Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
10013:00ΟΚΑΪΑΜΑ - ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.Προγ10113:30ΜΠΟΥΣΑΝ Ι ΠΑΡΚ - ΣΕΟΥΛΠρογ13:30ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ (ΡΕΖ.) - ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ (ΡΕΖ.)Προγ15:00ΜΠΕΛΣΙΝΑ ΜΠΟΜΠΡΟΥΙΣΚ (ΡΕΖ.) - ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΖΟΝΤΙΝΟ (ΡΕΖ.)Προγ16:00ΕΜΠΕΓΙΑ ΣΙΤΙ - ΠΟΛΙΣΙ ΤΑΝΖΑΝΙΑΠρογ17:00ΣΑΜΠΟΥΡΤΑΛΟ ΤΙΦΛΙΔΑΣ - ΤΑΛΑΒΙΠρογ10617:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ - ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙΠρογ18:00ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ Β - ΑΤΜΟΣΦΕΡΑΠρογ18:00ΛΙΕΤΑΒΑ ΖΟΝΑΒΑ - ΒΙΤΙΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣΠρογ100418:00ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ - ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝΠρογ10818:00ΒΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ - ΚΛΙΝΤΣΕΝΙΠρογ100218:00ΜΙΝΑΤΖ - ΜΕΤΑΛΙΣΤ 1925Προγ10718:00ΝΟΑ - ΑΡΑΡΑΤ-ΑΡΜΕΝΙΑΠρογ102518:30ΓΙΑΠΣ - ΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑΠρογ102418:30HJS ΑΚΑΤΕΜΙΑ - ΠΙΦ ΠΑΡΑΪΝΕΝΠρογ10918:30ΣΜΟΛΕΒΙΤΣΙ - ΙΣΛΟΧΠρογ102318:30ΚΟΚΟΛΑ GBK - ΓΙΑΚΟΜΠΣΤΑΝΤΣ ΜΠΟΛΚΛΑΜΠΠρογ102618:30ΚΑΑΠΟ ΚΑΑΡΙΝΑ - ΑΤΛΑΝΤΙΔΑΠρογ11018:40ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ - ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣΠρογ11118:45ΜΑΣΙΝ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ - ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣΠρογ101919:00ΝΟΜ ΓΙΟΥΝ. - ΤΑΛΙΝΑ ΦΛΟΡΑ U21Προγ101819:00ΕΛΒΑ - ΤΑΛΙΝΑ ΛΙΒΑΔΙΑ U21Προγ102019:00JK ΤΑΜΕΚΑ ΤΑΡΤΟΥ ΙΙ - ΜΑΑΡΝΤΟΥ ΣΤΑΡΜΠΟΥΝΚΕΡΠρογ11219:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ - ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚΠρογ11319:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ - ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒΠρογ11419:00ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ - ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕΠρογ19:00IFK ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ (Γ) - ΒΑΞΙΟ (Γ)Προγ19:00ΣΙΑΟΥΛΙΑΪ - ΠΑΝΕΒΕΖΙΣ ΒΠρογ11519:15ΒΑΝΤΟΥΖ - ΣΤΑΝΤΕ ΟΥΣΧΙΠρογ11619:15ΛΩΖΑΝΗ - ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝΠρογ11919:30ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ - ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣΠρογ11819:30ΛΑΦΝΙΤΖ - ΑΜΣΤΕΤΕΝΠρογ12019:30ΣΑΧΙΝ ΜΠΟΥΣΕΧΡ - ΖΟΜΠΑΧΑΝΠρογ11719:30ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ ΒΠρογ12119:45ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑΠρογ12220:00ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ - ΛΟΥΤΟΝΠρογ102720:00ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ) - ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)Προγ102120:00ΧΑΝΙΝΓΚΕ - ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑΠρογ20:00ΡΟΣΕΝΓΚΑΡΝΤ (Γ) - ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ (Γ)Προγ12320:00ΒΕΝΤΣΑΙΣΕΛ - ΒΕΙΛΕΠρογ12520:00ΦΡΕΝΤΕΡΙΤΣΙΑ - ΝΑΕΣΤΒΕΝΤΠρογ12420:00ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡ - ΒΙΜΠΟΡΓΚΠρογ12820:30ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ - ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥΠρογ12620:30ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΓΡΑΝΑΔΑΠρογ102820:30ΑΛΤΑ - ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝΠρογ102920:45ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ) - ΡΟΑ (Γ)Προγ12921:00ΗΝΚ ΓΚΟΡΙΤΣΑ - ΒΑΡΑΖΝΤΙΝΠρογ13021:10ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ - ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝΠρογ13121:15ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ - ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑΠρογ13221:25ΧΟΡΝ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.Προγ13421:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ - ΡΑΚΟΒΠρογ13321:30ΒΙΛ 1900 - ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣΠρογ14022:00ΝΤΕΛΦΙΝΟ ΠΕΣΚΑΡΑ 1936 - ΠΕΡΟΥΤΖΙΑΠρογ13622:00ΕΜΠΟΛΙ - ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟΠρογ13522:00ΑΣΚΟΛΙ - ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919Προγ13922:00ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ - ΒΕΝΕΤΣΙΑΠρογ13722:00ΚΙΕΒΟ - ΤΡΑΠΑΝΙΠρογ14222:00ΣΠΕΤΣΙΑ - ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟΠρογ14122:00ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ - ΠΙΖΑΠρογ14322:00ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ - ΚΡΟΤΟΝΕΠρογ14422:15ΦΟΥΛΑΜ - ΚΑΡΝΤΙΦΠρογ14523:00ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΛΑΒΕΣΠρογ14623:30ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΙΡΑ - ΜΠΡΑΓΚΑΠρογ14704:00ΣΙΑΤΛ - ΣΑΝ ΧΟΣΕΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα

Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : Τελικός
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/01ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ2-0ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ
 
Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/12/2019ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ3-1ΣΙΜΙΖΟΥ
 
21/12/2019ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ3-2Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ
 
Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/10/2019ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ1-0ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ
 
23/10/2019ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥ0-1ΣΙΜΙΖΟΥ
 
23/10/2019Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ2-1ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ
 
23/10/2019ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ1-0ΧΟΝΤΑ ΦΚ
 
Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/09/2019ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ3-2ΚΑΒΑΣΑΚΙ
 
18/09/2019ΧΙΡΟΣΙΜΑ1-1 (1-1) (9-10)ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ
 
18/09/2019ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥ4-2ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ
 
18/09/2019ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ1-1 (1-1) (3-4)ΣΙΜΙΖΟΥ
 
18/09/2019Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ2-1ΣΕΝΤΑΙ
 
18/09/2019ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ1-1 (2-1)ΧΟΣΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
 
25/09/2019ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ4-1ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ
 
25/09/2019ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤΣ0-2ΧΟΝΤΑ ΦΚ
 
Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : Γύρος Των 32
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/08/2019ΚΑΤΑΛΕΡ ΤΟΓΙΑΜΑ0-1ΣΕΝΤΑΙ
 
14/08/2019ΧΟΣΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ2-0ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
 
14/08/2019ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ0-2ΧΟΝΤΑ ΦΚ
 
14/08/2019ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ6-0ΒΑΝΡΑΟΥΡΕ ΧΑΚΝΟΧ
 
14/08/2019ΟΚΑΪΑΜΑ1-1 (1-2)ΚΑΒΑΣΑΚΙ
 
14/08/2019Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ2-2 (2-2) (5-4)ΒΕΡΤΙΕΝ ΚΟΥΒΑΝΑ
 
14/08/2019ΜΙΤΟ1-2ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤΣ
 
14/08/2019ΖΒΑΙΓΚΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ1-2ΧΙΡΟΣΙΜΑ
 
14/08/2019ΟΜΙΓΙΑ0-4ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ
 
14/08/2019ΤΟΤΣΙΓΚΙ0-4ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ
 
14/08/2019ΚΑΣΙΒΑ0-0 (0-1)ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥ
 
14/08/2019ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ1-0ΤΟΚΙΟ
 
14/08/2019ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ1-2ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ
 
14/08/2019ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜΑΓΚΟΥΤΣΙ0-3ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ
 
14/08/2019ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ0-1ΣΙΜΙΖΟΥ
 
14/08/2019ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ1-1 (2-1)ΚΑΝΟΓΙΑ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/07/2019ΧΙΡΟΣΙΜΑ4-0ΟΚΙΝΑΒΑ
 
03/07/2019ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ0-1ΚΑΤΑΛΕΡ ΤΟΓΙΑΜΑ
 
03/07/2019ΚΑΣΙΒΑ4-0ΓΚΡΟΥΓΙΑ ΜΟΡΙΟΚΑ
 
03/07/2019ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥ1-1 (1-1) (4-3)ΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ
 
03/07/2019ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ4-1ΓΚΑΪΝΑΡΕ ΤΟΤΟΡΙ
 
03/07/2019ΤΟΚΙΟ1-0ΤΟΙΝ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
03/07/2019ΣΙΜΙΖΟΥ1-0ΝΑΓΚΑΝΟ ΠΑΡΣΕΙΡΟ
 
03/07/2019ΟΜΙΓΙΑ1-1 (2-1)ΤΣΕΣΠΑΚΟΥΣΑΤΣΟΥ
 
03/07/2019ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ7-1ΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ
 
03/07/2019ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ1-1 (2-3)ΒΑΝΡΑΟΥΡΕ ΧΑΚΝΟΧ
 
03/07/2019ΝΑΓΚΟΓΙΑ0-3ΚΑΝΟΓΙΑ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
03/07/2019ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ2-1ΡΙΤΣΟΥΜΕΙΚΑΝ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
03/07/2019ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤΣ2-1ΡΙΟΥΤΣΟΥ ΚΕΪΖΑΙ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
03/07/2019ΖΒΑΙΓΚΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ1-0ΝΙΓΚΑΤΑ ΑΛΜΠΙΡΕΞ
 
03/07/2019ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜΑΓΚΟΥΤΣΙ2-1ΡΙΟΥΚΙΟΥ
 
03/07/2019ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ2-2 (2-2) (4-2)ΓΚΙΦΟΥ
 
03/07/2019ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ5-2ΧΟΝΤΑ ΛΟΚ
 
03/07/2019ΣΕΝΤΑΙ4-1ΟΣΑΚΑ
 
03/07/2019ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ4-0ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.
 
03/07/2019Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ1-1 (2-1)ΚΟΤΣΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
03/07/2019ΣΑΠΟΡΟ2-4ΧΟΝΤΑ ΦΚ
 
03/07/2019ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ0-4ΒΕΡΤΙΕΝ ΚΟΥΒΑΝΑ
 
03/07/2019ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ3-1ΧΟΚΟΥΡΙΚΟΥ
 
03/07/2019ΚΑΒΑΣΑΚΙ1-0ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΕΪΤΖΙ
 
10/07/2019ΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙ0-2ΧΟΣΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
 
10/07/2019ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ2-1ΣΕΝΤΑΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
 
10/07/2019ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ1-1 (3-1)ΑΡΤΕΡΙΒΟ ΒΑΚΑΓΙΑΜΑ
 
Ιαπωνία : Τουρνουά Αυτοκράτορα : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
25/05/20190-2ΒΑΝΡΑΟΥΡΕ ΧΑΚΝΟΧ
 
25/05/2019ΧΟΝΤΑ ΛΟΚ5-1ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΣΕΛΕΣΤΕ
 
25/05/2019ΜΑΤΣΟΥΕ ΣΙΤΥ2-2 (2-2) (2-4)ΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ
 
25/05/2019ΣΑΟΥΡΚΟΣ ΦΟΥΚΟΥΙ2-4ΧΟΝΤΑ ΦΚ
 
25/05/2019ΙΒΑΚΙ2-3ΣΕΝΤΑΙ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
25/05/2019ΑΡΤΕΡΙΒΟ ΓΟΥΑΚΑΓΙΑΜΑ3-0ΣΑΓΚΑ ΛΙΞΙΛ
 
25/05/2019ΤΟΙΝ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ8-0ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑ
 
25/05/20190-2ΟΣΑΚΑ
 
25/05/2019ΤΣΕΣΠΑΚΟΥΣΑΤΣΟΥ0-0 (1-0)ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΟΚΥΟ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
 
26/05/2019ΓΚΡΟΥΓΙΑ ΜΟΡΙΟΚΑ1-0ΓΙΑΜΑΝΑΣΙ ΓΚΑΚΟΥΙΝ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
26/05/2019ΜΠΛΑΟΥΜΠΡΙΤΖ ΑΚΙΤΑ0-3ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΕΪΤΖΙ
 
26/05/2019ΝΑΓΚΑΝΟ ΠΑΡΣΕΙΡΟ1-0ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΝΙΙΓΚΑΤΑ
 
26/05/2019ΟΥΡΑΓΙΑΣΟΥ0-1ΧΟΣΕΙ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
26/05/2019ΒΕΡΤΙΕΝ ΚΟΥΒΑΝΑ2-2 (3-2)ΚΒΑΝΣΕΪ
 
26/05/2019ΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ2-0ΧΟΪΤΟ ΟΪΤΑ
 
26/05/2019ΚΑΤΑΛΕΡ ΤΟΓΙΑΜΑ2-0ΚΑΡΙΓΙΑ
 
26/05/2019ΓΚΙΦΟΥ ΚΕΙΞΑΙ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ2-4ΧΟΚΟΥΡΙΚΟΥ
 
26/05/2019ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΧΟΚΑΪΝΤΟ0-2ΡΙΟΥΤΣΟΥ ΚΕΪΖΑΙ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
26/05/2019ΝΑΡΑ1-2ΡΙΤΣΟΥΜΕΙΚΑΝ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
26/05/2019ΜΑΤΣΟΥΓΙΑΜΑ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ0-2ΟΚΙΝΑΒΑ
 
26/05/2019ΓΚΑΪΝΑΡΕ ΤΟΤΟΡΙ2-2 (2-2) (4-3)ΙΝΤΕΡΝΑΤΙΟΝΑΛ ΠΑΣΙΦΙΚ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
26/05/2019ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.6-0ΤΟΚΙΑΜΑ
 
26/05/2019MD ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ0-1ΚΟΤΣΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
 
26/05/2019ΧΙΡΟΣΙΜΑ1-2ΚΑΝΟΓΙΑ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
 
03/07/2019ΜΙΤΟ1-0ΚΙΟΤΟ
 
03/07/2019ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ0-0 (0-0) (5-3)ΕΧΙΜΕ
 
03/07/2019ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ1-1 (2-1)ΚΑΓΚΟΣΙΜΑ
 
03/07/2019ΣΙΜΠΑ ΙΣΙΧΑΡΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-3ΟΚΑΪΑΜΑ
 
03/07/2019ΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑ1-2ΤΟΤΣΙΓΚΙ