Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
87016:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ - ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙΠρογ120716:30ΣΙΡΑΚ - ΛΟΡΙΠρογ100717:00ΝΟΑ - ΑΡΑΡΑΤ ΕΡΕΒΑΝΠρογ87117:30ΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡ - ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡΠρογ87218:00ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ - ΤΡΙΝΕΚΠρογ87318:00ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΡΟΒΑΝΙΕΜΙΠρογ100018:30ΤΑΛΙΝΑ ΦΛΟΡΑ U21 - ΒΑΝΤΡΑ ΒΑΡΠΟΥΣΠρογ100918:30ΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑ - ΜΙΚΕΛΙΝ ΚΙΣΑΤΠρογ101518:30ΚΟΥΦΟΥ 98 - ΟΥΛΟΥΠρογ100218:30ΤΑΛΙΝΑ ΛΙΒΑΔΙΑ U21 - ΠΑΡΝΟΥ ΤΖΑΛΓΚΑΛΙΚΛΟΥΜΠΙΠρογ100818:30ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ - ΒΑΖΑΚΟΦΣΚΙΠρογ87418:30ΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ - ΒΙΤΟΣΑΠρογ87519:00ΧΑΛ - ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟΠρογ87619:00ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ - ΜΟΛΝΤΕΠρογ120819:00ΑΡΑΡΑΤ-ΑΡΜΕΝΙΑ - ΑΛΑΣΚΕΡΤΠρογ100419:00ΚΟΤΛΑ ΓΙΑΡΒΕ - ΜΑΑΡΝΤΟΥ ΣΤΑΡΜΠΟΥΝΚΕΡΠρογ87719:10ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ - ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕΠρογ100519:30ΝΟΜ ΓΙΟΥΝ. - ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΡΠΟΥΣΠρογ87819:30ΦΡΕΝΤΕΡΙΤΣΙΑ - ΧΒΙΝΤΟΒΡΕΠρογ76219:30ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ - ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡΠρογ88620:00ΙΣΤΑΝΜΠΟΥΛΣΠΟΡ - ΑΚΙΣΑΣΠΟΡΠρογ88420:00ΧΑΜΑΡΜΠΙ - ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣΠρογ88520:00ΧΕΛΣΙΝΜΠΟΡΓΚ - ΜΙΑΛΜΠΙΠρογ88320:00ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΣΙΡΙΟΥΣΠρογ88720:00ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ - ΦΑΤΙΧ ΚΑΡΑΓΚΟΥΜΡΟΥΚΠρογ119220:00ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ - ΣΟΛΕΝΤΟΥΝΤΑΠρογ88220:00ΕΡΕΜΠΡΟ - ΧΑΚΕΝΠρογ88120:00ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ - ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣΠρογ88020:00ΒΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥΠρογ101620:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ - ΣΑΜΠΟΥΡΤΑΛΟ ΤΜΠΙΛΙΣΙΠρογ87920:00ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. - ΤΟΤΕΝΑΜΠρογ88820:15ΑΣΝΤΟΝΤ - ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΝΤΕΡΑΠρογ61020:15ΜΑΚΑΜΠΙ ΝΕΤΑΝΙΑ - ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΜΠΑΠρογ88920:15ΧΑΠΟΕΛ ΙΡΟΝΙ ΚΙΡΙΑΤ - ΣΕΚΤΖΙΑ ΝΕΣ ΖΙΟΝΑΠρογ86420:30ΚΑΦΡ ΚΑΣΙΜ - ΜΑΚΑΜΠΙ Π. ΤΙΚΒΑΠρογ86920:30ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΜΑΤ ΓΚΑΝ - ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝΠρογ89420:30ΧΑΠΟΕΛ ΑΚΚΟ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΑΧΙ ΝΑΖΑΡΕΤΠρογ89520:30ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΙ ΣΑΧΝΙΝ - ΙΡΟΝΙ ΡΑΜΑΤ ΧΑΣΑΡΟΝΠρογ89320:30ΟΥΕΣΚΑ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣΠρογ89020:30ΕΪΜΠΑΡ - ΟΣΑΣΟΥΝΑΠρογ89120:30ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΕΣΠΑΝΙΟΛΠρογ86720:30ΧΑΠΟΕΛ ΑΦΟΥΛΑ - ΧΑΠΟΕΛ ΝΟΦ ΧΑΓΚΑΛΙΠρογ86520:30ΜΠΕΪΤΑΡ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΡΑΜΛΑ - ΧΑΠΟΕΛ ΚΑΤΑΜΟΝΠρογ89620:30ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΝΑΠΟΛΙΠρογ86620:30ΧΑΠΟΕΛ ΑΣΧΕΛΟΝ - ΧΑΠΟΕΛ ΟΥΜ ΕΛ ΦΑΧΕΜΠρογ89720:45ΤΣΑΡΣΚΟ - ΤΣΕΡΝΟ ΜΟΡΕ ΒΑΡΝΑΠρογ89821:00ΘΡΟΤΟΥΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ - ΘΟΡ ΑΚΟΥΡΕΓΙΡΙΠρογ89221:00ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - ΑΛΚΟΡΚΟΝΠρογ89921:30ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜΠρογ90021:30ΣΙΟΝ - ΛΟΥΚΕΡΝΗΠρογ90121:30ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ - ΜΠΡΑΝΠρογ90221:40ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ - Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖΠρογ90322:15ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΠρογ90422:45ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΜΑΛΑΓΑΠρογ90522:45ΡΟΜΑ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕΠρογ90623:00ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΧΕΤΑΦΕΠρογ121223:30ΜΑΚΑΕ ΕΣΠΟΡΤΕ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕΠρογ02:00ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ - ΜΑΔΟΥΡΕΪΡΑΠρογ121302:00ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ - ΡΕΣΕΝΤΕΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Κύπρος : Β Εθνική

ΚΥΠΡΟΣ : ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3814122031 - 8770019 - 3752012 - 5
2 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ261475224 - 14761017 - 571427 - 9
3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ201462621 - 17731313 - 1173138 - 6
4 ΔΙΓΕΝΗΣ181453618 - 2073136 - 8722312 - 12
5 AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ151443712 - 1373227 - 371155 - 10
6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ151436519 - 26724113 - 1271246 - 14
7 ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006131434714 - 2273229 - 670255 - 16
8 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ91423911 - 3071336 - 1271065 - 18
Play offsPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/09/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
21/09/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ0-1ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
21/09/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21/09/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20063-1ΔΙΓΕΝΗΣ
05/10/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ4-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
05/10/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20062-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
05/10/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ1-2ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
06/10/2019ΔΙΓΕΝΗΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19/10/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
19/10/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
19/10/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ1-1ΔΙΓΕΝΗΣ
19/10/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
26/10/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
26/10/2019ΔΙΓΕΝΗΣ2-2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
26/10/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20061-1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
27/10/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
02/11/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
02/11/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ0-4ΔΙΓΕΝΗΣ
02/11/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-0ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
02/11/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ2-1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
08/11/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
09/11/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20060-2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
09/11/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
09/11/2019ΔΙΓΕΝΗΣ0-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
23/11/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
23/11/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΔΙΓΕΝΗΣ
23/11/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ1-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
23/11/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ3-0ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
30/11/2019ΔΙΓΕΝΗΣ2-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
30/11/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ2-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
30/11/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ4-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
30/11/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ4-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
06/12/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ2-0ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
07/12/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ4-2ΔΙΓΕΝΗΣ
07/12/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ2-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
07/12/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ0-3ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
13/12/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ1-3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14/12/2019ΔΙΓΕΝΗΣ0-2AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
14/12/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20063-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14/12/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ4-2ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
21/12/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
21/12/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
21/12/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ0-2ΔΙΓΕΝΗΣ
21/12/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
04/01ΔΙΓΕΝΗΣ1-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
04/01AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ2-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
04/01ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
04/01ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20060-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10/01ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ4-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
11/01ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ2-0ΔΙΓΕΝΗΣ
11/01ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
11/01ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ3-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
25/01ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
26/01ΔΙΓΕΝΗΣ1-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
26/01AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ2-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
26/01ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20060-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
ΚΥΠΡΟΣ : ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ3014100425 - 16760116 - 474039 - 12
2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ281491424 - 10761014 - 1730410 - 9
3 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ271483320 - 1273227 - 6751113 - 6
4 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ271483324 - 14760118 - 872326 - 6
5 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ151443719 - 14731315 - 671244 - 8
6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ13143479 - 1472237 - 771242 - 7
7 ΥΨΩΝΑΣ12143389 - 2172234 - 971155 - 12
8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ714211112 - 4171157 - 1371065 - 28
Play offsPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/09/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
21/09/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
21/09/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
22/09/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΥΨΩΝΑΣ
04/10/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
05/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ3-2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
05/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-0ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
05/10/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ2-2ΥΨΩΝΑΣ
19/10/2019ΥΨΩΝΑΣ0-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
19/10/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19/10/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ6-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
25/10/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
26/10/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ4-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
26/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ0-2ΥΨΩΝΑΣ
26/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-3ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
01/11/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ2-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
02/11/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-0ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
02/11/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ9-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
02/11/2019ΥΨΩΝΑΣ0-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
06/11/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
09/11/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ2-0ΥΨΩΝΑΣ
09/11/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
09/11/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
09/11/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-2ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
22/11/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ0-0ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
23/11/2019ΥΨΩΝΑΣ0-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
23/11/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
24/11/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
29/11/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
30/11/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
30/11/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ0-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
01/12/2019ΥΨΩΝΑΣ1-2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
07/12/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
07/12/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ6-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
07/12/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ3-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
08/12/2019ΥΨΩΝΑΣ0-5ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
14/12/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ2-0ΥΨΩΝΑΣ
15/12/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ0-2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
18/12/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
20/12/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
21/12/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ1-2ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
22/12/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
22/12/2019ΥΨΩΝΑΣ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
03/01ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ4-3ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
04/01ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ2-3ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
04/01ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-0ΥΨΩΝΑΣ
08/01ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ0-0ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
11/01ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ0-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11/01ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
12/01ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ3-0ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
12/01ΥΨΩΝΑΣ2-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
15/01ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
25/01ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
25/01ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ3-1ΥΨΩΝΑΣ
25/01ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
26/01ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ2-1ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΚΥΠΡΟΣ : ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΓΚΡΟΥΠ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006182066822 - 28952212 - 61114610 - 22
2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ182066818 - 201144313 - 1092255 - 10
3 ΔΙΓΕΝΗΣ172083924 - 27951310 - 91132614 - 18
4 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ172056916 - 311034310 - 13102266 - 18
5 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ171973929 - 181051419 - 7922510 - 11
6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ151957724 - 31944118 - 14101366 - 17
7 ΥΨΩΝΑΣ1120451114 - 32113447 - 1591177 - 17
8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ420211718 - 551011811 - 20101097 - 35
Υποβιβασμός
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/02ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-2ΔΙΓΕΝΗΣ
01/02ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
01/02ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ0-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
01/02ΥΨΩΝΑΣ0-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
08/02ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ2-0ΔΙΓΕΝΗΣ
08/02ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
08/02ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
08/02ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20061-0ΥΨΩΝΑΣ
15/02ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-2ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
15/02ΔΙΓΕΝΗΣ2-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
16/02ΥΨΩΝΑΣ1-5ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
16/02ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
22/02ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
22/02ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ3-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
22/02ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20062-0ΔΙΓΕΝΗΣ
22/02ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ4-2ΥΨΩΝΑΣ
28/02ΥΨΩΝΑΣ0-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
29/02ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ2-3ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
29/02ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ3-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
01/03ΔΙΓΕΝΗΣ2-1ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
07/03ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-0ΔΙΓΕΝΗΣ
07/03ΥΨΩΝΑΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
07/03ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
08/03ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ2-1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ : ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2919153140 - 15980122 - 61073018 - 9
2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2719140536 - 221090123 - 6950413 - 16
3 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ2520115424 - 141153310 - 8962114 - 6
4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ2419122530 - 141082019 - 3940511 - 11
5 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ201996429 - 18962119 - 81034310 - 10
6 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ192095627 - 191070319 - 10102538 - 9
7 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ141973927 - 25932417 - 161041510 - 9
8 AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ819431215 - 2493247 - 6101188 - 18
Άνοδος
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/02ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
01/02ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ0-1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
01/02ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
01/02ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ3-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
07/02ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
08/02AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
08/02ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
08/02ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ0-1ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
14/02ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15/02ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ4-2AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
15/02ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ2-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
15/02ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
21/02ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ0-0ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
22/02ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ4-4ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
22/02AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
22/02ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
28/02ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ0-1ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
29/02ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
29/02ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-3ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
29/02ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
06/03ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
07/03ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ4-1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
07/03ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ0-0ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
07/03AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ5-1ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ