Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Hot αγώνες live!
Παιχνίδια: Όλα
Κατάταξη: Ανά ώρα
Ήχος για γκολ: Καμπανάκι
Επιλέξτε διοργάνωση
ΔΩ/ΕΚΩΔ1ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣXΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ2ΣΚΗΜ1X2iΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 18 ΜαΐουΕπόμενη ημέρα »
07:001555ΙΜΑΜΠΑΡΙΦΟΥΚΟΥΣΙΜΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-21-0iΤελικό
07:301516ΑΝΤΑΜΣΤΑΟΥΝ ΡΟΟΥΖΜΠΑΝΤΜΠΡΟΝΤΜΙΝΤΟΟΥ ΜΑΤΖΙΚ2-81-5iΤελικό
07:301517ΛΑΜΠΤΟΝ ΤΖΑΦΑΣΛΕΙΚ ΜΑΚΟΥΑΡΙ4-02-0iΤελικό
08:00182ΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑΜΠΛΑΟΥΜΠΛΙΤΖ ΑΚΙΤΑ0-20-2iΤελικό
08:00183ΓΙΟΚΟΧΑΜΑΣΙΜΙΖΟΥ2-01-0iΤελικό
08:00184ΜΙΤΟΤΡΙΝΙΤΑ ΟΙΤΑ1-10-1iΤελικό
08:00185ΣΙΜΠΑ ΙΣΙΧΑΡΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΧΙΜΕ7-15-0iΤελικό
08:00186ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΒΟΡΤΙΣΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ1-20-1iΤελικό
08:00187ΤΣΕΣΠΑΚΟΥΣΑΤΣΟΥΙΒΑΚΙ0-10-0iΤελικό
08:001515Ο ΚΟΝΟΡ ΝΑΙΤΣΚΑΝΜΠΕΡΑ ΟΛΥΜΠΙΚ2-11-0iΤελικό
08:001523ΜΑΝΙΝΓΚΧΑΜ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΟΚΛΕΪ ΚΑΝΟΝΣ1-40-2iΤελικό
08:001556ΓΚΡΟΥΓΙΑ ΜΟΡΙΟΚΑΓΙΟΚΟΧΑΜΑ0-10-0iΤελικό
08:001557ΚΑΜΑΤΑΜΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙΟΜΙΓΙΑ0-20-1iΤελικό
08:001558ΚΑΤΑΛΕΡ ΤΟΓΙΑΜΑΟΣΑΚΑ2-01-0iΤελικό
08:001559ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑΓΚΙΡΑΒΑΝΖ1-11-0iΤελικό
08:001560ΝΑΓΚΑΝΟ ΠΑΡΣΕΙΡΟΖΒΑΙΓΚΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ1-21-1iΤελικό
08:001561ΝΑΡΑ ΚΛΑΜΠΓΚΙΦΟΥ2-10-1iΤελικό
08:151514ΚΟΥΜΑ ΤΑΙΓΚΕΡΣΓΚΟΥΑΝΓΚΑΛΙΝ ΓΙΟΥΝ.0-30-1iΤελικό
08:301528ΑΝΤΕΛΑΙΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΑΝΤΕΛΑΙΝΤ ΡΕΙΝΤΕΡΣ0-20-1Τελικό
09:00188ΚΑΓΚΟΣΙΜΑΒ-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ0-30-1iΤελικό
Stoiximan Master: Έως 50.000€ κάθε εβδομάδα ΔΩΡΕΑΝ!*
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
09:30189ΓΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙ1-10-0iΤελ(Πα)
10:00-ΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣ ΣΕΝΤΣΠΟΡΤ ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΣΑΡΚΣ3-52-4iΤελικό
10:00-ΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΣΙΤΙΟΛΥΜΠΙΚ ΜΠΡΙΣΜΠΕΙΝ0-40-4iΤελικό
10:00-ΒΑΛΕΝΤΑΙΝΜΑΙΤΛΑΝΤ2-40-2iΤελικό
10:00-ΑΡΜΑΝΤΕΙΛΦΛΟΡΕΑΤ ΑΘΗΝΑ3-02-0iΤελικό
10:00-ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΝΑΙΤΣΦΡΙΜΑΝΤΛ ΣΙΤΙ0-30-1iΤελικό
10:00-ΜΠΑΛΚΑΤΑΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΜΑΣΕΝΤΟΝΙΑ0-30-1iΤελικό
10:00-ΣΑΟΥΘΕΡΝ ΝΤΙΣΤΡΙΚΤΚΙΤΣΕ0-30-1iΤελικό
10:00-ΡΙΣΟΡΣΙΣ ΚΑΠΙΤΑΛΤΑΙ ΠΟ1-10-1iΤελικό
10:00190ΦΟΥΚΟΥΟΚΑΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ0-30-2iΤελικό
10:30-ΣΠΙΡΙΤΛΕΙΧΑΡΝΤ ΤΑΙΓΚΕΡΣ0-20-1iΤελικό
10:30-ΜΕΤΡΟ ΣΤΑΡΣΑΝΤΕΛΑΪΝΤ ΚΟΜΕΤΣ2-22-1Τελικό
10:30-ΛΑΝΓΚΦΑΝΓΚ ΓΚΛΟΡΙ ΣΙΤΙΧΕΪΛΟΝΓΚΤΣΙΑΝΓΚ ΑΙΣ ΣΙ1-10-0iΠεν
10:30191ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ ΣΙΤΙΖΕΝΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ0-10-0iΤελικό
10:30192ΑΝΣΑΝ ΓΚΡΙΝΕΡΣΤΣΕΟΝΓΚΤΖΟΥ0-00-0iΤελικό
11:00-ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ ΓΙΟΥΝ.ΠΕΝΙΝΣΟΥΛΑ ΠΑΟΥΕΡ0-40-2i71'
11:00-ΡΙΟΥΚΙΟΥΤΕΓΚΕΒΑΧΑΡΟ ΜΙΓΙΑΖΑΚΙ0-10-1i71'
11:30-ΓΚΟΛΝΤ ΚΟΟΥΣΤ ΓΙΟΥΝ.ΓΟΥΛΒΣ0-0-iΑναβ
11:30-ΑΝΤΕΛΑΪΝΤ ΟΛΥΜΠΙΚΑΝΤΕΛΑΪΝΤ ΣΙΤΙ1-21-2Ημιχ
12:00-ΧΑΜΕ ΣΙΤΙΝΤΑΝΤΕΝΟΓΚ ΘΑΝΤΕΡ0-0-i31'
Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες!
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
12:00-ΚΟΥΙΝΣΛΑΝΤ ΛΑΙΟΝΣΓΚΟΛΝΤ ΚΟΟΥΣΤ ΝΑΙΤΣ0-1-i26'
12:00-ΧΙΛΣ ΜΠΡΑΜΠΙΣΜΠΛΑΚΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙ0-0-i22'
12:00-ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΣΙΔΝΕΪ ΓΟΥΟΝΜΑΡΚΟΝΙ ΣΤΑΛΙΟΝΣ1-1-i23'
12:00-ΣΕΝΤ ΤΖΟΡΤΖ ΣΕΝΤΣΣΑΔΕΡΛΑΝΤ ΣΑΡΚΣ2-0-i27'
12:00-ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ ΝΕΟΙΠΕΡΘ ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ0-0-i30'
12:15-ΜΑΝΛΙ ΓΙΟΥΝ.ΒΟΛΟΝΓΚΟΝΓΚ ΓΟΥΛΒΣ0-0-i13'
12:15-ΣΕΝΤ ΤΖΟΡΤΖ ΣΙΤΙΣΙΔΝΕΪ ΓΙΟΥΝ.0-0-i12'
12:30-ΚΡΟΙΝΤΟΝ ΚΙΝΓΚΣΓΟΥΑΙΤ ΣΙΤΙ0-0-3'
12:30-ΧΟΥΝΑΝ ΞΙΑΝΤΑΟΣΙΤΖΙΑΖΧΟΥΑΝΓΚ ΓΚΟΝΓΚΦ0-0-i2'
12:30-ΣΤΑΛΙΟΝΜΕΝΤΙΟΛΑ--Προγ
12:45193ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΟΥΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡΣΙΔΝΕΪ--iΠρογ
13:00-ΝΤΑ ΝΑΝΓΚΤΟΥΑΝ ΤΟΥ ΠΧΟΥ ΘΧΟ--Προγ
13:00-ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑΣΑΝΤΕΤΣΙΑ--iΠρογ
13:00-ΛΑΙΟΝ ΣΙΤΙ ΣΕΙΛΟΡΣΓΙΑΝΓΚ ΛΑΙΟΝΣ--iΠρογ
13:00-ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ (ΣΙΓΧΟΥΓΚΑΝΓΚ ΓΙΟΥΝ.--iΠρογ
13:00199ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥΝΑΓΚΟΓΙΑ--iΠρογ
13:00200ΓΚΙΜΤΣΕΟΝ ΣΑΓΚΜΟΥΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ--iΠρογ
13:00201ΣΕΟΥΛ Ε-ΛΑΝΤΓΕΟΝΑΜ--iΠρογ
13:00202ΣΟΥΓΟΥΟΝ ΜΠΛΟΥΓΟΥΙΝΓΚΣΜΠΟΥΤΣΕΟΝ--iΠρογ
13:00203ΦΕΪΡΕΝΣΕΒΙΛΑΒΕΡΝΤΕΝΣΕ--iΠρογ
Έτσι είναι η αγάπη. Να ξέρεις ποιος είναι ο βασιλιάς των σπορ. Betshop.gr
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
13:001503ΣΟΝΓΚ ΛΑΜ ΝΓΚΧΕ ΑΝΣΑΝΑ ΚΑΝ ΧΟΑ--iΠρογ
13:45-ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ--iΠρογ
14:00204ΣΚΟΒΝΤΕΟΣΤΕΡΣΑΝΤΣ--iΠρογ
14:001513ΜΠΙΝ ΝΤΙΝΧΑΙ ΦΟΝΓΚ--iΠρογ
14:30205ΑΟΥΕΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΙΜ--iΠρογ
14:30206ΛΟΥΜΠΕΚRW ΕΣΣΕΝ--iΠρογ
14:30207ΜΟΝΑΧΟ 1860ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ--iΠρογ
14:30208ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ--iΠρογ
14:30209ΟΥΛΜ 1846ΒΕΡΛ--iΠρογ
14:30210ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ--iΠρογ
14:30211ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ--iΠρογ
14:30212ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ--iΠρογ
14:30213ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΒΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ--iΠρογ
14:30214ΧΑΛΕΣΕΡΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β--iΠρογ
14:30215ΝΤΑΝΤΙΚΙΛΜΑΡΝΟΚ--iΠρογ
14:30216ΣΕΛΤΙΚΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ--iΠρογ
14:30217ΧΑΡΤΣΡΕΙΝΤΖΕΡΣ--iΠρογ
14:301531ΤΑΜΕΚΑΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ--iΠρογ
14:351532ΚΙΝΓΚΝΤΑΟ ΖΟΝΓΚΤΣΟΥΑΝΓΣΑΝΓΚΑΗ ΠΟΡΤ--iΠρογ
14:451533ΦΑ 2000ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡ--Προγ
15:00-ΑΑΡΧΟΥΣ ΦΡΕΜΑΝΤΕΣΜΠΙΕΡΓΚ--Προγ
15:00-ΣΕΝ ΤΖΟΡΤΖΧΑΝΤΙΑ ΧΟΣΑΝΝΑ--Αποτελ
15:00-TS ΓΚΑΛΑΞΙΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΙΡΕΤΣ--iΠρογ
15:00218ΑΝΔΟΡΡΑΜΠΟΥΡΓΚΟΣ--iΠρογ
15:00219ΤΠΣKT--Προγ
15:001538TSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧΑΟΥΜΠΣΤΑΝΤ--iΠρογ
15:001539ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ 201ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ 2--iΠρογ
15:001540ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝΒΕΛΜΠΕΡΤ--iΠρογ
15:001541ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 2--iΠρογ
15:001594ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΑΝΣΜΠΑΧ--iΠρογ
15:001595ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚΛΙΠΣΤΑΝΤ--iΠρογ
15:001596ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡΝΤΟΥΡΕΝ--iΠρογ
15:001597ΒΟΥΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΙΚΕΡΣΒΙΖΛΙΝΓΚ--iΠρογ
15:001598ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚΓΚΟΥΤΕΡΣΛΟΧ--iΠρογ
15:001599ΚΟΜΠΛΕΝΤΖΜΑΙΝΤΖ 05 ΙΙ--iΠρογ
15:001600ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝΧΕΣΣΕΝ ΚΑΣΣΕΛ--iΠρογ
15:001601ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡΣΚΟΤ ΜΑΙΝΤΖ--iΠρογ
15:001602ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ Ι1. ΜΠΟΧΟΛΤ--iΠρογ
15:001603ΟΦΕΝΜΠΑΧΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921--iΠρογ
15:001604ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ IIΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ--iΠρογ
15:001605ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ--iΠρογ
15:001606ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ ΒΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Β--iΠρογ
15:001607ΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚΑΑΛΕΝ--iΠρογ
15:001608ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΜΠΑΡΟΚΣΤΑΝΤ ΦΟΥΛΝΤΑ- Λ--iΠρογ
15:001609ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗΣ--iΠρογ
15:001610ΜΠΡΑΜΠΡΑΝΤΣΚΙΒΕ--Προγ
15:001611ΦΚ ΡΟΣΚΙΛΝΤΕΜΙΝΤΕΛΦΑΡΤ--Προγ
15:001612ΑΤΙΡΑΟΥΑΣΤΑΝΑ--iΠρογ
15:001613ΜΙΛΙΚΟΣΚΙΚΙΦΕΝ--iΑποτελ
15:001620ΚΑΙΖΕΡ ΤΣΙΦΣΠΟΛΟΚΒΑΝΕ ΣΙΤΙ--iΠρογ
15:001621ΚΕΙΠ ΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙΡΙΤΣΑΡΝΤΣ ΜΠΕΙ--iΠρογ
15:001622ΛΑΜΟΝΤΒΙΛ ΓΚ. ΑΡ.ΚΕΙΠ ΤΑΟΥΝ ΣΠΕΡΣ--iΠρογ
15:001623ΡΟΓΙΑΛ ΑΜΤΣΙΠΑ ΓΙΟΥΝ.--iΠρογ
15:001624ΣΕΚΟΥΚΟΥΝΕ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΑΜΑΖΟΥΛΟΥ--iΠρογ
15:001625ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΓΙΟΥΝ.ΜΟΡΟΚΑ ΣΟΥΑΛΟΟΥΖ--iΠρογ
15:001626ΣΤΕΛΕΝΜΠΟΣΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤΑΟΥΝΣ--iΠρογ
15:151614ΒΙΕΤΤΕΛΝΑΜ ΝΤΙΝΧ--iΠρογ
15:30220ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥΚΡΙΒΜΠΑΣ--iΠρογ
15:301615ΣΑΜΓΚΟΥΡΑΛΙ ΤΣΚΑΛΤΟΥΜΠΣΑΜΤΡΕΝΤΙΑ--iΠρογ
15:50-ΖΡΙΝΣΚΙ ΤΖΟΥΡΤΖΕΒΑΤΣΡΑΝΤΝΙΚ ΣΕΣΒΕΤ--iΑποτελ
16:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΕΝΤΙΣΤΑΣΣΕΡΙΤΟ--Αποτελ
16:00-Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1925 ΚΑΛΙΖ--iΠρογ
16:00-ΠΟΞΙΤΧΟΝΚΑ--iΑποτελ
16:00221ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ--iΠρογ
16:00222ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ--iΠρογ
16:00223ΑΛΟΥΜΙΝΙΝΤΟΜΖΑΛΕ--iΠρογ
16:00224ΜΟΥΡΑΡΟΓΚΑΣΚΑ--iΠρογ
16:00225ΡΑΝΤΟΜΛΖΕΤΣΕΛΙΕ--iΠρογ
16:00226ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣΕΡΓΚΡΙΤΕ--iΠρογ
16:00227ΟΝΤΕΒΟΛΝΤΜΠΡΑΓΚΕ--iΠρογ
16:00228ΓΙΠΟΚΑΠΑ--Προγ
16:001616ΚΑΠΑΖΖΙΡΑ--iΠρογ
16:001617ΣΑΜΠΑΙΛΝΕΦΤΣΙ ΜΠΑΚΟΥ--iΠρογ
16:001618ΣΑΜΠΑΧΣΟΥΜΓΚΑΓΙΤ--iΠρογ
16:001619FK ΤΡΑΝΣΙΝΒΕΣΤΣΙΑΟΥΛΙΑΙ--iΠρογ
16:001627HJS ΑΚΑΤΕΜΙΑVJS--iΑποτελ
16:30-ΝΤΟΝΟΦΕΛΝΤΤΡΑΪΣΚΙΡΤΣΕΝ--iΑποτελ
16:30-ΣΠΑΚΕΝΜΠΟΥΡΓΚADO 20--iΑποτελ
16:30-ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪΣΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣ--iΑποτελ
16:30-ΝΟΥΡΝΤΓΟΥΙΚΣΧΕΒΕΝΙΝΓΚΕΝ--iΑποτελ
16:30-ΧΑΡΝΤΜΠΕΡΓΚAFC--iΑποτελ
16:30-ΑΣΣΕΝΚΑΤΒΙΚ--iΑποτελ
16:30-ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ (ΡΕΖ.)ΡΙΝΣΜΠΟΥΡΚΕ ΜΠΟΪΣ--iΑποτελ
16:30-ΚΟΥΙΚ ΜΠΟΙΣΤΣΕΛΝΤΕΡΣ ΦΕΕΝΕΝΤΑΛΣ--iΑποτελ
16:30-ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ (ΝΕΟΙΕΞΕΛΣΙΟΡ ΜΑΑΣΛΟΥΙΣ--iΑποτελ
16:30-ΛΙΣΣΕΚΟΝΙΚΛΙΚΕ--iΑποτελ
16:30229ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΛΕΙΨΙΑ--iΠρογ
16:30230ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣΜΠΟΧΟΥΜ--iΠρογ
16:30231ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚΜΑΙΝΤΖ--iΠρογ
16:30232ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ--iΠρογ
16:30233ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ--iΠρογ
16:30234ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ--iΠρογ
16:30235ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ--iΠρογ
16:30236ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΙΜΚΟΛΩΝΙΑ--iΠρογ
16:30237ΧΟΦΕΝΧΑΪΜΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ--iΠρογ
16:301628ΒΑΙΣΕ ΦΛΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤ--iΠρογ
16:301629ΕΪΜΣΜΠΟΥΛΕΤΕΡΤΖΕΝΤΕΛΟΧ--iΠρογ
16:301630ΜΕΠΕΝΤΕΟΥΤΟΝΙΑ 05--iΠρογ
16:301631ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΟΝVFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ--iΠρογ
16:301632ΦΟΝΙΞ ΛΟΥΜΠΕΚΜΠΡΕΜΕΡ--iΠρογ
16:301633ΧΑΒΕΛΣΕΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛ--iΠρογ
16:301634ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΒΚΙΛΙΑ ΚΙΕΛ--iΠρογ
16:451635ΚΑΕΡΝΑΡΦΡΟΝΠΕΝΙΜΠΟΝΤ--iΠρογ
17:00-ΤΑΜΠΙΟΡΕΜΠΡΟ ΣΙΡΙΑΝΣΚΑ--iΑποτελ
17:00-ΚΑΡΛΣΤΑΝΤΣΤΟΚΣΑΝΤ--iΑποτελ
17:00-ΕΣΚΙΛΣΜΙΝΕΤΟΡΛΣΛΑΝΤΑ--iΑποτελ
17:00-ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚΤΟΡΝΣ IF--iΑποτελ
17:00-ΟΣΚΑΡΣΑΜΝΣΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ--iΑποτελ
17:00-ΚΑΡΑΜΠΑΚΧ ΒΙΕΝ.ΒΙΝΕΡ ΣΠΟΡΤΚΛΟΥΜΠ--iΑποτελ
17:00238ΣΤΡΑΝΡΑΕΡΙΣΤ ΚΙΛΜΠΡΑΪΤ--iΠρογ
17:001636ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ--iΠρογ
17:001637ΘΡΟΤΟΥΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚΝΖΑΡΝΤΒΙΚ--iΠρογ
17:001638ΛΕΪΚΝΙΡ ΡΕΙΚ.ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ--iΠρογ
17:001639ΑΚΤΟΜΠΕΟΡΝΤΑΜΠΑΣΙ--iΠρογ
17:001640ΑΤΛΑΝΤΙΣ-ΑΚΑΤΕΜΙΑΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑ--iΑποτελ
17:001641JPSΓΙΑΚΟΜΠΣΤΑΝΤΣ ΜΠΟΛΚΛΑΜ--iΑποτελ
17:15240ΛΕΓΚΑΝΕΣΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ--iΠρογ
17:15241ΟΥΕΣΚΑΣΑΝΤΑΝΤΕΡ--iΠρογ
17:30243ΑΡΟΥΚΑΓΚΙΜΑΡΑΕΣ--iΠρογ
17:30244ΕΣΤΡΕΛΑΖΙΛ ΒΙΣΕΝΤΕ--iΠρογ
17:30245ΜΠΟΑΒΙΣΤΑΒΙΖΕΛΑ--iΠρογ
17:30246ΦΑΡΕΝΣΕΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ--iΠρογ
17:45239ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣΛΕΦΣΚΙ 2005 ΚΡΟΥΜΟΒΓΚΡ--iΠρογ
18:00247ΑΛΤΑΧΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ--iΠρογ
18:00248ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡWSG ΤΙΡΟΛ--iΠρογ
18:00249ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ--iΠρογ
18:00250ΧΟΡΣΕΝΣB 93 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ--iΠρογ
18:00251ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΒΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ--iΠρογ
18:00252MS AΣΧΝΤΟΝΤΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ--iΠρογ
18:00253ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΝΤΕΡΑΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ--iΠρογ
18:00254ΡΟΥΝΤΕΣΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ--iΠρογ
18:00258ΖΙΛΙΝΑΝΤΟΥΝΑΙΣΚΑ ΣΤΡΕΝΤΑ--iΠρογ
18:00259ΖΛΑΤΕ ΜΟΡΑΦΤΣΕΤΡΕΝΤΣΙΝ--iΠρογ
18:00260ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΛΙΤΣΑ--iΠρογ
18:00261ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ--iΠρογ
18:00262ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒ--iΠρογ
18:00263ΦΚ ΚΟΖΙΤΣΕΖΕΜΠΛΙΝ ΜΙΧΑΛΟΒΤΣΕ--iΠρογ
18:002641. ΣΛΟΒΑΤΣΚΟΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ--iΠρογ
18:00265ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ--iΠρογ
18:00266ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ--iΠρογ
18:001642ΝΤΕ ΛΟΣ ΡΕΓΙΕΣΡΑΓΙΟ ΚΑΝΤΑΜΠΡΙΑ--Αποτελ
18:001643ΠΑΝΕΒΕΖΙΣΧΕΓΚΕΛΜΑΝ--iΠρογ
18:001644OTP FCΝΑΠΡΕΣ ΚΡΑΦΤ--iΑποτελ
18:15267ΜΠΟΛΤΟΝΟΞΦΟΡΝΤ--iΠρογ
18:30-ΟΡΙΤΖΕΝΤNK ΣΟΛΙΝ--iΑποτελ
18:30-ΤΣΙΜΠΑΛΙΑΤΖΑΡΟΥΝ--iΑποτελ
18:30-ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚΠΟΛΟΝΙΑ ΜΠΙΤΟΜ--iΠρογ
18:30268ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒΡΑΝΤΟΜΙΑΚ--iΠρογ
18:30269ΚΑΤΟΒΙΤΣΕΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ--iΠρογ
18:301645ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΠΡΟΓΚΡΕΣΟ--iΠρογ
18:45270ΠΑΞΙΚΙΣΒΑΡΝΤΑ ΜΑΣΤΕΡ ΓΚΟΥΝ--iΠρογ
18:45271ΠΟΥΣΚΑΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙΑΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ--iΠρογ
18:45272ΦΕΧΕΡΒΑΡΝΤΙΟΣΓΚΙΟΡΙ--iΠρογ
19:00-ΛΑ ΣΕΡΕΝΑΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝ ΦΕΛΙΠΕ--iΑποτελ
19:00273ΑΒΡΑΝΣΝΙΟΡ--iΠρογ
19:00274ΒΙΛΕΦΡΑΝΣΝΑΝΣΙ--iΠρογ
19:00275ΓΚΟΛ FCΟΡΛΕΑΝ--iΠρογ
19:00276ΛΕ ΜΑΝΜΑΡΙΝΙΑΝ--iΠρογ
19:00277ΜΑΡΤΙΓΚΝΙΜ--iΠρογ
19:00278ΡΕΝΤ ΣΤΑΡΕΠΙΝΑΛ--iΠρογ
19:00279ΡΟΥΕΝΝΤΙΖΟΝ--iΠρογ
19:00280ΣΑΤΟΡΟΥΣΟΛΕ--iΠρογ
19:00281ΣΟΣΟΒΕΡΣΑΛΙΕΣ 78--iΠρογ
19:00282ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣΒΑΣΙΛΕΙΑ--iΠρογ
19:00283ΙΒΕΡΝΤΟΝΛΟΥΚΕΡΝΗ--iΠρογ
19:00284ΛΩΖΑΝΗ ΟΥΣΙΛΩΖΑΝΗ--iΠρογ
19:00285ΛΕΤΣΕΑΤΑΛΑΝΤΑ--iΠρογ
19:00286ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥΠΕΝΤΙΚΣΠΟΡ--iΠρογ
19:00287ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΚΑΡΑΓΚΙΟΥΜΡΟΥΚ--iΠρογ
19:00288ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡΚΟΝΙΑΣΠΟΡ--iΠρογ
19:00289ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ--iΠρογ
19:00290ΜΠΕΣΙΚΤΑΣΧΑΤΑΙΣΠΟΡ--iΠρογ
19:00291ΡΙΖΕΣΠΟΡΚΑΣΙΜΠΑΣΑ--iΠρογ
19:00292ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ--iΠρογ
19:001646ΝΤΙΛΑ ΓΚΟΡΙΝΤΙΝΑΜΟ ΤΙΦΛΙΔΑΣ--iΠρογ
19:001647ΝΟΜ ΚΑΛΙΟΥΚΟΥΡΕΣΑΡΕ--iΠρογ
19:001648ΜΠΑΡΑΚΑΛΝΤΟΣ.ΝΤ. ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΣΟ--Αποτελ
19:001649ΚΑΪΣΑΡ ΚΙΖΙΛΟΡΝΤΑΖΕΝΙΣ--iΠρογ
19:001651ΝΤΑΛΒΙΚ -ΡΕΪΝΙΡΦΙΟΛΝΙΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ--iΠρογ
19:15293ΒΕΣΤΕΡΛΟΜΑΛΙΝ--iΠρογ
19:20256ΑΛ ΤΑΒΟΥΝ ΜΠΟΥΡΑΪΝΤΑΧΑΛ ΣΑΑΜΠ--iΠρογ
19:20257ΑΛ ΧΑΖΜΑΛ ΡΙΓΙΑΝΤ--iΠρογ
19:30294ΙΝΒΕΡΝΕΣΧΑΜΙΛΤΟΝ--iΠρογ
19:30295ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΠΙΑΠΟ--iΠρογ
19:301650ΤΑΛΙΝΑ ΚΑΛΕΒ U21ΕΛΒΑ--iΑποτελ
20:00-ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ--iΑποτελ
20:00296CR ΓΡΑΝΑΔΑΟΥΕΛΒΑ--iΠρογ
20:00297ΑΛΓΚΕΣΙΡΑΣΚΑΣΤΕΓΙΟΝ--iΠρογ
20:00298ΑΡΕΝΤΕΙΡΟΘΕΛΤΑ ΒΙΓΚΟ Β--iΠρογ
20:00299ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝΛΟΥΚΕΝΟΣΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟ--iΠρογ
20:00300ΙΜΠΙΖΑ ΕΙΒΙΣΑΚΟΡΔΟΒΑ--iΠρογ
20:00301ΙΝΤΕΡΣΙΤΙΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β--iΠρογ
20:00302ΚΟΡΝΕΛΑΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑ--iΠρογ
20:00303ΛΙΝΑΡΕΣΑΛΚΟΓΙΑΝΟ--iΠρογ
20:00305ΛΟΓΚΡΟΝΕΣΛΟΥΓΚΟ--iΠρογ
20:00306ΜΑΛΑΓΑΑΝΤΕΚΟΥΕΡΑ--iΠρογ
20:00307ΜΕΛΙΓΙΑΑΘΛΕΤΙΚΟ ΜΠΑΛΕΑΡΕΣ--iΠρογ
20:00308ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΒΤΑΡΑΓΟΝΑ--iΠρογ
20:00309ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑΓΙΟΥΝΙΟΝΙΣΤΑΣ--iΠρογ
20:00310ΡΕΑΛ ΜΟΥΡΘΙΑΜΕΡΙΔΑ--iΠρογ
20:00311ΡΕΑΛ ΟΥΝΙΟΝΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ--iΠρογ
20:00312ΣΑΜΠΑΝΤΕΛΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ--iΠρογ
20:00313ΣΕΟΥΤΑΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β--iΠρογ
20:00314ΣΕΣΤΑΟ ΡΙΒΕΡΣΟΣΙΕΔΑΔ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑ--iΠρογ
20:00315ΤΕΡΟΥΕΛΟΣΑΣΟΥΝΑ Β--iΠρογ
20:00316ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕΕΣΤΟΡΙΛ--iΠρογ
20:00317ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣΤΣΑΒΕΣ--iΠρογ
20:001000ΟΜΟΝΟΙΑΠΑΦΟΣ--iΠρογ
20:10318ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ--iΠρογ
20:15319ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΠΛΟΒΝΤΙΒΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ--iΠρογ
20:30-ΙΤΟΥΖΑΙΝΓΚΟΚΛΕΙΠΟΛ--Αποτελ
20:30321ΜΑΚΑΜΠΙ ΜΠΝΕΙ ΡΕΙΝΕΧΑΠΟΕΛ ΧΑΙΦΑ--iΠρογ
20:30322ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒΧΑΠΟΕΛ ΜΠΕΡ ΣΕΒΑ--iΠρογ
20:30323ΜΠΝΕΙ ΣΑΚΝΙΝΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΙΦΑ--iΠρογ
20:45320ΝΑΣΒΙΛΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ--iΠρογ
21:00255ΚΛΟΥΖΦΑΡΟΥΛ--iΠρογ
21:00325ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ--iΠρογ
21:00326ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ--iΠρογ
21:00327ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΡΑΪΟΣΕΠΣΙ OSK ΣΦΑΝΤΟΥ--iΠρογ
21:00328ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑΑΜΠΧΑ--iΠρογ
21:001652ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΛΟΤΖΑΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛ--iΠρογ
21:001653ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ--iΠρογ
21:30-ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΑΡΑΚΑΣΒΙΚΤΟΡΙΑΝΟ ΑΡΕΝΑΣ--Αποτελ
21:30329ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ--iΠρογ
21:30331ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ--iΠρογ
21:30332ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟΜΠΡΕΣΙΑ--iΠρογ
21:30334ΚΑΡΑΡΕΖΕΠΕΡΟΥΤΖΙΑ--Προγ
21:30336ΚΑΤΑΝΙΑΑΤΑΛΑΝΤΑ Β--Προγ
21:30337ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟΤΡΙΕΣΤΙΝΑ--Προγ
21:301654ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣΓΚΟΥΕΜΕΣ--iΠρογ
21:301655ΣΑΝ ΜΙΓΚΕΛΜΑΙΠΟΥ--iΠρογ
21:301656ΑΡΤΖΕΝΤΙΝΟ ΝΤΕ ΜΕΡΛΟΒΙΛΑ ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ--iΑποτελ
21:301657ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝΣΠΟΡΤΙΒΟ ΙΤΑΛΙΑΝΟ--iΑποτελ
21:301658ΚΑΝΟΥΕΛΑΣΣΑΚΑΤΣΙΠΑΣ--iΑποτελ
21:301659ΛΙΝΙΕΡΣΦΛΑΝΤΡΙΑ--iΑποτελ
21:301660ΛΟΣ ΑΝΤΕΣΕΞΚΙΟΥΡΣΙΟΝΙΣΤΑΣ--iΑποτελ
21:301661ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΡΜΕΝΙΟΚΟΛΕΧΙΑΛΕΣ--iΑποτελ
21:45338ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣΓΑΝΔΗ--iΠρογ
21:45339ΤΟΡΙΝΟΜΙΛΑΝ--iΠρογ
22:00-ΚΟΥΠΕΡΚΛΑΜΠ ΟΡΙΕΝΤΑΛ--Αποτελ
22:00-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΕΜΟΥΚΟΜΠΑΡΝΕΤΣΕΑ--iΑποτελ
22:00333ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣΤΑΡΑΝΤΟ ΣΠΟΡ--Προγ
22:00340ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΟΥΜΠΕ ΒΙΤΟΡΙΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ0-0-iΑναβ
22:00341ΑΛΑΒΕΣΧΕΤΑΦΕ--iΠρογ
22:00342ΚΛΑΜΠ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΕΛΝΤΕΛΕΒΑΝΤΕ--iΠρογ
22:00343ΤΕΝΕΡΙΦΗΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ--iΠρογ
22:00346ΚΟΜΠΡΕΛΟΑ ΚΑΛΑΜΑΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΙΚΙΚΕ--iΠρογ
22:30347ΜΠΡΑΓΚΑΠΟΡΤΟ--iΠρογ
22:451662ΚΟΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣΝΤΟΚ ΣΑΝΤ--iΑποτελ
23:00-ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑΚΛΑΜΠ ΝΑΟΥΤΙΚΟ ΚΑΠΙΜΠΑ--Προγ
23:00-CSA AΛΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΡΕΑ--Προγ
23:00-ΦΟΡΤΖΕVANCOUVER LANGLEY--iΑποτελ
23:00348ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ--iΠρογ
23:30349ΑΜΑΖΟΝΑΣΠΑΪΣΑΝΤΟΥ ΣΠΟΡΤ ΚΛΑΜΠ--iΠρογ
23:301663ΕΜΕΛΕΚΜΑΚΑΡΑ--iΠρογ
00:30-ΦΟΡΤΑΛΕΖΑΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ0-0-iΑναβ
03:00-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑΦΛΑΜΕΝΓΚΟ0-0-iΑναβ
Προγ: Προγραμματισμένο, Ημιχ: Ημίχρονο, Παρ: Παράταση, Πεν: Πέναλτυ, Τελ(Πα): Τελικό (Παράταση), Τελ(Πε): Τελικό (Πέναλτυ), Αναβ: Αναβολή, Διακ: Διακοπή, Εγκατ: Εγκατάληψη, Αποτελ: Μόνο τελικό αποτέλεσμα
  • Όλες οι διοργανώσεις
  • Sweden
    • Σουηδια : Σουπερεταν
    • Sweden : Division 1 : Norra
    • Sweden : Division 1 : Sodra
  • Αγγλια : 1η Κατηγορια : Πλεϊοφ : Τελικος
  • Αζερμπαιτζαν : Πρεμιερ Λιγκ
  • Αργεντινη
    • Αργεντινη : Σουπερλιγκα : 2η Φαση
    • Αργεντινη : Πριμερα Β Μετροπολιτανα : Απερτουρα
    • Αργεντινη : Πριμερα Β Νασιοναλ
    • Argentina : Primera C : Apertura
  • Αυστραλια
    • Αυστραλια : Καπιταλ
    • Αυστραλια : Α Κατηγορια : Ημιτελικοι
    • Αυστραλια : Νορδερν Νιου Σαουθ Γουεϊλς
    • Αυστραλια : Κουϊνσλαντ
    • Αυστραλια : Σαουθερν Στεϊτ Λιγκ
    • Αυστραλια : Νιου Σαουθ Γουεϊλς Πρεμιερ Λιγκ
    • Αυστραλια : Βικτοριαν Πρεμιερ Λιγκ
    • Αυστραλια : Πρωταθλημα Δυτικης Αυστραλιας
  • Αυστρια
    • Αυστρια : Μπουντεσλιγκα : Γκρουπ Υποβιβασμου
    • Αυστρια : Τοπικο : Ανατολικος Ομιλος
    • Αυστρια : Τοπικο : Κεντρικος Ομιλος
  • Βελγιο : 1η Κατηγορια : Ομιλος Playoff Κονφερενς Λιγκ
  • Βιετναμ
    • Βιετναμ : Πρωτη Κατηγορια
    • Βιετναμ : 2Η Κατηγορια
  • Βουλγαρια : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Πρωταθληματος
  • Βραζιλια
    • Βραζιλια : 1η Κατηγορια
    • Βραζιλια : 2η Κατηγορια
    • Βραζιλια : 3η Κατηγορια
  • Γαλλια : Εθνικη Κατηγορια 1
  • Γερμανια
    • Γερμανια : Μπουντεσλιγκα
    • Γερμανια : Λιγκα 3
    • Γερμανια : Τοπικο Ομιλος Βαυαριας
    • Γερμανια : Τοπικο Βορειος Ομιλος
    • Γερμανια : Τοπικο Δυτικος Ομιλος
    • Γερμανια : Τοπικο Νοτιοδυτικος Ομιλος
  • Γεωργια : 1η Κατηγορια
  • Δανια
    • Δανια : 1η Κατηγορια : Ομιλος Υποβιβασμου
    • Δανια : 2η Κατηγορια : Ομιλος Ανοδου
    • Δανια : 2η Κατηγορια : Ομιλος Υποβιβασμου
  • Εθιοπια : Πρωτη Κατηγορια
  • Εκουαδορ : Απερτουρα
  • Ελβετια : Σουπερ Λιγκ : Ομιλος Υποβιβασμου
  • Εσθονια
    • Εσθονια : 1η Κατηγορια
    • Εσθονια : 2η Κατηγορια
  • Ηπα : Επαγγελματικη Κατηγορια
  • Ιαπωνια
    • Ιαπωνια : 1η Κατηγορια
    • Ιαπωνια : 2η Κατηγορια
    • Ιαπωνια : 3η Κατηγορια
  • Ιρλανδια : 1η Κατηγορια
  • Ισλανδια : 1η Κατηγορια
  • Ισπανια
    • Ισπανια : Λα Λιγκα
    • Ισπανια : Λα Λιγκα 2
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Α Ομιλος
    • Ισπανια : 3η Κατηγορια : Β Ομιλος
    • Ισπανια : 4η Κατηγορια : Ημιτελικοι Ανοδου
  • Ισραηλ
    • Ισραηλ : Πρεμιερ Λιγκ : Πλεϊοφ Ομιλου Πρωταθλητων
    • Ισραηλ : Πρεμιερ Λιγκ : Πλεϊοφ Ομιλου Υποβιβασμου
  • Ιταλια
    • Ιταλια : Σεριε A
    • Ιταλια : Σεριε B : Πλεϊοφ : Προημιτελικοι
    • Ιταλια : Σεριε C : Πλεϊοφ : 3ος Γυρος
  • Καζακσταν : Πρεμιερ Λιγκ
  • Καναδας : Σοκερ Λιγκ
  • Κινα
    • Κινα : Σουπερ Λιγκ
    • Κινα : Κυπελλο : 3ος Γυρος
  • Κροατια
    • Κροατια : 1η Κατηγορια
    • Κροατια : 2η Κατηγορια
  • Κυπρος : Κυπελλο : Τελικος
  • Λιθουανια - 1η Κατηγορια
  • Νοτιος Αφρικη : Πρεμιερ Λιγκ
  • Νοτιος Κορεα
    • Νοτιος Κορεα : Κ-Λιγκ 1
    • Νοτιος Κορεα : Κ-Λιγκ 2
  • Ολλανδια : 3η Κατηγορια
  • Ουαλια : Πρεμιερ Λιγκ : Κονφερενς Λιγκ Πλεϊοφ : Τελικοι
  • Ουγγαρια : 1η Κατηγορια
  • Ουκρανια : Πρεμιερ Λιγκ
  • Ουρουγουαη
    • Ουρουγουαη : Σεγκουντα Ντιβιζιον : Κλαουσουρα
    • Ουρουγουαη : Απερτουρα
  • Περου : Απερτουρα
  • Πολωνια
    • Πολωνια : 1η Κατηγορια
    • Πολωνια : 2η Κατηγορια
    • Πολωνια : 3Η Κατηγορια
  • Πορτογαλια
    • Πορτογαλια : Πριμεϊρα Λιγκα
    • Πορτογαλια - 2η Κατηγορια
  • Ρουμανια : 1η Κατηγορια : Ομιλος Πρωταθλητη
  • Σαουδικη Αραβια : Προ Λιγκ
  • Σιγκαπουρη : 1η Κατηγορια
  • Σκωτια
    • Σκωτια : Πρεμιερ Λιγκ : Γκρουπ Πρωταθληματος
    • Σκωτια : Τσαμπιονσιπ : Προκριματικα : Τελικος
    • Σκωτια : 2η Κατηγορια : Προκριματικα : Τελικοι
  • Σλοβακια
    • Σλοβακια : Σουπερ Λιγκα : Γκρουπ Πρωταθληματος
    • Σλοβακια : Σουπερ Λιγκα : Γκρουπ Υποβιβασμου
  • Σλοβενια - 1η Κατηγορια
  • Τουρκια : Σουπερ Λιγκ
  • Τσεχια : Γκαμπρινους Λιγκα : Ομιλος Πρωταθληματος
  • Φιλανδια
    • Φινλανδια : Ικοσλιγκα
    • Φιλανδια : 3η Κατηγορια : Α Ομιλος
    • Φιλανδια : 3η Κατηγορια : Β Ομιλος
    • Φιλανδια : 3η Κατηγορια : Γ Ομιλος
  • Φιλιππινες : Πρεμιερ Λιγκ
  • Χιλη
    • Χιλη : Πριμερα Ντιβιζιον
    • Χιλη : 2η Κατηγορια
  • Χονγκ Κονγκ : 1η Κατηγορια