Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
146812:30ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ - ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝ0-373'12:30ΜΠΑΛΕΣΤΙΕΡ ΚΑΛΣΑ - ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ0-174'119213:00ΑΤΙΡΑΟΥ - ΖΕΤΙΣΟΥ0-347'117613:00ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ - ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ1-0Ημιχ119113:00ΙΡΤΙΣ ΠΑΒΛΟΝΤΑΡ - ΚΑΪΣΑΡ1-046'117713:00ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ - ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝΑ0-046'182513:00ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝ - ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ0-0Ημιχ182113:00ΧΑ ΝΟΙ - ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΑΜ0-0Ημιχ182413:00ΝΤΑ ΝΑΝΓΚ - ΜΠΙΝ ΝΤΟΝΓΚ0-0Ημιχ182013:00ΤΧΑΝ ΧΟΑ - ΒΙΕΤΕΛ0-1Ημιχ182313:00ΣΑΝΑ ΚΑΝ ΧΟΑ - ΣΑΙ ΓΚΟΝ0-0Ημιχ182613:00ΣΧΙ ΜΙΝΧ - ΧΟΑΝΓΚ ΑΝΙ ΓΚΙΑ ΛΑΙ0-0Ημιχ120013:00ΒΙΛΝΙΟΥΣ ΡΙΤΕΡΙΑΙ - ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ0-046'182213:00ΝΑΜ ΝΤΙΧ - ΧΑΙ ΦΟΝΓΚ1-1Ημιχ119713:15ΚΟΝΤΕΪΞΑ - ΡΙΟ ΑΒΕ0-044'147714:00ΚΑΡΠΑΤΙ - ΛΒΙΒ0-01'178814:00ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ - ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ0-02'170914:00ΒΑΝΛΟΣΕ ΙΝΤΡΕΤΣΦΟΡΕΝΙΝΓΚ - ΣΛΑΓΚΕΛΣΕ0-01'71814:00ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ - ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 980-01'71614:00ΒΕΧΕΝ - ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ0-01'159614:00ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ - ΡΙΓΑ ΦΚ0-01'128014:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ - ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ0-01'71714:00ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ0-02'71914:00ΕΪΜΠΑΡ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ0-01'154014:00ΑΝΝΟΒΕΡΟ Β - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ0-01'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ρουμανία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ2-0ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ
18/10ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ0-0ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
19/10ΚΛΟΥΖ20:30ΟΥΝ. ΚΡΑΪΟΒΑ
20/10ΤΣΙΝΤΙΑ ΤΑΡΓΚΟΒΙΣΤΕ20:30ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
20/10ΚΛΙΝΤΣΕΝΙ15:30ΒΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
20/10ΣΕΠΣΙ ΟΣΚ ΣΦΑΝΤΟΥ17:45ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
21/10ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ20:30ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
25/10ΣΕΠΣΙ ΟΣΚ ΣΦΑΝΤΟΥ20:30ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
26/10ΤΣΙΝΤΙΑ ΤΑΡΓΚΟΒΙΣΤΕ17:30ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ
26/10ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ20:30ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
27/10ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ20:30ΒΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
27/10ΚΛΙΝΤΣΕΝΙ15:00ΟΥΝ. ΚΡΑΪΟΒΑ
27/10ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ17:30ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
28/10ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ20:30ΚΛΟΥΖ

Ρουμανία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/10ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣ1-0ΤΟΥΡΙΣ ΟΤΟΥΛ
12/10ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΤΣΙΑΝΟΥΛ2-1ΦΑΡΟΥΛ
12/10ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑ11:00ΦΑΡΟΥΛ
12/10ΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ0-5ΜΙΟΒΕΝΙ
13/10ΜΙΕΡΚΙΟΥΡΕΑ ΚΙΟΥΤΣ2-2ΠΑΝΤΟΥΡΙ
13/10ΠΕΤΡΟΛΟΥΛ 52 ΠΛΟΪΕΣΤΙ3-0ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
13/10ΝΤΑΜΙΛΑ ΜΑΤΣΙΟΥΚΑ1-1ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
16/10ΦΑΡΟΥΛ3-2ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
16/10ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑ15:00ΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ
16/10ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡ.1-0ΠΕΤΡΟΛΟΥΛ 52 ΠΛΟΪΕΣΤΙ
16/10ΜΙΟΒΕΝΙ2-1ΝΤΑΜΙΛΑ ΜΑΤΣΙΟΥΚΑ
16/10ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΤΣΙΑΝΟΥΛ2-1ΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ
16/10ΤΟΥΡΙΣ ΟΤΟΥΛ1-1ΜΠΑΤΡΑΝΑ ΝΤΟΑΜΝΑ
16/10ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ1-0ΝΤΟΥΝΑΡΕΑ ΚΑΛΑΡΑΣΙ
16/10ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ0-1ΜΙΕΡΚΙΟΥΡΕΑ ΚΙΟΥΤΣ
16/10ΠΑΝΤΟΥΡΙ0-0ΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
16/10ASU ΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ1-1ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣ
16/10ΡΕΣΙΤΑ2-1
19/10ΠΕΤΡΟΛΟΥΛ 52 ΠΛΟΪΕΣΤΙ3-0ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
19/10ΜΙΕΡΚΙΟΥΡΕΑ ΚΙΟΥΤΣ16:00ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡ.
19/100-0ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΤΣΙΑΝΟΥΛ
19/1011:00ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑ
19/10ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣ1-0ΡΕΣΙΤΑ
19/10ΝΤΑΜΙΛΑ ΜΑΤΣΙΟΥΚΑ3-2ΠΑΝΤΟΥΡΙ
19/10ΝΤΟΥΝΑΡΕΑ ΚΑΛΑΡΑΣΙ3-2ΤΟΥΡΙΣ ΟΤΟΥΛ
20/10ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ11:30ΜΙΟΒΕΝΙ
20/10ΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ11:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
20/10ΜΠΑΤΡΑΝΑ ΝΤΟΑΜΝΑ11:00ASU ΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
21/10ΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ18:00ΦΑΡΟΥΛ
25/10ΠΑΝΤΟΥΡΙ18:00ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
26/10ASU ΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ11:00ΝΤΟΥΝΑΡΕΑ ΚΑΛΑΡΑΣΙ
26/10ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑ11:00ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣ
26/10ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ11:00ΝΤΑΜΙΛΑ ΜΑΤΣΙΟΥΚΑ
26/10ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΤΣΙΑΝΟΥΛ11:00ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣ
26/10ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ11:00ΜΙΕΡΚΟΥΡΕΑ ΤΣΙΟΥΚ
26/10ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡ.11:00ΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
26/10ΦΑΡΟΥΛ11:00ΜΙΟΒΕΝΙ
27/10ΡΕΣΙΤΑ12:30ΜΠΑΤΡΑΝΑ ΝΤΟΑΜΝΑ
28/10ΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ18:00