Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
69619:30ΑΛ ΣΑΝΤ - ΧΙΕΝΖΕΝ ΣΠΟΡ1-1Παρ19:55ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ0-176'69819:55ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ1-376'122220:00ΛΟΓΚΡΟΝΕΣ - ΜΑΡΙΝΟ ΛΟΥΑΝΚΟ2-072'70020:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ - ΣΤΑΡΤ4-072'20:00ΡΑΖΑ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ - ΜΑΧΡΙΜΠ ΤΕΤΟΥΑΝ1-068'21:00ΚΛΑΜΠ ΝΤΕΣΤΡΟΓΙΕΡΣ - ΟΛΓΟΥΕΪΣ ΡΕΝΤΙ0-029'21:30ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΜΕΡΙΔΑ - ΚΑΡΑΚΑΣ0-01'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Αργεντινή : Κόπα ντε λα Σούπερλιγκα

Αργεντινή : Κόπα Ντε Λα Σούπερλιγκα : Τελικός
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
02/06ΤΙΓΚΡΕ2-0ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 
Αργεντινή : Κόπα Ντε Λα Σούπερλιγκα : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/05ΤΙΓΚΡΕ5-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
25/05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ0-1ΤΙΓΚΡΕ
 ΤΙΓΚΡΕ6-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ 
 
19/05ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-0ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
26/05ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ1-0ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-1ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 
Αργεντινή : Κόπα Ντε Λα Σούπερλιγκα : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
11/05ΤΙΓΚΡΕ2-0ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
14/05ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ2-1ΤΙΓΚΡΕ
 ΤΙΓΚΡΕ3-2ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ 
 
12/05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ3-0ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ
15/05ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ4-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ4-4ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ 
 
12/05ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-0ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
16/05ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ1-2ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ2-1ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ 
 
13/05ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ0-0ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
17/05ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-0 (5-4)ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
 ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ0-0 (Π)ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 
Αργεντινή : Κόπα Ντε Λα Σούπερλιγκα : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/04ΤΑΓΙΕΡΕΣ3-2ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
04/05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ2-0ΤΑΓΙΕΡΕΣ
 ΤΑΓΙΕΡΕΣ3-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ 
 
27/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ1-2ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
07/05ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ2-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ1-4ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ 
 
28/04ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ1-1ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
05/05ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ0-0ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ1-1ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ 
 
28/04ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ1-0ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
05/05ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ1-1ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ2-1ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 
 
28/04ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ1-1ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ
04/05ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ6-0ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
 ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ1-7ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ 
 
29/04ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ1-2ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
06/05ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ3-1ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ
 ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ2-5ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 
 
29/04ΤΙΓΚΡΕ1-2ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
04/05ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ1-3ΤΙΓΚΡΕ
 ΤΙΓΚΡΕ4-3ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ 
 
30/04ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ1-0ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ
05/05ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ0-2ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ3-0ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ 
Αργεντινή : Κόπα Ντε Λα Σούπερλιγκα : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/04ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ0-0ΤΙΓΚΡΕ
21/04ΤΙΓΚΡΕ3-2ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
 ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ2-3ΤΙΓΚΡΕ 
 
13/04ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ0-1ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ
21/04ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ1-3ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ3-2ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ 
 
13/04ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ2-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ
20/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ2-0 (3-2)ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ
 ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ2-2 (Π)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ 
 
13/04ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ3-2ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ
20/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ2-0ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
 ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ3-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ 
 
14/04ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ1-1ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
21/04ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ3-0ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
 ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ1-4ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ 
 
14/04ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ0-1ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
19/04ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ0-2ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ2-1ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ 
 
14/04ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ0-0ΟΥΡΑΚΑΝ
20/04ΟΥΡΑΚΑΝ0-0 (3-4)ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ(Π) 0-0ΟΥΡΑΚΑΝ 
 
15/04ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ3-2ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
22/04ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ1-1ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ4-3ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 
 
15/04ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ1-1ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ
21/04ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ1-1 (5-4)ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
 ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ2-2 (Π)ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ 
 
16/04ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ0-2ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
20/04ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ1-2ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
 ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ2-3ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ