Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
93415:00ΜΠΡΕΙΝΤΑΜΠΛΙΚ ΚΟΠΑΒΟΓΚΟΥΡ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ1-182'155016:00ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΑΛ ΣΑΚΑΝΤΑΡΙ - ΜΑΣΡ ΦΚ0-042'155416:00BKMA ΕΡΕΒΑΝ - ΒΑΝ3-084'156616:30ΜΠΕΝΓΚΑΛΟΥΡΟΥ - ΜΙΝΕΡΒΑ ΠΟΥΝΤΖΑΠ0-011'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Παιχνίδια: Όλα
Κατάταξη: Ανά ώρα
Ήχος για γκολ: Καμπανάκι
Επιλέξτε διοργάνωση
ΔΩ/ΕΚΩΔ1ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣXΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ2ΣΚΗΜ1X2iΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 18 ΝοεμβρίουΕπόμενη ημέρα »
06:00743ΝΑΡΑ ΚΛΑΜΠΣΑΓΚΑΜΙΧΑΡΑ2-10-1iΤελικό
07:00744ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑΓΙΟΚΟΧΑΜΑ0-20-1iΤελικό
11:001500ΣΚΩΤΙΑ U19ΑΝΔΟΡΑ U193-11-0iΤελικό
11:001501ΓΕΡΜΑΝΙΑ U17ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ U173-02-0Τελικό
11:001503Ν.ΖΗΛΑΝΔΙΑ U17ΜΕΞΙΚΟ U170-40-1Τελικό
12:00745ΟΣΑΚΑΤΕΓΚΕΒΑΧΑΡΟ ΜΙΓΙΑΖΑΚΙ1-11-0iΤελικό
12:001504ΙΡΛΑΝΔΙΑ U19ΣΛΟΒΕΝΙΑ U190-00-0iΤελικό
12:001505ΟΥΚΡΑΝΙΑ U19ΚΟΣΟΒΟ U190-40-1iΤελικό
13:00746ΜΑΦΡΑΒΙΛΑΒΕΡΝΤΕΝΣΕ1-01-0iΤελικό
13:001506ΝΕΡΟΚΑΝΑΜΝΤΑΡΙ ΣΠΟΡΤΣ ΑΚΑΝΤΕ2-11-0Τελικό
13:001508ΓΕΩΡΓΙΑ U19ΜΟΛΔΑΒΙΑ U192-11-1iΤελικό
13:001509ΙΣΡΑΗΛ U19ΑΡΜΕΝΙΑ U191-01-0iΤελικό
14:001514ΑΝΝΟΒΕΡΟ ΒΣΕΝΤ ΠΑΟΥΛΙ ΙΙ2-11-1iΤελικό
14:001515ΑΒ ΓΚΛΑΝΤΣΑΞΕΦΑ 20003-22-1Τελικό
14:001516ΧΙΚ ΧΕΛΕΡΟΥΠΕΣΜΠΙΕΡΓΚ1-41-2Τελικό
14:001517ΒΙΜΣΙ JKΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ1-00-0Τελικό
14:001518ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ II ΛΟΥΜΠΙΝΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ2-10-0iΤελικό
14:001522ΣΑΝΤΕΤΣΙΑΟ. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1-01-0iΤελικό
14:001525ΣΛΟΒΑΝ ΓΚΑΛΑΝΤΑΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ0-30-1iΤελικό
14:001552ΙΤΑΛΙΑ U19ΕΛΒΕΤΙΑ U190-10-0iΤελικό
Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες!
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
14:001576ΗΠΑ U17ΓΑΛΛΙΑ U170-30-1Τελικό
14:001577ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ U17Ν.ΚΟΡΕΑ U172-11-0Τελικό
14:001579ΠΟΡΘΜΑΝΤΟΓΚΚΑΕΡΣΟΥΕΣ1-11-1Τελικό
14:30-ΠΟΝΤΒΙΝΤΣΙΝΤΡΑΒΟΓΚΡΑΝΤ6-24-0Τελικό
14:30747ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ4-24-0iΤελικό
14:301580ΓΟΥΙΚΟΜΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ1-00-0Τελικό
14:301581ΣΕΡΒΙΑ U19ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ U190-00-0iΤελικό
14:301582ΣΧΙΡΚΕΑΡΜΠΑΣ Η.Β. ΜΠΡΟΤΟΝ0-50-1Τελικό
14:301583ΦΛΙΝΤ ΤΑΟΥΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΛΙΑΝΙΝΤΛΟΕΣ ΤΑΟΥΝ9-44-2Τελικό
14:301584ΧΟΛΙΓΟΥΕΛ ΤΑΟΥΝΓΚΙΛΣΦΙΛΝΤ ΑΘΛΕΤΙΚ--Αποτελ
14:301628ΧΟΛΙΓΟΥΕΛ ΤΑΟΥΝΓΚΡΕΣΦΟΡΝΤ ΑΘΛΕΤΙΚ0-0-Αναβ
15:00-ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ 05ΒΙΖΛΙΝΓΚ0-0-iΑναβ
15:00748ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑΤΖΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ1-21-0iΤελικό
15:00749ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑΛΟΥΜΕΖΑΝΕ0-20-1iΤελικό
15:00750ΚΑΤΑΝΙΑΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣ2-11-0iΤελικό
15:00751ΛΕΝΙΑΓΚΟΒΙΤΣΕΝΤΖΑ ΒΙΡΤΟΥΣ1-00-0iΤελικό
15:00752ΟΥΝΙΟΝ ΑΡΖΙΝΙΑΝΟΤΣΙΑΜΠΡΕΝΑΤΕ1-11-0iΤελικό
15:00753ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ1-10-1iΤελικό
15:00856ΑΙΓΑΛΕΩΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β0-00-0iΤελικό
15:001593VFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΟΝ2-10-1iΤελικό
Έτσι είναι η αγάπη. Να ξέρεις ποιος είναι ο βασιλιάς των σπορ. Betshop.gr
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
15:001594ΑΑΛΕΝΧΟΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΑΡ1-60-2iΤελικό
15:001595ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓ2-00-0iΤελικό
15:001596ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΦΟΥΡΤΗΣ ΙΦΡΑΙΜΠΕΡΓΚ1-11-0iΤελικό
15:001597ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝΝΤΟΥΡΕΝ2-10-0iΤελικό
15:001598ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚΒΕΛΜΠΕΡΤ2-11-0iΤελικό
15:001600ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙTSV ΜΠΟΥΤΣΜΠΑΧ4-01-0iΤελικό
15:001601ΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ2-52-4iΤελικό
15:001602ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗΣΟΦΕΝΜΠΑΧ1-01-0iΤελικό
15:001604ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ2-01-0iΤελικό
15:001605ΜΠΟΡ ΜΕΝΧΕΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΑΛΕΝ3-11-1iΤελικό
15:001606ΜΠΡΕΜΕΡΦΟΝΙΞ ΛΟΥΜΠΕΚ0-50-1iΤελικό
15:001607ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 21-00-0iΤελικό
15:001608ΣΑΛΚΕ ΙΙΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ0-20-1iΤελικό
15:001610ΣΤΙΝΜΠΑΧ 1921ΚΟΜΠΛΕΝΤΖ1-11-0iΤελικό
15:001611ΣΧΑΛΝΤΙΝΓΚ-ΧΕΝΙΝΓΚΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ2-11-0iΤελικό
15:001613ΜΙΝΤΕΛΦΑΡΤΣΚΙΒΕ0-10-1Τελικό
15:001614ΜΠΡΑΜΠΡΑΝΤΑΑΡΧΟΥΣ ΦΡΕΜΑΝΤ0-00-0Τελικό
15:001615ΚΟΖΑΚΕΝ ΜΠΟΪΣΚΟΥΙΚ ΜΠΟΙΣ1-20-2iΤελικό
15:001616ΝΟΥΡΝΤΓΟΥΙΚΤΣΕΛΝΤΕΡΣ ΦΕΕΝΕΝΤΑΛΣ0-00-0iΤελικό
15:001617ΠΡΟΓΚΡΕΣΟΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΝΤΕ ΛΑΣ ΠΙ2-12-0Τελικό
Stoiximan Master: Έως 50.000€ κάθε εβδομάδα ΔΩΡΕΑΝ!*
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
15:001618ΒΕΛΓΙΟ U19ΑΛΒΑΝΙΑ U192-02-0iΤελικό
15:001620ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗΜΠΕΝΙΝ2-12-0iΤελικό
15:301621ΡΑΤΖΑΣΤΑΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΜΟΧΑΜΕΝΤΑΝ1-20-1Τελικό
15:301622ΑΣΣΕΝΡΙΝΣΜΠΟΥΡΚΕ ΜΠΟΪΣ2-11-1iΤελικό
15:301624ΛΙΣΣΕΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣ0-20-2iΤελικό
15:301625ΧΑΡΝΤΜΠΕΡΓΚΣΧΕΒΕΝΙΝΓΚΕΝ3-41-2iΤελικό
15:301626ΣΛΟΒΑΚΙΑ U19ΜΑΛΤΑ U193-01-0iΤελικό
16:00754ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΙΡΑΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ0-20-2iΤελικό
16:00892ΑΡΜΕΝΙΑΟΥΑΛΙΑ1-11-1iΤελικό
16:001627ΜΠΕΝ ΑΚΝΟΥΝΠΑΡΑΝΤΟΥ0-10-0iΤελικό
16:001631ΘΙΣΤΙΝΤΦΚ ΡΟΣΚΙΛΝΤΕ1-30-2Τελικό
16:001632ΣΠΑΚΕΝΜΠΟΥΡΓΚΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ (ΝΕΟΙ3-11-1iΤελικό
16:001633ΠΟΛΟΝΙΑ ΜΠΙΤΟΜΚΟΤΒΙΤΣΑ ΚΟΛΟΜΠΡΕΓΚ3-32-0iΤελικό
16:001634ΔΑΝΙΑ U19ΕΣΘΟΝΙΑ U194-01-0iΤελικό
16:151635ΚΑΜΑΣΑΦΑΜΑΛΙΚΑΟ0-50-2iΤελικό
16:30755ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣΑΡΜΠΡΟΟΥΘ4-12-1iΤελικό
16:301637ΚΑΤΒΙΚΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ FC2-01-0iΤελικό
16:451638ΡΕΑΛ ΟΒΙΕΔΟ ΒΜΑΡΙΝΟ ΛΟΥΑΝΚΟ1-11-0Τελικό
17:00756ΜΠΑΡΝΣΛΕΪΚΑΡΛΑΙΛ0-0-iΑναβ
17:00757ΜΠΛΑΚΠΟΥΛΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ4-02-0iΤελικό
17:00758ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ1-00-0iΤελικό
17:00759ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝΡΕΞΑΜ2-00-0iΤελικό
17:00760ΜΑΝΣΦΙΛΝΤΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ2-01-0iΤελικό
17:00761ΜΠΑΡΟΟΥΚΡΟΟΥΛΙ1-00-0iΤελικό
17:00762ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ1-10-1iΤελικό
17:00763ΣΤΟΚΠΟΡΤΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ2-01-0iΤελικό
17:00764ΤΖΙΛΙΓΧΑΜΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ3-11-1iΤελικό
17:00765ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝΓΚΡΙΜΣΜΠΙ2-22-0iΤελικό
17:00766ΧΑΡΟΓΚΕΪΤΣΟΥΙΝΤΟΝ1-10-1iΤελικό
17:00767ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙΧΑΡΤΛΠΟΥΛ1-30-2iΤελικό
17:00768ΓΟΥΟΚΙΝΓΚΟΛΝΤΑΜ0-10-0iΤελικό
17:00769ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ0-40-2iΤελικό
17:00770ΙΣΤΛΙΟΛΤΡΙΝΧΑΜ2-11-0iΤελικό
17:00771ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ0-10-0iΤελικό
17:00772ΜΠΑΡΝΕΤΓΚΕΙΤΣΧΕΝΤ0-20-0iΤελικό
17:00773ΜΠΡΟΜΛΕΪΦΑΙΛΝΤ1-00-0iΤελικό
17:00774ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ2-11-0iΤελικό
17:00775ΡΟΤΣΝΤΕΪΛΟΛΝΤΕΡΣΟΤ ΤΑΟΥΝ2-11-1iΤελικό
17:00776ΣΑΟΥΘΕΝΤΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ2-10-1iΤελικό
17:00777ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.1-20-1iΤελικό
17:00778ΧΑΛΙΦΑΞΓΟΥΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ1-00-0iΤελικό
17:00779ΓΚΛΕΝΑΒΟΝΛΟΥΓΚΧΑΛ2-02-0iΤελικό
17:00780ΓΚΛΕΝΤΟΡΑΝΜΠΑΛΙΜΕΝΑ5-04-0iΤελικό
17:00781ΚΡΟΥΣΕΙΝΤΕΡΣΛΙΝΦΙΛΝΤ0-0-iΑναβ
17:00782ΝΤΑΝΓΚΑΝΟΝΝΙΟΥΡΙ ΣΙΤΙ4-13-1iΤελικό
17:00783ΜΟΡΤΟΝΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ0-00-0iΤελ(Πε)
17:00784ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ ΑΘΛ.ΙΝΒΕΡΝΕΣ1-10-1iΤελικό
17:00786ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟΑΛΟΑ ΑΘΛΕΤΙΚ3-02-0iΤελικό
17:00787ΚΟΟΥΒ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ3-11-1iΤελικό
17:00788ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘΚΕΛΤΙ ΧΑΡΤΣ1-31-1iΤελικό
17:00790ΚΛΑΙΝΤΙΣΤ ΦΑΙΦ0-40-2iΤελικό
17:00791ΜΠΟΝΙΡΙΓΚ ΡΟΟΥΖΦΟΡΦΑΡ0-20-1iΤελικό
17:00792ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝΕΛΓΚΙΝ1-00-0iΤελικό
17:00793ΣΠΑΡΤΑΝΣΠΙΤΕΡΧΕΝΤ1-20-1iΤελικό
17:00794ΣΤΡΑΝΡΑΕΡΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ0-30-2iΤελικό
17:001639ΑΘΕΡΤΟΝ ΚΟΛΙΡΙΣΜΑΡΙΝ0-0-iΑναβ
17:001640ΓΙΟΥΝ. ΟΦ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡΓΚΙΣΕΛΙ3-21-1iΤελικό
17:001641ΓΚΕΙΝΣΜΠΡΟ ΤΡΙΝΙΤΙΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΠΑΡΚ ΑΒ.2-10-1iΤελικό
17:001642ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΡΙΛΑΝΤΣ 1ΓΟΥΟΡΚΣΟΠ2-11-1iΤελικό
17:001643ΓΟΥΙΜΠΙΜΠΑΜΠΕΡ ΜΠΡΙΤΖ2-01-0iΤελικό
17:001644ΜΑΡΣΚΕ ΓΙΟΥΝ.ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ0-0-iΑναβ
17:001645ΜΟΡΠΕΘ ΤΑΟΥΝΙΛΚΕΣΤΟΝ2-11-0iΤελικό
17:001646ΜΠΑΣΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝ.ΓΟΥΟΚΡΙΝΓΚΤΟΝ0-30-1iΤελικό
17:001647ΓΟΥΙΝΓΚΕΙΤΜΑΡΓΚΕΙΤ1-01-0iΤελικό
17:001648ΕΝΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝΧΕΙΣΤΙΝΓΚΣ ΓΙΟΥΝ.3-11-0iΤελικό
17:001649ΚΑΝΒΕΪΤΣΕΣΧΑΝΤ1-11-1iΤελικό
17:001650ΝΤΑΛΓΟΥΙΤΣ ΑΜΛΕΤΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ3-13-1iΤελικό
17:001651ΧΑΡΙΝΓΚΕΪ ΜΠΟΡΟΚΙΝΓΚΣΤΟΝΙΑΝ2-22-0iΤελικό
17:001652ΧΟΡΝΤΣΕΡΤΣΠΟΤΕΡΣ ΜΠΑΡ ΤΑΟΥΝ3-01-0iΤελικό
17:001653ΓΟΥΙΝΣΤΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙΣΟΥΙΝΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΙΝ0-0-iΑναβ
17:001654ΜΠΑΡΓΟΥΕΛΜΠΡΟΜΣΓΚΡΟΟΥΒ ΡΟΒΕΡΣ2-11-1iΤελικό
17:001655ΠΟΥΛ ΤΑΟΥΝΓΟΥΟΛΤΟΝ ΧΕΡΣΧΑΜ0-0-iΑναβ
17:001656ΣΑΝΤΜΠΟΥΡΙΛΕΜΙΝΓΚΤΟΝ0-10-1iΤελικό
17:001657ΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝΡΟΙΣΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2-11-0iΤελικό
17:001658ΣΧΟΛΙΝΓΚΤΙΒΕΡΤΟΝ0-40-1iΤελικό
17:001659ΤΕΛΦΟΡΝΤΧΙΤΣΙΝ ΤΑΟΥΝ0-00-0iΤελικό
17:001660ΤΣΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ.ΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ2-01-0iΤελικό
17:001661ΧΑΛΕΣΟΒΕΝ ΤΑΟΥΝΜΠΕΡΚΑΜΣΤΕΝΤ2-12-0iΤελικό
17:001662ΧΑΝΒΕΛ ΤΑΟΥΝΣΑΛΙΣΜΠΕΡΙ ΣΙΤΙ2-32-0iΤελικό
17:001663ΧΑΡΟΟΥ ΜΠΟΡΟΜΕΡΘΙΡ ΤΑΟΥΝ1-20-1iΤελικό
17:001664ΑΒΕΛΕΙΣΕΝ ΙΒΣ ΤΑΟΥΝ2-10-0Τελικό
17:001665ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ2-42-1Τελικό
17:001666ΓΚΛΟΣΤΕΡΜΠΡΕΙΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ3-00-0Τελικό
17:001667ΓΟΥΑΙΤΧΟΚΛΟΥΙΖ3-13-1Τελικό
17:001668ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝΜΠΛΑΙΘ ΣΠΑΡΤΑΝΣ1-30-1Τελικό
17:001670ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΕΚΡΕΫ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ4-11-1Τελικό
17:001671ΚΕΡΣΟΝΜΑΤΛΟΚ ΤΑΟΥΝ2-01-0Τελικό
17:001672ΚΟΑΛΒΙΛ ΤΑΟΥΝΜΠΟΣΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.1-10-0Τελ(Πε)
17:001673ΚΡΕΙ ΒΑΛΕΪ ΠΕΙΠΕΡ ΜΙΛΣΧΑΜΠΤΟΝ ΡΙΤΣΜΟΝΤ1-50-2Τελικό
17:001675ΜΠΑΘ ΣΙΤΙΜΠΙΚΟΝΣΦΙΛΝΤ ΣΙΚΟΜΠ1-01-0Τελικό
17:001676ΜΠΑΝΜΠΟΥΡΙ ΓΙΟΥΝ.ΝΑΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2-41-2Τελικό
17:001677ΜΠΑΞΤΟΝΣΙΤΙ ΟΦ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ1-30-0Τελικό
17:001678ΜΠΙΛΕΡΙΚΙΤΑΜΓΟΥΟΡΘ3-01-0Τελικό
17:001679ΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣ3-11-1Τελικό
17:001680ΜΠΟΓΚΝΟΡ ΡΕΓΚΙΣΣΑΟΥΘ ΠΑΡΚ--Προγ
17:001681ΜΠΡΑΚΝΕΛ ΤΑΟΥΝΧΟΡΣΑΜ0-30-1Τελικό
17:001682ΝΑΝΤΓΟΥΙΤΣΤΣΕΣΤΕΡ0-00-0Τελ(Πε)
17:001683ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.0-10-0Τελικό
17:001684ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚΓΟΥΕΙΜΑΟΥΘ2-22-2Τελ(Πε)
17:001686ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ.ΡΟΥΣΧΑΛ ΟΛΙΜΠΙΚ2-12-0Τελικό
17:001687ΣΑΟΥΘΠΟΡΤΣΑΟΥΘ ΣΙΛΝΤΣ4-02-0Τελικό
17:001688ΣΚΑΝΘΟΡΠΝΤΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ2-02-0Τελικό
17:001689ΣΛΑΟΥ ΤΑΟΥΝΦΑΡΝΜΠΟΡΟ2-11-0Τελικό
17:001690ΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝΜΙΚΛΕΟΒΕΡ ΣΠΟΡΤΣ1-31-1Τελικό
17:001691ΣΤΑΦΟΡΝΤ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣΜΠΡΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ0-00-0Τελ(Πε)
17:001692ΣΤΟΥΡΜΠΡΙΤΖΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ2-10-0Τελικό
17:001693ΤΟΡΚΙΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ2-11-0Τελικό
17:001694ΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝΜΠΕΪΣΙΝΓΚΣΤΟΟΥΚ ΤΑΟΥΝ1-10-1Τελ(Πε)
17:001695ΤΣΟΡΛΙΣΚΑΡΜΠΟΡΟ ΑΘΛΕΤΙΚ1-00-0Τελικό
17:001696ΦΑΡΣΛΕΪΡΑΝΤΚΛΙΦ ΜΠΟΡΟ2-41-3Τελικό
17:001697ΦΡΟΜ ΤΑΟΥΝΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ1-01-0Τελ(Πε)
17:001698ΧΑΪΘ ΤΑΟΥΝΤΟΝΜΠΡΙΤΖ ΑΝΤΖΕΛΣ0-00-0Τελ(Πε)
17:001699ΧΕΝΤΟΝΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟ2-00-0Τελικό
17:001700ΧΟΥΝΓΚΕΡΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ2-00-0Τελικό
17:001701ΑΝΑΓΚ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΝΟΚΜΠΡΕΝΤΑ2-02-0Τελικό
17:001702ΓΟΥΕΛΝΤΕΡΣΑΡΝΤΣ0-30-3Τελικό
17:001703ΜΠΑΛΙΝΑΜΑΛΑΡΝΤΝΙΟΥΙΝΓΚΤΟΝ1-21-1Τελικό
17:001704ΜΠΑΝΓΚΟΡ ΦΚΠΟΡΤΑΝΤΑΟΥΝ2-22-0Τελικό
17:001705ΝΤΕΡΓΚΒΙΟΥΜΠΑΛΙΚΛΕΡ ΚΟΜΡΕΪΝΤΣ0-0-Αναβ
17:001706ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΙΝΣΤΙΤΟΥΤ0-01-1Εγκατ
17:001710ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ ΒΒΙΛΑΛΜΠΕΣ0-10-1Τελικό
17:001711ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΒΚΟΡΔΟΒΑ1-60-1iΤελικό
17:001712ΜΕΡΙΔΑΣΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟ0-20-1iΤελικό
17:001713ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ1-10-0iΤελικό
17:001714ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ U19ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ U191-01-0iΤελικό
17:001715ΟΛΛΑΝΔΙΑ U19ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ U192-11-0iΤελικό
17:001728ΠΛΙΜΟΥΘ ΠΑΡΚΓΟΥΕΪΝΤΙΝΤΚΟΤ ΤΑΟΥΝ0-0-iΑναβ
17:15795ΑΛΚΟΡΚΟΝΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ0-00-0iΤελικό
17:15797ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908ΚΡΟΤΟΝΕ1-11-0iΤελικό
17:15798ΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟΠΙΚΕΡΝΟ0-30-1iΤελικό
17:15799ΠΙΝΕΤΟ ΚΑΛΣΙΟΠΕΡΟΥΤΖΙΑ1-10-1iΤελικό
17:15800ΠΡΟ ΣΕΣΤΟΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ2-02-0iΤελικό
17:30740ΤΖΑΜΑΙΚΑΚΑΝΑΔΑΣ1-20-1Τελικό
17:30802ΤΟΝΤΕΛΑΦΕΪΡΕΝΣΕ2-01-0iΤελικό
17:301716ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΚΑΛΜΠΑΑΛ ΣΑΡΖΑ2-10-0Τελικό
17:301717ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΤΙΛΒΕΡΑΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΛΑΒΕΣ B1-30-2Τελικό
17:451718ΚΟΡΟΥΞΟΚΟΒΑΝΤΟΝΓΚΑ3-11-1Τελικό
18:00803ΣΕΡΒΙΑ U21ΑΓΓΛΙΑ U210-30-2iΤελικό
18:001719ΣΧΛΕΦΣΕΤΙΦ2-11-1iΤελικό
18:001722ΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛΧΑΒΕΛΣΕ2-00-0iΤελικό
18:001723ΑΓΚΡΟΥΠΕΙΣΙΟΝ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑΛΕ ΝΤΕ ΕΓΚΕΣ2-01-0Τελικό
18:001724ΑΝΤΡΑΤΞΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ ΦΙΟΥΤΟΥΡ S.2-10-1Τελικό
18:001725ΓΚΟΥΙΘΕΛΟΚΟΜΠΟΣΤΕΛΑ0-10-0Τελικό
18:001726ΝΙΓΗΡΑΣΤΑΝΖΑΝΙΑ0-10-0iΤελικό
18:30-ΑΛ ΑΧΛΙ ΝΤΟΧΑΑΛ ΓΟΥΑΚΡΑ4-21-1Τελικό
18:30804ΒΙΤΖΕΒ ΛΟΤΖΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ2-10-1iΤελικό
18:301727ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ3-12-0iΤελικό
19:00893ΛΕΤΟΝΙΑΚΡΟΑΤΙΑ0-20-2iΤελικό
19:00894ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑΑΝΔΟΡΡΑ1-00-0iΤελικό
19:001728ΜΠΙΣΚΡΑUSM ΑΛΓΕΡΙ1-01-0iΤελικό
19:001736SE ΠΕΝΙΑ ΙΝΤΕΠΕΝΤΕΝΤΠΕΝΑ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΑ3-11-1Τελικό
19:001737ΑΝΤΟΝΙΑΝΟΓΙΕΚΛΑΝΟ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ0-30-0Τελικό
19:001738ΛΑΝΓΚΡΕΟΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ1-00-0Τελικό
19:001739ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ ΓΓΚΕΡΝΙΚΑ2-02-0Τελικό
19:001740ΣΑΝ ΡΟΚΕ ΝΤΕ ΛΕΠΕΜΑΡΜΠΕΛΑ1-01-0Τελικό
19:001741ΓΙΟΥΝΙΟΝΙΣΤΑΣΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ0-10-0iΤελικό
19:001742ΙΝΤΕΡΣΙΤΙΡΕΑΛ ΜΟΥΡΘΙΑ0-00-0iΤελικό
19:001743ΜΑΛΑΓΑΑΛΚΟΓΙΑΝΟ1-20-2iΤελικό
19:001744ΡΕΑΛ ΟΥΝΙΟΝΤΑΡΑΓΟΝΑ1-10-1iΤελικό
19:001745ΓΑΛΛΙΑ U19ΙΣΛΑΝΔΙΑ U191-00-0iΤελικό
19:001746ΣΟΥΗΔΙΑ U19ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ U190-00-0iΤελικό
19:30805ΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑΤΕΝΕΡΙΦΗ2-01-0iΤελικό
19:30806ΣΑΡΑΓΟΣΑΟΥΕΣΚΑ0-20-1iΤελικό
19:30807ΑΝΚΟΝΑ ΜΑΤΕΛΙΚΑΡΕΚΑΝΑΝΤΕΖΕ ASD2-00-0iΤελικό
19:30808ΤΑΡΑΝΤΟ ΣΠΟΡΜΠΡΙΝΤΙΖΙ1-00-0iΤελικό
20:00809ΟΥΝΙΑΟ ΛΕΪΡΙΑΛΕΪΣΟΕΣ0-00-0iΤελικό
20:001747ΤΑΛΑΒΕΡΑ ΝΤΕ ΛΑ ΡΕΙΝΑΜΟΝΤΙΓΙΟ2-01-0Τελικό
20:001748ΑΡΕΝΤΕΙΡΟΚΟΡΝΕΛΑ1-00-0iΤελικό
21:001749ΓΙΟΥΝΙΒ ΝΤΕ ΒΙΝΤΟΡΕΑΛ ΤΟΜΑΓΙΑΠΟ0-10-1Τελικό
21:001750ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕΒΙΣΛΑ ΠΟΥΛΑΒΙ1-10-1iΤελικό
21:001751ΣΕΝΕΓΑΛΗΝΟΤΙΟ ΣΟΥΔΑΝ4-03-0iΤελικό
21:301752ΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ4-03-0iΤελικό
21:45-ΓΑΛΛΙΑΓΙΒΡΑΛΤΑΡ14-07-0iΤελικό
21:45810ΓΕΡΜΑΝΙΑΤΟΥΡΚΙΑ2-31-2Τελικό
21:45895ΕΛΒΕΤΙΑΚΟΣΟΒΟ1-10-0iΤελικό
21:45896ΙΣΡΑΗΛΡΟΥΜΑΝΙΑ1-21-1iΤελικό
21:45897ΟΛΛΑΝΔΙΑΙΡΛΑΝΔΙΑ1-01-0iΤελικό
22:00811ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΟΥΜΠΕ ΒΙΤΟΡΙΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ1-00-0iΤελικό
22:00812ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ0-00-0iΤελικό
22:00813ΚΡΙΣΙΟΥΜΑΜΠΟΤΑΦΟΝΓΚΟ SP3-01-0iΤελικό
22:00814ΜΙΡΑΣΟΛΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ4-12-0iΤελικό
22:00815ΕΣΠΑΝΙΟΛΕΛΤΣΕ2-02-0iΤελικό
22:00867ΒΙΛΑ ΝΟΒΑΣΕΑΡΑ3-11-1iΤελικό
23:001754ΓΙΟΚΟΡΟΦΟΥΕΡΤΕ ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ 2-30-2iΤελικό
23:30816ΦΟΡΤΑΛΕΖΑΚΡΟΥΖΕΙΡΟ0-10-0iΤελικό
23:301757ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙΡΕΑΛ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ6-02-0Τελικό
00:001758ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΝΤΟΡΑΝΤΑΣΤΟΛΙΜΑ0-40-2iΤελικό
00:001759ΤΟΡΚΕΣΕΡΟ1-01-0iΤελικό
01:051760ΑΤΛΑΝΤΕΣΙΜΑΡΟΝΕΣ ΝΤΕ ΣΟΝΟΡΑ4-21-1iΤελικό
02:001761ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΛΙΜΕΝΟΦΙΡΠΟ3-22-1iΤελικό
02:301762ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ3-01-0iΤελικό
02:301763ΜΠΕΛΑ ΒΙΣΤΑΚΛΑΜΠ ΟΡΙΕΝΤΑΛ0-30-1Τελικό
03:001764ΙΣΙΝΤΡΟ ΜΕΤΑΠΑΝΑΛΙΑΝΣΑ3-11-0iΤελικό
03:051765ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΟΡΕΛΙΑ2-02-0iΤελικό
Προγ: Προγραμματισμένο, Ημιχ: Ημίχρονο, Παρ: Παράταση, Πεν: Πέναλτυ, Τελ(Πα): Τελικό (Παράταση), Τελ(Πε): Τελικό (Πέναλτυ), Αναβ: Αναβολή, Διακ: Διακοπή, Εγκατ: Εγκατάληψη, Αποτελ: Μόνο τελικό αποτέλεσμα
  • Όλες οι διοργανώσεις
  • Concacaf : Nations League : Προημιτελικοι
  • Αγγλία
    • Αγγλία : 1η Κατηγορία
    • Αγγλία : 2η Κατηγορία
    • Αγγλία : Κόνφερενς
    • Αγγλία : Νότια Premier League Κεντρικά
    • Αγγλια : Fa Τροφι : Γυρος 2
    • Αγγλια : Efl Τροφι : Νοτιο Γκρουπ Γ
    • Αγγλία : Βόρεια Premier League
    • Αγγλία : Ίσθμιαν Premier League
    • Αγγλία : Νότια Premier League
  • Αλγερία : 1η Κατηγορία
  • Βολιβια : 1η Κατηγορια
  • Βορειος Ιρλανδια
    • Βόρειος Ιρλανδία : Πρέμιερ Λιγκ
    • Βορειος Ιρλανδια : Τσαμπιονσιπ
  • Βραζιλία
    • Βραζιλία : 1η Κατηγορία
    • Βραζιλία : 2η Κατηγορία
  • Γερμανία
    • Γερμανία : Τοπικό : Όμιλος Βαυαρίας
    • Γερμανία : Τοπικό : Βόρειος Όμιλος
    • Γερμανία : Τοπικό : Δυτικός Όμιλος
    • Γερμανία : Τοπικό : Νοτιοδυτικός Όμιλος
  • Δανια : 2η Κατηγορια
  • Διεθνη Φιλικα : Εθνικες Ομαδες
  • Ελ Σαλβαδόρ : Απερτούρα
  • Ελλάδα : Football League : Νότος
  • Εσθονια : Κυπελλο : Γυρος Των 16
  • Ηνωμενα Αραβικα Εμιρατα : Κυπελλο : Προημιτελικοι
  • Ιαπωνία : 3η Κατηγορία
  • Ινδια : Ι-Λιγκ
  • Ισπανία
    • Ισπανία : Σεκούντα Ντιβιζιόν
    • Ισπανία : 3η Κατηγορία : Α Όμιλος
    • Ισπανία : 3η Κατηγορία : Β Όμιλος
    • Ισπανια : 4η Κατηγορια : Ομιλος 1
    • Ισπανια : 4η Κατηγορια : Ομιλος 2
    • Ισπανια : 4η Κατηγορια : Ομιλος 3
    • Ισπανια : 4η Κατηγορια : Ομιλος 4
    • Ισπανια : 4η Κατηγορια : Ομιλος 5
  • Ιταλία
    • Ιταλία : Σέριε C : Α Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε C : Β Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε C : Γ Όμιλος
  • Καταρ : Καταρι Σταρς Καπ : 1ος Ομιλος
  • Κολομβια : Κλαουσουρα : Πλεϊοφ : Α Ομιλος
  • Μεχικο : Πριμερα Α : Απερτουρα : Λιγκιλα : Προημιτελικοι
  • Ολλανδία : 3η Κατηγορία
  • Ουαλια : Τσαμπιονσιπ : Βορειος Ομιλος
  • Ουρουγουαη
    • Ουρουγουαη : Σεγκουντα Ντιβιζιον : Κλαουσουρα
    • Ουρουγουάη : Κλαουσούρα
  • Παγκοσμιο Κυπελλο Κατω Των 17
    • Παγκοσμιο Κυπελλο Κατω Των 17 : Ε Ομιλος
    • Παγκοσμιο Κυπελλο Κατω Των 17 : Στ Ομιλος
  • Πολωνία
    • Πολωνία : 1η Κατηγορία
    • Πολωνία : 3η Κατηγορία
  • Πορτογαλία
    • Πορτογαλία : 2η Κατηγορία
    • Πορτογαλία : Κύπελλο : 3ος Γύρος
  • Προκριματικά Euro
    • Προκριματικά Euro : 2ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro : 4ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro : 9ος Όμιλος
  • Προκριματικά Euro U19
    • Προκριματικά Euro U19 : 1ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 3ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 4ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 6ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 7ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 9ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 11ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro U19 : 13ος Όμιλος
  • Προκριματικα Ευρωπαϊκου Πρωταθληματος Νεων : 6ος Ομιλος
  • Προκριματικα Παγκοσμιου Κυπελλου
    • Προκριματικα Παγκοσμιου Κυπελλου : Αφρικη : 2η Φαση : 2ος Ομιλος
    • Προκριματικα Παγκοσμιου Κυπελλου : Αφρικη : 2η Φαση : 3ος Ομιλος
    • Προκριματικα Παγκοσμιου Κυπελλου : Αφρικη : 2η Φαση : 5ος Ομιλος
  • Σκωτία
    • Σκωτία : Τσάμπιονσιπ
    • Σκωτία : 1η Κατηγορία
    • Σκωτία : 2η Κατηγορία
    • Σκωτια : Κυπελλο Τσαλεντζ : Προημιτελικοι
  • Σλοβακια : Κυπελλο : 4ος Γυρος
  • Σλοβενια : 3η Κατηγορια : Ανατολη