Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
03:05ΣΕΛΑΓΙΑ - ΠΟΥΜΑΣ ΝΤΕ ΤΑΜΠΑΣΚΟ2-190+03:30ΑΛΙΑΝΣΑ - ΦΑΣ3-071'04:00ΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟ - ΓΚΡΕΣΙΑ1-1Ημιχ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Κολομβία : Κύπελλο

Κολομβία : Κύπελλο : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/01ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ23:00ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ
 
Κολομβία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/01ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ2-0ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
 
14/01ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ2-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
 
15/01ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ1-1 (3-1)ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
 
21/01ΤΟΛΙΜΑ22:15ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ
 
Κολομβία : Κύπελλο : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/11/2020ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ1-1 (1-1) (5-4)ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ
 
18/11/2020ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ3-3 (3-4)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
 
18/11/2020ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ2-2 (4-5)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝ
 
19/11/2020ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ0-0 (3-4)ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
 
19/11/2020ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ0-3ΤΟΛΙΜΑ
 
19/11/2020ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ0-2ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
 
20/11/2020ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ2-2 (4-3)ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
 
25/11/2020ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ1-1 (2-4)ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ
 
Κολομβία : Κύπελλο : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/10/2020ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑ0-1ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ
29/10/2020ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ0-1 (4-3)ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑ
 ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑ1-1 (Π)ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ 
 
21/10/2020ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ1-0ΤΙΓΚΡΕΣ FC
29/10/2020ΤΙΓΚΡΕΣ FC1-1ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ
 ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ2-1ΤΙΓΚΡΕΣ FC 
 
22/10/2020ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ1-2ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ
29/10/2020ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ3-2ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ
 ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ3-5ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ 
 
22/10/2020ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ3-0ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ
29/10/2020ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ2-0ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ
 ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ3-2ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ 
 
22/10/2020ΤΣΙΚΟ1-1ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ
29/10/2020ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ2-1ΤΣΙΚΟ
 ΤΣΙΚΟ2-3ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ 
 
23/10/2020ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ2-0ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
30/10/2020ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ4-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ2-4ΑΛΙΑΝΤΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ 
 
23/10/2020ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ2-0ΛΕΟΝΕΣ
29/10/2020ΛΕΟΝΕΣ1-2ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ
 ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ4-1ΛΕΟΝΕΣ 
 
23/10/2020ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ1-3ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
29/10/2020ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ1-2ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
 ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ3-4ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ 
Κολομβία : Κύπελλο : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/09/2020ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ0-0ΤΙΓΚΡΕΣ FC
01/10/2020ΤΙΓΚΡΕΣ FC1-1 (5-3)ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ
 ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ1-1 (Π)ΤΙΓΚΡΕΣ FC 
 
24/09/2020ΛΕΟΝΕΣ1-1ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ
02/10/2020ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ1-3ΛΕΟΝΕΣ
 ΛΕΟΝΕΣ4-2ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ 
 
24/09/2020ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ1-1ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ
01/10/2020ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ2-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ1-3ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ 
 
25/09/2020ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ0-1ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ
01/10/2020ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ1-0ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
 ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ0-2ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ 
Κολομβία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/02/2020ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ1-1ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ
05/03/2020ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ1-1 (1-4)ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ
 ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣ(Π) 2-2ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ 
 
19/02/2020ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ0-2ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ
05/03/2020ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ2-0ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ
 ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ0-4ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ 
 
19/02/2020ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΝΤΕ ΚΑΛΙ0-0ΛΕΟΝΕΣ
04/03/2020ΛΕΟΝΕΣ1-1 (3-1)ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
 ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΝΤΕ ΚΑΛΙ1-1 (Π)ΛΕΟΝΕΣ 
 
20/02/2020ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ3-0ΜΠΟΚΟΤΑ
05/03/2020ΜΠΟΚΟΤΑ3-1ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ
 ΟΥΝΙΟΝ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ4-3ΜΠΟΚΟΤΑ 
 
20/02/2020ΜΠΑΡΑΝΚΟΥΙΛΑ0-1ΤΙΓΚΡΕΣ FC
05/03/2020ΤΙΓΚΡΕΣ FC2-1ΜΠΑΡΑΝΚΟΥΙΛΑ
 ΜΠΑΡΑΝΚΟΥΙΛΑ1-3ΤΙΓΚΡΕΣ FC 
 
20/02/2020ΟΡΣΟΜΑΡΣΟ1-2ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
05/03/2020ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ0-1 (4-3)ΟΡΣΟΜΑΡΣΟ
 ΟΡΣΟΜΑΡΣΟ2-2 (Π)ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ 
 
20/02/2020ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ0-2ΛΑΝΕΡΟΣ
04/03/2020ΛΑΝΕΡΟΣ0-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ4-2ΛΑΝΕΡΟΣ 
 
21/02/2020ΑΤΛΕΤΙΚΟ1-2ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ
05/03/2020ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ1-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ2-3ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ