120 10:45 ΑΝΤΕΛΑΙΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ Προγ 121 12:00 ΤΟΚΙΟ ΒΕΡΝΤΙ - ΚΙΟΤΟ Προγ 122 13:00 OS ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ - ΦΕΪΡΕΝΣΕ Προγ 13:35 ΣΙΤΣΟΥΑΝ ΤΖΙΟΥΝΙΟΥ - ΚΑΝΓΚΤΖΟΥ ΜΑΙΤΙ ΛΑΙΟΝΣ Προγ 14:00 ΛΑΝΤΣ - ΡΟΖΕΝΓΚΑΡΝΤ Προγ 123 14:00 ΠΙΡΙΝ ΜΠΛΑΓΚΟΕΒΓΚΡΑΝΤ - ΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ Προγ 124 14:30 ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ - ΛΕΣΤΕΡ Προγ 14:30 ΓΚΑΜΠΑΛΑ - ΝΕΦΤΣΙ ΜΠΑΚΟΥ Προγ 14:30 ΚΟΝΑΧΣ ΚΟΥΕΙ ΝΟΜΑΝΤΣ - ΝΙΟΥΤΑΟΥΝ Προγ 14:30 ΜΠΑΡΙ ΤΑΟΥΝ - ΠΕΝΙΜΠΟΝΤ Προγ 14:30 ΠΟΝΤΙΠΡΙΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΧΑΒΕΡΦΟΡΝΤΓΟΥΕΣΤ Προγ 14:30 ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ - ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝΑ Προγ 14:30 ΚΟΛΒΙΝ ΜΠΕΙ - ΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ ΤΑΟΥΝ Προγ 15:00 ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ - ΚΑΡΛΜΠΕΡΓΚΣ Προγ 15:00 ΤΟΡΝΣ IF - ΤΟΡΛΣΛΑΝΤΑ Προγ 125 15:00 ΜΙΛΓΟΥΟΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ Προγ 15:00 ΧΑΠΟΕΛ ΑΦΟΥΛΑ - ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ ΛΕΖΙΟΝ Προγ 15:00 ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΜΠΑ - ΣΕΚΤΖΙΑ ΝΕΣ ΖΙΟΝΑ Προγ 15:00 ΧΑΠΟΕΛ ΙΡΟΝΙ ΚΙΡΙΑΤ - ΧΑΠΟΕΛ ΟΥΜ ΕΛ ΦΑΧΕΜ Προγ 15:00 ΧΑΠΟΕΛ ΡΑΜΑΤ ΓΚΑΝ - ΙΡΟΝΙ ΤΙΜΠΕΡΙΑΣ Προγ 15:00 ΧΑΠΟΕΛ ΝΟΦ ΧΑΓΚΑΛΙ - ΜΠΝΕΙ ΓΕΧΟΥΝΤΑ ΤΕΛ ΑΒΙΒ Προγ 128 16:00 ΡΟΓΚΑΣΚΑ - ΑΣΚ ΜΠΡΑΒΟ Προγ 16:00 ΜΠΑΓΚΛΑΝ ΝΤΡΑΓΚΟΝΣ - ΛΑΝΤΓΟΥΙΤ ΜΕΙΤΖΟΡ Προγ 16:00 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΤΡΟΛΧΑΤΑΝ Προγ 16:00 ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝ - ΚΜΠΡΑΝ ΣΕΛΤΙΚ Προγ 127 16:00 ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΙΡΑ - ΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕ Προγ 16:00 ΓΙΕΛΓΚΑΒΑ - ΜΕΤΑ-ΛΟΥ Προγ 16:30 ΛΑΝΤΟΥΝΤΝΟ - ΧΟΛΙΓΟΥΕΛ ΤΑΟΥΝ Προγ 16:30 ΤΡΕΦΕΛΙΝ - ΓΚΟΙΤΡΕ ΓΙΟΥΝ. Προγ 16:30 ΑΜΜΑΝΦΟΡΝΤ - ΚΑΕΡΑΟΥ ΕΛΙ Προγ 16:30 ΑΦΑΝ ΛΙΝΤΟ - ΑΜΠΕΡΓΚΑΒΕΝΙ ΤΑΟΥΝ Προγ 16:30 ΛΑΝΕΛΙ - ΠΟΝΤΑΡΝΤΑΟΥΕ ΤΑΟΥΝ Προγ 129 16:30 ΑΡΝΤΑ ΚΟΥΡΝΤΖΧΑΛΙ - ΛΕΦΣΚΙ 2005 ΚΡΟΥΜΟΒΓΚΡΑΝΤ Προγ 130 16:50 ΙΣΤΡΑ 1961 - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ Προγ 163 17:00 ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ - ΡΟΥΣΧΑΛ ΟΛΙΜΠΙΚ Προγ 195 17:00 ΧΑΜΠΤΟΝ ΡΙΤΣΜΟΝΤ - ΤΟΝΜΠΡΙΤΖ ΑΝΤΖΕΛΣ Προγ 194 17:00 ΧΑΒΑΝΤ ΓΟΥΟΤΕΡΛΟΥΒΙΛ - ΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ Προγ 191 17:00 ΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣ - ΜΠΡΕΙΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ Προγ 188 17:00 ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΕ - ΤΑΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝ Προγ 186 17:00 ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ - ΤΟΡΚΙ Προγ 196 17:00 ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤ - ΑΒΕΛΕΙ Προγ 190 17:00 ΜΠΑΘ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΕΙΜΑΟΥΘ Προγ 187 17:00 ΓΟΥΕΛΙΝΓΚ ΓΙΟΥΝ. - ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ Προγ 168 17:00 ΝΤΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ - ΤΣΟΡΛΙ Προγ 166 17:00 ΜΠΛΑΙΘ ΣΠΑΡΤΑΝΣ - ΚΟΥΡΖΟΝ ΑΣΤΟΝ Προγ 165 17:00 ΜΠΑΞΤΟΝ - ΤΣΕΣΤΕΡ Προγ 167 17:00 ΜΠΟΣΤΟΝ ΓΙΟΥΝ. - ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ ΣΠΟΡΤΣ Προγ 164 17:00 ΜΠΑΝΜΠΟΥΡΙ ΓΙΟΥΝ. - ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ Προγ 171 17:00 ΣΚΑΡΜΠΟΡΟ ΑΘΛΕΤΙΚ - ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ Προγ 193 17:00 ΦΑΡΝΜΠΟΡΟ - ΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝ Προγ 173 17:00 ΦΑΡΣΛΕΪ - ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ Προγ 172 17:00 ΤΑΜΓΟΥΟΡΘ - ΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤ Προγ 170 17:00 ΣΚΑΝΘΟΡΠ - ΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ Προγ 17:00 ΣΑΟΥΘ ΣΙΛΝΤΣ - ΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝ Προγ 189 17:00 ΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟ - ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ. Προγ 17:00 ΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ - ΛΟΥΙΖ Προγ 192 17:00 ΤΣΕΛΜΣΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ - ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ Προγ 177 17:00 ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ. - ΣΑΟΥΘΕΝΤ Προγ 17:00 ΧΙΤΣΙΝ ΤΑΟΥΝ - ΝΙΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ Προγ 17:00 ΜΠΕΪΣΙΝΓΚΣΤΟΟΥΚ ΤΑΟΥΝ - ΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ Προγ 17:00 ΤΣΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ. - ΧΕΪΣ ΓΙΝΤΙΝΓΚ Προγ 17:00 ΧΟΥΝΓΚΕΡΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΜΠΡΑΚΝΕΛ ΤΑΟΥΝ Προγ 17:00 ΠΟΥΛ ΤΑΟΥΝ - ΟΥΝΙΚΛΙΝΙΚ Προγ 17:00 ΧΑΡΙΝΓΚΕΪ ΜΠΟΡΟ - ΧΕΙΣΤΙΝΓΚΣ ΓΙΟΥΝ. Προγ 17:00 ΚΡΕΫ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ - ΚΑΤΑΜ ΤΑΟΥΝ Προγ 17:00 ΑΣΤΟΝ - ΓΟΥΙΜΠΙ Προγ 17:00 ΤΕΛΦΟΡΝΤ - ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ. Προγ 126 17:00 ΓΚΛΟΣΤΕΡ - ΜΠΡΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ Προγ 175 17:00 ΓΚΕΙΤΣΧΕΝΤ - ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ Προγ 142 17:00 ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ - ΛΕΙΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ Προγ 141 17:00 ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΤΣΑΡΛΤΟΝ Προγ 146 17:00 ΠΟΡΤ ΒΕΙΛ - ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ Προγ 147 17:00 ΡΕΝΤΙΝΓΚ - ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ Προγ 145 17:00 ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ - ΚΑΡΛΑΙΛ Προγ 148 17:00 ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ - ΟΞΦΟΡΝΤ Προγ 149 17:00 ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ - ΜΠΟΛΤΟΝ Προγ 139 17:00 ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΜΠΕΡΤΟΝ Προγ 140 17:00 ΓΟΥΙΚΟΜ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ Προγ 137 17:00 ΧΑΛ - ΣΤΟΟΥΚ ΣΙΤΙ Προγ 144 17:00 ΝΤΕΡΜΠΙ - ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ Προγ 133 17:00 ΝΟΡΙΤΣ - ΠΛΙΜΟΥΘ Προγ 138 17:00 ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ - ΚΟΒΕΝΤΡΙ Προγ 134 17:00 ΠΡΕΣΤΟΝ - ΡΟΔΕΡΑΜ Προγ 135 17:00 ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ Προγ 136 17:00 ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝΣΝΤΕΪ - ΣΟΥΟΝΣΙ Προγ 132 17:00 ΚΠΡ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙ Προγ 17:00 ΚΑΠΑΖ - ΚΑΡΑΜΠΑΚ Προγ 181 17:00 ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ - ΜΠΡΟΜΛΕΪ Προγ 143 17:00 ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ - ΚΕΜΠΡΙΤΖ Προγ 131 17:00 ΚΑΡΝΤΙΦ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ Προγ 150 17:00 ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ - ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ Προγ 158 17:00 ΡΕΞΑΜ - ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ Προγ 178 17:00 ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ - ΟΛΤΡΙΝΧΑΜ Προγ 179 17:00 ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ. - ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ ΤΑΟΥΝ Προγ 182 17:00 ΟΛΝΤΑΜ - ΦΑΙΛΝΤ Προγ 183 17:00 ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΙΛΝΤΣΤΟΟΥΝ Προγ 184 17:00 ΣΟΛΙΧΑΛ ΜΟΥΡΣ - ΜΠΑΡΝΕΤ Προγ 176 17:00 ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ - ΙΣΤΛΙΧ Προγ 174 17:00 ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ - ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ Προγ 153 17:00 ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ - ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ Προγ 154 17:00 ΚΡΟΟΥΛΙ - ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ Προγ 180 17:00 ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ - ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ ΡΕΝΤ Προγ 157 17:00 ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ - ΤΡΑΝΜΙΡ ΡΟΒΕΡΣ Προγ 151 17:00 ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ - ΜΟΡΚΑΜ Προγ 156 17:00 ΜΠΑΡΟΟΥ - ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ Προγ 152 17:00 ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ - ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ Προγ 161 17:00 ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ - ΚΡΟΥ Προγ 155 17:00 Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ - ΓΟΥΟΛΣΟΛ Προγ 162 17:00 ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ - ΣΤΟΚΠΟΡΤ Προγ 159 17:00 ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ - ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ Προγ 160 17:00 ΣΟΥΙΝΤΟΝ - ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ Προγ 185 17:00 ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ - ΧΑΛΙΦΑΞ Προγ 200 17:30 ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ - ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ Προγ 198 17:30 ΖΙΛ ΒΙΣΕΝΤΕ - ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ Προγ 199 17:30 ΤΟΝΤΕΛΑ - ΒΙΛΑΒΕΡΝΤΕΝΣΕ Προγ 197 17:30 ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ - ΑΑΡΧΟΥΣ Προγ 202 18:30 ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ - ΝΤΟΥΝΑΙΣΚΑ ΣΤΡΕΝΤΑ Προγ 201 18:30 ΜΑΡΙΜΠΟΡ - ΡΑΝΤΟΜΛΖΕ Προγ 19:00 ΖΙΧΛΑΒΑ - ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ Προγ 19:00 ΜΠΑΝΓΚΑ - ΤΖΙΟΥΓΚΑΣ Προγ 203 19:00 ΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ - ΣΛΑΟΥ ΤΑΟΥΝ Προγ 19:00 ΠΡΙΜΠΡΑΜ - ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ Προγ 19:00 ΜΠΡΝΟ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ Β Προγ 19:00 ΟΠΑΒΑ - ΧΑΝΑΚΑ ΣΛΑΒΙΑ ΚΡΟΜΕΡΙΖ Προγ 19:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ Προγ 205 19:00 ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ - ΟΣΙΓΕΚ Προγ 204 19:00 ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ - ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ Προγ 207 19:10 ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ - ΑΜΣΤΕΤΕΝ Προγ 206 19:10 ΛΕΟΜΠΕΝ - ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ Προγ 208 19:30 ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΙΠΣΟΥΙΤΣ Προγ 20:00 ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΚΑΛΜΠΑ - ΑΤΖΜΑΝ Προγ 210 20:00 ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΤΣΑΒΕΣ Προγ 20:00 ΑΛ ΓΟΥΑΝΤΑ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ - ΣΧΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΑΧΛΙ Προγ 209 20:00 ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ - ΦΡΕΝΤΕΡΙΤΣΙΑ Προγ 20:00 ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ Προγ 217 20:30 ΞΑΜΑΞ - ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ Προγ 20:30 ΣΤΑΝΤΕ ΝΙΟΝ - ΣΙΟΝ Προγ 20:30 ΑΛ-ΑΝΤΑΛΑ - ΑΛ-ΤΑΡΑΤΖΙ Προγ 219 20:30 ΣΕΠΣΙ OSK ΣΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΟΥΖ Προγ 20:30 ΑΛ ΣΑΜΑΛ - ΑΛ ΑΧΛΙ ΝΤΟΧΑ Προγ 20:30 ΟΥΜ ΣΑΛΑΛ - ΜΟΥΑΪΔΕΡ Προγ 213 20:30 ΜΑΡΙΝΙΑΝ - ΒΕΡΣΑΛΙΕΣ 78 Προγ 212 20:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΕΠΙΝΑΛ Προγ 214 20:30 ΝΤΙΖΟΝ - ΝΙΜ Προγ 215 20:30 ΣΑΤΟΡΟΥ - ΜΑΡΤΙΓΚ Προγ 216 20:30 ΣΟΛΕ - ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ Προγ 211 20:30 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ Προγ 20:45 ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ - ΑΛ ΚΛΟΥΝΤ Προγ 20:45 ΑΛ ΚΑΪΣΟΜΑ - ΑΛ ΣΑΦΑ Προγ 224 21:00 ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ - ΑΛΚΜΑΑΡ Β Προγ 21:00 ΑΛ ΑΡΑΜΠΙ ΑΛ ΣΑΟΥΝΤΙ - ΑΛ ΚΑΝΤΙΣΙΓΙΑΧ Προγ 21:00 ΠΕΝΙΑΡΟΛ - ΝΑΣΙΟΝΑΛ Προγ 233 21:00 ΑΛ ΑΚΧΝΤΟΥΝΤ - ΑΛ ΡΑΕΝΤ Προγ 232 21:00 AΛ ΕΤΙΦΑΚ - ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΕΝΤΑ Προγ 235 21:00 ΑΛ ΤΑΒΟΥΝ ΜΠΟΥΡΑΪΝΤΑΧ - ΑΛ ΧΑΖΜ Προγ 234 21:00 ΑΛ ΙΤΙΧΑΝΤ ΤΖΕΝΤΑ - ΑΛ ΦΑΙΧΑ Προγ 236 21:00 ΝΤΧΑΜΚ - ΑΛ-ΚΑΛΙΓ ΣΑΪΧΑΤ Προγ 228 21:00 ΦΕΝΛΟ - OSS Προγ 222 21:00 ΕΜΕΝ - ΑΓΙΑΞ Β Προγ 21:00 ΑΛ ΤΖΑΜΠΑΛΑΙΝ - ΟΧΟΝΤ ΜΕΝΤΙΝΑ Προγ 230 21:00 ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ - ΒΙΛΕΜ Προγ 225 21:00 ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ - ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ Προγ 226 21:00 ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ - ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ Προγ 229 21:00 ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΚΑΜΠΟΥΡ Προγ 223 21:00 ΜΠΡΕΝΤΑ - ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ Προγ 227 21:00 ΤΕΛΣΤΑΡ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ B Προγ 231 21:00 ΠΟΥΣΚΑΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ - ΦΕΧΕΡΒΑΡ Προγ 220 21:00 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ Β - ΝΤΕΝΤΕΡ Προγ 221 21:00 ΜΠΕΕΡΣΧΟΤ ΒΙΛΡΙΤΖΚ - ΓΚΕΝΚ Β Προγ 237 21:15 ΜΠΕΛΙΝΤΣΟΝΑ - ΑΑΡΑΟΥ Προγ 238 21:15 ΝΤΟΜΖΑΛΕ - ΜΟΥΡΑ Προγ 239 21:30 ΡΙΝΤ - ΓΚΡΑΤΣΕΡ Προγ 240 21:30 ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ Προγ 21:30 ΓΚΑΜΠΡΙΑΝ ΚΛΙΝΤΑΧ ΒΑΛΕ - ΑΜΠΕΡΤΙΛΕΡΙ ΜΠΛΟΥΜΠΕΡΝΤΣ Προγ 21:30 ΠΡΕΣΤΑΤΙΝ - ΦΛΙΝΤ ΤΑΟΥΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ Προγ 249 21:45 ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ Προγ 21:45 ΓΚΛΕΝΤΟΡΑΝ - ΛΙΝΦΙΛΝΤ Προγ 250 21:45 ΜΠΡΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ - ΚΟΜΠ ΡΑΜΠΛΕΡΣ Προγ 251 21:45 ΤΡΙΤΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ Προγ 247 21:45 ΚΕΡΙ - ΓΟΥΕΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΘΣ Προγ 248 21:45 ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ - ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ Προγ 252 21:45 ΕΙΡ - ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ Προγ 245 21:45 ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ - ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ ΔΟΥΒΛΙΝΟΥ Προγ 246 21:45 ΣΕΛΜΠΟΥΡΝ - ΝΤΑΝΤΑΛΚ Προγ 243 21:45 ΝΤΕΡΙ ΣΙΤΙ - ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ Προγ 21:45 ΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΚΑΡΣΧΑΛΤΟΝ Προγ 241 21:45 ΓΑΝΔΗ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ Προγ 242 21:45 ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ Προγ 255 22:00 ΚΑΝΤΙΘ - ΓΡΑΝΑΔΑ Προγ 254 22:00 ΛΙΛ - ΛΑΝΣ Προγ 253 22:00 ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ - ΛΙΝΤΣ Προγ 256 22:30 ΕΣΤΡΕΛΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ Προγ 258 23:00 ΤΙΓΚΡΕ - ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ Προγ 23:00 ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝ ΦΕΛΙΠΕ - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΛΙΜΑΤΤΣ Προγ 257 23:00 ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ - ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΝΤΕ ΛΑ ΠΛΑΤΑ Προγ 23:00 ΕΣ ΜΟΣΤΑΓΚΑΝΕΜ - ΧΟΥΣΕΙΝ ΝΤΕΙ Προγ 23:00 ΑΝΝΑΜΠΑ - ΚΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ Προγ 23:00 ΜΠΕΛΟΥΙΖΝΤΑΝΤ - ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΜΠΟΥ Προγ 259 00:00 ΑΛΙΑΝΖΑ ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ - ΤΟΛΙΜΑ Προγ 00:05 ΑΓΚΡΟΠΕΚΟΥΑΡΙΟ ΑΡΓΚΕΝΤΙΝΟ - ΚΙΛΜΕΣ Προγ 260 01:00 ΝΟΡΘ ΚΑΡΟΛΑΙΝΑ - ΧΑΡΤΦΟΡΝΤ ΑΘΛΕΤΙΚ Προγ 261 01:30 ΟΥΡΑΚΑΝ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ Προγ 262 01:30 ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ - ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ Προγ 264 02:00 ΚΟΥΣΚΟ - ΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ Προγ 263 02:00 ΣΕΛΑΓΙΑ - ΚΟΓΙΟΤΣ ΤΛΑΞΑΛΑ Προγ 265 02:30 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ Προγ 266 03:00 ΠΟΥΕΜΠΛΑ - ΤΙΓΚΡΕΣ Προγ 267 04:00 ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ Προγ 268 05:00 ΜΑΖΑΤΛΑΝ - ΤΙΧΟΥΑΝΑ Προγ
Top στοιχηματικές
Στατιστικά
Προκριματικά Euro
Προκριματικά Μουντιάλ
Ευρώπη
Ελλάδα
Αγγλία
Ισπανία
Γερμανία
Ιταλία
Γαλλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Δανία
Ελβετία
Ιρλανδία
Ισραήλ
Κροατία
Κύπρος
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουγγαρία
Ουκρανία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Ρωσία
Σερβία
Σκωτία
Σουηδία
Τουρκία
Τσεχία
Φινλανδία
Αζερμπαΐτζάν
Αλβανία
Ανδόρα
Αρμενία
Βόρεια Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Γεωργία
Εσθονία
Ισλανδία
Καζακστάν
Κόσοβο
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαυροβούνιο
Μολδαβία
Νήσοι Φερόε
Ουαλία
ΠΓΔΜ
Σλοβακία
Σλοβενία
Περισσότερες χώρες από Ευρώπη Ν. Αμερική
Αργεντινή
Βενεζουέλα
Βολιβία
Βραζιλία
Ισημερινός
Κολομβία
Ουρουγουάη
Παραγουάη
Περού
Χιλή
Β. Αμερική
Γουατεμάλα
Ελ Σαλβαδόρ
ΗΠΑ
Καναδάς
Κόστα Ρίκα
Μεξικό
Ονδούρα
Ασία
Αυστραλία
Βιετνάμ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιαπωνία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράν
Κατάρ
Κίνα
Κουβέιτ
Μαλαισία
Μπαχρέιν
Νότιος Κορέα
Ομάν
Σαουδική Αραβία
Σιγκαπούρη
Χογκ Κογκ
Αφρική
Αίγυπτος
Αλγερία
Κένυα
Μαρόκο
Νιγηρία
Νότιος Αφρική
Τυνησία
Σύγκριση αποδόσεων : Τετάρτη, 14 Απριλίου Οι καλύτερες αποδόσεις για όλους τους αγώνες της ημέρας. Οι αποδόσεις προέρχονται από αδειοδοτημένες στοιχηματικές !
Sure bets
Στην τελευταία στήλη με επικεφαλίδα "ΓΚΑΝ" μπορείτε να δείτε τη "γκανιότα" του κάθε αγώνα. Αρνητικές γκανιότες εμφανίζονται με κόκκινα γράμματα και αποτελούν τα λεγόμενα sure bets . Για να δείτε το ακριβές ποσό που πρέπει να ποντάρετε σε κάθε σημείο για να αποκομίσετε σίγουρο κέρδος κάνετε click στο εικονίδιο στο πλάι της τιμής της γκανιότας.