ημιχ182413:00ΝΤΑ ΝΑΝΓΚ - ΜΠΙΝ ΝΤΟΝΓΚ0-0Ημιχ182213:00ΝΑΜ ΝΤΙΧ - ΧΑΙ ΦΟΝΓΚ1-1Ημιχ182013:00ΤΧΑΝ ΧΟΑ - ΒΙΕΤΕΛ0-1Ημιχ182313:00ΣΑΝΑ ΚΑΝ ΧΟΑ - ΣΑΙ ΓΚΟΝ0-0Ημιχ182613:00ΣΧΙ ΜΙΝΧ - ΧΟΑΝΓΚ ΑΝΙ ΓΚΙΑ ΛΑΙ0-0Ημιχ120013:00ΒΙΛΝΙΟΥΣ ΡΙΤΕΡΙΑΙ - ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ0-0Ημιχ182513:00ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝ - ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ0-0Ημιχ119713:15ΚΟΝΤΕΪΞΑ - ΡΙΟ ΑΒΕ0-040'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ολλανδία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΦΕΝΛΟ21:45ΦΙΤΕΣΕ
19/10ΟΥΤΡΕΧΤΗ21:45ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
19/10ΤΒΕΝΤΕ20:45ΒΙΛΕΜ
19/10ΑΛΚΜΑΑΡ19:30ΧΕΡΕΝΦΕΝ
19/10ΒΑΑΛΒΑΙΚ19:30ΑΓΙΑΞ
20/10ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ17:45ΧΕΡΑΚΛΕΣ ΑΛΜΕΡΟ
20/10ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ15:30ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
20/10ΕΜΕΝ15:30ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤ
20/10ΤΣΒΟΛΕ13:15ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
25/10ΤΒΕΝΤΕ21:00ΕΜΕΝ
26/10ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤ20:45ΦΕΝΛΟ
26/10ΧΕΡΑΚΛΕΣ ΑΛΜΕΡΟ21:45ΤΣΒΟΛΕ
26/10ΦΙΤΕΣΕ20:45ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
26/10ΒΙΛΕΜ19:30ΒΑΑΛΒΑΙΚ
27/10ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ15:30ΟΥΤΡΕΧΤΗ
27/10ΑΓΙΑΞ17:45ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
27/10ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ15:30ΑΛΚΜΑΑΡ
27/10ΧΕΡΕΝΦΕΝ13:15ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ

Ολλανδία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
11/10ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ0-0ΚΑΜΠΟΥΡ
12/10ΡΟΝΤΑ4-0ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
12/10ΟΣ2-2ΤΕΛΣΤΑΡ
13/10ΕΞΕΛΣΙΟΡ3-2ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
13/10ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ1-1ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
13/10ΦΟΛΕΝΤΑΜ1-1ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
18/10ΑΛΚΜΑΑΡ Β3-2ΑΓΙΑΞ Β
18/10ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ1-0ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Β
18/10ΚΑΜΠΟΥΡ5-1ΟΣ
18/10ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ2-2ΜΠΡΕΝΤΑ
18/10ΟΥΤΡΕΧΤΗ B2-2ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ
18/10ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ1-2ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
18/10ΤΕΛΣΤΑΡ1-0ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ
18/10ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ0-0ΡΟΝΤΑ
18/10ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ3-0ΦΟΛΕΝΤΑΜ
18/10ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ0-0ΕΞΕΛΣΙΟΡ
21/10ΜΠΡΕΝΤΑ21:00ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ
21/10ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Β21:00ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
21/10ΑΛΚΜΑΑΡ Β21:00ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
21/10ΑΓΙΑΞ Β21:00ΟΥΤΡΕΧΤΗ B
25/10ΟΥΤΡΕΧΤΗ B21:00ΚΑΜΠΟΥΡ
25/10ΕΞΕΛΣΙΟΡ21:00ΑΓΙΑΞ Β
25/10ΦΟΛΕΝΤΑΜ21:00ΑΛΚΜΑΑΡ Β
25/10ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ21:00ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
25/10ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ21:00ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
25/10ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ21:00ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
25/10ΡΟΝΤΑ21:00ΜΠΡΕΝΤΑ
25/10ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ21:00ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
25/10ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ21:00ΤΕΛΣΤΑΡ
25/10ΟΣ21:00ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Β

Ολλανδία : 3η Κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/10ΧΑΡΤΝΜΠΕΡΓΚ3-3ΡΙΝΣΜΠΟΥΡΚΕ ΜΠΟΪΣ
12/10ΚΟΝΙΝΚΛΙΚΕ HFC1-0ΚΟΥΙΚ ΜΠΟΪΣ
12/10ΓΙΟΝΓΚ ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ1-0ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪΣ
12/10ΤΕΚ1-0ΚΑΤΒΙΚ
12/10ΓΙΟΝΓΚ ΒΟΛΕΝΤΑΜ0-1ΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣ
12/10ΣΧΕΒΕΝΙΝΓΚΕΝ0-1ΦΕΝΕΝΤΑΑΛ
12/10ΝΟΡΝΤΒΙΚ1-3ΕΞΕΛΣΙΟΡ ΜΑΑΣΛΟΥΙΣ
12/10ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ FC4-0ΑΣΒΗ
12/10ΙΣΣΕΛΜΕΡΒΟΥΛΤΖΕΛΣ2-2ΣΠΑΚΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
19/10ΦΕΝΕΝΤΑΑΛ16:30ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ FC
26/10ΓΙΟΝΓΚ ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ16:30ΧΑΡΤΝΜΠΕΡΓΚ
26/10ΡΙΝΣΜΠΟΥΡΚΕ ΜΠΟΪΣ16:30ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ FC
26/10ΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣ19:00ΙΣΣΕΛΜΕΡΒΟΥΛΤΖΕΛΣ
26/10ΓΙΟΝΓΚ ΒΟΛΕΝΤΑΜ16:00ΚΟΝΙΝΚΛΙΚΕ HFC
26/10ΦΕΝΕΝΤΑΑΛ15:30ΝΟΡΝΤΒΙΚ
26/10ΚΟΥΙΚ ΜΠΟΪΣ16:00ΣΧΕΒΕΝΙΝΓΚΕΝ
26/10ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪΣ16:00ΚΑΤΒΙΚ
26/10ΕΞΕΛΣΙΟΡ ΜΑΑΣΛΟΥΙΣ15:30ΑΣΒΗ
26/10ΣΠΑΚΕΝΜΠΟΥΡΓΚ16:00ΤΕΚ

Ολλανδία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΓΚΡΑΒΕΝΖΑΝΤΕ15:30ΣΤΕΝΤΟΚΟ
29/10ΧΟΕΚ20:45ΤΣΒΟΛΕ
29/10ΙΣΣΕΛΜΕΡΒΟΥΛΤΖΕΛΣ20:45ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
29/10ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ20:45ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
29/10ΕΞΕΛΣΙΟΡ20:45ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
29/10ΜΠΡΕΝΤΑ21:45ΕΜΕΝ
29/10ΚΟΝΙΝΚΛΙΚΕ HFC20:45ΤΕΛΣΤΑΡ
29/10ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ20:45ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
29/10ΦΙΤΕΣΕ19:30ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ
29/1020:45ΚΑΤΒΙΚ
29/10ΟΣΣ 2020:45ΟΣ
29/10ΓΚΟΕΣ20:45ΚΑΜΠΟΥΡ
29/10ΡΙΝΣΜΠΟΥΡΚΕ ΜΠΟΪΣ20:45ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
29/10ΦΕΝΕΝΤΑΑΛ20:45ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
29/10ΑΚΙΛΕΣ ΒΙΝ20:45ΡΟΝΤΑ