Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
146812:30ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ - ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ0-370'12:30ΜΠΑΛΕΣΤΙΕΡ ΚΑΛΣΑ - ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ0-172'119213:00ΑΤΙΡΑΟΥ - ΖΕΤΙΣΟΥ0-3Ημιχ117613:00ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ - ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ1-0Ημιχ119113:00ΙΡΤΙΣ ΠΑΒΛΟΝΤΑΡ - ΚΑΪΣΑΡ1-0Ημιχ117713:00ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ - ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝΑ0-0Ημιχ182113:00ΧΑ ΝΟΙ - ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΑΜ0-0Ημιχ182413:00ΝΤΑ ΝΑΝΓΚ - ΜΠΙΝ ΝΤΟΝΓΚ0-0Ημιχ182213:00ΝΑΜ ΝΤΙΧ - ΧΑΙ ΦΟΝΓΚ1-1Ημιχ182013:00ΤΧΑΝ ΧΟΑ - ΒΙΕΤΕΛ0-1Ημιχ182313:00ΣΑΝΑ ΚΑΝ ΧΟΑ - ΣΑΙ ΓΚΟΝ0-0Ημιχ182613:00ΣΧΙ ΜΙΝΧ - ΧΟΑΝΓΚ ΑΝΙ ΓΚΙΑ ΛΑΙ0-0Ημιχ120013:00ΒΙΛΝΙΟΥΣ ΡΙΤΕΡΙΑΙ - ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ0-0Ημιχ182513:00ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝ - ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ0-0Ημιχ119713:15ΚΟΝΤΕΪΞΑ - ΡΙΟ ΑΒΕ0-041'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Πολωνία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-2ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
18/10ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ0-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
19/10ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ21:00ΚΡΑΚΟΒΙΑ
19/10ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ18:30ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
19/10ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ16:00ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
20/10ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ18:30ΛΟΝΤΖ
20/10ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 192916:00ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
21/10ΡΑΚΟΒ19:00ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
25/10ΚΡΑΚΟΒΙΑ19:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
25/10ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ21:30ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ
26/10ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ21:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
26/10ΛΟΝΤΖ16:00ΡΑΚΟΒ
26/10ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ18:30ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
27/10ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ18:30ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
27/10ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ16:00ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929
27/10ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ13:30ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ

Πολωνία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
11/10ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ4-4ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ
11/10ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-1ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
12/10ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-0Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ
12/10ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ1-3ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
18/10ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ4-1ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ
18/10ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ5-1ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
18/10ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ2-1ΤΙΤΣΙ 71
18/10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ1-0ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ
18/10ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-0ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
19/10ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ20:00ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ
19/10ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ19:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
19/10ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ18:45ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ
19/10Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ18:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
22/10ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ20:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
22/10ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
22/10ΤΙΤΣΙ 7118:30ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ
23/10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ
24/10ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ18:30ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
25/10ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ21:45ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ
25/10ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ20:10ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
25/10ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ19:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ
26/10ΤΙΤΣΙ 7119:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
26/10ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ19:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ
26/10ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ15:00ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
26/10ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ17:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ
27/10ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ16:00ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
27/10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ13:45ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ

Πολωνία : 3η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/10ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ7-3ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ
12/10ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ3-2ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ
12/10ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ3-0ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ
12/10ΡΕΖΟΒΙΑ3-2ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ
12/10ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ
12/10ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-2ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ
13/10ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.3-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
13/10ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
19/10ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ16:30ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ
19/10ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ17:00ΡΕΖΟΒΙΑ
19/10ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:10ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
19/10SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ16:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ
19/10ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ14:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ
19/10ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ15:00ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ
19/10ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ16:00ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.
20/10ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ14:05ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
20/10ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ13:00ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ
25/10ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ20:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ
25/10ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ19:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
26/10ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
26/10ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ19:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ
26/10ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ16:00ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ
26/10ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.14:00ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ
26/10ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ15:00ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
26/10ΡΕΖΟΒΙΑ15:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ
27/10ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ14:05ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ
29/10ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ20:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ

Πολωνία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
29/10ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ18:30ΚΡΑΚΟΒΙΑ
29/10ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ20:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
29/10ΡΕΚΟΡΝΤ ΜΠΙΕΛΣΚΟ ΜΠΙΑΛΑ14:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
29/10ΛΟΝΤΖ21:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
29/10ΣΤΙΛΟΝ ΓΚΟΡΖΟΒ14:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ
29/10ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.14:30ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
29/10ΡΕΖΟΒΙΑ14:00ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
29/10ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ14:00ΤΙΤΣΙ 71