Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
71403:00ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣ - ΜΑΡΑΘΟΝ2-066'03:05ΤΑΜΠΙΚΟ ΜΑΔΕΡΟ - ΝΤΟΡΑΝΤΟΣ ΝΤΕ ΣΙΝΑΛΟΑ0-077'71603:30ΠΕΝΙΑΡΟΛ - ΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ3-150'71503:30ΣΑΝΤΟΣ - ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ1-050'71704:00ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ - ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ1-038'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ασιατικό Champions League

1ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΣΙΔΝΕΪ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/04ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ 13:00 ΣΙΔΝΕΪ
22/04ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ 13:00 ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
25/04ΣΙΔΝΕΪ 13:00 ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ
25/04ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ 13:00 ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ
28/04ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ 13:00 ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ
28/04ΣΙΔΝΕΪ 13:00 ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
01/05ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ 13:00 ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ
01/05ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ 13:00 ΣΙΔΝΕΪ
04/05ΣΙΔΝΕΪ 13:00 ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ
04/05ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ 13:00 ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ
07/05ΤΑΜΠΙΝΣ ΡΟΒΕΡΣ 13:00 ΣΙΔΝΕΪ
07/05ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ 13:00 ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
2ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛ ΤΑΚΖΙΜ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΝΑΓΚΟΓΙΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/04ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛ ΤΑΚΖΙΜ 13:00 ΝΑΓΚΟΓΙΑ
03/05ΝΑΓΚΟΓΙΑ 13:00 ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛ ΤΑΚΖΙΜ
3ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΠΑΤΟΥΜ ΓΙΟΥΝ.000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΟΥΛΣΑΝ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΒΙΕΤΤΕΛ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
22/04ΒΙΕΤΤΕΛ 13:00 ΟΥΛΣΑΝ
25/04ΟΥΛΣΑΝ 13:00 ΠΑΤΟΥΜ ΓΙΟΥΝ.
28/04ΠΑΤΟΥΜ ΓΙΟΥΝ. 13:00 ΒΙΕΤΤΕΛ
01/05ΒΙΕΤΤΕΛ 13:00 ΠΑΤΟΥΜ ΓΙΟΥΝ.
04/05ΟΥΛΣΑΝ 13:00 ΒΙΕΤΤΕΛ
07/05ΠΑΤΟΥΜ ΓΙΟΥΝ. 13:00 ΟΥΛΣΑΝ
4ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΓΚΟΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/04ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ 17:30
14/04ΓΚΟΑ 20:00 ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ
17/04ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ 20:00 ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ
17/0417:30 ΓΚΟΑ
20/04ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ 18:00 ΓΚΟΑ
20/0414:30 ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ
23/04ΓΚΟΑ 18:00 ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ
23/04ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ 14:30
26/04ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ 18:00 ΓΚΟΑ
26/0414:30 ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ
29/04ΓΚΟΑ 18:00
29/04ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ 14:30 ΑΛ ΡΑΓΙΑΝ
5ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΑΛ ΣΑΝΤ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/04ΑΛ ΣΑΝΤ 21:00
14/04ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ 21:00 ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ
17/04ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ 21:00 ΑΛ ΣΑΝΤ
17/0421:00 ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ
20/04ΑΛ ΣΑΝΤ 21:00 ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ
20/0421:00 ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ
23/04ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ 21:00 ΑΛ ΣΑΝΤ
23/04ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ 21:00
26/04ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ 21:00 ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ
26/0421:00 ΑΛ ΣΑΝΤ
29/04ΑΛ ΣΑΝΤ 21:00 ΑΛ ΝΑΣΡ ΡΙΓΙΑΝΤ
29/04ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ 21:00
6ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ000000 - 000000 - 000000 - 0
4 ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
15/04ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ 20:45 ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ
15/04ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ 23:15 ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ
18/04ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ 23:15 ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ
18/04ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ 20:45 ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ
21/04ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ 23:15 ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ
21/04ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ 20:45 ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ
24/04ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ 23:15 ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ
24/04ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ 20:45 ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ
27/04ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ 23:45 ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ
27/04ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ 20:45 ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ
30/04ΑΛ ΝΤΟΥΧΑΙΛ 23:15 ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ
30/04ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ 20:45 ΑΛ ΣΧΟΡΤΑ ΜΠΑΓΚΧΝΤΑΝΤ
7ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΑΛ ΣΑΡΖΑ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/04ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ 18:00 ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ
14/04ΑΛ ΣΑΡΖΑ 21:00
17/04ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ 21:00 ΑΛ ΣΑΡΖΑ
17/0418:00 ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ
20/04ΑΛ ΣΑΡΖΑ 21:00 ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ
20/0418:00 ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ
23/04ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ 21:00 ΑΛ ΣΑΡΖΑ
23/04ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ 18:00
26/0421:00 ΑΛ ΣΑΡΖΑ
26/04ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ 18:00 ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ
29/04ΑΛ ΣΑΡΖΑ 21:00 ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ
29/04ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ 18:00
8ος όμιλος : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΛ ΧΙΛΑΛ000000 - 000000 - 000000 - 0
2 ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ000000 - 000000 - 000000 - 0
3 ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ000000 - 000000 - 000000 - 0
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
15/04ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ 22:00 ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ
15/04ΑΛ ΧΙΛΑΛ 22:00
18/0422:00 ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ
18/04ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ 22:00 ΑΛ ΧΙΛΑΛ
21/0422:00 ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ
21/04ΑΛ ΧΙΛΑΛ 22:00 ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ
24/04ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ 22:00
24/04ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ 22:00 ΑΛ ΧΙΛΑΛ
27/0422:00 ΑΛ ΧΙΛΑΛ
27/04ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ 22:00 ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ
30/04ΦΚ ΙΣΤΙΚΛΟΛ 22:00
30/04ΑΛ ΧΙΛΑΛ 22:00 ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ
Ασιατικό Champions League : 2ος Προκριματικός Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
07/04ΑΛ ΓΚΑΡΑΦΑ 0-0 (0-1) ΟΛΜΑΛΙΚ
 
07/04ΑΛ ΓΟΥΑΝΤΑ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ 2-1 ΑΛ ΖΑΒΡΑΑ
 
07/04ΑΛ ΓΟΥΑΧΝΤΑ 1-1 (1-1) (2-3) ΑΛ ΚΟΥΒΑ ΑΛ ΤΖΑΒΙΓΙΑ
 
10/04ΦΟΥΛΑΝΤ ΚΟΥΖΕΣΤΑΝ 4-0 ΑΛ ΑΪΝ
 
14/04ΠΟΧΑΝΓΚ 13:00 ΡΑΤΣΑΜΠΟΥΡΙ
 
14/04ΝΤΑΕΓΚΟΥ 13:00 ΤΣΙΑΝΓΚΡΑΙ ΓΙΟΥΝ.