Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
44711:30ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Β - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥΠρογ44611:30ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.Προγ44811:30ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ ΒΠρογ45015:30ΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝ - ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚΠρογ44915:30ΛΙΦΕΡΙΝΓΚ - ΛΑΦΝΙΤΖΠρογ17:15ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ - ΜΠΟΤΕΦ ΒΡΑΤΣΑΠρογ45318:00ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑΠρογ45118:00ΓΚΡΕΙΖΕΡ - ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣΠρογ45218:00ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥΠρογ45419:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ - ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕΠρογ36019:00ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΜΑΓΙΟΡΚΑΠρογ46019:00ΣΙΒΑΣΠΟΡ - ΡΙΖΕΣΠΟΡΠρογ45919:00ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣΠρογ19:30ΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ - ΜΠΕΡΟΕΠρογ46119:30ΜΠΡΑΙΤΟΝ ΧΟΒ ΑΛΜΠΙΟΝ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΠρογ46419:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠρογ46219:30ΑΜΣΤΕΤΕΝ - ΤΖΟΥΝΙΟΡΣΠρογ46319:30ΧΟΡΝ - ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡΠρογ46619:45ΕΞΕΛΣΙΟΡ - ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡΠρογ46920:00ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ - ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚΠρογ45520:00ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ - ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣΠρογ46720:00ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ - ΜΟΝΑΧΟ 1860Προγ45820:00ΟΥΜΕΑ - ΓΚΑΙΣΠρογ45620:00ΛΙΟΥΝΓΣΚΙΛΕ - ΣΟΥΝΤΣΒΑΛΠρογ45720:00ΜΠΡΑΓΚΕ - ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚΠρογ46820:00ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ - ΒΕΙΛΕΠρογ21:00ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤΠρογ21:30ΣΤΟΥΡΜΠΡΙΤΖ - ΑΛΒΕΤΣΕΡΤΣΠρογ47021:30ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚΠρογ21:45ΧΙΤΣΙΝ ΤΑΟΥΝ - ΡΟΙΣΤΟΝ ΤΑΟΥΝΠρογ47321:45ΜΙΛΑΝ - ΡΟΜΑΠρογ21:45ΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤ - ΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣΠρογ47121:45ΓΑΝΔΗ - ΓΚΕΝΚΠρογ47221:45ΣΟΣΟ - ΑΜΙΑΝΠρογ22:00ΜΠΑΡΙ 1908 - ΚΑΤΑΝΙΑΠρογ47622:00ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ - ΜΠΡΕΝΤΑΠρογ47422:00ΜΠΕΡΝΛΙ - ΤΟΤΕΝΑΜΠρογ47522:00ΛΕΒΑΝΤΕ - ΘΕΛΤΑΠρογ47722:15ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣΠρογ47801:00ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑΠρογ47903:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ - ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑΠρογ48005:00ΠΑΤΣΟΥΚΑ - ΠΟΥΜΑΣΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΜΑΙΝΤΖ0-1ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
17/10ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ1-1ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
17/10ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ1-4ΜΠΑΓΕΡΝ
17/10ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ0-2ΛΕΙΨΙΑ
17/10ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ0-1ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
17/10ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ0-2ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
17/10ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ1-1ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
18/10ΣΑΛΚΕ1-1ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
18/10ΚΟΛΩΝΙΑ1-1ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
23/10ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ1-1ΚΟΛΩΝΙΑ
24/10ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ3-0ΣΑΛΚΕ
24/10ΜΑΙΝΤΖ2-3ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
24/10ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ1-1ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ
24/10ΜΠΑΓΕΡΝ5-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
24/10ΛΕΙΨΙΑ2-1ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
25/10ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ1-1ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
25/10ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ2-1ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
26/10ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ21:30ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
30/10ΣΑΛΚΕ21:30ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
31/10ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ19:30ΛΕΙΨΙΑ
31/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ16:30ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
31/10ΚΟΛΩΝΙΑ16:30ΜΠΑΓΕΡΝ
31/10ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ16:30ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
31/10ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ16:30ΜΑΙΝΤΖ
01/11ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ19:00ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
01/11ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ16:30ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
02/11ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ21:30ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ2-1ΜΠΟΧΟΥΜ
17/10ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ0-1ΑΜΒΟΥΡΓΟ
17/10ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ3-0ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
18/10ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ0-2ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
18/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ2-2ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
18/10ΑΟΥΕ2-1ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ
18/10ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 071-0ΑΝΝΟΒΕΡΟ
19/10ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ2-2ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
21/10ΑΜΒΟΥΡΓΟ3-0ΑΟΥΕ
23/10ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ3-0ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ
23/10ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ1-1ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
24/10ΑΜΒΟΥΡΓΟ3-1ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ
24/10ΑΝΝΟΒΕΡΟ3-0ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
24/10ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 982-2ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
24/10ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ1-3ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ
25/10ΜΠΟΧΟΥΜ2-0ΑΟΥΕ
25/10ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ1-1ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
25/10ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ1-1ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07
28/10ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ19:30ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 98
30/10ΑΜΒΟΥΡΓΟ19:30ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
30/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ19:30ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ
31/10ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ14:00ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
31/10ΑΟΥΕ14:00ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
31/10ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 0714:00ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
31/10ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ14:00ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
01/11ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ14:30ΑΝΝΟΒΕΡΟ
01/11ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ14:30ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 98
01/11ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ14:30ΜΠΟΧΟΥΜ

Γερμανία : Λίγκα 3

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ2-0ΤΟΥΡΚΓΚΟΥΤΣΟΥ ΜΟΥΝΧΕΝ
17/10ΣΒΙΚΑΟΥ1-2ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ
17/10ΛΟΥΜΠΕΚ0-1ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
17/10ΒΕΧΕΝ0-1ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ
17/10ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ1-1ΜΟΝΑΧΟ 1860
17/10ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ2-1ΒΕΡΛ
17/10ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β0-0ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
18/10ΜΕΠΕΝ0-1ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
18/10ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ2-1ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ
20/10ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ1-2ΣΒΙΚΑΟΥ
20/10ΤΟΥΡΚΓΚΟΥΤΣΟΥ ΜΟΥΝΧΕΝ4-3ΛΟΥΜΠΕΚ
20/10ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ0-4ΒΕΧΕΝ
20/10ΒΕΡΛ3-1ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ
20/10ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ1-2ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
21/10ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ3-2ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β
21/10ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ0-1ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
21/10ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ1-1ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
21/10ΧΑΛΕΣΕΡ4-1ΜΕΠΕΝ
21/10ΜΟΝΑΧΟ 18601-2ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ
24/10ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ1-0ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
24/10ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ5-1ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
24/10ΛΟΥΜΠΕΚ2-3ΧΑΛΕΣΕΡ
24/10ΜΕΠΕΝ3-2ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
24/10ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ1-2ΒΕΧΕΝ
24/10ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ0-2ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ
25/10ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β2-0ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ
25/10ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ1-2ΒΕΡΛ
26/10ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ20:00ΜΟΝΑΧΟ 1860
30/10ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ20:00ΛΟΥΜΠΕΚ
31/10ΜΟΝΑΧΟ 186015:00ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
31/10ΒΕΡΛ15:00ΣΒΙΚΑΟΥ
31/10ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ15:00ΜΕΠΕΝ
31/10ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ15:00ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ
31/10ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ15:00ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ
31/10ΧΑΛΕΣΕΡ15:00ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ
01/11ΤΟΥΡΚΓΚΟΥΤΣΟΥ ΜΟΥΝΧΕΝ15:00ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
01/11ΒΕΧΕΝ14:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β
02/11ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ20:00ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
04/11ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ20:00ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : NOFV Βορράς

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΣΕΛΟΟΥ1-2RSV ΑΙΝΤΡΑΧΤ 1949
16/10ΧΕΡΤΑ ΤΣΕΛΕΝΤΟΡΦ3-2ΤΑΣΜΑΝΙΑ 1900 ΜΠΕΡΛΙΝ
17/10ΠΑΜΠΟΒ1-2ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ
17/10ΜΠΡΑΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΝΟΤΟΣ1-1ΛΟΚ ΣΤΕΝΤΑΛ
17/10ΜΠΛΑΟΥ -ΒΑΪΣ 1890 ΒΕΡΟΛΙΝΟ1-1ΤΟΡΓΚΕΛΟΟΥΕΡ ΓΚΡΙΦ
17/10ΡΟΣΤΟΚΕΡ2-1ΓΚΡΕΙΦΣΒΑΛΝΤΕΡ
18/10ΣΑΡΛΟΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ ΧΕΡΤΑ 062-1ΣΤΡΑΟΥΣΜΠΕΡΓΚ
21/10ΣΤΡΑΟΥΣΜΠΕΡΓΚ3-1ΧΕΡΤΑ ΤΣΕΛΕΝΤΟΡΦ
24/10RSV ΑΙΝΤΡΑΧΤ 19490-3ΠΑΜΠΟΒ
24/10ΣΤΡΑΟΥΣΜΠΕΡΓΚ1-0ΓΚΡΕΙΦΣΒΑΛΝΤΕΡ
25/10ΣΑΡΛΟΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ ΧΕΡΤΑ 060-3ΣΤΑΑΚΕΝ 1919
25/10ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ B4-1ΜΠΡΑΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΝΟΤΟΣ
25/10ΛΟΚ ΣΤΕΝΤΑΛ0-0ΜΠΛΑΟΥ -ΒΑΪΣ 1890 ΒΕΡΟΛΙΝΟ
25/10ΤΟΡΓΚΕΛΟΟΥΕΡ ΓΚΡΙΦ1-0ΣΤΕΡΝ
25/10ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ2-4ΧΕΡΤΑ ΤΣΕΛΕΝΤΟΡΦ
25/10ΤΑΣΜΑΝΙΑ 1900 ΜΠΕΡΛΙΝ1-3ΡΟΣΤΟΚΕΡ
30/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΣΕΛΟΟΥ20:30ΤΟΡΓΚΕΛΟΟΥΕΡ ΓΚΡΙΦ
31/10ΣΤΑΑΚΕΝ 191915:00ΣΤΡΑΟΥΣΜΠΕΡΓΚ
31/10ΜΠΛΑΟΥ -ΒΑΪΣ 1890 ΒΕΡΟΛΙΝΟ14:00ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ B
31/10ΡΟΣΤΟΚΕΡ15:00ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ
01/11ΜΠΡΑΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΝΟΤΟΣ14:30ΣΑΡΛΟΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ ΧΕΡΤΑ 06
01/11ΧΕΡΤΑ ΤΣΕΛΕΝΤΟΡΦ15:00RSV ΑΙΝΤΡΑΧΤ 1949
01/11ΓΚΡΕΙΦΣΒΑΛΝΤΕΡ14:30ΤΑΣΜΑΝΙΑ 1900 ΜΠΕΡΛΙΝ
01/11ΣΤΕΡΝ14:30ΛΟΚ ΣΤΕΝΤΑΛ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : NOFV Νότος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΜΑΡΤΙΝΡΟΝΤΑ1-1ΚΑΡΛ ΤΣΑΙΣ ΙΕΝΑ ΙΙ
17/10ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΕΡΣ2-0ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΕΙΨΙΑΣ
17/10ΜΠΛΑΟΥ-ΒΑΙΣ ΖΟΡΜΠΑΟΥ0-1ΑΝ ΝΤΕΡ ΦΑΝΕΡ ΧΟΧΕ
17/10ΚΡΙΤΣΟΦ2-4VFL ΧΑΛΕ
17/10ΙΛΕΝΜΠΟΥΡΓΚ2-1ΙΝΧΕΙΤ ΡΟΥΝΤΟΛΣΤΑΤ
17/10ΕΡΦΟΥΡΤ0-0ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ
17/10ΓΚΡΙΜΑ2-1ΠΛΑΟΥΕΝ
18/10ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ0-3ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΦΕΛΝΤΕΡ
24/10ΑΝ ΝΤΕΡ ΦΑΝΕΡ ΧΟΧΕ1-0ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΕΙΨΙΑΣ
24/10ΙΛΕΝΜΠΟΥΡΓΚ2-2ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
24/10ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ2-1ΓΚΡΙΜΑ
24/10ΜΑΡΤΙΝΡΟΝΤΑ5-1ΚΡΙΤΣΟΦ
24/10ΙΝΧΕΙΤ ΡΟΥΝΤΟΛΣΤΑΤ2-0ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΕΡΣ
24/10ΠΛΑΟΥΕΝ4-0ΜΠΛΑΟΥ-ΒΑΙΣ ΖΟΡΜΠΑΟΥ
24/10VFL ΧΑΛΕ2-0ΜΕΡΣΕΜΠΟΥΡΓΚ 99
25/10ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΦΕΛΝΤΕΡ3-3ΚΑΡΛ ΤΣΑΙΣ ΙΕΝΑ ΙΙ
31/10ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΕΡΣ14:30ΑΝ ΝΤΕΡ ΦΑΝΕΡ ΧΟΧΕ
31/10ΜΠΛΑΟΥ-ΒΑΙΣ ΖΟΡΜΠΑΟΥ14:30ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ
31/10ΚΡΙΤΣΟΦ14:30ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΦΕΛΝΤΕΡ
31/10ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΕΙΨΙΑΣ14:30ΠΛΑΟΥΕΝ
31/10ΚΑΡΛ ΤΣΑΙΣ ΙΕΝΑ ΙΙ14:30ΙΛΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
01/11ΜΕΡΣΕΜΠΟΥΡΓΚ 9914:30ΜΑΡΤΙΝΡΟΝΤΑ
01/11ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ14:30ΙΝΧΕΙΤ ΡΟΥΝΤΟΛΣΤΑΤ
01/11ΕΡΦΟΥΡΤ14:30VFL ΧΑΛΕ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βεστφαλία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΒΑΤΕΝΣΑΙΝΤ0-1ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ II
18/10ΣΠΡΟΚΧΟΒΕΛ2-3ΜΕΙΝΕΡΖΑΓΚΕΝ
18/10ΚΑΑΝ ΜΑΡΙΕΝΜΠΟΡΝ5-0ΧΑΛΤΕΡΝ
18/10ΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ1-1ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝ
18/10ΠΡΕΟΥΣΕΝ ΜΟΥΝΣΤΕΡ ΙΙ5-1ΣΕΡΜΠΕΚ 2020
18/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΡΕΪΝΕ0-3ASC 09 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
25/10ΧΑΛΤΕΡΝ0-1ΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ
25/10ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝ3-2SG ΦΙΝΝΕΝΤΡΟΠ
25/10ΕΡΝΤΕΜΠΡΟΥΚ1-0SPVGG ΒΡΕΝΤΕΝ
25/10ASC 09 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ3-1ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ 04 ΧΕΡΝΕ
28/10ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΡΑΙΝΕΡΝ20:30ΕΡΝΤΕΜΠΡΟΥΚ
28/10ΒΑΤΕΝΣΑΙΝΤ20:00ΧΑΜΜΕΡ
28/10SPVGG ΒΡΕΝΤΕΝ20:00ΜΕΙΝΕΡΖΑΓΚΕΝ
28/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΡΕΪΝΕ20:00ΣΕΡΜΠΕΚ 2020
29/10ASC 09 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ20:30ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ II
29/10ΠΡΕΟΥΣΕΝ ΜΟΥΝΣΤΕΡ ΙΙ20:00ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝ
29/10SG ΦΙΝΝΕΝΤΡΟΠ20:00ΧΑΛΤΕΡΝ
29/10ΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ20:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΛΑΡΧΟΛΖ
29/10ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ 04 ΧΕΡΝΕ20:00ΣΠΡΟΚΧΟΒΕΛ
29/10ΕΝΕΠΕΤΑΛ20:00ΧΟΛΖΓΟΥΙΚΕΝΤΕΡ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Έσσεν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 19190-1ΖΕΪΣΕΪΜ
17/10ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ4-21931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ
17/10ΧΑΝΦΕΛΝΤΕΡ 19190-5ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ
17/101906 ΕΡΛΕΝΣ1-1ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 1920
17/10ΡΟΤ-ΒΑΙΣ ΓΟΥΟΛΝΤΟΡΦ3-1ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ
17/10ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ1-1ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ
17/10ΧΑΝΑΟΥ 932-1ΜΠΟΥΧΟΝΙΑ ΦΛΙΝΤΕΝ
18/10ΝΕΟΥΧΟΦ2-0ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ
18/10ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ2-3
18/10ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 19160-3ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ
20/10ΧΑΝΦΕΛΝΤΕΡ 19190-1ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ
21/10ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ2-01931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ
21/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ1-1ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 1920
21/10ΖΕΪΣΕΪΜ1-3ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ
21/10ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 19192-01906 ΕΡΛΕΝΣ
21/105-2ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ
21/10ΡΟΤ-ΒΑΙΣ ΓΟΥΟΛΝΤΟΡΦ4-2ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 1916
21/10ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ3-0ΜΠΟΥΧΟΝΙΑ ΦΛΙΝΤΕΝ
21/10ΝΕΟΥΧΟΦ0-4ΧΑΝΑΟΥ 93
21/10ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ6-0ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ
24/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ0-0ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 1919
24/10ΜΠΟΥΧΟΝΙΑ ΦΛΙΝΤΕΝ3-0ΧΑΝΦΕΛΝΤΕΡ 1919
24/10ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ0-1ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ
24/10ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ2-01906 ΕΡΛΕΝΣ
24/10ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ4-0ΝΕΟΥΧΟΦ
24/10ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ3-0ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ
25/101931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ2-3ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 1916
25/10ΖΕΪΣΕΪΜ4-3ΡΟΤ-ΒΑΙΣ ΓΟΥΟΛΝΤΟΡΦ
25/10ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 19200-2ΧΑΝΑΟΥ 93
25/101-2ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ
31/10ΝΕΟΥΧΟΦ18:00ΜΠΟΥΧΟΝΙΑ ΦΛΙΝΤΕΝ
31/101906 ΕΡΛΕΝΣ18:001931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ
31/10ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 191916:00ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ
31/10ΧΑΝΦΕΛΝΤΕΡ 191916:00ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 1920
31/10ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ15:30ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ
31/1016:00ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ
31/10ΧΑΝΑΟΥ 9316:00ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ
01/11ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ16:00ΖΕΪΣΕΪΜ
01/11ΡΟΤ-ΒΑΙΣ ΓΟΥΟΛΝΤΟΡΦ16:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ
01/11ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 191616:00ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ
04/111906 ΕΡΛΕΝΣ20:30
04/11ΧΑΝΑΟΥ 9320:30ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μπάντεν-Βούρτεμπεργκ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ2-3ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡ
17/10ΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ3-2ΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ
17/10ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΕΡ0-2ΜΠΡΟΥΣΑΛ
17/10ΝΤΟΡΦΜΕΡΚΙΝΓΚΕΝ1-3ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡ
17/10ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ4-1ΝΕΤΙΝΓΚΕΝ
17/10ΦΟΡΖΧΕΪΜ 19861-18 ΒΙΛΙΝΓΚΕΝ
18/10ΛΟΡΑΧ-ΜΠΡΟΜΠΑΧ1-3ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ
18/10ΡΙΛΑΣΙΝΓΚΕΝ-ΑΡΛΕΝ4-1ΑΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΝΤΟΡΦ ΙΙ
20/10ΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ2-1ΦΟΡΖΧΕΪΜ 1986
23/10FSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ3-1ΦΟΡΖΧΕΪΜ 1986
24/10ΑΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΝΤΟΡΦ ΙΙ2-2ΜΠΑΚΝΑΝΓΚ
24/10ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ0-3ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ
24/10ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡ1-1ΡΙΛΑΣΙΝΓΚΕΝ-ΑΡΛΕΝ
24/10ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡ3-1ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
24/10ΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ4-2ΛΟΡΑΧ-ΜΠΡΟΜΠΑΧ
24/10ΙΛΣΧΟΦΕΝ0-7ΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ
24/10ΛΙΝΞ1-2ΝΤΟΡΦΜΕΡΚΙΝΓΚΕΝ
28/10ΜΠΑΚΝΑΝΓΚ19:30FSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ
28/10ΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ19:00ΛΙΝΞ
30/10ΦΟΡΖΧΕΪΜ 198620:00ΑΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΝΤΟΡΦ ΙΙ
31/10ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΕΡ15:30ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ
31/108 ΒΙΛΙΝΓΚΕΝ16:30FSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ
31/10ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ15:00ΛΙΝΞ
31/10ΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ16:30ΝΕΤΙΝΓΚΕΝ
31/10ΜΠΑΚΝΑΝΓΚ15:00ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡ
31/10ΝΤΟΡΦΜΕΡΚΙΝΓΚΕΝ15:00ΜΠΡΟΥΣΑΛ
31/10ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ15:00ΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ
01/11ΡΙΛΑΣΙΝΓΚΕΝ-ΑΡΛΕΝ15:30ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡ
01/11ΛΟΡΑΧ-ΜΠΡΟΜΠΑΧ15:00ΙΛΣΧΟΦΕΝ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βρέμη

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ1-2ΜΠΛΟΥΜΕΝΤΑΛΕΡ
17/10ΜΠΡΕΜΕΡ2-1ΓΚΕΕΣΤΕΜΟΥΝΤΕ
18/10BSC ΧΑΣΤΕΝΤ3-4ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΙΙΙ
18/10ΧΑΜΠΕΝΧΑΟΥΖΕΡ5-2ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ
18/10ΛΕΧΕΡ2-0ΑΟΥΜΟΥΝΤ ΒΕΓΚΕΣΑΚ
18/10ΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤ0-7ΜΠΡΙΝΚΟΥΜΕΡ
18/10ΧΕΜΕΛΙΝΓΚΕΝ1-4ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ
31/10ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ16:00ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΙΙΙ
31/10ΜΠΡΕΜΕΡ14:00ΧΑΜΠΕΝΧΑΟΥΖΕΡ
01/11BSC ΧΑΣΤΕΝΤ15:30ΟΥΝΙΟΝ 60
01/11ΛΕΧΕΡ18:00ΓΚΕΕΣΤΕΜΟΥΝΤΕ
01/11ΧΕΜΕΛΙΝΓΚΕΝ15:30ΜΠΡΙΝΚΟΥΜΕΡ
01/11KSV ΒΑΤΑΝ ΣΠΟΡΤ15:30ΜΠΛΟΥΜΕΝΤΑΛΕΡ
01/11ΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤ15:30ΑΟΥΜΟΥΝΤ ΒΕΓΚΕΣΑΚ
01/11ΚΟΜΕΤ ΑΡΣΤΕΝ15:00ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ
01/11ΣΧΒΑΣΧΑΟΥΖΕΝ14:00ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Αμβούργο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΟΣΝΤΟΡΦ4-1ΤΟΡΝΕΣ
16/10ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΙΙΙ6-3ΜΕΪΝΤΟΡΦΕΡ
16/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ2-0HEBC ΑΜΒΟΥΡΓΟ
16/10ΧΑΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-2ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤ
16/10ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ4-3
17/10ΣΟΥΕΝΤΕΡΕΛΜΠΕ1-7ΝΤΑΣΕΝΤΟΡΦ
17/10ΜΠΡΑΜΦΕΛΝΤΕΡ3-2ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ
18/10ΣΑΣΕΛ4-2ΡΟΥΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚΕΝ
18/10ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤΕΡ ΠΑΛΟΜΑ3-1ΚΟΥΡΣΛΑΚ - ΝΟΙΒΕΝΓΚΑΜΕ
20/10ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤ1-0ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
23/10ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΙΙΙ3-1ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤ
24/10ΚΟΥΡΣΛΑΚ - ΝΟΙΒΕΝΓΚΑΜΕ3-4ΣΑΣΕΛ
24/10ΝΤΑΣΕΝΤΟΡΦ4-0ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
25/10ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ6-1ΣΟΥΕΝΤΕΡΕΛΜΠΕ
25/10ΡΟΥΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚΕΝ2-2ΜΠΡΑΜΦΕΛΝΤΕΡ
25/10ΤΟΡΝΕΣ2-3ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ
25/10ΝΙΕΝΤΟΦΡΕΝ 19191-1ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤΕΡ ΠΑΛΟΜΑ
25/10HEBC ΑΜΒΟΥΡΓΟ3-1ΧΑΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
30/10ΟΣΝΤΟΡΦ20:30ΝΤΑΣΕΝΤΟΡΦ
30/10ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΙΙΙ21:00HEBC ΑΜΒΟΥΡΓΟ
30/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ20:30
30/10ΧΑΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ20:30ΤΟΡΝΕΣ
30/10ΜΠΡΑΜΦΕΛΝΤΕΡ20:00ΣΟΥΕΝΤΕΡΕΛΜΠΕ
30/10ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ20:15ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ
01/11ΣΑΣΕΛ16:00ΝΙΕΝΤΟΦΡΕΝ 1919
01/11ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤΕΡ ΠΑΛΟΜΑ11:45ΜΕΪΝΤΟΡΦΕΡ
01/11ΡΟΥΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚΕΝ15:00ΚΟΥΡΣΛΑΚ - ΝΟΙΒΕΝΓΚΑΜΕ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντερσάσεν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νότια Βαυαρία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 19724-1ΚΙΡΚΑΝΣΚΟΡΙΝΓΚ
17/101860 ΜΟΝΑΧΟ Β0-2ΧΑΝΚΟΦΕΝ
17/10ΝΤΟΝΟΣΤΟΦ1-3ΒΑΣΕΡΜΠΟΥΡΓΚ
17/101865 ΝΤΑΧΑΟΥ1-2ΚΟΤΕΡΝ
17/10TSV 1882 ΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚ2-2ΙΣΜΑΝΙΝΓΚ
17/10ΠΙΠΙΝΣΡΙΝΤ0-1ΠΟΥΛΑΧ
18/10ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ1-3TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ
18/10ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝ2-4ΝΤΕΪΣΕΝΧΟΦΕΝ
24/10TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ6-2TSV 1882 ΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚ
24/10ΧΑΝΚΟΦΕΝ1-0ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝ
24/10ΝΤΕΪΣΕΝΧΟΦΕΝ2-0ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΙΙ
24/10ΚΟΤΕΡΝ0-11860 ΜΟΝΑΧΟ Β
24/10ΙΣΜΑΝΙΝΓΚ1-1ΝΤΟΝΟΣΤΟΦ
24/10ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ1-4ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
31/10ΝΤΟΝΟΣΤΟΦ15:00TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ
31/10ΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 197215:00ΙΣΜΑΝΙΝΓΚ
31/10ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΙΙ18:00ΧΑΝΚΟΦΕΝ
31/10ΝΤΕΪΣΕΝΧΟΦΕΝ15:00ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
31/10ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝ15:00ΚΟΤΕΡΝ
31/10ΠΙΠΙΝΣΡΙΝΤ15:00ΒΑΣΕΡΜΠΟΥΡΓΚ
31/101865 ΝΤΑΧΑΟΥ15:00ΚΙΡΚΑΝΣΚΟΡΙΝΓΚ
31/10TSV 1882 ΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚ15:00ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
31/10ΠΟΥΛΑΧ15:001860 ΜΟΝΑΧΟ Β

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βόρεια Βαυαρία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΕΛΤΕΣΝΤΟΡΦ3-2ΜΠΑΓΕΡΝ ΧΟΦ
16/10ΓΚΕΜΠΕΝΜΠΑΧ6-1ΕΡΛΑΝΓΚΕΝ
17/10ΓΚΡΟΣΠΑΡΝΤΟΡΦ1-1ΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ
17/10ΑΝΣΜΠΑΧ6-0ΑΜΕΡΘΑΛ
17/10ΣΑΝΤ0-3ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
18/10ΜΠΟΣΚΟ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ0-0ΒΙΖΛΙΝΓΚ
24/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΑΧΛ0-9ΕΛΤΕΣΝΤΟΡΦ
24/10ΚΑΡΛΜΠΟΥΡΓΚ0-1ΓΚΡΟΣΠΑΡΝΤΟΡΦ
24/10ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ2-4ΑΝΣΜΠΑΧ
24/10ΑΜΕΡΘΑΛ0-5ΓΚΕΜΠΕΝΜΠΑΧ
31/10ΓΚΕΜΠΕΝΜΠΑΧ17:00ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
31/10ΑΜΠΤΣΓΟΥΙΝΤ17:00ΚΑΡΛΜΠΟΥΡΓΚ
31/10ΤΣΑΜ17:00ΑΜΕΡΘΑΛ
31/10ΓΚΡΟΣΠΑΡΝΤΟΡΦ17:00ΜΠΟΣΚΟ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
31/10ΣΑΝΤ17:00ΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ
31/10ΑΝΣΜΠΑΧ15:00ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ
31/10ΒΙΖΛΙΝΓΚ16:00ΕΛΤΕΣΝΤΟΡΦ
31/10ΕΡΛΑΝΓΚΕΝ17:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΑΧΛ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Ράινλαντ Πφαλτζ Σααρ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντεράιν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΒΕΛΜΠΕΡΤ3-2ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ ΣΝ ΤΟΕΝΙΣ
18/10ΒΕΛΜΠΕΤ 18704-1ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ
18/10ΣΤΕΡΚΡΑΝΤ-ΝΟΡΝΤ3-3ΒΕΛΜΠΕΡΤ
18/10ΜΠΟΧΟΛΤ2-1ΜΙΡΜΠΟΥΣ
18/10ΓΚΛΑΝΤΠΑΧ2-11ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ
18/10ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 19102-1ΧΙΛΝΤΕΝ
18/10ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ0-0ΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ
18/10ΕΣΕΝ2-3ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 1880
21/10ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 18801-0ΓΚΛΑΝΤΠΑΧ
21/10ΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ5-1ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ
21/10ΚΛΕΒ3-0ΒΕΛΜΠΕΤ 1870
21/10ΒΕΛΜΠΕΡΤ4-0ΝΤΙΝΣΛΑΚΕΝ ΧΙΣΦΕΛΝΤ
21/10ΜΙΡΜΠΟΥΣ0-3ΕΣΕΝ
21/10ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ2-3ΣΤΕΡΚΡΑΝΤ-ΝΟΡΝΤ
21/10ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ3-0ΒΕΛΜΠΕΡΤ
22/10ΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ1-0ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 1910
22/10ΚΡΕΪ0-2ΜΠΟΧΟΛΤ
25/10ΣΤΕΡΚΡΑΝΤ-ΝΟΡΝΤ4-2ΚΛΕΒ
25/10ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 19102-1ΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ
25/10ΧΙΛΝΤΕΝ5-0ΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ
25/10ΕΣΕΝ1-0ΚΡΕΪ
25/10ΜΟΝΧΑΙΜ2-3ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ
25/10ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ3-3ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
25/10ΝΤΙΝΣΛΑΚΕΝ ΧΙΣΦΕΛΝΤ1-2ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ
25/10ΒΕΛΜΠΕΤ 18701-3ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ ΣΝ ΤΟΕΝΙΣ
28/10ΜΟΝΧΑΙΜ20:30ΧΙΛΝΤΕΝ
28/10ΒΕΛΜΠΕΤ 187020:30ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 1910
04/11ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ20:30ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ-ΓΟΥΕΣΤ
04/11ΒΕΛΜΠΕΡΤ20:30ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ
04/11ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ20:30ΒΕΛΜΠΕΤ 1870
04/11ΜΠΟΧΟΛΤ20:30ΕΣΕΝ
04/11ΜΙΡΜΠΟΥΣ20:30ΒΕΛΜΠΕΡΤ
04/11ΚΛΕΒ20:30ΝΤΙΝΣΛΑΚΕΝ ΧΙΣΦΕΛΝΤ
04/11ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 188020:30ΜΟΝΧΑΙΜ
05/11ΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ21:00ΧΙΛΝΤΕΝ
05/11ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ21:00ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 1910
05/11ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ ΣΝ ΤΟΕΝΙΣ20:30ΣΤΕΡΚΡΑΝΤ-ΝΟΡΝΤ
05/11ΚΡΕΪ20:00ΓΚΛΑΝΤΠΑΧ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μιτελράιν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΝΤΕΟΥΤΖ 050-1ΠΕΤΣ
18/10ΧΑΡΤΣ1-0ΦΡΕΣΕΝ 20
18/10ΑΛΦΤΕΡ5-0ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΡΝΟΛΝΤΣΒΕΙΛΕΡ
18/10ΧΕΝΕΦ 051-1ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΦΡΕΪΑΛΝΤΕΝΧΟΒΕΝ
25/10ΦΡΕΣΕΝ 203-3ΑΛΦΤΕΡ
25/10ΠΕΤΣ3-2ΧΑΡΤΣ
25/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΡΝΟΛΝΤΣΒΕΙΛΕΡ0-2ΧΕΝΕΦ 05
25/10ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΦΡΕΪΑΛΝΤΕΝΧΟΒΕΝ2-0ΒΙΧΤΑΛ
28/10ΜΠΛΑΟΥ-ΒΕΙΣ ΦΡΙΕΣΝΤΟΡ21:00ΝΤΟΥΡΕΝ
28/10ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΦΡΕΪΑΛΝΤΕΝΧΟΒΕΝ20:30ΑΛΦΤΕΡ
03/11ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ II20:30ΝΤΕΟΥΤΖ 05
05/11ΝΤΟΥΡΕΝ21:00ΒΕΣΕΛΙΝΓΚ ΟΥΡΦΕΛΝΤ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Φλενς

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Γερμανία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/11ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 0517:30ΣΑΛΚΕ

Γερμανία : Τοπικό : Βόρειοανατολικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ3-1ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ
16/10ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ4-0ΤΕΝΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
17/10ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ2-0ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ
17/10ΑΟΥΕΡΜΠΑΧ0-2ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ
17/10ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ3-1ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ
18/10ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ1-2ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
18/10ΙΕΝΑ2-1ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ
18/10ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ2-0ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ
18/10ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΙΙ0-0ΚΟΤΜΠΟΥΣ
23/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ3-0ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ
24/10ΚΟΤΜΠΟΥΣ0-3ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ
24/10ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ5-1ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ
24/10ΑΟΥΕΡΜΠΑΧ1-1ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ
25/10ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ3-0ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ
25/10ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ0-0ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ
25/10ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ1-3ΙΕΝΑ
25/10ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ3-2ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ
28/10ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ20:00ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ
28/10ΝΤΙΝΑΜΟ20:00ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ
28/10ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ20:30ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ
28/10ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ20:00ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ
28/10ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΙΙ20:00ΤΕΝΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
28/10ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ15:00ΑΛΤΓΚΛΙΕΝΙΚΕ
28/10ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ20:00ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ
28/10ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΑΟΥΕΡΜΠΑΧ
28/10ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ15:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
28/10ΙΕΝΑ20:00ΚΟΤΜΠΟΥΣ
31/10ΑΟΥΕΡΜΠΑΧ14:30ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ
31/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ14:30ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ
31/10ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ14:30ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΙΙ
01/11ΑΛΤΓΚΛΙΕΝΙΚΕ14:30ΙΕΝΑ
01/11ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ14:30ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ
01/11ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ14:30ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ
01/11ΚΟΤΜΠΟΥΣ14:30ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ
01/11ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ14:30ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ
01/11ΤΕΝΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ14:30ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ
01/11ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ14:30ΝΤΙΝΑΜΟ

Γερμανία : Τοπικό : Όμιλος Βαυαρίας

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ4-0ΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ
16/10TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ5-0ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ
17/10ΣΧΑΛΝΤΙΝΓΚ-ΧΕΝΙΝΓΚ2-1ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ
17/10ΙΛΕΡΤΙΣΕΝ2-1ΙΣΧΣΤΑΤ
17/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ2-0ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 05
17/10TSV 1860 ΡΟΖΕΝΧΑΪΜ0-1ΜΠΑΕΡΟΥΘ
24/10ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ0-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
24/10ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ1-1ΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ
24/10ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ5-2TSV 1860 ΡΟΖΕΝΧΑΪΜ
24/10ΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ1-0TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ
24/10ΜΠΑΕΡΟΥΘ2-0ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΙΙ
24/10ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝ5-1ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ
24/10ΙΣΧΣΤΑΤ2-1ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
30/10TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ20:00ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ
30/10ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ20:00ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
31/10ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ15:00ΣΧΑΛΝΤΙΝΓΚ-ΧΕΝΙΝΓΚ
31/10ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΙΙ15:00ΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ
31/10ΙΛΕΡΤΙΣΕΝ15:00ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ
31/10ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ15:00ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ
31/10ΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ15:00ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 05
31/10ΜΠΑΕΡΟΥΘ15:00ΙΣΧΣΤΑΤ

Γερμανία : Τοπικό : Βόρειος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Γερμανία : Τοπικό : Δυτικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/10ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ4-4ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
17/10ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β6-0ΑΛΕΝ
17/10ΜΠΟΝΕΡ0-2ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 2
17/10ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ0-0ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
17/10ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ1-1ΣΤΡΑΕΛΕΝ
17/10RW ΕΣΣΕΝ1-0ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ
17/10ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ3-2ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ
17/10ΟΜΒΕΡΓΚ15:00ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
18/10ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ0-0ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)
18/10ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)4-0ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
21/10ΣΤΡΑΕΛΕΝ20:30ΟΜΒΕΡΓΚ
21/10ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ3-1ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ
21/10ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)3-0ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)
21/10ΑΛΕΝ2-2ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ
21/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ4-1ΜΠΟΝΕΡ
21/10ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ2-1ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ
24/10RW ΕΣΣΕΝ3-0ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
24/10ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)3-1ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
24/10ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ3-2ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
24/10ΑΛΕΝ1-1ΛΙΠΣΤΑΝΤ
24/10ΜΠΟΝΕΡ1-2ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ
24/10ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ0-0ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)
25/10ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ1-0ΟΜΒΕΡΓΚ
28/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 220:30ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ
28/10ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ20:30ΟΜΒΕΡΓΚ
31/10ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ15:00ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)
31/10ΣΤΡΑΕΛΕΝ15:00ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ
31/10ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)16:30RW ΕΣΣΕΝ
31/10ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ15:00ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ
31/10ΛΙΠΣΤΑΝΤ15:00ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ
31/10ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ15:00ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ
31/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ15:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β
31/10ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 215:00ΑΛΕΝ
31/10ΟΜΒΕΡΓΚ15:00ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ
03/11ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β20:30ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ
04/11ΜΠΟΝΕΡ20:30ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
04/11ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ20:30ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
04/11ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ20:30ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ
04/11RW ΕΣΣΕΝ20:30ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
04/11ΛΙΠΣΤΑΝΤ19:00ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 2
04/11ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ20:30ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)
04/11ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ20:30ΟΜΒΕΡΓΚ
04/11ΑΛΕΝ20:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
04/11ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)20:30ΣΤΡΑΕΛΕΝ

Γερμανία : Τοπικό : Νοτιοδυτικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/10ΟΥΛΜ 18461-0ΟΦΕΝΜΠΑΧ
16/10ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ1-4ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921
17/10ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ1-4ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β
17/10ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β6-2ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ
17/10ΓΚΙΣΕΝ1-1ΣΟΝΕΝΧΟΦ
17/10ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ1-3ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ
17/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ1-0ΑΑΛΕΝ
17/10ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ2-2ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
17/10ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ3-0ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ
17/10ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ4-2ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ
18/10ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ1-2ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ
20/10ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β2-1ΟΥΛΜ 1846
20/10ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ2-3ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ
20/10ΟΦΕΝΜΠΑΧ1-0ΓΚΙΣΕΝ
20/10ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ1-5ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ
20/10ΑΑΛΕΝ1-1ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ
20/10ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ4-3ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ
21/10ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ0-2ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ
21/10ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ2-1ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ
21/10ΣΤΙΝΜΠΑΧ 19212-4ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
21/10ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ2-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ
24/10ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ2-1ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ
24/10ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ2-2ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ
24/10ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ6-1ΑΑΛΕΝ
24/10ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β2-2ΟΦΕΝΜΠΑΧ
24/10ΓΚΙΣΕΝ1-2ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β
24/10ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ1-3ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921
24/10ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ4-1ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ
24/10ΟΥΛΜ 18463-0ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ
25/10ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ0-4ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
25/10ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ1-0ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
27/10ΑΑΛΕΝ20:00ΓΚΙΣΕΝ
28/10ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ20:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ
28/10ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ15:30ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ
30/10ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β19:00ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β
30/10ΟΦΕΝΜΠΑΧ20:30ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ
30/10ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ19:30ΓΚΙΣΕΝ
31/10ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ15:00ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ
31/10ΣΤΙΝΜΠΑΧ 192115:00ΟΥΛΜ 1846
31/10ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ15:00ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ
31/10ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ15:00ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ
31/10ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ15:00ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ
31/10ΑΑΛΕΝ15:00ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ
01/11ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ15:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ
01/11ΣΟΝΕΝΧΟΦ15:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ
03/11ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β20:00ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ
03/11ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ20:30ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β
03/11ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ20:00ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ
03/11ΓΚΙΣΕΝ15:30ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921
04/11ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ20:00ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ
04/11ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ
04/11ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ20:00ΟΦΕΝΜΠΑΧ
04/11ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ20:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ
04/11ΟΥΛΜ 184620:00ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
04/11ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ20:00ΣΟΝΕΝΧΟΦ
04/11ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ19:00ΑΑΛΕΝ

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα SRL

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη