Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
47313:30ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ - ΣΟΥΓΟΝ2-085'47213:35ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥ - ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ1-582'47113:35ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤΣ - ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ1-285'112614:30ΣΛΙΜΑΝ - ΜΑΚΑΣΑΡ0-145'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Κύπρος : Β Εθνική

ΚΥΠΡΟΣ : ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΔΙΓΕΝΗΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
5 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
6 ΟΝΙΣΙΛΟΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
7 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
8 ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006000000 - 000000 - 000000 - 0
Play offsPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/09AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ16:00ΟΝΙΣΙΛΟΣ
21/09ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ16:00ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
21/09ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ16:00ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21/09ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200616:00ΔΙΓΕΝΗΣ
05/10ΔΙΓΕΝΗΣ15:30ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
05/10ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200615:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
05/10ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ15:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
05/10ΟΝΙΣΙΛΟΣ15:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
19/10ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ15:30ΟΝΙΣΙΛΟΣ
19/10ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ15:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
19/10AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ15:30ΔΙΓΕΝΗΣ
19/10ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ15:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
26/10ΟΝΙΣΙΛΟΣ14:30ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
26/10AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ14:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
26/10ΔΙΓΕΝΗΣ14:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
26/10ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200614:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
02/11ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ14:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
02/11ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ14:30ΔΙΓΕΝΗΣ
02/11ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
02/11ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ14:30ΟΝΙΣΙΛΟΣ
09/11ΔΙΓΕΝΗΣ14:30ΟΝΙΣΙΛΟΣ
09/11ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200614:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
09/11AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ14:30ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
09/11ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ14:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
23/11ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
23/11ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ14:30ΔΙΓΕΝΗΣ
23/11ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ14:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
23/11ΟΝΙΣΙΛΟΣ14:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
30/11ΔΙΓΕΝΗΣ14:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
30/11ΟΝΙΣΙΛΟΣ14:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
30/11ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ14:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
30/11ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
07/12ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΔΙΓΕΝΗΣ
07/12ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ14:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
07/12AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ14:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
07/12ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ14:30ΟΝΙΣΙΛΟΣ
14/12ΔΙΓΕΝΗΣ14:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
14/12ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200614:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14/12ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ14:30ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14/12ΟΝΙΣΙΛΟΣ14:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
21/12ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ14:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
21/12ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ14:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
21/12ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ14:30ΔΙΓΕΝΗΣ
21/12ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΟΝΙΣΙΛΟΣ
04/01/2020ΔΙΓΕΝΗΣ14:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
04/01/2020AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ14:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
04/01/2020ΟΝΙΣΙΛΟΣ14:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
04/01/2020ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200614:30ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11/01/2020ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ14:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
11/01/2020ΟΝΙΣΙΛΟΣ14:30ΔΙΓΕΝΗΣ
11/01/2020ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
11/01/2020ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ14:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
18/01/2020ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ14:30ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
18/01/2020ΔΙΓΕΝΗΣ14:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
18/01/2020ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200614:30ΟΝΙΣΙΛΟΣ
18/01/2020AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ14:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΕΝΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ : ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 AΓΙΑ ΝΑΠΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
5 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ000000 - 000000 - 000000 - 0
6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ000000 - 000000 - 000000 - 0
7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
8 ΥΨΩΝΑΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
Play offsPlay offs υποβιβασμού
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/09ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ16:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
21/09ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ16:00ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
21/09ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ16:00ΥΨΩΝΑΣ
21/09ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ16:00AΓΙΑ ΝΑΠΑ
05/10ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ15:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
05/10ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ15:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
05/10ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ15:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
05/10AΓΙΑ ΝΑΠΑ15:30ΥΨΩΝΑΣ
19/10ΥΨΩΝΑΣ15:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
19/10ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ15:30AΓΙΑ ΝΑΠΑ
19/10ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ15:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19/10ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ15:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
26/10ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ14:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
26/10ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ14:30ΥΨΩΝΑΣ
26/10ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
26/10AΓΙΑ ΝΑΠΑ14:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
02/11ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ14:30AΓΙΑ ΝΑΠΑ
02/11ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ14:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
02/11ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
02/11ΥΨΩΝΑΣ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
09/11ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
09/11ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ14:30ΥΨΩΝΑΣ
09/11AΓΙΑ ΝΑΠΑ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
09/11ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ14:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
23/11ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ14:30AΓΙΑ ΝΑΠΑ
23/11ΥΨΩΝΑΣ14:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
23/11ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
23/11ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ14:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30/11ΥΨΩΝΑΣ14:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
30/11AΓΙΑ ΝΑΠΑ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
30/11ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ14:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30/11ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ14:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
07/12ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
07/12ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ14:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
07/12ΥΨΩΝΑΣ14:30AΓΙΑ ΝΑΠΑ
07/12ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14/12ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ14:30ΥΨΩΝΑΣ
14/12AΓΙΑ ΝΑΠΑ14:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14/12ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ14:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14/12ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
21/12ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21/12ΥΨΩΝΑΣ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
21/12ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ14:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
21/12ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ14:30AΓΙΑ ΝΑΠΑ
04/01/2020ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ14:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
04/01/2020AΓΙΑ ΝΑΠΑ14:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
04/01/2020ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΥΨΩΝΑΣ
04/01/2020ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ14:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
11/01/2020ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ14:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
11/01/2020ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ14:30AΓΙΑ ΝΑΠΑ
11/01/2020ΥΨΩΝΑΣ14:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
11/01/2020ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
18/01/2020ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
18/01/2020ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ14:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
18/01/2020ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ14:30ΥΨΩΝΑΣ
18/01/2020AΓΙΑ ΝΑΠΑ14:30ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ