Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
52807:05ΣΑΠΟΡΟ - ΤΟΚΙΟ1-1Τελικό
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Ρωσία : Πρέμιερ Λιγκ

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/08ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ0-0ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ
17/08ΟΥΡΑΛ1-3ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΒΕΤΟΒ ΣΑΜΑΡΑ
17/08ΤΑΜΠΟΦ0-2ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
18/08ΟΥΦΑ2-0ΡΟΣΤΟΦ
18/08ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ1-2ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
18/08ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ1-0ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ
19/08ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ2-1ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
24/08ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ19:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
24/08ΤΑΜΠΟΦ14:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
24/08ΟΥΦΑ16:30ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
25/08ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ21:30ΟΡΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
25/08ΡΟΣΤΟΦ19:00ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
25/08ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΒΕΤΟΒ ΣΑΜΑΡΑ19:00ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
25/08ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ16:30ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ
26/08ΟΥΡΑΛ18:00ΣΟΤΣΙ
30/08ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΒΕΤΟΒ ΣΑΜΑΡΑ20:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
31/08ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ19:00ΤΑΜΠΟΦ
31/08ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ16:30ΡΟΣΤΟΦ
31/08ΟΥΦΑ11:30ΟΡΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
31/08ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ14:00ΣΟΤΣΙ
01/09ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ19:00ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
01/09ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ16:30ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
01/09ΟΥΡΑΛ14:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ

Ρωσία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
14/08ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-2ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ
14/08ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ1-2ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2
14/08ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ3-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ
14/08ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ0-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ
14/08ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ2-1ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ
14/08ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-2ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ
14/08ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-2ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ
14/08ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ1-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ
14/08ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ0-0ΚΙΜΚΙ
14/08ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β1-2ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ
18/08ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ1-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ
18/08ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ3-1ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ
18/08ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ1-1ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ
18/08ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-20-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ
18/08ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-3ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ
18/08ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ3-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ
18/08ΚΙΜΚΙ3-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ
18/08ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-1ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ
18/08ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ2-3ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ
20/08ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β2-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ
25/08ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ18:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ
25/08ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ19:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ
25/08ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ19:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ
25/08ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ18:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ
25/08ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ14:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ
25/08ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ10:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ
25/08ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ16:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2
25/08ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ17:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ
25/08ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ17:00ΚΙΜΚΙ
26/08ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β16:00ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ
31/08ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ17:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ
31/08ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ18:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ
31/08ΚΙΜΚΙ18:00ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β
31/08ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ19:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ
31/08ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ15:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ
31/08ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ
31/08ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ10:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ
31/08ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ15:00ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ
31/08ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ13:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ
31/08ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ15:00ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ

Ρωσία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/08ΡΙΑΖΑΝ1-4ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ
21/08ΛΕΝΙΝΓΚΡΑΝΤ1-2ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ
21/08ΚΑΜΑΖ2-0ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ
21/08ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ1-0ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ
21/08ΚΙΜΚΙ4-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ
21/08ΤΣΙΤΑ0-1ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ
21/08ΣΑΛΟΥΤ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΜΠΕΛΓΚΟΡΟΝΤ1-3ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ
21/08ΑΚΡΟΝ ΤΟΛΓΙΑΤΙ1-1ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ
21/08ΑΛΑΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΚΑΒΚΑΖ2-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ
21/08ΒΕΛΕΣ2-2ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ
21/08ΑΡΑΡΑΤ ΜΟΣΧΑΣ0-3ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ
21/08ΙΝΤΕΡ ΤΣΕΡΚΕΣΚ2-5ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ
21/08ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ3-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ
03/09ΣΑΚΑΛΙΝ ΣΑΚΑΛΙΝΣΚ18:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ
03/09ΙΡΤΙΣ ΟΜΣΚ16:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ
03/09ΤΙΟΥΜΕΝ17:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ