Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
95302:00ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ - ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΡΑΠΙΝΤΣ1-090+95702:30ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ0-158'96002:30ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΝΤΙ ΣΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ1-060'95902:30ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ - ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡ1-058'96102:30ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ - ΝΑΣΒΙΛ3-259'96202:30ΤΟΡΟΝΤΟ - ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ0-162'95802:30ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ2-161'96303:00ΝΤΑΛΑΣ - ΡΕΑΛ ΣΟΛΤ ΛΕΙΚ1-0Ημιχ183003:00ΑΟΥΚΑΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ0-0Ημιχ96403:00ΜΕΜΦΙΣ 901 - ΤΟΥΛΣΑ2-145+189603:05ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ - ΤΑΠΑΤΙΟ2-1Ημιχ96703:30ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ0-01'181203:30ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ - ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ0-123'96603:30ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ0-025'96503:30ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ0-126'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Αργεντινή : Κύπελλο

Αργεντινη : Κυπελο Αργεντινης : Ημιτελικοι
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
04/11ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ02:10ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 
13/11ΤΑΓΙΕΡΕΣ02:10ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ
 
Αργεντινη : Κυπελο Αργεντινης : Προημιτελικοι
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
23/09ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-0 (4-2)ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
 
30/09ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΙ1-2ΤΑΓΙΕΡΕΣ
 
07/10ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ1-0ΤΙΓΚΡΕ
 
14/10ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ2-1ΣΑΝ ΤΕΛΜΟ
 
Αργεντινη : Κυπελο Αργεντινης : Γυρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/07ΒΙΛΑ ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ0-1ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
 
14/07ΣΑΝ ΤΕΛΜΟ1-0ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
 
20/07ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ0-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΙ
 
04/08ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-0 (4-1)ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ
 
12/08ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΡΙΟ ΚΟΥΑΡΤΟ1-1 (5-6)ΤΑΓΙΕΡΕΣ
 
18/08ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ2-3ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 
09/09ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ0-0 (4-5)ΤΙΓΚΡΕ
 
22/09ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ3-3 (5-4)ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
 
Αργεντινη : Κυπελο Αργεντινης : Γυρος Των 32
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/03ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑΦΕΡΕΡΕ0-2ΣΑΝ ΤΕΛΜΟ
 
17/03ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ0-1ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
 
24/03ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ5-0ΝΤΟΚ ΣΑΝΤ
 
24/03ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ3-0ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟ
 
25/03ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ0-2ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ
 
07/04ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ2-2 (5-3)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ
 
07/04ΤΑΓΙΕΡΕΣ1-1 (3-1)ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
 
08/04ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ1-2ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ
 
15/04ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ2-2 (1-4)ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
 
21/04ΟΥΡΑΚΑΝ ΛΑΣ ΧΕΡΑΣ1-4ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΡΙΟ ΚΟΥΑΡΤΟ
 
28/04ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΑΝΤΡΙΝ0-1ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
 
12/05ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ1-2ΒΙΛΑ ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ
 
13/05ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ0-2ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ
 
17/05ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ0-1ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
 
19/05ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ0-4ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΙ
 
04/08ΤΙΓΚΡΕ2-1ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
 
Αργεντινη : Κυπελο Αργεντινης : Γυρος Των 64
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
26/02/2020ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ2-0ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΑΡΑΚΑΣ
 
26/02/2020ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ1-3ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ
 
27/02/2020ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ1-1 (5-3)ΙΝΣΤ. ΚΟΡΔΟΒΑ
 
04/03/2020ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ1-1 (4-5)ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑΦΕΡΕΡΕ
 
05/03/2020ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ0-1ΣΑΝ ΤΕΛΜΟ
 
05/03/2020ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ1-1 (5-6)ΝΤΟΚ ΣΑΝΤ
 
10/03/2020ΠΛΑΤΕΝΣΕ (ΑΡΓ.)0-1ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΑΝΤΡΙΝ
 
12/03/2020ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ1-0ΚΑΝΟΥΕΛΑΣ
 
12/03/2020ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ3-0ΝΤΟΥΓΚΛΑΣ ΧΕΪΓΚ
 
23/12/2020ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ2-0ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΠΕΝΙΑΡΟΛ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ
 
30/12/2020ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ3-1ΧΟΥΣΤΟ ΧΟΣΕ ΝΤΕ ΟΥΡΚΙΘΑ
 
06/01ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΙ0-0 (4-2)ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΙΕΣΤΡΑ
 
07/01ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΡΙΟ ΚΟΥΑΡΤΟ1-0ΤΣΑΚΟ ΦΟΡ ΕΒΕΡ
 
15/01ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ1-0ΤΣΙΠΟΛΕΤΙ
 
20/01ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ0-3ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ
 
29/01ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ0-1ΟΥΡΑΚΑΝ ΛΑΣ ΧΕΡΑΣ
 
11/02ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ4-0ΚΛΑΜΠ ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΣ ΝΤΕ ΠΡΟΝΟΥΝΣΙΑΜΕΝΤΟ
 
18/02ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ3-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΚΑΜΙΟΝΕΡΟΣ
 
19/02ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ3-0ΛΙΝΙΕΡΣ
 
20/02ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟ4-2ΑΛΜΙΡΑΝΤΕ ΜΠΡΑΟΥΜ
 
20/02ΤΙΓΚΡΕ1-1 (5-3)ΑΛΒΑΡΑΝΤΟ
 
21/02ΚΛΑΜΠ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΤΛΑΝΤΑ0-0 (3-4)ΒΙΛΑ ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ
 
24/02ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ3-1ΡΕΑΛ ΠΙΛΑΡ
 
25/02ΟΥΡΑΚΑΝ1-1 (4-5)ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ
 
02/03ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ0-1ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ
 
02/03ΤΑΓΙΕΡΕΣ0-0 (6-5)ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
 
03/03ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ1-0ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΜΠΟΥΕΝΟΣ ΑΙΡΕΣ
 
04/03ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ2-1ΚΛΕΙΠΟΛ
 
10/03ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ-ΓΚΟΥΕΜΕΣ
 
10/03ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ3-0ΚΟΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣ
 
11/03ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ1-0ΒΙΛΑ ΜΙΤΡΕ ΝΤΕ ΜΠΑΙΑ ΜΠΛΑΝΚΑ
 
17/03ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ3-1ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟ