Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
163409:00ΜΠΡΙΣΜΠΕΙΝ ΣΙΤΙ - ΟΛΙΜΠΙΚΠρογ163510:00ΜΑΓΚΠΑΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΝΤΕΡΣ ΓΙΟΥΝΑΙΤΙΝΤ - ΙΣΤΕΡΝ ΣΑΜΠΕΡΜΠΣΠρογ163610:00ΜΟΡΕΤΟΝ ΜΠΕΙ ΓΙΟΥΝ. - ΣΑΟΥΘ ΓΟΥΕΣΤ ΚΟΥΙΝΣΛΑΝΤ ΘΑΝΤΕΡΠρογ163711:00ΜΠΡΙΣΜΠΕΙΝ ΣΤΡΑΙΚΕΡΣ - ΓΚΟΛΝΤ ΚΟΣΤ ΝΑΙΤΣΠρογ135113:00ΧΟΜΠΡΟ - ΒΕΝΤΣΑΙΣΕΛΠρογ140014:30ΜΠΙΣΟΦΣΒΕΡΝΤΑΕΡ - ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦΠρογ61914:30ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΚΟΒΕΝΤΡΙΠρογ15:00ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΠρογ15:00ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣΠρογ138715:00ΧΑΝΣΑ ΛΟΥΝΕΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤΠρογ15:00ΗΡΑΚΛΗΣ - NFC ΒΟΛΟΣΠρογ15:00ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΠρογ15:00ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΠρογ135215:00ΡΑΝΤΕΡΣ - ΑΑΛΜΠΟΡΓΚΠρογ62415:00ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΙΛΓΟΥΟΛΠρογ62015:00ΣΑΟΥΘΕΝΤ - ΜΠΕΡΤΟΝΠρογ136415:00ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ - ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝΠρογ135715:00ΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ - ΜΠΟΣΚΟ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚΠρογ62115:30ΑΝΤΒΕΡΠ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖΠρογ62216:00ΒΕΡΟΝΑ - ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟΠρογ62316:00ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ - ΧΕΛΣΙΝΜΠΟΡΓΚΠρογ151416:00ΤΟΡΝΣ IF - ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚΠρογ117916:00ΒΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚΠρογ135516:00ΑΝΣΜΠΑΧ - ΒΑΧΠρογ140216:30ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ - ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣΠρογ140316:30ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ - ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚΠρογ136216:30TSV 1861 ΝΟΡΝΤΛΙΝΓΚΕΝ - ΟΥΝΤΕΡΦΟΧΡΙΝΓΚΠρογ151617:00ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ - ΟΣΚΑΡΣΑΜΝΣΠρογ65617:00ΞΑΜΑΞ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣΠρογ151517:00ΒΑΡΝΑΜΟ - ΤΒΑΚΕΡΣΠρογ151717:00ΝΙΚΕΠΙΝΓΚ BIS - ΜΠΟΝΤΕΝΣΠρογ63617:00ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΦΛΙΤΓΟΥΝΤΠρογ63717:00ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ - ΤΖΙΛΙΓΧΑΜΠρογ64017:00ΠΛΙΜΟΥΘ - ΜΠΑΡΝΣΛΕΪΠρογ64217:00ΤΣΑΡΛΤΟΝ - ΣΚΑΝΘΟΡΠΠρογ63817:00ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ - ΡΟΤΣΝΤΕΪΛΠρογ62717:00ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΡΟΒΕΡΣ - ΜΠΟΛΤΟΝΠρογ63917:00ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤΠρογ64117:00ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ - ΟΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΠρογ63517:00ΓΟΥΙΚΟΜ - ΓΟΥΟΛΣΟΛΠρογ65317:00ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ - ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙΠρογ65117:00ΟΛΝΤΑΜ ΑΘΛΕΤΙΚ - ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝΠρογ64717:00Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ - ΠΟΡΤ ΒΕΙΛΠρογ64417:00ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ ΤΑΟΥΝ - ΚΑΡΛΑΙΛ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΠρογ65417:00ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣ - ΚΕΜΠΡΙΤΖ ΓΙΟΥΝ.Προγ65017:00ΜΠΕΡΙ - ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ ΤΑΟΥΝΠρογ64517:00ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝ - ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙΠρογ62917:00ΝΤΕΡΜΠΙ - ΚΠΡΠρογ63417:00ΧΑΛ - ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.Προγ65517:00ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗΠρογ62517:00ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΠΡΕΣΤΟΝΠρογ62817:00ΝΟΤΙΓΧΑΜ - ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟΠρογ62617:00ΙΠΣΟΥΙΤΣ - ΣΟΥΟΝΣΙΠρογ63017:00ΡΕΝΤΙΝΓΚ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΠρογ63117:00ΡΟΔΕΡΑΜ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙΠρογ63317:00ΣΤΟΟΥΚ - ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ ΣΙΤΙΠρογ63217:00ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. - ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙΠρογ64817:00ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΝΙΟΥΠΟΡΤ Κ.Προγ65217:00ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝ - ΚΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑΠρογ64917:00ΜΟΡΚΑΜ - ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ ΤΑΟΥΝΠρογ64617:00ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ - ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣΠρογ64317:00ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ - ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΠρογ129518:00ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ - ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑΠρογ152118:00ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ - ΓΚΕΦΛΕΠρογ151918:00ΚΑΡΛΣΤΑΝΤ - ΟΥΜΕΑΠρογ152018:00ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΤΑΝΤ - ΣΚΟΒΝΤΕΠρογ151818:00ΟΝΤΕΒΟΛΝΤ - ΛΙΝΤΟΜΠρογ118118:30ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ - ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑΠρογ118018:30ΦΡΕΙ - ΕΣΤΕΡΠρογ65718:30ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ - ΙΛΒΕΣΠρογ66219:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ - ΤΡΟΜΣΟΠρογ66019:00ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ - ΡΑΝΧΑΙΜ ILΠρογ66519:00ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ - ΣΤΑΜΠΑΕΚΠρογ66419:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤΠρογ119119:00ΚΡΣΚΟ - ΝΤΟΜΖΑΛΕΠρογ140419:00ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ - ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒΠρογ66319:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ - ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚΠρογ140519:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ - ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929Προγ65819:00ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ - ΜΠΡΟΝΤΜΠΙΠρογ134919:00ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑΠρογ66119:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ - ΜΟΛΝΤΕΠρογ114919:00ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - KFCO ΓΟΥΙΡΓΙΚΠρογ65919:00ΜΠΡΕΣΙΑ - ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919Προγ66619:15ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ - ΛΙΝΤΣΠρογ66820:00ΣΙΒΑΣΠΟΡ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣΠρογ123720:00ΒΙΤΟΣΑ - ΜΠΟΤΕΦ ΒΡΑΤΣΑΠρογ136820:00ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ - ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚΠρογ66720:00ΝΑΠΟΛΙ - ΑΤΑΛΑΝΤΑΠρογ129621:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΜΠΟΤΟΣΑΝΙΠρογ66921:00ΜΠΡΑΝ - ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑΠρογ67021:30ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΠρογ67121:45ΠΑΡΙ - ΒΑΛΕΝΣΙΕΝΠρογ67322:00ΕΛΤΣΕ - ΟΣΑΣΟΥΝΑΠρογ68022:00ΦΟΤΖΙΑ - ΛΙΒΟΡΝΟΠρογ67422:00ΑΣΚΟΛΙ - ΒΕΝΕΤΣΙΑΠρογ67922:00ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ - ΚΡΕΜΟΝΕΖΕΠρογ67522:00ΚΑΡΠΙ - ΠΕΣΚΑΡΑΠρογ67622:00ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ - ΣΠΕΤΣΙΑΠρογ67822:00ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ - ΛΕΤΣΕΠρογ67222:00ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΕΡΝΛΙΠρογ67722:00ΠΑΛΕΡΜΟ - ΠΑΝΤΟΒΑΠρογ68122:15ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΑΡΙΤΙΜΟΠρογ139723:30UΤC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ - ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΝΤ ΣΕΖΑΡ ΒΑΛΙΕΧΟΠρογ134504:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑΠρογ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη
Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία

Νορβηγία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/04ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ2-3ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
13/04ΒΙΚΙΝΓΚ2-1ΜΠΡΑΝ
14/04ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ1-0ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
14/04ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ4-1ΤΡΟΜΣΟ
14/04ΟΝΤ2-0ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
14/04ΡΑΝΧΑΙΜ IL0-2ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
14/04ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ3-2ΜΟΛΝΤΕ
14/04ΣΤΑΜΠΑΕΚ3-1ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
22/04ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ19:00ΤΡΟΜΣΟ
22/04ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ19:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ
22/04ΜΠΡΑΝ21:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
22/04ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ19:00ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
22/04ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ19:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
22/04ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ19:00ΡΑΝΧΑΙΜ IL
22/04ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ19:00ΜΟΛΝΤΕ
23/04ΟΝΤ20:00ΒΙΚΙΝΓΚ
27/04ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ19:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
28/04ΣΤΑΜΠΑΕΚ19:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
28/04ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ19:00ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
28/04ΜΟΛΝΤΕ21:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
28/04ΡΑΝΧΑΙΜ IL19:00ΒΙΚΙΝΓΚ
28/04ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ19:00ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
28/04ΤΡΟΜΣΟ19:00ΜΠΡΑΝ
29/04ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ20:00ΟΝΤ

Νορβηγία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ1-1ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ
14/04ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ0-8ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
14/04ΣΟΓΚΝΤΑΛ4-1ΝΟΤΟΝΤΕΝ
14/04ΣΤΑΡΤ2-1ΡΑΟΥΦΟΣ
14/04ΣΤΡΟΜΕΝ0-0ΣΑΝΤΝΕΣ
14/04ΝΕΣΤ ΣΟΤΡΑ2-0ΧΑΜ ΚΑΜ
14/04ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ0-0KFUM ΟΣΛΟ
14/04ΣΚΕΙΝΤ0-0ΓΙΕΡΒ
22/04ΣΑΝΤΝΕΣ19:00ΣΤΑΡΤ
22/04ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ19:00ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
22/04ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ19:00ΣΚΕΙΝΤ
22/04ΓΙΕΡΒ19:00ΝΟΤΟΝΤΕΝ
22/04KFUM ΟΣΛΟ16:00ΝΕΣΤ ΣΟΤΡΑ
22/04ΡΑΟΥΦΟΣ19:00ΣΤΡΟΜΕΝ
22/04ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ19:00ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
27/04ΣΤΑΡΤ16:30ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
28/04ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ19:00ΓΙΕΡΒ
28/04ΣΚΕΙΝΤ19:00ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
28/04ΣΤΡΟΜΕΝ19:00ΧΑΜ ΚΑΜ
28/04ΣΑΝΤΝΕΣ19:00KFUM ΟΣΛΟ
28/04ΝΟΤΟΝΤΕΝ16:00ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ
28/04ΝΕΣΤ ΣΟΤΡΑ19:00ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ- ΚΙΖΑ
28/04ΣΟΓΚΝΤΑΛ19:00ΡΑΟΥΦΟΣ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Α Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΑΡΕΝΤΑΛ0-4ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
13/04ΜΠΙΑΣΕΝ 24-2ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
13/04ΝΑΡΝΤΟ1-1ΒΙΝΤΑΡ
13/04ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ1-1ΜΠΡΙΝΕ
13/04ΣΟΛΑ2-2ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
13/04ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ0-2ΜΟΣ
14/04ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ1-1ΧΟΝΤ
22/04ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ19:00ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
22/04ΜΠΡΙΝΕ20:00ΣΟΛΑ
22/04ΜΟΣ18:00ΝΑΡΝΤΟ
22/04ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ15:00ΑΡΕΝΤΑΛ
22/04ΧΟΝΤ17:00ΜΠΙΑΣΕΝ 2
22/04ΒΙΝΤΑΡ15:00ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ
22/04ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ16:00ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
27/04ΜΠΙΑΣΕΝ 218:00ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ-ΜΠΛΙΝΚ
27/04ΣΟΛΑ14:00ΜΠΡΑΤΒΑΓΚ
27/04ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ16:00ΚΒΙΚ-ΧΑΛΝΤΕΝ
28/04ΝΑΡΝΤΟ17:00ΜΠΡΙΝΕ
28/04ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ18:00ΒΙΝΤΑΡ
28/04ΑΡΕΝΤΑΛ15:00ΧΟΝΤ
28/04ΕΓΚΕΡΣΟΥΝΤ15:00ΜΟΣ

Νορβηγία : 3η κατηγορία : Β Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΟΠΣΑΛ2-2ΦΛΟΡΟ
13/04ΣΟΤΡΑ0-1ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
13/04ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ3-1ΕΛΒΕΡΟΥΜ
13/04ΑΛΤΑ3-0ΜΓΙΟΛΝΕΡ
14/04ΑΣΚΕΡ1-3ΚΤΖΕΛΣΑΣ
14/04ΑΣΑΝΕ6-0ΣΕΝΖΑ
15/04ΜΠΑΕΡΟΥΜ0-5ΟΝΤ II
22/04ΕΛΒΕΡΟΥΜ20:00ΜΠΑΕΡΟΥΜ
22/04ΚΤΖΕΛΣΑΣ18:00ΑΣΑΝΕ
22/04ΦΛΟΡΟ17:00ΣΟΤΡΑ
22/04ΜΓΙΟΛΝΕΡ16:00ΟΠΣΑΛ
22/04ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ17:00ΑΛΤΑ
22/04ΣΕΝΖΑ13:00ΑΣΚΕΡ
24/04ΟΝΤ II20:00ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ
27/04ΦΡΑΜ ΛΑΒΡΙΚ17:00ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
27/04ΟΠΣΑΛ17:00ΚΤΖΕΛΣΑΣ
27/04ΑΣΚΕΡ17:00ΟΝΤ II
27/04ΑΣΑΝΕ17:00ΕΛΒΕΡΟΥΜ
27/04ΑΛΤΑ15:00ΣΕΝΖΑ
27/04ΜΠΑΕΡΟΥΜ17:00ΦΛΟΡΟ
28/04ΣΟΤΡΑ15:00ΜΓΙΟΛΝΕΡ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 1ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ3-2ΣΠΓΕΛΚΑΒΙΚ
13/04ΣΟΥΝΤΑΛ0-2ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
13/04ΧΕΡΝΤ0-1ΚΡΑΚΕΡΟΫ
14/04ΡΟΜΕΝ0-0ΤΡΑΕΦ
14/04ΑΡΒΟΛ0-0ΜΟΛΝΤΕ 2
15/04ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 24-3ΛΟΡΕΝΣΚΟΓΚ
15/04ΑΛΕΣΟΥΝΤ 21-2ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2
22/04ΛΟΡΕΝΣΚΟΓΚ16:00ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ
22/04ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ17:00ΡΟΜΕΝ
23/04ΜΟΛΝΤΕ 220:00ΣΟΥΝΤΑΛ
23/04ΤΡΑΕΦ20:00ΑΛΕΣΟΥΝΤ 2
23/04ΣΤΑΜΠΑΕΚ 220:00ΑΡΒΟΛ
23/04ΚΡΑΚΕΡΟΫ19:00ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 2
23/04ΣΠΓΕΛΚΑΒΙΚ19:30ΧΕΡΝΤ
27/04ΣΟΥΝΤΑΛ17:00ΛΟΡΕΝΣΚΟΓΚ
27/04ΧΕΡΝΤ17:00ΤΡΑΕΦ
27/04ΡΟΜΕΝ17:00ΚΡΑΚΕΡΟΫ
27/04ΑΡΒΟΛ16:00ΑΪΝΤΣΒΟΛΝΤ ΤΟΥΡΝ
29/04ΝΟΡΝΤΣΤΡΑΝΤ20:00ΜΟΛΝΤΕ 2
29/04ΑΛΕΣΟΥΝΤ 219:00ΣΠΓΕΛΚΑΒΙΚ
29/04ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 217:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 2ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 26-1ΝΟΡΙΛΝΤ
13/04ΓΚΡΕΙ1-1ΧΑΛΣΕΝ
13/04ΦΡΙΓΚ3-2ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ
13/04ΝΤΡΟΜΠΑΚ-ΦΡΟΓΚΝ1-0ΡΕΝΤΥ
13/04ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ2-1ΛΙΝ
13/04ΟΥΛΕΡΝ1-1ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
15/04ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 28-2ΦΟΛΟ
22/04ΛΙΝ17:00ΝΤΡΟΜΠΑΚ-ΦΡΟΓΚΝ
22/04ΦΟΛΟ17:00ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ
22/04ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ18:00ΓΚΡΕΙ
22/04ΧΑΛΣΕΝ15:00ΟΥΛΕΡΝ
22/04ΡΕΝΤΥ15:00ΦΡΙΓΚ
23/04ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ20:00ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 2
23/04ΝΟΡΙΛΝΤ19:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 2
27/04ΝΤΡΟΜΠΑΚ-ΦΡΟΓΚΝ19:00ΝΟΡΙΛΝΤ
27/04ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 220:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΟΣΛΟ
27/04ΓΚΡΕΙ18:00ΟΡΝ-ΧΟΡΝΤΕΝ
27/04ΟΥΛΕΡΝ15:00ΡΕΝΤΥ
27/04ΦΡΙΓΚ15:00ΦΟΛΟ
27/04ΤΟΝΣΜΠΕΡΓΚ15:00ΧΑΛΣΕΝ
28/04ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 219:00ΛΙΝ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 3ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΦΛΙΝΤ1-2ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
13/04ΦΛΕΚΕΡΟΪ3-1ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ
13/04ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ1-5ΜΠΡΟΝΤ
14/04ΜΑΝΤΛΑ2-0ΣΤΟΡΜ
15/04ΜΠΡΙΝΕ 22-0ΣΤΑΡΤ 2
17/04ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ2-2ΜΑΝΤΛΑ
22/04ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΤ17:00ΦΛΙΝΤ
22/04ΜΠΡΟΝΤ18:00ΒΑΡΝΤΝΕΣΕΤ
22/04ΣΤΟΡΜ17:00ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ
22/04ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ17:00ΦΛΕΚΕΡΟΪ
23/04ΣΤΑΡΤ 220:00ΝΤΟΝ
24/04ΒΙΚΙΝΓΚ Β19:00ΜΠΡΙΝΕ 2
26/04ΦΛΕΚΕΡΟΪ19:30ΒΙΝΤΜΠΙΑΡΤ
27/04ΝΤΟΝ16:00ΒΙΚΙΝΓΚ Β
27/04ΦΛΙΝΤ13:30ΜΠΡΟΝΤ
28/04ΒΑΡΝΤΝΕΣΕΤ18:00ΣΤΟΡΜ
28/04ΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ16:00ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
29/04ΜΠΡΙΝΕ 220:00ΣΤΑΑΛ ΖΟΡΠΕΛΑΝΤ
29/04ΜΑΝΤΛΑ19:00ΣΤΑΡΤ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 4ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΟΣ0-1ΣΤΟΡΝΤ
13/04ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 27-0ΒΕΣΤΦΟΣΕΝ
13/04ΝΤΓΕΡΒ 19192-1ΦΥΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
13/04ΒΑΛΝΤΡΕΣ1-3ΜΠΕΡΓΚΕΝ ΝΟΡΝΤ
13/04ΦΑΝΑ7-1ΦΙΟΡΑ
14/04ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β0-5B. ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
14/04ΜΠΡΑΝ 21-1ΛΥΣΕΚΛΟΣΤΕΡ
18/04B. ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ1-0ΦΑΝΑ
22/04ΜΠΕΡΓΚΕΝ ΝΟΡΝΤ17:00ΟΣ
22/04ΦΙΟΡΑ17:00ΒΑΛΝΤΡΕΣ
22/04ΣΤΟΡΝΤ15:00ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 2
22/04ΛΥΣΕΚΛΟΣΤΕΡ15:00ΝΤΓΕΡΒ 1919
23/04ΦΥΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ20:00ΜΠΡΑΝ 2
23/04ΒΕΣΤΦΟΣΕΝ19:00ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β
27/04ΦΑΝΑ17:00ΜΠΕΡΓΚΕΝ ΝΟΡΝΤ
27/04ΝΤΓΕΡΒ 191917:00ΣΤΟΡΝΤ
27/04ΜΠΡΑΝ 216:00ΦΙΟΡΑ
27/04ΒΑΛΝΤΡΕΣ16:00ΒΕΣΤΦΟΣΕΝ
27/04ΣΟΝΓΚΝΤΑΛ 214:00B. ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
27/04ΣΤΡΟΜΓΚΟΝΤΣΕΤ Β16:00ΦΥΛΙΝΓΚΣΝΤΑΛΕΝ
27/04ΟΣ16:00ΛΥΣΕΚΛΟΣΤΕΡ

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 5ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΒΕΡΝΤΑΛ1-2ΓΚΓΙΟΒΙΚ ΛΙΝ
13/04ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ2-0ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ
13/04ΤΙΛΕΡ0-1ΝΑΪΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ
13/04ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 22-1ΜΕΛΧΟΥΣ
13/04ΡΑΟΥΦΟΣ 22-1ΚΟΛΣΤΑΝΤ
15/04ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 25-2ΟΡΚΛΑ
15/04ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡ1-2ΡΑΝΧΑΙΜ 2
17/04ΝΑΪΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ2-2ΒΕΡΝΤΑΛ
22/04ΟΡΚΛΑ18:00ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 2
22/04ΜΕΛΧΟΥΣ19:00ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡ
22/04ΓΚΓΙΟΒΙΚ ΛΙΝ17:00ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ
22/04ΚΟΛΣΤΑΝΤ17:00ΤΙΛΕΡ
23/04ΡΑΝΧΑΙΜ 219:00ΡΑΟΥΦΟΣ 2
23/04ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ18:00ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 2
27/04ΤΙΛΕΡ17:00ΟΡΚΛΑ
27/04ΒΕΡΝΤΑΛ17:00ΜΕΛΧΟΥΣ
27/04ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 217:00ΝΑΪΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ
27/04ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡ15:00ΚΟΛΣΤΑΝΤ
29/04ΚΟΝΣΒΙΓΚΕΡ 221:00ΜΠΡΟΥΜΟΥΝΤΑΛ
29/04ΡΑΟΥΦΟΣ 220:30ΓΚΓΙΟΒΙΚ ΛΙΝ
29/04ΣΤΡΙΝΤΧΑΪΜ19:00ΡΑΝΧΑΙΜ 2

Νορβηγία : 4η κατηγορία : 6ος Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/04ΧΟΝΕΦΟΣ6-0ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2
13/04ΛΙΛΣΤΡΟΜ 26-0ΛΕΚΝΕΣ
13/04ΜΕΛΜΠΟ1-2ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ
13/04ΦΙΝΝΣΝΕΣ0-0ΧΑΡΣΤΑΝΤ
13/04ΦΛΟΪΑ4-3ΟΥΛ ΚΙΣΑ 2
14/04ΣΚΖΕΤΕΝ0-1ΣΚΓΕΡΒΟΙ
15/04ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ8-0ΤΡΟΜΣΟ 2
22/04ΛΕΚΝΕΣ17:00ΜΕΛΜΠΟ
22/04ΤΡΟΜΣΟ 217:00ΧΟΝΕΦΟΣ
22/04ΧΑΡΣΤΑΝΤ17:00ΦΛΟΪΑ
22/04ΣΚΓΕΡΒΟΙ16:00ΦΙΝΝΣΝΕΣ
23/04ΟΥΛ ΚΙΣΑ 221:00ΣΚΖΕΤΕΝ
23/04ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 219:00ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ
23/04ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ19:30ΛΙΛΣΤΡΟΜ 2
27/04ΦΙΝΝΣΝΕΣ22:00ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2
27/04ΧΟΝΕΦΟΣ19:00ΛΕΚΝΕΣ
27/04ΜΕΛΜΠΟ17:00ΟΥΛ ΚΙΣΑ 2
28/04ΣΚΖΕΤΕΝ17:00ΧΑΡΣΤΑΝΤ
28/04ΛΙΛΣΤΡΟΜ 216:00ΣΚΓΕΡΒΟΙ
28/04ΓΙΟΥΝΚΕΡΕΝ16:00ΓΖΕΚΕΡΑΣΕΝ
29/04ΦΛΟΪΑ20:15ΤΡΟΜΣΟ 2

Νορβηγία : Κύπελλο

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/0420:00

Νορβηγία : 1η Κατηγορία Γυναικών

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/04ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)4-0ΦΑΡΤ (Γ)
13/04ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)3-0ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)
13/04ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)3-1ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)
13/04ΚΛΕΠ (Γ)1-0ΡΟΑ (Γ)
13/04ΛΙΝ (Γ)0-0ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)
14/04ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)1-1ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)
17/04ΛΙΝ (Γ)0-2ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)
22/04ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)16:00ΚΛΕΠ (Γ)
22/04ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)16:00ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)
22/04ΦΑΡΤ (Γ)16:00ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)
22/04ΡΟΑ (Γ)16:00ΛΙΝ (Γ)
22/04ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)15:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
22/04ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)16:00ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)
27/04ΦΑΡΤ (Γ)16:00ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)
27/04ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)18:00ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)
27/04ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)15:00ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)
27/04ΛΙΝ (Γ)15:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)
27/04ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)15:00ΡΟΑ (Γ)
28/04ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)16:00ΚΛΕΠ (Γ)
01/05ΡΟΑ (Γ)16:00ΚΟΛΜΠΟΤΝ (Γ)
01/05ΚΛΕΠ (Γ)17:00ΛΙΝ (Γ)
01/05ΤΡΟΝΤΧΕΙΜΣ-ΟΡΜ (Γ)16:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)
01/05ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (Γ)15:00ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)
01/05ΑΒΑΛΝΤΝΕΣ (Γ)15:00ΦΑΡΤ (Γ)
01/05ΑΡΝΑ-ΜΠΙΟΡΝΑΡ (Γ)15:00ΣΑΝΤΒΙΚΕΝ (Γ)