Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
12018:00ΑΛΟΥΜΙΝΙ - ΓΚΟΡΙΤΣΑ2-076'75518:00ΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΙΡΕΤΣ - ΜΠΛΑΚ ΛΕΟΠΑΡΝΤΣ2-076'12119:00Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ0-133'12519:00ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ - ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ0-029'12419:00ΡΟΥΚΧ ΒΙΝΙΚΙ - ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣΚ3-029'12219:00ΙΝΓΚΟΥΛΕΤΣ - ΛΒΙΒ1-034'12619:30ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ0-02'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Προκριματικά Μουντιάλ Ευρώπη

1ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ732106 - 311001 - 021105 - 3
2 ΣΕΡΒΙΑ732107 - 521105 - 411002 - 1
3 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ321012 - 310011 - 311001 - 0
4 ΙΡΛΑΝΔΙΑ020022 - 410010 - 110012 - 3
5 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ020021 - 310011 - 210010 - 1
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Aleksandar MitrovicΣΕΡΒΙΑ571.43%01
2Diogo JotaΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ350.00%01
1Ruben NevesΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ116.67%01
3Gerson RodriguesΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ150.00%01
4Alan BrowneΙΡΛΑΝΔΙΑ150.00%01
4Dusan VlahovicΣΕΡΒΙΑ114.29%00
4James CollinsΙΡΛΑΝΔΙΑ150.00%00
4Filip KosticΣΕΡΒΙΑ114.29%00
4Emin MakhmudovΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ1100.00%10
4Cristiano RonaldoΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ116.67%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/031-0 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
24/03ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-0 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
24/03ΣΕΡΒΙΑ 3-2 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
27/03ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
27/032-1 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
27/03ΣΕΡΒΙΑ 2-2 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
30/031-1 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
30/03ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 1-2 ΣΕΡΒΙΑ
30/03ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-3 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
01/0921:45 ΣΕΡΒΙΑ
01/09ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
01/09ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
04/09ΣΕΡΒΙΑ 19:00 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
04/0921:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
04/09ΙΡΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
07/09ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
07/09ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45
07/09ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
09/10ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45
09/10ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
09/10ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
12/10ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45
12/10ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
12/10ΣΕΡΒΙΑ 21:45 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
11/11ΣΕΡΒΙΑ 21:45
11/11ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
11/11ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 19:00 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
14/11ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
14/11ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 21:45
14/11ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 21:45 ΣΕΡΒΙΑ
2ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΙΣΠΑΝΙΑ732106 - 321104 - 211002 - 1
2 ΣΟΥΗΔΙΑ622004 - 011001 - 011003 - 0
3 ΕΛΛΑΔΑ220202 - 210101 - 110101 - 1
4 ΓΕΩΡΓΙΑ130122 - 410011 - 220111 - 2
5 ΚΟΣΟΒΟ020021 - 610010 - 310011 - 3
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Khvicha KvaratskheliaΓΕΩΡΓΙΑ2100.00%01
1Ferran TorresΙΣΠΑΝΙΑ233.33%00
1Daniel OlmoΙΣΠΑΝΙΑ233.33%01
4Alvaro MorataΙΣΠΑΝΙΑ116.67%01
4Viktor ClaessonΣΟΥΗΔΙΑ125.00%01
4Anastasios BakasetasΕΛΛΑΔΑ150.00%10
4Ludwig AugustinssonΣΟΥΗΔΙΑ125.00%01
4Alexander IsakΣΟΥΗΔΙΑ125.00%00
4Sebastian LarssonΣΟΥΗΔΙΑ125.00%10
4Besar HalimiΚΟΣΟΒΟ1100.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
25/03ΙΣΠΑΝΙΑ 1-1 ΕΛΛΑΔΑ
25/03ΣΟΥΗΔΙΑ 1-0 ΓΕΩΡΓΙΑ
28/03ΚΟΣΟΒΟ 0-3 ΣΟΥΗΔΙΑ
28/03ΓΕΩΡΓΙΑ 1-2 ΙΣΠΑΝΙΑ
31/03ΙΣΠΑΝΙΑ 3-1 ΚΟΣΟΒΟ
31/03ΕΛΛΑΔΑ 1-1 ΓΕΩΡΓΙΑ
02/09ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
02/09ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΚΟΣΟΒΟ
05/09ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
05/09ΚΟΣΟΒΟ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
08/09ΚΟΣΟΒΟ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
08/09ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
09/10ΣΟΥΗΔΙΑ 19:00 ΚΟΣΟΒΟ
09/10ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΕΛΛΑΔΑ
12/10ΚΟΣΟΒΟ 21:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
12/10ΣΟΥΗΔΙΑ 21:45 ΕΛΛΑΔΑ
11/11ΓΕΩΡΓΙΑ 19:00 ΣΟΥΗΔΙΑ
11/11ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΙΣΠΑΝΙΑ
14/11ΙΣΠΑΝΙΑ 21:45 ΣΟΥΗΔΙΑ
14/11ΕΛΛΑΔΑ 21:45 ΚΟΣΟΒΟ
3ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΙΤΑΛΙΑ933006 - 011002 - 022004 - 0
2 ΕΛΒΕΤΙΑ622004 - 111001 - 011003 - 1
3 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ120110 - 210100 - 010010 - 2
4 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ130121 - 520021 - 510100 - 0
5 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ020020 - 310010 - 210010 - 1
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Ciro ImmobileΙΤΑΛΙΑ233.33%10
2Breel EmboloΕΛΒΕΤΙΑ125.00%01
2Haris SeferovicΕΛΒΕΤΙΑ125.00%00
2Xherdan ShaqiriΕΛΒΕΤΙΑ125.00%01
2Steven ZuberΕΛΒΕΤΙΑ125.00%00
2Kiril DespodovΒΟΥΛΓΑΡΙΑ1100.00%00
2Domenico BerardiΙΤΑΛΙΑ116.67%01
2Andrea BelottiΙΤΑΛΙΑ116.67%11
2Manuel LocatelliΙΤΑΛΙΑ116.67%00
2Stefano SensiΙΤΑΛΙΑ116.67%01
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
25/03ΙΤΑΛΙΑ 2-0 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
25/03ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1-3 ΕΛΒΕΤΙΑ
28/03ΕΛΒΕΤΙΑ 1-0 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
28/03ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 0-2 ΙΤΑΛΙΑ
31/03ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 0-2 ΙΤΑΛΙΑ
31/03ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-0 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
02/09ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
02/09ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
05/09ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
05/09ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 19:00 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
08/09ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
08/09ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
09/10ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
09/10ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 16:00 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
12/10ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21:45 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
12/10ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
12/11ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
12/11ΙΤΑΛΙΑ 21:45 ΕΛΒΕΤΙΑ
15/11ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΙΤΑΛΙΑ
15/11ΕΛΒΕΤΙΑ 21:45 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
4ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΓΑΛΛΙΑ732104 - 110101 - 122003 - 0
2 ΟΥΚΡΑΝΙΑ330303 - 320202 - 210101 - 1
3 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ220203 - 310102 - 210101 - 1
4 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ120112 - 310010 - 110102 - 2
5 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ120111 - 310010 - 210101 - 1
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Teemu PukkiΦΙΝΛΑΝΔΙΑ3100.00%10
2Antoine GriezmannΓΑΛΛΙΑ250.00%02
3Miralem PjanicΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ150.00%01
3Miroslav StevanovicΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ150.00%00
3Serhiy SydorchukΟΥΚΡΑΝΙΑ133.33%00
3Ousmane DembeleΓΑΛΛΙΑ125.00%01
3Junior MoraesΟΥΚΡΑΝΙΑ133.33%01
3Roman YaremchukΟΥΚΡΑΝΙΑ133.33%01
3Serikzhan MuzhikovΚΑΖΑΚΣΤΑΝ1100.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/03ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-2 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
24/03ΓΑΛΛΙΑ 1-1 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
28/03ΟΥΚΡΑΝΙΑ 1-1 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
28/03ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 0-2 ΓΑΛΛΙΑ
31/03ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 0-1 ΓΑΛΛΙΑ
31/03ΟΥΚΡΑΝΙΑ 1-1 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
01/09ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
01/09ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
04/09ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
04/09ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
07/09ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
07/09ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
09/10ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
09/10ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 16:00 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
12/10ΟΥΚΡΑΝΙΑ 21:45 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
12/10ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 17:00 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
13/11ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 16:00 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
13/11ΓΑΛΛΙΑ 21:45 ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
16/11ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΓΑΛΛΙΑ
16/11ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ 21:45 ΟΥΚΡΑΝΙΑ
5ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΒΕΛΓΙΟ7321012 - 2220011 - 110101 - 1
2 ΤΣΕΧΙΑ431117 - 410101 - 121016 - 3
3 ΟΥΑΛΙΑ321012 - 311001 - 010011 - 3
4 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ321014 - 1011004 - 210010 - 8
5 ΕΣΘΟΝΙΑ020024 - 1010012 - 610012 - 4
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Tomas SoucekΤΣΕΧΙΑ342.86%00
1Henri AnierΕΣΘΟΝΙΑ375.00%01
3Romelu LukakuΒΕΛΓΙΟ216.67%10
3Vitali LisakovichΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ250.00%10
3Hans VanakenΒΕΛΓΙΟ216.67%00
5Leandro TrossardΒΕΛΓΙΟ18.33%00
7Harry WilsonΟΥΑΛΙΑ150.00%01
7Rauno SappinenΕΣΘΟΝΙΑ125.00%01
7Antonin BarakΤΣΕΧΙΑ114.29%00
7Kevin De BruyneΒΕΛΓΙΟ18.33%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/03ΕΣΘΟΝΙΑ 2-6 ΤΣΕΧΙΑ
24/03ΒΕΛΓΙΟ 3-1 ΟΥΑΛΙΑ
27/03ΤΣΕΧΙΑ 1-1 ΒΕΛΓΙΟ
27/03ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 4-2 ΕΣΘΟΝΙΑ
30/03ΟΥΑΛΙΑ 1-0 ΤΣΕΧΙΑ
30/03ΒΕΛΓΙΟ 8-0 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
02/09ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
02/09ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
05/09ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΤΣΕΧΙΑ
05/09ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 16:00 ΟΥΑΛΙΑ
08/09ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ
08/09ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
08/10ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
08/10ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
11/10ΕΣΘΟΝΙΑ 21:45 ΟΥΑΛΙΑ
11/10ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 21:45 ΤΣΕΧΙΑ
13/11ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
13/11ΒΕΛΓΙΟ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ
16/11ΤΣΕΧΙΑ 21:45 ΕΣΘΟΝΙΑ
16/11ΟΥΑΛΙΑ 21:45 ΒΕΛΓΙΟ
6ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΔΑΝΙΑ9330014 - 011008 - 022006 - 0
2 ΣΚΩΤΙΑ531207 - 321106 - 210101 - 1
3 ΙΣΡΑΗΛ431115 - 420111 - 311004 - 1
4 ΑΥΣΤΡΙΑ431115 - 721013 - 510102 - 2
5 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ130122 - 800000 - 030122 - 8
6 ΜΟΛΔΑΒΙΑ130122 - 1320112 - 510010 - 8
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Sasa KalajdzicΑΥΣΤΡΙΑ360.00%01
1John McGinnΣΚΩΤΙΑ342.86%01
3Kasper DolbergΔΑΝΙΑ214.29%11
3Mikkel DamsgaardΔΑΝΙΑ214.29%00
3Andreas Skov OlsenΔΑΝΙΑ214.29%01
4Ryan FraserΣΚΩΤΙΑ114.29%00
7Martin BraithwaiteΔΑΝΙΑ17.14%01
7Jonas WindΔΑΝΙΑ17.14%00
7Ion NicolaescuΜΟΛΔΑΒΙΑ150.00%01
7Grant HanleyΣΚΩΤΙΑ114.29%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
25/03ΙΣΡΑΗΛ 0-2 ΔΑΝΙΑ
25/03ΣΚΩΤΙΑ 2-2 ΑΥΣΤΡΙΑ
25/03ΜΟΛΔΑΒΙΑ 1-1 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
28/03ΑΥΣΤΡΙΑ 3-1 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
28/03ΔΑΝΙΑ 8-0 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
28/03ΙΣΡΑΗΛ 1-1 ΣΚΩΤΙΑ
31/03ΑΥΣΤΡΙΑ 0-4 ΔΑΝΙΑ
31/03ΜΟΛΔΑΒΙΑ 1-4 ΙΣΡΑΗΛ
31/03ΣΚΩΤΙΑ 4-0 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
01/09ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
01/09ΔΑΝΙΑ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
01/09ΜΟΛΔΑΒΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
04/09ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
04/09ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΔΑΝΙΑ
04/09ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
07/09ΔΑΝΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
07/09ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
07/09ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
09/10ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
09/10ΜΟΛΔΑΒΙΑ 21:45 ΔΑΝΙΑ
09/10ΣΚΩΤΙΑ 19:00 ΙΣΡΑΗΛ
12/10ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
12/10ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
12/10ΔΑΝΙΑ 21:45 ΑΥΣΤΡΙΑ
12/11ΔΑΝΙΑ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
12/11ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΙΣΡΑΗΛ
12/11ΜΟΛΔΑΒΙΑ 21:45 ΣΚΩΤΙΑ
15/11ΣΚΩΤΙΑ 21:45 ΔΑΝΙΑ
15/11ΑΥΣΤΡΙΑ 21:45 ΜΟΛΔΑΒΙΑ
15/11ΙΣΡΑΗΛ 21:45 ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ
7ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΤΟΥΡΚΙΑ7321010 - 521107 - 511003 - 0
2 ΟΛΛΑΝΔΙΑ6320111 - 411002 - 021019 - 4
3 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ632016 - 321014 - 211002 - 1
4 ΝΟΡΒΗΓΙΑ632014 - 310010 - 322004 - 0
5 ΛΕΤΟΝΙΑ130124 - 710011 - 220113 - 5
6 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ030031 - 1420020 - 1010011 - 4
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
1Burak YilmazΤΟΥΡΚΙΑ440.00%21
2Luuk de JongΟΛΛΑΝΔΙΑ327.27%00
2Stevan JoveticΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ233.33%00
4Hakan CalhanogluΤΟΥΡΚΙΑ220.00%00
4Alexander SoerlothΝΟΡΒΗΓΙΑ250.00%02
4Ozan TufanΤΟΥΡΚΙΑ220.00%01
4Steven BerghuisΟΛΛΑΝΔΙΑ218.18%02
4Memphis DepayΟΛΛΑΝΔΙΑ218.18%00
9Davy KlaassenΟΛΛΑΝΔΙΑ19.09%00
9Kristian ThorstvedtΝΟΡΒΗΓΙΑ125.00%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/03ΤΟΥΡΚΙΑ 4-2 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
24/03ΛΕΤΟΝΙΑ 1-2 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
24/03ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 0-3 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
27/03ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2-0 ΛΕΤΟΝΙΑ
27/03ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 4-1 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
27/03ΝΟΡΒΗΓΙΑ 0-3 ΤΟΥΡΚΙΑ
30/03ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 0-7 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
30/03ΤΟΥΡΚΙΑ 3-3 ΛΕΤΟΝΙΑ
30/03ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 0-1 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
01/09ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
01/09ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
01/09ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
04/09ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
04/09ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
04/09ΛΕΤΟΝΙΑ 19:00 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
07/09ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ
07/09ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
07/09ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
08/10ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
08/10ΤΟΥΡΚΙΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
08/10ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
11/10ΝΟΡΒΗΓΙΑ 21:45 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
11/10ΛΕΤΟΝΙΑ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
11/10ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
13/11ΤΟΥΡΚΙΑ 19:00 ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
13/11ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
13/11ΝΟΡΒΗΓΙΑ 19:00 ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21:45 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
16/11ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 21:45 ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 21:45 ΤΟΥΡΚΙΑ
8ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΚΡΟΑΤΙΑ632014 - 122004 - 010010 - 1
2 ΡΩΣΙΑ632016 - 411002 - 121014 - 3
3 ΣΛΟΒΑΚΙΑ531204 - 321104 - 310100 - 0
4 ΚΥΠΡΟΣ431111 - 121101 - 010010 - 1
5 ΣΛΟΒΕΝΙΑ331022 - 311001 - 020021 - 3
6 ΜΑΛΤΑ130123 - 810011 - 320112 - 5
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
2Mario FernandesΡΩΣΙΑ233.33%00
2Milan SkriniarΣΛΟΒΑΚΙΑ250.00%01
1Aleksey IonovΡΩΣΙΑ116.67%01
1Artem DzyubaΡΩΣΙΑ116.67%01
4Sandi LovricΣΛΟΒΕΝΙΑ150.00%01
4Joseph MbongΜΑΛΤΑ133.33%00
4Aleksandr SobolevΡΩΣΙΑ116.67%00
4Josip IlicicΣΛΟΒΕΝΙΑ150.00%00
4Mario PasalicΚΡΟΑΤΙΑ125.00%01
4Alexander SatarianoΜΑΛΤΑ133.33%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/03ΜΑΛΤΑ 1-3 ΡΩΣΙΑ
24/03ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-0 ΚΡΟΑΤΙΑ
24/03ΚΥΠΡΟΣ 0-0 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
27/03ΣΛΟΒΑΚΙΑ 2-2 ΜΑΛΤΑ
27/03ΡΩΣΙΑ 2-1 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
27/03ΚΡΟΑΤΙΑ 1-0 ΚΥΠΡΟΣ
30/03ΣΛΟΒΑΚΙΑ 2-1 ΡΩΣΙΑ
30/03ΚΥΠΡΟΣ 1-0 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
30/03ΚΡΟΑΤΙΑ 3-0 ΜΑΛΤΑ
01/09ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
01/09ΡΩΣΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
01/09ΜΑΛΤΑ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
04/09ΣΛΟΒΕΝΙΑ 19:00 ΜΑΛΤΑ
04/09ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
04/09ΚΥΠΡΟΣ 16:00 ΡΩΣΙΑ
07/09ΡΩΣΙΑ 21:45 ΜΑΛΤΑ
07/09ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΚΥΠΡΟΣ
07/09ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
08/10ΚΥΠΡΟΣ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
08/10ΜΑΛΤΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
08/10ΡΩΣΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
11/10ΣΛΟΒΕΝΙΑ 21:45 ΡΩΣΙΑ
11/10ΚΡΟΑΤΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
11/10ΚΥΠΡΟΣ 21:45 ΜΑΛΤΑ
11/11ΣΛΟΒΑΚΙΑ 21:45 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
11/11ΜΑΛΤΑ 21:45 ΚΡΟΑΤΙΑ
11/11ΡΩΣΙΑ 19:00 ΚΥΠΡΟΣ
14/11ΜΑΛΤΑ 16:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
14/11ΚΡΟΑΤΙΑ 16:00 ΡΩΣΙΑ
14/11ΣΛΟΒΕΝΙΑ 16:00 ΚΥΠΡΟΣ
9ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΓΓΛΙΑ933009 - 122007 - 111002 - 0
2 ΟΥΓΓΑΡΙΑ7321010 - 410103 - 322007 - 1
3 ΑΛΒΑΝΙΑ632013 - 210010 - 222003 - 0
4 ΠΟΛΩΝΙΑ431117 - 511003 - 020114 - 5
5 ΑΝΔΟΡΑ030031 - 820021 - 510010 - 3
6 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ030030 - 1020020 - 510010 - 5
Σκόρερς
#ΌνομαΟμάδαΓκολΟμαδ.Πέναλτυ1ο γκολ
2Dominic Calvert-LewinΑΓΓΛΙΑ222.22%00
2Harry KaneΑΓΓΛΙΑ222.22%12
2Roland SallaiΟΥΓΓΑΡΙΑ110.00%01
2Adam SzalaiΟΥΓΓΑΡΙΑ110.00%00
2Robert LewandowskiΠΟΛΩΝΙΑ114.29%00
6James Ward-ProwseΑΓΓΛΙΑ111.11%01
6Raheem SterlingΑΓΓΛΙΑ111.11%00
6Ermir LenjaniΑΛΒΑΝΙΑ133.33%01
6Kamil JozwiakΠΟΛΩΝΙΑ114.29%00
6Krzysztof PiatekΠΟΛΩΝΙΑ114.29%00
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
25/03ΑΝΔΟΡΑ 0-1 ΑΛΒΑΝΙΑ
25/03ΑΓΓΛΙΑ 5-0 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
25/03ΟΥΓΓΑΡΙΑ 3-3 ΠΟΛΩΝΙΑ
28/03ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 0-3 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
28/03ΑΛΒΑΝΙΑ 0-2 ΑΓΓΛΙΑ
28/03ΠΟΛΩΝΙΑ 3-0 ΑΝΔΟΡΑ
31/03ΑΝΔΟΡΑ 1-4 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
31/03ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 0-2 ΑΛΒΑΝΙΑ
31/03ΑΓΓΛΙΑ 2-1 ΠΟΛΩΝΙΑ
02/09ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
02/09ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
02/09ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
05/09ΑΓΓΛΙΑ 19:00 ΑΝΔΟΡΑ
05/09ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
05/09ΑΛΒΑΝΙΑ 19:00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
08/09ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
08/09ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
08/09ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
09/10ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
09/10ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
09/10ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ
12/10ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
12/10ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
12/10ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
12/11ΟΥΓΓΑΡΙΑ 21:45 ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
12/11ΑΓΓΛΙΑ 21:45 ΑΛΒΑΝΙΑ
12/11ΑΝΔΟΡΑ 21:45 ΠΟΛΩΝΙΑ
15/11ΑΛΒΑΝΙΑ 21:45 ΑΝΔΟΡΑ
15/11ΠΟΛΩΝΙΑ 21:45 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
15/11ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 21:45 ΑΓΓΛΙΑ