Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
83512:00ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ - ΚΙΜΚΙΠρογ83412:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ - ΣΟΤΣΙΠρογ83813:00Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ - ΣΑΠΟΡΟΠρογ83913:00ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ - ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑΠρογ84313:00ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ - ΝΑΓΚΟΓΙΑΠρογ83713:00ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ - ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜΠρογ83613:00ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ - ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΜΟΝΤΟΣΠρογ84013:00ΣΕΝΤΑΙ - ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥΠρογ84213:00ΤΟΚΙΟ - ΚΑΣΙΒΑΠρογ84113:00ΣΙΜΙΖΟΥ - ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑΠρογ84513:30ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ - ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕΠρογ84413:30ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ - ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕΠρογ84814:45ΧΟΥΓΚΑΝΓΚ ΓΙΟΥΝ. - ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ)Προγ84614:45ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣΠρογ84714:45ΧΟΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΚΙΛΑΝΓΚΠρογ85115:00ΤΙΟΥΜΕΝ - ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. ΒΠρογ85015:00ΣΙΜΠΙΡ ΝΟΒΟΣΙΜΠΙΡΣΚ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚΠρογ84915:00ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ - ΜΠΟΥΡΙΡΑΜΠρογ85215:15ΜΠΡΟΥΝΕΪ - ΓΙΑΝΓΚ ΛΑΙΟΝΣΠρογ85315:45ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛ ΤΑΚΖΙΜ - ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΝΓΚ ΤΑΪΣΑΝΠρογ85516:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 - ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤΠρογ85416:00ΣΟΡΟΚΣΑΡ - ΧΟΝΒΕΝΤ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣΠρογ85617:00ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΓΚΑΝΣΚ - ΛΒΙΒΠρογ85717:00ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ - ΜΑΡΙΟΥΠΟΛΠρογ18:00ΡΕΖΟΒΙΑ - ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦΠρογ18:00ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ - ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦΠρογ85818:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ - ΛΟΝΤΖΠρογ18:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ - Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖΠρογ86018:00ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ - ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 1905Προγ85918:00ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ - ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧΠρογ86118:15ΤΑΜΠΟΦ - ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛΠρογ86218:30ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚΠρογ86318:30ΡΑΚΟΒ - ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕΠρογ86418:30ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ - ΖΕΝΙΤ 2 ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠρογ18:30ΝΑΕΣΤΒΕΝΤ - ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡΠρογ87419:00ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡΠρογ87119:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ - ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞΠρογ90119:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ - ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝΠρογ87319:00ΡΟΣΤΟΦ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣΠρογ86919:00ΦΡΙ ΣΤΕΙΤ ΣΤΑΡΣ - ΜΠΑΡΟΚΑΠρογ87219:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ - ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣΠρογ87519:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ - ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤΠρογ87619:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ - ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚΠρογ87019:00ΠΟΓΚΟΝ - ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚΠρογ19:00ΧΑΠΟΕΛ ΑΚΚΟ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΑΡΜΟΡΕΚΠρογ86619:00ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒΠρογ19:00ΧΑΠΟΕΛ ΠΕΤΑΧ ΤΙΚΒΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΑΧΙ ΝΑΖΑΡΕΤΠρογ86819:00ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ - ΡΙΕΚΑΠρογ19:00ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ - ΙΡΟΝΙ ΡΑΜΑΤ ΧΑΣΑΡΟΝΠρογ19:00ΙΣΚΑΛ ΙΜΑΝΤ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΙ ΛΟΝΤΠρογ19:30ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑΠρογ87819:30ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΟΥΦΑΠρογ87919:45ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ - ΚΛΟΥΖΠρογ88420:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ - ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑΠρογ88820:00ΜΑΛΜΕ - ΧΑΜΑΡΜΠΙΠρογ89020:00ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡΠρογ88320:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ - ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣΠρογ88620:00ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ - ΕΡΕΜΠΡΟΠρογ88720:00ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ - ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤΠρογ88520:00ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΧΑΚΕΝΠρογ88920:00ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΣΙΡΙΟΥΣΠρογ88020:00ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝΠρογ88120:00ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ - ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣΠρογ88220:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡΠρογ125320:00ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΙΚΕΡΣ B - ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡΠρογ140220:00ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ ΒΠρογ89120:10ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ - ΤΙΤΣΙ 71Προγ89620:30ΠΟΛΟΚΒΑΝΕ ΣΙΤΙ - ΜΠΛΟΥΜΦΟΝΤΕΙΝ ΣΕΛΤΙΚΠρογ89420:30ΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ Γ. - ΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΙΡΕΤΣΠρογ89220:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑΠρογ89520:30ΜΠΙΝΤΒΕΣΤ ΒΙΤΣ - ΜΠΛΑΚ ΛΕΟΠΑΡΝΤΣΠρογ89320:30ΑΜΑΖΟΥΛΟΥ - ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΓΙΟΥΝ.Προγ87720:30ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣΠρογ89720:30ΜΟΥΡΑ - ΜΑΡΙΜΠΟΡΠρογ89920:45ΤΣΒΟΛΕ - ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝΠρογ89820:45ΟΥΤΡΕΧΤΗ - ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤΠρογ90021:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ - ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝΠρογ90221:00ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣΠρογ90421:30ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΘΕΛΤΑΠρογ90621:30ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ - ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣΠρογ90521:30ΛΕΓΚΑΝΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟΠρογ90821:45ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝΠρογ90921:45ΜΙΛΑΝ - ΛΑΤΣΙΟΠρογ91021:45ΜΠΡΕΝΤΑ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤΠρογ90721:45ΓΟΥΛΒΣ - ΑΡΣΕΝΑΛΠρογ91122:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙΠρογ91222:30ΛΕΒΑΝΤΕ - ΜΠΕΤΙΣΠρογ91322:30ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ - ΛΑΝΕΡΟΣΠρογ94723:00ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ - ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑΠρογ91523:30ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ - ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑΠρογ91423:30ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ - ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑΠρογ91600:00ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ - ΛΕΟΝΕΣΠρογ91700:30ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ - ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣΠρογ93901:15ΧΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕΠρογ91901:15ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΝΤΑΝΤ ΚΑΤΟΛΙΚΑΠρογ91801:15ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤΠρογ94001:15ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ - ΣΑΝΤΟΣΠρογ94102:00ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ - ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡΠρογ94202:30ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ - ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝΠρογ94302:30ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ - ΜΟΝΤΡΕΑΛΠρογ94402:30ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙΠρογ94503:00ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝ. - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙΠρογ94603:00ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟΠρογ95103:30ΤΟΛΙΜΑ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣΠρογ94903:30ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟΠρογ95403:30ΤΣΙΚΟ - ΜΠΟΚΟΤΑΠρογ95003:30ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ - ΠΕΝΙΑΡΟΛΠρογ95303:30ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ - ΠΑΤΡΙΟΤΑΣΠρογ95203:30ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕΠρογ94803:30ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ - ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛΠρογ95504:30ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ - ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝΠρογ95605:30ΣΙΑΤΛ - ΣΑΝ ΧΟΣΕΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Προκριματικά Euro

1ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΓΓΛΙΑ6220010 - 111005 - 011005 - 1
2 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ220202 - 210101 - 110101 - 1
3 ΚΟΣΣΟΒΟ110101 - 110101 - 100000 - 0
4 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ120112 - 610011 - 510101 - 1
5 ΤΣΕΧΙΑ010010 - 500000 - 010010 - 5
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Raheem SterlingΑΓΓΛΙΑ440.00%01
2Harry KaneΑΓΓΛΙΑ220.00%10
2Ross BarkleyΑΓΓΛΙΑ220.00%00
4Stefan MugosaΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ150.00%01
4Todor NedelevΒΟΥΛΓΑΡΙΑ150.00%10
4Marko VesovicΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ150.00%01
4Michael KeaneΑΓΓΛΙΑ110.00%00
4Vasil BozhikovΒΟΥΛΓΑΡΙΑ150.00%01
4Arber ZeneliΚΟΣΣΟΒΟ1100.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/03ΑΓΓΛΙΑ 5-0 ΤΣΕΧΙΑ
22/03ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1-1 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
25/03ΚΟΣΣΟΒΟ 1-1 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
25/03ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 1-5 ΑΓΓΛΙΑ
07/06ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
07/06ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΚΟΣΣΟΒΟ
10/06ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21:45 ΚΟΣΣΟΒΟ
10/06ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
07/09ΑΓΓΛΙΑ 19:00 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
07/09ΚΟΣΣΟΒΟ 16:00 ΤΣΕΧΙΑ
10/09ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΤΣΕΧΙΑ
10/09ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΚΟΣΣΟΒΟ
11/10ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
11/10ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
14/10ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
14/10ΚΟΣΣΟΒΟ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/11ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΚΟΣΣΟΒΟ
14/11ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
17/11ΚΟΣΣΟΒΟ 19:00 ΑΓΓΛΙΑ
17/11ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 19:00 ΤΣΕΧΙΑ
2ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΟΥΚΡΑΝΙΑ421102 - 100000 - 021102 - 1
2 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ321013 - 321013 - 300000 - 0
3 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ220201 - 120201 - 100000 - 0
4 ΣΕΡΒΙΑ110101 - 100000 - 010101 - 1
5 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ010011 - 200000 - 010011 - 2
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Fiodor CernychΛΙΘΟΥΑΝΙΑ1100.00%01
1Leandro BarreiroΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ133.33%00
1Gerson RodriguesΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ133.33%00
1Dusan TadicΣΕΡΒΙΑ1100.00%11
1Danilo PereiraΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ1100.00%00
1David TurpelΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ133.33%01
1Viktor TsigankovΟΥΚΡΑΝΙΑ150.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/03ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 0-0 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
22/03ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 2-1 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
25/03ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-2 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
25/03ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-1 ΣΕΡΒΙΑ
07/06ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
07/06ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
10/06ΣΕΡΒΙΑ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
10/06ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
07/09ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 19:00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
07/09ΣΕΡΒΙΑ 19:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
10/09ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
10/09ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
11/10ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
11/10ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
14/10ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
14/10ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
14/11ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/11ΣΕΡΒΙΑ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
17/11ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 16:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
17/11ΣΕΡΒΙΑ 16:00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
3ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ622004 - 122004 - 100000 - 0
2 ΓΕΡΜΑΝΙΑ311003 - 200000 - 011003 - 2
3 ΟΛΛΑΝΔΙΑ321016 - 321016 - 300000 - 0
4 ΕΣΘΟΝΙΑ010010 - 200000 - 010010 - 2
5 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ020021 - 600000 - 020021 - 6
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Memphis DepayΟΛΛΑΝΔΙΑ350.00%11
2Georginio WijnaldumΟΛΛΑΝΔΙΑ116.67%00
2Niall McGinnΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ125.00%01
2Steven DavisΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ125.00%10
2Virgil van DijkΟΛΛΑΝΔΙΑ116.67%00
2Leroy SaneΓΕΡΜΑΝΙΑ133.33%01
2Igor StasevichΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ1100.00%00
2Jonny EvansΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ125.00%01
2Serge GnabryΓΕΡΜΑΝΙΑ133.33%00
2Matthijs de LigtΟΛΛΑΝΔΙΑ116.67%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/03ΟΛΛΑΝΔΙΑ 4-0 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
21/03ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 2-0 ΕΣΘΟΝΙΑ
24/03ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2-3 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
24/03ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 2-1 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
08/06ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
08/06ΕΣΘΟΝΙΑ 19:00 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
11/06ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
11/06ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ
06/09ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
06/09ΕΣΘΟΝΙΑ 19:00 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
09/09ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
09/09ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
10/10ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
10/10ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 19:00 ΕΣΘΟΝΙΑ
13/10ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
13/10ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 19:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
16/11ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
16/11ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
19/11ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ
19/11ΓΕΡΜΑΝΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
4ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΙΡΛΑΝΔΙΑ622002 - 011001 - 011001 - 0
2 ΕΛΒΕΤΙΑ421105 - 310103 - 311002 - 0
3 ΔΑΝΙΑ110103 - 300000 - 010103 - 3
4 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ010010 - 110010 - 100000 - 0
5 ΓΕΩΡΓΙΑ020020 - 310010 - 210010 - 1
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Steven ZuberΕΛΒΕΤΙΑ120.00%01
1Denis ZakariaΕΛΒΕΤΙΑ120.00%00
1Jeff HendrickΙΡΛΑΝΔΙΑ150.00%01
1Remo FreulerΕΛΒΕΤΙΑ120.00%01
1Conor HourihaneΙΡΛΑΝΔΙΑ150.00%01
1Granit XhakaΕΛΒΕΤΙΑ120.00%00
1Breel EmboloΕΛΒΕΤΙΑ120.00%00
1Mathias JoergensenΔΑΝΙΑ133.33%00
1Christian GytkjaerΔΑΝΙΑ133.33%00
1Henrik DalsgaardΔΑΝΙΑ133.33%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/03ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 0-1 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
23/03ΓΕΩΡΓΙΑ 0-2 ΕΛΒΕΤΙΑ
26/03ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-0 ΓΕΩΡΓΙΑ
26/03ΕΛΒΕΤΙΑ 3-3 ΔΑΝΙΑ
07/06ΔΑΝΙΑ 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
07/06ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
10/06ΔΑΝΙΑ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
10/06ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
05/09ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
05/09ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΔΑΝΙΑ
08/09ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΔΑΝΙΑ
08/09ΕΛΒΕΤΙΑ 19:00 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
12/10ΔΑΝΙΑ 19:00 ΕΛΒΕΤΙΑ
12/10ΓΕΩΡΓΙΑ 16:00 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
15/10ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
15/10ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
15/11ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
15/11ΔΑΝΙΑ 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
18/11ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
18/11ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΔΑΝΙΑ
5ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΣΛΟΒΑΚΙΑ321012 - 111002 - 010010 - 1
2 ΟΥΑΛΙΑ311001 - 011001 - 000000 - 0
3 ΟΥΓΓΑΡΙΑ321012 - 311002 - 110010 - 2
4 ΚΡΟΑΤΙΑ321013 - 311002 - 110011 - 2
5 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ010011 - 200000 - 010011 - 2
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Ramil SheydaevΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ1100.00%01
1Borna BarisicΚΡΟΑΤΙΑ133.33%00
1Ondrej DudaΣΛΟΒΑΚΙΑ150.00%01
1Albert RusnakΣΛΟΒΑΚΙΑ150.00%00
1Andrej KramaricΚΡΟΑΤΙΑ133.33%00
1Daniel JamesΟΥΑΛΙΑ1100.00%01
1Ante RebicΚΡΟΑΤΙΑ133.33%01
1Adam SzalaiΟΥΓΓΑΡΙΑ150.00%00
1Mate PatkaiΟΥΓΓΑΡΙΑ150.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/03ΚΡΟΑΤΙΑ 2-1 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
21/03ΣΛΟΒΑΚΙΑ 2-0 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
24/03ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2-1 ΚΡΟΑΤΙΑ
24/03ΟΥΑΛΙΑ 1-0 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
08/06ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
08/06ΚΡΟΑΤΙΑ 16:00 ΟΥΑΛΙΑ
11/06ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
11/06ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
06/09ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
06/09ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
09/09ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
09/09ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΚΡΟΑΤΙΑ
10/10ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
10/10ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
13/10ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
13/10ΟΥΓΓΑΡΙΑ 19:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
16/11ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΟΥΑΛΙΑ
16/11ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
19/11ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
19/11ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
6ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΙΣΠΑΝΙΑ622004 - 111002 - 111002 - 0
2 ΣΟΥΗΔΙΑ421105 - 411002 - 110103 - 3
3 ΡΟΥΜΑΝΙΑ321015 - 311004 - 110011 - 2
4 ΜΑΛΤΑ321012 - 321012 - 300000 - 0
5 ΝΟΡΒΗΓΙΑ120114 - 510103 - 310011 - 2
6 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ020022 - 600000 - 020022 - 6
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Robin QuaisonΣΟΥΗΔΙΑ360.00%01
1Claudiu KeseruΡΟΥΜΑΝΙΑ360.00%00
3Viktor ClaessonΣΟΥΗΔΙΑ240.00%00
3Joshua KingΝΟΡΒΗΓΙΑ250.00%10
3Alvaro MorataΙΣΠΑΝΙΑ250.00%01
6Kyrian NwokoΜΑΛΤΑ150.00%01
6Steve BorgΜΑΛΤΑ150.00%10
6Jakup ThomsenΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ150.00%00
6RodrigoΙΣΠΑΝΙΑ125.00%01
6Sergio RamosΙΣΠΑΝΙΑ125.00%10
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/03ΜΑΛΤΑ 2-1 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
23/03ΙΣΠΑΝΙΑ 2-1 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
23/03ΣΟΥΗΔΙΑ 2-1 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
26/03ΡΟΥΜΑΝΙΑ 4-1 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
26/03ΝΟΡΒΗΓΙΑ 3-3 ΣΟΥΗΔΙΑ
26/03ΜΑΛΤΑ 0-2 ΙΣΠΑΝΙΑ
07/06ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
07/06ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΜΑΛΤΑ
07/06ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
10/06ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
10/06ΜΑΛΤΑ 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
10/06ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
05/09ΡΟΥΜΑΝΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
05/09ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
05/09ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΜΑΛΤΑ
08/09ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
08/09ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
08/09ΡΟΥΜΑΝΙΑ 19:00 ΜΑΛΤΑ
12/10ΜΑΛΤΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
12/10ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
12/10ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 19:00 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
15/10ΡΟΥΜΑΝΙΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
15/10ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΜΑΛΤΑ
15/10ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
15/11ΡΟΥΜΑΝΙΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
15/11ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
15/11ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΜΑΛΤΑ
18/11ΜΑΛΤΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
18/11ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
18/11ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΡΟΥΜΑΝΙΑ
7ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΠΟΛΩΝΙΑ622003 - 011002 - 011001 - 0
2 ΙΣΡΑΗΛ421105 - 321105 - 300000 - 0
3 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ421104 - 211003 - 110101 - 1
4 ΣΛΟΒΕΝΙΑ220202 - 210101 - 110101 - 1
5 ΑΥΣΤΡΙΑ020022 - 510010 - 110012 - 4
6 ΛΕΤΟΝΙΑ020021 - 500000 - 020021 - 5
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Eran ZahaviΙΣΡΑΗΛ480.00%00
2Eljif ElmasΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ250.00%00
2Marko ArnautovicΑΥΣΤΡΙΑ2100.00%01
2Vjaceslavs IsajevsΛΕΤΟΝΙΑ1100.00%00
4Ezgjan AlioskiΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ125.00%01
4Andraz SporarΣΛΟΒΕΝΙΑ150.00%01
4Krzysztof PiatekΠΟΛΩΝΙΑ133.33%01
4Munas DabburΙΣΡΑΗΛ120.00%00
4Miha ZajcΣΛΟΒΕΝΙΑ150.00%01
4Enis BardhiΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ125.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/03ΑΥΣΤΡΙΑ 0-1 ΠΟΛΩΝΙΑ
21/03ΙΣΡΑΗΛ 1-1 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
21/03ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3-1 ΛΕΤΟΝΙΑ
24/03ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-1 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
24/03ΙΣΡΑΗΛ 4-2 ΑΥΣΤΡΙΑ
24/03ΠΟΛΩΝΙΑ 2-0 ΛΕΤΟΝΙΑ
07/06ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
07/06ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
07/06ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
10/06ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
10/06ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
10/06ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
05/09ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
06/09ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ
06/09ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
09/09ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
09/09ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
09/09ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
10/10ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
10/10ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
10/10ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
13/10ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
13/10ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
15/10ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
16/11ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
16/11ΣΛΟΒΕΝΙΑ 19:00 ΛΕΤΟΝΙΑ
19/11ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
19/11ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
19/11ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
8ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΓΑΛΛΙΑ622008 - 111004 - 011004 - 1
2 ΤΟΥΡΚΙΑ622006 - 011004 - 011002 - 0
3 ΑΛΒΑΝΙΑ321013 - 210010 - 211003 - 0
4 ΙΣΛΑΝΔΙΑ321012 - 400000 - 021012 - 4
5 ΑΝΔΟΡΑ020020 - 520020 - 500000 - 0
6 ΜΟΛΔΑΒΙΑ020021 - 810011 - 410010 - 4
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Antoine GriezmannΓΑΛΛΙΑ225.00%01
1Olivier GiroudΓΑΛΛΙΑ225.00%00
1Kylian MbappeΓΑΛΛΙΑ225.00%00
1Cenk TosunΤΟΥΡΚΙΑ233.33%00
5Birkir BjarnasonΙΣΛΑΝΔΙΑ150.00%01
5Burak YilmazΤΟΥΡΚΙΑ116.67%01
5Raphael VaraneΓΑΛΛΙΑ112.50%00
5Hakan CalhanogluΤΟΥΡΚΙΑ116.67%00
5Vidar Oern KjartanssonΙΣΛΑΝΔΙΑ150.00%00
5Vladimir AmbrosΜΟΛΔΑΒΙΑ1100.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/03ΑΛΒΑΝΙΑ 0-2 ΤΟΥΡΚΙΑ
22/03ΜΟΛΔΑΒΙΑ 1-4 ΓΑΛΛΙΑ
22/03ΑΝΔΟΡΑ 0-2 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
25/03ΓΑΛΛΙΑ 4-0 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
25/03ΤΟΥΡΚΙΑ 4-0 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
25/03ΑΝΔΟΡΑ 0-3 ΑΛΒΑΝΙΑ
08/06ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
08/06ΙΣΛΑΝΔΙΑ 16:00 ΑΛΒΑΝΙΑ
08/06ΜΟΛΔΑΒΙΑ 19:00 ΑΝΔΟΡΑ
11/06ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
11/06ΙΣΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
11/06ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
07/09ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
07/09ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
07/09ΙΣΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
10/09ΜΟΛΔΑΒΙΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
10/09ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
10/09ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
11/10ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
11/10ΙΣΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
11/10ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
14/10ΙΣΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
14/10ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
14/10ΜΟΛΔΑΒΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
14/11ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
14/11ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
14/11ΤΟΥΡΚΙΑ 19:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
17/11ΜΟΛΔΑΒΙΑ 21:45 ΙΣΛΑΝΔΙΑ
17/11ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
17/11ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
9ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΒΕΛΓΙΟ622005 - 111003 - 111002 - 0
2 ΡΩΣΙΑ321015 - 300000 - 021015 - 3
3 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ321013 - 421013 - 400000 - 0
4 ΚΥΠΡΟΣ321015 - 221015 - 200000 - 0
5 ΣΚΩΤΙΑ321012 - 300000 - 021012 - 3
6 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ020020 - 710010 - 210010 - 5
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Denis CheryshevΡΩΣΙΑ360.00%01
1Eden HazardΒΕΛΓΙΟ360.00%11
3Pieros SotiriouΚΥΠΡΟΣ240.00%21
4Yan VorogovskyΚΑΖΑΚΣΤΑΝ133.33%00
4Yuri PertsukhΚΑΖΑΚΣΤΑΝ133.33%01
4Baktiyor ZaynutdinovΚΑΖΑΚΣΤΑΝ133.33%00
4Ioannis KousoulosΚΥΠΡΟΣ120.00%00
4Georgios EfremΚΥΠΡΟΣ120.00%00
4Konstantinos LaifisΚΥΠΡΟΣ120.00%00
4Youri TielemansΒΕΛΓΙΟ120.00%01
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/03ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 3-0 ΣΚΩΤΙΑ
21/03ΒΕΛΓΙΟ 3-1 ΡΩΣΙΑ
21/03ΚΥΠΡΟΣ 5-0 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
24/03ΚΥΠΡΟΣ 0-2 ΒΕΛΓΙΟ
24/03ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 0-4 ΡΩΣΙΑ
24/03ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 0-2 ΣΚΩΤΙΑ
08/06ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
08/06ΡΩΣΙΑ 19:00 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
08/06ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
11/06ΡΩΣΙΑ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
11/06ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
11/06ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
06/09ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
06/09ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΡΩΣΙΑ
06/09ΚΥΠΡΟΣ 19:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
09/09ΡΩΣΙΑ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
09/09ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
09/09ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
10/10ΡΩΣΙΑ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
10/10ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
10/10ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΚΥΠΡΟΣ
13/10ΚΥΠΡΟΣ 19:00 ΡΩΣΙΑ
13/10ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 16:00 ΒΕΛΓΙΟ
13/10ΣΚΩΤΙΑ 19:00 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
16/11ΡΩΣΙΑ 19:00 ΒΕΛΓΙΟ
16/11ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 19:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
16/11ΚΥΠΡΟΣ 16:00 ΣΚΩΤΙΑ
19/11ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
19/11ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
19/11ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΡΩΣΙΑ
10ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΙΤΑΛΙΑ622008 - 022008 - 000000 - 0
2 ΕΛΛΑΔΑ421104 - 200000 - 021104 - 2
3 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ421104 - 321104 - 300000 - 0
4 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ321012 - 200000 - 021012 - 2
5 ΑΡΜΕΝΙΑ020021 - 410010 - 210011 - 2
6 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ020020 - 810010 - 210010 - 6
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Konstantinos FortounisΕΛΛΑΔΑ250.00%11
1Fabio QuagliarellaΙΤΑΛΙΑ225.00%20
1Moise KeanΙΤΑΛΙΑ112.50%00
4Nicolo BarellaΙΤΑΛΙΑ112.50%01
4Rade KrunicΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ125.00%01
4Anastasios DonisΕΛΛΑΔΑ125.00%00
4Deni MilosevicΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ125.00%00
4Henrikh MkhitaryanΑΡΜΕΝΙΑ1100.00%10
4Fredrik JensenΦΙΝΛΑΝΔΙΑ150.00%01
4Pyry SoiriΦΙΝΛΑΝΔΙΑ150.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/03ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 2-1 ΑΡΜΕΝΙΑ
23/03ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 0-2 ΕΛΛΑΔΑ
23/03ΙΤΑΛΙΑ 2-0 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
26/03ΙΤΑΛΙΑ 6-0 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
26/03ΑΡΜΕΝΙΑ 0-2 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
26/03ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 2-2 ΕΛΛΑΔΑ
08/06ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
08/06ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
08/06ΑΡΜΕΝΙΑ 19:00 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
11/06ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
11/06ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
11/06ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΑΡΜΕΝΙΑ
05/09ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
05/09ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
05/09ΑΡΜΕΝΙΑ 19:00 ΙΤΑΛΙΑ
08/09ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
08/09ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
08/09ΑΡΜΕΝΙΑ 16:00 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
12/10ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
12/10ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΑΡΜΕΝΙΑ
12/10ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 19:00 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
15/10ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
15/10ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΑΡΜΕΝΙΑ
15/10ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
15/11ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ
15/11ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
15/11ΑΡΜΕΝΙΑ 19:00 ΕΛΛΑΔΑ
18/11ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ 21:45 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
18/11ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
18/11ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΑΡΜΕΝΙΑ