Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
118201:30ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ2-190+173202:00ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΣΑΝΤΟΣ1-055'173102:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ0-061'173303:00ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ - ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ1-118'
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική

Πολωνία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ2-1ΠΟΓΚΟΝ
19/10ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ1-1ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
20/10ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ3-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ
20/10ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ2-1ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
20/10ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ1-2ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929
21/10ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ3-3ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
21/10ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ3-3ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
22/10ΚΡΑΚΟΒΙΑ2-0ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
26/10ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ21:30ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
26/10ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ19:00ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
27/10ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ16:30ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
27/10ΠΟΓΚΟΝ21:30ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
27/10ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ19:00ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929
28/10ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ
28/10ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ16:30ΚΡΑΚΟΒΙΑ
29/10ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ
02/11ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 192919:00ΠΟΓΚΟΝ
02/11ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ21:30ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ

Πολωνία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-0ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
13/10ΣΟΖΝΙΤΣΕ1-1ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ
19/10ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ2-0ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
19/10ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-3ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
19/10ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ2-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
20/10ΤΙΤΣΙ 710-0ΡΑΚΟΒ
20/10ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ1-1ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
20/10ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ2-1ΣΟΖΝΙΤΣΕ
20/10ΛΟΝΤΖ2-0ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
20/10ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ2-2ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ
21/10ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ2-1ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ
23/10ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ18:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
24/10ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ20:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
24/10ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ19:00ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ
24/10ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
26/10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ19:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ
27/10ΡΑΚΟΒ20:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
27/10ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ19:00ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
27/10ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ19:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
27/10ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ18:45ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
28/10ΣΟΖΝΙΤΣΕ18:00ΛΟΝΤΖ
28/10ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ18:45ΤΙΤΣΙ 71
28/10ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ17:00ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
28/10ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ18:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
02/11ΤΙΤΣΙ 7119:00ΣΟΖΝΙΤΣΕ