Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
118911:00ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ - ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.2-044'118811:00ΣΕΟΥΛ - ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.0-142'150811:00ΜΠΟΥΤΣΕΟΝ - ΣΟΥΒΟΝ0-143'128211:00ΘΙΣΤΙΝΤ - ΒΕΙΓΚΑΑΡΝΤ2-042'118311:15ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ - ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ0-028'11:30ΠΕΡΣΙΠΟΥΡΑ ΤΖΑΓΙΑΠΟΥΡΑ - ΠΕΡΣΕΛΑ ΛΑΜΟΝΓΚΑΝ0-013'157411:30ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ0-012'11:30ΠΕΡΣΙΤΖΑ ΤΖΑΚΑΡΤΑ - ΠΣΙΣ ΣΕΜΑΡΑΝΓΚ0-013'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ1-1ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
14/09ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ1-2ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
14/09ΛΕΙΨΙΑ1-1ΜΠΑΓΕΡΝ
14/09ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ2-1ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
14/09ΚΟΛΩΝΙΑ0-1ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
14/09ΜΑΙΝΤΖ2-1ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
14/09ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ4-0ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
15/09ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 0719:00ΣΑΛΚΕ
15/09ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ16:30ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ
20/09ΣΑΛΚΕ21:30ΜΑΙΝΤΖ
21/09ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ19:30ΛΕΙΨΙΑ
21/09ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ16:30ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
21/09ΜΠΑΓΕΡΝ16:30ΚΟΛΩΝΙΑ
21/09ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ16:30ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
21/09ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ16:30ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07
22/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ19:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
22/09ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ16:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
23/09ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ21:30ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

Γερμανία : Μπουντεσλίγκα 2

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/09ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ1-0ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
13/09ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ2-1ΒΕΧΕΝ
14/09ΑΝΝΟΒΕΡΟ0-2ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
14/09ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ2-3ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
14/09ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ3-0ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
15/09ΑΟΥΕ14:30ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
15/09ΜΠΟΧΟΥΜ14:30ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
15/09ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 9814:30ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
16/09ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ21:30ΑΜΒΟΥΡΓΟ
20/09ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ19:30ΑΝΝΟΒΕΡΟ
20/09ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ19:30ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 98
21/09ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ14:00ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
21/09ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ14:00ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ
21/09ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ14:00ΜΠΟΧΟΥΜ
21/09ΒΕΧΕΝ14:00ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
22/09ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ14:30ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
22/09ΑΜΒΟΥΡΓΟ14:30ΑΟΥΕ
22/09ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ14:30ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ

Γερμανία : Λίγκα 3

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/09ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ1-1ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
14/09ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ2-3ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
14/09ΣΒΙΚΑΟΥ1-2ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ
14/09ΣΟΝΕΝΧΟΦ2-2ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β
14/09ΜΕΠΕΝ6-1ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
14/09ΜΟΝΑΧΟ 18603-1ΙΕΝΑ
14/09ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ 071-2ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ
15/09ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ15:00ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
15/09ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ14:00ΧΑΛΕΣΕΡ
16/09ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ20:00ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ
20/09ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ20:00ΜΕΠΕΝ
21/09ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ15:00ΜΟΝΑΧΟ 1860
21/09ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ15:00ΙΕΝΑ
21/09ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ15:00ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ
21/09ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ15:00ΣΟΝΕΝΧΟΦ
21/09ΧΑΛΕΣΕΡ15:00ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ
21/09ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ15:00ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ
22/09ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Β15:00ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
22/09ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ14:00ΣΒΙΚΑΟΥ
23/09ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ20:00ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ 07

Γερμανία : Ομπερλίγκα : NOFV Βορράς

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΣΕΛΟΟΥ2-2ΜΠΛΑΟΥ -ΒΑΪΣ 1890 ΒΕΡΟΛΙΝΟ
14/09ΜΠΡΑΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΝΟΤΟΣ0-2ΤΕΝΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
14/09ΤΟΡΓΚΕΛΟΟΥΕΡ ΓΚΡΙΦ2-0ΤΑΣΜΑΝΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
14/09ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ B4-1ΓΚΡΕΙΦΣΒΑΛΝΤΕΡ
15/09ΣΤΡΑΟΥΣΜΠΕΡΓΚ15:00ΠΑΜΠΟΟΥ
15/09ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΦΕΛΝΤΕΡ15:00ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ
15/09ΛΟΚ ΣΤΕΝΤΑΛ15:00ΣΑΡΛΟΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ ΧΕΡΤΑ 06
15/09ΣΤΑΑΚΕΝ 191915:00ΧΕΡΤΑ ΤΣΕΛΕΝΤΟΡΦ
20/09ΤΕΝΙΣ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ20:30ΜΠΛΑΟΥ -ΒΑΪΣ 1890 ΒΕΡΟΛΙΝΟ
20/09ΠΑΜΠΟΟΥ20:00ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ B
21/09ΧΕΡΤΑ ΤΣΕΛΕΝΤΟΡΦ14:00ΜΠΡΑΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΝΟΤΟΣ
22/09ΤΑΣΜΑΝΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ15:00ΣΤΡΑΟΥΣΜΠΕΡΓΚ
22/09ΣΑΡΛΟΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ ΧΕΡΤΑ 0615:00ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΦΕΛΝΤΕΡ
22/09ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ14:30ΤΟΡΓΚΕΛΟΟΥΕΡ ΓΚΡΙΦ
22/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΣΕΛΟΟΥ15:00ΛΟΚ ΣΤΕΝΤΑΛ
22/09ΓΚΡΕΙΦΣΒΑΛΝΤΕΡ15:00ΣΤΑΑΚΕΝ 1919

Γερμανία : Ομπερλίγκα : NOFV Νότος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/09ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΕΡΣ0-2ΜΕΡΣΕΜΠΟΥΡΓΚ 99
13/09ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ4-2ΚΑΡΛ ΤΣΑΙΣ ΙΕΝΑ ΙΙ
14/09ΒΑΚΕΡ 90 ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΣΕΝ3-1ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ
14/09VFL ΧΑΛΕ0-0ΙΛΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
14/09ΚΡΙΤΣΟΦ2-1ΠΛΑΟΥΕΝ
14/09ΓΚΡΙΜΑ0-3ΙΝΧΕΙΤ ΡΟΥΝΤΟΛΣΤΑΤ
14/09ΜΑΡΤΙΝΡΟΝΤΑ2-2VFL 05 ΧΟΧΕΝΣΤΑΙΝ-ΕΡΝΣΤΘΑΛ
15/09ΑΣΚΑΝΙΑ ΜΠΕΡΝΜΠΟΥΡΓΚ15:00ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΕΙΨΙΑΣ
20/09ΙΛΕΝΜΠΟΥΡΓΚ20:00ΓΚΡΙΜΑ
21/09ΠΛΑΟΥΕΝ15:00ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΕΡΣ
21/09ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ15:00ΑΣΚΑΝΙΑ ΜΠΕΡΝΜΠΟΥΡΓΚ
21/09ΚΑΡΛ ΤΣΑΙΣ ΙΕΝΑ ΙΙ15:00ΒΑΚΕΡ 90 ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΣΕΝ
21/09VFL 05 ΧΟΧΕΝΣΤΑΙΝ-ΕΡΝΣΤΘΑΛ14:30VFL ΧΑΛΕ
21/09ΜΕΡΣΕΜΠΟΥΡΓΚ 9915:00ΜΑΡΤΙΝΡΟΝΤΑ
22/09ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΕΙΨΙΑΣ15:00ΚΡΙΤΣΟΦ
22/09ΙΝΧΕΙΤ ΡΟΥΝΤΟΛΣΤΑΤ15:00ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βεστφαλία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΑΛΕΝ1-1ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ
06/09ΣΧΕΡΜΠΕΚ0-0ΕΝΕΠΕΤΑΛ
07/09ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝ1-1ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΡΑΙΝΕΡΝ
08/09ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ 04 ΧΕΡΝΕ0-3ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΡΕΪΝΕ
08/09ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ II0-1ΣΠΡΟΚΧΟΒΕΛ
08/09ΧΑΜΜΕΡ0-2ΚΑΑΝ ΜΑΡΙΕΝΜΠΟΡΝ
08/09ΜΑΪΝΕΡΖΑΓΚΕΝ3-1ΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ
08/09ΧΟΛΖΓΟΥΙΚΕΝΤΕΡ0-2SC PREUSSEN MUNSTER II
08/09ΕΡΝΤΕΜΠΡΟΥΚ4-3ASC 09 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
15/09ΚΑΑΝ ΜΑΡΙΕΝΜΠΟΡΝ16:00ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝ
15/09ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ16:00ΧΑΜΜΕΡ
15/09ASC 09 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ16:00ΑΛΕΝ
15/09ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΡΑΙΝΕΡΝ16:00ΣΧΕΡΜΠΕΚ
15/09SC PREUSSEN MUNSTER II16:00ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ II
15/09ΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ16:00ΕΡΝΤΕΜΠΡΟΥΚ
15/09ΕΝΕΠΕΤΑΛ16:00ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ 04 ΧΕΡΝΕ
15/09ΣΠΡΟΚΧΟΒΕΛ16:00ΜΑΪΝΕΡΖΑΓΚΕΝ
15/0916:00ΧΟΛΖΓΟΥΙΚΕΝΤΕΡ
22/09ΧΑΜΜΕΡ16:00ASC 09 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
22/09ΣΠΟΡΤΦΡΟΙΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝ16:00ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ
22/09ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ 04 ΧΕΡΝΕ16:15ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΡΑΙΝΕΡΝ
22/09ΑΛΕΝ16:00ΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ
22/09ΧΟΛΖΓΟΥΙΚΕΝΤΕΡ16:00ΕΝΕΠΕΤΑΛ
22/09ΕΡΝΤΕΜΠΡΟΥΚ16:00ΣΠΡΟΚΧΟΒΕΛ
22/09ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ II16:00ΜΑΪΝΕΡΖΑΓΚΕΝ
22/09ΣΧΕΡΜΠΕΚ16:00ΚΑΑΝ ΜΑΡΙΕΝΜΠΟΡΝ
22/09SC PREUSSEN MUNSTER II16:00

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Έσσεν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ0-0ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ
07/09ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ2-2SV ROT-WEISS WALLDORF
07/09ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ3-1
07/09ΧΑΝΑΟΥ 930-2ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ
07/09ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ2-0ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 1920
07/09ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ0-1ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ
07/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ1-3ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ
08/09SV NEUHOF5-6ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 1916
08/09ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 19191-41931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ
14/091-3ΧΑΝΑΟΥ 93
14/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ3-5ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ
14/09ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 19203-3ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 1919
14/09ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ3-0ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ
14/09ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ1-2ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ
15/091931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ16:00ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ
15/09ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 191616:45ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ
15/09SV NEUHOF16:00ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ
15/09SV ROT-WEISS WALLDORF16:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ
20/09ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ21:00ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 1916
20/09ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ20:30
20/09ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 191920:30ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΓΚΡΙΖΧΑΙΜ
21/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ16:00SV NEUHOF
21/09ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ19:00ΣΤΑΙΝΜΠΑΧ 1920
21/09ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣ17:30ΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- ΛΕΧΝΕΡΖ
21/09ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠΕΡΓΚ16:00SV ROT-WEISS WALLDORF
21/09ΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ15:00ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝ
21/09ΧΑΝΑΟΥ 9316:001931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ
24/09ΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 191921:00ΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μπάντεν-Βούρτεμπεργκ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΝΕΤΙΝΓΚΕΝ2-2FSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ
07/098 ΒΙΛΙΝΓΚΕΝ2-0ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡ
07/09ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ2-0ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡ
07/09SPFR. DORFMERKINGEN1-1ΦΟΡΖΧΕΪΜ 1986
07/09ΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ5-1ΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ
07/09ΙΛΣΧΟΦΕΝ0-2ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
08/091. FC RIELASINGEN-ARLEN2-3ΛΙΝΞ
08/09ΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ3-0ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΕΡ
14/09ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΕΡ1-4ΙΛΣΧΟΦΕΝ
14/09ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡ4-01. FC RIELASINGEN-ARLEN
14/09ΛΙΝΞ3-0ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ
14/09ΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ1-3ΝΕΤΙΝΓΚΕΝ
14/09FSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ5-3ΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ
14/09ΦΟΡΖΧΕΪΜ 19861-0ΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ
14/09ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡ2-0ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β
14/09ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ5-1SPFR. DORFMERKINGEN
14/09ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ1-18 ΒΙΛΙΝΓΚΕΝ
20/09ΝΕΤΙΝΓΚΕΝ20:00ΦΟΡΖΧΕΪΜ 1986
21/09ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ15:00ΝΕΣΚΑΡΣΟΥΛΜΕΡ
21/098 ΒΙΛΙΝΓΚΕΝ19:30ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚΕΡ
21/09ΟΜΠΕΡΑΡΧΕΡΝ16:30ΣΑΝΤΧΑΟΥΣΕΝ ΙΙ
21/09ΙΛΣΧΟΦΕΝ15:00FSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ
21/09SPFR. DORFMERKINGEN14:00ΓΚΕΠΙΝΓΚΕΡ
22/09ΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ15:00ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ ΙΙ
22/091. FC RIELASINGEN-ARLEN16:00ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
22/09ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β15:00ΛΙΝΞ
25/09ΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βρέμη

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΟΜΠΕΡΝΟΛΑΤ3-1ΜΠΡΕΜΕΡ
07/09ΜΠΛΟΥΜΕΝΤΑΛΕΡ6-0ΛΕΧΕΡ
07/09ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΙΙΙ1-1ΧΕΜΕΛΙΝΓΚΕΝ
08/09ΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤ3-4ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ
08/09BSC ΧΑΣΤΕΝΤ2-1ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ
08/09ΜΠΡΙΝΚΟΥΜΕΡ4-1ΧΑΜΠΕΝΧΑΟΥΖΕΡ
08/09ΓΚΕΕΣΤΕΜΟΥΝΤΕ3-3ΟΥΝΙΟΝ 60
08/09ΣΧΒΑΣΧΑΟΥΖΕΝ3-2ΑΟΥΜΟΥΝΤ ΒΕΓΚΕΣΑΚ
13/09ΟΜΠΕΡΝΟΛΑΤ4-1BSC ΧΑΣΤΕΝΤ
14/09ΑΟΥΜΟΥΝΤ ΒΕΓΚΕΣΑΚ1-3ΜΠΡΕΜΕΡ
14/09ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ2-6ΜΠΛΟΥΜΕΝΤΑΛΕΡ
15/09ΟΥΝΙΟΝ 6016:30ΜΠΡΙΝΚΟΥΜΕΡ
15/09ΧΕΜΕΛΙΝΓΚΕΝ15:30ΓΚΕΕΣΤΕΜΟΥΝΤΕ
15/09ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ16:30ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΙΙΙ
15/09ΛΕΧΕΡ16:30ΣΧΒΑΣΧΑΟΥΖΕΝ
15/09ΧΑΜΠΕΝΧΑΟΥΖΕΡ16:30ΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤ
20/09ΟΜΠΕΡΝΟΛΑΤ20:30ΑΟΥΜΟΥΝΤ ΒΕΓΚΕΣΑΚ
21/09ΜΠΡΙΝΚΟΥΜΕΡ15:00ΧΕΜΕΛΙΝΓΚΕΝ
21/09ΜΠΛΟΥΜΕΝΤΑΛΕΡ16:00ΧΑΜΠΕΝΧΑΟΥΖΕΡ
21/09ΜΠΡΕΜΕΡ14:00ΛΕΧΕΡ
22/09BSC ΧΑΣΤΕΝΤ16:00ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΙΙΙ
22/09ΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤ16:00ΟΥΝΙΟΝ 60
22/09ΣΧΒΑΣΧΑΟΥΖΕΝ14:00ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ
22/09ΓΚΕΕΣΤΕΜΟΥΝΤΕ12:00ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Αμβούργο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤ2-2ΣΑΣΕΛ
06/09ΚΟΥΡΣΛΑΚ - ΝΟΙΒΕΝΓΚΑΜΕ1-1ΣΟΥΕΝΤΕΡΕΛΜΠΕ
06/09ΟΣΝΤΟΡΦ1-3ΝΤΑΣΕΝΤΟΡΦ
07/09ΜΕΪΝΤΟΡΦΕΡ2-1ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤΕΡ ΠΑΛΟΜΑ
08/09ΤΟΡΝΕΣ2-1BRAMFELDER SV
08/09ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ 052-2ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ
08/09ΝΙΕΝΤΟΦΡΕΝ 19190-0ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ
08/09ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΙΙΙ2-0HAMM UNITED FC
08/09ΡΟΥΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚΕΝ1-2ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
13/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ4-2ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤ
13/09ΣΟΥΕΝΤΕΡΕΛΜΠΕ4-3ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΙΙΙ
13/09HAMM UNITED FC2-1ΟΣΝΤΟΡΦ
13/09BRAMFELDER SV1-3ΚΟΥΡΣΛΑΚ - ΝΟΙΒΕΝΓΚΑΜΕ
14/09ΝΤΑΣΕΝΤΟΡΦ2-0ΝΙΕΝΤΟΦΡΕΝ 1919
15/09ΣΑΣΕΛ16:00ΤΟΡΝΕΣ
15/09ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ16:30ΜΕΪΝΤΟΡΦΕΡ
15/09ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ15:00ΡΟΥΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚΕΝ
15/09ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤΕΡ ΠΑΛΟΜΑ11:45ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ 05
20/09ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΙΙΙ21:00BRAMFELDER SV
20/09ΧΣΒ ΜΠΑΡΜΠΕΚ - ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤ20:30ΟΥΛΕΝΧΟΡΣΤΕΡ ΠΑΛΟΜΑ
20/09ΟΣΝΤΟΡΦ20:30ΣΟΥΕΝΤΕΡΕΛΜΠΕ
20/09ΚΟΥΡΣΛΑΚ - ΝΟΙΒΕΝΓΚΑΜΕ20:00ΣΑΣΕΛ
21/09ΜΕΪΝΤΟΡΦΕΡ15:00ΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ
21/09ΝΤΑΣΕΝΤΟΡΦ14:00HAMM UNITED FC
22/09ΤΟΡΝΕΣ16:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ
22/09ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ 0515:30ΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
22/09ΝΙΕΝΤΟΦΡΕΝ 191915:00ΡΟΥΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚΕΝ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντερσάσεν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/091-1ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΤΧΑΪΜ
07/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΕΛΛΕ2-2ΧΑΓΚΕΝ-ΟΥΘΛΕΝΤΕ
07/09ΑΤΛΑΣ ΝΤΕΛΜΕΣΟΡΤ6-3ΟΥΛΜ ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
07/09HSC TUNDERN0-2KICKERS EMDEN
08/09ΧΙΛΝΤΕΣΧΑΙΜ3-0ΓΟΥΛΦΕΝΜΠΟΥΤΕΛ
08/09ΜΠΕΡΣΕΝΜΠΡΟΥΚ2-1ΕΓΚΕΣΤΟΡΦ
08/09ΓΚΙΦΧΟΡΝ1-1ΟΥΠΧΟΥΖΕΝ
08/09ΧΕΛΙΝΓΚΕΡ4-1ΣΠΕΛΕ-ΒΕΝΧΑΟΥΣ
11/09ΧΑΓΚΕΝ-ΟΥΘΛΕΝΤΕ0-1VFL ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
14/09ΓΟΥΛΦΕΝΜΠΟΥΤΕΛ0-4ΓΚΙΦΧΟΡΝ
14/09KICKERS EMDEN1-2ΧΙΛΝΤΕΣΧΑΙΜ
15/09ΟΥΠΧΟΥΖΕΝ16:00ΑΤΛΑΣ ΝΤΕΛΜΕΣΟΡΤ
15/09ΕΓΚΕΣΤΟΡΦ16:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΕΛΛΕ
15/09ΟΥΛΜ ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ16:00VFL ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
15/09ΑΡΜΕΝΙΑ ΑΝΝΟΒΕΡΟ16:00ΜΠΕΡΣΕΝΜΠΡΟΥΚ
15/09ΣΠΕΛΕ-ΒΕΝΧΑΟΥΣ16:00HSC TUNDERN
15/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΤΧΑΪΜ15:00ΧΕΛΙΝΓΚΕΡ
15/09ΧΑΓΚΕΝ-ΟΥΘΛΕΝΤΕ16:00
20/09VFL ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ21:00ΟΥΠΧΟΥΖΕΝ
21/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΣΕΛΛΕ18:00ΑΡΜΕΝΙΑ ΑΝΝΟΒΕΡΟ
21/09HSC TUNDERN17:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΤΧΑΪΜ
22/09ΓΚΙΦΧΟΡΝ16:00KICKERS EMDEN
22/09ΧΑΓΚΕΝ-ΟΥΘΛΕΝΤΕ16:00ΕΓΚΕΣΤΟΡΦ
22/09ΑΤΛΑΣ ΝΤΕΛΜΕΣΟΡΤ17:00ΓΟΥΛΦΕΝΜΠΟΥΤΕΛ
22/09ΧΙΛΝΤΕΣΧΑΙΜ16:00ΣΠΕΛΕ-ΒΕΝΧΑΟΥΣ
22/0916:00ΧΕΛΙΝΓΚΕΡ
22/09ΜΠΕΡΣΕΝΜΠΡΟΥΚ16:00ΟΥΛΜ ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νότια Βαυαρία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΙΙ3-0ΝΤΕΪΣΕΝΧΟΦΕΝ
07/09ΠΙΠΙΝΣΡΙΝΤ5-0ΚΙΡΚΑΝΣΚΟΡΙΝΓΚ
07/09ΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 19720-1ΒΑΣΕΡΜΠΟΥΡΓΚ
07/091865 ΝΤΑΧΑΟΥ2-0ΠΟΥΛΑΧ
07/09ΝΤΟΝΟΣΤΟΦ0-0ΙΣΜΑΝΙΝΓΚ
07/09TSV 1882 ΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚ3-1TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ
08/09ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝ2-0ΧΑΝΚΟΦΕΝ
08/09ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ3-2ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
08/091860 ΜΟΝΑΧΟ Β2-3ΚΟΤΕΡΝ
11/09ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΙΙ6-0ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
13/091860 ΜΟΝΑΧΟ Β1-0ΠΟΥΛΑΧ
13/09ΒΑΣΕΡΜΠΟΥΡΓΚ0-2ΠΙΠΙΝΣΡΙΝΤ
14/09ΧΑΝΚΟΦΕΝ2-1ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΙΙ
14/09TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ1-4ΝΤΟΝΟΣΤΟΦ
14/09ΚΟΤΕΡΝ1-2ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝ
14/09ΚΙΡΚΑΝΣΚΟΡΙΝΓΚ3-11865 ΝΤΑΧΑΟΥ
14/09ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ1-4ΝΤΕΪΣΕΝΧΟΦΕΝ
14/09ΙΣΜΑΝΙΝΓΚ0-2ΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 1972
15/09ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ17:00TSV 1882 ΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚ
20/09ΒΑΣΕΡΜΠΟΥΡΓΚ20:301865 ΝΤΑΧΑΟΥ
20/09ΠΙΠΙΝΣΡΙΝΤ18:15ΙΣΜΑΝΙΝΓΚ
20/09TSV 1882 ΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
21/09ΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 197216:30TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ
21/09ΝΤΕΪΣΕΝΧΟΦΕΝ16:00ΧΑΝΚΟΦΕΝ
21/09ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΙΙ15:00ΚΟΤΕΡΝ
22/09ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝ17:00ΠΟΥΛΑΧ
22/091860 ΜΟΝΑΧΟ Β17:00ΚΙΡΚΑΝΣΚΟΡΙΝΓΚ
22/09ΝΤΟΝΟΣΤΟΦ17:00ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βόρεια Βαυαρία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΕΛΤΕΣΝΤΟΡΦ1-2ΒΙΖΛΙΝΓΚ
06/09ΑΜΕΡΘΑΛ0-0ΤΣΑΜ
07/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΑΧΛ1-1ΕΡΛΑΝΓΚΕΝ
07/09ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ0-1ΑΝΣΜΠΑΧ
07/09ΚΑΡΛΜΠΟΥΡΓΚ0-0ΑΜΠΤΣΓΟΥΙΝΤ
07/09ΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ2-1ΣΑΝΤ
07/09ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ5-4ΓΚΕΜΠΕΝΜΠΑΧ
08/09ΜΠΟΣΚΟ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ0-0ΓΚΡΟΣΠΑΡΝΤΟΡΦ
14/09ΤΣΑΜ0-0ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
14/09ΣΑΝΤ5-0ΚΑΡΛΜΠΟΥΡΓΚ
14/09ΑΜΠΤΣΓΟΥΙΝΤ0-2ΜΠΟΣΚΟ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
14/09ΕΡΛΑΝΓΚΕΝ2-4ΑΜΕΡΘΑΛ
14/09ΒΙΖΛΙΝΓΚ4-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΑΧΛ
14/09ΓΚΡΟΣΠΑΡΝΤΟΡΦ2-2ΜΠΑΓΕΡΝ ΧΟΦ
14/09ΑΝΣΜΠΑΧ0-2ΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ
14/09ΓΚΕΜΠΕΝΜΠΑΧ1-0ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ
20/09ΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ20:00ΓΚΕΜΠΕΝΜΠΑΧ
20/09ΕΛΤΕΣΝΤΟΡΦ20:00ΓΚΡΟΣΠΑΡΝΤΟΡΦ
21/09ΣΑΝΤ16:00ΜΠΟΣΚΟ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
21/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΑΧΛ17:00ΑΜΕΡΘΑΛ
21/09ΚΑΡΛΜΠΟΥΡΓΚ17:00ΑΝΣΜΠΑΧ
21/09ΜΠΑΓΕΡΝ ΧΟΦ16:00ΑΜΠΤΣΓΟΥΙΝΤ
21/09ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ15:00ΕΡΛΑΝΓΚΕΝ
21/09ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ16:00ΤΣΑΜ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Ράινλαντ Πφαλτζ Σααρ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/09ΝΤΙΕΦΕΝ2-0ΡΟΤΣΛΙΝΓΚ ΒΟΕΛΚΛΙΝΓΚΕΝ
07/09ΒΑΙΣΜΠΑΧ2-5ΓΚΟΖΕΝΧΑΪΜ
07/09ΚΑΡΜΠΑΧ4-1ΝΤΟΥΝΤΕΝΧΟΦΕΝ
07/09ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B1-0ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ
07/09ΦΕΝΤΕΡΣΧΑΪΜ0-5ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ
07/09ΕΝΓΚΕΡΣ1-1ΑΡΜΙΝΙΑ ΛΟΥΝΤΒΙΣΧΑΦΕΝ
07/09ΜΕΧΤΕΡΧΑΙΜ0-1SF EISBACHTAL
07/09ΧΑΣΣΙΑ ΜΠΙΝΓΚΕΝ0-2ΤΡΙΕΡ
13/09SF EISBACHTAL2-1ΕΝΓΚΕΡΣ
14/09ΒΟΡΜΑΤΙΑ ΒΟΡΜΣ3-2ΜΕΧΤΕΡΧΑΙΜ
14/09ΝΤΟΥΝΤΕΝΧΟΦΕΝ3-1ΡΟΤΣΛΙΝΓΚ ΒΟΕΛΚΛΙΝΓΚΕΝ
14/09ΑΡΜΙΝΙΑ ΛΟΥΝΤΒΙΣΧΑΦΕΝ0-3ΦΕΝΤΕΡΣΧΑΪΜ
14/09ΤΡΙΕΡ3-2ΚΟΜΠΛΕΝΤΖ
14/09ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ5-1ΒΑΙΣΜΠΑΧ
14/09ΚΑΡΜΠΑΧ0-4ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B
15/09ΓΚΟΖΕΝΧΑΪΜ16:00ΝΤΙΕΦΕΝ
15/09ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ15:00ΧΑΣΣΙΑ ΜΠΙΝΓΚΕΝ
21/09ΕΝΓΚΕΡΣ16:30ΒΟΡΜΑΤΙΑ ΒΟΡΜΣ
21/09ΜΕΧΤΕΡΧΑΙΜ16:30ΤΡΙΕΡ
21/09ΧΑΣΣΙΑ ΜΠΙΝΓΚΕΝ16:30ΚΑΡΜΠΑΧ
21/09ΦΕΝΤΕΡΣΧΑΪΜ16:30SF EISBACHTAL
21/09ΒΑΙΣΜΠΑΧ16:30ΑΡΜΙΝΙΑ ΛΟΥΝΤΒΙΣΧΑΦΕΝ
21/09ΡΟΤΣΛΙΝΓΚ ΒΟΕΛΚΛΙΝΓΚΕΝ16:00ΓΚΟΖΕΝΧΑΪΜ
21/09ΝΤΙΕΦΕΝ16:30ΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ
21/09ΚΟΜΠΛΕΝΤΖ15:00ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ
22/09ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B16:30ΝΤΟΥΝΤΕΝΧΟΦΕΝ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντεράιν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
08/09ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 18804-0ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ
08/09ΚΛΕΒ1-3ΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ
08/09ΧΙΛΝΤΕΝ1-1ΒΕΛΜΠΕΤ 1870
08/09ΒΕΛΜΠΕΡΤ1-1ΜΠΟΣΙΝΓΚΧΟΒΕΝ
08/09ΜΟΝΧΑΙΜ3-0ΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ
08/09ΚΡΕΪ2-2ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 1910
08/09ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ0-0ΒΕΛΜΠΕΡΤ
08/09ΕΣΕΝ0-2ΣΤΡΑΕΛΕΝ
08/09ΜΠΟΧΟΛΤ4-1ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ
14/09ΒΕΛΜΠΕΡΤ1-1ΧΙΛΝΤΕΝ
15/09ΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ16:00ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ
15/09ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 191016:00ΜΟΝΧΑΙΜ
15/09ΒΕΛΜΠΕΤ 187016:15ΚΛΕΒ
15/09ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 188016:00ΒΕΛΜΠΕΡΤ
15/09ΜΠΟΣΙΝΓΚΧΟΒΕΝ16:00ΜΠΟΧΟΛΤ
15/09ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ16:00ΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ
15/09ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ16:00ΕΣΕΝ
15/09ΣΤΡΑΕΛΕΝ16:00ΚΡΕΪ
21/09ΟΥΝΙΟΝ ΝΟΥΤΕΤΑΛ17:00ΒΕΛΜΠΕΤ 1870
22/09ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ16:00ΣΟΝΝΕΜΠΕΚ 1910
22/09ΜΟΝΧΑΙΜ16:00ΣΤΡΑΕΛΕΝ
22/09ΧΙΛΝΤΕΝ16:30ΝΙΟΥΝΤΕΡΒΑΝΙΓΚΕΡΝ
22/09ΚΡΕΪ16:00ΚΡΟΝΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ
22/09ΕΣΕΝ16:00ΜΠΟΣΙΝΓΚΧΟΒΕΝ
22/09ΒΕΛΜΠΕΡΤ16:00ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚ
22/09ΜΠΟΧΟΛΤ16:00ΤΟΥΡΟΥ ΝΤΥΣΕΛΝΤΟΡΦ 1880
22/09ΚΛΕΒ16:00ΒΕΛΜΠΕΡΤ

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μιτελράιν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
08/09ΦΡΕΣΕΝ 202-2ΠΕΤΣ
08/09ΣΙΓΚΜΠΕΡΓΚΕΡ 042-2ΒΙΧΤΑΛ
08/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ II0-1ΝΤΕΟΥΤΖ 05
08/09SV 1914 EILENDORF0-2ΧΕΝΕΦ 05
08/09ΜΠΡΕΙΝΙΓΚ2-2ΜΠΛΑΟΥ-ΒΕΙΣ ΦΡΙΕΣΝΤΟΡ
08/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΡΝΟΛΝΤΣΒΕΙΛΕΡ4-1SPVG WESSELING-URFELD
08/09ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΦΡΕΪΑΛΝΤΕΝΧΟΒΕΝ1-4ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ
08/09ΧΑΡΤΣ1-1ΝΤΟΥΡΕΝ
13/09ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ2-0ΧΑΡΤΣ
15/09ΝΤΕΟΥΤΖ 0516:30ΣΙΓΚΜΠΕΡΓΚΕΡ 04
15/09ΒΙΧΤΑΛ16:30ΦΡΕΣΕΝ 20
15/09SPVG WESSELING-URFELD16:15ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΦΡΕΪΑΛΝΤΕΝΧΟΒΕΝ
15/09ΠΕΤΣ16:30ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΡΝΟΛΝΤΣΒΕΙΛΕΡ
15/09ΧΕΝΕΦ 0516:00ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ II
15/09ΜΠΛΑΟΥ-ΒΕΙΣ ΦΡΙΕΣΝΤΟΡ16:15SV 1914 EILENDORF
15/09ΝΤΟΥΡΕΝ16:00ΜΠΡΕΙΝΙΓΚ
20/09ΜΠΡΕΙΝΙΓΚ21:00ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ
22/09ΦΡΕΣΕΝ 2016:15ΝΤΕΟΥΤΖ 05
22/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ II16:30ΣΙΓΚΜΠΕΡΓΚΕΡ 04
22/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΡΝΟΛΝΤΣΒΕΙΛΕΡ16:00ΒΙΧΤΑΛ
22/09ΧΕΝΕΦ 0516:00ΜΠΛΑΟΥ-ΒΕΙΣ ΦΡΙΕΣΝΤΟΡ
22/09ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΦΡΕΪΑΛΝΤΕΝΧΟΒΕΝ16:00ΠΕΤΣ
22/09SV 1914 EILENDORF16:00ΝΤΟΥΡΕΝ
22/09ΧΑΡΤΣ16:00SPVG WESSELING-URFELD

Γερμανία : Ομπερλίγκα : Φλενς

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/09ΜΠΟΡΝΕΣΧΟΛΜ2-1ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΕΡΚΣΠΟΣΠΟΡΤ ΚΙΕΛ
07/09ΟΛΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ2-4ΙΣΧΕΝΤΕ
07/09ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ5-0ΝΟΪΜΙΝΣΤΕΡ
07/09ΟΥΤΙΝ3-1ΛΟΥΜΠΕΚ ΙΙ
07/09ΒΕΙΤΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ 08 ΙΙ2-1ΚΡΟΠ
08/091-4
08/09ΠΡΟΪΣΕΝ 09 ΡΑΪΝΦΕΛΝΤ3-1ΦΡΙΣΙΑ 03
08/09ΤΟΝΤΕΣΦΕΛΝΤΕ3-1ΦΟΝΙΞ ΛΟΥΜΠΕΚ
13/09ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΕΡΚΣΠΟΣΠΟΡΤ ΚΙΕΛ3-2
14/09ΚΡΟΠ1-2ΠΡΟΪΣΕΝ 09 ΡΑΪΝΦΕΛΝΤ
14/091-8ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
14/09ΦΟΝΙΞ ΛΟΥΜΠΕΚ1-0ΟΥΤΙΝ
14/09ΝΟΪΜΙΝΣΤΕΡ1-3ΟΛΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ
14/09ΛΟΥΜΠΕΚ ΙΙ4-1ΒΕΙΤΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ 08 ΙΙ
15/09ΦΡΙΣΙΑ 0316:00ΜΠΟΡΝΕΣΧΟΛΜ
15/09ΙΣΧΕΝΤΕ15:00ΤΟΝΤΕΣΦΕΛΝΤΕ
21/09ΒΕΙΤΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ 08 ΙΙ17:15ΦΟΝΙΞ ΛΟΥΜΠΕΚ
21/09ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΕΡΚΣΠΟΣΠΟΡΤ ΚΙΕΛ17:00ΦΡΙΣΙΑ 03
21/09ΟΛΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΡ16:00
21/09ΙΣΧΕΝΤΕ15:00ΟΥΤΙΝ
21/09ΜΠΟΡΝΕΣΧΟΛΜ15:00ΚΡΟΠ
22/09ΠΡΟΪΣΕΝ 09 ΡΑΪΝΦΕΛΝΤ16:00ΛΟΥΜΠΕΚ ΙΙ
22/0916:00ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
22/09ΤΟΝΤΕΣΦΕΛΝΤΕ15:00ΝΟΪΜΙΝΣΤΕΡ

Γερμανία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 

Γερμανία : Τοπικό : Βόρειοανατολικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/09ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ0-1ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ
11/09ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ2-2ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
11/09ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ3-3ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ
13/09ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ2-2ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ
14/09ΑΟΥΕΡΜΠΑΧ5-2ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ
15/09ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ14:30ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ
15/09ΕΡΦΟΥΡΤ16:00ΝΤΙΝΑΜΟ
15/09ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ14:30ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ
15/09ΚΟΤΜΠΟΥΣ14:30ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ
15/09ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ14:30ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
15/09ΑΛΤΓΚΛΙΕΝΙΚΕ14:30ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ
20/09ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΑΛΤΓΚΛΙΕΝΙΚΕ
20/09ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ19:00ΕΡΦΟΥΡΤ
20/09ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ18:00ΚΟΤΜΠΟΥΣ
21/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ14:30ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ
21/09ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ14:30ΛΙΧΤΕΝΜΠΕΡΓΚ
21/09ΤΣΕΜΙ ΛΕΙΨΙΑΣ14:30ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΙΙ
22/09ΝΤΙΝΑΜΟ14:30ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ
22/09ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ14:30ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ
22/09ZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ14:30ΑΟΥΕΡΜΠΑΧ

Γερμανία : Τοπικό : Όμιλος Βαυαρίας

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ3-4ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ
06/09ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ0-0TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ
07/09ΣΧΑΛΝΤΙΝΓΚ-ΧΕΝΙΝΓΚ3-2ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
07/09ΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ1-1ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΙΙ
07/09ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΤΑΣΠΟΡ ΜΟΥΝΧΕΝ4-1TSV 1860 ΡΟΖΕΝΧΑΪΜ
07/09ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 052-0ΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ
07/09ΙΣΧΣΤΑΤ0-1ΜΠΑΕΡΟΥΘ
07/09ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ1-3ΙΛΕΡΤΙΣΕΝ
07/09ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝ3-2ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
13/09ΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ2-1ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ
13/09TSV 1860 ΡΟΖΕΝΧΑΪΜ0-3ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
13/09ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ2-1ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ
14/09ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ2-2ΣΧΑΛΝΤΙΝΓΚ-ΧΕΝΙΝΓΚ
14/09ΜΠΑΕΡΟΥΘ2-2ΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ
14/09TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ3-2ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 05
14/09ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΤΑΣΠΟΡ ΜΟΥΝΧΕΝ0-1ΙΣΧΣΤΑΤ
14/09ΙΛΕΡΤΙΣΕΝ2-0ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
15/09ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΙΙ15:00ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ
18/09ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ20:00ΙΣΧΣΤΑΤ
20/09ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝ20:00ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΙΙ
21/09ΣΧΑΛΝΤΙΝΓΚ-ΧΕΝΙΝΓΚ15:00ΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ
21/09ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ15:00ΜΠΑΕΡΟΥΘ
21/09ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 0515:00ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
21/09ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ15:00ΙΛΕΡΤΙΣΕΝ
21/09ΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ15:00ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΤΑΣΠΟΡ ΜΟΥΝΧΕΝ
21/09ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ15:00TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ
21/09ΙΣΧΣΤΑΤ15:00TSV 1860 ΡΟΖΕΝΧΑΪΜ
21/09ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ15:00ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ

Γερμανία : Τοπικό : Βόρειος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/09ΤΖΕΝΤΕΛΟΧ4-2ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΙΙ
07/09ΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛ0-5ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
07/09ΛΟΥΜΠΕΚ2-0ΒΑΙΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
07/09ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Β3-1VFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
08/09ΧΑΝΣΑ ΛΟΥΝΕΜΠΟΥΡΓΚ1-1ΧΑΙΝΤΕΡ
08/09ΑΛΤΟΝΑ 932-1ΣΕΝΤ ΠΑΟΥΛΙ ΙΙ
08/09ΧΑΒΕΛΣΕ3-2ΑΜΒΟΥΡΓΟ B
08/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ1-0ΡΕΧΝΤΕΝ
11/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ1-1HSC ΑΝΟΒΕΡΟ
13/09ΒΑΙΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ1-0ΑΝΝΟΒΕΡΟ Β
14/09ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ1-1ΤΖΕΝΤΕΛΟΧ
14/09ΡΕΧΝΤΕΝ1-0ΛΟΥΜΠΕΚ
14/09ΑΜΒΟΥΡΓΟ B0-1ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Β
14/09ΧΑΙΝΤΕΡ0-1ΧΑΒΕΛΣΕ
15/09HSC ΑΝΟΒΕΡΟ16:00ΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛ
15/09VFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ16:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ
15/09ΣΕΝΤ ΠΑΟΥΛΙ ΙΙ15:00ΧΑΝΣΑ ΛΟΥΝΕΜΠΟΥΡΓΚ
15/09ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΙΙ15:00ΑΛΤΟΝΑ 93
20/09ΧΑΒΕΛΣΕ20:00ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Β
20/09ΑΝΝΟΒΕΡΟ Β20:00ΡΕΧΝΤΕΝ
21/09ΤΖΕΝΤΕΛΟΧ17:00HSC ΑΝΟΒΕΡΟ
21/09ΧΑΙΝΤΕΡ15:00ΣΕΝΤ ΠΑΟΥΛΙ ΙΙ
22/09ΧΑΝΣΑ ΛΟΥΝΕΜΠΟΥΡΓΚ16:00ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΙΙ
22/09ΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛ16:00ΒΑΙΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
22/09ΑΛΤΟΝΑ 9315:00ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
22/09ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ15:00ΑΜΒΟΥΡΓΟ B
23/09ΛΟΥΜΠΕΚ21:15VFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
25/09ΑΝΝΟΒΕΡΟ Β20:30HSC ΑΝΟΒΕΡΟ

Γερμανία : Τοπικό : Δυτικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ4-1ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)
07/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 20-4ΒΕΡΛ
07/09ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ3-2ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
07/09ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ1-5ΛΙΠΣΤΑΝΤ
07/09ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ0-2ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
07/09ΧΑΛΤΕΡΝ1-3ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)
07/09ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ1-2ΒΑΤΕΝΣΑΙΝΤ
07/09ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β3-0ΟΜΒΕΡΓΚ
07/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ0-1ΜΠΟΝΕΡ
13/09ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ5-1ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ
13/09ΒΕΡΛ5-3ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ
13/09ΟΜΒΕΡΓΚ2-4ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 2
13/09ΛΙΠΣΤΑΝΤ2-4RW ΕΣΣΕΝ
14/09ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)0-3ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β
14/09ΜΠΟΝΕΡ0-3ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
14/09ΧΑΛΤΕΡΝ1-5ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
15/09ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)16:00ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
16/09ΒΑΤΕΝΣΑΙΝΤ21:15ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ
20/09ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ19:00ΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)
20/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ20:30ΒΕΡΛ
20/09RW ΕΣΣΕΝ20:30ΜΠΟΝΕΡ
21/09ΧΑΛΤΕΡΝ15:00ΒΑΤΕΝΣΑΙΝΤ
21/09ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β15:00ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ
21/09ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ15:00ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
21/09ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ15:00ΛΙΠΣΤΑΝΤ
21/09ΟΜΒΕΡΓΚ15:00ΚΟΛΩΝΙΑ (ΕΡ.)
22/09ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 215:00ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ
24/09ΜΠΟΝΕΡ20:30ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕ
24/09ΛΙΠΣΤΑΝΤ20:30ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ
24/09ΒΕΡΛ20:00ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
24/09ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ20:30ΟΜΒΕΡΓΚ
25/09ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ20:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ
25/09ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ20:30ΧΑΛΤΕΡΝ

Γερμανία : Τοπικό : Νοτιοδυτικός Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
06/09ΟΥΛΜ 18461-3ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ
07/09ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ0-3ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ
07/09ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ2-3ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ
07/09ΑΑΛΕΝ0-0ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ
07/091900 ΓΚΙΕΣΕΝ0-0ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ
07/09ΟΦΕΝΜΠΑΧ0-0ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ
07/09ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ1-3ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921
13/09ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ3-1ΟΥΛΜ 1846
14/09ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ1-3ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ
14/09ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β0-1ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ
14/09ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ1-4ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ
14/09ΣΤΙΝΜΠΑΧ 19211-0ΟΦΕΝΜΠΑΧ
14/09ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ0-4ΑΑΛΕΝ
14/09ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ0-2ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ
14/09ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ1-2ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
15/09ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ15:001900 ΓΚΙΕΣΕΝ
18/09ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ16:00ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
20/09ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ20:00ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ
21/09ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡ15:00ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
21/09ΑΑΛΕΝ15:00ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ
21/09ΟΦΕΝΜΠΑΧ15:00ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΚΟΜΠΛΕΝΖ
21/09ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΛΖΝΑΟΥ15:00ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β
21/091900 ΓΚΙΕΣΕΝ15:00ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ
21/09ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ15:00ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921
22/09ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ15:00ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ
22/09ΟΥΛΜ 184615:00ΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ