Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
74309:30ΠΕΡΣΕΡΟΥ ΣΕΡΟΥΙ - ΠΣ ΤΙΡΑΠρογ75111:30ΜΑΚΑΣΑΡ - ΠΕΡΣΙΜΠ ΜΠΑΝΤΟΥΓΚΠρογ74411:30ΣΟΥΡΑΜΠΑΓΙΑ - ΑΡΕΜΑ ΙΝΤΟΝΙΣΙΑΠρογ74512:00ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ - ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤΠρογ74713:00ΚΑΒΑΣΑΚΙ - ΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑΠρογ74913:00ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΜΟΝΤΟΣ - ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥΠρογ74813:00ΣΟΥΓΟΝ - ΚΑΣΙΜΑΠρογ74613:00ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ - ΣΕΝΤΑΙΠρογ75814:00ΑΡΤΣΑΧ - ΑΛΑΣΚΕΡΤΠρογ75014:00ΜΠΑΝΑΝΤΣ - ΑΡΑΡΑΤ ΕΡΕΒΑΝΠρογ75214:30ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β - ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚΠρογ75314:30ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ - ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛΠρογ75715:00ΣΙΜΠΙΡ ΝΟΒΟΣΙΜΠΙΡΣΚ - ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡΠρογ75515:00ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ U19 - ΜΟΝΑΚΟ U19Προγ75615:00ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ U19 - ΤΟΤΕΝΑΜ U19Προγ75415:00ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ U19 - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ U19Προγ78416:00ΦΚ ΠΑΛΑΝΓΚΑ - ΣΤΟΥΜΠΡΑΣ ΚΑΟΥΝΑΣΠρογ75916:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ U19 - ΠΟΡΤΟ U19Προγ76317:00ΤΙΟΥΜΕΝ - ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤΠρογ76217:00ΓΚΟΑ - ΜΠΟΥΜΠΑΪ ΣΙΤΙΠρογ76017:00ΑΒΑΝ - ΓΚΑΝΤΖΑΣΑΡΠρογ76117:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ U19 - ΙΝΤΕΡ U19Προγ76717:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ U19 - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ U19Προγ76617:00ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ U19 - ΣΑΛΚΕ U19Προγ76817:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ U19 - ΝΑΠΟΛΙ U19Προγ76917:30ΓΚΟΡΙΤΣΑ - ΜΟΥΡΑΠρογ90518:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 - ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤΠρογ86818:00ΣΟΥΝΤΟΥΒΑ - ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣΠρογ90818:00ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΛΑΙΠΕΝΤΠρογ96218:05ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ - ΑΛ ΡΑΕΝΤΠρογ100418:30ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ - ΑΛ ΟΥΑΣΛΠρογ93718:30ΤΑΜΠΟΦ - ΚΙΜΚΙΠρογ95919:00ΣΟΤΣΙ - ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚΠρογ55019:00ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ - ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝΠρογ93819:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ - ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧΠρογ94219:00ΚΡΣΚΟ - ΑΛΟΥΜΙΝΙΤΣΠρογ54919:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ - ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕΠρογ019:00ΛΙΝΓΚΜΠΙ - ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡΠρογ138919:55ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΜΟΝΑΚΟΠρογ138919:55ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΜΟΝΑΚΟΠρογ139019:55ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΤΟΤΕΝΑΜΠρογ55120:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ - ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝΠρογ96020:00ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟΠρογ96320:15ΡΙΓΑ ΦΚ - ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠρογ96120:30ΦΡΙ ΣΤΕΙΤ ΣΤΑΡΣ - ΛΑΜΟΝΤΒΙΛ ΓΚ. ΑΡ.Προγ97921:00ΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ - ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟΠρογ96721:30ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ - ΝΟΒΑΡΑΠρογ96621:30ΤΕΡΝΑΝΑ - ΡΙΜΙΝΙ 1912Προγ96521:30ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ - ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ ΚΑΛΤΣΙΟ 1919Προγ96421:30ΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ - ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑΠρογ96921:45ΛΙΝΤΣ - ΙΠΣΟΥΙΤΣΠρογ96821:45ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ - ΧΑΛΠρογ97121:45ΠΡΕΣΤΟΝ - ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤΠρογ139122:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣΠρογ98222:00ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ - ΝΤΕΡΜΠΙΠρογ139222:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΙΝΤΕΡΠρογ97422:00ΜΠΟΛΤΟΝ - ΝΟΤΙΓΧΑΜΠρογ139322:00ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ - ΣΑΛΚΕΠρογ139622:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΝΑΠΟΛΙΠρογ139422:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠρογ139522:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΠΟΡΤΟΠρογ97323:30ΑΓΙΑΚΟΥΤΣΟ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΙΝΑΣΙΟΝΑΛΠρογ98123:30UΤC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ - ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑΠρογ98401:30ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ - ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣΠρογ98501:30ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ - ΝΑΣΙΟΝΑΛΠρογ98301:30ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ - ΣΕΑΡΑΠρογ97803:00ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΕΝΤΕΓΙΝΠρογ98603:45ΜΠΑΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕΠρογ101003:45ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΠΑΛΜΕΙΡΑΣΠρογ97204:00ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΝΤΟΛΑΟ - ΣΠ. ΚΡΙΣΤΑΛΠρογ98704:30ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ - ΛΕΟΝΠρογ
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Νότιος Αφρική

Αγγλία : Κύπελλο FA

Αγγλία : Κύπελλο Fa : Τελικός
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/05ΤΣΕΛΣΙ1-0ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : Ημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
21/04ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.2-1ΤΟΤΕΝΑΜ
 
22/04ΤΣΕΛΣΙ2-0ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : Προημιτελικοί
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
17/03ΣΟΥΟΝΣΙ0-3ΤΟΤΕΝΑΜ
 
17/03ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.2-0ΜΠΡΑΪΤΟΝ
 
18/03ΓΟΥΙΓΚΑΝ0-2ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
18/03ΛΕΣΤΕΡ1-1 (1-2)ΤΣΕΛΣΙ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : Γύρος Των 16
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
16/02ΛΕΣΤΕΡ1-0ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
 
16/02ΤΣΕΛΣΙ4-0ΧΑΛ
 
17/02ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.0-0ΣΟΥΟΝΣΙ
27/02ΣΟΥΟΝΣΙ2-0ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.0-2ΣΟΥΟΝΣΙ
 
17/02ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ1-2ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
17/02ΜΠΡΑΪΤΟΝ3-1ΚΟΒΕΝΤΡΙ
 
17/02ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ0-2ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
 
18/02ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ2-2ΤΟΤΕΝΑΜ
28/02ΤΟΤΕΝΑΜ6-1ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ3-8ΤΟΤΕΝΑΜ
 
19/02ΓΟΥΙΓΚΑΝ1-0ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : Γύρος Των 32
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
08/01ΜΠΡΑΪΤΟΝ2-1ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
 
26/01ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.3-1ΡΕΝΤΙΝΓΚ
 
26/01ΓΕΟΒΙΛ0-4ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
 
27/01ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ1-5ΛΕΣΤΕΡ
 
27/01ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ0-1ΜΠΡΑΪΤΟΝ
 
27/01Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ0-1ΚΟΒΕΝΤΡΙ
 
27/01ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.1-0ΠΡΕΣΤΟΝ
 
27/01ΧΑΛ2-1ΝΟΤΙΓΧΑΜ
 
27/01ΓΟΥΙΓΚΑΝ2-0ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
 
27/01ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ1-0ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
 
27/01ΜΙΛΓΟΥΟΛ2-2ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
06/02ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ1-0ΜΙΛΓΟΥΟΛ
ΜΙΛΓΟΥΟΛ2-3ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
 
27/01ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ1-1ΣΟΥΟΝΣΙ
06/02ΣΟΥΟΝΣΙ8-1ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ2-9ΣΟΥΟΝΣΙ
 
27/01ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ1-1ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
06/02ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ1-1 (1-4)ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ5-2ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
 
27/01ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ1-1ΤΟΤΕΝΑΜ
07/02ΤΟΤΕΝΑΜ2-0ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ1-3ΤΟΤΕΝΑΜ
 
27/01ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ2-3ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
 
28/01ΤΣΕΛΣΙ3-0ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
 
28/01ΚΑΡΝΤΙΦ0-2ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 3ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
05/01ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ2-1ΕΒΕΡΤΟΝ
 
05/01ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.2-0ΝΤΕΡΜΠΙ
 
06/01ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ0-0ΛΕΣΤΕΡ
16/01ΛΕΣΤΕΡ2-0ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ0-2ΛΕΣΤΕΡ
 
06/01ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ2-0ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
 
06/01ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ0-1ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
 
06/01ΜΙΛΓΟΥΟΛ4-1ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
 
06/01ΦΟΥΛΑΜ0-1ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
 
06/01ΓΟΥΙΚΟΜ1-5ΠΡΕΣΤΟΝ
 
06/01ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ0-1ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
 
06/01ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ1-3ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
 
06/01ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ2-2ΓΟΥΙΓΚΑΝ
17/01ΓΟΥΙΓΚΑΝ3-0ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ2-5ΓΟΥΙΓΚΑΝ
 
06/01ΓΕΟΒΙΛ2-0ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ
 
06/01ΕΞΕΤΕΡ0-2ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
 
06/01ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ0-1ΧΑΛ
 
06/01ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ3-1ΛΟΥΤΟΝ
 
06/01ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ0-0ΡΕΝΤΙΝΓΚ
16/01ΡΕΝΤΙΝΓΚ3-0ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ0-3ΡΕΝΤΙΝΓΚ
 
06/01ΓΟΥΛΒΣ0-0ΣΟΥΟΝΣΙ
17/01ΣΟΥΟΝΣΙ2-1ΓΟΥΛΒΣ
ΓΟΥΛΒΣ1-2ΣΟΥΟΝΣΙ
 
06/01ΙΠΣΟΥΙΤΣ0-1ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
 
06/01ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ3-0ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
 
06/01ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ1-0ΜΠΕΡΤΟΝ
 
06/01ΚΟΒΕΝΤΡΙ2-1ΣΤΟΟΥΚ
 
06/01ΜΠΟΛΤΟΝ1-2ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
 
06/01ΚΠΡ0-1Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
 
06/01ΚΑΡΝΤΙΦ0-0ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
16/01ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ1-4ΚΑΡΝΤΙΦ
ΚΑΡΝΤΙΦ4-1ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
 
06/01ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ4-1ΜΠΕΡΝΛΙ
 
06/01ΚΑΡΛΑΪΛ0-0ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
16/01ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.2-0ΚΑΡΛΑΪΛ
ΚΑΡΛΑΪΛ0-2ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
 
06/01ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ0-0ΤΣΕΛΣΙ
17/01ΤΣΕΛΣΙ1-1 (1-1) (5-3)ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ
ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ1-1 (Π)ΤΣΕΛΣΙ
 
07/01ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ2-1ΛΙΝΤΣ
 
07/01ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ0-0ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
16/01ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ0-0 (1-0)ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ0-1ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
 
07/01ΤΟΤΕΝΑΜ3-0ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
 
07/01ΝΟΤΙΓΧΑΜ4-2ΑΡΣΕΝΑΛ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 2ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
01/12/2017ΦΙΛΝΤΕ1-1ΓΟΥΙΓΚΑΝ
12/12/2017ΓΟΥΙΓΚΑΝ3-2ΦΙΛΝΤΕ
ΦΙΛΝΤΕ3-4ΓΟΥΙΓΚΑΝ
 
02/12/2017ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ3-2ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
 
02/12/2017Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ4-1ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
 
02/12/2017ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ1-1ΓΕΟΒΙΛ
12/12/2017ΓΕΟΒΙΛ1-1 (3-2)ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ
ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ3-4ΓΕΟΒΙΛ
 
02/12/2017ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ2-0ΜΟΡΚΑΜ
 
02/12/2017ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ5-2ΣΟΥΙΝΤΟΝ
 
02/12/2017ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ3-1ΠΛΙΜΟΥΘ
 
02/12/2017ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ1-1ΚΑΡΛΑΪΛ
19/12/2017ΚΑΡΛΑΪΛ3-1ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ
ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ2-4ΚΑΡΛΑΪΛ
 
02/12/2017ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ3-3ΕΞΕΤΕΡ
12/12/2017ΕΞΕΤΕΡ1-1 (2-1)ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ
ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ4-5ΕΞΕΤΕΡ
 
02/12/2017ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ1-1ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ
14/12/2017ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ0-2ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ3-1ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ
 
03/12/2017ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ2-0ΚΕΜΠΡΙΤΖ
 
03/12/2017ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ3-1ΤΣΑΡΛΤΟΝ
 
03/12/2017ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ0-5ΛΟΥΤΟΝ
 
03/12/2017ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ3-3ΚΡΟΥ
13/12/2017ΚΡΟΥ0-1ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ4-3ΚΡΟΥ
 
03/12/2017ΚΟΒΕΝΤΡΙ3-0ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ
 
03/12/2017ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ1-1ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
12/12/2017ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ5-2ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ3-6ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
 
03/12/2017ΓΟΥΙΚΟΜ3-1ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ
 
03/12/2017ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ3-0ΣΚΑΝΘΟΡΠ
 
03/12/2017ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ3-0ΓΚΙΣΕΛΙ
 
04/12/2017ΣΛΑΟΥΘ ΤΑΟΥΝ0-4ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 1ος Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
03/11/2017ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ2-0ΟΞΦΟΡΝΤ
 
03/11/2017ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ4-2ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ
 
03/11/2017ΧΑΪΝΤ0-4Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
 
04/11/2017ΣΟΟΥ ΛΕΪΝ ΑΚΟΥΑΦΟΡΣ1-3ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
 
04/11/2017ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ1-0ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
 
04/11/2017ΓΚΕΪΝΣΜΠΟΡΟ ΤΡΙΝΙΤΥ0-6ΣΛΑΟΥΘ ΤΑΟΥΝ
 
04/11/2017ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ0-0ΣΚΑΝΘΟΡΠ
14/11/2017ΣΚΑΝΘΟΡΠ1-0ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ0-1ΣΚΑΝΘΟΡΠ
 
04/11/2017ΓΟΥΙΓΚΑΝ2-1ΚΡΟΟΥΛΙ
 
04/11/2017ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ1-0ΤΕΛΦΟΡΝΤ
 
04/11/2017ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ2-1ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
 
04/11/2017ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ2-0ΤΣΕΛΜΣΦΡΟΝΤ ΣΙΤΙ
 
04/11/2017ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ1-1ΤΡΑΝΜΙΡ
15/11/2017ΤΡΑΝΜΙΡ0-5ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ6-1ΤΡΑΝΜΙΡ
 
04/11/2017ΓΕΟΒΙΛ1-0ΣΑΟΥΘΕΝΤ
 
04/11/2017ΜΟΡΚΑΜ3-0ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
 
04/11/2017ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ2-0ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
 
04/11/2017ΚΡΟΥ2-1ΡΟΔΕΡΑΜ
 
04/11/2017ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ2-4ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
 
04/11/2017ΦΙΛΝΤΕ4-2ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ
 
04/11/2017ΛΟΥΤΟΝ1-0ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
 
04/11/2017ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ3-1ΜΠΑΡΝΕΤ
 
04/11/2017ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.2-6ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
 
04/11/2017ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ5-0ΝΑΝΤΓΟΥΪΤΣ ΤΑΟΥΝ
 
04/11/2017ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ2-1ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
 
04/11/2017ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ0-1ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
 
04/11/2017ΠΛΙΜΟΥΘ1-0ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ
 
04/11/2017ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ1-0ΛΙΝΚΟΛΝ
 
04/11/2017ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ4-0ΜΠΡΟΜΛΕΪ
 
04/11/2017ΚΑΡΛΑΪΛ3-2ΟΛΝΤΑΜ
 
04/11/2017ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ5-0ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ
 
04/11/2017ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ2-1ΓΟΥΟΛΣΟΛ
 
05/11/2017ΕΞΕΤΕΡ3-1ΧΕΪΜΠΡΙΤΖ ΣΟΥΙΦΤΣ
 
05/11/2017ΤΣΑΡΛΤΟΝ3-1ΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ
 
05/11/2017ΣΟΛΙΧΟΥΛ ΜΟΡΣ0-2ΓΟΥΙΚΟΜ
 
05/11/2017ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ1-1ΜΠΕΡΙ
14/11/2017ΜΠΕΡΙ0-3ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ4-1ΜΠΕΡΙ
 
05/11/2017ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ1-5ΣΟΥΙΝΤΟΝ
 
05/11/2017ΚΟΒΕΝΤΡΙ2-0ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.
 
05/11/2017ΚΕΜΠΡΙΤΖ1-0ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
 
05/11/2017ΓΚΙΣΕΛΙ0-0ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
14/11/2017ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ1-1 (1-1) (3-4)ΓΚΙΣΕΛΙ
ΓΚΙΣΕΛΙ(Π) 1-1ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
 
05/11/2017ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ1-1ΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ
16/11/2017ΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ1-3ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ
ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ4-2ΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ
 
06/11/2017ΤΣΟΡΛΙ1-2ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
 
Αγγλία : Κύπελλο Fa : 4ος Προκριματικός Γύρος
Ημερ.ΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/10ΝΤΑΝΣΤΟΝ0-4ΓΚΕΙΤΣΧΕΝΤ
 
20/10ΤΣΟΡΛΙ3-2ΜΠΑΡΟΟΥ
 
20/10ΜΠΑΡΝΕΤ4-2ΜΠΡΕΙΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ
 
20/10ΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ0-1ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ
 
20/10ΦΙΛΝΤΕ1-3ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
 
20/10ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2-2ΧΑΛΙΦΑΞ
23/10ΧΑΛΙΦΑΞ2-0ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ2-4ΧΑΛΙΦΑΞ
 
20/10ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤ1-1ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
23/10ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ5-0ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤ
ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤ1-6ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
 
20/10ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ ΠΟΛΙΣ1-0ΧΑΒΑΝΤ ΓΟΥΟΤΕΡΛΟΥΒΙΛ
 
20/10ΓΚΙΣΕΛΙ3-1ΣΤΟΥΡΜΠΡΙΤΖ
 
20/10ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ4-0ΣΕΝ ΝΕΟΤΣ ΤΑΟΥΝ
 
20/10ΧΑΡΙΝΓΚΙ ΜΠΟΡΟ2-1ΠΟΟΥΛ ΤΑΟΥΝ
 
20/10ΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟ1-2ΣΛΑΟΥ ΤΑΟΥΝ
 
20/10ΓΚΛΟΣΤΕΡ0-1ΜΠΡΟΜΛΕΪ
 
20/10ΧΙΤΣΧΙΝ ΤΑΟΥΝ1-1ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ
24/10ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ21:45ΧΙΤΣΧΙΝ ΤΑΟΥΝ
ΧΙΤΣΧΙΝ ΤΑΟΥΝ1-1ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ
 
20/10ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ1-0ΚΙΝΤΣΓΚΡΟΟΥΒ ΑΘΛΕΤΙΚ
 
20/10ΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝ1-1ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.
23/10ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.1-0ΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝ
ΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝ1-2ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.
 
20/10ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.2-0ΛΕΙΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
 
20/10ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.4-0ΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ
 
20/10ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ2-1ΑΣΤΟΝ
 
20/10ΜΠΛΑΙΘ ΣΠΑΡΤΑΝΣ0-1ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ
 
20/10ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝ0-0ΡΕΞΑΜ
23/10ΡΕΞΑΜ2-0ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝ
ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ ΤΑΟΥΝ0-2ΡΕΞΑΜ
 
20/10ΣΤΟΚΠΟΡΤ2-0ΟΛΤΡΙΝΧΑΜ
 
20/10ΜΑΡΙΝ1-2ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
 
20/10ΓΟΥΙΤΟΝ ΑΛΜΠΙΟΝ0-2ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ
 
20/10ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ1-0ΓΟΥΕΛΙΝΓΚ ΓΙΟΥΝ.
 
20/10ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΕ1-0ΜΠΑΘ ΣΙΤΙ
 
20/10ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ2-2ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ
23/10ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ0-1ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ
ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ3-2ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ
 
20/10ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ2-0ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ
 
20/10ΤΟΡΚΙ4-1ΓΟΥΙΝΣΤΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
 
20/10ΙΣΤΛΙΧ0-1ΧΑΜΠΤΟΝ ΡΙΤΣΜΟΝΤ
 
20/10ΒΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ1-2ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
 
20/10ΜΠΙΛΕΡΙΚΙ2-2TONTON TAOYN
24/10TONTON TAOYN21:45ΜΠΙΛΕΡΙΚΙ
ΜΠΙΛΕΡΙΚΙ2-2TONTON TAOYN