Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
57204:15ΤΟΛΙΜΑ - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ1-286'177905:05ΒΕΝΑΝΤΟΣ - ΛΑ ΠΑΖ0-0Ημιχ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ισημερινός : Κλαουσούρα

Ecuador : Serie A : Clausura : Finals : ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚ
1 ΑΟΥΚΑΣ1043109 - 122007 - 021102 - 1
2 ΝΤΕΛΦΙΝ732103 - 110100 - 022003 - 1
3 ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)632016 - 322006 - 110010 - 2
4 ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ632015 - 711002 - 021013 - 7
5 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ541213 - 321012 - 220201 - 1
6 ΕΜΕΛΕΚ431115 - 410012 - 321103 - 1
7 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ431114 - 320112 - 311002 - 0
8 ΡΟΥΝΑ431114 - 321103 - 110011 - 2
9 ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ431112 - 121102 - 010010 - 1
10 ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ431115 - 511002 - 020113 - 5
11 ΟΡΕΝΣΕ431114 - 421104 - 210010 - 2
12 ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ431112 - 220110 - 111002 - 1
13 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ431112 - 510101 - 121011 - 4
14 ΜΑΚΑΡΑ130123 - 620022 - 510101 - 1
15 ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ130120 - 410010 - 220110 - 2
16 ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ030032 - 710011 - 220021 - 5
Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
09/07ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)2-1ΡΟΥΝΑ
10/07ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ2-0ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
09/07ΑΟΥΚΑΣ2-0ΟΡΕΝΣΕ
10/07ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ2-0ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
11/07ΜΑΚΑΡΑ1-3ΕΜΕΛΕΚ
10/07ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ0-1ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
11/07ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ0-1ΝΤΕΛΦΙΝ
12/07ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ1-0ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
17/07ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ1-1ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
16/07ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ1-2ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
16/07ΟΡΕΝΣΕ1-1ΜΑΚΑΡΑ
17/07ΡΟΥΝΑ3-1ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
18/07ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ2-0ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
17/07ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ0-2ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
18/07ΕΜΕΛΕΚ2-3ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
19/07ΝΤΕΛΦΙΝ0-0ΑΟΥΚΑΣ
24/07ΑΟΥΚΑΣ5-0ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
23/07ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ0-0ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
23/07ΟΡΕΝΣΕ3-1ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
25/07ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)4-0ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
24/07ΡΟΥΝΑ0-0ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
24/07ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ0-0ΕΜΕΛΕΚ
25/07ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ2-2ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
26/07ΜΑΚΑΡΑ1-2ΝΤΕΛΦΙΝ
31/07ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ2-0ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
30/07ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ1-2ΑΟΥΚΑΣ
30/07ΝΤΕΛΦΙΝ1-3ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
31/07ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ1-1ΡΟΥΝΑ
01/08ΜΑΚΑΡΑ1-3ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
31/07ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ1-1ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
01/08ΕΜΕΛΕΚ2-1ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
02/08ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ0-0ΟΡΕΝΣΕ
07/08ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ0-0ΜΑΚΑΡΑ
06/08ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ3-3ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
06/08ΟΡΕΝΣΕ1-2ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
08/08ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)0-2ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
07/08ΑΟΥΚΑΣ1-1ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
07/08ΝΤΕΛΦΙΝ0-3ΕΜΕΛΕΚ
08/08ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ4-1ΡΟΥΝΑ
09/08ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ1-0ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
14/08ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ1-2ΑΟΥΚΑΣ
13/08ΡΟΥΝΑ1-1ΟΡΕΝΣΕ
13/08ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ2-0ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
14/08ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ3-1ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
14/08ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ0-0ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
14/08ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ1-0ΜΑΚΑΡΑ
15/08ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ2-0ΕΜΕΛΕΚ
16/08ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ3-2ΝΤΕΛΦΙΝ
21/08ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ1-0ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
20/08ΟΡΕΝΣΕ1-2ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
20/08ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ0-3ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
21/08ΜΑΚΑΡΑ1-1ΑΟΥΚΑΣ
23/08ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ0-1ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
27/08ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ2-1ΝΤΕΛΦΙΝ
28/08ΑΟΥΚΑΣ2-1ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
27/08ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ1-1ΜΑΚΑΡΑ
29/08ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ1-2ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
28/08ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ0-3ΕΜΕΛΕΚ
28/08ΡΟΥΝΑ2-0ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
29/08ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ1-1ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
30/08ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ2-0ΟΡΕΝΣΕ
04/09ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ1-1ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
03/09ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ2-1ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
03/09ΕΜΕΛΕΚ1-0ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
04/09ΜΑΚΑΡΑ3-0ΡΟΥΝΑ
05/09ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ1-2ΟΡΕΝΣΕ
04/09ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ2-1ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
05/09ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)1-2ΑΟΥΚΑΣ
06/09ΝΤΕΛΦΙΝ0-0ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
11/09ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ3-0ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
10/09ΡΟΥΝΑ1-2ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
10/09ΟΡΕΝΣΕ4-1ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
11/09ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ2-0ΝΤΕΛΦΙΝ
12/09ΑΟΥΚΑΣ1-1ΕΜΕΛΕΚ
11/09ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ5-3ΜΑΚΑΡΑ
12/09ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ1-0ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
13/09ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ1-1ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
17/09ΝΤΕΛΦΙΝ3-1ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
17/09ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ1-1ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
17/09ΜΑΚΑΡΑ1-1ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
18/09ΑΟΥΚΑΣ5-2ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
18/09ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)2-0ΟΡΕΝΣΕ
18/09ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ2-2ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
19/09ΕΜΕΛΕΚ1-3ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
20/09ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ4-1ΡΟΥΝΑ
25/09ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)3-0ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
25/09ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ1-0ΜΑΚΑΡΑ
25/09ΝΤΕΛΦΙΝ0-0ΡΟΥΝΑ
26/09ΕΜΕΛΕΚ3-1ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
02/10ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ01:45ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
01/10ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ03:00ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
02/10ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ23:30ΑΟΥΚΑΣ
02/10ΟΡΕΝΣΕ21:00ΝΤΕΛΦΙΝ
02/10ΡΟΥΝΑ04:00ΕΜΕΛΕΚ
03/10ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ02:00ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
04/10ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ03:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
09/10ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ01:00ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
09/10ΑΟΥΚΑΣ01:00ΡΟΥΝΑ
09/10ΕΜΕΛΕΚ01:00ΟΡΕΝΣΕ
08/10ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ21:00ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
08/10ΜΑΚΑΡΑ23:30ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
08/10ΝΤΕΛΦΙΝ03:00ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
09/10ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ02:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
11/10ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ03:00ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
16/10ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ01:00ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ
16/10ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ01:00ΑΟΥΚΑΣ
16/10ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ01:00ΝΤΕΛΦΙΝ
16/10ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ01:00ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ
16/10ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ01:00ΜΑΚΑΡΑ
16/10ΟΡΕΝΣΕ01:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ
16/10ΡΟΥΝΑ01:00ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
16/10ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)01:00ΕΜΕΛΕΚ
23/10ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ01:00ΟΡΕΝΣΕ
23/10ΑΟΥΚΑΣ01:00ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ
23/10ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ01:00ΡΟΥΝΑ
23/10ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ01:00ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ
23/10ΝΤΕΛΦΙΝ01:00ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)
23/10ΜΑΚΑΡΑ01:00ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
23/10ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ01:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
23/10ΕΜΕΛΕΚ01:00ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ
ΣυνολικάΕντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΑΓΝΙΗΓΥ-ΓΚΤ
1ΑΟΥΚΑΣ1043109 - 122007 - 021102 - 1
2ΝΤΕΛΦΙΝ732103 - 110100 - 022003 - 1
3ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)632016 - 322006 - 110010 - 2
4ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ632015 - 711002 - 021013 - 7
5ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ541213 - 321012 - 220201 - 1
6ΕΜΕΛΕΚ431115 - 410012 - 321103 - 1
7ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ431114 - 320112 - 311002 - 0
8ΡΟΥΝΑ431114 - 321103 - 110011 - 2
9ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ431112 - 121102 - 010010 - 1
10ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ431115 - 511002 - 020113 - 5
11ΟΡΕΝΣΕ431114 - 421104 - 210010 - 2
12ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ431112 - 220110 - 111002 - 1
13ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ431112 - 510101 - 121011 - 4
14ΜΑΚΑΡΑ130123 - 620022 - 510101 - 1
15ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ130120 - 410010 - 220110 - 2
16ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ030032 - 710011 - 220021 - 5
Φόρμα ομάδων
#ΟμάδαΤελευταία 8Τελευταία 6 εντόςΤελευταία 6 εκτός
1ΑΟΥΚΑΣΝΙΝΙΝΝΙΝΝΝΙΝΙΝΙΝΝΙΝ
2ΝΤΕΛΦΙΝΗΗΗΗΙΗΝΙΙΗΗΙΝΙΝΝΗΗΗ
3ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)ΝΗΙΝΗΙΝΝΝΝΗΗΝΝΗΝΙΝΙ
4ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕΝΝΝΗΗΝΙΝΝΙΝΗΝΝΝΗΝΝΗΙ
5ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑΗΝΝΙΝΗΙΗΝΗΝΙΝΙΙΙΝΗΗ
6ΕΜΕΛΕΚΝΝΗΝΝΙΗΝΗΝΝΗΝΝΙΝΗΝΙ
7ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠΙΝΙΝΙΗΝΝΗΙΝΙΙΝΝΙΝΗΝ
8ΡΟΥΝΑΙΗΙΝΗΗΗΙΝΙΙΝΗΗΙΗΗΗΙ
9ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙΝΙΗΗΗΙΗΝΝΙΙΗΙΝΗΝΗΗΗ
10ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡΙΗΗΗΙΝΗΗΝΙΗΗΝΗΙΗΙΗΗ
11ΟΡΕΝΣΕΙΗΙΗΗΝΝΗΙΝΗΗΝΗΙΙΗΝΗ
12ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟΗΝΗΗΗΝΗΙΗΙΝΗΝΝΗΗΗΗΙ
13ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟΝΙΝΝΙΗΝΙΙΝΝΝΗΙΝΗΙΙΝ
14ΜΑΚΑΡΑΙΗΙΙΝΗΙΗΗΗΗΙΝΙΙΙΗΙΗΗ
15ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙΗΙΝΝΝΙΙΗΗΙΝΝΙΗΙΗΝΙΗ
16ΚΟΥΜΠΑΓΙΑΙΙΝΗΝΗΝΙΗΙΝΝΝΗΗΙΗΗΙ
Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη
01/10ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ03:00ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (
02/10ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟ01:45ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ
02/10ΡΟΥΝΑ04:00ΕΜΕΛΕΚ
02/10ΟΡΕΝΣΕ21:00ΝΤΕΛΦΙΝ
02/10ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ23:30ΑΟΥΚΑΣ
03/10ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ.02:00ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤ
04/10ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒ03:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕ
08/10ΝΤΕΛΦΙΝ03:00ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ
Τελευταία αποτελέσματα
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη
26/09ΕΜΕΛΕΚ3-1ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕ
25/09ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ 1-0ΜΑΚΑΡΑ
25/09ΝΤΕΛΦΙΝ0-0ΡΟΥΝΑ
25/09ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (3-0ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟ
20/09ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤ4-1ΡΟΥΝΑ
19/09ΕΜΕΛΕΚ1-3ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ.
18/09ΑΟΥΚΑΣ5-2ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒ
18/09ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ2-2ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ
Κατανομή των γκολ
 Εντός έδραςΕκτός έδρας
#ΟμάδαUnOvG/GN/G0-12-34-67+UnOvG/GN/G0-12-34-67+
1ΑΟΥΚΑΣ3342041123411400
2ΝΤΕΛΦΙΝ3324312023321310
3ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ)2424051032321310
4ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ5124150015421230
5ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΣΑ3351141041232210
6ΕΜΕΛΕΚ1441113033241410
7ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ3342212123410410
8ΡΟΥΝΑ3232131024421320
9ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ5124321014321220
10ΝΟΥΕΒΕ ΝΤΕ ΟΚΤΟΥΜΠΡ3214230024421230
11ΟΡΕΝΣΕ1450032051241500
12ΓΚΟΥΑΛΑΣΕΟ3214320033420510
13ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ4233141032321310
14ΜΑΚΑΡΑ2451042051333201
15ΤΕΚΝΙΚΟ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ3232032042152301
16ΚΟΥΜΠΑΓΙΑ2332140042332220