Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
86403:00ΠΑΤΣΟΥΚΑ - ΧΟΥΑΡΕΖ0-190+162504:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ0-0Ημιχ159104:00ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΙΣ ΑΣ. - ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ (ΠΕΡ)0-0Ημιχ

• Over 2,5 γκολ σημειώθηκαν στους 5 από τους 7 τελευταίους αγώνες ανάμεσά τους με Γκαμπα Οσακα γηπεδούχο σε όλες τις διοργανώσεις
  • Στο 2ο ημίχρονο σημειώθηκαν περισσότερα γκολ σε 5 από τους 7 τελευταίους αγώνες ανάμεσα σε Γκαμπα Οσακα και Σαπορο με Γκαμπα Οσακα γηπεδούχο σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ στο 2ο ημίχρονο σημειώθηκαν περισσότερα γκολ σε 4 από τους 5 τελευταίους αγώνες ανάμεσα σε Γκαμπα Οσακα και Σαπορο με Γκαμπα Οσακα γηπεδούχο την τελευταία 10ετία ανεξαρτήτως διοργάνωσης