Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
120502:00ΧΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ - ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ0-072'120602:05ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ0-261'166202:15ΚΛΑΜΠ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ - ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ0-259'120702:15ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ1-059'166802:30ΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΕΝΤΙΣΤΑΣ2-1Ημιχ165102:30ΡΕΑΛ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ - ΜΠΟΛΙΒΑΡ0-1Ημιχ169902:30ΕΜΕΛΕΚ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ1-1Ημιχ168502:30ΜΑΪΑΜΙ ΜΠΛΟΥΣ - ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΙΙ1-0Ημιχ121002:30ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ - ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ0-036'120802:30ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ - ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ2-0Ημιχ120902:30ΜΠΡΟΥΣΚΕ - ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ1-2Ημιχ168603:00ΠΑΣΟ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ - ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΕΝΕΡΤΖΙ0-023'121103:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΝΤΕ ΓΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ0-231'121203:06ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ - ΤΟΛΟΥΚΑ0-025'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ελλάδα : Football League

Ελλάδα : Football League : Βορράς : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
6 ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)000000 - 000000 - 000000 - 0
7 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937000000 - 000000 - 000000 - 0
10 ΒΕΡΟΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
12 ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964000000 - 000000 - 000000 - 0
13 ΠΙΕΡΙΚΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
14 ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
15 ΤΡΙΚΑΛΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
16 ΞΑΝΘΗ000000 - 000000 - 000000 - 0
Play offsPlay offs υποβιβασμούΥποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
30/10ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
30/10ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΒΕΡΟΙΑ
31/1015:00ΤΡΙΚΑΛΑ
31/10ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
31/10ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΞΑΝΘΗ
31/10ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
31/10Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00
31/10ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
07/11ΒΕΡΟΙΑ15:00
07/11ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
07/11ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
07/11ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
07/1115:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
07/11ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
07/11ΞΑΝΘΗ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
07/11ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
14/11ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
14/11ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00
14/11ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
14/1115:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
14/11ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
14/11ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΒΕΡΟΙΑ
14/11Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14/11ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΞΑΝΘΗ
21/11ΞΑΝΘΗ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
21/11ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΒΕΡΟΙΑ
21/11ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
21/11ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
21/11ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
21/1115:00
21/11ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
21/11ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
28/11ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
28/11ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
28/11ΒΕΡΟΙΑ15:00
28/11ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
28/11Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
28/11ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΞΑΝΘΗ
28/1115:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
28/11ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
05/12ΞΑΝΘΗ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
05/12ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
05/12ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
05/12ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
05/12ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
05/1215:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
05/12ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00
05/12ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΒΕΡΟΙΑ
12/12ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
12/12ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
12/12Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
12/12ΤΡΙΚΑΛΑ15:00
12/12ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
12/12ΒΕΡΟΙΑ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
12/12ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
12/1215:00ΞΑΝΘΗ
19/12ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
19/12ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
19/12ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
19/12ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
19/12ΞΑΝΘΗ15:00ΒΕΡΟΙΑ
19/12ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00
19/12ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00
19/12ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
29/12ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
29/12ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
29/12ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΞΑΝΘΗ
29/1215:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
29/12ΒΕΡΟΙΑ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
29/12Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
29/1215:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
29/12ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
05/01/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00
05/01/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
05/01/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
05/01/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΒΕΡΟΙΑ
05/01/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
05/01/2022ΞΑΝΘΗ15:00
05/01/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
05/01/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
09/01/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
09/01/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
09/01/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
09/01/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
09/01/202215:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
09/01/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
09/01/202215:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
09/01/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΞΑΝΘΗ
16/01/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
16/01/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
16/01/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00
16/01/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16/01/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00
16/01/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
16/01/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
16/01/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΒΕΡΟΙΑ
23/01/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
23/01/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
23/01/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
23/01/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΞΑΝΘΗ
23/01/202215:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
23/01/202215:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
23/01/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
23/01/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
30/01/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
30/01/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00
30/01/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00
30/01/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
30/01/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΒΕΡΟΙΑ
30/01/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΞΑΝΘΗ
30/01/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
30/01/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
06/02/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
06/02/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
06/02/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
06/02/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
06/02/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
06/02/202215:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
06/02/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
06/02/202215:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
13/02/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
13/02/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
13/02/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00
13/02/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
13/02/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
13/02/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
13/02/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
13/02/202215:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
16/02/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16/02/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
16/02/202215:00ΒΕΡΟΙΑ
16/02/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΞΑΝΘΗ
16/02/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
16/02/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00
16/02/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
16/02/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΤΡΙΚΑΛΑ
20/02/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
20/02/202215:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
20/02/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
20/02/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00
20/02/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
20/02/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
20/02/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
20/02/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
27/02/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΞΑΝΘΗ
27/02/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
27/02/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
27/02/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27/02/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
27/02/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
27/02/202215:00
27/02/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
06/03/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
06/03/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
06/03/202215:00ΒΕΡΟΙΑ
06/03/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
06/03/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
06/03/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
06/03/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00
06/03/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
09/03/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
09/03/202215:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
09/03/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00
09/03/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
09/03/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
09/03/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
09/03/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΞΑΝΘΗ
09/03/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
13/03/202215:00ΤΡΙΚΑΛΑ
13/03/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
13/03/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
13/03/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
13/03/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΒΕΡΟΙΑ
13/03/2022ΞΑΝΘΗ15:00
13/03/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
13/03/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
20/03/202215:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
20/03/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
20/03/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
20/03/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΞΑΝΘΗ
20/03/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
20/03/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
20/03/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
20/03/202215:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
27/03/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
27/03/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00
27/03/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
27/03/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΒΕΡΟΙΑ
27/03/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
27/03/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
27/03/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
27/03/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00
30/03/202215:00ΞΑΝΘΗ
30/03/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
30/03/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
30/03/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
30/03/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
30/03/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
30/03/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
30/03/202215:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
03/04/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00
03/04/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
03/04/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΒΕΡΟΙΑ
03/04/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
03/04/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00
03/04/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
03/04/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
03/04/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
10/04/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
10/04/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
10/04/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΞΑΝΘΗ
10/04/202215:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
10/04/202215:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
10/04/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
10/04/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
10/04/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
17/04/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00
17/04/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00ΒΕΡΟΙΑ
17/04/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
17/04/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΤΡΙΚΑΛΑ
17/04/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
17/04/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00
17/04/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17/04/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
27/04/202215:00ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)
27/04/2022ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ15:00ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 1964
27/04/2022ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ15:00ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
27/04/2022ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
27/04/202215:00ΠΙΕΡΙΚΟΣ
27/04/2022ΞΑΝΘΗ15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
27/04/2022ΒΕΡΟΙΑ15:00Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
27/04/2022ΤΡΙΚΑΛΑ15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
01/05/2022ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ 196415:00ΞΑΝΘΗ
01/05/2022ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193715:00ΤΡΙΚΑΛΑ
01/05/2022ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ15:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
01/05/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ15:00
01/05/2022ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ15:00
01/05/2022ΠΙΕΡΙΚΟΣ15:00ΒΕΡΟΙΑ
01/05/2022Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑ15:00ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
01/05/2022ΤΡΙΓΛΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ)15:00ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ελλάδα : Football League : Νότος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΧΑΝΙΑ Α.Ο.000000 - 000000 - 000000 - 0
5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
6 ΑΙΓΑΛΕΩ000000 - 000000 - 000000 - 0
7 ΕΠΙΣΚΟΠΗ000000 - 000000 - 000000 - 0
8 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
9 ΚΑΛΑΜΑΤΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
10 ΚΑΛΛΙΘΕΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
11 ΚΗΦΙΣΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
13 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
14 ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
16 ΡΟΔΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
Play offsPlay offs υποβιβασμούΥποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
30/10ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00
30/10ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
30/10ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00
30/10ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΡΟΔΟΣ
31/10ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
31/10ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
31/1015:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
31/10ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
07/11ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
07/1115:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
07/11ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
07/11ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
07/11ΑΙΓΑΛΕΩ15:00
07/1115:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
07/11ΡΟΔΟΣ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
07/11ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
14/11ΚΗΦΙΣΙΑ15:00
14/1115:00
14/11ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
14/11ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
14/11ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
14/11ΡΟΔΟΣ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
14/11ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14/11ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
21/1115:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
21/11ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΡΟΔΟΣ
21/11ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
21/11ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00
21/11ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
21/11ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
21/11ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
21/1115:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
28/1115:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
28/11ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
28/11ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
28/11ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
28/11ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00
28/11ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
28/11ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
28/11ΡΟΔΟΣ15:00
05/12ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00
05/12ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
05/1215:00ΡΟΔΟΣ
05/12ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
05/12ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
05/1215:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
05/12ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
05/12ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
12/12ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
12/12ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
12/12ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
12/12ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
12/12ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00
12/1215:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
12/12ΡΟΔΟΣ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
12/12ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00
19/12ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
19/12ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΡΟΔΟΣ
19/12ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
19/12ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00
19/12ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
19/1215:00ΚΗΦΙΣΙΑ
19/12ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
19/1215:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
29/12ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00
29/12ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
29/12ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
29/1215:00ΑΙΓΑΛΕΩ
29/12ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
29/12ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
29/12ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00
29/12ΡΟΔΟΣ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
05/01/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
05/01/202215:00
05/01/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
05/01/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΡΟΔΟΣ
05/01/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
05/01/202215:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
05/01/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
05/01/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
09/01/202215:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
09/01/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
09/01/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00
09/01/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
09/01/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
09/01/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
09/01/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00
09/01/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
16/01/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
16/01/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00
16/01/202215:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
16/01/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
16/01/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
16/01/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΡΟΔΟΣ
16/01/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
16/01/202215:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
23/01/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00
23/01/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
23/01/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
23/01/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
23/01/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
23/01/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
23/01/202215:00
23/01/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
30/01/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
30/01/202215:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
30/01/202215:00ΑΙΓΑΛΕΩ
30/01/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
30/01/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΡΟΔΟΣ
30/01/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
30/01/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00
30/01/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
06/02/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06/02/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
06/02/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
06/02/202215:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
06/02/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
06/02/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
06/02/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00
06/02/2022ΡΟΔΟΣ15:00
13/02/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
13/02/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
13/02/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
13/02/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
13/02/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00
13/02/202215:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13/02/202215:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
13/02/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
16/02/202215:00ΑΙΓΑΛΕΩ
16/02/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΡΟΔΟΣ
16/02/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
16/02/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
16/02/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
16/02/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00
16/02/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
16/02/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00
20/02/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΡΟΔΟΣ
20/02/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
20/02/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
20/02/202215:00
20/02/202215:00ΚΗΦΙΣΙΑ
20/02/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
20/02/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
20/02/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
27/02/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
27/02/202215:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
27/02/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00
27/02/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00
27/02/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
27/02/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
27/02/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
27/02/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
06/03/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
06/03/202215:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
06/03/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06/03/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00
06/03/202215:00ΡΟΔΟΣ
06/03/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
06/03/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
06/03/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
09/03/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
09/03/202215:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
09/03/2022ΡΟΔΟΣ15:00
09/03/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
09/03/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
09/03/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
09/03/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00
09/03/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13/03/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
13/03/202215:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
13/03/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΡΟΔΟΣ
13/03/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
13/03/202215:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
13/03/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
13/03/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00
13/03/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
20/03/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
20/03/202215:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
20/03/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00
20/03/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
20/03/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
20/03/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
20/03/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
20/03/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00
27/03/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
27/03/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00
27/03/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΡΟΔΟΣ
27/03/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
27/03/202215:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
27/03/202215:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
27/03/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
27/03/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
30/03/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
30/03/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00
30/03/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
30/03/202215:00
30/03/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
30/03/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
30/03/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
30/03/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
03/04/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
03/04/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
03/04/202215:00ΚΗΦΙΣΙΑ
03/04/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
03/04/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00
03/04/202215:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
03/04/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
03/04/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΡΟΔΟΣ
10/04/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00
10/04/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
10/04/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
10/04/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ
10/04/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00
10/04/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10/04/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
10/04/202215:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17/04/202215:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
17/04/202215:00
17/04/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
17/04/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
17/04/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
17/04/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00ΡΟΔΟΣ
17/04/2022ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
17/04/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
27/04/2022ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
27/04/2022ΚΗΦΙΣΙΑ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
27/04/2022ΚΑΛΑΜΑΤΑ15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ
27/04/2022ΕΠΙΣΚΟΠΗ15:00
27/04/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΚΑΛΛΙΘΕΑ
27/04/2022ΑΙΓΑΛΕΩ15:00
27/04/2022ΡΟΔΟΣ15:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
27/04/202215:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
01/05/2022ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ15:00ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
01/05/2022ΚΑΛΛΙΘΕΑ15:00
01/05/2022ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΚΗΦΙΣΙΑ
01/05/202215:00ΡΟΔΟΣ
01/05/2022ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ15:00ΚΑΛΑΜΑΤΑ
01/05/2022ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ15:00ΕΠΙΣΚΟΠΗ
01/05/202215:00ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
01/05/2022ΔΙΑΓΟΡΑΣ15:00ΑΙΓΑΛΕΩ