Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
118201:30ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ2-189'173202:00ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΣΑΝΤΟΣ1-051'173102:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ0-057'173303:00ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ - ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ1-114'
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική

Γαλλία : 1η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΛΥΩΝ2-0ΝΙΜ
20/10ΝΤΙΖΟΝ1-2ΛΙΛ
20/10ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ2-1ΜΟΝΑΚΟ
20/10ΡΕΜΣ1-1ΑΝΖΕ
20/10ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ5-0ΑΜΙΑΝ
20/10ΝΑΝΤ4-0ΤΟΥΛΟΥΖ
20/10ΚΑΕΝ0-0ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
21/10ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ1-1ΡΕΝ
21/10ΝΙΣ0-1ΜΑΡΣΕΙΓ
21/10ΜΟΝΠΕΛΙΕ2-0ΜΠΟΡΝΤΟ
26/10ΝΙΜ21:45ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
27/10ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ21:00ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
27/10ΑΜΙΑΝ21:00ΝΑΝΤ
27/10ΜΟΝΑΚΟ21:00ΝΤΙΖΟΝ
27/10ΤΟΥΛΟΥΖ21:00ΜΟΝΠΕΛΙΕ
27/10ΑΝΖΕ18:00ΛΥΩΝ
27/10ΛΙΛ21:00ΚΑΕΝ
28/10ΜΑΡΣΕΙΓ22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
28/10ΜΠΟΡΝΤΟ18:00ΝΙΣ
28/10ΡΕΝ16:00ΡΕΜΣ
02/11ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ21:45ΛΙΛ

Γαλλία : 2η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/10ΝΑΝΣΙ1-2ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ
19/10ΟΡΛΕΑΝ1-0ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
19/10ΟΣΕΡ2-0ΜΠΕΖΙΕΡ
19/10ΜΕΤΣ3-0ΝΙΟΡ
19/10ΤΡΟΥΑ1-2ΣΟΣΟ
19/10ΠΑΡΙ0-0ΣΑΤΟΡΟΥ
19/10ΑΖΑΞΙΟ3-2ΧΑΒΡΗ
19/10ΚΛΕΡΜΟΝ0-0ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ
20/10ΜΠΡΕΣΤ3-2ΛΟΡΙΑΝ
22/10ΛΑΝΣ5-0ΓΚΑΖΕΛΕΚ ΑΖΑΞΙΟ
26/10ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ21:00ΟΡΛΕΑΝ
26/10ΓΚΑΖΕΛΕΚ ΑΖΑΞΙΟ21:00ΜΠΕΖΙΕΡ
26/10ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ21:00ΤΡΟΥΑ
26/10ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ21:00ΝΑΝΣΙ
26/10ΣΑΤΟΡΟΥ21:00ΑΖΑΞΙΟ
26/10ΣΟΣΟ21:00ΝΙΟΡ
26/10ΟΣΕΡ21:00ΠΑΡΙ
26/10ΛΟΡΙΑΝ21:00ΜΕΤΣ
27/10ΧΑΒΡΗ16:00ΛΑΝΣ
29/10ΚΛΕΡΜΟΝ21:45ΜΠΡΕΣΤ
02/11ΠΑΡΙ21:00ΣΟΣΟ
02/11ΜΠΡΕΣΤ21:00ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ
02/11ΑΖΑΞΙΟ21:00ΓΚΑΖΕΛΕΚ ΑΖΑΞΙΟ
02/11ΝΑΝΣΙ21:00ΚΛΕΡΜΟΝ

Γαλλία : 3η κατηγορία

Τελευταία αποτελέσματα / Επόμενα προγραμματισμένα παιχνίδια
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
18/10ΑΒΡΑΝΣ1-1ΛΑΒΑΛ
19/10ΠΟ3-1ΜΠΟΥΛΟΝ ΣΙΡ ΜΕΡ
19/10ΜΑΡΙΝΙΑΝ1-1ΣΟΛΕ
19/10ΛΕ ΜΑΝ1-0ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ
19/10ΣΑΜΠΛΙ ΤΧΕΛΕ1-1ΛΥΩΝ ΝΤΟΥΣΕΡ
19/10ΤΟΥΡ0-2ΡΟΝΤΕΖ ΑΒΕΡΙΟΝ
19/10ΝΤΑΝΚΕΡΚ1-0ΝΤΡΑΝΣΙ
19/10ΕΝΤΕΝΤ SSG0-1ΚΟΝΚΑΡΝΟ
19/10ΒΙΛΕΦΡΑΝΣ0-1ΚΕΒΙΓΙ ΡΟΥΕΝ
01/11ΣΟΛΕ21:30ΣΑΜΠΛΙ ΤΧΕΛΕ
02/11ΛΑΒΑΛ21:00ΝΤΑΝΚΕΡΚ
02/11ΜΠΟΥΛΟΝ ΣΙΡ ΜΕΡ21:00ΒΙΛΕΦΡΑΝΣ
02/11ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ21:00ΠΟ
02/11ΛΥΩΝ ΝΤΟΥΣΕΡ21:00ΑΒΡΑΝΣ
02/11ΚΟΝΚΑΡΝΟ21:00ΡΟΝΤΕΖ ΑΒΕΡΙΟΝ
02/11ΕΝΤΕΝΤ SSG21:00ΜΑΡΙΝΙΑΝ
02/11ΝΤΡΑΝΣΙ21:00ΛΕ ΜΑΝ
02/11ΚΕΒΙΓΙ ΡΟΥΕΝ21:00ΤΟΥΡ