Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
196917:30ΚΟΤΣΑΕΛΙΣΠΟΡ - ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ3-067'77617:30ΚΑΪΡΑΤ ΑΛΜΑΤΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ0-071'197117:45ΑΛ ΝΤΑΦΡΑ - ΜΠΑΝΙ ΓΙΑΣ0-153'116418:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΙΦΛΙΔΑΣ1-0Ημιχ77718:35ΑΛ ΜΠΑΤΙΝ - ΑΛ ΤΑΙ0-024'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Παιχνίδια: Όλα
Κατάταξη: Ανά ώρα
Ήχος για γκολ: Καμπανάκι
Επιλέξτε διοργάνωση
ΔΩ/ΕΚΩΔ1ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣXΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ2ΣΚΗΜ1X2iΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΤετάρτη, 15 ΣεπτεμβρίουΕπόμενη ημέρα »
11:30678ΓΕΟΝΜΠΟΥΚΠΑΤΟΥΜ ΓΙΟΥΝ.1-11-0iΤελ(Πε)
12:00679ΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑΠΟΧΑΝΓΚ0-10-1iΤελικό
12:00680ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ U19ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ U190-50-1Τελικό
13:00681ΑΤΛ. ΜΑΔΡΙΤΗΣ U19ΠΟΡΤΟ U191-20-1Τελικό
13:00682ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ U19ΑΓΙΑΞ U191-11-0Τελικό
14:00-ΤΡΑΤΣΟΥΚΟΤΑΙ4-31-0Τελικό
14:30683ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ U19ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ U2-31-1Τελικό
15:00-ΣΑΪΝΑΤΟΥΝΤΟΝ ΤΑΝΙ1-21-0Τελικό
15:00-ΡΑΝΟΝΓΚΚΑΣΤΟΜΣ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ3-32-2Τελικό
15:00684ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ U19ΜΙΛΑΝ U191-01-0Τελικό
15:30-ΓΚΑΓΚΡΑΖΟΥΓΚΝΤΙΝΤΙ4-13-0Τελικό
15:30-ΜΕΡΑΝΙ ΜΑΡΤΒΙΛΙΣΙΟΝΙ ΜΠΟΛΝΙΣΙ4-23-0Τελικό
16:00685ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ U19ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ U192-21-1Τελικό
16:00693ΚΕΜΙ ΣΙΤΙΒΙΦΚ0-40-3iΤελικό
17:00688ΙΝΤΕΡ U19ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ U191-10-0Τελικό
17:00689ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ U19ΛΕΙΨΙΑ U195-13-0Τελικό
17:00690ΧΟΥΝΤΙΚ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-11-0iΤελικό
17:00691ΓΙΠΟΡΚ-350-10-1iΤελικό
17:001314ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ2-01-0iΤελικό
17:001922ΜΠΟΥΝΤΑΟΡΣΙΣΕΓΚΕΝΤ-ΣΑΝΑΝΤ ΓΚΡΟΣΙΚ1-41-0iΤελικό
Stoiximan Master: Έως 50.000€ κάθε εβδομάδα ΔΩΡΕΑΝ!*
*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
17:001923ΣΟΡΟΚΣΑΡΚΕΡ ΤΟΥΕ ΟΥΠΕ2-11-0iΤελικό
17:001924ΣΖΕΝΤΛΟΡΙΝΚΝΤΟΡΟΓΚΙ0-00-0iΤελικό
17:001941ΟΡΕΝΜΠΟΥΡΓΚΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-22-01-0iΤελικό
17:001962ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ Α.Σ.2-02-0iΤελικό
17:001963ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙΑΛΤΙΝΟΡΝΤΟΥ3-21-1iΤελικό
17:30-ΜΠΙΓΙΕΛΟ ΜΠΡΝΤΟΒΑΡΑΖΝΤΙΝ1-01-0iΤελικό
17:30694ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ0-10-0iΤελικό
17:30697KPV ΚΟΚΚΟΛΑΕΙΦ2-11-0iΤελικό
18:00699KFUM ΟΣΛΟΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ2-11-1iΤελικό
18:001184ΜΠΑΧΛΙΝΓΚΕΡΣΟΝΕΝΧΟΦ1-00-0iΤελικό
18:001201ΡΙΓΑ ΦΚΝΤΑΟΥΓΚΑΒΠΙΛΣ7-13-0iΤελικό
18:001418ΒΟΛΓΚΑΡΑΛΑΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΚΑΒΚΑΖ1-10-0iΤελικό
18:001444ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ0-30-1iΤελικό
18:001925ΒΑΣΑΣ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣΠΕΞΙ1-00-0iΤελικό
18:001942ΑΚΡΟΝ ΤΟΛΓΙΑΤΙΚΑΜΑΖ0-00-0iΤελικό
18:001943ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ ΛΥΠΕΤΣΚΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β0-20-0iΤελικό
18:001944ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ1-31-0iΤελικό
18:30-ΡΑΒΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚΡΟΙΤΛΙΝΓΚΕΝ3-32-2iΤελικό
18:30-ΙΣΜΑΝΙΝΓΚΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓ1-21-1iΤελικό
18:30703ΒΑΑΣΑΚΛΟΥΜΠΙ 043-21-1iΤελικό
Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες!
18:30704ΓΙΑΡΟΡΟΒΑΝΙΕΜΙ0-10-0iΤελικό
18:30705ΜΙΚΕΛΙΝ ΠΑΛΟΛΙΓΙΑΤΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ0-00-0iΤελικό
18:30706ΤΠΣΓΝΙΝΣΤΑΝ3-01-0iΤελικό
18:30707VJSΧΟΝΚΑ-ΑΚΑΤΕΜΙΑ1-20-0iΤελικό
18:30708ΚΑΠΑΚΙΦΕΝ1-30-0iΤελικό
18:30709ΝΟΥΡΜΙΤΖΑΡΒΕΝ ΤΖΑΛΚΑΠΑΚΟΥΦΟΥ 980-20-0iΤελικό
18:30710ΠΕΚΑΠΕΠΟ ΛΑΠΕΝΡΑΝΤΑ0-10-0iΤελικό
19:00712ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚΓΚΡΟΡΟΥΝΤ6-23-0iΤελικό
19:00713ΓΙΕΡΒΑΣΑΝΕ3-12-0iΤελικό
19:00714ΣΑΝΤΝΕΣΡΑΝΧΑΙΜ ΙΛ5-44-2iΤελικό
19:00715ΣΟΓΚΝΤΑΛΡΑΟΥΦΟΣ2-10-0iΤελικό
19:00716ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚΣΤΡΟΜΕΝ1-10-0iΤελικό
19:00717ΧΑΜ ΚΑΜΜΠΡΙΝΕ3-03-0iΤελικό
19:00719ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕΣΑΝΤΕΤΣΙΑ1-21-1iΤελικό
19:001185ΠΙΡΜΑΣΕΝΣΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β2-30-1iΤελικό
19:001190ΣΙΟΦΟΚΣΖΟΛΝΟΝΚΙ3-22-1iΤελικό
19:001202ΠΑΝΕΒΕΖΙΣΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣ1-10-0iΤελικό
19:001306ΦΛΕΚΕΡΟΪΚΤΖΕΛΣΑΣ0-0-iΑναβ
19:001445ΚΑΡΛΣΤΑΝΤΧΑΜΑΡΜΠΙ ΤΑΛΑΓΚ4-12-0iΤελικό
19:001926ΑΪΚΑΙΜΠΕΚΕΣΚΑΜΠΕ2-11-0iΤελικό
19:001927ΤΣΑΚΒΑΡΙΓΚΙΟΡΙ ΕΤΟ2-20-1iΤελικό
19:001928ΝΤΙΟΣΓΚΙΟΡΙΝΙΡΕΓΚΙΧΑΖΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ4-22-1iΤελικό
19:001929ΚΕΤΣΚΕΜΕΤΙΜΠΟΥΝΤΑΦΟΚΙ1-00-0iΤελικό
19:001930ΛΙΠΣΤΑΝΤΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ0-20-2iΤελικό
19:001931ΧΑΛΑΝΤΑΣΤΙΣΖΑΚΕΣΚΕ1-01-0iΤελικό
19:001945ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ3-12-0iΤελικό
19:001946ΟΛΙΜΠ-ΝΤΟΛΓΚΟΠΡΟΥΝΤΝΙΒΕΛΕΣ0-20-1iΤελικό
19:001947ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣΤΟΜ ΤΟΜΣΚ3-30-2iΤελικό
19:30720ΒΕΣΤΡΙΒΑΛΟΥΡ2-11-1iΤελικό
19:30721ΡΕΙΚΙΑΒΙΚΑΚΡΑΝΕΣ1-31-1iΤελικό
19:301188ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝΣΤΙΝΜΠΑΧ 19210-10-0iΤελικό
19:45722ΜΠΕΣΙΚΤΑΣΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ1-20-2iΤελικό
19:45723ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ2-01-0iΤελικό
20:00-ΝΕΟΥΧΟΦΜΠΑΟΥΝΑΤΑΛ1-01-0Τελικό
20:00-ΝΤΙΕΤΚΙΡΧΕΝΡΟΤ ΒΑΙΣ ΧΑΜΑΝΤΑΡ4-12-0Τελικό
20:00-ΒΑΛΝΤΓΚΙΡΜΕΣΜΠΑΝΤ ΒΙΜΠΕΛ 19193-11-0Τελικό
20:00-ΛΙΝΞΑΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΝΤΟΡΦ ΙΙ1-11-0iΤελικό
20:00-ΜΠΡΟΥΣΑΛFSV 08 ΜΠΙΣΙΝΓΚΕΝ0-40-4iΤελικό
20:00-1860 ΜΟΝΑΧΟ ΒΓΚΟΥΝΤΕΛΦΙΝΓΚΕΝ 19202-11-1iΤελικό
20:00724ΣΒΙΚΑΟΥΧΑΛΕΣΕΡ2-21-0iΤελικό
20:001932ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 2ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ1-20-1iΤελικό
20:001948ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤPFC ΚΟΥΜΠΑΝ0-00-0iΤελικό
20:001965ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ4-11-1iΤελικό
20:001966ΓΕΝΙ ΜΕΝΕΜΕΝ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΜΑΝΙΣΑ BBSK2-00-0iΤελικό
20:15725ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ Π0-20-2iΤελικό
20:30-ΓΚΡΙΣΧΑΙΜ 19161931 ΕΝΤΕΡΣΕΙΜ1-30-2Τελικό
20:301189ΟΜΠΕΡΝΟΛΑΤΑΤΛΑΣ ΝΤΕΛΜΕΣΟΡΤ0-00-0Τελικό
20:301933ΚΟΛΩΝΙΑ BΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ1-31-3iΤελικό
20:301934ΜΠΟΝΕΡΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ0-20-1iΤελικό
20:301935ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝΓΟΥΕΜΠΕΡΓΚ-ΜΠΕΚ0-00-0iΤελικό
20:301936ΟΜΒΕΡΓΚΣΤΡΑΕΛΕΝ0-0-iΑναβ
21:00727ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑΣΤΑΡΤ1-30-3iΤελικό
21:001938ΦΟΛΑ ΕΣΒΙΚΤΟΡΙΑ ΡΟΣΠΟΡΤ4-42-0iΤελικό
21:45731ΚΟΒΕΝΤΡΙΚΑΡΝΤΙΦ1-01-0iΤελικό
21:45732ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙΦΟΥΛΑΜ1-40-2iΤελικό
21:45733ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙΛΟΥΤΟΝ1-10-0iΤελικό
21:45734ΝΟΤΙΓΧΑΜΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ0-20-1iΤελικό
21:45735ΣΟΥΟΝΣΙΜΙΛΓΟΥΟΛ0-00-0iΤελικό
21:45736ΣΤΟΟΥΚΜΠΑΡΝΣΛΕΪ1-11-1iΤελικό
21:451902ΤΙΒΕΡΤΟΝΣΑΛΙΣΜΠΕΡΙ ΣΙΤΥ1-20-1iΤελικό
22:00737ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣΠΟΡΤΟ0-00-0iΤελικό
22:00738ΙΝΤΕΡΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-10-0iΤελικό
22:00739ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ1-11-1iΤελικό
22:00740ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΜΙΛΑΝ3-21-2iΤελικό
22:00741ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙΛΕΙΨΙΑ6-33-1iΤελικό
22:00742ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣΑΓΙΑΞ1-51-3iΤελικό
22:00743ΠΑΛΕΣΤΙΝΟΜΕΛΙΠΙΛΛΑ3-13-1iΤελικό
22:001973ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣΑΤΕΝΑΣ2-1-iΤελικό
22:15664ΓΚΡΟΤΑΑΦΤΟΥΡΕΛΝΤΙΝΓΚ8-06-0iΤελικό
22:15744ΚΟΠΑΒΟΓΚΟΥΡΚΕΦΛΑΒΙΚ3-52-3iΤελικό
22:15745ΦΙΛΚΙΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ0-00-0iΤελ(Πα)
22:30746ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ1-10-1iΤελικό
23:00747ΓΚΡΕΣΙΑΝΤΕΠΟΡΤ. ΣΑΝ ΚΑΡΛΟΣ3-20-1iΤελικό
23:00748ΖΙΚΑΡΑΛKΑΡΤΑΧΙΝΕΣ0-30-1iΤελικό
23:001529ΑΛΙΑΝΣΑ ΣΟΤΟΠΑΞΙΤΣΑΚΑΡΙΤΑΣ2-01-0Τελικό
00:00-ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΣΑΝΤΑ ΑΝΑΑΣΕΡΙ2-1-Τελικό
00:001903ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΡΤΕΦΙΡΠΟ1-31-1iΤελικό
00:001904ΓΙΟΚΟΡΟΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΛΙΜΕΝΟ3-12-0iΤελικό
00:301976ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ FCΣΕΝΤΡΑΛ ΕΣΠΑΝΙΟΛ1-1-iΤελικό
00:45749ΜΠΑΝΦΙΛΝΤΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ1-21-1iΤελικό
01:00750ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ1-00-0iΤελικό
01:00751ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣΤΑΠΑΤΙΟ3-01-0iΤελικό
01:30752ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ1-01-0iΤελικό
02:00753ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΣΙΝΣΙΝΑΤΙ4-02-0iΤελικό
02:00754ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ1-20-1iΤελικό
02:001175ΣΑΝ ΛΟΥΙΣΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΙΚΙΚΕ1-1-iΤελικό
02:001447ΧΑΡΤΦΟΡΝΤ ΑΘΛΕΤΙΚΡΕΑΛ ΜΕΡΙΛΑΝΤ ΜΟΝΑΡΚΣ2-01-0iΤελικό
02:30755ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ2-41-2iΤελικό
02:30756ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΝΤΙ ΣΙ ΓΙΟΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡ3-03-0iΤελικό
02:30757ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ 2ΤΣΑΡΛΕΣΤΟΝ ΜΠΑΤΕΡΙ1-11-0iΤελικό
03:00758ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ1-41-1iΤελικό
03:001556ΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ1-41-1Τελικό
03:001905ΣΑΛΑΤΕΝΑΝΓΚΟΦΑΣ1-20-0iΤελικό
03:001906ΣΑΝΤΑ ΤΕΚΛΑΑΛΙΑΝΣΑ0-40-1iΤελικό
03:001978ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ ΜΟΝΤΕΒΙ1-2-iΤελικό
03:05759ΒΕΝΑΝΤΟΣΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΟΡΕΛΙΑ0-10-1iΤελικό
03:30-ΑΓΚΟΥΙΛΑΠΛΑΤΕΝΣΕ ΖΑΚΑΤΕΚΟΛΟΥΚΑ1-01-0iΤελικό
03:30760ΦΛΑΜΕΝΓΚΟΓΚΡΕΜΙΟ2-00-0iΤελικό
03:30761ΦΟΡΤΑΛΕΖΑΣΑΟ ΠΑΟΛΟ3-11-0iΤελικό
03:30762ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ4-03-0iΤελικό
04:00-ΟΝΔΟΥΡΑΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑ1-11-0iΤελικό
04:00763ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ0-20-0iΤελικό
04:00764ΟΣΤΙΝΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ1-20-0iΤελικό
04:00765ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΣΠΡΙΝΓΚΣΠΑΣΟ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ0-00-0iΤελικό
04:00766ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ1-01-0iΤελικό
04:001907ΙΣΙΝΤΡΟ ΜΕΤΑΠΑΝΟΥΑΝΣ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ0-10-0iΤελικό
05:00767ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΙΜΠΕΡΣΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΡΑΠΙΝΤΣ2-20-0iΤελικό
05:00768ΟΚΛΑΝΤ ΡΟΥΤΣΤΑΚΟΜΑ ΝΤΕΦΙΑΝΣ3-12-1iΤελικό
05:05770ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ ΝΤΕ ΣΟΝΟΡΑΡΑΓΙΑ2 ΕΞΠΑΝΣΙΟΝ1-21-0iΤελικό
05:30771ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙΝΤΙΝΑΜΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ1-10-1iΤελικό
05:30772ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΕΡΘΚΟΥΕΪΚΣΡΕΑΛ ΣΟΛΤ ΛΕΙΚ3-41-1iΤελικό
05:30773ΦΟΙΝΙΞΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΑΙΤΣ4-13-1iΤελικό
Προγ: Προγραμματισμένο, Ημιχ: Ημίχρονο, Παρ: Παράταση, Πεν: Πέναλτυ, Τελ(Πα): Τελικό (Παράταση), Τελ(Πε): Τελικό (Πέναλτυ), Αναβ: Αναβολή, Διακ: Διακοπή, Εγκατ: Εγκατάληψη, Αποτελ: Μόνο τελικό αποτέλεσμα
  • Όλες οι διοργανώσεις
    • Κόστα Ρίκα : Απερτούρα
    • :
  • Champions League
    • Champions League : 1ος Όμιλος
    • Champions League : 2ος Όμιλος
    • Champions League : 3ος Όμιλος
    • Champions League : 4ος Όμιλος
  • Concacaf Champions League : Ημιτελικοί
  • Ecuador : Serie B : Primera Etapa
  • Europa League : 3ος Όμιλος
  • Αγγλία
    • Αγγλία : Τσάμπιονσιπ
    • Αγγλία : Νότια Premier League
  • Αργεντινή : Πριμέρα Ντιβιζιόν
  • Ασιατικό Champions League : Γύρος Των 16
  • Βραζιλία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
  • Γερμανία
    • Γερμανία : Λίγκα 3
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μπάντεν-Βούρτεμπεργκ
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νότια Βαυαρία
    • Γερμανια : Ομπερλιγκα : Εσσεν : Α Ομιλος
    • Γερμανια : Ομπερλιγκα : Εσσεν : Β Ομιλος
    • Γερμανια : Τοπικο Βορειος Ομιλος : Νοτος
    • Γερμανία : Τοπικό : Δυτικός Όμιλος
    • Γερμανία : Τοπικό : Νοτιοδυτικός Όμιλος
  • Γεωργια : 2η Κατηγορια
  • Ελ Σαλβαδόρ : Απερτούρα
  • Ηπα
    • Ηπα : Επαγγελματική Κατηγορία
    • Ηπα : United Soccer League
  • Ισλανδία
    • Ισλανδία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
    • Ισλανδία : 1η Κατηγορία
  • Κολομβία : Κύπελλο : Προημιτελικοί
  • Κροατία : 2η Κατηγορία
  • Λετονία : 1η Κατηγορία
  • Λιθουανία : 1η Κατηγορία
  • Λουξεμβούργο : 1η Κατηγορία
  • Μεξικό : Πριμέρα Α : Απερτούρα
  • Νορβηγία
    • Νορβηγία : 2η Κατηγορία
    • Νορβηγία : 3η Κατηγορία : Β Όμιλος
  • Ονδούρα : Πριμέρα Ντιβιζιόν : Απερτούρα
  • Ουγγαρία : 2η Κατηγορία
  • Ουεφα
    • Ουεφα : Λιγκα Νεων : Γκρουπ Α
    • Ουεφα : Λιγκα Νεων : Γκρουπ Β
    • Ουεφα : Λιγκα Νεων : Γκρουπ Γ
    • Ουεφα : Λιγκα Νεων : Γκρουπ Δ
  • Ουρουγουάη : Σεγούντα Ντιβιζιόν
  • Πολωνία
    • Πολωνία : 2η Κατηγορία
    • Πολωνία : 3η Κατηγορία
  • Ρωσία : 1η Κατηγορία
  • Σουηδία : 3η Κατηγορία : Βορράς
  • Ταϊλανδη : 2Η Κατηγορια
  • Τουρκία : 2η Κατηγορία
  • Φινλανδία
    • Φινλανδία : 2η Κατηγορία
    • Φινλανδία : 3η Κατηγορία : Α Όμιλος
    • Φινλανδία : 3η Κατηγορία : Β Όμιλος
    • Φινλανδία : 3η Κατηγορία : Γ Όμιλος
  • Χιλή
    • Χιλή : Πριμέρα Ντιβιζιόν
    • Χιλή : Πριμέρα Β