Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
62103:00ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΙΝΤΙΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ0-04'61120:00ΤΟΥΡΚΓΚΟΥΤΣΟΥ ΜΟΥΝΧΕΝ - ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ0-0Αναβ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Βραζιλία : Κύπελλο

Βραζιλία : Κύπελλο : Τελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/10ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ0-0ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
20/10ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ1-1 (1-1) (6-5)ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ1-1 (Π)ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 
Βραζιλία : Κύπελλο : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
24/08ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ2-2ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
16/09ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ3-0ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ2-5ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 
 
25/08ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ1-3ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
15/09ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ1-0ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ1-4ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 
Βραζιλία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
28/07ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ2-0ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
18/08ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ4-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ3-4ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 
 
28/07ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ0-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
18/08ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ0-1ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
 ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ1-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 
 
29/07ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ1-0ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ
19/08ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ2-2ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ3-2ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ 
 
29/07ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ0-1ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
18/08ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ2-2ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
 ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ2-3ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ 
Βραζιλία : Κύπελλο : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/06ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ0-0ΓΚΟΪΑΣ
13/07ΓΚΟΪΑΣ0-3ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ3-0ΓΚΟΪΑΣ 
 
22/06ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ1-2ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
13/07ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ2-1ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ
 ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ2-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 
 
23/06ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ2-0ΣΕΑΡΑ
14/07ΣΕΑΡΑ1-0ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
 ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ2-1ΣΕΑΡΑ 
 
23/06ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ2-1ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
14/07ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ2-0ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ2-3ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 
 
23/06ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ4-0ΣΑΝΤΟΣ
14/07ΣΑΝΤΟΣ1-0ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ4-1ΣΑΝΤΟΣ 
 
23/06ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ2-1ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ
13/07ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ0-3ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ5-1ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ 
 
24/06ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ1-0ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ
15/07ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ2-1 (2-1) (3-4)ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ(Π) 2-2ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ 
 
30/06ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ3-0ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
15/07ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ0-2ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ
 ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ5-0ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ 
Βραζιλία : Κύπελλο : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/04CSA AΛ0-3ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ
10/05ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ2-0CSA AΛ
 CSA AΛ0-5ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ 
 
19/04ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ0-0ΑΖΟΥΡΙΘ
11/05ΑΖΟΥΡΙΘ1-1 (1-1) (3-4)ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ
 ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡ(Π) 1-1ΑΖΟΥΡΙΘ 
 
20/04ΚΛΟΥΜΠ ΝΤΟ ΡΕΜΟ2-1ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ
12/05ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ1-0 (1-0) (5-4)ΚΛΟΥΜΠ ΝΤΟ ΡΕΜΟ
 ΚΛΟΥΜΠ ΝΤΟ ΡΕΜΟ2-2 (Π)ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ 
 
20/04ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ3-2ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
12/05ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ0-2ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ5-2ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ 
 
20/04ΓΚΟΪΑΣ1-2ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
01/06ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ0-1 (0-1) (8-9)ΓΚΟΪΑΣ
 ΓΚΟΪΑΣ(Π) 2-2ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 
 
20/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ3-0ΜΠΡΑΖΙΛΙΕΝΣΕ
22/05ΜΠΡΑΖΙΛΙΕΝΣΕ0-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ4-0ΜΠΡΑΖΙΛΙΕΝΣΕ 
 
20/04ΤΟΚΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΣ2-5ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
11/05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ4-0ΤΟΚΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΣ
 ΤΟΚΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΣ2-9ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 
 
20/04ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ3-0ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΑ
12/05ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΑ0-1ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
 ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ4-0ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΑ 
 
20/04ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ2-2ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
12/05ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ2-0ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
 ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ2-4ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ 
 
20/04ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ1-0ΣΑΝΤΟΣ
13/05ΣΑΝΤΟΣ3-0ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
 ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ1-3ΣΑΝΤΟΣ 
 
21/04ΣΕΪΛΑΝΤΙΑ ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΑΜΠ0-3ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
13/05ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ3-0ΣΕΪΛΑΝΤΙΑ ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΑΜΠ
 ΣΕΪΛΑΝΤΙΑ ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΑΜΠ0-6ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ 
 
21/04ΤΟΜΠΕΝΣΕ0-2ΣΕΑΡΑ
11/05ΣΕΑΡΑ2-0ΤΟΜΠΕΝΣΕ
 ΤΟΜΠΕΝΣΕ0-4ΣΕΑΡΑ 
 
21/04ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ1-1ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
12/05ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ2-0ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ
 ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ1-3ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 
 
22/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ1-1ΚΟΥΙΑΜΠΑ
12/05ΚΟΥΙΑΜΠΑ0-0 (3-5)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ(Π) 1-1ΚΟΥΙΑΜΠΑ 
 
01/05ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ2-1ΤΖΟΥΑΖΕΪΡΕΝΣΕ
11/05ΤΖΟΥΑΖΕΪΡΕΝΣΕ1-2ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ
 ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ4-2ΤΖΟΥΑΖΕΪΡΕΝΣΕ 
 
01/05ΑΛΤΟΣ PI1-2ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
11/05ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ2-0ΑΛΤΟΣ PI
 ΑΛΤΟΣ PI1-4ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 
Βραζιλία : Κύπελλο : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
09/03ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ2-2 (2-4)ΚΟΥΙΑΜΠΑ
 
09/03ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ ΕΣ ΠΙ1-1 (4-5)ΣΑΝΤΟΣ
 
09/03ΑΖΟΥΡΙΘ1-0ΜΙΡΑΣΟΛ
 
10/03ΤΖΟΥΑΖΕΪΡΕΝΣΕ1-1 (4-2)ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
 
11/03ΠΟΥΣΟ ΑΛΕΓΚΡΕ1-1 (2-3)ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
 
11/03ΑΒΑΙ1-2ΣΕΪΛΑΝΤΙΑ ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΑΜΠ
 
15/03ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ2-0ΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΡΕΑ
 
15/03ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ2-1ΝΟΒΑ ΒΕΝΕΣΙΑ ES
 
16/03ΣΕΑΡΑ2-0ΤΟΥΝΑ ΛΟΥΣΟ
 
16/03ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ2-2 (4-5)ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
 
16/03ABC ΝΑΤΑΛ1-1 (2-4)ΑΛΤΟΣ PI
 
16/03ΜΟΤΟ ΚΛΑΜΠ1-1 (2-4)ΤΟΜΠΕΝΣΕ
 
16/03ΤΟΚΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΣ2-0ΚΑΣΚΑΒΕΛ
 
16/03ΤΟΥΝΤΟΥΜ ΜΑ0-3ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ
 
16/03ΓΚΛΟΜΠΟ1-1 (1-4)ΜΠΡΑΖΙΛΙΕΝΣΕ
 
17/03ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ2-0ΜΑΝΑΟΥΣ
 
17/03CSA AΛ4-1ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ
 
17/03ΡΕΑΛ ΝΟΡΟΕΣΤΕ0-1ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
 
18/03ΓΚΟΪΑΣ1-0ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
 
24/03ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΑ2-0ΓΚΡΕΜΙΟ ΕΣΠΟΣΤΙΒΟ ΓΚΛΟΡΙΑ
 
Βραζιλία : Κύπελλο : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/02ΛΑΓΚΑΡΤΟ0-0ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ
 
22/02URT MG1-1ΑΒΑΙ
 
23/02ΚΑΣΚΑΒΕΛ1-0ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
 
23/02ΤΟΥΝΤΟΥΜ ΜΑ4-2ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ
 
23/02ΣΑΛΓΚΕΙΡΟ0-3ΣΑΝΤΟΣ
 
23/02ΑΖΟΥΡΙΘ1-0ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
 
23/02ΑΣΑ0-2ΚΟΥΙΑΜΠΑ
 
23/02ΓΚΡΕΜΙΟ ΕΣΠΟΣΤΙΒΟ ΓΚΛΟΡΙΑ1-0ΜΠΡΑΖΙΛ ΝΤΕ ΠΕΛΟΤΑΣ
 
23/02ΤΟΚΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΣ1-0ΝΑΟΥΤΙΚΟ
 
24/02ΑΛΑΓΚΟΙΝΑΣ1-1CSA AΛ
 
24/02ΣΕΡΓΚΙΠΕ0-5ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ
 
24/02ΧΟΥΜΑΙΤΑ2-2ΜΠΡΑΖΙΛΙΕΝΣΕ
 
24/02ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ ΕΣ ΠΙ2-0ΟΕΣΤΕ
 
24/02ΝΟΒΑ ΙΓΚΟΥΑΤΣΟΥ0-0ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
 
24/02SAO RAIMUNDO EC AM0-1ΜΑΝΑΟΥΣ
 
24/02ΜΠΑΧΙΑ ΝΤΕ ΦΕΙΡΑ2-5ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
 
25/02ΚΑΜΠΙΝΕΝΣΕ0-0ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
 
01/03ΙΚΑΖΑ0-0ΤΟΜΠΕΝΣΕ
 
01/03EC MΑΡΙΚΑ RJ0-1ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
 
01/03ΠΟΥΣΟ ΑΛΕΓΚΡΕ2-0ΠΑΡΑΝΑ
 
01/03ΜΟΤΟ ΚΛΑΜΠ3-2ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
 
02/03ΣΟΟΥΖΑ1-1ΓΚΟΪΑΣ
 
02/03ΜΙΡΑΣΟΛ3-2ΓΚΡΕΜΙΟ
 
02/03ΤΟΥΝΑ ΛΟΥΣΟ1-0ΝΟΒΟΡΙΖΟΝΤΙΝΟ
 
02/03ΣΕΪΛΑΝΤΙΑ ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΑΜΠ2-0ΛΟΝΤΡΙΝΑ
 
02/03ΚΛΑΜΠ ΕΣΠΟΡΤΙΒΟ ΟΠΕΡΑΡΙΟ ΒΑΡΖΕΓΚΡΑΝΤΕΝΣΕ1-2ΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΡΕΑ
 
02/03ΠΟΡΤΟ ΒΕΛΟ EC1-2ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
 
02/03ΑΛΤΟΣ PI1-0ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
 
02/03ΡΕΑΛ ΝΟΡΟΕΣΤΕ2-1ΟΠΕΡΑΡΙΟ
 
02/03ΣΑΟ ΡΑΪΜΟΥΝΤΟ0-3ΣΕΑΡΑ
 
02/03ΡΙΟ ΜΠΡΑΝΚΟ0-0ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
 
02/03ΓΚΡΕΜΙΟ ΑΝΑΠΟΛΙΣ0-0ΤΖΟΥΑΖΕΪΡΕΝΣΕ
 
02/03ΤΡΕΜ0-3ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ
 
03/03ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ0-3ABC ΝΑΤΑΛ
 
03/03ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ1-0CRB
 
03/03ΦΕΡΟΒΙΑΡΙΑ0-1ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
 
03/03ΝΟΒΑ ΒΕΝΕΤΣΙΑ2-1ΦΕΡΡΟΒΙΑΡΙΟ
 
03/03ΟΥΝΙΑΟ ΡΟΝΤΟΠΟΛΙΣ0-3ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
 
03/03ΚΑΣΤΑΝΧΑΛ1-1ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΑ
 
04/03ΓΚΛΟΜΠΟ2-0ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ