Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
73917:00ΠΑΦΟΣ - ΕΝ. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ2-286'74317:00ΒΙΤΟΣΑ - ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ0-288'73717:00ΕΣΤΕΓΚΧΛΑΛ ΤΕΧΕΡΑΝΗΣ - ΠΑΡΣ ΤΖ.ΤΖΑΜ ΜΠΟΥΣΧΕΡ2-083'74117:20ΑΛ ΦΑΤΕΧ - ΑΛ ΑΧΛΙ (ΣΑ)1-066'74217:30ΤΑΛΑΕΑ ΕΛ ΤΖΑΙΣ - ΖΑΜΑΛΕΚ1-254'101218:00ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΕ ΣΑΦΙ - ΡΑΖΑ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ0-043'74418:00ΜΕΖΟΚΟΒΕΣΝΤ ΖΟΡΙ - ΧΑΛΑΝΤΑΣ0-0Ημιχ73618:00ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ0-245'
Top στοιχηματικές εταιρίες
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ουγγαρία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική

Ιταλία : Σέριε Α

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/02ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ0-3ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
10/02ΤΟΡΙΝΟ1-0ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
10/02ΜΙΛΑΝ3-0ΚΑΛΙΑΡΙ
10/02ΑΤΑΛΑΝΤΑ2-1ΣΠΑΛ
10/02ΜΠΟΛΟΝΙΑ1-1ΤΖΕΝΟΑ
10/02ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ0-1ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
15/02ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ3-0ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
16/02ΑΤΑΛΑΝΤΑ1-3ΜΙΛΑΝ
16/02ΚΑΛΙΑΡΙ2-1ΠΑΡΜΑ
17/02ΙΝΤΕΡ2-1ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
17/02ΝΑΠΟΛΙ0-0ΤΟΡΙΝΟ
17/02ΕΜΠΟΛΙ3-0ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
17/02ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ1-0ΚΙΕΒΟ
17/02ΤΖΕΝΟΑ2-1ΛΑΤΣΙΟ
17/02ΣΠΑΛ1-4ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
18/02ΡΟΜΑ2-1ΜΠΟΛΟΝΙΑ
22/02ΜΙΛΑΝ21:30ΕΜΠΟΛΙ
23/02ΤΟΡΙΝΟ16:00ΑΤΑΛΑΝΤΑ
23/02ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ ΚΑΛΤΣΙΟ21:30ΡΟΜΑ
24/02ΠΑΡΜΑ19:00ΝΑΠΟΛΙ
24/02ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ16:00ΣΠΑΛ
24/02ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ21:30ΙΝΤΕΡ
24/02ΜΠΟΛΟΝΙΑ16:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
24/02ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ13:30ΚΑΛΙΑΡΙ
24/02ΚΙΕΒΟ16:00ΤΖΕΝΟΑ
01/03ΚΑΛΙΑΡΙ21:30ΙΝΤΕΡ
02/03ΛΑΤΣΙΟ21:30ΡΟΜΑ
02/03ΜΙΛΑΝ19:00ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
02/03ΕΜΠΟΛΙ16:00ΠΑΡΜΑ

Ιταλία : Σέριε Β

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/02ΒΕΡΟΝΑ1-1ΚΡΟΤΟΝΕ
10/02ΛΙΒΟΡΝΟ2-0ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
10/02ΦΟΤΖΙΑ1-1ΠΕΣΚΑΡΑ
11/02ΒΕΝΕΤΣΙΑ1-1ΛΕΤΣΕ
15/02ΠΑΛΕΡΜΟ1-1ΜΠΡΕΣΙΑ
16/02ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ1-0ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
16/02ΑΣΚΟΛΙ2-4ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919
16/02ΠΑΝΤΟΒΑ1-1ΦΟΤΖΙΑ
16/02ΚΑΡΠΙ0-1ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
17/02ΛΕΤΣΕ3-2ΛΙΒΟΡΝΟ
17/02ΣΠΕΤΣΙΑ1-2ΒΕΡΟΝΑ
17/02ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ2-0ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
18/02ΚΡΟΤΟΝΕ0-2ΠΕΣΚΑΡΑ
22/02ΒΕΡΟΝΑ22:00ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919
23/02ΚΑΡΠΙ16:00ΣΠΕΤΣΙΑ
23/02ΦΟΤΖΙΑ19:00ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
23/02ΠΕΣΚΑΡΑ16:00ΠΑΝΤΟΒΑ
23/02ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ16:00ΑΣΚΟΛΙ
23/02ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ16:00ΛΕΤΣΕ
23/02ΜΠΡΕΣΙΑ16:00ΚΡΟΤΟΝΕ
23/02ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ16:00ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/02ΛΙΒΟΡΝΟ22:00ΒΕΝΕΤΣΙΑ
26/02ΚΡΟΤΟΝΕ22:00ΠΑΛΕΡΜΟ
26/02ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ22:00ΚΑΡΠΙ
26/02ΛΕΤΣΕ22:00ΒΕΡΟΝΑ
26/02ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ22:00ΠΕΣΚΑΡΑ
26/02ΑΣΚΟΛΙ22:00ΦΟΤΖΙΑ
26/02ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 191922:00ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
26/02ΠΑΝΤΟΒΑ22:00ΜΠΡΕΣΙΑ
27/02ΣΠΕΤΣΙΑ22:00ΛΙΒΟΡΝΟ
27/02ΒΕΝΕΤΣΙΑ20:00ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
01/03ΦΟΤΖΙΑ22:00ΚΟΖΕΝΤΣΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
02/03ΠΑΛΕΡΜΟ19:00ΛΕΤΣΕ
02/03ΠΑΝΤΟΒΑ16:00ΚΡΟΤΟΝΕ
02/03ΜΠΡΕΣΙΑ16:00ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
02/03ΚΑΡΠΙ16:00ΑΣΚΟΛΙ

Ιταλία : Σέριε C : Α Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/02ΝΟΒΑΡΑ15:30ΚΑΡΑΡΕΖΕ
10/02ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ19:30ΑΡΕΤΣΟ
10/02ΟΛΜΠΙΑ15:30ΚΟΥΝΕΟ
10/02ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 191919:30ΑΛΜΠΙΣΟΛΑ
10/02ΠΙΖΑ19:30ΠΙΣΤΙΓΙΕΖΕ
10/02ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ15:30ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
10/02ΛΟΥΚΕΖΕ15:30ΓΚΟΖΑΝΟ
10/02ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U2315:30ΑΡΖΑΚΕΝΑ
10/02ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ15:30ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
10/02ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ15:30ΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ
13/02ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ19:30ΝΟΒΑΡΑ
13/02ΑΡΖΑΚΕΝΑ19:30ΛΟΥΚΕΖΕ
13/02ΠΙΣΤΙΓΙΕΖΕ19:30ΑΛΜΠΙΣΟΛΑ
13/02ΚΑΡΑΡΕΖΕ19:30ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 1919
13/02ΑΡΕΤΣΟ19:30ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
13/02ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ19:30ΟΛΜΠΙΑ
13/02ΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ19:30ΠΙΖΑ
13/02ΚΟΥΝΕΟ15:30ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ
13/02ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ15:30ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
13/02ΓΚΟΖΑΝΟ19:30ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ
17/02ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ15:30ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
17/02ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 191919:30ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
17/02ΛΟΥΚΕΖΕ19:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
17/02ΠΙΖΑ19:30ΓΚΟΖΑΝΟ
17/02ΝΟΒΑΡΑ15:30ΠΙΣΤΙΓΙΕΖΕ
17/02ΚΟΥΝΕΟ15:30ΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ
17/02ΟΛΜΠΙΑ15:30ΚΑΡΑΡΕΖΕ
17/02ΑΛΜΠΙΣΟΛΑ15:30ΑΡΕΤΣΟ
17/02ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ15:30ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
17/02ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ15:30ΑΡΖΑΚΕΝΑ
20/02ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ15:30ΠΙΣΤΙΓΙΕΖΕ
23/02ΓΚΟΖΑΝΟ21:30ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
24/02ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ15:30ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 1919
24/02ΑΡΕΤΣΟ15:30ΟΛΜΠΙΑ
24/02ΠΙΣΤΙΓΙΕΖΕ19:30ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ
24/02ΚΑΡΑΡΕΖΕ19:30ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ
24/02ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U2315:30ΛΟΥΚΕΖΕ
24/02ΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ15:30ΝΟΒΑΡΑ
24/02ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ15:30ΠΙΖΑ
24/02ΑΡΖΑΚΕΝΑ15:30ΚΟΥΝΕΟ
24/02ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ15:30ΑΛΜΠΙΣΟΛΑ

Ιταλία : Σέριε C : Β Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
12/02ΙΜΟΛΕΖΕ21:30ΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕ
12/02ΦΑΝΟ21:30ΤΕΡΑΜΟ
12/02ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ21:30ΡΕΝΑΤΕ
12/02ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ21:30ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
12/02ΜΟΝΤΖΑ21:30ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
12/02ΡΙΜΙΝΙ 191221:30ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
12/02ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ19:30ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898
12/02ΦΕΡΜΑΝΑ19:30ΓΚΟΥΜΠΙΟ
12/02ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ19:30ΤΕΡΝΑΝΑ
12/02ΡΑΒΕΝΝΑ19:30ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
16/02ΡΕΝΑΤΕ17:30ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ
16/02ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ19:30ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ
16/02ΡΙΜΙΝΙ 191221:30ΙΜΟΛΕΖΕ
16/02ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ17:30ΡΑΒΕΝΝΑ
16/02ΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕ21:30ΦΑΝΟ
16/02ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ17:30ΦΕΡΜΑΝΑ
16/02ΤΕΡΑΜΟ15:30ΜΟΝΤΖΑ
16/02ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 189815:30ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
16/02ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ15:30ΓΚΟΥΜΠΙΟ
16/02ΤΕΡΝΑΝΑ15:30ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
23/02ΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕ21:30ΤΕΡΝΑΝΑ
23/02ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ21:30ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
23/02ΙΜΟΛΕΖΕ21:30ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898
23/02ΡΑΒΕΝΝΑ19:30ΤΕΡΑΜΟ
23/02ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ21:30ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
23/02ΜΟΝΤΖΑ17:30ΦΑΝΟ
23/02ΦΕΡΜΑΝΑ17:30ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ
23/02ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ15:30ΡΙΜΙΝΙ 1912
23/02ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ15:30ΡΕΝΑΤΕ
23/02ΓΚΟΥΜΠΙΟ15:30ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ

Ιταλία : Σέριε C : Γ Όμιλος

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
10/02ΜΟΝΟΠΟΛΙ17:30ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ
10/02ΣΙΡΑΚΟΥΖΑ21:30ΡΕΤΖΙΝΑ 1914
10/02ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ21:30ΜΑΤΕΡΑ
10/02ΚΑΒΕΣΕ17:30ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
10/02ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΤΑΝΙΑ17:30ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908
10/02ΡΙΕΤΙ15:30ΣΙΚΟΥΛΑ ΛΕΟΝΖΙΟ
10/02ΠΟΤΕΝΤΖΑ17:30ΡΕΝΤΕ
10/02ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ15:30ΤΡΑΠΑΝΙ
10/02ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ17:30ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
13/02ΜΑΤΕΡΑ21:30ΚΑΒΕΣΕ
13/02ΣΙΚΟΥΛΑ ΛΕΟΝΖΙΟ21:30ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ
13/02ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ21:30ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ
13/02ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ21:30ΜΟΝΟΠΟΛΙ
13/02ΤΡΑΠΑΝΙ21:30ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΤΑΝΙΑ
13/02ΡΕΤΖΙΝΑ 191421:30ΠΟΤΕΝΤΖΑ
13/02ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ15:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
13/02ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ15:30ΡΙΕΤΙ
13/02ΡΕΝΤΕ21:30ΣΙΡΑΚΟΥΖΑ
17/02ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ17:30ΡΕΤΖΙΝΑ 1914
17/02ΣΙΚΟΥΛΑ ΛΕΟΝΖΙΟ21:30ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
17/02ΜΟΝΟΠΟΛΙ21:30ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
17/02ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ17:30ΡΕΝΤΕ
17/02ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 190821:30ΜΑΤΕΡΑ
17/02ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΤΑΝΙΑ17:30ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ
17/02ΚΑΒΕΣΕ15:30ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ
17/02ΡΙΕΤΙ15:30ΤΡΑΠΑΝΙ
17/02ΠΟΤΕΝΤΖΑ17:30ΣΙΡΑΚΟΥΖΑ
24/02ΠΟΤΕΝΤΖΑ17:30ΣΙΚΟΥΛΑ ΛΕΟΝΖΙΟ
24/02ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ21:30ΡΕΤΖΙΝΑ 1914
24/02ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ21:30ΜΟΝΟΠΟΛΙ
24/02ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ21:30ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ
24/02ΣΙΡΑΚΟΥΖΑ17:30ΡΙΕΤΙ
24/02ΡΕΝΤΕ17:30ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ
24/02ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ15:30ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΤΑΝΙΑ
24/02ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ15:30ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908
24/02ΤΡΑΠΑΝΙ17:30ΚΑΒΕΣΕ