Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
01:05ΑΡΤ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΖΑΛΑΠΑ - ΤΣΙΝΑΝΤΕΓΚΑ0-119'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Αυστρία : Κύπελλο

Αυστρία : Κύπελλο : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
04/03ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ1-0ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
05/03ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ1-0ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
 
Αυστρία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/02ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ2-2 (3-3) (3-5)ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
08/02ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ1-1 (2-2) (5-4)ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ
 
08/02ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ2-0ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
 
09/02ΑΜΣΤΕΤΕΝ0-3ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
Αυστρία : Κύπελλο : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
29/10/2019ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ1-0ΡΙΝΤ
 
29/10/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ2-3ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ
 
29/10/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ0-3ΑΜΣΤΕΤΕΝ
 
29/10/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191-1 (1-4)ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ
 
29/10/2019ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ0-2ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
 
30/10/2019ΑSΚ ΕΜΠΡΕΙΧΣΝΤΟΡΦ0-5ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
30/10/2019ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ1-0ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
 
30/10/2019ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ3-1ΑΛΤΑΧ
 
Αυστρία : Κύπελλο : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/09/2019ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ1-1 (2-1)ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ
 
24/09/2019ΓΚΡΕΙΖΕΡ1-2ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
24/09/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19193-0ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 
24/09/2019ΑSΚ ΕΜΠΡΕΙΧΣΝΤΟΡΦ2-1ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
 
24/09/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ2-0ΧΟΡΝ
 
24/09/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ2-0ΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝ
 
24/09/2019ΜΑΝΣΝΤΟΡΦ1-2ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ
 
24/09/2019ΑΜΣΤΕΤΕΝ1-1 (4-1)ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ
 
24/09/2019ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ2-1ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
25/09/2019ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.2-2 (2-4)ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
 
25/09/2019ΒΙΕΝΕΡ ΒΙΚΤΟΡΙΑ1-4ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
 
25/09/2019ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ5-2ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
 
25/09/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ0-6ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
 
25/09/2019WSC ΧΕΡΤΑ1-4ΑΛΤΑΧ
 
25/09/2019ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ3-4ΡΙΝΤ
 
25/09/2019ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ1-1 (1-2)ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
Αυστρία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/07/2019ΑΝΙΦ1-4ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
 
19/07/2019ΜΠΡΟΥΚ ΛΕΙΘΑ0-4ΡΙΝΤ
 
19/07/2019ΛΑΝΓΚΕΝΕΓΚ1-4ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.
 
19/07/2019ΤΡΑΙΜΠΑΧ1-2ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ
 
19/07/2019ΑSΚ ΕΜΠΡΕΙΧΣΝΤΟΡΦ1-1 (2-1)ΛΑΦΝΙΤΖ
 
19/07/2019ΚΙΤΣΜΠΟΥΕΛ0-7ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
19/07/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ2-3ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ
 
19/07/2019ΧΟΛ1-5ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 
19/07/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ4-1ΕΛΕΚΤΡΑ
 
19/07/2019ΣΕΕΚΙΡΧΕΝ1-4ΑΜΣΤΕΤΕΝ
 
19/07/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ1-0ΖΕΛ ΑΜ ΣΙ
 
19/07/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19194-0ΝΤΡΑΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
19/07/2019ΒΙΝΕΡ ΣΠΟΡΤΚΛΟΥΜΠ2-6ΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝ
 
19/07/2019ΚΑΡΑΜΠΑΚΧ ΒΙΕΝ.1-2ΜΑΝΣΝΤΟΡΦ
 
19/07/2019ΠΑΡΝΤΟΡΦ1-7ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
20/07/2019ΒΟΛΦΟΥΡΤ0-3ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ
 
20/07/2019ΠΙΝΚΑΦΕΛΝΤ0-10ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
 
20/07/2019ΓΚΛΟΓΚΝΙΤΖ1-2ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
 
20/07/2019ASKO ΚΟΤΜΑΝΣΝΤΟΡΦ0-9ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
 
20/07/2019ΒΙΕΝΕΡ ΒΙΚΤΟΡΙΑ2-2 (2-2) (5-3)ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
 
20/07/2019WSC ΧΕΡΤΑ1-0ΧΟΕΝΕΜΣ
 
20/07/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ0-5ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ
 
20/07/2019ΤΣΕΛΟΒΕΤΣ-ΚΛΑΓΚΕΝΦΟΥΡΤ0-9ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
 
20/07/2019ΚΟΥΦΣΤΑΙΝ1-6ΑΛΤΑΧ
 
20/07/2019ΤΡΑΪΣΚΙΡΤΣΕΝ1-5ΧΟΡΝ
 
20/07/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ2-6ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
 
20/07/2019ΕΝΤΕΛΒΑΙΣ ΛΙΝΖ0-5ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
 
20/07/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ1-0ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ
 
20/07/2019ΛΕΟΜΠΕΝΤΟΡΦ0-5ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ
 
20/07/2019ΝΕΟΥΣΙΕΝΤΛ 19191-6ΓΚΡΕΙΖΕΡ
 
21/07/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ1-9ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
 
21/07/2019ΣΧΒΑΖ1-3ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ