Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
14:00ΡΑΝΤΕΡΣ - ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ3-190+14:00ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ3-290+14:30ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ - ΕΛ ΜΑΣΡΙ1-155'14:55ΝΤΧΑΜΚ - ΑΛ ΜΠΑΤΕΝ0-045+15:00ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ1-144'15:00ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ2-245'15:00ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ0-044'15:00ΡΙΖΕΣΠΟΡ - ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠ1-045+15:00ΤΟΡΚΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ0-040'15:00ΧΑΤΑΙΣΠΟΡ - ΜΑΛΑΤΙΑΣΠΟΡ0-045+15:00ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ0-044'15:00ΞΑΝΘΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-045+15:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ0-0Ημιχ15:30ΑΛ ΚΑΡΙΤΙΓΙΑΤ - ΑΛ ΓΚΑΡΑΦΑ0-016'15:30ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ0-014'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ιταλία : Κύπελλο

Ιταλία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/01ΝΑΠΟΛΙ19:00ΣΠΕΤΣΙΑ
 
27/01ΙΝΤΕΡ19:00ΜΙΛΑΝ
 
27/01ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ19:00ΣΠΑΛ
 
Ιταλία : Κύπελλο : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/01ΜΙΛΑΝ0-0 (0-0) (5-4)ΤΟΡΙΝΟ
 
13/01ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ1-1 (1-2)ΙΝΤΕΡ
 
13/01ΝΑΠΟΛΙ3-2ΕΜΠΟΛΙ
 
13/01ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ2-2 (3-2)ΤΖΕΝΟΑ
 
14/01ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ0-2ΣΠΑΛ
 
14/01ΑΤΑΛΑΝΤΑ3-1ΚΑΛΙΑΡΙ
 
19/01ΡΟΜΑ2-2 (2-4)ΣΠΕΤΣΙΑ
 
21/01ΛΑΤΣΙΟ22:15ΠΑΡΜΑ
 
Ιταλία : Κύπελλο : 4ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/11/2020ΣΠΑΛ2-0ΜΟΝΤΖΑ
 
25/11/2020ΠΑΡΜΑ2-1ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
 
 
25/11/2020ΚΑΛΙΑΡΙ2-1ΒΕΡΟΝΑ
 
25/11/2020ΜΠΟΛΟΝΙΑ2-2 (2-4)ΣΠΕΤΣΙΑ
 
25/11/2020ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ0-0 (0-1)ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
 
26/11/2020ΤΟΡΙΝΟ2-0ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
 
26/11/2020ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ1-3ΤΖΕΝΟΑ
 
Ιταλία : Κύπελλο : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/10/2020ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ1-0ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919
 
27/10/2020ΜΠΟΛΟΝΙΑ2-0ΡΕΤΖΙΝΑ 1914
 
27/10/2020ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ3-1ΠΙΖΑ
 
27/10/2020ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ0-0 (0-0) (1-4)ΜΟΝΤΖΑ
 
28/10/2020ΤΟΡΙΝΟ1-1 (3-1)ΛΕΤΣΕ
 
28/10/2020ΚΑΛΙΑΡΙ1-0ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
 
28/10/2020ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ0-2ΣΠΕΤΣΙΑ
 
28/10/2020ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ2-1ΜΟΝΟΠΟΛΙ
 
28/10/2020ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ2-4ΕΜΠΟΛΙ
 
28/10/2020ΜΠΡΕΣΙΑ3-0ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
 
28/10/2020ΒΕΡΟΝΑ2-2 (3-3) (3-1)ΒΕΝΕΤΣΙΑ
 
28/10/2020ΚΡΟΤΟΝΕ0-0 (1-1) (3-4)ΣΠΑΛ
 
28/10/2020ΤΖΕΝΟΑ2-1ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ
 
28/10/2020ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ2-1ΠΑΝΤΟΒΑ
 
 
28/10/2020ΠΑΡΜΑ3-1ΠΕΣΚΑΡΑ
 
28/10/2020ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ3-1ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ
 
Ιταλία : Κύπελλο : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
29/09/2020ΜΟΝΤΖΑ3-0ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
 
30/09/2020ΡΕΤΖΙΝΑ 19141-0ΤΕΡΑΜΟ
 
30/09/2020ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ0-0 (0-0) (3-1)ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
 
30/09/2020ΠΙΖΑ2-0ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
 
30/09/2020ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ1-3ΠΑΝΤΟΒΑ
 
30/09/2020ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ3-1ΝΟΒΑΡΑ
 
30/09/2020ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ4-0ΑΡΕΤΣΟ
 
30/09/2020ΠΕΣΚΑΡΑ1-1 (1-1) (8-7)Σ. ΝΙΚΟΛΟΚΑΛΣΙΟ ΤΕΡΑΜΟ
 
30/09/2020ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ2-1ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
 
30/09/2020ΑΣΚΟΛΙ1-4ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
 
30/09/2020ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ1-1 (3-2)ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
 
30/09/2020ΕΜΠΟΛΙ2-1ΡΕΝΑΤΕ
 
30/09/2020ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 19193-0ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
 
30/09/2020ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ3-0ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟ
 
30/09/2020ΛΕΤΣΕ2-0ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
 
30/09/2020ΚΙΕΒΟ1-1 (1-1) (6-7)ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ
 
30/09/2020ΡΕΤΖΙΑΝΑ1-1 (2-2) (4-3)ΜΟΝΟΠΟΛΙ
 
30/09/2020ΒΕΝΕΤΣΙΑ2-0ΚΑΡΑΡΕΖΕ
 
30/09/2020ΜΠΡΕΣΙΑ3-0ΤΡΑΠΑΝΙ
 
30/09/2020ΣΠΑΛ0-0 (0-0) (4-2)ΜΠΑΡΙ 1908
 
Ιταλία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/09/2020ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ2-1ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
 
22/09/2020ΤΕΡΝΑΝΑ1-2ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
 
23/09/2020ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 19191-2ΤΕΡΑΜΟ
 
23/09/2020ΚΑΡΠΙ1-1 (1-3)ΒΙΡΤΟΥΣ ΚΑΣΑΡΑΝΟ
 
23/09/2020ΝΟΒΑΡΑ3-1ΓΚΕΛΜΠΙΣΟΝ
 
23/09/2020ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ3-2ΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕ
 
23/09/2020ΚΑΡΑΡΕΖΕ4-0ΑΜΠΡΟΣΙΑΝΑ
 
23/09/2020ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ1-2ΑΡΕΤΣΟ
 
23/09/2020ΛΙΒΟΡΝΟ1-2ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
 
23/09/2020ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ2-1ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
 
23/09/2020ΜΠΑΡΙ 19084-0ΤΡΑΣΤΕΒΕΡΕ 1909
 
23/09/2020ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ2-1ΤΡΙΤΙΟΥΜ
 
23/09/2020ΡΕΝΑΤΕ2-1AS ΑΒΕΛΙΝΟ
 
23/09/2020ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ1-0ΠΙΝΕΤΟ ΚΑΛΣΙΟ
 
23/09/2020ΠΟΤΕΝΤΖΑ0-2ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
 
23/09/2020ΠΑΝΤΟΒΑ2-0ΜΠΡΕΝΟ
 
23/09/2020ΚΑΤΑΝΙΑ1-1 (1-2)Σ.ΝΙΚΟΛΟΚΑΛΤΣΙΟ ΤΕΡΑΜΟ
 
23/09/2020ΜΟΝΟΠΟΛΙ1-0ΜΟΝΤΕΝΑ