Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
118201:30ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ2-187'173202:00ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΣΑΝΤΟΣ1-049'173102:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ0-056'173303:00ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ - ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ1-112'
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική

Ισπανία : Πριμέρα Ντιβιζιόν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΘΕΛΤΑ0-1ΑΛΑΒΕΣ
20/10ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ4-2ΣΕΒΙΛΛΗ
20/10ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ1-1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20/10ΒΑΛΕΝΘΙΑ1-1ΛΕΓΚΑΝΕΣ
20/10ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ1-2ΛΕΒΑΝΤΕ
21/10ΟΥΕΣΚΑ0-2ΕΣΠΑΝΙΟΛ
21/10ΜΠΕΤΙΣ0-1ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
21/10ΕΪΜΠΑΡ1-1ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
21/10ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ1-2ΧΕΤΑΦΕ
22/10ΣΟΣΙΕΔΑΔ0-0ΧΙΡΟΝΑ
24/10ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ20:00ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
26/10ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ22:00ΕΣΠΑΝΙΟΛ
27/10ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ21:45ΣΟΣΙΕΔΑΔ
27/10ΘΕΛΤΑ19:30ΕΪΜΠΑΡ
27/10ΧΙΡΟΝΑ14:00ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
27/10ΛΕΒΑΝΤΕ19:30ΛΕΓΚΑΝΕΣ
27/10ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ17:15ΒΑΛΕΝΘΙΑ
28/10ΣΕΒΙΛΛΗ21:45ΟΥΕΣΚΑ
28/10ΑΛΑΒΕΣ19:30ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
28/10ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ17:15ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
28/10ΧΕΤΑΦΕ13:00ΜΠΕΤΙΣ

Ισπανία : Σεκούντα Ντιβιζιόν

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
13/10ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ1-0ΡΕΑΛ ΣΑΡΑΓΟΣΑ
13/10ΑΛΜΕΡΙΑ3-0ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
13/10ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ1-1ΡΕΟΥΣ
13/10ΟΣΑΣΟΥΝΑ3-1ΚΟΡΔΟΒΑ
14/10ΓΡΑΝΑΔΑ1-0ΜΑΓΙΟΡΚΑ
14/10ΤΕΝΕΡΙΦΗ0-0ΛΟΥΓΚΟ
14/10ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑ1-0ΟΒΙΕΔΟ
15/10ΤΑΡΑΓΟΝΑ0-3ΑΛΚΟΡΚΟΝ
19/10ΕΛΤΣΕ2-0ΜΑΛΑΓΑ
20/10ΚΟΡΔΟΒΑ1-1ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
20/10ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ3-0ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
20/10ΟΒΙΕΔΟ2-1ΟΣΑΣΟΥΝΑ
20/10ΑΛΚΟΡΚΟΝ1-0ΓΡΑΝΑΔΑ
21/10ΡΕΑΛ ΣΑΡΑΓΟΣΑ1-1ΤΕΝΕΡΙΦΗ
21/10ΚΑΝΤΙΘ0-0ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
21/10ΡΕΟΥΣ2-1ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑ
21/10ΛΟΥΓΚΟ1-0ΤΑΡΑΓΟΝΑ
21/10ΜΑΓΙΟΡΚΑ1-1ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ
21/10ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ1-1ΑΛΜΕΡΙΑ
26/10ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ22:00ΚΟΡΔΟΒΑ
27/10ΛΟΥΓΚΟ21:30ΚΑΝΤΙΘ
27/10ΤΕΝΕΡΙΦΗ21:30ΑΛΚΟΡΚΟΝ
27/10ΜΑΓΙΟΡΚΑ19:00ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
27/10ΓΡΑΝΑΔΑ19:00ΑΛΜΕΡΙΑ
27/10ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ17:00ΡΕΟΥΣ
28/10ΕΛΤΣΕ21:30ΡΕΑΛ ΣΑΡΑΓΟΣΑ
28/10ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ19:00ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ
28/10ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑ19:00ΟΣΑΣΟΥΝΑ
28/10ΤΑΡΑΓΟΝΑ13:00ΟΒΙΕΔΟ
29/10ΜΑΛΑΓΑ22:00ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
02/11ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ22:00ΤΑΡΑΓΟΝΑ