Εντελώς ΔΩΡΕΑΝ
livescores για το site ή το blog σου!
121216:15ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ - ΓΟΥΪΝΕΑ0-0118318:00ΜΠΑΡΑΚΑΛΝΤΟ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ Β0-021'118418:00ΤΕΡΟΥΕΛ - ΚΟΝΚΟΥΕΝΣΕ0-022'118518:00ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ - ΑΛΚΟΓΙΑΝΟ0-021'118618:00ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΡΕΑΛ ΟΥΝΙΟΝ0-021'120018:00ΙΖΑΡΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Β0-022'120118:00ΜΙΡΑΝΤΕΣ - ΤΟΡΕΛΑΒΕΓΚΑ0-022'120218:00ΚΟΡΟΥΞΟ - ΝΤΕ ΛΟΣ ΡΕΓΙΕΣ0-022'120318:00ΠΟΝΤΕΒΕΔΡΑ - ΓΚΟΥΙΘΕΛΟ1-021'120418:00ΡΑΠΙΝΤΟ ΝΤΕ ΜΠΟΥΖΑΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ Β0-022'120518:00ΤΑΛΑΒΕΡΑ ΝΤΕ ΛΑ ΡΕΪΝΑ - ΕΛ ΕΧΙΝΤΟ 2121-020'120618:00ΛΟΓΚΡΟΝΕΣ - ΛΙΟΑ0-021'121317:00ΜΠΕΝΙΝ - ΤΟΓΚΟ1-059'121417:00ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ - ΛΕΣΟΘΟ0-062'121517:05ΤΑΝΖΑΝΙΑ - ΟΥΓΚΑΝΤΑ2-056'123518:00ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ) - ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)0-020'68617:00ΤΟΥΜΠΙΖΕ - ΡΟΖΕΛΑΡ1-164'68717:00ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΜΑΛΑΓΑ0-066'68817:30ΦΑΝΟ - ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ0-1Ημιχ68917:30ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ - ΤΕΡΑΜΟ1-1Ημιχ69017:30ΙΜΟΛΕΖΕ - ΜΟΝΤΖΑ1-1Ημιχ69117:30ΠΟΤΕΝΤΖΑ - ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ1-0Ημιχ69217:30ΡΑΒΕΝΝΑ - ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ0-0Ημιχ69317:30ΜΟΝΟΠΟΛΙ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛΤΣΙΟ0-0Ημιχ69417:30ΤΕΡΝΑΝΑ - ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ0-1Ημιχ69517:30ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ - ΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕ0-0Ημιχ69617:30ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ - ΡΙΜΙΝΙ 19123-0Ημιχ69717:45ΡΟΝΤΑ - ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ0-036'69818:15ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ (ΠΕΡ) - ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΝΟΥΚΙ0-03'
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Ολλανδία
Τουρκία
Πορτογαλία
Βέλγιο
Σκωτία
Αυστρία
Ελβετία
Σουηδία
Νορβηγία
Φινλανδία
Δανία
Ιρλανδία
Ρωσσία
Κύπρος
Πολωνία
Τσεχία
Ρουμανία
Ουγγαρία
Ισραήλ
Ισλανδία
Λευκορωσία
Εσθονία
Λετονία
Αργεντινή
Βραζιλία
Μεξικό
ΗΠΑ
Χιλή
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Ιαπωνία
Αυστραλία
Νότιος Κορέα
Κίνα
Βιετνάμ
Νότιος Αφρική
Κένυα
Παιχνίδια: Όλα
Κατάταξη: Ανά ώρα
Ήχος για γκολ: Καμπανάκι
Επιλέξτε διοργάνωση
ΔΩ/ΕΚΩΔ1ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣXΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ2ΣΚΗΜ1X2iΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 24 ΜαρτίουΕπόμενη ημέρα »
06:00-ΙΣΤΕΡΝ ΛΑΪΟΝΣΜΠΡΑΝΣΓΟΥΙΚ ΣΙΤΥ1-11-0Τελικό
06:00-ΣΕΝΤ ΤΖΩΡΤΖ ΣΙΤΥΜΠΑΝΚΣΤΑΟΥΝ ΜΠΕΡΡΙΣ1-01-0Τελικό
06:00-ΧΟΥΜ ΣΙΤΥ U20ΝΤΑΝΤΕΝΟΓΚ ΣΙΤΥ U209-05-0Τελικό
06:00-ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΝΑΪΤΣ U20ΠΟΡΤ ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΣΑΡΚΣ U2-31-2Τελικό
06:00-ΣΑΝΣΑΪΝ ΚΟΟΥΣΤ U20ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΠΡΑΪΝΤ U20--Αποτελ
06:00-ΠΑΡΣΕΙΡΟ ΝΑΓΚΑΝΟ (Γ)ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ ΛΕΙΝ0-10-1Τελικό
06:00-ΝΙΤΑΪΝΤΑΪΟΥΡΑΒΑ ΛΕΙΝΤΙΣ (Γ)1-51-1Τελικό
06:00-ΒΕΓΚΑΛΤΑ ΣΕΝΤΑΙ ΛΕΙΝΤΙΚΟΜΠΕ ΛΕΟΝΕΣΣΑ (Γ)0-00-0Τελικό
06:00-ΙΓΚΑ ΚΟΥΝΟΙΤΣΙ (Γ)ΜΠΕΛΕΖΑ (Γ)1-10-1Τελικό
06:00-ΓΚΡΟΥΛΑ ΜΟΡΙΟΚΑBLAUBLITZ AKITA3-11-0Τελικό
06:00-ΒΑΝΡΑΟΥΡΕ ΧΑΤΣΙΝΟΧΕΓΙΟΚΟΧΑΜΑ3-40-2Τελικό
06:00-ΦΟΥΚΟΥΣΙΜΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤΑΖΟΥΛ ΚΛΑΡΟ ΝΟΥΜΑΖΟΥ0-10-1Τελικό
06:00-ΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ0-00-0Τελικό
06:00-ΣΑΓΚΑΜΙΧΑΡΑΓΚΑΪΝΑΡΕ ΤΟΤΟΡΙ2-11-0Τελικό
06:00531ΚΑΓΚΟΣΙΜΑΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ0-10-1iΤελικό
07:00-ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ U23B. ΚΟΡΕΑ U231-11-1Τελικό
07:00-ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΟΥΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡΡΙΝΤΑΛΜΕΡ1-10-0Τελικό
07:00-ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ U23ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.0-10-1Τελικό
07:00-ΚΑΤΑΛΕΡ ΤΟΓΙΑΜΑΘΕΣΠΑΚΟΥΣΑΤΣΟΥ ΓΚΟΥΝΜΑ1-01-0Τελικό
07:00532ΣΙΜΠΑ ΙΣΙΧΑΡΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΚΙΟΤΟ1-10-1iΤελικό
Το δικό σου στοίχημα με τους δικούς σου όρους!
07:00533ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΙΟΥΜΕΝ1-11-1iΤελικό
07:00534ΓΙΑΜΑΓΚΑΤΑΡΙΟΥΚΙΟΥ1-10-0iΤελικό
07:00535ΤΟΚΟΥΣΙΜΑΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙ1-10-0iΤελικό
07:001158ΣΙΔΝΕΪ ΟΛΙΜΠΙΚΜΠΛΑΚΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙ3-31-2iΤελικό
07:30-ΝΟΤΙΑ ΚΙΝΑΣΕΝΤΡΑΛ ΕΝΤ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ1-1-Τελικό
07:301159ΡΟΚΝΤΕΪΛ ΣΙΤΙ ΣΑΝΣΧΑΚΟΑ ΣΙΔΝΕΪ0-30-1iΤελικό
08:001160ΣΑΝΣΑΪΝ ΚΟΣΤ ΦΑΙΡΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΠΡΑΙΝΤ2-01-0iΤελικό
08:001161ΣΙΔΝΕΪ ΓΙΟΥΝ.ΒΟΛΟΝΓΚΟΝΓΚ ΓΟΥΛΒΣ2-20-1iΤελικό
08:001162ΠΑΛΜ ΜΠΙΤΣ ΣΑΡΚΣΟΛΙΜΠΙΚ0-40-1iΤελικό
09:00536ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜΑΓΚΟΥΤΣΙΤΟΤΣΙΓΚΙ0-10-1iΤελικό
10:00-ΤΟΥΓΟΝΓΚΓΚΑΠ0-0-Αναβ
10:00-ΜΟΓΚΙΛΓΚΡΑΒΑΤ ΧΟΚΣ--Αποτελ
10:00537ΤΟΜ ΤΟΜΣΚΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-00-0iΤελικό
10:30-ΤΙΜΟΡ ΛΕΣΤΕ U23ΙΑΠΩΝΙΑ U230-60-1Τελικό
10:30-ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ U23ΚΙΝΑ U230-80-5Τελικό
11:00-ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ - U23ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ U230-10-0Τελικό
11:00-ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ8-0-iΤελικό
11:00-ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΤΣΙΑΝΟΥΛΜΙΟΒΕΝΙ0-00-0iΤελικό
11:30-ΠΕΤΡΖΑΛΚΑ 1898ΙΝΤΕΡ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ1-10-1Τελικό
11:45-HEBC ΑΜΒΟΥΡΓΟΜΠΟΥΣΧΟΛΤΖ2-00-0iΤελικό
100% δίπλα στον παίκτη!
12:00-ΔΑΝΙΑ U17 (Γ)ΙΣΛΑΝΔΙΑ U17 (Γ)2-01-0Τελικό
12:00-ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΤΑΪΠΕΪ - U23ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ U230-60-3Τελικό
12:00-ΜΠΡΟΥΝΕΪ U23ΤΑΪΛΑΝΔΗ U230-80-1Τελικό
12:00-ΠΑΚΙΣΤΑΝ - U23ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ - U23--Αποτελ
12:00-ΣΑΝΤ (Γ)ΕΣΣΕΝ-ΣΟΝΕΜΠΕΚ (Γ)0-10-1Τελικό
12:00-ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΤΑΪΠΕΪΝΗΣΟΙ ΤΟΥ ΣΟΛΟΜΩΝΤΟΣ0-10-1Τελικό
12:00538ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤΣΙΜΠΙΡ ΝΟΒΟΣΙΜΠΙΡΣΚ2-01-0iΤελικό
12:301174ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ ΒΓΙΟΥΝΙΟΝ ΑΝΤΑΡΒΕ2-11-0iΤελικό
12:301175ΑΛΜΕΡΙΑ ΒΜΕΛΙΓΙΑ1-40-1iΤελικό
13:00-ΡΕΝΤΥRILLINDJA3-0-Τελικό
13:00-ΝΤΑΜΙΛΑ ΜΑΤΣΙΟΥΚΑΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ0-00-0iΤελικό
13:00539ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟΤΑΜΠΟΦ0-10-0iΤελικό
13:00540ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ1-11-0iΤελικό
13:00541ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ0-00-0iΤελικό
13:00542ΣΟΤΣΙΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ2-01-0iΤελικό
13:00543ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔΑΟΝΤΑΝΟΥΜΑΝΘΙΑ4-03-0iΤελικό
13:001176ΝΑΒΑΛΚΑΡΝΕΡΟΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ1-51-4iΤελικό
13:001177ΕΒΡΟΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β0-10-1iΤελικό
13:001178ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΒΟΝΤΙΓΙΕΝΤ0-00-0iΤελικό
13:001179ΡΕΑΛ ΜΠΑΛΟΜΠΕΝΤΙΚΑ ΛΙΝΙΜΠΙΖΑ ΕΙΒΙΣΑ0-00-0iΤελικό
Μην ψάχνεις πια αλλού. Εδώ είναι το παιχνίδι!
13:001180ΛΕΒΑΝΤΕ ΙΙΣΑΜΠΑΝΤΕΛ3-12-1iΤελικό
13:001181ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΒΕΧΕΑ2-11-0iΤελικό
13:001193ΧΟΥΜΙΓΙΑΣΕΒΙΛΛΗ Β1-20-2iΤελικό
13:001194ΜΑΛΑΓΑ BΟΥΕΛΒΑ0-10-0iΤελικό
13:001195ΝΤΟΝ ΜΠΕΝΙΤΟΜΠΑΝΤΑΧΟΘ1-20-1iΤελικό
13:001196ΓΡΑΝΑΔΑ ΙΙΡΕΑΛ ΜΟΥΡΘΙΑ1-21-1iΤελικό
13:001197ΜΑΡΜΠΕΛΑΣΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟ2-01-0iΤελικό
13:001198ΕΣΠΑΝΙΟΛ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΒΑΘΛΕΤΙΚΟ ΜΠΑΛΕΑΡΕΣ0-20-1iΤελικό
13:001199ΡΕΑΛ ΟΒΙΕΔΟ ΙΙΓΕΡΝΙΚΑ0-00-0iΤελικό
13:15-ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ - U23ΙΡΑΚ U230-20-1Τελικό
13:15-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-1-iΤελικό
13:15544ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜΝΑΪΜΕΓΚΕΝ1-01-0iΤελικό
13:30-ΜΠΑΤΜΑΝ ΠΕΤΡΟΛΣΠΟΡΕΡΖΙΝ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΙΕΣΠΟΡ0-00-0Τελικό
13:30-ΓΕΝΙ ΟΡΝΤΟΥΣΠΟΡΣΟΥΛΤΑΝΜΠΕΪΛΙ ΜΠΕΛΕΝΤ.0-10-0Τελικό
13:30-ΠΑΖΑΣΠΟΡΚΑΡΣΙΓΙΑΚΑ U212-11-1Τελικό
13:30-ΟΦΣΠΟΡTEKIROVA BELEDIYE0-10-1Τελικό
13:30-ΑΝΤΙΓΙΑΜΑΝΣΠΟΡΝΤΟΥΖΕΣΠΟΡ1-01-0Τελικό
13:30-ΟΣΜΑΝΙΓΕΣΠΟΡΑΛΙΜΠΕΚΟΓΙΟΣΠΟΡ ΙΝΣΤΑΜ2-12-0Τελικό
13:30-ΠΑΓΙΑΣ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΙΕΜΟΥΓΚΛΑΣΠΟΡ3-01-0Τελικό
13:30-ΕΡΖΙΝΣΑΝΤΡΑΜΠΖΟΝ 14613-01-0Τελικό
Στοιχημα με top αποδόσεις, άμεσες αναλήψεις και live cashout!
13:30-ΓΙΕΝΙ ΝΤΙΓΙΑΡΜΠΑΚΙΡΣΠΟΜΠΑΥΜΠΟΥΡΤ ΓΚΕΝΤΣΛΙΚΕΣ0-20-2Τελικό
13:30-ΜΑΚΑΟ U23ΜΥΑΝΜΑΡ U230-40-2Τελικό
13:30-ΣΑΝΛΙΟΥΡΦΑΣΠΟΡΤΑΡΣΟΥΣ ΙΝΤΜΑΝ ΓΙΟΥΡΝΤ3-01-0Τελικό
13:30-ΣΙΒΑΣ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΙΕΣΠΟΡΚΑΧΡΑΜΑΝΜΑΡΑΣ4-21-1Τελικό
13:30-ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡΟΥΣΑΚΣΠΟΡ0-3-Τελικό
13:30545ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. ΒΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-20-1iΤελικό
14:00-ΠΑΡΑΓΚΟΜΙΝΑΣSAO FRANCISCO PA1-00-0Τελικό
14:00-ΕΡΓΚΕΝ ΒΕΛΙΜΕΣΕΣΕΚΟΖΑΝ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΣΠΟΡ2-11-1Τελικό
14:00-GEBZESPORΤΙΡΕ 1922 ΣΠΟΡ1-21-0Τελικό
14:00-ΣΙΛΕ ΓΙΛΝΤΙΣΠΟΡΝΑΖΙΛΙΣΠΟΡ1-20-1Τελικό
14:00-ΕΡΜΠΑΑΣΠΟΡΑΡΤΒΙΝ ΧΟΠΑΣΠΟΡ1-11-1Τελικό
14:00-ΣΙΛΙΒΡΙΣΠΟΡΝΕΒΣΕΧΙΡΣΠΟΡ ΓΚΕΝΤΣΛΙΚ2-01-0Τελικό
14:00-ΓΕΝΙ ΑΛΤΙΝΝΤΑΓΚ ΜΠΕΛΕΝΚΙΡΣΕΧΙΡ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΣΠΟ1-00-0Τελικό
14:00-ΚΙΖΙΛΚΑΜΠΟΛΙΚΣΠΟΡΕΣΕΝΛΕΡ ΕΡΟΚΣΠΟΡ1-11-0Τελικό
14:00-ΜΠΕΡΓΚΑΜΑ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΙΕΣΒΑΝ ΜΠΟΥΓ. ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΣ0-50-3Τελικό
14:00-ΣΕΡΙΚ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΕΣΠΟΡΚΑΡΑΚΑΜΠΕΪ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓΙΕ2-20-1Τελικό
14:00-ΚΟΤΣΑΕΛΙΣΠΟΡΣΙΖΕΣΠΟΡ2-01-0Τελικό
14:00-TURGUTLUSPORΓΚΟΛΣΙΣΠΟΡ1-10-0Τελικό
14:00-ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ - U23ΙΝΔΙΑ - U232-01-0Τελικό
14:00-ΧΟΛΜΠΑΕΚΜΠΑΛΕΡΟΥΠ ΣΚΟΒΛΟΥΝΤΕ3-1-Τελικό
Παίζεις Stoiximan με μεγάλες προσφορές* και live streaming κάθε μέρα!
*Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
14:00-ΧΟΛΣΤΕΜΠΡΟAARHUS FREMAD II1-3-Τελικό
14:00-ΠΓΔΜ U21ΛΕΤΟΝΙΑ U210-10-0Τελικό
14:00-ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ2-22-1Τελικό
14:00-ΜΟΛΝΤΕΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ4-12-1Τελικό
14:00-ΛΕΥΚΙΜΜΗΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙ1-2-iΤελικό
14:00-ΠΟΣΤΑ ΡΕΙΝΤΖΕΡΚΕΝΥΑ ΚΟΜΕΡΣΙΑΛ ΧΑΡΙΕΡ0-10-0Τελικό
14:00-ΑΓΓΛΙΑ U17ΚΡΟΑΤΙΑ U170-00-0Τελικό
14:00-ΜΠΟΥΓΚΣΑΣΠΟΡΓΕΝΙ ΜΕΝΕΜΕΝ ΜΠΕΛΕΝΤΙΓ0-70-4Τελικό
14:00-ΜΠΑΝΤΙΡΜΑΣΠΟΡΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΣΕΛΚ.3-31-0Τελικό
14:00-ΠΕΝΤΙΚΣΠΟΡΦΑΤΙΧ ΚΑΡΑΓΚΟΥΜΡΟΥΚ2-00-0Τελικό
14:00-ΖΟΝΓΚΛΟΥΝΤΑΣΠΟΡΦΕΘΙΕΣΠΟΡ1-01-0Τελικό
14:00-ΚΙΡΚΛΑΡΕΛΙΣΠΟΡΤΙΖΛΑΣΠΟΡΤ1-11-0Τελικό
14:00-ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΣΠΟΡΣΑΡΙΓΙΕΡ2-01-0Τελικό
14:00-ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡΝΙΝΤΓΚΕ2-01-0Τελικό
14:00-ΙΝΕΓΚΟΛΣΠΟΡΜΑΝΙΣΑΣΠΟΡ5-13-0Τελικό
14:00-ΜΠ. ΜΠΕΛ. ΜΠΟΝΤΡΟΥΜΣΠΟΧΑΤΣΕΤΕΠΕ1-11-0Τελικό
14:00546ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝΟΣΝΑΜΠΡΙΚ1-30-2iΤελικό
14:00547ΚΙΜΚΙΖΕΝΙΤ 2 ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ3-00-0iΤελικό
14:001163ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣΦΚ ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ0-20-2iΤελικό
14:001182ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ ΒΣΑΛΜΑΝΤΙΝΟ0-00-0iΤελικό
100% Ανανεωμένη και σε Mobile
14:001246ΑΒΑΡΤΑΣΚΟΒΣΧΟΒΕΝΤ2-12-1Τελικό
14:05548ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦΡΟΖΒΟΙ ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ1-10-1Τελικό
14:15-VINDER VATANSPOR VRIΝΤΖΟΥΡΣΛΑΝΤ1-2-Τελικό
14:30-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (Γ)ΑΡΣΕΝΑΛ (Γ)1-50-2Τελικό
14:301164ΜΠΕΡΛΙΝΕΡΑΛΤΓΚΛΙΕΝΙΚΕ2-10-1iΤελικό
14:301165ΕΡΦΟΥΡΤΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ1-01-0iΤελικό
14:301166ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕZFC ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ0-20-0iΤελικό
14:301167ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ0-00-0iΤελικό
14:45-ΛΑΟΣ U23ΜΑΛΑΙΣΙΑ U230-10-0Τελικό
14:45549ΦΡΕΝΤΕΡΙΤΣΙΑΝΙΚΟΜΠΙΝΓΚ2-10-1iΤελικό
14:45550ΡΟΣΚΙΛΝΤΕΘΙΣΤΙΝΤ2-12-0iΤελικό
14:45551ΚΟΓΚΕΧΒΙΝΤΟΒΡΕ1-21-0iΤελικό
14:45553ΒΙΜΠΟΡΓΚΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ1-11-0iΤελικό
15:00-ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ - U23ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ U230-10-1Τελικό
15:00-ΚΑΜΠΟΤΖΗ U23Ν. ΚΟΡΕΑ U231-60-2Τελικό
15:00-ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΒΙΕΤΝΑΜ U230-10-0Τελικό
15:00-ΠΕΝΑΠΟΛΕΝΣΕΝΑΣΙΟΝΑΛ ΣΠ1-01-0Τελικό
15:00-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ ΣΑΝΤΙΣΤΑΣΑΝ ΜΠΕΡΝΑΡΝΤΟ0-10-0Τελικό
15:00-ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΣΠΣΑΝΤΟ ΑΝΤΡΕ0-10-1Τελικό
15:00-ΤΟΥΡΜΠΑΪΝ ΠΟΤΣΝΤΑΜ (Γ)ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ (Γ)5-02-0Τελικό
LIVE streaming όλα τα αθλήματα!
15:00-ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΜΕΝΧΕΝΓΚΛΑΝΤ8-03-0Τελικό
15:00-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ (Γ)1-00-0Τελικό
15:00-SV ALTLUDERSDORFGREIFSWALDER SV4-13-0iΤελικό
15:00-ΒΙΣΜΟΥΤ ΓΚΕΡΑ1-20-2iΤελικό
15:00-ΑΛΤΟΝΑ 93ΚΟΥΡΛΣΑΚ-ΝΕΟΥΕΝΓΚΑΜΕ0-00-0iΤελικό
15:00-ΝΙΕΝΤΟΡΦΕΡΣΑΣΕΛ2-11-0iΤελικό
15:00-ΡΟΤ ΒΑΪΣ ΚΟΜΠΛΕΝΤΖΕΜΕΛΣΧΑΟΥΖΕΝ1-21-1iΤελικό
15:00-ΛΑΓΚΕΡΝΤΟΡΦΣΧΙΛΚΣΕ0-30-1iΤελικό
15:00-SV TODESFELDENTSV STRAND--iΑποτελ
15:00-ΟΝΤΣΧΕΡΕΝΤΑΛΕΡΟΝΤ0-0-Τελικό
15:00-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ2-01-0iΤελικό
15:00-Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΗΡΑΚΛΗΣ1-01-0iΤελικό
15:00-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ5-4-iΤελικό
15:00-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ3-0-iΤελικό
15:00-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ1-2-iΤελικό
15:00-Π.Α.Ο. ΚΟΣΜΙΟΥΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 19642-4-iΤελικό
15:00-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ1-2-iΤελικό
15:00-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ0-1-iΤελικό
15:00-ΚΑΒΑΛΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ2-1-iΤελικό
15:00-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ0-2-iΤελικό
Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες!
15:00-ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ1-2-iΤελικό
15:00-ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ1-0-iΤελικό
15:00-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 19322-1-iΤελικό
15:00-ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ3-0-iΤελικό
15:00-ΛΑΓΚΑΔΑΣΒΕΡΟΙΑ0-3-iΤελικό
15:00-ΑΛΜΟΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ1-1-iΤελικό
15:00-ΤΥΛΙΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ5-0-iΤελικό
15:00-ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ0-0-iΤελικό
15:00-ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ--iΑποτελ
15:00-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ2-1-iΤελικό
15:00-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ1-1-iΤελικό
15:00-ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣΜΕΤΕΩΡΑ2-2-iΤελικό
15:00-ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 19370-3-iΤελικό
15:00-ΣΕΛΛΑΝΑΠΙΕΡΙΚΟΣ1-2-iΤελικό
15:00-ΦΩΚΙΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ1-1-iΤελικό
15:00-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥΑΛΜΥΡΟΣ3-2-iΤελικό
15:00-ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ1-2-iΤελικό
15:00-Α.Μ.Ε.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ2-0-iΤελικό
15:00-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΕΠΙΣΚΟΠΗ1-3-iΤελικό
15:00-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΙΩΝΙΚΟΣ1-2-iΤελικό
15:00-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΘΝΙΚΟΣ1-1-iΤελικό
15:00-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣΑΕΕΚ ΙΝΚΑ2-5-iΤελικό
15:00-Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝATSALENIOS1-3-iΤελικό
15:00-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΙΕΡΑΠΕΤΡΑ0-1-iΤελικό
15:00-ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ1-1-iΤελικό
15:00-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ3-1-iΤελικό
15:00-ΙΑΛΥΣΟΣΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ1-0-iΤελικό
15:00-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ1-1-iΤελικό
15:00-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ0-0-iΑναβ
15:00-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.ΟΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ0-1-iΤελικό
15:00-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ0-2-iΤελικό
15:00-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑ0-4-iΤελικό
15:00-ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΟΛΙΚΟΣ1-3-iΤελικό
15:00-ΚΟΡΙΝΘΟΣΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ1-1-iΤελικό
15:00-Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΕΝΩΣΗΣ2-4-iΤελικό
15:00-ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ1-2-iΤελικό
15:00-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ1-1-iΤελικό
15:00-ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΑ.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-2-iΤελικό
15:00-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.ΟΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ1-2-iΤελικό
15:00-ΚΑΛΑΜΑΤΑΑΟ ΥΠΑΤΟΥ1-0-iΤελικό
15:00-LODDEFJORDTRIO--Αποτελ
15:00-ΚΟΛΜΠΟΤΝΟΣΛΟ ΕΣΤ--Προγ
15:00554ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΠΑΝΑΧΑΪΚΗ0-00-0iΤελικό
15:00555ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΕΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ0-10-0iΤελικό
15:001168ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΝΤΕΡΣΤΕΝΤΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ-ΑΣΕΛ0-00-0iΤελικό
15:001169ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΙΙVFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ2-21-0iΤελικό
15:001170VFL ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚΤΖΕΝΤΕΛΟΧ3-03-0iΤελικό
15:001210Λ.Δ. ΚΟΝΓΚΟΛΙΒΕΡΙΑ1-00-0iΤελικό
15:001227ΑΜΕΡΘΑΛΣΕΛΙΓΚΕΝΠΟΡΤΕΝ1-21-0iΤελικό
15:001247ΡΙΝΚΓΚΟΜΠΙΝΓΚΤΑΡΑΠ ΠΑΑΡΑΠ1-00-0Τελικό
15:051211ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕΚΟΝΓΚΟ2-02-0iΤελικό
15:30-ΤΕΟΥΤΟΝΙΑ 05ΚΟΝΤΟΡ ΑΜΒΟΥΡΓΟΥ4-03-0iΤελικό
15:30-ΜΟΥΝΣΙΝΓΚΕΝΜΠΑΒΟΪΣ2-10-0Τελικό
15:30-ΝΤΕΛΕΜΟΝΤΖΟΦΙΝΓΚΕΝ--iΑποτελ
15:30-ΚΑΛΤΣΙΟ ΛΕΚΚΟ 1912ΣΤΡΕΣΑ--Αποτελ
15:30-ΚΑΣΑΛΕΣΑΒΟΝΑ--Αποτελ
15:30-ΜΠΡΑΜΠΟΡΓΚΑΡΟ--Αποτελ
15:30-ΛΙΓΚΟΡΝΑΛΑΒΑΝΙΕΖΕ--Αποτελ
15:30-ΙΝΒΕΡΟΥΝΟΠΡΟ ΝΤΡΟΝΕΡΟ--Αποτελ
15:30-ΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑΤΣΙΕΡΙ--Αποτελ
15:30-ΡΕΖΑΤΟΚΟΜΟ--Αποτελ
15:30-ΠΡΟ ΣΕΣΤΟΛΕΓΚΝΑΓΚΟ--Αποτελ
15:30-ΝΤΑΦΡΟ ΜΠΑΟΡΙΟΑΜΠΡΟΣΙΑΝΑ--Αποτελ
15:30-ΣΟΝΤΡΙΟ ΚΑΛΤΣΙΟΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ--Αποτελ
15:30-ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟΟΛΓΚΙΝΑΤΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟΜΑΝΤΟΒΑ--Αποτελ
15:30-ΚΑΡΟΝΕΖΕΤΣΙΣΕΡΑΝΟ--Αποτελ
15:30-ΒΙΛΛΑΦΡΑΝΚΑΣΚΑΝΤΖΟΡΟΣΚΙΑΤΕ--Αποτελ
15:30-ΣΕΡΕΝΙΟΒΙΛΑ ΝΤ ΑΛΜΕ--Αποτελ
15:30-ΚΑΜΠΟΝΤΑΡΣΕΓΚΟ ΚΑΛΣΙΟΜΟΝΤΕΜΠΕΛΟΥΝΑ--Αποτελ
15:30-ΚΙΑΡΛΙΣ ΜΟΥΖΑΝΕΛΕΒΙΚΟ ΤΕΡΜΕ--Αποτελ
15:30-ΤΡΕΝΤΟ ΚΑΛΤΣΙΟΣΧΙΟΤΖΙΑ--Αποτελ
15:30-ΜΠΕΛΟΥΝΟΣΤ. ΓΚΕΟΡΓΚΕΝ--Αποτελ
15:30-ΚΑΡΤΙΛΙΑΝΟΟΥΝΙΟΝ ΑΡΤΖΙΝΙΑΝΟΚΙΑΜΠ--Αποτελ
15:30-ΣΑΝΤΟΝΑΠΟΛΙΣΠΟΡΤΙΒΑ ΤΑΜΑΪ--Αποτελ
15:30-ΕΣΤΕΚΙΟΝΣ--Αποτελ
15:30-ΝΤΕΛΑ ΠΟΡΤΟ ΤΟΛΕΟΥΝΙΟΝ ΦΕΛΤΡΕ--Αποτελ
15:30-ΚΛΑΣΣΕΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΣΙΛΙΒΕΡΓΙΕ ΜΑΤΖΑΝΟΜΕΖΟΛΑΡΑ--Αποτελ
15:30-ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ--Αποτελ
15:30-ΚΑΒΕΝΑΓΚΟ ΦΑΝΦΟΥΛΑΒΙΓΚΟΡ ΚΑΡΠΑΝΕΤΟ--Αποτελ
15:30-ΠΑΒΙΑΑΝΤΡΕΝΣΕ--Αποτελ
15:30-ΑΞΙΣ ΖΟΛΑASD ΟΛΤΡΕΠΟΒΟΓΚΕΡΑ--Αποτελ
15:30-ΡΕΤΖΙΟ ΑΟΥΝΤΑΤΣΕΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ--Αποτελ
15:30-ΚΡΕΜΑ 1908ΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ--Αποτελ
15:30-ΚΑΛΒΙΝΑΜΟΝΤΕΝΑ--Αποτελ
15:30-ΜΑΣΣΕΖΕΠΙΑΝΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΓΚΑΒΟΡΑΝΟΑΓΚΛΙΑΝΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΒΙΑΡΕΓΚΙΟΣΑΝΤΖΟΒΑΝΙΒΑΛΝΤΑΡΝΟ--Αποτελ
15:30-ΣΚΑΝΤΙΤΣΙΜΠΑΣΤΙΑ ΚΑΛΤΣΙΟ--Αποτελ
15:30-ΚΑΝΑΡΑΣΑΝ ΝΤΟΝΑΤΟ ΤΑΒΑΡΝΕΛΕ--Αποτελ
15:30-ΣΙΝΑΛΟΥΝΓΚΕΣΕΣΑΝΤΖΙΜΙΝΙΑΝΟ--Αποτελ
15:30-ΓΚΙΒΙΤΖΑΝΟ ΜΠΟΡΓΚΟΑΜΟΤΡΕΑΛ ΦΟΡΤΕ ΚΟΥΕΡΤΣΕΤΑ--Αποτελ
15:30-ΤΟΥΤΟΚΟΥΟΪΟΠΟΝΣΑΚΟ 1920 SSD--Αποτελ
15:30-ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑΦΟΡΛΙ--Αποτελ
15:30-ΡΕΑΛ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟΒΑΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ--Αποτελ
15:30-ΣΑΜΑΟΥΡΕΖΕΡΕΚΑΝΑΤΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΚΑΣΤΕΛΦΙΝΤΑΡΝΤΟΙΣΕΡΝΙΑ--Αποτελ
15:30-ΜΑΤΕΛΙΚΑΣΑΝΤΑΡΚΑΝΓΚΕΛΟ--Αποτελ
15:30-ΜΟΝΤΕΤΖΟΡΤΖΙΟΒΑΣΤΕΖΕ--Αποτελ
15:30-ΑΒΕΤΖΑΝΟΤΖΕΛΙΝΑ--Αποτελ
15:30-Σ.ΝΙΚΟΛΟΚΑΛΤΣΙΟ ΤΕΡΑΜΟΣΑΝΓΚΙΟΥΣΤΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΑΓΚΝΟΝΕΖΕΣΑΒΙΝΙΑΝΕΣΕ--Αποτελ
15:30-ΤΡΑΣΤΕΒΕΡΕΑΝΖΙΟΛΑΒΙΝΙΟ--Αποτελ
15:30-ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΑΝΑΓΚΝΙ--Αποτελ
15:30-ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑΑΒΕΛΙΝΟ--Αποτελ
15:30-ΤΟΡΕΣΛΑΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΟ--Αποτελ
15:30-ΜΠΟΥΝΤΟΝΙΑΛΜΠΑΛΟΝΓΚΑ--Αποτελ
15:30-ΜΟΝΤΕΡΟΣΙΒΙΡΤΟΥΣ ΦΛΑΜΙΝΙΑ--Αποτελ
15:30-ΑΠΡΙΛΙΑΑΤΛΕΤΙΚΟ--Αποτελ
15:30-ΚΑΣΙΝΟΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ--Αποτελ
15:30-ΕΡΚΟΛΑΝΕΣΕPOMIGLIANO--Αποτελ
15:30-ΛΟΚΡΙΑΚΙΡΕΑΛΕ--Αποτελ
15:30-ΠΑΛΜΕΣΕΜΠΑΡΙ--Αποτελ
15:30-ΠΟΡΤΙΤΣΙΜΕΣΙΝΑ--Αποτελ
15:30-ΣΙΡΑΚΟΥΖΑΜΑΤΕΡΑ3-0-iΤελικό
15:30-ΤΡΟΝΤΧΑΪΜ-ΟΡΝ (Γ)ΑΡΝΑ-ΜΖΟΡΝΑΡ (Γ)0-00-0Τελικό
15:30-ΝΤΕ ΤΡΕΦΕΡΣΣΙΝΤ ΜΠΑΒΟ0-00-0iΤελικό
15:30-ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ FCΓΙΟΝΓΚ ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑ2-10-1iΤελικό
15:30-ΓΚΟΜΠΛΕΝ ΤΖΟΥΝΙΟΡΓΚΕΝΤΣ ΚΑΛΕΜΛΕΡ1-01-0Τελικό
15:30-ΣΧΙΝΤΙΑ ΤΑΡΓΚΟΒΙΣΤΕΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ 4-20-1iΤελικό
15:30-ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑΜΠΡΙΤΕΝΡΙΝ1-11-1Τελικό
15:30556ΓΚΟΥΜΠΙΟΡΕΝΑΤΕ0-00-0iΤελικό
15:30557ΚΑΤΑΝΖΑΡΟΣΙΚΟΥΛΑ ΛΕΟΝΖΙΟ3-00-0iΤελικό
15:30560ΣΟΥΝΤΙΡΟΛΒΙΤΣΕΝΤΖΑ2-20-1iΤελικό
15:30678ΦΕΡΜΑΝΑΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 18980-00-0iΤελικό
15:30679ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣΤΒΕΝΤΕ1-20-1iΤελικό
15:30680ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 19082-22-2iΤελικό
15:30681ΡΕΤΖΙΝΑ 1914ΚΑΛΤΣΙΟ ΚΑΤΑΝΙΑ3-01-0iΤελικό
15:30682ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕΒΙΜΠΟΝΕΖΕ2-20-0iΤελικό
15:30705ΡΕΝΤΕΚΑΒΕΣΕ3-33-1iΤελικό
15:45-OSTSIDENSELBAK--Αποτελ
16:00-ΜΛΑΝΤΟΣΤ ΛΙΕΣΚΟΠΟΛΙΕΤΖΕΝΤΙΝΣΤΙΒΟ ΜΠΙΛΕΤΖΟ --Αποτελ
16:00-JEZEROFK ARSENAL--Αποτελ
16:00-ΜΠΟΚΕΛΤΖ ΚΟΤΟΡΝΤΕΣΙΤΣ ΤΟΥΖΙ--Αποτελ
16:00-ΙΓΚΑΛΟ 1929OTRANT--Αποτελ
16:00-ΜΠΕΡΑΝΕΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑ--Αποτελ
16:00-ΙΤΑΛΙΑ U17 (Γ)ΣΛΟΒΕΝΙΑ U17 (Γ)2-01-0Τελικό
16:00-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ U17 (Γ)ΑΥΣΤΡΙΑ U17 (Γ)1-11-1Τελικό
16:00-ΦΕΡΟ ΤΖΕΝΕΡΑΛ ΠΙΚΟΤΣΙΠΟΛΕΤΙ0-20-1Τελικό
16:00-ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ - U23ΟΜΑΝ U231-20-0Τελικό
16:00-ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΑΑΛΣΤΡΟΥΑΓΙΑΛ ΚΝΟΚΕ FC--Αποτελ
16:00-ΛΙΕΓΗΣΕΡΑΪΝΓΚ--Αποτελ
16:00-ΡΟΥΠΕΛ ΜΠΟΥΜΒΡΥΞΕΛΛΕΣ--Αποτελ
16:00-ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ (Γ)ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ (Γ)0-30-0Τελικό
16:00-ΦΛΕΟΥΡΙΛΑΝΣ Β--iΑποτελ
16:00-ΝΕΟΥ ΙΣΕΝΜΠΟΥΡΓΚΤΕΟΥΤΟΝΙΑ ΒΑΤΖ.-ΣΤΑΪΝΜ--iΑποτελ
16:00-VFL ΠΙΝΕΜΠΕΡΓΚΓΟΥΑΝΤΣΜΠΕΚΕΡ ΚΟΝΚΟΡΝΤ--iΑποτελ
16:00-ΧΟΛΖΓΟΥΙΚΕΝΤΕΡΑΛΕΝ--iΑποτελ
16:00-ΧΑΛΤΕΡΝ--iΑποτελ
16:00-SV SCHERMBECKASC ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ--iΑποτελ
16:00-GUTERSLOH--iΑποτελ
16:00-ΧΑΜΜΕΡΣΑΛΚΕ (ΕΡ.)--iΑποτελ
16:00-ΜΠΡΟΥΝΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07 ΙΙ--iΑποτελ
16:00-ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΖΙΓΚΕΝΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΡΧΙΝΕΡΝ--iΑποτελ
16:00-ΣΠΡΟΚΧΟΒΕΛEINTRACHT RHEINE--iΑποτελ
16:00-ΕΡΝΤΕΜΠΡΟΥΚΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΧΕΡΝΕ--iΑποτελ
16:00-TUS SCHWACHHAUSENΛΕΧΕΡ--iΑποτελ
16:00-ΜΠΟΡΓΚΦΕΛΝΤΧΑΣΤΕΝΤΤ--iΑποτελ
16:00-VATAN SPORT BREMENΒΡΕΜΕΡ--iΑποτελ
16:00-ΧΕΝΕΦ 05--iΑποτελ
16:00---iΑποτελ
16:00-ΜΠΡΑΙΝΙΓΚΦΡΙΣΝΤΟΡΦ--iΑποτελ
16:00-ΟΥΝΙΟΝ ΝΕΤΕΤΑΛΒΕΛΜΠΕΡΤ--iΑποτελ
16:00-ΜΠΑΟΥΜΠΕΡΓΚΦΣΒ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ--iΑποτελ
16:00-ΡΑΤΙΝΓΚΕΝ--iΑποτελ
16:00-ΒΕΛΜΠΕΡΤΜΙΡΜΠΟΥΣ--iΑποτελ
16:00-VFB SPELDORFΜΟΝΧΑΪΜ--iΑποτελ
16:00-ΕΣΕΝΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ ΓΟΥΕΣΤ--iΑποτελ
16:00-ΜΠΟΧΟΛΤΣΟΝΕΜΠΕΚ--iΑποτελ
16:00-TURU DUSSELDORFΧΙΛΝΤΕΝ--iΑποτελ
16:00-ARMINIA HANNOVERΧΙΣΛΙΝΓΚΕΡ1-01-0iΤελικό
16:00-HSC ΑΝΟΒΕΡΟΝΤΕΛΜΕΝΧΟΡΣΤ0-00-0iΤελικό
16:00-ΒΟΛΦΕΝΜΠΟΥΕΤΕΛΜΠΕΡΣΕΝΜΠΡΟΥΚ--iΑποτελ
16:00-VFL OYTHEΑΙΝΤΡΑΧΤ ΝΟΡΤΧΑΪΜ0-30-1iΤελικό
16:00-ΟΥΠΧΟΥΣΕΝΧΙΛΝΤΕΣΧΑΪΜ2-01-0iΤελικό
16:00-MTV GIFHORNΒΟΥΝΣΤΟΡΦ0-50-0iΤελικό
16:00-ΓΙΑΕΓΚΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚΚΟΜΠΛΕΝΤΖ0-10-1iΤελικό
16:00-ΣΟΤ ΜΑΪΝΤΖΝΤΙΛΙΝΓΚΕΝ--iΑποτελ
16:00-ΦΡΙΣΙΑ 03ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΣΠΟΡ ΚΙΕΛ--iΑποτελ
16:00-ΜΙΑΛΜΠΙΧΑΜΑΡΜΠΙ0-10-1Τελικό
16:00-ΧΑΚΕΝΓΚΑΙΣ1-20-2Τελικό
16:00-ΚΑΡΑΤΕΖΕΦΕΤΖΑΝΕΣΕ--Αποτελ
16:00-ΣΕΣΤΡΙ ΛΕΒΑΝΤΕΜΠΟΥΣΤΕΖΕ ΜΙΛΑΝΟ--Αποτελ
16:00-ΜΟΝΤΕΒΑΡΤΣΙΠΡΑΤΟ--Αποτελ
16:00-ΣΕΡΑΒΕΤΣΑΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΤΡΕΣΤΙΝΑ--Αποτελ
16:00-ΡΟΜΑΝΙΑΠΙΝΕΤΟ--Αποτελ
16:00-ΚΑΣΤΙΑΝΤΑΣΛΑΝΟΥΣΕΙ--Αποτελ
16:00-ΤΙΜ ΑΛΤΑΜΟΥΡΑΓΚΡΑΝΙΑΝΟ--Αποτελ
16:00-ΣΑΡΝΕΣΕΠΙΚΕΡΝΟ--Αποτελ
16:00-ΝΤΕΛΑ ΛΟΥΚΑΝΙΑΤΑΡΑΝΤΟ--Αποτελ
16:00-ΝΑΡΝΤΟΜΠΙΤΟΝΤΟ--Αποτελ
16:00-ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΦΑΣΑΝΟΝΟΛΑ--Αποτελ
16:00-ΙΓΚΕΑ ΒΙΡΤΟΥΣΡΟΤΣΕΛΑ--Αποτελ
16:00-ΚΑΣΤΡΟΒΙΛΑΡΙΤΟΡΕ ΝΕΑΠΟΛΙΣ--Αποτελ
16:00-ΝΟΤΣΕΡΙΝΑΣΑΝΚΑΤΑΛΝΤΕΣΕ--Αποτελ
16:00-ΓΚΕΛΑΤΣΙΤΑΝΟΒΕΣΕ--Αποτελ
16:00-STRYNEID--Προγ
16:00-FAUSKE - SPRINTINNSTRANDEN--Προγ
16:00-SANDNESSJOENΑΑΓΚΑ--Προγ
16:00-ΣΤΑΪΝΚΓΙΕΡKVIK--Προγ
16:00-ΟΕΡΛΑΝΤΤΡΥΓΚ/ΛΑΝΤΕ--Προγ
16:00-BRONNOYSUNDRORVIK--Προγ
16:00-VESTSIDEN ASKOYΑΡΝΑ-ΒΙΟΡΝΑΡ--Προγ
16:00-ΟΡΚΛΑMELDAL FOTB.--Προγ
16:00-SUNNDALSURNADAL--Προγ
16:00-HEIMDALSVERRESBORG--Προγ
16:00-VUKUNAMSOS--Προγ
16:00-ΟΪΣΤΕΣΕBERGEN NORD--Προγ
16:00-ΣΤΟΡΝΤΤΕΡΤΝΕΣ--Προγ
16:00-VIGORΠΟΡΣ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ--Προγ
16:00-ΡΑΝΑΜΟΣΓΙΟΕΝ--Προγ
16:00-ΟΣODDA3-0-Τελικό
16:00-ΝΤΡΟΜΠΑΚ-ΦΡΟΓΚΝΑΣ--Προγ
16:00-RADERAKKESTAD--Προγ
16:00-ΜΠΡΝΤΑΙΛΙΡΙΑ5-02-0Τελικό
16:00-ΜΠΕΛΤΙΝΣΙΚΡΚΑ0-00-0Τελικό
16:00683ΚΑΖΑΚΣΤΑΝΡΩΣΙΑ0-40-2iΤελικό
16:00684ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝΤΙΤΣΙ 711-11-0iΤελικό
16:00685ΟΥΑΛΙΑΣΛΟΒΑΚΙΑ1-01-0iΤελικό
16:001003ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ U21ΕΣΘΟΝΙΑ U211-20-0Τελικό
16:001209ΣΤ. ΓΙΟΧΑΝΜΠΙΣΧΟΦΣΟΦΕΝ1-31-3iΤελικό
16:001228ΣΒΑΜΟΥΝΧΕΝΧΑΝΚΟΦΕΝ2-11-0iΤελικό
16:15-ΥΕΜΕΝΗ U23ΙΡΑΝ U230-30-0Τελικό
16:15-ΚΙΡΓΙΣΤΑΝ - U23ΙΟΡΔΑΝΙΑ U230-30-1Τελικό
16:15-ΜΕΡΤΕΝΝΤΟΥΕΡΕΝ--iΑποτελ
16:15-ΚΟΣΟΒΟ U21ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ - U213-21-1Τελικό
16:151212ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗΓΟΥΪΝΕΑ0-0-i
16:25-ΜΑΛΔΙΒΕΣ U23HAE U230-30-1Τελικό
16:30-ORASJENK BRATSTVO--Αποτελ
16:30-GORAZDEΖΒΙΤΖΕΤΖΝΤΑ--Αποτελ
16:30-ΒΙΤΕΖΝΟΒΙ ΤΡΑΒΝΙΚ--Αποτελ
16:30-ΟΛΙΜΠΙΚ ΣΑΡΑΓΙΕΒΟΒΕΛΕΖ ΜΟΣΤΑΡ--Αποτελ
16:30-ΤΟΣΚ ΤΕΣΑΝΖJEDINSTVO BIHAC--Αποτελ
16:30-RUDAR KAKANJΜΠΟΣΝΑ ΒΙΣΟΚΟ--Αποτελ
16:30-IGMAN KONJICΝΚ ΜΕΤΑΛΕΓΚΕ-BSI--Αποτελ
16:30-SLAVEN ZIVINICEΤΣΑΠΛΙΝΑ--Αποτελ
16:30-ΤΟΥΡΚ ΓΚΟΥΤΣΟΥ ΦΡΙΝΤΜΠ--iΑποτελ
16:30-HABENHAUSER FVBTS ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ--iΑποτελ
16:30-ΜΠΡΕΜΕΡΧΑΒΕΝOSC BREMERHAVEN--iΑποτελ
16:30-ΣΙΓΚΜΠΕΡΓΚΕΡ 04ΒΙΧΤΑΛ--iΑποτελ
16:30-ΝΤΕΟΥΤΖ 05ΜΠΕΡΓΚΙΣ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ--iΑποτελ
16:30-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΧΟΡΙΝΓΚ (Γ)ΜΠΕΛΕΡΟΥΠ ΣΚΟΒΛΟΥΝΤΕ (6-04-0Τελικό
16:30-ΜΙΟΝΤΑΛΕΝΣΤΑΜΠΑΕΚ--Προγ
16:30-ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΦΚ 1-00-090+
16:30-ΜΙΟΝΤΑΛΕΝΣΤΑΜΠΑΕΚ0-10-090+
16:30-ΡΕΪΝΤΖΕΡΣΜΠΑΖΑΝΟ--Αποτελ
16:30-ΝΤΟΝ ΜΠΟΣΚΟΝΤΟΥΦΙΝ ΝΟΥΑΡ--Αποτελ
16:30-ΣΑΝΓΚΑ ΜΠΑΛΕΝΤΕΜΟΥΝΓΚΑΝΟ--Αποτελ
16:30-ΜΟΝΤ ΜΠΛΟΥΝΤΡΑΓΚΟΝΣ--Αποτελ
16:30-ΓΚΡΑΒΙΝΑΑΟΥΝΤΑΤΣΕ ΤΣΕΡΙΝΙΟΛΑ--Αποτελ
16:30-ΟΥΝΙΟΝ ΣΠΟΡΤΙΒΕ ΝΤΕ ΝΤΝΤΕ ΝΤΟΥΑΛΑ0-0-Αναβ
16:30-ΑΒΙΟΝ ΑΚΑΝΤΕΜΙΝΤΡΑΓΚΟΝ ΓΙΑΟΥΝΤΕ0-0-Αναβ
16:30-ΤΟΝΕΡΕ ΚΑΛΑΡΑΑΠΕΖΕΣ0-0-Αναβ
16:30-ΑΠΕΖΕΣΜΠΑΜΕΝΤΑ--Αποτελ
16:30-ΚΟΛΟΜΠΜΠΑΜΕΝΤΑ0-0-Αναβ
16:30-ΟΥΝΙΟΝ ΣΠΟΡΤΙΒΕ ΝΤΕ ΝΤΤΟΝΕΡΕ ΚΑΛΑΡΑ--Αποτελ
16:30-ΚΟΛΟΜΠΝΤΕ ΝΤΟΥΑΛΑ0-00-0Τελικό
16:30-ΦΟΡΤΟΥΝΑΣΤΑΝΤ ΡΕΝΑΡΝΤ0-0-Αναβ
16:30-ΟΥΜΣ ΝΤΕ ΛΟΥΜΦΟΡΤΟΥΝΑ--Αποτελ
16:30-ΑΣΤΡΕΣ ΝΤΕ ΝΤΟΥΑΛΑΦΟΒΟΥ--Αποτελ
16:30-ΦΕΟΥΤΣΕΣΤΑΝΤ ΡΕΝΑΡΝΤ--Αποτελ
16:30-ΙΝΤΙΝΓΚ ΣΠΟΡΤΦΟΒΟΥ0-0-Αναβ
16:30-ΟΥΜΣ ΝΤΕ ΛΟΥΜΦΕΟΥΤΣΕ0-0-Αναβ
16:30-ΓΙΟΥΝΙΣΠΟΡΤ ΝΤΕ ΧΑΟΥ-ΝΣΠΟΡΤΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙ0-0-Αναβ
16:30-ΣΠΟΡΤΛΑΝΤGRAND BODO--Αποτελ
16:45-ΤΑΜΠΟΡΜΠΡΕΖΙΤΣΕ--Αποτελ
17:00-ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΑΚΑΝΤΕΜΙ (Γ)ΕΒΕΡΤΟΝ (Γ)1-01-063'
17:00-ΡΑΝΧΑΙΜ ILΣΟΥΝΤΣΒΑΛ--Προγ
17:00-ΡΑΝΧΑΙΜ ILΣΟΥΝΤΣΒΑΛ0-00-063'
17:00-ΤΡΟΜΣΟΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ1-41-450'
17:00-ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑΣΑΒΟΪΑ--Αποτελ
17:00-ΤΣΙΤΑ ΝΤΙ ΜΕΣΙΝΑΜΑΡΣΑΛΑ--Αποτελ
17:00-ΕΝΙΜΠΑSUNSHINE STARS1-01-056'
17:00-ΡΙΒΕΡΣ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤWIKKI TOURISTS1-21-263'
17:00-ΚΟΥΑΡΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤΚΑΤΣΙΝΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ1-01-058'
17:00-ΝΑΪΓΚΕΡ ΤΟΡΝΕΪΝΤΟΣΛΟΜΠΙ ΣΤΑΡΣ2-21-060'
17:00-ΕΝΟΥΓΚΟΥ ΡΑΪΝΤΖΕΡΣΡΕΜΟ ΣΤΑΡΣ4-12-162'
17:00-PLATEAU UNITEDΑΜΠΙΑ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ1-01-058'
17:00-ΓΚΟ ΡΑΟΥΝΤΓΙΟΜΠΕ ΝΤΕΖΕΡΤ ΣΤΑΡΣ0-00-055'
17:00-GOMBE UNITEDΕΛ ΚΑΝΕΜΙ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ0-00-053'
17:00-ΑΚΟΥΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤΧΕΡΤΛΑΝΤ ΟΒΕΡΙ0-00-063'
17:00-OTTESTADSANDER--Προγ
17:00-ΓΚΡΑΝJEVNAKER--Προγ
17:00-ΒΙΖΕΛΑΜΑΡΙΑ ΝΤΑ ΦΟΝΤΕ--Αποτελ
17:00-ΦΕΛΓΚΟΥΕΪΡΑΣ--Αποτελ
17:00-ΑΣΟΣΙΑΚΑΟ ΟΛΙΒΕΡΕΝΣΕΦΑΦΕ--Αποτελ
17:00-AD LIMIANOSΤΟΡΚΑΤΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΠΕΝΤΡΑΣ ΣΑΛΓΚΑΝΤΑΣΜΟΝΤΑΛΕΓΚΡΕ--Αποτελ
17:00-ΜΕΡΕΛΙΝΕΝΣΕSC MIRANDELA--Αποτελ
17:00-ΒΙΛΑΒΕΡΝΕΝΣΕΤΡΟΦΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ--Αποτελ
17:00-ΤΣΑΒΕΣ ΒΣΑΟ ΜΑΡΤΙΝΙΟ--Αποτελ
17:00-ΑΜΑΡΑΝΤΕLECA--Αποτελ
17:00-ΣΕΣΑΡΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΣΑΝΖΟΑΝΕΝΣΕΓΚΑΦΑΝΑ--Αποτελ
17:00-ΕΣΠΙΝΧΟΣΙΝΦΑΕΣ--Αποτελ
17:00-ΛΟΥΖΙΤΑΝΟPAREDES--Αποτελ
17:00-ΓΚΟΝΤΟΜΑΡΠΕΝΤΡΑΣ ΡΟΥΜΠΡΑΣ--Αποτελ
17:00-ΑΓΚΟΥΕΝΤΑLOUROSA--Αποτελ
17:00-ΚΛΟΥΜΠ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΝΤΕ --Αποτελ
17:00-ΝΟΓΚΟΥΕΙΡΕΝΣΕΟΛΙΒΕΙΡΑ ΧΟΣΠΙΤΑΛ--Αποτελ
17:00-ΠΕΝΙΤΣΕΦΑΤΙΜΑ--Αποτελ
17:00-ΒΙΛΛΑΦΡΑΝΚΟΥΕΝΣΕΛΕΪΡΙΑ--Αποτελ
17:00-ΤΟΡΕΝΣΕΣΑΝΤΑ ΙΡΙΑ--Αποτελ
17:00-ΟΛΕΙΡΟΣΣΕΡΤΑΝΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΚΑΛΝΤΑΣΑΛΒΕΡΚΑ--Αποτελ
17:00-ΣΙΝΤΡΕΝΣΕΑΝΑΝΤΙΑ--Αποτελ
17:00-ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΚΑΣΤΕΛΟΛΟΥΡΕΣ--Αποτελ
17:00-ΑΡΜΑΣΕΝΕΝΣΕΣΡΕΝΤΟΝΤΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΟΛΙΜΠΙΚΟ ΜΟΝΤΙΧΟΛΟΥΛΕΤΑΝΟ--Αποτελ
17:00-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑΟΛΑΝΕΝΣΕ--Αποτελ
17:00-ΦΕΡΕΙΡΑΣ1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ--Αποτελ
17:00-ΟΡΙΕΝΤΑΛΜΟΥΡΑ--Αποτελ
17:00686ΤΟΥΜΠΙΖΕΡΟΖΕΛΑΡ1-10-1i64'
17:00687ΤΑΡΑΓΟΝΑΜΑΛΑΓΑ0-00-0i66'
17:001213ΜΠΕΝΙΝΤΟΓΚΟ1-01-0i59'
17:001214ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΛΕΣΟΘΟ0-00-0i62'
17:001229ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙΣΟΝΤΧΟΦΕΝ--iΑποτελ
17:001230ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΤΑΣΠΟΡ ΜΚΙΡΣΧΑΝΣΧΟΕΡΙΝΓΚ--iΑποτελ
17:051215ΤΑΝΖΑΝΙΑΟΥΓΚΑΝΤΑ2-01-0i56'
17:30-ΧΙΡΝΥΚ-ΣΠΟΡΤHELIOS KHARKIV--Αποτελ
17:30688ΦΑΝΟΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ0-10-1iΗμιχ
17:30689ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟΤΕΡΑΜΟ1-11-1iΗμιχ
17:30690ΙΜΟΛΕΖΕΜΟΝΤΖΑ1-11-1iΗμιχ
17:30691ΠΟΤΕΝΤΖΑΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ1-01-0iΗμιχ
17:30692ΡΑΒΕΝΝΑΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ0-00-0iΗμιχ
17:30693ΜΟΝΟΠΟΛΙΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ ΚΑΛ0-00-0iΗμιχ
17:30694ΤΕΡΝΑΝΑΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ0-10-1iΗμιχ
17:30695ΤΡΙΕΣΤΙΝΑΣΑΝΜΠΕΝΤΕΤΕΣΕ0-00-0iΗμιχ
17:30696ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑΡΙΜΙΝΙ 19123-03-0iΗμιχ
17:45697ΡΟΝΤΑΜΑΑΣΤΡΙΧΤ0-0-i36'
18:00-ΝΕΠΑΛ - U23ΚΑΤΑΡ U23--Προγ
18:00-ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ - U23BAHRAIN - U23--Προγ
18:00-ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑΡΕΟΥΣ1-0-iΤελικό
18:00-ΔΑΝΙΑ U17ΕΛΒΕΤΙΑ U17--Προγ
18:00-ΟΥΝ. ΜΑΔΕΪΡΑCOIMBROES--Αποτελ
18:00-ΜΑΡΙΤΙΜΟ ΒPENALVA CASTELO--Αποτελ
18:00-SC ANGRENSEΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕ--Αποτελ
18:00-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΙΝΤΕΑΛΚΑΣΑ ΠΙΑ--Αποτελ
18:00-ΠΡΑΪΝΕΝΣΕΠΙΝΧΑΛΝΟΒΕΝΣΕ--Αποτελ
18:00-ASU ΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΠΕΤΡΟΛΟΥΛ 52 ΠΛΟΪΕΣΤΙ--iΠρογ
18:001183ΜΠΑΡΑΚΑΛΝΤΟΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ Β0-0-i21'
18:001184ΤΕΡΟΥΕΛΚΟΝΚΟΥΕΝΣΕ0-0-i22'
18:001185ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑΑΛΚΟΓΙΑΝΟ0-0-i21'
18:001186ΣΑΝΤΑΝΤΕΡΡΕΑΛ ΟΥΝΙΟΝ0-0-i21'
18:001200ΙΖΑΡΑΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Β0-0-i22'
18:001201ΜΙΡΑΝΤΕΣΤΟΡΕΛΑΒΕΓΚΑ0-0-i22'
18:001202ΚΟΡΟΥΞΟΝΤΕ ΛΟΣ ΡΕΓΙΕΣ0-0-i22'
18:001203ΠΟΝΤΕΒΕΔΡΑΓΚΟΥΙΘΕΛΟ1-0-i21'
18:001204ΡΑΠΙΝΤΟ ΝΤΕ ΜΠΟΥΖΑΣΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ0-0-i22'
18:001205ΤΑΛΑΒΕΡΑ ΝΤΕ ΛΑ ΡΕΪΝΑΕΛ ΕΧΙΝΤΟ 2121-0-i20'
18:001206ΛΟΓΚΡΟΝΕΣΛΙΟΑ0-0-i21'
18:001235ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ (Γ)ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Γ)0-0-20'
18:15698ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ (ΠΕΡ)ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΝΟΥΚΙ0-0-3'
18:30-ΒΕΛΓΙΟ U17 (Γ)ΟΥΑΛΙΑ U17 (Γ)--Αποτελ
18:301187ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΒΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ--iΠρογ
18:301188ΜΟΥΡΘΙΑΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝΛΟΥΚΕΝΟ--iΠρογ
19:00-ΒΙΚΙΝΓΚΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ--Προγ
19:00-ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΙΙΝΑΣΒΙΛ--Προγ
19:00699ΚΑΝΤΙΘΚΟΡΔΟΒΑ--iΠρογ
19:00700KΑΡΤΑΧΙΝΕΣΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΠΡΙΣΑ--iΠρογ
19:00701ΟΥΓΓΑΡΙΑΚΡΟΑΤΙΑ--iΠρογ
19:00702ΙΣΡΑΗΛΑΥΣΤΡΙΑ--iΠρογ
19:00703ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟΣΚΩΤΙΑ--iΠρογ
19:001189ΛΙΕΙΔΑΚΑΣΤΕΓΙΟΝ--iΠρογ
19:001190ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑΘΕΛΤΑ ΒΙΓΚΟ Β--iΠρογ
19:001191ΚΑΡΤΑΓΕΝΑΒΙΛΛΑΝΟΒΕΝΣΕ--iΠρογ
19:001192ΚΟΡΝΕΛΑΠΕΡΑΛΑΝΤΑ--iΠρογ
19:001207ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΒΡΕΑΡ ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ--iΠρογ
19:001216ΛΙΒΥΗΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ--iΠρογ
19:001307ΙΡΛΑΝΔΙΑ U21ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ U21--iΠρογ
19:05704ΓΚΡΕΣΙΑΚΑΡΜΕΛΙΤΑ--iΠρογ
19:15-ΚΟΥΒΕΪΤ - U23ΣΥΡΙΑ U23--Προγ
19:25-ΛΙΒΑΝΟΣ - U23ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ U23--Προγ
20:00-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΑΛΑΚΑΤΕΚΟΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΝΑΡΑΤΕ--Προγ
20:00-ΣΕΛΑΓΙΑ ΙΙΝΟΥΕΒΟ ΤΣΙΜΑΛΧΟΥΑΚΑΝ--Αποτελ
20:00-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ--iΠρογ
20:051151ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΡΟΝΝΟΥΕΒΑ ΣΙΚΑΓΟ Β--iΠρογ
20:30-ΜΠΡΑΖΙΛΙΕΝΣΕΜΠΟΛΑΜΕΝΣΕ--Αποτελ
20:30-ΜΠΟΣΚΕ ΦΟΡΜΟΣΑCAPITAL FC--Αποτελ
20:30-ΣΙΛΑΝΤΙΑ ΕΣΠΟΡΤΕ ΚΛΟΥΜΟΥΝΑΪ ΙΤΑΠΟΥΑ--Αποτελ
20:30-LUZIANIA DFΡΕΑΛ--Αποτελ
20:30-ΓΚΑΜΑΤΑΓΚΟΥΑΤΙΝΓΚΑ--Αποτελ
20:30-SOBRADINHO ECΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ--Αποτελ
21:00-ΓΚΟΙΑΝΙΑGOIANESIA--Αποτελ
21:00-ΜΑΛΝΤΑΓΚΟΪΑΣ--Αποτελ
21:00-ΚΡΙΣΙΟΥΜΑΑΒΑΙ--Αποτελ
21:00-ΧΕΡΤΣΙΛΙΟ ΛΟΥΖΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ--Αποτελ
21:00-ΠΑΪΣΑΝΤΟΥΡΕΜΟ--Αποτελ
21:00-ΒΡΕΤ. ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙΜΠΟΝΑΙΡ--Αποτελ
21:00-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΝΤΕ ΝΕΟΥΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΟΚΑ--Προγ
21:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑΣ ΠΑΡΕΧΑΣ--Προγ
21:00-ΝΤΟΥΓΚΛΑΣ ΧΕΪΓΚΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΝΤΕ ΠΡΟΝΟΥ--Προγ
21:00-ΡΑΣΙΝΓΚ ΝΤΕ ΚΟΡΔΟΒΑΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ Σ.Λ--Προγ
21:00-ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΝΤΕ ΦΟΡΜΟΖΑΚΡΟΥΣ. ΝΤΕΛ ΝΟΡΤΕ--Προγ
21:00-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΤΙΡΟ ΝΤΕ ΣΑΛΤΓΙΟΥΒ. ΑΝΤΟΝΙΑΝΑ ΝΤΕ Σ--Προγ
21:00-ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΕΤΑΡΕ--Αποτελ
21:00-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ--Προγ
21:00-ΜΑΔΟΥΡΕΪΡΑΚΑΜΠΟΦΡΙΕΝΣΕ--Προγ
21:00-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑΡΕΣΕΝΤΕ--Προγ
21:00-ΑΜΕΡΙΚΑ RJΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ--Προγ
21:00-ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑΜΠΟΑΒΙΣΤΑ--Προγ
21:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟΤΟΥΠΙΝΑΜΠΑΣ--Αποτελ
21:00-ΣΑΟ ΠΑΟΛΟΙΤΟΥΑΝΟ--Προγ
21:00-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑΒΟΤΥΠΟΡΑΝΓΚΟΥΕΝΣΕ--Αποτελ
21:00-ΟΠΕΡΑΡΙΟΓΚΡΕΜΙΟ ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟ --Αποτελ
21:00-TOLEDO CWΛΟΝΤΡΙΝΑ--Αποτελ
21:00-ΚΟΡΙΤΙΜΠΑRIO BRANCO PR--Αποτελ
21:00-ΣΙΑΝΟΡΤΕΚΑΣΚΑΒΕΛ--Αποτελ
21:00-ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕPETROLINA SFC--Αποτελ
21:00-PALMEIRA DE GOIANINHAΑΜΕΡΙΚΑ ΝΑΤΑΛ--Αποτελ
21:00-ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ ΚΑΡ.ΑΡΑΓΚΟΥΑ--iΠρογ
21:00-ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟΑΟΥΡΟΡΑ--iΠρογ
21:00-MORILDMELBO--Αποτελ
21:00-ΕΞΠΡΕΣΟ ΡΟΧΟΑΤΛΕΤΙΚΟ--Αποτελ
21:00-ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΙΡΑ--Αποτελ
21:00506ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΝΤΕ ΛΑΣ ΠΙΣΕΡΟ ΛΑΡΓΚΟ--iΠρογ
21:00707ΠΡΟΓΚΡΕΣΟΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ--iΠρογ
21:00708ΝΤΙΦΕΝΣΟΡ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ--iΠρογ
21:00709ΓΡΑΝΑΔΑΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ--iΠρογ
21:00710ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤΣΕΡΟ--iΠρογ
21:00723ΝΑΣΙΟΝΑΛΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ--iΠρογ
21:001146ΚΟΛΕΧΙΑΛΕΣΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΓΙΟΥΝΙΝΤΟΣ--iΠρογ
21:001147ΚΟΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣΑΛΜΙΡΑΝΤΕ ΜΠΡΑΟΥΜ--iΠρογ
21:001148ΦΛΑΝΤΡΙΑΟΥΡΚΟΥΙΖΑ--iΠρογ
21:001149ΧΟΥΣΤΟ ΧΟΣΕ ΝΤΕ ΟΥΡΓΚΟΣΑΝ ΜΙΓΚΕΛ--iΠρογ
21:001150ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣΣΑΣΑΣΙΠΑΣ--iΠρογ
21:001152ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΕΡΛΟΣΠΟΡΤΙΒΟ ΙΤΑΛΙΑΝΟ--iΑποτελ
21:30-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΕΤΑΡΕΓΙΑΡΑΚΟΥΙ0-0-Αναβ
21:30-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑΣΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΠΟΥΕΡΤΟ ΚΑΜΠ--iΠρογ
21:45711ΚΥΠΡΟΣΒΕΛΓΙΟ--iΠρογ
21:45712ΟΛΛΑΝΔΙΑΓΕΡΜΑΝΙΑ--iΠρογ
21:45713ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ--iΠρογ
21:45714ΠΟΛΩΝΙΑΛΕΤΟΝΙΑ--iΠρογ
21:45715ΣΛΟΒΕΝΙΑΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ--iΠρογ
21:45716ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝΟΒΙΕΔΟ--iΠρογ
22:00-MARCILIO DIAS SCMETROPOLITANO--Αποτελ
22:00-ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟΓΡΕΝΑΔΑ--Αποτελ
22:00-ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΓΚΟΥΑΓΙΑΝΑΖΟΥΛΙΑ--iΠρογ
22:00-ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΜΕΡΙΔΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟΣ--iΠρογ
22:00-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΓΚΟΥΑΙΡΑΛΑΝΕΡΟΣ--iΠρογ
22:00-ΓΚΟΥΑΝΑΚΑΣΤΕΚΑΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΛΙΜΠΕΡΙΑ--Αποτελ
22:00-ΚΑΡΙΑΡΙΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΣΑΝ ΧΟΣΕ--Αποτελ
22:00-ΟΡΣΟΜΑΡΣΟΜΠΑΡΑΝΚΟΥΙΛΑ--Αποτελ
22:00-ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ--Αποτελ
22:00717ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤΣΙΝΣΙΝΑΤΙ--iΠρογ
22:001064ΓΑΛΛΙΑ U21ΔΑΝΙΑ U21--Προγ
22:001153ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙΚΛΑΜΠ ΑΛΜΑΓΚΡΟ--iΠρογ
22:001154ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ--iΠρογ
22:05-ΠΟΥΕΡΤΟ ΓΚΟΛΦΙΤΟΚΟΥΡΙΝΤΑΜΠΑΤ--Αποτελ
22:10-ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣΒΙΛΑ ΜΙΤΡΕ--iΠρογ
22:30-ΡΕΑΛ ΣΑΝ ΑΝΤΡΕΣΦΟΡΤΑΛΕΖΑ--Αποτελ
23:00-ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕΤΖΟΙΝΒΙΛ--Αποτελ
23:00-ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΒΕΡΜΟΥΔΑ--Αποτελ
23:00-ΜΠΑΙΑ ΣΑΛΒΑΔΟΡΣΑΛΓΚΕΙΡΟ--Αποτελ
23:00-ΜΟΝΑΓΚΑΣΚΑΡΑΚΑΣ--iΠρογ
23:00-ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΡΙΠΑΜΠΛΙΚΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΕΝΕΡΤΖΙ--Προγ
23:00-ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΚΟΝΣΑΛΤΑΝΤΣ ΜΣΑΝΤΑ ΡΟΖΑ--Αποτελ
23:00718ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛΣΠΟΡΤ ΜΠΟΙΣ--Προγ
23:00719ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝΕΝΒΙΓΚΑΔΟ--iΠρογ
23:05720ΛΙΜΟΝΓΟΥΑΔΕΛΟΥΠΗ--iΠρογ
23:30-ΚΟΡΟΝΑΝΤΟΠΟΥΜΑ--Αποτελ
23:301173ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ--iΠρογ
23:55721ΠΕΡΕΖ ΖΕΛΕΝΤΟΝΟΥΝ. ΝΤΕ ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ--iΠρογ
00:00-ΚΑΝΑΔΑΣΓΑΛΛΙΚΗ ΓΟΥΪΑΝΑ--Αποτελ
00:00-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ ΠΑΡΑΙΜΠΑΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΡΕΑ--Αποτελ
00:00-CSA AΛΣΕΡΓΚΙΠΕ--Αποτελ
00:00-ΦΕΡΡΟΒΙΑΡΙΑΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ--Προγ
00:00-ΡΙΟ ΚΛΑΡΟΠΙΡΑΣΙΚΑΜΠΑ--Αποτελ
00:00-ΜΠΙΘΛΕΕΜ ΣΤΙΛΜΕΜΦΙΣ 901--Προγ
00:00-CD ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ--iΠρογ
00:00-ΠΛΑΤΕΝΣΕ ΒΟΝΔΟΥΡΑ--Προγ
00:00-ΑΓΚΡΟΠΕΚΟΥΑΡΙΟ ΑΡΓΚΕΝΤΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ--iΠρογ
00:30-ΑΪΤΗΚΟΥΒΑ--Αποτελ
00:30-ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΝΤΕ ΑΛΕΜ--Προγ
01:00-ΠΑΡΑΝΑΚΑΣΚΑΒΕΛ--Αποτελ
01:00724ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟ--iΠρογ
01:15706ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΝΤ ΣΕΖΑΡ ΒΑΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ--Προγ
01:30-ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ--iΠρογ
02:00-ΜΠΑΡΜΠΕΪΝΤΟΣΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ--Αποτελ
02:00-ΜΙΤΡΕ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΝΤΕΛ ΕΟΛΙΜΠΟ--iΠρογ
02:00726ΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟΑΛΑΧΟΥΛΕΝΣΕ--iΠρογ
02:10-ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΠΛΑΤΕΝΣΕ Β--iΠρογ
03:00727ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ--iΠρογ
Προγ: Προγραμματισμένο, Ημιχ: Ημίχρονο, Παρ: Παράταση, Πεν: Πέναλτυ, Τελ(Πα): Τελικό (Παράταση), Τελ(Πε): Τελικό (Πέναλτυ), Αναβ: Αναβολή, Διακ: Διακοπή, Εγκατ: Εγκατάληψη, Αποτελ: Μόνο τελικό αποτέλεσμα
  • Όλες οι διοργανώσεις
  • Bosnia And Herzegovina : Division 1 : Fbih
  • Concacaf : Nations League : Προκριματικα
  • Montenegro : Division 2
  • Uefa
    • Uefa : Ευρωπαικο Πρωταθλημα Γυναικων Κατω Των 17 : Γυρος Εκλεκτων : Γκρουπ 6
    • Uefa : Ευρωπαικο Πρωταθλημα Γυναικων Κατω Των 17 : Προκριματικα : Γυρος Εκλεκτων : Γκρουπ 7
  • Αγγλια : 1η Κατηγορια Γυναικων
  • Αργεντινή
    • Αργεντινή : Πριμέρα Β : Μετροπολιτάνα
    • Αργεντινή : Πριμέρα Β
    • Αργεντινη : Κυπελο Αργεντινης : Γυρος Των 64
    • Αργεντινη : Φεντεραλ Α : Υποβιβασμος : Ζωνη Α
    • Αργεντινη : Φεντεραλ Α : Υποβιβασμος : Ζωνη Β
    • Αργεντινη : Φεντεραλ Α : Υποβιβασμος : Ζωνη Γ
    • Αργεντινη : Φεντεραλ Α : Υποβιβασμος : Ζωνη Δ
    • Αργεντινή : Πριμέρα Γ
  • Ασια
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Α
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Β
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Γ
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Δ
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Ε
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Στ
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Ζ
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Η
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Θ
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Ι
    • Ασια : Προκριματικα Afc U23 : Γκρουπ Κ
  • Αυστρία : Τοπικό : Δυτικός Όμιλος
  • Αυστραλια
    • Αυστραλια : Μπρισμπεϊν Καπιταλ 1Η Κατηγορία
    • Αυστραλια : Μπρισμπειν Πρεμιερ Λιγκ
    • Αυστραλία : Κουίνσλαντ
    • Αυστραλία : Νέα Νότια Ουαλία
    • Αυστραλια : Νιου Σαουθ Γουεϊλς Πρεμιερ Λιγκ 2
    • Αυστραλια : Πρωταθλημα Νεων Κουινσλαντ
    • Αυστραλια : Πρωταθλημα Νεων Βικτορια
    • Αυστραλια : Βικτοριαν Πρεμιερ Λιγκ 1
  • Βελγιο
    • Βελγιο : 2η Κατηγορια : Πλεϊ Οφ Υποβιβασμου
    • Βελγιο : 3η Κατηγορια
  • Βενεζουέλα
    • Βενεζουέλα : Απερτούρα
    • Βενεζουελα : 2η Κατηγορια : Απερτουρα : Δυτικος Ομιλος
  • Βολιβία : Απερτούρα
  • Βραζιλια
    • Βραζιλια : Μπραζιλιενσε
    • Βραζιλια : Κοπα Ντο Νορντεστε
    • Brazil : Catarinense : 1st Group Stage
    • :
    • Βραζιλια : Μινεϊρο Ι : Πλεϊοφ
    • Βραζιλια : Παουλιστα : Τοπικο : Ημιτελικοι
    • Βραζιλια : Περναμπουκανο : Προημιτελικος
    • Brazil : Paraense
    • Βραζιλια : Παραναενσε : 2Η Φαση Ομιλων : Γκρουπ Α
    • Βραζιλια : Παραναενσε : 2Η Φαση Ομιλων : Γκρουπ Β
    • Βραζιλια : Καριοκα : Τακα Ριο
    • Βραζιλια : Παουλιστα Α2
    • Βραζιλια : Ποτιγκουαρ : 2η Φαση Ομιλων
  • Γαλλία : 4η Κατηγορία : Δ Όμιλος
  • Γερμανία
    • Γερμανία : Λίγκα 3
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Nofv Βορράς
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Nofv Νότος
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βεστφαλία
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Έσσεν
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βρέμη
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Αμβούργο
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντερσάσεν
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νότια Βαυαρία
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Βόρεια Βαυαρία
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Ράινλαντ Πφαλτζ Σααρ
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Νιντεράιν
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Μιτελράιν
    • Γερμανία : Ομπερλίγκα : Φλενς
    • Γερμανία : Τοπικό : Βόρειοανατολικός Όμιλος
    • Γερμανία : Τοπικό : Βόρειος Όμιλος
    • Γερμανία : Τοπικό : Νοτιοδυτικός Όμιλος
    • Γερμανια : Μπουντεσλιγκα Γυναικων
  • Γουατεμαλα : Λιγκα Νασιοναλ : Κλαουσουρα
  • Δανια
    • Δανία : 1η Κατηγορία
    • Δανία : 2η Κατηγορία : Ανατολή
    • Δανία : 2η Κατηγορία : Δύση
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Α Ομιλος
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Β Ομιλος
    • Δανια : 3η Κατηγορια : Δ Ομιλος
    • Δανια : 1η Κατηγορια Γυναικων : Γκρουπ Πρωταθληματος
  • Διεθνή Φιλικά : Σύλλογοι
  • Διεθνη Φιλικα : Εθνικες Ομαδες
  • Διεθνη Φιλικα : Εθνικες Ομαδες Νεων
  • Ελβετια
    • Ελβετια : 3η Κατηγορια
    • Ελβετία : 3η Κατηγορία : 2ος Όμιλος
  • Ελλάδα
    • Ελλάδα : Football League
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 1ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 2ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 3ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 4ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 5ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 6ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 7ος Όμιλος
    • Ελλάδα : Γ Εθνική : 8ος Όμιλος
  • Ζαϊρ : Βοντακομ Σουπερ Λιγκ
  • Η.π.α.
    • Ηπα : Επαγγελματική Κατηγορία
    • Η.π.α. : 3η Κατηγορια
  • Ιαπωνία
    • Ιαπωνία : 2η Κατηγορία
    • Ιαπωνια : 3η Κατηγορια
    • Ιαπωνια : 1Η Κατηγορια Γυναικων
  • Ισπανία
    • Ισπανία : Σεκούντα Ντιβιζιόν
    • Ισπανία : 3η Κατηγορία : Α Όμιλος
    • Ισπανία : 3η Κατηγορία : Β Όμιλος
    • Ισπανία : 3η Κατηγορία : Γ Όμιλος
    • Ισπανία : 3η Κατηγορία : Δ Όμιλος
  • Ιταλία
    • Ιταλία : Σέριε C : Β Όμιλος
    • Ιταλία : Σέριε C : Γ Όμιλος
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 1
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 2
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 3
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 4
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 5
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 6
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 7
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 8
    • Ιταλια : Σεριε Δ : Γκρουπ 9
  • Καμερουν
    • Καμερουν : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Α
    • Καμερουν : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Β
  • Κενυα : Πρεμιερ Λιγκ
  • Κολομβία
    • Κολομβία : Απερτούρα
    • Κολομβία : Πριμέρα Β : 2η Φάση
  • Κόστα Ρίκα
    • Κόστα Ρίκα : Κλαουσούρα
    • Κοστα Ρικα : Λιγκα Ντε Ασενσο : Κλαουσουρα : Ομιλος Α
    • Κοστα Ρικα : Λιγκα Ντε Ασενσο : Κλαουσουρα : Ομιλος Β
  • Μεξικο : Λιγκα Πρεμιερ : Σεριε Β : Απερτουρα
  • Νιγηρια
    • Νιγηρια : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Α
    • Νιγηρια : 1η Κατηγορια : Γκρουπ Β
  • Νορβηγια
    • Νορβηγια : Κυπελλο : Προκριματικα
    • Νορβηγια : 1η Κατηγορια Γυναικων
  • Ολλανδία
    • Ολλανδία : 2η Κατηγορία
    • Ολλανδία : 3η Κατηγορία
  • Ονδουρα : Κλαουσουρα
  • Ουεφα : Προκριματικα Ευρωπαϊκου Πρωταθληματος Κατω Των 17 : Γυρος Εκλεκτων : Γκρουπ 3
  • Ουκρανια : 2η Κατηγορια
  • Ουρουγουάη : Απερτούρα
  • Παραγουάη : Απερτούρα
  • Πγδμ : 2η Κατηγορια : Δυση
  • Περου : Απερτουρα
  • Πολωνία
    • Πολωνία : 2η Κατηγορία
    • Πολωνια : 3Η Κατηγορια
  • Πορτογαλια
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Α Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Β Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Γ Ομιλος
    • Πορτογαλια : 3η Κατηγορια : Δ Ομιλος
  • Προκριματικά Euro
    • Προκριματικά Euro : 3ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro : 5ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro : 7ος Όμιλος
    • Προκριματικά Euro : 9ος Όμιλος
  • Προκριματικά Κόπα Άφρικα
    • Προκριματικά Κόπα Άφρικα : 4ος Όμιλος
    • Προκριματικά Κόπα Άφρικα : 5ος Όμιλος
    • Προκριματικά Κόπα Άφρικα : 7ος Όμιλος
    • Προκριματικά Κόπα Άφρικα : 8ος Όμιλος
    • Προκριματικά Κόπα Άφρικα : 12ος Όμιλος
  • Προκριματικα Ευρωπαϊκου Πρωταθληματος Νεων : 1ος Ομιλος
  • Ρουμανία : 2η Κατηγορία
  • Ρωσσία : 1η Κατηγορία
  • Σλοβακια : 2η Κατηγορια
  • Σλοβενια : 2η Κατηγορια
  • Τουρκια
    • Τουρκια : 3η Κατηγορια : Κοκκινος Ομιλος
    • Τουρκια : 3η Κατηγορια : Λευκος Ομιλος
    • Turkey : 3 Lig : Group A
    • Turkey : 3 Lig : Group B
    • Turkey : 3 Lig : Group C
  • Χονγκ Κονγκ : 2η Κατηγορια
Mailing list
Καταχωρώντας το email σας στη λίστα του Goals.gr θα λαμβάνετε πρώτοι προσφορές, ειδοποιήσεις για βελτιώσεις στο site και ανακοινώσεις διαγωνισμών