Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
106713:00ΚΑΒΑΣΑΚΙ - ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕΠρογ110813:00ΧΙΡΟΣΙΜΑ - ΤΟΚΙΟΠρογ39114:00ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ - ΡΕΝΤΙΝΓΚΠρογ39314:30ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ - ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚΠρογ39214:30ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. - ΝΟΤΙΓΧΑΜΠρογ39515:00ΚΟΒΕΝΤΡΙ - ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤΠρογ39415:00ΜΙΛΓΟΥΟΛ - ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤΠρογ39615:00ΟΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΤΣΑΡΛΤΟΝΠρογ39715:00ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝΠρογ43417:00ΦΙΛΝΤΕ - ΜΠΑΡΝΕΤΠρογ43117:00ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ - ΙΣΤΛΙΧΠρογ42617:00ΛΕΙΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ - ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝΠρογ43617:00ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ - ΧΑΛΙΦΑΞΠρογ43017:00ΜΠΡΟΜΛΕΪ - ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣΠρογ43317:00ΡΕΞΑΜ - ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.Προγ43717:00ΕΡΕΜΠΡΟ - ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣΠρογ43817:00ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ - ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚΠρογ42817:00ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ. - ΜΠΡΕΙΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝΠρογ40017:00ΛΙΝΤΣ - ΓΟΥΙΓΚΑΝΠρογ40617:00ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ - ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣΠρογ40717:00ΓΟΥΟΛΣΟΛ - ΣΑΟΥΘΕΝΤΠρογ41317:00ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ - ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟΠρογ40817:00ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ - ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙΠρογ40917:00ΜΠΕΡΤΟΝ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘΠρογ42717:00ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ. - ΜΠΑΡΟΟΥΠρογ41017:00ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ - ΓΟΥΙΚΟΜΠρογ40517:00ΣΟΥΟΝΣΙ - ΡΟΔΕΡΑΜΠρογ39817:00ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ - ΧΑΛΠρογ40317:00ΜΠΟΛΤΟΝ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑΠρογ111617:00ΡΑΝΤΕΡΣ - ΧΟΜΠΡΟΠρογ40217:00ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙ - ΝΤΕΡΜΠΙΠρογ39917:00ΚΠΡ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΡΟΒΕΡΣΠρογ40117:00ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ - ΣΤΟΟΥΚΠρογ40417:00ΠΡΕΣΤΟΝ - ΙΠΣΟΥΙΤΣΠρογ41217:00ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ - ΠΛΙΜΟΥΘΠρογ41117:00ΣΚΑΝΘΟΡΠ - ΜΠΛΑΚΠΟΥΛΠρογ42017:00ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ ΤΑΟΥΝ - ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝΠρογ41517:00ΚΕΜΠΡΙΤΖ ΓΙΟΥΝ. - ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝΠρογ42917:00ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ - ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙΠρογ43517:00ΧΑΒΑΝΤ ΓΟΥΟΤΕΡΛΟΥΒΙΛ - ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.Προγ42517:00ΓΚΕΙΤΣΧΕΝΤ - ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤΠρογ43217:00ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ - ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ ΤΑΟΥΝΠρογ42217:00ΠΟΡΤ ΒΕΙΛ - ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖΠρογ42117:00ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ - Μ. Κ. ΝΤΟΝΣΠρογ42317:00ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ - ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣΠρογ41617:00ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ ΤΑΟΥΝΠρογ42417:00ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ ΤΑΟΥΝ - ΟΛΝΤΑΜ ΑΘΛΕΤΙΚΠρογ41717:00ΚΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ - ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝΠρογ41917:00ΝΙΟΥΠΟΡΤ Κ. - ΜΠΕΡΙΠρογ41817:00ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΜΟΡΚΑΜΠρογ41417:00ΚΑΡΛΑΙΛ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙΠρογ43917:30ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ - ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕΠρογ44017:30ΤΟΝΤΕΛΑ - ΜΠΟΑΒΙΣΤΑΠρογ44118:30ΛΑΧΤΙ - ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥΠρογ44219:00ΟΝΤΕΝΣΕ - ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤΠρογ44319:15ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡΠρογ44420:00ΝΤΙΖΟΝ - ΡΕΝΠρογ44520:00ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΙΡΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣΠρογ44620:30ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ - ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡΠρογ46521:00ΡΟΝΤΑ - ΟΣΠρογ45921:00ΑΓΙΑΞ Β - ΤΒΕΝΤΕΠρογ46821:00ΦΟΛΕΝΤΑΜ - ΝΑΪΜΕΓΚΕΝΠρογ46221:00ΒΑΑΛΒΑΙΚ - ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤΠρογ45821:00ΧΕΡΑΚΛΕΣ ΑΛΜΕΡΟ - ΧΕΡΕΝΦΕΝΠρογ46621:00ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ - ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡΠρογ46721:00ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΚΑΜΠΟΥΡΠρογ45721:00ΣΙΟΝ - ΒΑΣΙΛΕΙΑΠρογ46021:00ΑΛΚΜΑΑΡ Β - ΜΑΑΣΤΡΙΧΤΠρογ46121:00ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ - ΤΕΛΣΤΑΡΠρογ46421:00ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ BΠρογ46321:00ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ ΒΠρογ45621:00ΛΟΥΓΚΑΝΟ - ΖΥΡΙΧΗΠρογ44921:00ΚΛΕΡΜΟΝ - ΑΖΑΞΙΟΠρογ45521:00ΧΑΒΡΗ - ΠΑΡΙΠρογ44721:00ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ - ΜΠΕΖΙΕΡΠρογ45321:00ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ - ΝΑΝΣΙΠρογ45021:00ΛΟΡΙΑΝ - ΤΡΟΥΑΠρογ45421:00ΣΑΤΟΡΟΥ - ΝΙΟΡΠρογ45121:00ΜΠΡΕΣΤ - ΟΡΛΕΑΝΠρογ44821:00ΓΚΑΖΕΛΕΚ ΑΖΑΞΙΟ - ΜΕΤΣΠρογ45221:00ΟΣΕΡ - ΣΟΣΟΠρογ46921:05ΕΙΡ - ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙΠρογ47021:30ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΓΚΕΝΚΠρογ47121:45ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ ΣΙΤΙ - ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.Προγ47221:45ΛΥΩΝ - ΑΝΖΕΠρογ47422:00ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΜΑΛΑΓΑΠρογ47322:00ΑΛΑΒΕΣ - ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔΠρογ47522:30ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ - ΑΒΕΣΠρογ47602:30ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ - ΡΕΑΛ ΣΟΛΤ ΛΕΙΚΠρογ47703:00ΤΟΡΟΝΤΟ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝ.Προγ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρειος Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Πολωνία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΚΡΑΚΟΒΙΑ4-2ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
13/04ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 19291-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ
13/04ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ1-3ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
13/04ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ0-2ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
13/04ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ3-1ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
13/04ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ3-1ΠΟΓΚΟΝ
13/04ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ0-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
13/04ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ4-0ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
20/04ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ21:30ΚΡΑΚΟΒΙΑ
20/04ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ19:00ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
20/04ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ16:30ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
20/04ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ19:00ΠΟΓΚΟΝ
22/04ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ19:00ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
22/04ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ19:00ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929
22/04ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ16:30ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ
22/04ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ16:30ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
23/04ΚΡΑΚΟΒΙΑ21:30ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
23/04ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ
24/04ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ21:30ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
24/04ΠΟΓΚΟΝ19:00ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
25/04ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ21:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
25/04ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 192919:00ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ
25/04ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ21:30ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
25/04ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ19:00ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
26/04ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ21:30ΚΡΑΚΟΒΙΑ
26/04ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ19:00ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
27/04ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ21:30ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
27/04ΠΟΓΚΟΝ19:00ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
28/04ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ16:30ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929
28/04ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ19:00ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
28/04ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ14:00ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
29/04ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ

Πολωνία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/04ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ1-0ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
13/04ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-1ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
13/04ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ2-0ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
13/04ΤΙΤΣΙ 710-2ΛΟΝΤΖ
13/04ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ4-2ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ
13/04ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ2-2ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ
13/04ΣΟΖΝΙΤΣΕ5-1ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
14/04ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ1-2ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
14/04ΡΑΚΟΒ3-0ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
18/04ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ0-2ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ
18/04ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ2-2ΡΑΚΟΒ
18/04ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ3-3ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
19/04ΛΟΝΤΖ21:30ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
20/04ΤΙΤΣΙ 7119:00ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ
20/04ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ17:30ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
20/04ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ18:30ΣΟΖΝΙΤΣΕ
20/04ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ14:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
20/04ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ17:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
24/04ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ20:10ΤΙΤΣΙ 71
24/04ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ20:00ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
24/04ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ21:00ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ
24/04ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ20:00ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
24/04ΡΑΚΟΒ18:30ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
24/04ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ18:00ΛΟΝΤΖ
24/04ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ
24/04ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ19:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
24/04ΣΟΖΝΙΤΣΕ19:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
27/04ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ20:45ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
27/04ΛΟΝΤΖ18:45ΡΑΚΟΒ
27/04ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ17:00ΣΟΖΝΙΤΣΕ
28/04ΤΙΤΣΙ 7119:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
28/04ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ21:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ
28/04ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ18:45ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
28/04ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ18:00ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ
28/04ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ17:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
29/04ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ18:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ

Πολωνία : 3η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/04ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
12/04ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-1Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ
13/04ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-1ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.
13/04ΡΕΖΟΒΙΑ1-0ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
13/04ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ0-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
13/04ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ1-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ
13/04ΡΟΖΒΟΙ ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ0-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ
13/04ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ4-2ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ
14/04ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ3-2ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ
14/04ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ1-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ
17/04ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ1-0ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ
18/04ΡΟΖΒΟΙ ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ0-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
20/04ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ18:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ
20/04ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ16:00ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ
20/04Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ19:00ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ
20/04ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ19:00ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ
20/04ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ14:05ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ
20/04ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ14:30ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.
20/04SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ13:00ΡΕΖΟΒΙΑ
20/04ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ14:00ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
24/04ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ18:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ
24/04ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ
24/04ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:05ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
24/04ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ20:00ΡΟΖΒΟΙ ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
24/04ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ
24/04ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.18:00ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ
24/04ΡΕΖΟΒΙΑ18:00ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ
24/04ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ18:00ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ
24/04ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ18:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
27/04SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ13:00ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
28/04ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ19:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ
28/04Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ19:00ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ
28/04ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ20:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ
28/04ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ18:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ
28/04ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ14:05ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
28/04ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ18:00ΡΕΖΟΒΙΑ
28/04ΡΟΖΒΟΙ ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ17:00ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ
28/04ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ18:00ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.